Új privát üzeneted érkezett!

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Bettike gratulálok, ha jól látom az egy halvány piros csik :P
Júúúj ez egy nagyon jó hír ! Örülök :):) egyre több babás van itt, ügyesek vagyunk mi, halad azért mindenki :):)



Csajok este még irok ! Most csak kis időm volt meló közben !:)
Doridia üdvözlünk itt, és akármiben tudunk segíteni szólj ! :)

Pusszpussz
este jövök
 


Bettike szívből gratulálok!!!! :D :D :D :D :D
Vigyázz magadra nagyon! :)

Gemini neked is köszönöm a kedves fogadtatást! :)

Lenne is amiben tudnátok segíteni.

Két napja nagyon bedagad a lábam, így vizesedik. Ez lehet a bromo-tól? :cry: Amellett, hogy csúnya még randa is. Remélem azért elmúlik majd....lehet csak szoknom kell a bogyót.... :roll:

Szép hétvégét mindenkinek! :)
 
 


köszönöm lányok a gratut :)

váratlanul jött,nem is gondoltam volna h ebben a honapban összejöhet és láss csodát,a tesz magáért beszél :)

KépKép
 

 
 

Dorida!

Nagyon sajnálom, hogy elvesztettétek a babát! Biztosan hamarosan sikerülni fog újra! Nagyon drukkolok!
A prolaktinom nekem 3 hét múlva már tökéletes volt! Szóval ha nem volt extrém módon magas, akkor hamar helyre hozza! Legalábbis nekem ez a tapasztalatom!
Nekem a bromótol nem dagadt a lábam!

Bettike!
Nagy-nagy gratula! Majd kérjük a friss híreket! Mikor mész petezsák kukucsra?


Miss!
Készülj, te leszel a következő! :lol:

 


Sziasztok!
Rodina:Nem lesz semmi gond a genetikai uh-nál ne idegeskedj,mert az nem tesz jót neked és a babának sem,bár tudom könnyű azt mondani,mert én is biztos ideges lennék a helyedben,de azért próbálj meg ne idegeskedni.Ja és gyere majd a hirekkel hogy mit mondtak az uh-n.

Dorodia:Elöször is elnézést kérek,hogy azt hittem van babád és nagyon sajnálom hogy elvesztettétek,remélem hamarosan ismét kismami lehetsz.Én március végén voltam prolaktin nézetni és csak július végén kell menjek megint addig napi 1 szemet kell szedjek belőle.Nekem sem volt a bromótól olyan tünetem hogy dagadt volna a lában ugyhogy ebben nem tudok segíteni neked,de remélem azóta elmúlt már.

Bettike:Hát neked meg nagy-nagy gratula ugy láttom az egy pizitív teszt.Mikor mész dokihoz?Majd gyere te is a hirekkel,mert kiváncsiak vagyunk ám nagyon.Remélem mi is követtünk téged minél hamarabb!!!Minden jót kivánok.

Velem kapcsolatban nem történik semmi különös várom hogy teljenek a napok és végre 18-ka legyen hogy túl legyek Mr-in,de néha olyan lassúnak tűnik az idő.Aztán meg csak júli végén kell menjek vérvételre,majd augusztus 3.-án vissza az endokrinológushoz nem bánám ha ott tartanák már és egy kicsit többet tudnék,de majd csak eltelik valahogy az idő.
Na jó nem fárasztalak benneteket tovább,jók legyetek,mindenkinek szép napot,és mihamarabb legyünk kimamák!!!
 


köszönöm lányok :)

nem tudom mikor menje dokihoz,holnap leszek 5 hetes...nem lesz korai még?végülis meg kéne nézetni a progit mert ha hiány van akkor minél előbb kezdjék el potolni.

KépKép
 


Sziasztok,

hogy van mindenki? :) Gyarapodik a kismama-szám.... :):)

Rodi,
Köszi :) igyekszünk, igyekszünk.... :) hamarosan lehet hogy jövök én is a zebrás teszttel.
Irj, majd hogy mi volt az UH-n.
Miket érzel? milyen kismamuci tüneteid vannak?

Edit,
nemsokára túl leszel az mr-en és semmi gond nem lesz.. Ne izgulj... Hol készítik el neked, pesten?

Bettike,
ebben sajnos nem tudok tanácsot adni hogy mikor kellene menni, de szerintem jobb megnézetni mindig a dolgokat, mert úgy be vagy biztosítva ha felügyelve van a dolog.

Sucer,
merre vagy? hogy vagytok?

Doridia,
Nekem se vizesedett a lábam, meg semmi ilyesmi, de ez ettől függetlenül lehet mellékhatás. Már elmúlt amúgy? vagy még mindig van?

Pusszpussz Mindenkinek, És mindenki vigyázzon magára!
Szép napot !
 


Sziasztok,

Missgemini köszönöm szépen a kérdésed! :)
Már elmúlt szerencsére de nap végére eléggé fáj a lábam és elkezdett viszeresedni. Most kezdtem a pajzsmirigy gyógyszert is nem tudom mi zavarhatja a lábam de várok még egy pár napot hátha elmúlik mert már jobb mint volt.
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy leírta, hogy neki nem volt ilyen! :)
A neveddel kapcsolatban azért gemini, mert ikrek jegyű vagy? :)

Bettike, én decemberben pont 5 hetesen mentem dokihoz és nem volt semmi baj! Mármint nem az UH-tól volt baj! És ha tényleg progeszteronpótlásra szorulnál akkor jobb minél előbb! Úgy olvastam azt hiszem, hogy IR-es vagy. :oops: Az IR kísérő tünete LEHET a progeszteron hiány szóval szerinem mindenképpen menj a gyógyszerért! Nekem az új dokim azt mondta, hogy 30 felett és IR-nél azonnal adná mindenkinek! Valószínűleg nálam ez lehetett a probléma. Nem ijesztgetni akarlak csak tényleg ajánlom, hogy minél előbb kapd a pótlást! 5 hetesen nekem még csak petezsák látszott de már annak is örültem, hogy jó helyen van. :D Nyugodtan menj szerintem a dokihoz!
Nagyon szép babavárást kívánok neked és annyira örülök! Beleolvastam a blogodba kicsit.

Rodina nálad is jártam a blogban és úgy örülök, hogy minden rendben volt! :) Szorítok hétfőre az UH-ra!

Edit már csak egy hét a vizsgálatig. Nagyon fogok szorítani!

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! :)
 
 


Bettike!
Szerintem lassan mehetsz dokihoz, mert ilyenkor már látják a petezsákot. A 6. héten már nálam látták az embriót is és volt már pulzálás is. Ha úgy érzed kevés a progid, akkor inkább menj minél hamarabb!

Miss!
Hajrá! Hajrá! Jó lenne újabb pozi teszteket látni!

Nálunk minden rendben. A tegnapi genetikai uhu-n minden rendben. Igaz az egyik értékem nagyon alacsony, de a down kórra akkora számított kockázatot számoltak ki, mintha 25 év alatti terhes lennék! Szóval megnyugodtam!
Már semmi kismamis tünetem nincs. Már jól látszik a pocim! A hányingerek a 11. héten teljesen elmaradtak! Azt érzem, hogy nő a méhem, húzódnak a szalagok.

Edit!
Ne aggódj, nem lesz semmi gond, és ezt 1 hét múlva már tudni is fogod!

Dorida!
Ha nem múlik a lábdagadás, és ez egybeesik a gyógyszer szedésével, szerintem menj vissza a dokihoz és mond el neki. Vagy hívd fel! Nehogy valami más gubancot okozzon!

 


csütörtökön megyek dokihóz :)

tegnapi teszt:

Kép

végülis akkor már 5 hét és 2 napos leszek,már láthatnak valamit.

KépKép
 


mai teszt,második pisis: Kép

már előbb elöjött a hcg csik mint a kontroll :D pé után 20nappal

KépKép
 


Nagyon szép Bernike!
Gratula még egyszer!

 


sziasztok!

van egy 6mm-es petezsákom,minden rendben vele,jó helyen van és szép a mérete :) :) :) :) :) annyira boldog vagyok :) :) :)

KépKép
 


Bettike úgy örülök! :D
Csak így tovább! :wink:
 
 


köszönöm szépen :)

KépKép
 


Most nézem Bettike, hogy mennyi közös blogismerősünk van. :D Dejó! :D

Kép
Kép
 
 


Bettike!
Nagy gratula a 6 mm-es petezsákhoz! Lassan a szívhangon fogsz pityeregni! :lol:

 


snopy

én is olvasnálak ha lehet,jelezz vissza ha esetleg kaphatok meghivót a blogodba :D

KépKép
 


Küldtem meghívót Bernike az itt megadott email címre, meg levelet is. Remélem megkaptad. :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én békés megyében lakom,ugyhogy Gyulán fogják megcsinálni az MR vizsgálatot jővőhét kedden ami nem sokká itt van. :D

Bettike neked nagyon örülök,hogy minden rendben és kívánok neked szép terhességet.Remélem hamarosan mi is követünk téged mert már itt lenne az ideje szerintem ezzel mindenki így van csak nekünk még várni kell egy kicsit.

Jók legyetek,szép napot mindenkinek!
Pussz.
 


idővel biztos vagyok benne h mindenki kismami lesz,én is vártam rá több mint 2 évet mire beérett a gyümölcs :)

drukkolok nagyon nektek :)

KépKép
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk és megyek is,de láttom nem volt nagy forgolom.Holnap megyek délután 5-re MR-re,szurkoljatok hogy minden rendben legyen,majd jövök a hírekkel remélem jókkal :D,nem tudom mikor érek haza kocsival megyünk de miest tudok jövök.

Pussz mindenkinek,vigyázzatok magatokra.
 


Edit!

Nagyon szurkolok a mai naphoz! Gyere majd délután a hírekkel!
Drukkk!

 


Edit én is nagyon drukkolok és várunk a hírekkel!

Kép
Kép
 
 


Jöttem kérdezni megint. :oops:

A bromocriptin és a pajzsmirigy gyógyszer ugye nem szól bele a peteérésbe? :oops: :oops:
Ma már fel kellett volna mennie a hőmnek ahogy eddig mindig a műtét utáni hónapokban is de most mintha vonalzót nyeltem volna. :roll: :( Ilyen még azelőtt sosem volt!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a61c650b67e40b66c354f2119b94617e_100503_100518_1274140800_.png

Bocsi a sok hülye kérdésért de kicsit paranoiás vagyok a gyógyszereket illetően. :oops: Eddig mindenem jól működött de a vetélés óta két dolog is hazavágódott aztán kicsit félek, hogy ezzel nehezebben jön a baba. :oops: Lőjetek le tudom nincs igazam, ezer meg ezer példa mutatja....vagy csak nyugtassatok meg. :) :oops:
A lábdagadás elmúlt, tuti nem a bromótól volt! Köszi a segítséget mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Edit!
Na mi volt ma? Gyere mesélj!

Dorida!
Én nem tudom, hogy mennyire szól be a két gyógyszer a peteérésbe, mert ahogy én szedni kezdetem a bromót a 2 hónapban terhes lettem inszemmel. Szóval ezzel kapcsolatban semmi tapasztalatom!
Megértem, hogy aggódsz! De szerintem nem okoz galibát a peteérésben, sőt ha jól tudom, inkább rendbe hozza azt. De majd a többiek a nagyobb tapasztalatukkal írnak valami biztatót!

Sucer!
Jó régen voltál! Hogy vagy? Mi van veletek?

 


Sziasztok!
Na megérkeztem az MR vizsgálatról kaptam kontraszk anyagot is kb. olyan 20 percet lehettem a gépben meg sem moccanttam csak hogy minél előbb túl legyetek rajta.Nem volt semmi gond kibírtam a férjem végig fogta a kezem :D .Eredmény csak jővőhéten lesz,úgyhogy addig semmit nem tudok hiába kérdeztem.De a vizsgálaton túl vagyok,ami nem volt vészes így útolag,mert előtte paráztam rendesen,ha szégyen ha nem.Nagyon szépen köszönöm a drukkokat mindenkinek aranyosak vagytok hogy gondoltatok rám.

doridia!
Sajna nekem sincs tapasztalatom ezekkel a gyógyszerekkel kapcsolatban,de gondolom doki irta fel és neki tudnia kell hogy mivel mien gyógyszert lehet szedni.Úgyhogy no para szerintem nem lesz gond.Örülök,hogy a lábdagadásod elmúlt.

Na most megyek,mert a sok ideg miatt elég fáradt vagyok.Majd jövök.
Pussz mindenkinek és mégegyszer köszönöm a sok drukkot,jól esett.
 


edit

drukkolok neked,minden rendben lesz biztos :)

én megvagyok,a görcsöket és a cicfájástól eltekintve :D dehát a kismamiság ezzel jár :)

KépKép
 


Sziasztok,

bocsánat, hogy nem jöttem, de nagyon sok minden összejött mostanság és nem csak jó dolgok :( :( .

Igyekszem visszatérni a keringésbe, de nem tudom mikor tudom összekapni magam.

Jól vagyunk, bár tegnap a sok idegeskedéstől olyan görcseim voltak, hogy azt hittem szülni fogok :( :( . A múlt héten barnáztam is, így vissza kell fogni magam és nem idegeskedni tudom. Azon vagyok.

Edit,
örülök, hogy túl vagy az MR-en, ügyes vagy! Minden rendben lesz!

Bettike,
nagyon örülök a petezsáknak és, hogy már tüneteid is vannak!

Doridia,
üdv itt, mi még nem találkoztunk! :)

Rodina,
de jó, hogy a genetikai vizsgálat szerint is minden rendben! Szinte csak most teszteltél és már 14. hét???? Rohan az idő. Tényleg te még dolgozol? Ha igen meddig tervezed?

Miss,
te hogy vagy? Magadról nem sokat írtál... :( Látom te is sokat dolgozol, pörögsz :wink:

Mennem kell a gályára.
Szép napot nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Köszi Tsajok a tapasztalatokat! Nekem is úgy mondta a doki, hogy a gyógyszer rendezni szokott ciklust nem összekavarni csak én egyszerre kezdtem el szedni a pajzsmirigy gyógyszert is (L-thyroxon 50) és arra meg az van írva mellékhatásként, hogy menstruációs cikluszavart okozhat.... :? Csak ezért gondoltam, hogy ESETLEG beleszólhat. :oops:

Sucer köszönöm az üdvözlést és vigyázz nagyon magadra! Picit lassíts! :oops: :wink:

Rodina te napi felet vagy egészet szedsz a Bromo-ból? Nekem 976-ra felet írtak elő / nap.

Kép
Kép
 
 


sucer

sajnálom a rosz dolgokat de mostmár probálj mosolygós lenni :)

KépKép
 


Sucer!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek! Még 10 hétig tartsd bent a drágát!
Igen, telik az idő, csak lassan. Nagyon várom az afP-t, és ha az jó, akkor már végleg megnyugszom!
Kívánom, hogy a rossz dolgok, amik voltak, mind gyorsan jóra forduljanak!

Én az inszem óta nem dolgozom, úgyhogy a kanapén már kiültem a helyem. Tv-zek, házimunkát végzek, és olvasok. Ezek teszik ki a napjaimat!

Edit!
Nem lesz semmi gond, majd meglátod! Én nem féltem a vizsgálattól, én az eredménytől paráztam nagyon!

Bettike!
Nagyon drukkolok továbbra is!

Dorida!
Én is felet szedtem! Hirtelen úgy emlékeztem, hogy egészet, de nem mindig felezni kellett! Szóval a fél neked is hamar le fogja vinni!

 


rodina

köszönöm,az mindig rámfér,egy kis drukk :)

KépKép
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek,hogy biztatok nem lesz semmi gond,hát remélem így is lesz.
Sucer:Sajnálom,hogy rossz dolgok történek,remélem ez hamarosan vagy már megváltozott és sok kitartást neked már nem sok van hátra hogy megszűlessen a babócátok :D .

doridia:Nekem elsőnek mikor a prolaktinom magas lett 1253 volt megismételték hogy biztos magas-e akkor 1094 volt és nekem erre a doki 1 egész bromot irt fel amit este veszek be.Tudom hogy nem tőlem kérdezted csak én is leirtam.

bettike:Hogy vagy?Hogy bírod a kismamaságot?Remélem minden rendben van.


rodina:Azt én sem mondtam hogy az eredmény miatt nem parázzom sőt ugyancsak,de bármi is lesz az eredmény el kell fogadjam és pozitívan állok a dolgokhoz hogy mihamarabb túllegyek rajta és jöhessen a mi kis babócánk :D :D :D :D :D .

Jó hosszú hétvégét mindenkinek és ne dolgozatok sokat,hajrá babaügyben mindenki akinek nincs még.
 


edit

egész jól birom.sokat vagyok rosszúl,de ez vele jár :) de elviselhető.

KépKép
 


Sziasztok!
Megvan az MR eredményem csak nem igazán tudom hogy mit jelent ezért leirnám szóról szóra mi van a papiron és ha tud valaki segítsen,mert a háziorvost már nem értem el személyesen csak telefonon ő meg azt mondta hogy holnap vigyem be így ő nem tud mondani se jót se rosszat és most ez idegesít holnap pedig még messze van.
Tehát az eredmény a következő:
A selláról T2 súlyozott axiális,sagittális,valamint T1 súlyozott sagittális és coronális síkú képeket készítettünk.Kontraszkanyag adás után (Dotarem i.v. szövödmény mentes) a T1 súlyozott sagittális és coronális síkú képeket ismételtünk meg.
A sella norm. nagyságú,ép contorú.
A hypophysis norm. méretű,szerkezete megtartott.A hypophysisnél szabályos lefutású.
Kontraszkanyag adása után:homogenen halmoz.
A külső és belső liquortér kornak megfelelő tágasságú.A kamrarendszer szimetricus.A középvonal helyzette megtartott.A kisagyi tonsillák a foramen magnum síkja felett ábrázolódnak.Az agyállományban kóros jelintenzitású terület nem észlelehető.
Vélemény:hypophysis folyamat nem igazolandó.
Melléklet:A jobb sinus maxillarisban két 17 mm-es,a balban 16 mm-es cysta van.


Na és én azt a mondatot nem értem ami a melléklet után van hogy az mit jelent vagy mi az és mekkorra a baj?Ha valaki tud segíteni irjatok mert holnapig megbolondulok.
Bocs hogy most nem irok mindenkinek külön de alig vártam hogy az eredmény begépeljem fáj a fejem is tiszta ideg vagyok.Várom a véleményeket ha van valakinek.
Sziasztok pussz mindenkinek.Figyelni fogom ha ir valaki csak közbe ledölök egy kicsit.
 


Edit!
Az MR eredményed jó!
Egy kicsit túrtam a neten, és a sinus maxillaris az arcüreget jelenti. Ott vannak cystáid. Ahogy olvastam, lehet, hogy egy arcüreg gyulladásból vagy egy fogadnak a gyulladásából maradhatott vissza. De a net csak ennyit írt. Azért ennek járj utána, bár nem hiszem, hogy baj lenne.
Remélem, azóta már jó híreket kaptál az orvostól!
Írj, hogy mi volt!

 


Sziasztok!
Rodina:Igen mostmár mindent tudok,de nagyon szépen köszönöm,hogy kutakottál a neten próbáltam én is de az idegeskedéstől nem nagyon tudtam odafigyelni csak járt az agyam hogy mi lehet.Az MR eredményem jó nincs daganat :D :D :D aminek nagyon örülök.Azok a cysták pedig ahogy te is találtad a neten egy megfázásból visszamaradt cysták.Az orvosom azt mondta hogy kérjek időpontot a fül-orr-gégészetre és ott egy szakember megnézi és többet fogok tudni.Azért finoman rákérdeztem hogy nem-e szívódik fel azt mondta a doki hogy nem,megkérdeztem hogy gyógyszerrel azt mondta nem valószinű,mondom neki hogy akkor műteni kell azt mondja valószinű,de majd a szakorvos megmondja mert nem az ő szakterülete.Na mindegy egyenlőre örülök neki hogy nincs daganat,ami jó hír nagyon.A gégészetre meg a héten kérek időpontot és meglátjuk mit mond de sztem minimum egy hónap mire kapok időpontot oda.Na hát ennyi történt velem.

Többiek merre vannak?Remélem mindenki a legnagyobb rendben van.
Pussz sziasztok.
 


Edit nagyon örülök, hogy nincs semmi baj az MRI felvétel szerint!!!!! :)

Kép
Kép
 
 


edit

én nem értek sajnos ehhez a dologhoz,de ha a lányok azt mondják h jó akkor biztos az :) elhiszem nekik :)

KépKép
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek hogy a jó hozzáállását,és együtt örültök velem a jó eredmény miatt.

Kivel mi újság van?A kismamik jól vannak? :D Remélem én is hamarosan a kismamikkal tartok és a többiek is.Csak olyan sokká kell menjek vérvételre és vissza az endokrinológushoz.Júli vége vérvétel,aug.3.-ka endokrinológus és ha addig nem jön meg akkor kapok még egy gyógyszert amivel meghozzák.Nem tudja vki hogy milyen gyógyszer lehet az és annak vannak mellékhatásai,mint a bromónak?

Sziasztok.
 


edit

szépen lassan mindenki kismami lesz én hiszek ebben :) 2 honapja még meg sem fordult a fejemben h kismama leszek és most itt van ő :) akire annyit vártunk :)

KépKép
 


Sziasztok Csajok!

Jajj nagyon nagy elnézéseteket kérem.... eléggé eltűntem, bejött egy új meló, hajtás van, közben még a jó idő miatt a kertben is tevékenykedem... szóval bocsika...

Örülök, hogy mindenkivel minden rendben van.
Sucer,
lazíts, és nyugalom... annyira aranyos kis babucitok fog születni, gondolj erre ... :) kitartás !

Rodi, mi újság ? rugdalódzik a babuci, vagy nem olyan kis focista típus :):)

Edit, örülök neki, hogy jó lett az MR vizsgálat eredményed, tényleg nagyon jó, a fül-orr-gégészeti probléma szerintem se komoly. Azért drukkolok ne kelljen műteni, de nagyon jó hír hogy nincs daganat. Bárcsak nekem is ez lett volna, bár utána később az idegsebészeten kiderült hogy nem is az amit látnak, nem daganat, csak ferde az agyalapi mirigyem :)

Bettike,
jól vagytok? milyen tüneteid vannak?

Nem tudom, lehet hogy megint csak becsap a szervezetem, de fáj a mellbimbóm (már bocs, de tényleg) :) és hányingerem van bizonyos kajáktól, mindig olyan mintha fellennék fázva, főleg pisiléskor veszem észre... Valamelyikőtöknek volt ezekközül valamelyik tünete?
Holnap reggel csinálok tesztet, kérlek szorítsatok hogy zebrás legyen :):)
Holnap jövök a hírekkel :)

PUsszpussz Mindenkinek
Szép estét!
 


Szia!
missgemini:Én ugyan nem tudom,hogy milyen tűnetei vannak a terhességnek,de nagyon szurkolok neked,hogy pozitív teszted legyen reggel.Ja és ne felejts el holnap jönni a hírekkel.
Küldök neked sok sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem segítenek.
Drukolok ezerrel neked,hogy összejöjjön.
 


Én is nagyon szorítok Miss!!! :)
Várunk nagyon a hírekkel!

+++++++++++++++++++

Kép
Kép
 
 


miss
a felfázás jelleg az nálam is volt,meg az émelygés,hányinger

nagyon drukkolok,remélem pozitiv lett :)

KépKép
 


Edit!
Mikorra kaptál időpontot? Voltál már orvosnál?

 


itt van a kis drágám Smile szépen pulzált a szivecskéje,hihetetlen megható volt Smile a doki 1 héttel kisebbnek mondta,de pé szerint pont 8 hét ma. Kép

KépKép
 


Rodina:Kaptam időpontot tegnapra a fül-orr-gégészetre,de előtte elmentünk volt osztálytársamhoz babalátogatóba és eldumáltuk az időt nagyon.Igazából én sem tudom hogy menni akartam-e odamenni sztem nem igazán,mert már megint bennem van a félelem,hogy most itt mit fognak csinálni velem a műtétre meg gondolni sem akarok.Csak én vagyok ilyen hülye vagy nem tudom.Meg az az igazság hogy utána néztem a neten és nekem egyetlen egy tünetem sincs ami arcüreg cisztára utalna és kitudja mióta van és azóta is élek.Most úgy gondoltam hogy augusztus 3.-án kell visszamenni az endokrinológiára és majd a doktornő megmondja hogy muszáj e menjek fül-orr-gégészetre.Ha nem megyek MR-re akkor ki sem derül hogy van valamim.Nem tudom nagyon tanácstalan vagyok hogy mit csináljak gőzőm sincs?És tudod az a baj hogy mióta szedem a brómot azóta már nagyon jól voltam és most hogy ez az eredmény meg van megint egy kicsit szarabb a helyzett sokminden jár a fejemben jók és rosszak egyaránt.

Bettike:Nagyon örülök hogy jól vagytok és remélem ez továbbra is így marad.Nem értek hozzá de sztem ne lesz gond hogy 1 héttel kisebbnek látta a doki ők is tévedhetnek.

Tegnap babáztam kétszer is volt osztálytársamnak van 2 hónapos kislánya valami tünemény,aztán meg hazafele anyáék fele jöttünk és ott volt nálunk az élettársának a rokona akinek szintén van egy 1 hónapos kislánya és ott is babáztam.Sőt mostmár anyukám is nem sokká szűlni fog és akkor sokat fogok babázni.Azért jobb lenne ha már a saját babám lenne,de ez is nagy öröm volt nekem míg babáztam csak aztán mikor hazajöttünk kicsit belegondoltam hogy kitudja nekem mennyi idő míg babám lehet és kicsit elszomorodtam.
Ja és tegnap még voltunk apám munkahelyén is húgomnak cipőt venni.Azt tudni kell hogy apámmal már vagy 6 éve nem beszélünk és nem is láttam,de nem dolgozott tegnap és így nem láttam pedig jó lett volna.Eszembe jutottak a régi emlékek hogy milyen volt még mikor beszéltünk és hogy hiányzik nagyon de ő nem hajlandó beszélni velem pedig próbálkoztam már többször is de ezt is az élettársának köszönhettem.
Még egy dolog történt tegnap felhivtak hogy hétfőn lesz az első munkanapom ami jó hír.
Szóval tele vagyok jó és rossz dolgokkal jár az agyam örökké,de remélem hamarosan lenyugszom és minden visszatér a régi kerékvágásba,mert ez így nekem sem jó.Hol nevetni,hol sírni tudnék.
Na jó nem rabolom tovább az időtöket így is már egy egész könyvet irtam lassan.
Mindenkinek szép napot,jók legyetek,vigyázzatok magatokra.
 


edit

nálad is alakulni fognak gyorsan a dolgok,nagyon drukkolok neked :)

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: