Új privát üzeneted érkezett!

Kép
 


miss

de jó látni ezt a szép vonalzót :wink: :)

KépKép
 


ja és nálunk kiderült h kisfiúnk lesz :)

KépKép
 

 
 

edit

találtam neked egy oldalt ahonnan meglehet azt a fajta cickafark teát és palástfű teát rendelni amiket én ittam.

csak érdemes több csomaggal rendelni mert a szállitási dij elég huzos,990.

http://www.egeszsegtarhaz.hu/gyogyteak/ ... a-tasakolt

ja és a palástfű hajtás az jó,a palástfű többek között hasmenésre is jó,ezért nem szabad napi 2*2dl-nél többet inni,de én is ittam ezt is,ugyanaz,csak másnéven irják.

KépKép
 


Sziasztok!
Miss,
Gratulálok a babódhoz,és nagyon örülök hogy akkor mostmár tényleg tuti baba,és minden okés vele csak így tovább.És köszönöm a drukokat neked,de sztem nekem még várni kell egy ideig,de azt majd leirom a levelem végén.

Betti,
Kisfiú az tök jó,bár nem tudom hogy mit szerettél volna,sztem mind1 csak ne legyen semmi gond és egészséges legyen.

Na szóval az a helyzett,hogy regiztem egy másik helyre is és ott is irogatok mint ahogy ide is és megkérdezték tőlem hogy terheléses cukorvizsgálaton voltam-e,mert hogy a magas prolaktin háterében más betegség is áll,mint pl. a inzulinrezisztencia vagy mi és irtam hogy igen voltam leirtam az eredmények oda ugye ami van a sima éhgyomri ott az inzulin meghatározás 15,10 volt ami 25 alatt jó,a 120 perces pedig 167,00 és itt is a 25 alatt a jó és csillag is van ott na most az utal erre az inzulinrezisztenciára csak hogy én eddig nem vettem észre mert ez az eredmény két lapom van rajta és a doki sem mondot semmit ugye mikor visszamentem áprilisban az eredménnyel most vagy ő sem vette észre mert összeragadt a két papír vagy egyből látta hogy túl magas a prolaktin szint és azért vagy fogalmam sincs de az is szerepet játszik abban ha nem jön a baba,erre is gyógyszereles kezelés van.Na most nekem nem kell visszamenjek csak november 9.-én az endokrinológushoz addig ugye voltam 3. napi vérvételen plusz majd nov. elején kell menni prolaktin mérésre és ezzel a két eredménnyel vissza.Most fogalmam sincs mit csináljak de ki kell várjam hogy novembert mire megtudom kérdezni a dokit hogy most mi van.Azt mondták a másik fórumon a csajok hogy ott is a gyógyszer szedése után már többen a második hónapban terherbe estek úgyhogy ez jó dolog végülis csak az szomorít el hogy nem vettem észre én sem és a doki sem a véreredményen ezt az inzulin meghatározást és most ugye nov. 9.-én megyek vissza akkor tuti elküld terheléses cukorvizsgálatra megint hogy akkor van e gond megint vissza az eredménnyel majd ha gond van akkor irja ki a gyógyszert ami ugye újabb hónapokba kerülhet,pedig már nagyon bizakodó voltam és most hogy meg is jött a gyógyszer hatására reménykedtem hogy van lehetőség.de ezekszerint nem biztos.Attól azért próbálkoztunk a párommal,de nem nagyon hiszem hogy lesz baba belőle.Á ez most nagyon idegesít és még hol van november istenem mért vagyok ilyen szerencsétlen mindig mire egy kis reményt láttok hogy lehetne baba jön vmi hogy mégsem.Most le vagyok törve,tök rossz minden semmi kedvem semmihez,elegem van,de nem adom fel végigcsinálom csak azt hittem hogy van remény.Na jó így is irtam egy regényt és majd szidtok hogy nem győztök olvasni,úgyhogy befejezem a sírást.

Pusz mindenkinek,szép estét.
 


edit

sajnálom,de azért remélem hamar megfogan nektek is a kis csodátok.

KépKép
 


Sziasztok,

jó régen nem írtam, ne haragudjatok!

Hétfőn már 1 hónapos volt a kisfiúnk, aki augusztus 20-án született, akárcsak a nővére :wink: . Nagyon szép, gyors és problémamentes szülésem volt, a kislegény 3700 gr-mal és 56 cm-rel született. Van tejem, minden rendben velünk. A kisllányunk nagyon szereti a tesót :D .

Miss,
azta nagy-nagy gratula nektek!!!! Hogy vagy? Rosszullétek?

Bettike,
nem semmi, hogy már a 7. hónapot kezded! Nagyon rohan az idő! Hogy viseled? Jól vagy(tok)?

Edit,
ne keseredj el én többekről tudok, akiknél amint kiderült az IR probléma, és kezelték, nagyon gyorsan jött a baba! Nagyon drukkolok nektek, neked, ne add föl!!!

Rodina,
hogy vagy? Mikorra vagy kiírva? Nemsokára találkozol a babáddal, nem?

Vigyázzatok magatokra, igyekszem jönni. :D

Pár kép:
Kép
Kép
Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Szia Sucer,
Gratulálok a kislegényhez nagyon édes kibaba.Már alig vártam hogy jelentkezz kiváncsi voltam mi van veletek.Egyébként jó kisbaba?Kívánok nektek jó egészséget és sok boldogságot :D :D :D .

Nem adom fel,nem vagyok az a tipús csak kicsit elkeserít a dolog,hogy mire valami helyrejönne mindig van vmi más.Egyébként most kétségek között vagyok mert felhivtam az orvosom és azt mondta hogy fenn áll az IR gyanúja de nem biztos hamarabb meg nem tud fogadni november 9.-e előtt mert szabin is lesz meg rengetegen vannak előjegyezve nála úgyhogy addig mindenféleképpen várni kell és majd utána csináltatt még terheléses cukorvizsgálatot hogy van e IR vagy sem.Szóval ez még eltarthat egy pár hónapig de türelmes vagyok,és remélem meg lesz az eredménye a türelmemnek és én is babázhatok nem túl sokká.

Többi kismami hogy van?Mindenkivel minden okés remélem,és azért néha jelentkezhettek mert én bekukantok minden nap.

Szép napot mindenkinek,pussz.
 


Sziasztok,

Sucer,
nagyon édes a kisfiad, kis aranyos cukorfalat :) és nagyon szép neve van. Örülök, hogy minden rendben, és hogy a te tejecskédet ihatja a picúr, szerencsés vagy, remélem nekem is lesz tejem :)
Jól vagyunk köszönjük :) hányinger van csak szerencsére, néha picit görcsölget a hasam, meg van barna folyás az elején 3 hétig volt :S ha nem tovább.... meg most is van kicsi, hát ez nem megnyugtató, de UH-n minden rendben volt, és az a lényeg, hogy minden okés.
De jó hogy egy napon születtek :):) ez jól összejött. Biztos örült a kis szülinapi meglepinek :).
Sok egészséget és szép babázást !

Edit,
tényleg ne add fel, de tudom hogy nem fogod. Kivizsgálja a doki ezt, és utána szabad az út. Nemsokára te is babázhatsz!
Iszod valamelyik gyógyteát végülis?

Többiek? Hogy vagytok ?

Itt egy friss UHu fotó :) amikor készült olyat táncolt a kis édes, mozgott keze lába, most ezen csak a keze látszik mert ülőmagasságot mértünk :)

Kép

Október 5-én megyek Pestre Magzati Diagnosztikai Központba 4D-s UH-ra és Down kór kombinált tesztre. Kiíratjuk majd dvd-re is a picúrt :) akkora leszek 13 hetes. Majd jövök a hírekkel.

Mindenkinek szép napot ! Puszi

Kép
 


Edit,
hidd el, minden a helyére kerül hamarosan! November már mindjárt itt van, és jövőre már te is babázhatsz!

Miss,
nagyon drága a pici babád!! Én is barnáztam elég sokáig, kaptam is a 12. hétig az utrogestant. De látod, most itt vagyunk, egy majd 6 hetes babókával! Nálad is minden rendben lesz! Az Istenhegyi útra mentek? Mi is voltunk ilyen genetikai vizsgálaton, volt UH+vérvétel, megnyugtató dolog tudni, hogy rendben van minden! Vigyázz magadra, növesztgessd a pocidat! :wink:

Rodina,
merre jársz? Hogy vagy? Mekkora már a pocid?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sucer

az első képen zabálnivaló :D

miss

látom már te is 11 hetes vagy,de jó,annyira örülök h minden rendben a picivel :)

KépKép
 


Secur,
Remélem igazad van és jővőre én is babázhatok a saját babámmal.Ma voltak anyáék nálunk volt egy kis dolguk ezért itt hagyták nekem a kishugomat Nikit olyan jó volt babázni de azért jobb lenne ha már a sajátommal is babázhatnék.Az egyik szemem sír a másik nevet ilyenkor,de szeretem és imádom a kishugom.

Üdv:Edit.
 


edit

és hogy van a hugicád,minden rendben vele?

KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra, mert lenne egy sürgős kérdésem. A Bromocriptint hányadik hétig szedtétek? Én 6 éve szedem folyamatosan, eleinte negyed, majd fél, és vagy két éve napi egyet. Tegnap derült ki, hogy végre babát várok (el se hiszem még!), és a doki azonnal félre csökkentette az adagot, és azt mondta, két hét múlva hagyjam abba. Nektek mi a tapasztalatotok erről? Hasonlóan hamar le kellett vele állni?
Merckformint is szedtem, azt is abba akarja hagyatni a doki. Szedi vki ezt is?
Nagyon köszönöm, ha megosztjátok a véleményeteket, mert most ezen aggódok.... első baba, és iszonyú régóta várjuk!
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok.
Egy 13 hónapos nagyfiú anyukája vagyok, akit a magas prolaktinszintem Norprolac-os csökkentésével sikerült "összehozni". Még mindig szoptatom, de már több tejem van, mint amit leszív. Mivel kistesót szeretnénk, januárban 35 éves leszek és nincs még egyszer 8 évem, hogy kisérletezzenek rajtam, ezért mihamarabb szeretném elválasztani. Tejapasztásra Bromot írt fel a dokim, de elsőre 3x1-et. Elolvastam a tájékoztatót, ahol fokozatosságra intenek.
Ti, hogy kezdtétek? Van valakinek tejapasztó tapasztalata.
Előre is köszi a segítséget.

Giggi!
Az első terhességemet elvesztettem, amikor hirtelen letetették velem a gyógyit. Azt is fokozatosan kell és a 12. hét után, amikor már a méhlepény termel megfelelő mennyiségű hormont.
 
 


Sziasztok!
Üdv itt a forumon titeket.
giggi:Sajnos nem nagyon tudok neked segíteni mivel én április óta szedem a bromot,hogy hogyam szokták abbahagyni a szedését,de én is úgy tudom hogy a 12. hétig fokozatosan csökkenteni kell és utána abbahagyni.Én november 9.-én voltam dokinál és felirta nekem a metforgamma gyógyszert és irtad te is hogy majdnem ezt a fajtát szeded ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim,ha nem túl nagy gond.Nekem azért irta fel,mivel a prolaktinom mostmár jó,de attól ugyanúgy szedem tovább a bromot és még mindig nincs menzim és ezért irta fel a doki nekem a metforgammát,az lenne a kérdésem hogy te miért szeded vagy szedted és ha esetleg ilyen jellegű probláma miatt akkor mennyi idő alatt rendezte a ciklusodat?Meg mondta a doki hogy ne egyek sok kenyeret,krumplit,pizzát,édességet,sütit ilyesmiket.Mikor elkezdted szedni voltak e mellékhatásai a gyógyszernek és ha igen akkor milyenek?A metformint mióta szeded?Egyébként gratulálok a babához és nagyon jó egészséget kívánok nektek.

tancsi:Én áprilisban kezdtem el szedni a bromót,nekem este kell 1 szemet,de én úgy kezdtem hogy 4 napig este elalvás előtt felet vettem be és az 5 napom vettem csak egészet be szintén lefekvés előtt,így nekem nem volt semmi mellékhatása a gyógyszernek.Én azt tanácsolom neked hogy csak fokozatosan emeld és érd el a napi 3x1-et.Igaz szervezettől is függ,de hallottam már hogy elég dúrva mellékhatásai vannak,nekem szerencsém volt hogy nem volt egy sem.Tejapasztó tapasztalatom nincs,mivel nekem magas prolaktin szintre irták fel a bromót,de tejcsorgásom nem volt.úgyhogy sajna ebben nem tudok segíteni.Remélem hamar sikerül összehozni a kistesót,én szurkolok nektek.

Itt már mindenki babás a forumban rajtam kivül :D :D :D .Ami persze nagyon jó,és remélem én is hamarosan ott fogok tartani.
Ha bármi kérdésetek lenne akkor irjatok ha tudok segítek,vagy a többiek ha erre járnak akkor ők,csak mostanában kicsit kihalt a forum,de sűrűbben befogok nézni.

Bettike:Sajnos nincs jól a hugom az orvosok szerint,bár otthon van,de műteni akarják,mivel kamrai sövéyhiánya van neki.Eddig szegedre jártak vele,de most anyáék pestre is vinni akarják hogy más orvos is megnézze,mert sajnos elég rossz híreket kaptunk eddig,de remélem hogy pesten mást fognak mondani és minden rendben lesz vele,mert aggódom érte nagyon és ki van az egész család.
Azt hiszem befejezem,így is egy egész regényt irtam.Irjatok ti is kismamik hogy vagytok,mizu veletek,nőnek szépen a babócák?És persze giggi és tancsi is irjon nekünk hogy mi történik velük :D :D :D

Üdv,szép estét mindenkinek.
 


Sziasztok,

Edit,
nagyon sajnálom a kishugodat! Biztos minden rendben lesz, muszáj pozitívan hozzáállni a dolgokhoz! Kivánok nektek sok erőt! Veled mizu? Nem mostanában kell visszamenned kontrollra?

Giggi,
az endokrinológusom azt mondta, hogy a 6-9 hétig fokozatosan hagyjam el a bromót, a nőgyógyászom azt mondta "dobjam el" azaz, másnaptól ne szedjem, mikor kiderült tavaly, hogy babát várok. Magamra hallgattam, és a 10. hétog szedtem, igaz hétről-hétre csökkentett adagban. Nálam nem lett gond, de én is hallottam olyat aki elvetélt mikor hirtelen abbahagyta.

Tancsi,
a napi 3x1 bromo brutális adag, nekem anno okozott gondot mikor rá kellett állnom a napi 1 szemre. Én amúgy bő 2 évig szedtem, idén januárban hagytam abba a terhességem 10 hete körül. Azóta már megszületett a nagyfiú, már 3 hós. Anno a kislányomnál apasztottam a tejet homeopátiás szerrel utrica urenset szedtem, asszem nagy poteniálra (15-ös, vagy 30-as) van szükség, mert az 5-ös az serkent. Kérdezz rá a patikában, biztos segítenek. Nekem 1 hét alatt elapadt a tejem, a kislányom cirka 1,5 éves volt ekkor.

Többiek?

Miss, Bettike, Rodi?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer,
November 9.-én voltam endokrinológusnál és minden eredményem rendben van a hormonok is mostmár normálisak nem össze vissza vannak mint amikor elkezdtem oda járni és a prolaktinom is meggyógyultnak mondta,de attól úgyanúgy szedem tovább a bromót este 1 szemet.Mivel még a menszesz mindig nem állt be ezért felirta a metfogamma 850-et napi 2xfél szemet és még annyit mondot hogy ne egyek sok kenyeret,pizzát pizzával,cukorot,sütiket ilyesmiket mert az a gyógyszer mellett hasmenést okoz rendesen.Április 5.-én kell visszamenjek előtte egy prolaktin kell nézetnem meg ha megjön azt jegyezem fel hogy tudja ő is mennyire használt a gyógyszer.Igazából én úgy tudom meg ahogy a neten is olvasgattam ez a gyógyszer IR-esnek van rá is kérdeztem hogy most akkor IR-em is van,és azt mondta hogy nincs ez a menszeszt fogja beállítani hogy legyen normálisan.Hát nem tudom biztos úgy van ahogy ő mondja majd kiderül remélem hamarosan.
Nagyon telik az idő már 3 hónaposak vagytok.Rodina is sztem már babázik lassacskán,remélem minden rendben van velük.
Többiek nem akarnak ide irni?
Üdv.:Edit.
 


Halihó lányok!

Tudom nagyon eltűntem, bocsánat érte!

Nálunk november 7-én megszületett Kitti Anna. Nagyon édes baba, gyors, nagyon jó kis szülésem volt!

Bettike!
Hú, hogy rohan az idő! Mindjárt szülni fogsz! Nagyon szurkolok neked, és remélem, hogy olyan jó szülésed lesz, mint nekem volt!

Edit!
Nekem is a prolaktinommal, és az IR-rel volt gondom. Én 6 hete szedtem a gyógyszereket, mikor jött az inszem, és abból született meg Kittike! Szóval nagyon hamar teherbe lehet esni a gyógyszerek mellett! Nagyon szurkolok, hogy te is így járj, és pikk-pakk terhes legyél! Hogy bírod a gyógyszert? Nem vagy rosszul tőle?

Sucer!
Gratulálok! Nagyon szép a kisfiad! Olyan aranyos az a kép, ahol a kislányoddal együtt vannak!

Miss!
Nagyon gratulálok nektek is! Nagyon szalad az idő! Milyenek lettek az eredmények? Én is az Istenhegyin voltam, ott nagyon jók!

Giggi!
A bromóval valóban fokozatosan kell leállni. Nekem is a 12. héttől kellett 2 hét alatt leállnom. Szóval csak fokozatosan! (Bár már szerintem nem is aktuális már!)

Tancsi!
Nekem nincs ilyen tapasztalatom a bromóval kapcsolatban!


Néhány kép: Kép

Kép

Kép

 


Sziasztok!
Rodina:Gratulálok a kislányodhoz nagyon szép és aranyos.Örülök neki hogy könnyű szűlésed volt.
Lenne hozzád kérdésem.Kérdezted hogy hogy bírom a gyógyszert nem tudom melyikre gondoltál,mert a bromot már április óta szedem azzal nincs gond hál istennek az elején sem volt gond.A metfogammát meg még nem mertem elkezdeni szedni mert diétázni kell vagyis ne egyek cukrot,sütit,sok kenyeret ennyit mondott a doki és ugye jönnek az ünnepek családlátogatás ide oda és nem hiszem hogy kibírnám hogy sehol semmit ne egyek.Te is szedtél ilyen gyógyszert?Ha igen ennek a gyógyszernek vannak mellékhatásai ha igen akkor mik?Mert ezzel sem vagyok még tisztában és ezért sem merem elkezdeni.A másik kérdésem az lenne hogy neked a prolaktinod volt magas meg IR-ed volt és inszemmel sikerült a baba vagy volt más gondod is és azért kellett inszem?Simán nem is sikerülhetett volt a baba?Már csak azért kérdezem hogy tudjam mire számítsak,mik várnak még rám esetleg.Bocsi a sok kérdésért,csak szeretnék minél több mindent tudni.Remélem a baba mellett lesz időd válaszolni nekem és köszi előre is.Jó babázást neked.
Többiek???
Mindenkinek minden jót.
Pussza,sziasztok.
 


Edit!

Én nem pontosan azt a gyógyszert szedtem, amit te, mert én meforalt szedtem. Azonban mindkettő ugyanarra van, sőt, van akinek harmadik, negyedik féle gyógyszert írnak fel Ir-re, de mindnek ugyanaz a hatása. Tudod, melyik doki éppen melyik gyógyszert favorizálja.
Én a meforaltól nagyon rosszul voltam, állandóan hányingerem volt, sőt volt, hogy egy éjszakát végig is hánytam. Nagyon rossz volt a közérzetem, és ha nem tartottam be a diétát, vagy nem ettem mellette az előírt időpontokban, akkor rosszul voltam. Ezért kérdeztem, de nem mindenkire van ez ilyen hatással. Lehet, és remélem így is lesz, neked nem lesz tőle semmi bajod. Szerencsére nekem nem kellett sokáig szednem, de amikor tesót akarunk majd, akkor újra szedni fogom, bármennyire rossz is volt.
Remélem, nem ijesztettelek meg, mert hogy én így jártam a meforallal, még nem jelenti azt, hogy te is így jársz a tiéddel. Lehet, hogy neked már azért ezt írták fel, mert jobb gyógyszer.
Mondjuk én a bromótól is kikészültem az elején, mert volt, hogy vezetés közben elaludtam. Utána nem mertem vezetni napokig, és ha vezettem, akkor vagy az abc-t mondogattam folyamatosan, vagy a szorzótáblát. Csak, hogy járjon az agyam, nehogy megint elaludjak. Szerencsére nem ért baleset, és mást sem ütöttem el.
Mint kiderült, más bajom nem volt, csak ez a kettő. Ahogy mindkettőre el kezdtem szedni a gyógyszert 6 hét múlva babás lettem. Valószínű utána már spontán is terhes lettem volna, de én már nem akartam várni, mert én már idén betöltöttem a 36-t.
Nézd meg a pco-szindroma.hu oldalt és ott lent vannak eredmények logó. Azon belül találsz babamozit. Ott gyűjötték össze, hogy akik ilyen gyógyszert szedtek, hogyan, mikorra lettek terhesek. Nagyon jó kis összeállítás, anno, nekem nagyon sok erőt adott annak nézegetése.
Remélem, te is erőt tudsz belőle meríteni!
Ha még van kérdésed, vagy valamire nem reagáltam, kérdezz nyugodtan!

 


Rodina
Köszi szépen a gyors választ és nem riasztottál el,csal szerettem tudni hogy mi várhat rám esetleg ezért kérdeztem.Köszönöm hogy irtad azt az oldalt is megyek is és megnézem.Azért mér nekem van időm hogy babás legyek most leszek 26 úgyhogy remélem összejön a baba és nem kell inszem vagy ilyesmi,de majd kiderül bízok nagyon benne hogy sikerül és pozitívan állok hozzá ami segít,meg ti is segítettek itt vagytok nekem és már mindenki babázik vagy nem sokká babázni fog :D :D :D .Tudom eljön az én időm is csak nem olyan könnyen mint másoknak.Köszi mégegyszer a gyors választ és most megyek is arra az oldalra szétnézni.
Pussz mindenkinek,sziasztok.
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek és jó babázást:):):).

Puszi mindenkinek.
 


Rodina

nagyon szép kislányod van,gratulálok :)

nekem faros a kisfiam,ugyhogy kedden császár,holnap fekszem be.

KépKép
 


Bettike!

Nagyon szurkolok, hogy tegnap minden a legnagyobb rendben menjen! :lol: :lol:

Sajnálom, hogy nem olvastam hamarabb, de majd megtudod, hogy az embernek nagyon kevés ideje marad a pici mellett!
Remélem nagyon boldog vagy, hiszen már ANYUCI vagy! Valaki már csak tőled függ, rád vágyik, és feltétlenül hisz benned és szeret téged!
Remélem, jól viselted a császárt! Hozzál majd minél hamarabb híreket magatokról!Sok puszi és várjuk a képeket!

 


Sziasztok!

Magas prolaktin szintre kaptam bromot. Van valaki aki a bromot szedte és nem vált be? Mit kapot helyette?

Nekem nem vált be.

Reni
 


@kuzsanna:


Szia! Nekem a bromocriptin levitte a terheléses 60 perces prolaktin szintet 1 hónap alatt az alsó határérték alá 8000-ről 28-re és a TSH-mat is 2.8-ra 4 körüli értékekről. Én ebben az időszakban nem ittam alkoholt és kávét (alapból pedig pajzsmirigy-alulműködés kezelését támogató diétát folytatok: tej- és glutén mentes étrend, jód-szelén, folát, C-vitamin, Magnézium,D-vitamin, pajmirigy tea, sok hal) . Nem akarok összeesküvés elméletket gyártani...Csak lehet, hogy van összesfüggés. 
Üdv,
Kata
 


Sziasztok! Nekem a bromocriptin (napi 2x1 tabi) levitte a terheléses 60 perces prolaktin szintet 1 hónap alatt az alsó határérték alá 8000-ről 28-re és a TSH-mat is 2.8-ra 4 körüli értékekről. Én ebben az időszakban nem ittam alkoholt és koffeint (alapból pedig pajzsmirigy-alulműködés kezelését támogató diétát folytatok: tej- és glutén mentes étrend, jód-szelén, folát, C-vitamin, Magnézium,D-vitamin, pajmirigy tea, sok hal) . Nem akarok összeesküvés elméletket gyártani...Csak lehet, hogy van összesfüggés. Még nem voltam kontrollon, mióta ez a lelet megjött, kíváncsi vagyok mit mondd majd a doki.
Üdv,
Kata
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: