Új privát üzeneted érkezett!

Megcsináltam.
Száni klub a neve, mindjárt megnázem hogy lehet csatlakozni új tagoknak.
www.anyatanya.hu
kokusz
 
 


Regisztrálás után, meg kell keresni a topikot és van egy olyan hogy jelentkezés arra kell ráklikkelni.
Vagy másik megoldás: ha adtok mail címet küldhetek meghívót a topikba.

Bali, Monyo, Okr nektek küldtem elvileg meghívót mert az iwiw-en megvolt a mail címetek. Nemtom elment-e ....
kokusz
 
 


Sziasztok,
Ne tűnjünk el innen se lszi!
Pusz:
Kata
kata1977
 
 

 
 

Kata,most amit küldtél, azzal mi van? :roll:

anyapoc
 
 


Itt is ittvagyok :)
Anyapoc, az is működik
kokusz
 
 


Az a bajom,hogy nekem van már regem az anyatanyán,de elfelejtettem a jelszót :oops:... Más néven meg nem akarok menni :roll:

De rajta vagyok az ügyön :).

A babanetes csoport mit tud? Vagy hogyan használjuk?

anyapoc
 
 


Anyapoc
Ja értem :) nemtom azt még nem pbóbáltam
kokusz
 
 


Leírom priviben
kokusz
 
 


Bocs Csajok,
Nem voltam gépközelben. :?
De látom, azóta megoldottátok! :wink:
Köszi Kókusz!
Pusz:
Kata
kata1977
 
 


Lányok,nem tudom vagytok-e még itt,én Nárciszka miatt írok.Nem tudom mi történt,de összeszorult a szívem,hogy baj van.Miért történnek annyi küzdelem után még rossz dolgok?Nárciszka,ha van erőd,megírnád mi történt?Persze megértem azt is,ha nem...egy nagy ölelést küldök!
Vendég
 


Nyulasz
Sajnos a rossz dolgok nem válogatnak és bárkivel megtörténhetnek. :( Nem nézi, hogy ki mennyit küzdött! :( Én már csak tudom, de remélem és kívánom, hogy ne sokan tudják meg!! Nárciszka, tudom mit érzel!!! :( Sok-sok lelki erőt kívánok!!! Ezt kiheverni nem lehet, csak valahogy túl kell élni....

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsilag,tudom,hogy nem az kapja a rossz dolgokat,aki megérdemli...pedig hányan eldobják a gyereküket,mi meg küzdünk egy életen át....egyszerűen nem is tudom mit írjak.
Vendég
 


Nyulasz,
Vagyunk itt is. Nárciszka nevében nem szeretnék írni, de sok-sok erőt küldhettek Nekik! :(

Kiscsillag,
Sajnálom nagyon és bár személyesen nem éltem át, el tudom képzelni, h mennyire borzasztó lehet! :cry:
Örülök, h ott van a szépséges pici Kincsetek, aki talán vmennyire csökkenti a fájdalmatokat!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Kata,minden erőnket Nárciszkának küldjük!!!
Vendég
 


Nárcisz JUnkó ÉDes Istenem megszakad a szívem! :cry: óriási erőt küldök Nektek!
Vendég
 


sziasztok!

ceruza vagyok!
már nem is kevés ideje olvaslak benneteket, és fontolgatom, h ide merészkedjek én is, mert oltári száni vagyok. (néha sajnos azt érzem, h nálam szánibb a világon nincs)

mindenkit figyelek és ki vagyok éhezve a jó hírekre, a rosszakat meg megsiratom.

erre most elmentek innen.
szabad csatlakozni hozzátok a másik helyen is?

gondoltam, mesélek kicsit rólunk, de talán nem kéne bunkón nyomulnom.
ceruza.hu
 
 


Sziasztok,
Nyulasz,
Sztem Nárciszka olvassa. Ha mégsem, átadom Neki! És köszi a Nevükben is!

Boniko,
Téged kifelejtettelek a rejtekhelyünkről. Szeretnéd? :D

Ceruza,
Szia! :D Nem mentünk ám el, csak rejtekhelyen bizalmaskodunk. 8)
Írj Magatokról!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok!

Köszi Kata, h válaszoltál!
(előre is bocs, h nem mutatkozom be, de túl sok az ismerős a babaneten)

Igazság szerint mindig mindenki azzal jön nekem, h összetehetném a két kezem, h mennyire jó életem van. és tényleg, végülis.
A férjem a legjobb barátom, imádjuk egymást.
5 éve vagyok férjnél, és azt hiszem, nem is kérhetnék jobb társat.
viszont 5 éve várunk már a babánkra. sajnos minden babám elhalt. ami miatt viszont azt írtam, h száni vagyok, az az, h semmilyen szervi bajunk nincs. genetikától a hormonig, a testi dolgokon át semmi.
ha találnának vmit, legalább tudnánk az okát. de így :cry:
már nem is merek próbálkozni a férjemmel, mert beleőrülünk mindketten, ha újabb baj lenne.

hát, ez lennék én.
egyébként nem vagyok mindig ilyen szomi! :roll:
ceruza.hu
 
 


Sziasztok Lanyok! Csak most tudtam benézni és borzalmas híreket látok, nagyon szomorú vagyok!!! :cry:

Junko! :cry:

Kata: a Te babaddal mi van hogy nincs fönt a vonalzó? :?

Nárciszka: :cry: :cry: :cry: Neeeeeeeeeeeeeeee!!!

Megpróbálok föllépni én is a zártba. De nem tudom mikor tudok jönni nemsokára.

Mi jól vagyunk, kicsik tegnap már fürödtek is kint a kertben. :D Majd rakok képeket ha tudok, puszika!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Szia Tontica

Rég láttunk :)
kokusz
 
 


Segítsetek légyszi'!
Hová mentetek és hogy találok oda??????????????
Bocsi! :lol:

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


hát, nekem nagyon úgy tűnik, h ide már nem jöttök :(
sajnálom, mert jó lett volna veletek dumcsizni
ceruza.hu
 
 


Sziasztok,
Ceruza,
Nektek sem lehet könnyű... Vmit (pl. progipótlás, ilyesmi) nem javasolt a dokid, h megmaradjanak a babáid? :shock: Hiszen ezek szerint a teherbeesés megy Neked...
Ez a topik amúgy sem túl pörgős általában... Bocs érte!
Nekem ráadásul most felmentésem is van :lol:

Tonti,
Hát TE hol jártál, bárányka? :D
Jöhetnek a képek! 8)
Mikor jöttök haza?

Zsazsó,
Írtam privit. :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Kata!
Felmentés? Csak nem nyaralsz?
Sajnos nincs gond a progimmal. ha az lenne a baj, akkor biztos kapnék. most azon tanakodunk, h lombikoljunk-e, mert ott azért még alaposabbak a dokik szűrésileg.
de annyira nehéz ez.
ceruza.hu
 
 


jut eszembe!
nagyon édes a kis képed!
én hol tudnék ilyet szerezni? már mint nem pont ilyet, de vmi édeskét betennék én is - pl. kis cerkákat (mármint nem átvitt értelemben :lol: :lol: )
ceruza.hu
 
 


Szia Ceruza,
Neeem, szabin vagyok és tevékenykedek a lakásban.
A lombikot támogatná a dokid? (Te pesti vagy?)
Köszi! :D Kis kép alatt a kengurusat érted?
Ez talán a disney.comról van, de nem biztos. Lementettem egy csomót, ami tetszik. Vicces, mert a felhasználónevedről nekem rögtön a varázsceruza ugrott be :D
kata1977
 
 


varázsceruza alatt a rajzfilmet érted?
egyébként a nevem abból van, h mániám a sok ceruza. állandóan színes ceruzákat veszek - a férjem nagy örömére :lol:

pesti vagyok, igen. a dokim igazából tanácstalan.... lehet, h ideje lenne mást is megkérdeznem, de nőgyógyász keresésében olyan bizalmatlan vagyok. mégiscsak bennem túrkál - ez olyan bizalmi dolog és tökre zavarban vagyok a dokinál mindig :?

csak nem vmi jó kis festésben vagy? vagy tapétázás? vagy egyszerűen csak kihasználod a szabidat és nagytakarítasz? mert akkor elvetemült lehetsz te is :wink: :lol:

még egy kérdés, és utána dugulok:
és hogy csináltál ilyen kis képet? nekem a rendszer egyfolytában azt írja ki, h túl nagy a kép.... :roll: oltári béna vagyok. na talán majd apácskát megkérem, h segéljen.

na, befogtam!
jó éjt és köszi, h dumálgatsz velem :oops:
ceruza.hu
 
 


Ceruza,szia...én nem itt "lakom",bár sokáig én is elég száni voltam.Szerintem ne félj a lombiktól,sőt,mivel apával minden rendben,inszem is elég lenne.A meddőségi dokik értik a dolgukat...nekünk nagyon nehéz volt,több probléma,de végül 6.lombikra itt vannak a pociban.
Kis képet,avatart le kell kicsinyíteni 80x80-ra,itt van pl pár darab,ezt kell az aláírosba beilleszteni,és elmenteni.Aláíráshoz úgy tudsz belépni,hogy bemész a profilodba,és az oldal alján van egy lehetőség,ahol fel tudod tölteni...ha van képed,tedd be ide,én meg lekicsinyítem.
Kép Kép Kép
Vendég
 


Csáó!

Köszönöm, az együttérzéseket. Ez van, jól vagyok. Nem viselt meg annyira. Asszem. :roll:

Ceruza!
Sajnálom, hogy akkor csatlakoztál mikor kicsit szétcsúsztunk. 5 év sok. Jelentkezzetek be lombikra. Azt is megértem ha valaki ellene van, de mérlegelj mit szeretnél jobban. Én csinálom tovább struccpolitikával. És így is álltam neki.

pussz

Junko
junko
 
 


Jó reggelt!

nyulasz!
állati jók a képek - naná, h le is mentettem őket :lol: (mert én ennyire jókat nem találtam ám :oops: )
minden elismerésem nektek is a 6 lombik miatt. gondolom, nem kissé terhelte meg mind a testedet, mind a pénztárcátokat és a lelketeket is. de látom, már nem sok van hátra és te is babázhatsz!
köszi a segítséget!

junko!
igazából én nem vagyok a lombik ellen, csak félünk. de tudjuk, h muszáj felülkerekednünk ezen. emiatt is akartam hozzátok csatlakozni. jó lenne dumálgatni és talán könnyebb lenne nekem is feldolgozni. :roll:
azt meg végképp sajnálom, h nem nagyon jöttök :( szimpi társaságnak tűntök pedig
ceruza.hu
 
 


Junkó,picit én is visszaolvastam,mert nem ismerlek titeket,máshol kerestük Nárciszkát,és szóltak,hogy itt van...most viszont olvasom,hogy nektekis... :cry: sok erőt kívánok!

Ceruza,örülök,hogy tetszettek a képek,szívesen.Hát nem egyszerű évek állnak mögöttünk,anyagilag sem,szerintem alaphangon a másfél millát ütjük,jobb lett volna ezt inkább a gyerekekre költeni,de nem bánunk semmit...a lényeg,sosem feladni,bármilyen mélyre kerül az ember.
Vendég
 


nyulasz!
igazad van! nem szabad feladni. én is estem már orra, de mindig az volt bennem, h gyorsan fel kell pattanni, hátha most jött el a mi időnk. de néha sajnos az ember is hajlamos a siránkozásra.
ezért is jöttem ide.....

bár ahogy látom, későn.
csajok! a másik oldalon is ilyen keveset vagytok? mert csatlakoznék hozzátok.... :oops:
ceruza.hu
 
 


Ceruza,sajnálom,hogy pont most csöppentél ide.

Kell is néha "sírni",én is sokszor azt hittem,sosem fogynak el a könnyeim,és sosem lehetek anya,de amikor feláll az ember,onnan már csak előre szabad nézni.Bár van amit lehet nem tudnék túlélni.

Remélem visszajönnek érted a lányok :roll:
Vendég
 


Eltűnt a hsz-em :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !

Akkor elölről... :)

Ceruza

Nemszániként sajnálom,hogy száni vagy :(...

Hányadik héten mentek el a babáid?
Immunológiai eltérést (konkrétan lupus anticoagulansra gondolok) néztek már? Ott tipikus,hogy nincs szülészeti előzmény,szervi eltérés,mégis rendre vetélés a vége....
Ha gondolod,írok privit.

Tontica

Hát nem is mondtad,hogy Mo-ra jössz!!!
Nem úgy volt,hogy talizunk??? :twisted:
Azért jó pihenést!!! :)

anyapoc
 
 


Sziasztok,

Cerka,
Igen, a rajzfilm ugrott be nekem. :D Bár nem tudom, Te melyik korosztály vagy - a nagyon fiatalok már sztem nem ismerik... :?
És mit csinálsz a színes ceruzákkal? :D
Pár oldallal korábban meséltem az én legutóbbi nőbogyis 'élményemet'. Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de lehet, h télleg ideje lenne másik dokinak is kikérni a véleményét. V vmi meddőségi intézménybe elmenni...
Én éppen lakásfelújítok :D :?
A képet írtó minivé kell tenni, de látom, már sikerült 8)
Ne viccelj, dehogy jöttél későn!
Megismerünk itt picit jobban, aztán majd meghívunk a rejtekünkbe is! :wink: De látod, ide is írunk! :D

Puszi:
Kata

Nyulasz,
Köszi a segítséget! :D Télleg jó cerka-képeket találtál! :D
Asszem, még nem is gratuláltam a babácskáidhoz... GRATULA! :D (bár láttalak már én is itt-ott zugolvasóként :wink: )

Junkom,
Ez a beszéd! :D
Emlékszel, mit írtam a múltkor? :wink: Jön egy pofon, ami padlóra küld, de fel KELL állni és menni tovább!
kata1977
 
 


Jajj, a puszim elcsúszott... :?
kata1977
 
 


Kata,köszi.
Vendég
 


Nyulasz!
Nekem minden napra újratermelődik a könnyem.

Kiscsillag!
Köszi,hogy megtiszteltél az írásoddal. Tudom,hogy tudod mit érzek.

Ceruza!
Szia. Előfordulhat,hogy most nem leszek túl beszédes.

Junkó!
Először is gratula a vizsgádhoz. Mikor lombikra mentünk azt hittem ennél rosszabb már nem lehet. Hát nem így van.

Kata!
Jó munkát.
nárciszka
 
 


nyulasz!
ezek a pozitív példák adnak sztem sokunknak erőt a folytatáshoz.

anyapoc!
köszi!
12. hetet soha nem értük el.
viszont amit most írtál, arról még nem hallottam. :roll: nem is tudom, h mi lehet ez. írj légyszíves róla!

kata!
a nagyon fiatalok már sok mesére nem is emlékezhetnek, bár a szomszéd gyerekek sokat nézik vmelyik gyerek csatornát, amin egyre több régi mese megy.
imádok rajzolni és a szomszéd gyerekekre sokat vigyázok. így velük aztán van mindig mit csinálni és színes cerka mindig kell :D - ez most jó duma volt, mi? egyébként nem tudom, h miért mániám, de tény, h szeretek a gyerekekkel rajzolni, színezni, ha átjönnek. meg amikor rám jön, kreatívkodom.
lakásfelújítás - ebben a melegben.... szuper lehet! :? legalább festesz is, h végképp ne legyen levegőd? van segítséged? (a pasi segít? :wink: )
ceruza.hu
 
 


nárciszka!
ugyan már! teljesen megértelek és kívánok sok erőt! ugyan én pontosan nem tudom, h mi történt (nincs is közöm hozzá), de tudom, h őrjítő tud lenni a fájdalom. kívánom, h mielőbb megnyugodjon a lelked (Junkónak is) és fel tudj állni!
ceruza.hu
 
 


(((((((((((Nárciszka)))))))))))))
Vendég
 


(((((((((((((((((((((Ildi))))))))))))))))

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Ceruza

Írtam privit.


Nárciszka :(:(:(:(

anyapoc
 
 


sziasztok!
nagyon nem járt erre senki.
hát, ennek nem örülök igazán. :(

de anyapoc!
nagyon köszönöm még egyszer a privit!

én ma a férjemmel kikapcsolódós napot tartottam. átnéztünk a takarításra váró lakáson és semmit nem voltunk hajlandók csinálni, csak egymásra figyeltünk.
hát, jó volt!
remélem, nektek is szép napotok volt!
ceruza.hu
 
 


Nárciszka,
Köszi, talán már végeztünk :D
Kép

Ceruza,
Asszem, én nem szeretnék mai fiatal lenni... :roll:
Pasi lelkiekben segít :wink: Nekem az is jóóó :D De árom már a hétfőt, h láthassam! :D
Ezek szerint tudsz is rajzolni? 8) Mert én sajna nem. De a kreativitásomat azért kiélem :)

Kata
kata1977
 
 


Elvesztettem a fonalat, lányok. Akkor most ez zárt lett vagy hol a zárt? Nem értem... :oops: :shock:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Ceruza

Hétvégén mindig nagy a pangás :wink:.
Nagyon szivi :).

Bali

Ment PÜ.

Kata

Ja,te nem rajzolsz,csempézel :lol:!

anyapoc
 
 


Sziasztok,
Csak egy bekukk. :D

Anyapoc,
Ez így van! :lol: Vagyis már csak VOLT 8)

Bali,
Asszem, azóta már tudod :wink:

Kata
kata1977
 
 


Na, Ceruza, jutottatok valamire??? :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Azt hittem, h kicsit több mindent kell visszaolvasnom.... :cry:

kata!
hát, az Isten legalább rajzolni tudással megáldott :roll:
pasi? találkoztatok végre? (huh, elhiszem, h mennyire várhattad a talit)

anyapoc!
a dokim egyenlőre szabin van, szóval most kis pihi van, de 3 hét múlva lesz és akkor kérek időpontot hozzá, h átbeszéljük. :wink:
ceruza.hu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: