Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Szanik,avagy mar tobb mint ket eve probalkozunk :?

Kép
 
 


Szia Monyoka!!!!
2005. márciusa óta próbálkozunk. Ez a 31. ciklusom. Van két Angyalkám.
Elég száni? :?
Vendég
 


gyugyi szio.

sajnos ismerem a torteneted,olvastam a "megint megjott"be.
sajnalom az angyalkaid es hogy ilyen regota probalkoztok.
mi 2005 majustol probalkozunk es eddig 3 szor sikerult teherbeesnem.

mi most kezdunk majd neki az igazi kivizsgalasoknak,eddig amit tudunk.pco hormonproblema,most jon majd a kiskatonavizsgalat.

ti most hogy probalkoztok?stimu vagy ilyesmi vagy csak spontan?
kivizsgalasok?eredmenye?

Kép
 
 

 
 

Szia monyó! Jobb szerettem volna nem Száni lenni, de ha már így alakult akkor Sziasztok!!

Már kétszer voltam úgy hogy pozitívat teszteltem és utána meg negativat! :cry:
Vendég
 


udv szani boni :?


lanyok nektek soha nem jutott az eszetekbe hogy a sors nem akarja hogy gyereketek legyen?
ugy ertem hogy nekem mar tobbszor megfordult a fejemben hogy talan azert nem sikerul a baba mert nem vagyunk egymashoz valok vagy ilyesmi.mert ugye van ket fiatal(24 es 28 evesek)es sehogy se akar nekik osszejonni,de nem csak a gyerek hanem ezen kivul egy csomo minden.
rengeteget gondolkozok ezen,foleg ha rosz passzba vagyok.
a masik maniam hogy genetikailag nem illunk ossze,mondjuk ezt esetleg ki lehet vizsgalni.

Kép
 
 


Sziasztok itt is :)

Én még csak egyszer teszteltem pozitívat és még aznap el is kezdtem vérezni és nem maradt meg sajnos. Mi 2005 augusztus óta próbálkozunk .... és hétfőn megyünk a Forgácsba .... remélem ott majd tudnak rajtunk segíteni.
 
 


Monyoka :)
Negatív gondolatokat tessék elhesegetni!!!!! Jönni fog a baba és kész.
Spontán próbálkozunk. magamat tuningolom mindenféle "csodaszerrel". :lol:

Kokusz :) Boniko :)
Sziasztok! Olvaslak ám Benneteket!
Vendég
 


gyugyi,hajra spontan.

mi is most spontanozunk,nagyon spontan.
ugye nekem majd lesz meg stimuzas,na ott nem lehet spontanozni igy most kihasznaljuk az alkalmakat :oops:
szep-ig engem semmi nem erdekel,valahogy beletorodtem hogy nekem stimuval lesz babam.
mostmar csak azon remenykedek hogy valamennyire normalis lesz a ferjem spemakepe,sajnos tudom hogy nem lesz jo. :cry:
csak abban remenykedek hogy eleg lesz a spontanhoz.

Kép
 
 


Kókusz ugyanazóta próbálkozunk :shock:

monyó volt már, hogy depis pillanatomban gondolkodtam azon, hogy a sors mást szánt nekünk, de csakis együtt. ezért beszéltünk már örökbefogadásról is!
Vendég
 


boni az orokbefogadasrol mar mi is beszeltunk.
mindkettonk benne van.

Kép
 
 


ÜDV SZÁNIKÁK!!! :D :D :D :D

Itt a helyem! :lol:

Most jön ami még nem volt, dióhéjban magamról:
méhnyakrák, wertheim műtét, 2005 márc. óta próbálkozás, elzáródott petevezetők, extra összeszűkült méhszáj, két sikertelen lombik+ egy sikertelen fagyibabás. 33 év (még most :) ), 0 gyerek.

Na de majd MOST! 8)
 
 


udv angel :lol:

mikor indultok a lombikkal ujra?

Kép
 
 


boni most olvastam hogy kov ciklus atjarhatosagi.

ha volt pozitiv teszted akkor mert kell atjarhatosagi?mikor voltak a poz.tesztjeid?

nekem a dokim azt mondta hogy minimalis az esely arra hogy el vagyok zarodva.

Kép
 
 


Ma szúrok először hozzá! :lol:


A sorsról azt gondolom, hogy nem akarhatja, hogy ne legyen gyerekünk! :wink:

Én már megszívtam a magamét, és ha már ilyen relatíve szerencsésen végződött, akkor kell, hogy legyen kisbaba! :)
 
 


Szevasztok szánalmasok. :D

NA akkor gyüvök én is. 3 év próbálkozás. Közben férj fokozatosan csökkenő katonaszáma.
És soha egy másodpercig nem éreztem terhesnek magam. Még a szele sem legyintett meg.
Vendég
 


Szia Junkóm :D

Na itt hely, hogy kedvünkre szánakozzunk magunkon ill. egymáson! :roll:
Sztem ebből csak vmi vidám dolog sülhet ki! :lol:
 
 


angel akkor nagyon nagyon drukkolok.remeljuk most sikerrel jarsz:)

udv junko.
nalatok mi a kovetkezo lepes?ujabb lombik?
mitol csokkenhetett a ferjed spermaszama?
Didorol nem tusz valamit?mar regota keresgetem a babaprojektesnel de regota nem irt.

Kép
 
 


NA vidámkodjunk :)

a száni elnevezés magáan hordja a humort, hát ne sajnáljuk magunkatm, hanem erősítsük :)

Mi 2005 decemberétől próba, méhnyak tágitás, hsg - kétoldali elzáródás -, lapar egyik megnyilik...azóta két pozitiv teszt, majd negativ és meggyön... :cry:

de most már kaáliban kezelődünk :) reméljöük a legjobbakat
Vendég
 


Szia legyekmami ! :lol:

Gyugyi :cry:
Vendég
 


Szasztok!

Sztem is vidámkodjunk, de nyavajogjunk is kedvünkre.

Monyó!
Lombik vszínű szeptemberben. Férjem eredméynei másfél éve kezdtek romlani. Én a stresszre fogom (munkahely váltás), de ki tudja. Mindenesetre amikor még jó volt az eredmény akkor sem történt semmi...
Didóról nem tudok, én is kerestem Vszínű építési szezon van és dolgozik ezerrel.

És hogy miért is jó száninak lenni.

Minden este berughatok lelkiismeret furdalás nélkül. No persze nem teszem, de megtehetném. Höhö.



csajok dolgoznom kell, de majd még jövök és írok minden száninak.
Vendég
 


ja és monyó az már 1,5 éve vlt, azóta bármi történhetett :shock:
Vendég
 


Legyekmami,
te is Kaáli? :wink:

Ha az asztrológus szavahihető, akkor itt nálad nemsoká zebrának kell alakulnia! 8)


Hú, tényleg a decemberi lombik után kétcsíkos lett a tesztem, a hcg szint viszont 0! :?

Junko,
én most is iszogatom ez előírt mennyiséget! :lol:
 
 


Csajszikák előre...olyan nincs hogy nekünk ne sikerüljön....NINCS!!!

akinek van méhe az teherbeejthető :)

az asztrologus eddig két barinőnek bevált hát lássuk :) ez még spontán hónap ugyan de nembaj..még jobb lenne...neknk két inszemjön aztán a lombik évévége felé
Vendég
 


Én most em leszek 1 hétig, mert megyünk nyaralni!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Angyalom!

Na én is sörözöm, de nem rugok be minden nap, pedig megtehetném.

Legyekmami!

Sztem azért van olyan hogy valakinek nem lesz sosem gyereke.
Én úgy vagyok vele, vagy lesz vagy nem.

Monyó!
Ezeken a gondolatokon is mindenki végigfut egyszer. Hogy nem összeíllő a párjával.
Én mindig ettől féltem a legjobban...
Vendég
 


Junko,
inkább borozz! :lol:

Igen, sajnos azzal egyet kell értsek, hogy van olyan, hogy vkinek soha nem lesz gyereke, pedig nem tesz v. nem tesz semmi különöset a dologban. :? De amíg nem lépünk a klimaxba, bízzunk, hogy nem ebbe a pár %-ba tartozunk! :wink:

Legyekmami,
igen, végsősoron így van, csak annak egyértelműen lehetetlen, akinek nincs méhe! :)
Én már csak tudom értékelni, hogy van! :oops:
 
 


Igen igazatok van de erre gondolni sem akarok bgrrrrrrrrrrr :shock:

Előre! :)

Jó hogy itt is összejöttünk, nekem igazán angyali természetem van, de az anyatopikomban (ma megintmegjött) néha azt látom hogy jön valaki picit velünk van aztán teherbe esik.-..biztos csúnya dolog irigykedni, de mit tehetnék :oops: :wink:
Vendég
 


legyekmami pont ezert van ez a topik.
szerintem minden topikban van egy ket emberke aki vegignezi,eli topiktarsai bezebrasodasat(hulye szo)
nekem nem azzal van a bajom hogy nekik sikerult,tobsegeben orulok is neki,hanem a buvos mondat"mert pont nekem nem".
ezert jo lesz(remelem)ez a topik mert aki ide jon az mar mind atelte ugyanazokat az erzeseket es nem kell elmagyaraznunk egymasnak azt pl,hogy mi a peteeres :lol:

junko,remeljuk hogy mindketten osszepasszolunk a parunkkal,mert azert az szornyu lenne ha nem.
anyunak szoktam mondogatni hogy nem csupan gyereket szeretnek hanem a paromtol akarok terhes lenni es kesz.

boni,jo utat aztan ha tortenik valami irj valakinek hogy elolvashassuk.
Sretan put :lol: (azaz jo utat horvatul)

angel aze a klimax meg odebb van:)

Kép
 
 


Angyal!

Azt is iszom. :wink:


Én eggggyáltalán nem örülök, hogy létrejött ez a topik. Nem bírok dolgozni így....lefoglaltok. :roll:
Vendég
 


Hát, szánitársaim....a klimax nekem nincs is olyan messze....
Vendég
 


Junko,
jaaaaaaaaaaa! :lol:

Ma is célzóvízzel fogok bökni! :mrgreen:

Monyó,
nagyon remélem, hogy klimaxolni anyaként fogok/fogunk! :wink:

Legyekmami,
értelek én! :roll:
Sok helyre írok, mindig meghozom a zebrákat másoknak! :wink: Lássuk, itt is így lesz-e! :lol:
Az éleltben meg hajaj, pillanatnyilag 3 kolléganőt kerülgetek, 2 gyanús :? :oops: Mióta próbálkozunk vagy 10 csaj ment szülésire...
 
 


gyugyikám naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

van addig még jó pár évünk te jány....pedig én se huszéves vagyok khmmm

attól a négerbabától a tickereden állandóan röhögnöm köll :) na majd szorulsz ha kikacsint egy gyapjas fejecske a szülöszobán :)
Vendég
 


Na Angel akkor léci én is kérek babát, de cserébe mi meg majd meghozzuk neked is! :)

mellettem is mindenki teherbe esik :shock: én meg csak a hormonoktól ghömbölyödök hehehe

de legalább mehetek szigetre idén is :lol: Idén tizenharmadszor :shock:
Vendég
 


Jöhetek????? Pár emberrel már itt-ott összefutottunk.....

Kép

Kép
 


Üdv Kamilla :D
Akartalak is hívni, már ha nem sértődsz meg rajta! :wink: :D

Legyekmami,
itt a megoldás: meghozzuk egymásnak! Vivát száni topic! :)

Tényleg néger baba van Gyugyi gólyája csőrében! :lol:

Ha így alakulna nálunk, akkor megharagszom a Kaálira, mert akkor tuti nem a párom anyaga vót... :roll: :lol: :mrgreen:
Vagy a szániságba ez is belefér? :shock:
 
 


Lányok!
Én már azt se bánnám, ha csokibébi lenne :lol: Tök édik :wink: olyanom még úgy sincs. :lol:

A legöregebb meg tuti én vagyok :roll:
Vendég
 


Az én történetem:
2005 óta próbálkozunk. Tulajdonképpen február óta nem szedek fogigátlót, de májusban kapcsoltunk rá intenzíven.
Egy évre rá nyáron volt egy laparnak induló HSG-m, meg hiszterom.
Tavaj november óta járunk a Forgács intézetbe. Volt 6 sikertelen inszemem és most (MA!) kezdjük az első lombikot.
Egyébként a diagnózis az, hogy mind a ketten makk egészségesek vagyunk a férjemmel.........

Hajrá mindenkinek!!!!!

Angel: vicces lett volna, ha meginvitálsz..:) ...."van itt ez a száni klubb, nem akarsz csatlakozni????...."

Most akkor itt ki hány éves?
Én 29.

Kép

Kép
 


33 (még 3 napig) 8)

Na jó szánizást, nekem most mennem kell! Majd benézek a hétvégén!

Kamilla asszony, jó bökést magunknak! :D :D
 
 


Ja, és akkor előadom nektek a LEGSZÁNIBB történetet. Még mindig nyalogatom a sebeimet.

Szóval most történt februárban, két év próbálkozás, sikertelenség és kétségbeesés után, hogy a sógorom, aki anyósommal az alattunk lévő lakásban lakik, bejelentette, hogy gyereket csinált egy csajszinak (két heti ismeretség után) és ide fog költözni.....májusban esküvő......októberben szül a csajszi. És tényleg odaköltözött!!!! Szerencsére azért külön lakásban, de mégiscsak alattunk! Hát nem lettünk elválaszthatatlan barátnők......

Ennyi a száni történetem. Lehet sajnálni.

Kép

Kép
 


Kamilla :)
Látom, Te is a 31. hónapnál jársz. :?

Én 38 múltam....
Vendég
 


:lol: :lol: csokibaba,ez jo.
amugy nekem nagyon bejonnek a neger ferfiak,olyan sexisek :lol:

kamilla udv itt,teged "ismerlek".hat eleg gaz a szanis storyd,ket felelotlen ember.
amugy itt mindenkit ismerek :shock: :shock:

jo sok topikbol verbuvalodtunk ossze :lol:

en vagyok itt a legfiatalabb? :roll: (24)

kepzeljetek ma kezdem a 90 napos dietat,ugyhogy ha veletlen nemjovok tobbet akkor a ferjem szetcsapott a dietas kaja miatt(pedig ra is raferne par kg minus,lassan nem tudok mit raadni)

Kép
 
 


Monyoka :)
Majd írd meg, mennyire jön be a diéta. Én egy hét múlva (tábor után) akarom kezdeni. Le kéne dobni egy tízest.
Vendég
 


Ja!
egyik kedvenc csoki pasim a CSI-ből a szép szemű. Warrick Brown
Vendég
 


Hát igen, Gyugyi, fej-fej mellett haladunk.
Én nem diétázom, de most rá akarok állni erre a 70% lúgos, 30% savas diétára. Biztos ismeritek és már annyi forrásból hallottam ezt, hogy kezdem azt hinni lehet benne valami.

Kép

Kép
 


Kamilla :)
Erről a lugos-savas dologról Zita West is ír a könyvében. Próbáld csak ki! Hátha... :wink:
Vendég
 


Sziasztok Szánikák!
Jöhetek én is??? 19 hónapja próbálkozunk,csak 1 átjárható pv. 2 inszem a Forgácsban, 0 terhesség,és legalább 600 - teszt. :oops: :cry: és kiderült ma hogy a baktériumaim elsöprő vereséget szenvedtek a gombákkal és Gram pálcákkal szemben...szerintetek? :lol:
 


Katica :)
Szia!
Most nagyon kukának érzem magam, de az utolsó mandatod nem világos. :oops: Ez most jó vagy rossz? :oops:
Vendég
 


Szia Gyugyi!
Rossz, gyakorlatilag kipusztultak a tejsavbaktériumaim :cry: az van írva a leletre:"Döderlein-flóra: nem megítélhető" a pálcikák nekem is újak..honnan szedhettem?..marokkózni is utálok :lol:
 


Katica :)
Kaptál rá valami gyogyit vagy kúpot? Nagyanyáink joghurttal szedték rendbe magukat :roll: Tengeri sós ülűfürdő? Nem kerestél rá a neten?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: