Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabó!
Köszi a tippet az oldalról :wink:
Én iszom a cickát és a palástot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem voltunk kint, utáljuk a tömeget. Inkább a tévében megnéztük helyette.... meg sétálni voltunk előtte másfél órát barátokkal és keresztgyerekkel.... képzeld, jön a keresztfiam kistesója :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira jóóóóóóóóóóóó :!: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


És még laptető is :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi ne nézz tudatlannak,mi az a laptető?:)Milyan vérvételre mész holnap?Inszemhez?Használnak valami ezek a teák?

 

 
 

Hát szerencsére nekem a cicka beállította, hogy középen legyen a pém. A palásttól meg nem pecsételgettem, csak max. 2 napot, mielőtt megjött. De a Closti bekavart nagyon. Kíváncsi leszek, hogy most milyen lesz :roll: :shock:

A laptető sokmindenkinél azt jelentette, hogy babás lett :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez egy hülye ilyen babonaféleség.... de ahány laptetőm lett már, lassan több focicsapatnyi gyerekemnek kellene lennie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap nézik a 21. napi véremet. Ez már az inszemhez. lesz :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi megvettem ma a fogamzás teakeveréket,kevertem-kavartam idehaza:)Képzeld végigjártam ma egy tucat gyógyszertárat Csepelen,a sétálóba két gyógynövényessel is diskuráltam,sehol nem kaptam barátcserjét:)Te használsz olyat is?

 


Szerintem próbálkozz a Lord Migngon cuki melletti gyógynövényessel!
Szerintem ott fogsz kapni, mintha láttam volna nála :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Egyébként én nem használok barátcserjét :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Voltam ma vérvételen és szept. 15-ére kaptam időpontot. Már nagyon várom a konzit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
 


És csak vérvételre küldtek?Eddig valamit sikerült megállapitaniuk,hogy miért nem esel teherbe?Köszi a tippet,oda is elmegyek,talán hétfőn.Ez lesz az első inszemed?

 


Igen, egyenlőre konzi nélkül még nem tudtak mást nézni. Majd akkor megtudom, hogy kellenek-e még egyéb vizsgálatok :?: :?: :?: :?: :?:
Igen, első inszem lesz. Hát eleinte azt mondta a doki, hogy a magas prolactin szintem miatt. aztóta meg nem tudják :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Dokker szerint a Clostival tutira sikerülnie kellett volna :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
 


És mióta tart ez kivizsgálás,gyerektervezés nálatok?Apa rendbe nálatok?Mennyi Clostit szedtél már be?Tüszős szurit kaptál már?Mit szólsz ehhez a "gyönyörű" időhőz?

 


Hát én két és fél éve nem szedek fogalmazásgátlót és nem is védekeztünk azóta sem. Aztán tavaly szeptemberben mentem el végül dokihoz. Akkor derült ki, hogy rossz a prolactinom. Sztk-ba jártam K-hez. De én nagyon nem voltam vele mnegelégedve és februárban átmentünk a Forgácsba. Ott megint hormonvizsgálat, gyógyszerek, átjárhatósági, két hónap Closti. Szerencsére szinte minden hónapban van pé-m, így nem kaptam eddig semmilyen tüszős szurit sem.

Zsuzska

Kép
Kép
 


Igazából nagyon örülök, hogy nincs 30 fok, de utálom ezt a szélvihart :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Azért annak örültem, hogy éjszaka esett és nem nap közben..... tegnap voltunk bográcsozni és éjszakai fürdőzésen is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálatok hogy telik a hétvége????

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Gabó!
Voltam ma az Anikónál.... puszil téged!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzsi itt az email cimem,át térhetnék oda,mert szeretném megkérdezni,mit mondott neked Anikó,és szeretném elmesélni neked mi volt nekünk ma a F.Tanár úrnál.Ezeket már nem tenném ki a világhálóra:)Cim:salyg@citromail.hu...Várlek ott,irdd meg mit mondott Anikó babaügyben neked,nagyon drukkoltam neked!Puszi.

 


Gabó!
Rendben, mindjárt küldöm az emilkét hozzád!!!

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szióka

Én tegnap ennyit értem el itt: Belépés... és itt megállt... és ezt csinálta egész nap.... ma meg bajlódom a tárgyfelvételekkel és az órand-munkaidő kombinálásával :shock: :shock: :shock: :shock

Zsuzska

Kép
Kép
 


Ma pedig én nem tudok belépni a citromomra:)Irtál oda nekem?Remélem.

 


Milyen sulit kezdesz/folytatsz Zsuzsi?

 


Most leszek másodéves a bajai főiskolán informatikus könyvtáros szakon. De itt Budán vannak az órák szerencsére.... szerintem írtam neked a cirto-ra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A változatosság kedvéért otthon romlott el a gépünk.... egyszerűen kivág minden programból és állandóan elmegy a netünk :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Zsuzska neked nem fájdogált a hasad a teáktól mikor elkezdted inni?Mert nekem igen,és sokat járok pisilni..Ez normális?Mi újság nálatok?:)

 


Szia Gabó!
Nekem nem voltak ilyen tüneteim... vagy csak már nem emlékszem rá :lol: :lol: :lol: :lol:

Nincs semmi különös.
Othonhol van netem, hol nincs. Tegnap egész nap csavarogtam :lol: :lol:
Meg egy csomó mindent kell intézni még utazás előtt. MAjd utána már jobban lesz időm jönni.

Ti hoagy vagytok??,

Zsuzska

Kép
Kép
 


Hova utaztok Zsuzsi?

 


Szia Gabó!
Horvátországban voltunk, szombaton már haza is jöttünk :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Zsuzsim!Irtam imélkét neked,hogy vagy?

 


Szióka!

Jól,köszike, mindjárt nézem a mailt. Én is írtam neked tegnap.

Zsuzska

Kép
Kép
 


Szia Zsuzsim!Itt vagyok ám,nem tüntem el nagyon:)Csak tudod,nehéz ez a suli,és nincs időm semmire:)Mi zujs veled?Babafronton?Nagyon izgulok érted,és várom Anikó jóslatát nálad...Irok majd priviben is egyik nap.Puszi,jó légy,és irjál majd!

 


Szia Gabó!
Én sem voltam mostanában, apa egy hete próbál életet lehelni a gépünkbe. Én is el vagyok havazva, nem igen érek rá semmire. Meló, suli, lecke, stb. Én is írok majd levelet. Puszikállak

Zsuzska

Kép
Kép
 


Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőségel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran lelki okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.


Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra


Sziasztok! Új vagyok itt. A feleségem most esett át a petevezeték átjárhatósági vizsgálaton. Dr. Sipos Miklós végezte el neki. Most beszéltem a feleségemmel , hogy mi a helyzet. A tények a következők: Dr. Sipos Miklós szakmailag nagyon felkészült és humánus. Törődik a betegeivel és az érzéseikkel. A páromnak hála Istennek nincs semmi elzáródása. Nem volt kellemetlenebb mint egy rákszűrés mintavétel. Dr. Sipos Miklós tényleg nagybetűvel EMBER. Köszönjük! :D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: