Új privát üzeneted érkezett!

junko.

ha nincs okom parazni akkor nem parazok,eddig mindig volt,vagy a tesztem nem erosodott vagy vereztem.most eddig minden ok.

kokusz ha nem zavar akkor maradok.
hat akkor nem valami jo idot fogatatok ki ha nem birtatok furodni.leegesre probald meg a tejfolt,mi ezt hasznaljuk ilyen esetben vagy a disznozsirt de az mar kiment a divatbol.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Jöttem ide kikapcsolni, mert már nem bírom a szociálpolitikát :evil:!
3-kor banyavizsga,de ha szemét lesz kinyírom.Így ha este a híradóban azt halljátok, hogy hirtelen felindulásból szemmel verte, elátkozta oktatóját, hogy az belerokkant a teherbe,akkor én voltam.... :?


Kokusz

Frissen és fiatalosan :).És pirosan.... Jójaz :wink:!
Biogradot tavaly néztem én is,de hely nem volt :(. Autóval voltatok?
Nyugizzá vazze, én itt leszek..... :D!És egyébiránt olyan NEM lesz,hogy itt vki baba nélkül marad...Elintézem :roll:...

Junko

Akkor tudod, mi az ábra.Hát majd a szívem szakadt meg szegény anyumért,olyan rossz volt így látni.És nem is emlékszik,hogy panaszkodott :roll:.... Pedig vagy 4szer elmesélte egymás után,mi volt :).


Monyo

Nagyon szép a teszted,izgatottam várom, doki mit mond :).
Ahogy én látom, lelkileg most teljesen fel vagy készülve.Egy másik Monyo ír most nekünk :).

Katavirág

Még egy izgulnivaló :).Pláne péntekig :roll:....Tesztelsz még egy párszor addig? :wink:

Kata

Múltkor nemtom írtam-e,hogy szépek a muskátlik nálad :).Én sem voltam nagy virágos,de az utóbbi 1-2 évben olyan "öregasszonyosan" április végén elfog a láz :D!
Majd fényképezek :).
Ja és hörit is,de mindig elfelejtem :oops:...

Na menek,mert ebből tanulás nem lesz :D!
Fiam pénteken ballag az oviból.... :roll: Egyszerűen alig hiszem el,hogy iskolás lesz :roll:....

Pusztok!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok,
Most csak egy gyors, mert dógoznom kellene... :?

Kókusz,
Remélem, pihentetek a sok idegeskedésre! :D És ne félj, én itt maradok! :wink: Ha lesz gyerekem mielőbb, ha nem (inkább az utóbbi a valószínű... :( ).
És mikoris iszunk megint? 8) :lol: :oops:

Monyo,
Drukkolok ma a dokihoz! +++++++++++++++++++++++++++++
És tetszik a pozitív hozzáállásod! :wink:

Junko,
Azért iktass be szüneteket, nehogy az agyadra menjen! :D

Anyapoc,
Köszi! :D Én is pont vmelyik nap jegyeztem meg, h lassan már olyan vagyok, mint az öregasszonyok: beszélgetek a virágokoz, nézem, simogatom őket... :oops:
Csináltam újabb képeket, az egyik nagggyon tuti lett - sztem. Imádok fotózni! Embereket is, de növényeket, állatokat, tájakat még inkább! :D

Katavirág,
Bocs, nem lebaszásnak szántam a múltkorit! :roll:
És drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyalom,
Kicsi Diónak itt is nagy pusszok mennek az ügyes kis buksijára!

(ha vkit kihagytam, bocs, de emlékezetből írtam, du. vagy este próbálok bővebben)

Puszi:
Kata
kata1977
 
 

 
 

Monyo
Persze hogy nem zavar ne butáskodj már, nem azért írtam. Drukk neked és gyere minél hamarabb a hírekkel

Anyapoc
Drukk a vizsgához :) rendben lesz én érzem.
Autóval voltunk, én nagyon szeretem olyan szép kis város. Bulcsú már nagyon nagy fiú :)

Katám
Hát nemtom, mikor igyunk :) Angel jön? Akkor hozzá kéne alkalmazkodni. Nekem elvileg jó bármikor.
kokusz
 
 


Sziasztok, egy percnyi idom sincs, ma is egyedul leszek a gyerkocokkel, egyedul kellfurdetnem, lefektetnem Oket mert Apa meheket szallit! :( De csinalom a dolgom, delutan meg a gyerekek nem hagynak, ebben a honapban mindharman 1-kor vegeznek, onnan itthon vannak velem. Mjd irok este amikor mar alszanak addig is majd megesz a fene Monyoert es Kataert!!! De tudom, erzem hogy MOST sikerult mindkettejuknel!!! :wink: :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


szisztok,mostcsak gyorsanmert mennem kell.

11mm espetezsakom van jo helyen,mintha latszodna benne az embrio de meg nagyon pici.amehem szep nagy a mehszajam zart.
adoki gratulalt es var jovohetenszivhangra.
nagyon boldog vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!
Hát ez óriási!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No azért meg nem lepődtem, az előzmények után. :)
Korának pont megfelelő, sőőőt. Szuper ügyesek vagytok és gyere majd bővebben. Mit mondott, kell-e szedni vmit. Fotót kérünk stbstbstb.
:)

Kokusz!
Neked is lesz babád, meg remélhetőleg mindannyiunknak. :)


Kata!
Neked is. Ne mondj má' ilyet. Ilyen jó fej csajnak ne lenne. :)

pusssz

Junko
junko
 
 


Monyo :D :D :D :D
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Monyó: szívből gratulálok!!!!!!! :D (totál spontán ciklus volt?)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Monyó, ez az! Gratulálok!!!!! Nagyon vigyázz magatokra! :D

Kép
kata05
 
 


Monyo

Óriási gratula, most már akkor nem csendben :) :) :)!!!!!!!!
Mondom én,hogy téged kicseréltek :wink:!


Kokusz

Bakker, boszi vagy :shock:!!!!!
Tényleg nem volt gond, sőt!!!!Nem hittem,de az egész csoportban csak én kaptam 5-öst :oops:... Pedig nem hittem,hogy ez a nő tud ilyen jegyet adni :roll:...
Hú, kocsi,akkor jó kis utatok volt :).

Kata

Na,jöhetnek a képek a virágokról :).Ha jó idő lesz, én is csinálok majd képeket :).Meg ha időm is lesz :?...
És persze, hogy lesz gyereket, csak a megfelelő alanyt meg kell találni :wink:!

anyapoc
 
 


Monyokam GRATULALOK!!!! :D :D :D Hogy en mennyire orulok de en tudtam, tudtam!!! :D Fotot nem kaptal? Ennyi idosen nekem sem latszott embrio csak a petezsak. :wink:

Anyapoc: gratula az 5-oshoz!!! :D :D :D

Mennem kell, Rate furdik, kicsik alszanak de Annam ma 3-szor hanyt es kismillioszor focsott. :cry: Pont ma amikor egyedul vagyok Veluk! :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Monyokám
Gratula nektek! Vigyázz nagyon magadra! :)

Anyapoc
Már más is mondt hogy boszi vagyok, néha ráérzek dolgokra :oops: Gratula, ügyes vagy :)
Nem volt olyan vészes az út, 6 óra alatt ott voltunk.

Junko
A próféta szóljon belőled :) de megmondom pszintén én mostanában már kezdek hozzászokni a gondolathoz hogy nem lesz gyerekünk. :oops:

Tontica
Annának jobbulást ... gondolom nem egyszerű így egyedül. Kitartás!!!
kokusz
 
 


Köszi lányok, igyekeztem :).És már csak az államvizsga lesz januárban :)!

Tontica

Jobbulást Annának...múltkor is ú volt rosszul,nem? :roll:
Edződjél csak :).Tudod,kis gyerek kis gond... :wink:

Kokusz

Akkor tényleg nem volt vészes az út :).Mi Brac-ra mentünk,hát elég hosszú volt.... :? De megérte :).
Szl jó tudni,hogy veled vigyázni kell :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok,

Csak ideértem még ma. :)

Zsazsó,
Ne viccelj! Ha ki kell állnod, akkor ki kell állnod saját Magadért a munkahelyen! Tehetnek egy szívességet! :wink: Elvileg nálunk nagyon pozitívan állnak a kismamákhoz, gyakorlatilag pont a legjobb bnőmet nem vették vissza... Vagyis olyan munkát kínáltak Neki, amit nem vállalt el (ráadásul eleinte 6 órában szeretett volna, amit nem engedtek - azóta is van egy másik csajszi, aki 6 órás)... :?
Ez a CSH annyira aranyos! :D

Angyalom,
Lassan Nektek is jön egy CSH! :lol: Vagy, ha nem Cs, akkor vmi egyéb, de a H az biztos! 8)
Nagy puszik Diónak továbbra is! :D

Kókusz,
Örülök, h rendeződött a helyzet és időben hazaért a Férjed! :D
És a nemjóidőben is kikapcsolódás a kikapcsolódás! :wink:

Monyó,
Itt a városban sztem a muskátlik szaga még a jobbak közé sorolható... :? De megértelek, régen én sem bírtam, de mióta megvénültem... :lol:
SZUPEEEEEER hírek! :D :D :D :D :D Gratulálok!
És legyél is boldog, élvezz ki minden percet!

Junkom,
Ja, így már értem. Szabadúszóként biztosan könnyebb bizonyos szempontból, míg más szempontból meg nehezebb.
Örülök a nega tromboizének (elsőre nem értettem, minek az ízéről van szó - olvasásból jó vagyok :lol: ) 8)
A helyesírásos mondatod nagyon tetszett! Nem írtad oda a szakdoli végére is? :lol:
És drukkolok ám! :wink:
Köszi, h jófejnek tartasz! :D Most meg is hatódtam... (na, ez is az öregséggel jár - vigyázzatok fiatal csajok! :? ) Nem vagyok amúgy jókedvemben és ez tényleg jólesett! 8)

Nárciszka,
Asszem, még nem meséltem, h annó az előző pasimnál én azt 'terveztem', h előbb lesz egy kislányunk, aztán meg ikerfiaink. :) Mert Ő nem ment volna bele a 3 gyerekbe, így viszont kicselezhettem volna. :P A vicc viszont, h amikor álmomban látom a saját gyerekemet, mindig egy kisfiút látok. :D És ikreket is szeretnééék! :D No, erre varrjon vki gombot! (és igeeen, orvos látott már :P 8) )
A fiúk minden színt elbitorolnak lassan... Nézd meg, mennyi pasi mászkál narancssárga, meg rózsaszín ingben! OK, a babarózsaszínt hagyd ki a repertoárból, de sztem szinte minden uniszex lesz lassan. (és én imááádom, ha egy kisfiú pl. pirosban van - tudom, ez az én perverzióm :wink: )
Aztaaa, most nézem csak, h már túlvagytok a hivatalos félidőn! De tutit! 8) 8) Gratulálok! Ja és szeretem a focizós fiúkat! :oops: :lol:

Anyapoc,
Nemáááár, még a végén kiderül, h stréber vagy? :P (nem bántásnak szántam, tényleg csak poén :wink: ) Bakker, és így a nő is túlélte? :P :D
Ne hagyd Apának, h lefárasszon! :wink:
Nabassszuskulcs, szegény Anyukád! :cry: Egyébként, ha nem mondtam volna még, én sem szeretem a dokikat... :? Picit sem... Nem tudok megbízni bennük. De jól van azóta, ugye?
És az is jó, h a Te szövettanod jó lett! :D (és bátor vagy, én nem merek levetetni, a bnőm meg folyamatosan nyaggat - na, Ő meg a másik véglet :arrow: leszedetett már kismilliót magáról...)
Ja, a boszisághoz akartam még írni: egyszer megátkoztam egy laptopot (a volt pasimét), mert állandóan azzal foglalkozott helyettm :? erre a gép másnap elfüstölt :D És én is szoktam megérezni/meglátni dolgokat - fura ...
Új virágképek holnap reggel, mert a benti gépen egyszerűbb átméretezni őket és a kolléganőmnek is ígértem, h megmutatom a képeket.
Tényleg nagyfiú már Bulcsú! Észre sem veszed, aztán már hazahordja a csajokat :wink: :lol:

Tonti,
Annának jobbulást! :D Murphy meg röhög a bajsza alatt... :?

Na, asszem, megint fogok kupát kapni. 8)

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Basszus, visszamentem az időben egy órát? :shock: De ügyi vagyok! 8) Milyen kár, h a határidőknél nem tudok ilyet... :?
kata1977
 
 


Jóreggelt

Katám
Kupát megérdemled! :)
Na ja a rosszidőben pihenés is pihenés ... amőgy jó vót 8)
Angellel beszéld meg mikor jó neki a tali. Nekem annyi van hogy pénteken értekezletem van és nemtom mikor lesz vége, de elvileg akkor is jó.

Anyapoc
Ja boszi vagyok :) a férjem néha már el akar égetni ....
Mi szinte mindenhová autóval megyünk mert ember fél a repülőn ... most meg pláne, hogy lezuhant ez a gép. Én meg imádok repülni.

Na azért jellemző a szervezetemre, hogy ilyenkor szórakozik velem. Ugyanez volt az első lombiknál is. Még nem repedt meg a tüszőm és 21. napon vagyok. :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok :!:

Koszonom ha valaki nekem is drukkol :wink: Tontica es masok... en ma ET+12 es egyre pozitivabb vagyok :wink:

Monyo, gratula :!: :!: :!: En is ugy erzem, nalad most minden rendben lesz :!: Remelem, apaval is joban vagy mar :!:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Kata

Szl tőled is tartani kell :wink:!
Na igen, stréber vagyok egyébként :oops:...illetve inkább maximalista.Pont azon gondolkodtam tanulás közben, hogy képtelen vagyok úgy tanulni,hogy meglegyen a kettes...nem tudom,mennyi az elég :?...
Szedesd csak le,ha valamivel gáz van,mert nagyon gyorsan igen nagy gáz lehet belőle.Én nem vagyok leszedetős, de a ráktól jobban félek :wink:!Na meg azért sokat leszedetni...sok heg marad :?...
Én sem bízok az orvosokban :wink:!
Anyum már jól van, szombaton vittem haza, másnap bejött és elvasalt nálam mindent,ebédet főzött stb :)....Azt mondta a doki neki,hogy nem szabad elhagyni magát, jönni-menni kell :).Hát komolyan vette :D!
Te figyu,ha nagy boszi vagy,intézzé má' magadnake egy jó pasit :lol:!


Kokusz

PAsinak igaza van,én is fosok a repüléstől :oops:..és a gép óta én is :roll:..még jobban :(.Magát a repülést szeretem,mert az szuper, utólag :D!Csak valaki garantálja,hogy nem zuhanok le :D!
Most komoly,hogy még nem volt PÉ????akkor ráhajtani ám :).
Szl égetnivaló vagy :wink:!


Katavirág :)

Én is szorítok, írtam is, sőt,még kérdeztem is :).De nem válaszoltál :(.....

anyapoc
 
 


sziasztok.

koszonom mindenkinek,aranyosak vagytok es nagyon jol esik.

Hat roviden amit leirtam kb annyi tortent.vartam a nagy meghatodast meg ilyenek de semmi nem tortent igazabol,csak mikor kileptem az utcara ott kapott el hol a boges hol a nevetes.
Mivel nem szedtem eddig az utrot(ezzel nem dicsekedtem eddig :oops: )ma estetol szednem kell,a doki azt mondta biztos ami biztos alapon nem art.Folsavat kell meg szednem,vitaminokat nem.
A papiromra 3-4hetes terheseg van beirva amitol fraszt kaptam de elarulta hogy maga petezsak 3hetes igy ki is jon anyira amenyire en szamoltam.
pont ma vagyok 5+0(a vonalzom ejfelkor valt at mindig)
Kicsit furan nezet a dokim mikor mondtam neki mi van,azt mondja okes nezzuk meg UH an.Ahogy berakta a muszert rogton mondta hogy terheseg,mericskelte,mintha latszott volna benne egy pici poty de arra nem mondott semmit en meg nem akartam kerdezoskodni.aztan mondta hogy megvizsgal kezzel is.arra is azt mondta hogy ettol tokeletesebb nem is lehetne.
oszz viszz ketszer is megkerdezte hogy ez csak ugy spontan semmi gyogyszert nem szedtem :lol valahogy mintha nem akarta volna elhinni hogy egy pcos nonek normalis 28napos ciklusa legyen es 4ev elteltevel spontan teherbe essen, :lol:
aztan gratulalt es mondta hogy egy het mulva kontrol.

holnap hozok Remirol kepet,most nem engedi feltolteni.

Kép
monyo83
 
 


na megis sikerult feltoltenem,en fotoztam az UH kepet igy eleg gaz lett de a lenyeg latszik rajta.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyoka
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Anyapoc
Ügyi vagy az 5-el!Grat!!!!!!!!!!

Katavirág
Én drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyokám
Nagyon szép :) vigyázz rá!!!

Okr
Helló, mi újság?
kokusz
 
 


Depis vagyok.Részletekkel nem terhelnék senkit,majd jövök ha túljutottam rajta.Így nem vagyok valami jó társaság. :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr
Na ez nem jó hír ... :( sajnálom!
kokusz
 
 


Sziasztok,
Amilyen húzós napom volt, elfelejtettem a képeket. A gépet bevittem és fel is töltöttem a gépre,de ide benézni sem volt időm :(

Kókusz,
Randiról írok privit. :wink:
Én sosem repültem még. :oops: És annyira nem is vonz a dolog... :roll: Kocsiban is félek, mi lenne velem ott... :shock: :lol:
És nehogy azt hidd, h olyan könnyen elégetne a Férjed! :wink:
Bizti nem repedt meg az a fránya tüsző? :twisted:

Katavirág,
Sztem mindenki drukkol... Muti azokat a pozi teszteket! 8)

Anyapoc,
Inkább azt mondanám, h nem érdemes felidegesíteni (borzasztó csúnyán tudok olyankor káromkodni is... :oops: ) :wink:
Én tanulásban sosem voltam maximalista :oops: Munkában annál inkább ... :? csak nemigen értékelik... :cry:
Nem tudom, h van-e gáz anyajegyeimmel, mert nem megyek ám orvoshoz (utááálom őket - és fosok is :P ) Azért szoktam figyelni őket, de a bnőm mindig a hátamon szúr ki vmi neki nem tetszőt, mert az én nem látom... :?
De jófej az Anyukád! :D
Rajtavagyok az intézésen! :wink:

Monyó,
Nagyon kijárt már ez Neked! :D Most már nyugiiii, minden rendben lesz! Széééép a sztárfotó! 8)

Kriszti,
Neméééér csak ennyit írni! :(

Ja, éjjel azt álmodtam, h ikrek voltak a pocimban. Még nagyon csöppek voltak, és néztük az uh-n őket. Olllyan JÓÓÓÓ érzés volt! :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok!

Egy pár szó erejéig én is kibújok a csigaházból!Oka az mint Krisztinek...

Először is Angelnak szeretnék írni!Nagyon szégyenlem magam! :oops: Minden nap benéztem,hogy mi hír van veletek,és rettenetesen végig izgultam/izgulok minden napot!Szeretnék nektek szívből gratulálni!Nagyon erős kicsi lányotok van!Csak így tovább a gyarapodásban!Remélem hamarosan láthatjuk is őt!

Monyókám!
Nagyon nagyon örülök nektek!Annyira itt volt már az ideje!Most rendben kell hogy legyen minden!!!!! :D

Katavirág!
Ott van már a kistesó! :D További drukkok!!!

Kokusz!
Hamarosan te is babás leszel! :wink:

Tontica!
Milyen nagyok már az ikrek! :shock: Jobbulást Annának!

Kriszti!
Remélem semmi komoly gond nincs! :(

Kata!
Remélem valósággá válik!Én szorítok hozzá! :wink:

Junko!
Ha itt az ideje,az én drukkjaim is mennek! :wink:

Anyapoc!
Gratulálok a vizsgádhoz!

Én fiam ma ballagot!Nagyon szívszorító érzés!Együtt pityeregtünk Apával! :cry: :cry: Nincs több ovi,kisbarátok,óvonéni... :cry:Már üres a kisszekrény is...Nagyon rossz érzés!
Kép

10-én műtik Marcit a mandulájával!Rettenetesen aggódom érte!
Júliustól bezár a munkahelyem...
Nagyon hormon zavaros lettem...
Szeptembertől iskola...
Kivagyok teljesen!Annyi érzés van most bennem,hogy szétfeszít teljesen! Még emésztenem kell a mai napot is!Úgy hogy vissza vonulok megint!
Olvaslak Titeket minden nap,de nincs erőm írni!
Puszillak Titeket!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok :!: Koszonom a drukkokat :wink: Ma ET+13 es meg pozitivabb a tesztem :lol:
katavirag
 
 


Szívből gratulálok az újdonsült kismamiknak!!!! Éééééés Kisdiának természetesen az egyre szebb súlyához!!4

Jaaa, és Anyapocnak a kicsitsemmeglepő ötöséhez! :wink: :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Szijjjjjjjjjjjasztok! :D

Olyan rozsas ma a kedvem, koszonheto ez Monyo gyonyoru kis potyijenek es Kata meg pozitivabb tesztjenek! Na meg Ancsa nagyon helyes kisfianak! :D

Monyo: Remi? Micsoda nev ez? Megfogadtad a tanacsomat (csak kivancsi vagyok!) Beszelsz Hozza? En amikor ket honapos terhes voltam Rateval kaptam egy ilyen felhuzhato zenelos jatekot es azt raktam mindig a pocimhoz meg ha nem is hallotta (bar ki tudja) szerintem erezte hogy Ra gondolok! :D

Kata: hu de izgi, ugy orulok, kepet nem raksz? :D :wink:

Okr: sajnalom! Remelem hamarosan jeletkezel!!!! Csak nem a szoszi kavart be? :evil:

Anyapoc: Te tenyleg maximalista vagy de hogy van erre idod? Ejjel is tanulsz? :shock: Munka, tanulas, hazimunka, gyerekek, Apa, hogy birod ezt igy egyutt? :roll: :)

Bali: raknal kepeket? Legyszike!!!! Hogy vagytok?

Masik Kata: most akkor van pasid vagy nincs es akarsz babat vagy nem? Nem ertem!!! :roll:

Ancsa: gratulalok Marcinak a nagyfiusaghoz!!! :D Ne legy szomoru, nezd a dolgok jo oldalat, a sulit is szeretni fogjatok majd meglatod! Milyen hormonzavar? Mandulamutettol nem kell felni, csukott szemmel is megcsinaljak az orvosok! :lol:

Mennem kell, Apa jon ertem es elmegyunk egyutt reggelizni! :D

Ja, voltam termeszetgyogyasznal es vegetarianus dietara fogtak a borom miatt par honapra. :?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Halihó

Kata
Oké várom pü-t :)
Nem repedt meg a tüszőm, hőmérőzök ... talán majd holnapra, mondjuk minden jel arra utal hogy meg fog repedni. De nem is én lennék ha nem csinálná ezt a ciklusom a lombik előtt. Pedig vasárnap kezdenem kell a suprefactot.
Repcsi jóóóóóóóó :) én nagyon szeretem.

Ancsa
Rég olvastunk téged, de megértelek. Látom sok minden összejött ... nagyon szép nagyfiad van :) Ha van kedved azért gyere, rugdossuk itt egymást ha valaki a béka segge alá kerül :)

Katavirág
Juj de jó :) halkan grat :)
kokusz
 
 


Kukucsjatek:
Kép
Hat ez meg mi? :lol:
Kép
Uj furdoruci es Rate okorkodik mint mindig:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kokusz: repezd meg azt a tuszot tudod hogy kell nem? :wink: :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok,

Kriszti,
Jajjj! :cry: Nem akarsz róla beszélni?

Ancsa,
Aztaaa, hogy megnőtt Marci is! :shock: Még emlékszem, amikor mesélted, h megy oviba... :? És nagyon szép, nagyfiú! :D
Sajnálom, h így összejöttök a dolgok Nálatok! De gyere, hátha tudunk segíteni!

Katavirág,
MUTIII azt a tesztet! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyapoc,
Bulcsúnak boldog névnapot! :wink:

Kép

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Tontica
Hááát prbálkozunk a repesztéssel de nem akarja az igazságot ....
Édesek a gyerkőcök :)
kokusz
 
 


Anyapoc
Én is kívánok kicsifiadnak boldog névnapot! :)
kokusz
 
 


sziasztok.

anyapoc gratula az 5hoz,ugyi vagy:)

kokusz,repeszto energiak mennek.

junko,drukk neked is.mikor tudunk meg rolad valami konkretumot?

tontika.Remi=Remeny,igy hivjuk a picurunkat.nem beszelgetek vele csak neha a hasamra teszem a kezem,meg nem tudatosult bennem a dolog igazan.
gyerekeid meg mindig csodasak.elkepeszto hogy menyire hasonlit rad a lanyod :shock:

ancsa,Marci mar kesz legeny.Nagyon helyes kisfiu,buszke lehetsz ra.

kriszti :cry: azert vagyunk itt hogy meghallgasuk egymast.ha ugy erzed gyere nyugodtan.

katavirag,gartula,varom a vv eredmenyt.

kata.Muskatlin kivul van valamilyen viragod?nekem szoloviragaim vannak,annak nincs szaga de szep viragos.

hoztam en is ket kepet.
kb 1cm en mullot hogy ra nem tapostam erre a kis dargasagra.na lett volna nagy siras rivas mert imadom a levelibekakat.odatartottam neki egy kicsi botot belekapaszkodott es feltettem a szilvafamra:)
Kép
ok pedig a cicaink,majus 13an szulettek a parom szulinapjan(akkor fogant Remi is igy mindig tudni fogom milyen idosek :wink: )
parom folyton nyagasza oket,en most anyira nem :oops:
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyoka
De édik a cicák, meg a békuci is. Mondjuk én nem bírom őket, undorodom tőlük. De így képen aranyos.
kokusz
 
 


kokusz a parom is utalja a bekakat,meg minden ami hideg es allat :)

na ja a cicakat imadja,allandoan piszkalgatja oket :twisted: mondtam mar neki hogy amikor alszanak akkor legalabb hagyja oket beken :lol:
minap kerdeztem hogy a gyerekkel is ezt fogja csinalni?azt mondja igen :roll: mar elore sajnalom a gyereket.

Kép
monyo83
 
 


Na jó, Tontica! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm kicsi fiam nevében is a köszöntést :).

Monyo

Szuper a kép a Pöttyödről,ez már bizony komoly :) :).
Békuci nagyon szép és igazán kedves volt tőled,hogy megmentetted :).A család meg látom,igen nagy iramban gyarapodik :wink:!

Kriszti

Depi :(.... remélem,nem a ciklon :evil:!!!! És köszi :).

Bali

Csodásak a gyerekek :).Kisasszony meg hát...kész hölgy :).
Mikor jön négyeske? :wink:

Tonitca

Édesek a lurkók :).Anna olyan aranyosan mosolyog :).
Na igen, tudod,sok a dolog,de ebből Apát kihúzhatod többnyire :wink:!Szl mégsem olyan sok a dolog :lol:!

Katavirág

Hát gratulálok!!!!!Így kell ezt csinálni :).Vérvétel hírekkel várunk :).

Katám

Tigris édes :).
Ja,hát a hátadon...én félévente megnézetem általában, nem bízok az UV sugárzásban :D!
Ááá,nem hiszem én,hogy csúnyán tudsz káromkodni :lol:...
Intézés, yess...és...????????

Ancsa

De jó rólatok olvasni :).
Gratulálok a nagyfiúnak, akkor én is számítok a nagy vízözönre a szememből :D!Szeptembertől meg összeborulunk, mint a rohadt nád, oszt meglátjuk,mi lesz a sulival :).Nekem is benne van a zabszem a seggemben :?...
Minden esetre sok erőt kívánok ehhez a sok stresszhez... :roll:

Na megyek ebédelni...
Este jön meg Apa :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok Csajszikak!!! :D

Monyo: Remi-Remeny szuper, nagyon aranyos! :D Bekuci mento aranyermet kapsz, cicamicak nagyon edesek, ugy szeretnek en is egyet! :cry: Csak nem most es nem ide. :lol: Mostanaban egy kiskutyusrol almodozom, egy irszettert akarunk majd venni ha meglesz a telek meg a kis hazacska. Mar alig varom! :D

Bali: hihetetlen mekkorak ezek a gyerekek! Nandid is most szuletett aztan a kislanyod mar egy eves! :shock: Amugy boldog szulinapot vagy igy hagytad veletlenul a vonalzot? :wink: :D Koszonom a kepeket, nagyon jo latni Oket!!! most mar csak Magadrol kell egy! :wink:

Anyapoc: BOLCSUNAK EN IS NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK!!! :D Jo Apazast, na latod hogy nem kell kihuzni! :wink: :lol:

Kata akkor nem arulod el hogy mi a helyzet mert mar ketszer kerdeztem es egyszer sem valaszoltal, van valami oka?

Kokusz: gyakoroljatok csak! :lol:

Ma volt egy kis riadalom a jatszoteren, egyedul voltam a 3 gyerekkel es a kicsiket rakosgattam fol egymas utan a csuzdara, eppen raktam Annat amikor eszrevettem hogy Alex sehol sincs, gyorsan lekaptam Annat es futosgaltam fol-ala mint a kemoxos legy de nem lattam az Alexet sehol, azt hittem kiment a jatszorol :cry: vegul Rate talalta meg egy hintalovon. :D Rendesen betojtam. :roll: :oops: :lol:

Na, jo ejszakat!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Bocsi! :oops: :lol:

Ezeket ma csinaltam:
Ilyen bunkikat csinalnak a gyerekeim: :evil: :lol: (bebujnak az asztal ala)
Kép
Jegkremeveszet:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok,

Tonti,
Bocs, reggel, amikor írtam, még nem volt ott a hozzászólásod, miután meg elküldtem a sajátomat, már nem néztem vissza - ha bentről írok, akkor villámgyorsnak kell lenni, mert vki mindig jön vmi dologgal...
Szal: hivatalosan nincs pasim, van egy pasi a közelemben, akit jobban szeretek, mint bárkit eddigi életem során (de sztem ezt már írtam ám... :wink: ). Gyereket hivatalosan és nemhivatalosan is akarok, akarok, AKAROOOK! :D - Mostazonnalderögtön! :twisted: :lol:
Ratenak mikor lesz hasonmása? Mert ahogyan látom, Apának és Neked már van egy-egy mini másolatod! 8) :lol: Nagyon szépek a gyerekeid! (és nekem továbbra is Alex a kedvencem :D )
Jajj, elhiszem, h megijedtél, amikor nem találtad Alexet... :( De jó, h megkerült! :D

Monyo,
Igen, vannak még virágaim, de inkább csak zöldek, kevés a virágos virág. És van jópár kaktuszom is - várom, h virágozzanak. :D Milyen az a szőlővirág?
Szép a breki - milyen kedves tőle, h így pózolt! :lol: A cicusok meg drága, szeretgetnivaló kis szépségek! :D Megértem Apát... :oops:

Lívi,
Hohhhóóóó, Te szépen eltitkoltad a gyönyörűszemű fiaidat eddig! :D (a barna pasiszemektől el tudok olvadni! :lol: - félreértések elkerülése végett: picit sem vagyok pedofil, csak szeretem a gyerekeket :lol: :wink: ) A pici lányod is csodaszép! :D

Anyapoc,
Pedig tudok :oops: ... Nem a fősulin tanították :D A pasitól egy mai mondat: Te is genya tudsz lenni, ha felbaccák az agyadat! :lol: És ez bók volt 8) Mondjuk tény, h csak az első felindultság a káromkodás, ha tovább feszítik a húrt, elszakad a cérna, akkor jön a higgadt hangon kioktató, halál megalázó (aaaannyirahülyevagybammeghogyúgymagyarázokminthakettősemlennél), ironizáló viszont sztem humoros én. :D (olyan kifejezéseket kreálok, ill. olyan dumát nyomok le, h aztán hetekig röhögünk rajta, h honnan szedtem ezeket. :lol: )
Intézésről inkább nem mondanék semmit (nem akarom elkiabálni), de ha lesz vmi konkrét, megsúgom, az tuti! :wink:

Junkom,
Te merre? Hiányzol!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok :!: Ma ET=14. Hcg: 311 :!: Meg egy szaninak is sikerulhet :!: Es erdemes volt az egy ebrioval tokolni :!: Nagyon nagyon orulunk :!: Es Kokusz, ne aggodj, mindenkinek osszejon, elobb vagy utobb. Latod, nekem is negyedszerre sikerult. Te leszel a kovetkezo, hacsak nem Junko :wink: Kata, tennek kepet, de az a nagy igazsag, hogy sutyiban teszteltem. Azaz csakis ti tudtatok rola, a ferjem nem. O ugyanis ellene van a korai tesztelesnek, idegolonek es penzkidobasnak tartja. De ma mar o is nagyon bodog :wink: Ja, es a fenykepezogepemet csak o tudja letolteni.... de higgyetek el, szepen alakult a masodik csikocska... puszi, szep hetveget :!:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Most csak egy link a baba fejlődéséről:

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Tök jó, felül lehet áligatni a heteket.

Majd jövök.

Junko
junko
 
 


Kata: GRATULALOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kata: ertem, viszonzott vagy viszonzatlan szerelem? Bocsi ha kerdezoskodom de hiaba irtad akkor en nem olvastam. Elarulok Neked valamit, egy evvel az uram megismerese elott en is halalosan szerelmes voltam, a fonokom volt es elerhetetlen aztan en elmentem onnan mashova O meg kozben elvalt es kikoltozott pont Gorcsobe. :shock: Egy utcaval lakott arrebb mint mi, baromi jol nezett ki, de komolyan minden no alma, vallig ero hullamos haj, barna szemek es mindig oltonyben jart nyakkendovel, imadtam es csak almodoztam Rola. Aztan egyik nap elkezdtunk beszelgetni a buszon, masnap ujra ugyanazzal a busszal jott valami uruggyel (volt kocsija :wink: ) es ujra es ujra aztan bejott a munkahelyemre es egyutt mentunk ebedelni aztan sms-ek, ejjel hosszu beszelgetesek telefonon stb. Total belezugtam de annyira hogy amikor meglattam elvorosodtem es dadogtam, persze "kislany" voltam, en 21 O 42. :? :roll: De kit erdekelt! Hat Ot, meg mielott tortenhetett volna valami komolyabb azt mondta hogy hagyjuk inkabb a nagy korkulonbseg miatt mert ugyis csak csalodas lenne a vege. :cry: Kiakadtam , bevettem egy csomo gyogyszert es masfel hetet toltottem a pszihiatrian. Aztan probaltam elfelejteni es kb. 4-5 ev mulva sikerult csak rajonnom hogy az nem szerelem volt hanem vagyakozas, nem tudtam ki O, nem ismertem. Es hogy boldog vagyok a mostani urammal meg ha nem is dadogok es vorosodom el a kozeleben szeret, megbecsul es nem kell felnem hogy megcsal, megbant. Azota a masiknak is ket gyereke van az uj felesegetol. :? :D

Szoval keress egy olyat aki tiszta szivbol szeret, akiban megbizhatsz, akivel leelheted az eleted, aki jo apukaja lesz a gyerekeidnek! Hidd el a roszaszin kod elszall egyszer es szuper erzes az orult, elerhetetlen szerelem de arra nem lehet epiteni! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Helló Csajok

Nemrég értem haza kész vagyok ... :?

Katavirág
Gratulálok :) vigyázz magatokra!

Tonti
Gyakoroltunk 8) megrepedt ... ma reggel már 37-et mértem.

Katám
Nem volt már energiám elmenni, remélem legközelebb sikerül a tali. Pedig jót pletykáztunk volna ....

Junko
Én drukkolok 8)
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Sajnálom :cry: De ebben a hónapban még megpróbálhatjuk összehozni :wink:

Tonti,
Ez nem az a rózsaszín ködös... Ő az a pasi, aki visszaadta a hitemet, az önbecsülésemet, aki meggyőzött arról, h nem vagyok szar ember és szar nő... És naggyon nem volt könnyű dolga. Sok idejébe és még több energiájába tellett, de megtette :D Ő az, akivel szinte mindenben egyezik az értékrendünk, akinek ugyanazok a dolgok fontosak, mint nekem, akinek elmondhatom az összes hülye bajomat, félelmemet és nem hülyéz le, hanem próbál segíteni. Ő az, akivel nagyon hasonló családi háttérrel rendelkezünk, hasonló körülmények közül jöttünk és hiszek benne, h egyfelé tartunk :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok

Jól el van tűnve mindenki. :roll:

Kata
Persze összehozhatjuk, majd megbeszéljük.

Nálam semmi izgi nincsen. Drukk akinek kell!
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: