Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek gratula a babához,a sikeres vizsgákhoz,a gyönyörű gyerekekhez!!!!!!!!!!!!

Kokusz
Kitartás!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kókusz :?
Nekünk valójában úgy jött össze a dolog, hogy lemondtam róla a magam módján. Lombikoztam ugyan, de közben állást készültem változtatni, már fel is vettek szinte, utolsó beszélgetésre mentem, mikor poénból csináltam egy 10. napi tesztet… A vicceimről teszek majd képet.

Szia Monyoka :P
Persze, teszek.

Szia Nárciszka :P
Képzeld, a napokban beléptem a Fanniba és láttam, hogy írtál nekem. De már olyan nagyon régen, hogy szerencsére már azóta megoldódott a kérdésed.

Katavirág :!:
Lombikos vagy? Mert akkor nagyon széles spektrumon mozog az, hogy mikor tapad meg egy baba, így az 1 hét elmaradás, ha dobog a szivecske, nem is olyan gáz! Ezer drukk!

Szombaton lesz a szülinapjuk, majd akkor teszek frisset. Ez kb. 1 hónapja készült:

Hátul Márkó, elöl Milán:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
 


Sziasztok :!:

Visszaolvasgattam amiket irtatok es hat oszinten szolva szerintem mi nem lennenk egyutt a ferjemmel, ha Oliver fiam 3 ev varakozas utan meg nem szuletik. Mondjuk igy is neha jol ossze tudunk veszni, sot, amikor Oli szuletett eleg nehez honapokat eltunk meg. Persze, a gyerek nagy orom is, de rengeteg valtozas, onfelaldozas, faradsag. Mindenesetre en is azt vallom, gyerekkel teljes az ember elete es drukkolok mindnyajatoknak, akik babara vagytok, legyen mihamarabb :!: A mai vilagban mar annyi minden megoldhato. Nezzetek Angelt :!:

Koszonom a biztatast :!: Igen, en is arra gondolok, hogy meg ha lombikos is az uj terhessegem, lehetett kesobb, kb. 5 nappal a megtapadas, ugyanis a 2 UH kozotti fejlodes megfelelo volt, 4 nap alatt 4 mm-t nott az embrio. Igy hat bizom is, hogy minden rendben. Meg egyre terhesebbnek is erzem magam. Nincs kulonosbb hanyingerem, de azert erzem, hogy mas vagyok. Apa a napokban meg is jegyezte, hogy kicsocsosodtem :wink:
 

 
 

sziasztok.

klatavirag tovabbra is drukkolok,minden okes lessz.

anyapoc,en ugy tudom tuszorepikor szokott lenni kicsi barnazas,bar nekem sosem volt.
Edesek a gyerekeid,sajna a videot nem tudtam megnezni mert nagyon szakadozik,nagyon rossz a netem,de par kockat sikerult letolteni. :)

fanny gyonyoruek a gyerekeid es mar milyen nagyok :shock: hogy rohan az ido :roll:

kokusz hogy vagy?

Juko hogy allsz a tanulassal?

kriszti,veled mizujs?

tontika?

Kép
 
 


Sziasztok

Aranyosak vagytok, hogy ennyi tanácsot írtok nekem, köszönöm szépen. Tudom mit kéne tennem, de nem igazán sikerül beszélnünk, a férjem nem nagyon akar erről az egészről hallani. Mintha nem lenni semmi baj .... pedig érezhető köztünk a feszültség. Mintha kihűlt volna az egész .... úgyhogy nem rajtam múlik hogy beszélünk e róla mi történik velünk .... szerintem nem csak nekem kell küzdenem hogy ez megoldódjon. Legalábbis úgy lenne a normális

Katavirág
Azért mintha picit bizakodóbb lennél úgy érzem :) drukkolok

Anyapoc
Gyerkőcök édesek :)
Barnázás passz .... hátha tányleg csak az ovu.

Okr
Sziaszia :) helyzet?

Fanni
Neked is köszi a sok tanácsot meg amiket leírtál. Nagyon helyesek a fiúk :)

Monyo
Remélem te is jól vagy
 
 


Sziasztok!

Monyo,Kokusz

Köszi a tippet, meg minden...sajna lassan 1 hete tart,szl ebből doki lesz :(.. A héten már nem jutok el, jövő héten meg indulunk 2 hétre hajózni :(...

Monyo

Sebaj, a többit elképzeled :wink:! Halakkal mizujság???? Nekem megmaradt az összes szifó :shock:, aranyhal eltávolítva, így a nagy medencében fürcsiznek már :).

Kokuszom

Hát ez elég f@sul hangzik :?... Igazad van,hogy kettőnek kell akarni a beszélgetést. Én csak azért próbálnám macerálni,nehogy késő legyen :(... De nem akarok ám borúlátó lenni :roll:...
Talán csak elkezdeni nehéz neki :roll:...
Biztosan egy pillanatnyi mélypont, ki fog sütni a nap hamarosan,meglátod :)!

Na megyek még sütni,mert délután záróbulizunk.
Ja,megkaptam a 10 éves törzsgárda tagságot, kemény netto 4000 Ft-tal :lol:! Mondtam,inkább egy csokor virágot adtak volna :roll:...

 
 


Na sziasztok
Azért mindenki jól el van tűnve ... :?

Anyapoc
Hát ja elég fos .... ráadásul olyan fáradt vagyok fizikailag és mentálisan is hogy elmondani nem tudom. A hátamon az izmok megint begyulladtak, le vannak tapadva. Rohadtul fáj de muszáj dolgoznom. A doki mondta hogy a sterssztől van ...
Közben a környezetemben egy jópáran terhesek .... épp tegnap jelentette be az egyik barátnőm. Egész délután sírtam. A férjem meg kiakadt és szerinte kifogtam magamnak a legszerencsétlenebb pasit mert még gyereket sem tud nekem csinálni. Szóval jól vagyunk. Nem tudom mi lesz ebből ... :?

Remélem a buli jól sikerült :) Gratula a törzsgárdához :) az mire jó amúgy?

Elkezdtem olvasni a Titkot ... hátha bejön.
 
 


Sziasztok,

Junkom,
Nem kell ám mindig egyetérteni! :D Én nem sértődtem volna meg. Csak én télleg ilyen vagyok - nem megy a tartós negativitás (mondom éppen most, amikor a béka hátsó felét is alulról nézem... :? ), én a pici pozitívumba is bele tudok kapaszkodni és akárhányszor padlóra küld az élet, csakazértis felkelek, leporolom magam (közben sajnálom picit magam :) ) és megyek tovább. Elképzelni sem tudok mást. :D
Abban igazad lehet, h nem lesz mindenkinek vér szerinti gyereke. Én viszont megoldásnak tartom az örökbefogadást is. Tudom, h sok pár nem - nekem is voltak fenntartásaim (talán még most is vannak..), de egy gyerekkori bnőmék is belevágtak és azóta minimalizálódtak a kétségeim, mióta Őket láttam.
A Pasival hogy haladunk?! Hááát, nagyjából egyet előre-kettőt hátra... Vagy fordítva... Mikor hogy... :? :roll:

Monyó,
Nem tudom, h erős vagyok-e, vagy kevésbé önző, mint bárki más, de TUDOM, h Ő az az ember, akire vártam. Így azért jobban elviselhető (régen - kívülről - én sem értettem, h hogy lehet ez jó). :wink:

Anyapoc,
Köszi! :wink:
Barnázáshoz lövésem sincs... :?
Háááát, halálosan jófejek a gyerekeid! :D Nagyon bejön nekem Bulcsú! :wink: De Villő se piskóta! És az a hanyagul átkarolás! :lol: Nagggyon tuti!
Gratu a 10 évhez! Nem szakadtak meg! :? Milyen volt a buli?

Kriszti,
Ne tűnj el! Gyere és mesélj! Mi van Veletek?

Szandra,
Azta, milyen nagyok már a kispasik! 8) És mennyire különbözőek! :shock:

Kókusz,
Pont azt akartam írni, h nem lehet, h N önmagát hibáztatja, azért nem akar az egészről beszélni? ... Ezek szerint tényleg így van... :( Próbálj lelket önteni Belé, h érezze, h Neked Ő kell! Egy (2-3) üveg borocska mellett (után...) nem lenne könnyebb beszélgetni? (szólt az alkesz... :oops: :lol: )
A Titkot sztem nem olyankor kell elkezdeni, amikor mélyen van az ember (vagy csak én vagyok olyankor halálosan ironikus?!). De hajrá! :D

Tonti,
Te hová tűntél? :shock: Mikor jöttök haza?

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Túl vagyok az Államvizsgán, ezért tűntem el. Nagyon boldog vagyok,m mert 5-ös lett a védés is a vizsga is, végül s diplomám is. Így mondták Kiválló. :) Tudom hogy tök mindegy hányas. De mégis sok munka volt ebben és nagggyon jó érzés. Ráadásul a szakdolimat lepontozták, de szóban sikerült visszahozni a dolgot. Na nem ömlengek, de végre tényleg nagyon örülök.

kokusz!
Én is aszondom, alkohol! Mi akkor jobban meg tudjuk beszélni. Van egy helyünk és ott. Iszogatunk, lehet én pityergek a végén, meg ilyesmi, de mindig jól jövünk ki belőle. (hogy a konyhában leüljünk és akkor beszéljünk, az nekünk sem megy soha!)

Katám!
Tudom, hogy nincs sértődés, de vannak helyzetek amikor tapintatosabbnak kell lenni. Na mindegy később majd kifejtem.
Most ez a rossz hangulatod már eltart egy ideje, úgy érzem. Nagyon sajnálom. :( Én rég voltam rossz paszban nem is tudom mit szoktam olyankor csinálni. Az unicum egy az biztos.....
(ja azért nem vagyok ám alkesz...)

Anyapoc!
Sztem doki nézzen meg. Ez nem annyira normális.

Monyókám!
Doki???

Most megyek.

Junko
 
 


Junkóóóó,
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Most hirtelen ennyi :) Gratulálok! :D
Ááá, nem tartós a rossz passz, inkább csak akkor írok róla, amikor lent vagyok... :oops:
Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Junko

Gratulálok!!!! Kép

Naná,hogy nagy öröm :)!
Parancs.értettem,voltam dokinál :D!Lejjebb írom...

Kokusz

Húúú,párodra rohadtul ráférne egy beszélgetés!!!Nagyon odavan :(... Így meg érthető,hogy Te is :(. Tényleg, egy-két pohárka valami és hátha jobban megnyílik.És ha elsőre nem,akkor se ess kétségbe!! Van olyan,akinek jó pár alkalom kell,hogy végre megtörjön a jég.

Kata

Köszike,Te drága :).Majd beajánllak a fiamnál :wink:!Ha esetleg Álom-pasival nem jönne össze a dolog :lol:! Bár elég céltudatos vagy,azt látom,nem menekül :D!
Buli szuper volt,ld lejjebb...


Elmentem ma dokihoz,ezren voltak, gyorsan felhívtam a dokit,akihez régebben jártam,bent volt,így csak a betegfelvételt kellett kivárnom :?... De brutál volt az is.
Kiokított,elmesélt mindent a női ciklus rejtelmeiről :D!. Aztán azért megvizsgált,de már előtte azt mondta,szte semmi vész.És tényleg,tapintásra minden rendben, kukucskálva is midnen rendben na és ugye a citológiám is jó volt. Azt mondta,ez csak vmi hormonális, ebben a korban már előfordul. De ha ismétlődik, vagy gyakran van,akkor mindenképpen vizsgálta és kezelés.


Buli extratutimega volt, nem ittam sokat,de nem is ettem, így kutyául voltam reggelre :oops:... Mire hazaértem,még semmi gáz nem volt, el is tudtam aludni, de 8 körül felébredtem és nem bírtam visszaaludni,olyan szarul voltam :(... Kínkeservesen rávettem magam a hányásra (:oops:), aztán jobban lettem :).

Jaj,vendégek jöttek, majd jövök!

Pusszancs!!!

 
 


sziasztok.

Megjottem,minden a legnagyobb rendben.Szepen dobogott a szive lattam es hallottam is.Mocorgott a bebi,olyan riszalom igy is ugy is mozgassal:)lattam a fejet torcset ami egy kis gomboc,es lattam a kez es lab kezdemenyeit.
egy hettel elorebb lettunk szamitva igy ma vagyok kereken 10hetes a meretek alapjan ami 29.4mm,igy a szules idopontja is atcsuszott januar 29re.
ket het mulva genetikai UH es vervetel.
nagyon boldogok vagyunk.


Junko gratulalok :!: :!: :!: :!: :!:

most csak ennyi mindjart ki leszek turva a geptol. :evil:

Kép
 
 


Monyo,ez szuper :)!!!!!!!
Ahh,lesz még dátumállítás a végéig :wink:!
Nekem még mindig annyira hihetetlen :oops:...

 
 


Kata
Hát nem az az ivós fajta úgyhogy ez kilőve ... de én továbbra is azt mondom, hogy nem csak nekem kéne kapálódzni .... ő meg nem tesz semmit mintha nem is érdekelné. Én már annyi minent próbáltam .... :roll:
Titok egész jó, lehet én fordítva működöm mert jólesik olvasni.
Pasihoz meg drukk :) remélem sikerül nektek.

Junko
Gratulálok, nagyon ügyes vvagy !!!! :)

Anyapoc
Akkor megnyugodtál picit, mondjuk elég durván hangzik ez az ön korában már normális .... egyidősek vagyunk, nekem még gyereem sincs....

Monyokám
Gratulálok! :)
 
 


sziasztok.

anyapoc az jo ha minden rendben,hormontulltengesed van es kesz.
hat ne is mond nekem is hihetetlen neha.hogy mikor fog igazabol leesni a dolog az nem tudom,talan majd ha mozog.bar bevallom eddig nem voltam anyira oda erte mert csak egy kis paca volt,most hogy mar kezd emberformaja lenni imadom,anyira cuki.

kokusz en nagyon sokaig azt hittem az en ferjem kulonc mert a sajat eszetol soha nem fogna fel ha valami baj van a kapcsolatunkban,aztan rajottem hogy vannak mas ferfiak is ilyenek.
A 7ev alatt meg soha nem jott oda hozzam hogy ezt meg ezt a problemat meg kellene beszelnunk mert ami nekem problema az neki nem.Ezt most sem ertem hogy miert van egyszeruen csak elfogadtam ilyennek.
ha valami gaz van mindig nekem kell kezdemenyezni es mindig azt a valaszt kapom hogy neki semmi problemaja nincs az adott dologban,szerencsere eleg konok vagyok igy nem hagyom ra a dolgokat,addig nyuzom meg nem talalunk megoldast.
ugy erzem az irasaidbol hogy benned van egy kis buszkeseg ami nem engedi azt hogy erovel felhozd a temat.bocs ha felreertelmeztem a soraid.
Az nem tul jo dolog hogy a ferjed azt hiszi hogy miatta nem lehet gyereketek,egyebkent ez egy piszok fajdalmas erzes,de valahogy tul kell jutnotok ezen.
azota miota letette a cigit nem volt spermavizsga?lehet hogy mar javultak az eredmenyek nem?

Kép
 
 


Monyokám
Nem volt spermavizsgálat azóta. Ezzel sem törődik, csak mondogatja hogy miatta nincs még gyerek. Mondtam neki hogy menjen el nézesse meg magát újra ... de nem megy. Most könyörögjek? Nem is az van hogy büszke vagyok, mert szinte mindig én alázkodom meg amikor veszekdeés van vagy bármi gond. Egyszerűen belefáradtam .... csak saját magával törődik, semmi nem érdekli. Természetesnek érez dolgokat ami biztos normális egy bizonyos idő után egy házasságban, de nekem ez szarul esik .... mintha nem is nő lennék. Napok óta próbálok vele zöldágra vergődni, sikertelenül .... közben meg fáj a lelkem mert annyira szeretnék egy bébit .... de néha már őgy érzem csak én akarom.
 
 


Kokusz emlekszel mit kinlodtam mert mindenki ferje elment spermavizsgalatra csak az enyem nem?Komolyan mondom azt hittem a szivem szakad meg es igazabol nem tudtam mit gondoljak,sokszor megkaptam hogy nem is szeret igazan mert akkor elmenne meghogy nem is akar gyereket mert akkor elmenne,nehez idoszak volt,de valahogy elfogadtam.Belattam hogy azon keptelen vagyok valtoztatni mert ha az egig ugralok akkor sem megy el.

lehet hogy fel hogy nem javultak az eredmenyei,de ez akkor sem megoldas hogy homokba dugja a fejet.
probaltal mas felekeppen kozeliteni?ertem azt eddig probbaltad szepen,probaltad ugymond csunyan is?
nem azt mondom hogy fenyegetozz valassal,de valahogy ra kellene ebreszteni a ferjed hogy ez igy nem megy mert tonremegy.valahogy fel kellene nyitni a szemet.

Kép
 
 


sziasztok!

tegnapelőtt, három hónap és egy hét után hazajöttünk! :D
a kiscsaj lefoglal rendesen 8)

raktam egy pici képet a kaális babavárósba, ha vkit érdekel! :wink:

Monyóka,
szívből gratulálok neked a kicsikédhez! :D

Kókusz,
drukkolok neked, remélem rendeződtök!

Anyapoc,
sajnos most odáig nem jutottam, mi a gond? :? remélem az is rendeződik!

bocsánat, most ennyi voltam... :oops:
 
 


Angel

Ez a kiscsaj gyönyörű :) annyira édes :)

És köszi ... majd meglátjuk ....
 
 


Angel! :D
Szívből örülök a jó hírnek!
Ennél gyönyörűbb dolog nincs. Végre csak a tiétek és senki másé minden együtt töltött pillanatotok!

Képet megnézem majd.

Én egy kicsit belebetegedtem a melóhelyi dolgokba....
Elnézést, hogy csak így röviden és nem mindenkinek reagálok!

Kép
Kép


Sziasztok,

Junko,
Ekkora nagy tivornyázás volt az államvizsga ünneplésére, h azóta sem jöttél? :shock: :wink:

Anyapoc,
Köszi a 'hátszelet', de azt hiszem, 20 év múlva nem örülnél, ha engem vinne haza Bulcsú... :roll: :P Mondjuk nem lenne gond, h tegeződjünk-e vagy sem :lol:
Muszáj céltudatosnak lenni, nem? :oops: :wink:
Örülök, h megnyugtatott a doki! :D
Erről a 'koros' dologról nekem is van 'élményem'. Elfogyott a frontos vitamin bogyóm és nem lehet kapni :shock: :x :twisted: (most próbálok egy másik félét) , ezért fááájt a fejem fenemód hideg frontok közeledtével. Szenvedtem bent a cégnél is, mire az egyik 'kedves" (vénséges) kolléganő beszólt, h persze, h fáj a fejem mensikor (még véletlenül sem menstruáltam...), mert ebben a korban már gyerekeket kellene szülni, nem menstruálni. :twisted: :evil: Ja, b@mmeg, szórakozásból nem szültem még gyereket... Azt hittem, felrúgom... :oops:
Jóóóóó buli lehetett! 8) (hányást nem irigylem, de néha ilyen is belefér... :D )

Monyó,
De JÓÓÓ lehetett látni és hallani is a kis bogyótokat! :D :D

Kókusz,
Add N számát, beszélek a fejével! :evil: Mert vmit tenni kell! :roll:
(az én előző pasim is ilyen típusú volt - semmit nem lehetett megbeszélni vele. Én meg frászt kapok attól, ha nem beszélhetem meg (ki) a problémáimat... :roll: ) Szóval más ötletem nincs... :(
Valszeg csak nem vagyunk egyformák. :D Én nagyon pikírt, ironikus és szkeptikus tudok lenni, amikor hullámvölgyben vagyok...

Angyalom,
Itt is örülök, h Dióbaba birtokba vette végre a saját kiságyát! :D Ééédes ez a kép is! (nyugodtan küldj, lekicsinyítem és felrakom akárhova :wink: ) :D

Zsazsó,
Mi van a melóhelyen? :?

Nem is meséltem, h (így 100 év után... :oops: ) elmentem végre rákszűrésre. :D (de nem csesztek le, sőt! 8) ) Igaz, a doki azzal kezdte, amikor bekukkantott a lábaim közé, h megkérdezte h hányszor szültem :shock: (aaaajjjajjj, mondom, hát ennyire xar a helyzet odabent? nem csak pókháló van, hanem még ez is?! ) Aztán mondjuk poénkodtunk párat oda-vissza. :D (vki azt árulja már el nekem, h minden nőgyógyász kényszert érez arra, h miközben ott matat, ahol nem neki kellene - és még csak nem is élvezheti az ember - :lol: , közben beszélgessen az ember lányához?! :? Vagy csak én vagyok ilyen kis izé, h engem zavar az, h úgy beszélget, mintha egy kávézóban lennénk? Inkább hallgasson, végezzünk minél hamarabb, aztán beszélgessünk felöltözve egy tea mellett... :D)
Ja és a legtutibb az volt az egészben, h tokkal-vonóval max. 40 percet töltöttem el az egész intézményben, pedig 'csak úgy' (értsd: nem időpontra) betévedtem a sotéra :shock: :lol:
És P2 :D 8)

Puszi:
Kata
 


Kata!

Jó fej vagy! Nem semmi a szöveged.
Meg tök' jó, hogy ilyen optimistán gondolkodsz!

Azért én sem vagyok nekibúsulós. :D
Egy kis ideget ettem a melóhely miatt az utóbbi pár napban.
( Tud valaki olyanról, akit tárt karokkal vártak vissza a gyermekvállalás után? )
De szerintem nem jöttem ki ebből rosszul végül....

Kép
Kép


Sziasztok!
Gyakorlaton vagyok,amint lesz idom jelentkezem!
Cuppantas!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!


Angel!!!!

Szívből örülök,hogy végre egy kicsit révbe értetek :):):)!!! Nagyon édes Dió-baba és annnnnyira hatalmas már :)! Igazán jól áll neki az otthoni cucc :wink:! Hogy bírod a gyűrődést? Gondolom,lefoglal....
Ja,velem emmi komoly,volt egy kisebb-nagyobb köztes vérzés és megijedtem,mert ez a közelmúltban már a második volt... :?

Kokusz

Nem egészen így hangzott,az Ö n korában :D.... Inkább valahogy így,hogy minden nő életében vannak ilyenek...Kevés az olyan,akinek semmi gondja nincs a ciklusával :roll:... Na szl lehet,félreérthető voltam...
Ahogy olvastam Monyót,meg amit írtál, az az érzésem támadt,azért tojik ennyire mindenre a Zurad,mert szt fél az újabb kudarctól. És ennek már hangot is ad,amikor mondogatja,hogy miatta nem jön a baba. Talán azért hanyagolja a beszélgetést, a vizsgálatot,mert leszokás ide vagy oda, azért valahol csak félhet,hogy mi van,ha mégsem volt hatásos....? Hm?
Tudom,nehéz dolog kitartani, és valóban, nem csak neked kell akarni,de próbáld erősíteni, hogy attól még az életed párja és valahogy akkor is lesz baba,ha éppen most megint nem olyan az eredmény...Amúgy meg aki mer,az nyer :wink:!Bár ez sovány vigasz és baromi nagy közhely :?... Ja,látom Monyó is ezt írta :D! Na akkor már ketten látjuk így :).

Monyó

Hát szt pont kevés a progim,hogy nem volt PÉ,és ezért kezdett a méhnyálkahártya leválni.... De mindegy is, még volt egy kisebb cucc,aztán azóta semmi...Elmentem edzeni és az kilökte belőlem :roll:...
És hogy telnek a hétköznapok? :) Apa mit szól??? Család??? Mesélj már egy kicsit!

Katám

OK,azért nem regisztráltalak még a fiamnál :wink:! De ha gondolod, a táncrendben van még egy-két szabad hely :lol:!
Ja, banyának nem szóltál be :evil:! Ugatni se kéne,ha nem tudjuk,minek ...
Engem nem zavar,ha a doki beszél :D! Na szép, tőlem meg azt kérdezte most a doki,hogy gyereket szeretnénk...? :shock: Mondtam,már van kettő... :roll:
Gratulálok a P2-höz!!! :) Én nyertem :D!
Pasival húzzatok bele :wink:!

Zsazsó

Én tudok :). Mindkét szülés után gond nélkül fogadtak :). Persze ez ritka kivétel és a tanári pálya más is :?...

Okr

Mit gyakorolsz???, MEsélj,engem annyira érdekel!!! Persze,csak ha van időd...
Betegség most nincs,remélem...?

Na megek pakolászni,mert hétfőn elhajózunk :)

 
 


Anyapoc!

Igen. Azt hiszem, az egészen más dimenzió, mint a multik világa....

Angel képeit pontosan melyik topic-ban nézhetem meg?

Szép nyarat és kellemes hajókázást! :D

Kép
Kép


Sziasztok,

Zsazsó: Babanet Társalgó \ Szülészetek, kórházak \ Kaális babavárók fóruma 373.oldal :wink:

Anyapoc,
Jó pihenést! :D

Szandra,
Boldog szülinapot a fiúknak (bocs, nem értem ide éjfél előtt... ) :D

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Először is Monyókám!
Nagyon örülök, hogy minden rendben a babával. Vigyázz rá és magatokra nagyon. :)


Másodszor, megpróbálok rövid és tárgyilagos lenni.
Sikerült a 4. lombik, ami májusban volt. A héten újra elvesztettük. Úgyhogy bajban vagyunk....persze megcsináljuk az utolsót, de azt már genetikai vizsgálattal. Mint írtam most már egészen közelről érzem, hogy van akinek soha nem lesz gyereke...Örökbe fogadásról nem írtam nektek, de az alkalmassági vizsgálaton nem remekeltem tavaly. Sajnos a pszicho tesztem nem sikerült. Igaz nem lett határozat az alkalmatlanságról, és nagyon rendes volt mindenki a TEGYESZ-nél kértek pár hónap múlva menjek vissza és ismételjek. De megsértődtem és nem akarok visszamenni. Azért ez már sok, hogy se természetesen, se mesterségesen, se ÖB nem megy....
Viszont azt is látnom kell, hogy ez már nem játék. Munkába akarok állni 1-2 hónapon belül. És le akarom zárni ezt az időszakot mert baszottul elegem van. (igen a fejem tele van csúnya szavakkal mást nem is érzek egyébként, jól vagyunk ehhez is hozzá lehet ám szokni.)

Szval a helyzet nem rózsás. Nem akarok többet ennyit fórumozni. Ritkábban fogok jönni, remélem megértitek.

pussz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára junko 2009.07.05 08:22-kor.

Junko
 
 


Angyal!

Örülök, hogy otthon. Drága kis angyalod van.

Kokusz!
Dühös/feszült vagy valamiért. Remélem megoldjátok a dolgot a férjeddel. Ők mások.

Kata!
Azért a rákszűrést vedd komolyabban!
Jó fej vagy, remélem jól alakul az életed. :)

Zsazsó!
Akkor azért megoldódni látszik a munka...várható volt, hogy nem lesz zökkenőmentes.

Anyapoc!
Jó hajózást!

Nárcisz!
Vigyázz az ikrekre.

Katavirág!
Remélem rendben van a kis magzatod. Ha érzed, hogy terhes vagy akkor nincs gond.

Junko
 
 


Junko

Én nem is tudok mit írni... :( :( Hiányozni fogsz :(...

 
 


Junkom,
Affészkesfrancba! :( Megkönnyeztelek...
Kép
Megértem, h nem akarsz ennyit fórumozni, de jó lenne tudni Rólad, ne tűnj el teljesen!
Annyira szeretnék segíteni vhogy! ...
Puszi:
Kata
 


Junko drága
Annyira, de annyira sajnálom hogy elmondani nem tudom és csak szorítíani tudok nektek a következőhöz és azt kívánom sikerüljön. Közhelyeket nem akarok írni. Azért majd néha adj hírt magadról!
 
 


junko draga nagyon sajnalom,nem igazan ertem mi miert tortenik.
neha azert gyere majd,es ne add meg fel az oribabat sem.

Kép
 
 


Most neztem meg diocskat,hat egyszereun gyonyoru mast nem lehet ra mondani.
angel es angelpapa gratulalok!

Kép
 
 


Angel!

Most néztem meg csak a fotót. Nagyon édes a kislányod!
Egészséget és Minden Szépet Kívánok Neki!

( Hason altatod Diát? Én mindig hason altattam Zsombit, peig tudom, hogy a hanyatt fekvést preferálják most... )

Junko!
Annyira bíztam.
Ne vessz el kérlek!

Kép
Kép


Sziasztok!
Másfél hete szörnyű dolog történt. :cry: :cry: :cry:
Ígérem,ha összeszedjük magunkat mindenkinek priviben le fogom írni. Javasolnám egy zárt baráti topic létrehozását.
Puszi, vigyázzatok magatokra és a családotokra.
 


Nárciszka,
Mondd, kérlek, h ez nem igaz! :cry: :cry: :cry: :cry:
Ha tudunk vmiben segíteni, szólj!
Utánanézek a zárt topiknak.
Ölellek:
Kata
 


Nárciszka
Jajj nemár .... :(

Miért történnek ilyen dolgok?
 
 


((((((((((((((((((((((((((((((((Junko)))))))))))))))))))))))))))))))))))
(((((((((((((((((((((((((((((((Nárcisz))))))))))))))))))))))))))))))))))
Szívből : :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
 
 


Nárciszka,
jaj :cry: :cry:
tényleg mondd, hogy nem "az"! :(
meg hát bármi is, miért?? :(
 
 


Nárcisza....nem...ugye???????? :( :( :( :( :( :( :(

 
 


sziasztok.

mi tortent? :cry: :cry:

Kép
 
 


Mi történhetett? Sokat gondolok rátok csajok!
 
 


:cry: szomoru vagyok nagyon.

nem tudom mi tortenhetett de most esett le hogy narciszka levette a babas vonalzojat :shock: :cry: :cry:

Kép
 
 


:cry: :cry: :cry:

Az anyatanya.hu-on lehet zárt topicot csinálni.

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


nárciszka írta:
Tegnap óta alig érzem őket. Aggódom.


Június 25... :(:(:(:(

 
 


Nárciszka!
Sajnálom.

Junko
 
 


Fene vigye én ezt nem tudom felfogni .... :(

Nárciszka
Rengeteget gondolok rátok, br tudom ez nem vigasztal ....
 
 


Valaki csinlát már valahol zárt topikot?
 
 


Én ugyan nem csináltam még,de az anyatanyán már voltam ilyenben, az tényleg jó...
Ott meg lehetne próbálni.... :roll:

 
 


Megpróbálom, ha sikerült szólok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: