Új privát üzeneted érkezett!

Átolvastam amikről lemaradtam,én is a tanyán válaszolok:-)

Vigyázzon mindenki magára ebben a nagy hőségben.

Én ma főzök és vasalok,és így érzem magam:Kép :lol:


És küldöm a gólyát!!!!
Kép :D :D :D :wink: :wink: :wink:
 


Sziasztok!!!!


Nekem nem jön be a tanya :( .Már többször próbáltam de nem működik :?
Nálatok működik????? :roll:

Ja a tegnap este NAGGGGYON JÓ VOLT!!! :D Majd a tanyán mesélek :wink: .Van egy szuper fotóm :D De azt csak zárt körben mutizom :lol:

Puszika mindenkinek![/b]
 


a tanya megint sz...ik, nem tudok belépni:-(
Vendég
 

 
 

Szia Gio!!!

A tanya nekem sem jön be :evil: !!!

Most vacsizunk aztán majd próbálkozok még belépni,vagy ha nem jön be akkor jövök ide :D !!

Hogy vagy baby???Dórika pörög???
 


Ma nagyon sokat pörgött a kisnő:), olykor rendesen ugrottam egyet, akkorát.
Jól vagyok, kicsit letelepedtem a gép elé, jó nagyot ebédeltünk.
Te jól? Gondolom a hangulatod nagyon klassz ilyen hírek után. Jövő hétvég nagggyon közel vaaan!!
Vendég
 


Próbáltam belépni a tanyára, nem ment. Ilyen az én formám :evil:

Nálunk kicsit jobb a helyzet minden területen (el ne kiabáljam). De majd a tanyán részletezem.

Remélem mindenki jól van!!! Puszi mindenkinek!

Kép Kép


Hú de jó látni Virikém! Nagyon várom hogy leírd mi a pálya. Jöhet e-mailben is.
Aggódom a tanyáért, mostanság nem igazán van karbantartás, mert a létrehozó csaj is kismami és nincs ideje, energiája...stb
Vendég
 


Lányok!Nekem nem működik a tanya :( Tegnap este még minden rendi volt.Ma már reggel is próbáltam belépni,és azóta többször is,de be sem jön az oldal :( .Nektek működik rendesen???

Gio drágám,mi volt a dokinál???
 


Szia Timcsi!
Délelőtt jó volt a tanya. Most próbáltam, nekem sem működik.
Mizujs? Mit csinálsz ma?

Kép
 


Szia Lillám!! :D De örülök hogy itt vagy :D !!!
Ma már megtakarítottam a nappaliban is az ablakot,és már a tiszta függöny is a helyén van :wink: !!Most már pihizek,és majd délután vasalok egy kicsit :D .
Ti hogy vagytok drágám???Marcibaba jól van???Múltkor írtad hogy taknyis volt kicsit.Most már jobban van a drága???

Puszillak!!
 


Timcsi
Megy a tanya. Tettem fel képeket.

Kép
 


Hali!

Nekem megint nem jön be a tanya :evil: !!!!Nálatok megy???

Puszi!
 


Szia! Én is itt bosszankodok. Nekem se jön be :( Pedig most Csani alszik és lenne pici időm... :evil:


Helló Virikém!!! :D

Akkor nem csak nekem nem működik :x .A délelőttöt én is netezésre szántam,aztán délután kicsit takarítanom kellene :roll: Bár semmi kedvem semmihez :oops: .
Jól vagytok??Kende oviban???Az oviban ma lesz mikiünnepség??
 


Nekem is kéne takarítanom, de nincs kedvem. Fázok. Épp arra gondoltam bebújok az ágyba egy kis kávéval és a laptoppal, de hát mit hallok???? Na mit? Csani felébredt. :twisted: Pedig most úgy bebújnék az ágyikóba.
Kende oviba van. És ma jön oda a Télapó. Nagy izgalomba volt reggel. :) De szerintem nincs túl jól, mert egész éjjel horkolt, ami azt jelenti, hogy taknyos lesz. Ebből már tudom. Így reggel adtam neki egy kis gyógyszert is. Remélem csak egy kis megfázás lesz és nem komolyabb.

És te jobban vagy? Hányás? Hasfájás? Torokfájás???

Még idepillantok, de Csani most borított ki egy nagy doboz dupló legót.... :shock: :D :lol:


Gyógypuszik Kendének!!! Kép
Sajnálom hogy Csani felébredt és már nem tudtál bebújni az ágyikóba :(
A hasim valamivel jobban mint tegnap,de még nem az igazi :?Már nem hánytam.Viszont a torkom bedurrant rendesen :( .Most vajas mézes kalácsot reggeliztem,és hársfateát ittam.Ebbe is tettem mézet.Remélem jobban leszek.
Csani legózni szeretne?? :lol: :lol: :lol:

Én meg megnézem a kutyimat mert valamivel nagyon dolgozik

Puszikállak Titeket!
 


Timcsi: Gyógypusszancsok neked is!!!
Csani szereti a legót. Leginkább megenni. :lol: :lol:
Tegnap épített apa meg Kende egy házat és elöl maradt a doboz és Csani úgy gondolta tovább épít. De előbb megkóstálta az alapanyagot. :lol:

Anda: köszi a cikket. Apa már jelezte, hogy nem tud a mobilon elérni, de most már az okát is tudom. Megnyugodtam, hogy nem a telcsim szart be. :)

Kép Kép


Virikém,köszi!!Talán kicsit jobban vagyok mint reggel :) Elkezdtem pakolgatni,az étkezőasztal már igazi ünnepi hangulatban pompázik :lol: és ettől kicsit jobban érzem magam :D .
Lefotóztam az asztalt,remélem a tanya hamarosan visszaáll,és akkor oda felteszem:-))

Anda,én is köszi az értesítést!!!(Bár én vodafonos vagyok :D )De továbbítottam a t-mobilos ismerőseimnek:-))

Gio-t vártam,azt hittem bekukkant Hozzánk!!Vagy lehet hogy Neki működik a tanya?? :roll: Bár nem hinném....
 


ittvagyok, elvagyok. Férjem még itthon van, úgyhogy vele vagyok.
Én sem tudom használni a telót, ami azért gáz, dehát ez van
Puszi
Vendég
 


Működik a tanya! :D
 


És most megint nem működik a tanya....
Vendég
 


Sziasztok!

És most sem működik :evil: .Kicsit uncsi hogy minden héten van valami sz...kodás a tanyán :x !

Gio hogy vagytok szivikém????Jó lenne tudni hogy telt az éjszakátok :roll: Vajon Dórika meddig tervezi a pociban lakást???

Puszi
 


Sziasztok!Lányok Nekem megint nem működik a tanya :evil: .....Nem tudom jár-e erre valaki ma.....puszi mindenkinek
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron