Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Monyó!
Remélem túlélted a mai vérvételt. Ezek szerint vannak rosszulléteid.
Nagyon szépen leírtad a dolgokat. És nem győzöm hangsúlyozni, milyen ügyesek vagytok, hogy spontán összehoztátok. Uh mikor lesz megint?

Kokusz!
Érdekes, nekem sosem volt longom. Nem is tudom mitől függ kinek mit csinálnak.
Én sem hiszem, hogy fejben dől el. Ha nem is hiszel benne, és nem vagy ráhangolódva attól még sikerülhet. :wink:
Úgyhogy hajrá!

Katavirág!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Hasonlítgatni sztem sem érdemes...

Én nagyon a végét járom már. Csütörtökön lesz a 13. és egyben utolsó vizsgám. Jövő héten még egy laza szakszigorlat és júni 30-án államvizsga. Mivel rohadt fáradt vagyok már, nem tudom, hogy fogom kibírni addig :?

Angyalékról hallottatok? A héten kivizsgálás és ha minden ok, viheti haza a kis csajt. Olyan szuper!!! Szorítsunk még egy kicsit.

Na puszi nektek!!!! Most ennyi, de majd írok bővebben nemsokára, ha túl leszek a nehezén.

Junko
 
 


Junko
Jó téged is látni ... :) hát elhiszem hogy már a végét járod, minden elismerésem, nekem nem lenne már erre energiám aszem.
Drukk a vizsgákhoz és kitartás, majdcsak vége lesz már.
Nekem a pcos miatt van long, mert ha csak így nekiugranánk a stimuval gondolom az nem lenne túl szerencsés ... Hát meglátjuk :)
 
 


Sziasztok Csajok,

Nem vagyok túl jó passzban, de benéztem néha. :D
És drukkolok ám mindenkinek! :wink:

Bocs, most csak ennyi.

Puszi:
Kata
 

 
 

Monyó!
Ja, hogy ma mész vér vételre...visszaolvastam. Nálunk a férjem akar majd apás szülést én meg nem annyira. De meghajlok majd akarata előtt, ha úgy alakul. Úgyis sok mindenben én döntök... :oops:

Kokusz!
Ja, értem. Ez akkor kíméletesebb ezek szerint. Úgy érzem azért már kezdesz ráhangolódni.
:wink: Sulival kapcsolatban, néha én sem értem miért kínzom magam. nem tudom ezzel a diplomával valaha valahol el tudok-e helyezkedni. Ez amolyan szadomazo hobbi. :twisted:

Kata!
Jajj, mi lehet a baj...fel a fejjel! :wink:

Na mék suliba. :( :( :( :

Junko
 
 


Helló lányok!

Hát ez a mostani lombik pikk pakk megy, valahogy túl egyszerűen megy minden az előzőhöz képest. Holnaptól kezdem a gonalt, jövő héten uhu.

Katám
Mi a baj? :roll: Rewmélem azért nincs túl nagy gond ....

Monyo
Neked drukk mára :)

Junko
Ja értem, hogy szadomazo :lol:
 
 


Sziasztok.

hazaertem.

Reggel elmentunk a laborba,kismillioan a varoban es mar a szagok sem estek jol es ugy kellet helyezkednunk alalndoan hogy ne lassam hogyan veszik bent a vert.nyitva volt az ajto.
A parom egy angyal,lelkesitett es jopaszor atvettunk mit kell majd mondanom.
behivtak es ott tudatosult bennem hogy nincs hely lefekudni,ulve fognak szipolyozni.Itt elkapott a panik de ahogy oldalra forditottam a fejem meglattam a parom az ajtoban :lol: odafurakodott es a szemeben lattam a biztatast :o anyira jol esett(mar most pityergek :oops: )a verveteles noci meg is jegyezte hogy valaki nagyon szorit nekem,buszken mondtam hogy a ferjem az.
Egyaltalan nem voltam rosszul,kicsit sem :shock:
szoltam hogy vegyek le a vercsoportot is igy megusztam a ket vervetelt egybol :lol: kezembe nyomtak a verem es irany a tansfuziologia.a parom az ajtoban atvette a kemcsovet es csak utolso pillanatban adta vissza,mert ha nekem kellet volna fogni bizti kidobom a tacsot.
ott a csaj megkerdezte hogy meg akarom-e tartani a babat
:shock: ja meg megkerdezte hogy 5het vagy 5hopnapos terhes vagyok :shock: na aze enyire nem vagyok dagadt de mindegy.

szoval osszesegeben ennyi,azert irtam le ilyen hosszan mert ez egy nagyon nagy elmeny nekem,es ujra bebizonyitotta a parom hogy ha igazan szuksegem van ra akkor velem van.Imadom.

junko,en sosem akartam tovabbtanulni pedig az altalanos es a kozepsuliban is szep eredmenyeim voltak,meg csodalkozott is az osztalyfonok hogy csak cukrasznak mentem hisz nagyobb sulit is siman befejeztem volna.Igen am,de nekem a kitartasommal van a gond es tudtam ha jon a nagy szerelem akkor kizart hogy azon kivul massal is foglalkoznek.

kokusz sajnalom a mnezit de a lenyeg hogy kezdodik a lombik egy nagy esely arra hogy kismama legyel.

angelnak es is nagyon szoritok,jo lenne ha hazavihetnek a picit.

Kata mi a baj?

Kép
 
 


junko kerdezted az UH at.

hat a dokim azt mondta julius eleje fele menjek.
en gondoltam juli 1en megyek :lol: vegulis az mar julius eleje.
a vercsopot eredmenyem jovo hetre lessz meg,igy nem is tudok elobb elmenni mert azt vinnem kell majd.

Kép
 
 


Monyo!
Ügyi vagy!

Kokusz!
Így megy ez, pikk-pakk! Mire felfogod már túl is vagy rajta! :wink:
Tök jó, hogy kezdesz! Nagyon, nagyon szorítok! Juj, de izgi!

Kata!
Hogy-hogy?
Gyere ám, közös szorítás van Kókuszért!

Junkó!
13? :shock: Még egy picit bírjad! Utána tök jó lesz meglásd!
Rám is biztos büszke lenne a család, ha átvenném a második diplomámat. Azt mondtam nekik,hogy majd a fiúkkal együtt!! :lol: :wink: . Mosolyogtak,de valójában senikinek sem tetszett az ötlet.

Már az előző oldalon is kerestem Angelt!
 


Junko, kitartast a vizsgakhoz :!: Mindig az utolsora valo felkeszules a legnehezebb, de aztn hatalmas megkonnyebbules tul lenni rajtuk :wink:

Kokusz, szuper :!: Akkor kezdhetunk drukkolni :?:

Monyo, nekem kb. 10 eve vettek vert, amikoris neztem, ahogy bigyog a sok kis uvegbe es ugy elejaultam, mint a pinty. Azota sosem nezek oda es igy teljesen ok. Az utobbi evekben annyiszor vettek vert, hogy meg sem tudom szamolni es sosem volt problema. Mindig valami egeszen masra kell gondolni, pl. nezegetni a kepeket a falon.

En holnap megyek a nagy vvt-re. Drukkoljatok :!:
 


Katavirág

Drukkolok nagyon :) de szerintem minden oké lesz ....
Hát lassan lehet drukkolni nekem is. Érdekes módon most tényleg egyáltalán nem őgy állok az egészhez mint az elsőhöz ...

Nárciszka
Köszi, aranyos vagy :)
 
 


Sziasztok,
Édesek vagytok! :D
Nincs ám nagy gond, csak a sok szarság, amivel kezd telelenni a hócipőm... (munka, lakás, Pasi, tesóm, pénzügyek stb.)
Ráadásul 'kicsit' rákattantam a gyerek-ügyre... :oops:

Junkom,
Drukk mára ahhoz a 13-ashoz! :wink: Aztán majd a többihez is!

Nárciszka,
Igen, szoktam írni az ikresbe, bírom őket. 8) Aztán meg majd nem lesz gondom a beilleszkedéssel, ha az ikrek beköltöznek hozzám is :wink:

Kókusz,
Naggggyon-nagyon drukolooook!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi:
Kata
 


Na, a mai Hcg-m sem lett valami kafa :cry: ET utan 4 hettel 6200. Elvileg ugyanolyan lassan emelkedik, mint a mult heten. Mar vannak terhessegi jeleim es elvileg meg beleferek a normalba de akkor is az ideg tep, mi van mar: normalis terhessegem van van csak ido kerdese a veteles. Hetfon megyunk UH-ra, ahol jo lenne latni mar egy dobogo szivecsket :roll:
 


Kata
Akkor csak általános tele a hócipő időszakod van .... kitartás! Köszi a drukkokat

Katavirág
Akkor még mindig izgulhattok, de szerintem rendben lesz .... én úgy érzem. Csak lenne már valami más jele is annak ha baj lenne.
 
 


Sziasztok

Én leállok a szurikkal, nem lesz most lombik ... erre jutottunk emberemmel. Sok tényező nem úgy alakul ahogy jó lenne.
 
 


kokusz :shock: mi tortent? :cry: :cry:

Kép
 
 


Katavirág!
Nem is értem minek nézik a hcg-t? Sztm. ez a hormon dolgog elég egyedi is tud lenni. A lényeg, hogy van és emelkedik. Uhu majd megmondja.

Kokusz!
:?:
Már beleéltem magam. :?

Kata!
Akkor jó,hogy nincs nagy gond! :wink:
 


Katavirág!
Nem is értem minek nézik a hcg-t? Sztm. ez a hormon dolgog elég egyedi is tud lenni. A lényeg, hogy van és emelkedik. Uhu majd megmondja.

Kokusz!
:?:
Már beleéltem magam. :?

Kata!
Akkor jó,hogy nincs nagy gond! :wink:
 


Sziasztok!

Kokusz!
Oooóóó. Mi történt? Ez nem probléma, hogy abbahagyod? Dokival beszéltél? Ha publikus megírod miért? Remélem nagy gond nincs!!!

Monyó!
Akkor júli 1-re sok sikert. Növeszd szépen addig a picikéd. :)

Kata!
Köszi. Mindjárt vége, hál Istennek. Neked pedig szebb napokat!

Katavirág!
Írj majd mi volt a mai UH-n.

Nárcisz!
Miért neked mennyi kell a második diplomához? Halasztottál? Vagy ez még csak terv?

Junko
 
 


A tárgyak már megvannak 2 éve, csak a diplomamunkát kéne leadni. :oops:
Egyetemi kieg. képzés.
 


Sziasztok,

Kókusz,
Sajnálom :cry: Megírod, mi történt?

Junkom,
További drukkok mennek!
És köszi! :D

Nárciszka,
Neked is köszi! :D Fiúk kirúgják már a ház oldalát? :lol:

Puszi:
Kata
 


Sziasztok

Munkahelyi dolgok vannak, és nem csak az én részemről hanem uram részéről is. Többek között ő elutazik egy hétre külföldre és így alapból szívás az egész. Én nem tudok szabadságot kivenni mert nem lehet egész nyáron, betegszabira nem akarok menni mert nem szeretném ha én lennék akit kapásból elküldenek .... augusztus végén pedig egy hetes külföld nekem, amit szintén nem lehet lemondani. Szóval kb ennyi ... :roll: valahogy éreztem már az elején hogy nem lesz ez jó ....
Nem tudom hogy ilyenkor mivan, még nem beszéltem a doktornővel. Gondolom nagy gond nem lehet mert még csak 3 szuri ment be ....
 
 


Kokusz

:(

 
 


Sziasztok!
Angelék jól vannak. Dióka 2180 gramm. Vagy e hét, vagy jövő hét péntekig maradnak bent. Ez még csak később dől el. Pozitív energiákat továbbra is küldjünk/küldjetek!

Egyébként "Fanni73" vagyok, ha valaki még emlékszik rám, csak image-t cseréltem. (Szandra az igazi nevem :wink:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Fanni!
Köszönjük a híreket. :) Szép nagyok már a kölkök. :)

Kokusz!
Hát kicsit azt érzem nem is vagy/voltál ráhangolódva. De ha így is van, nem baj. Érzi azt az ember mikor mit akar.

Junko
 
 


Junko :P
Igen, lassan 1 évesek lesznek. Már 2 hét sincs addig :shock: :)

Monyo :P
Kicsit visszanéztem, látom a jó hírt. További drukkok és gratulálok!

Én már nem vagyok száni :oops: remélem, lassan mindenki csak nosztalgiázni jár majd ide :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
 


Szia Fanni
Köszi a híreket! Milyen nagyon már az ikrek :)

Angel
Továbbra is drukk nektek!

Junko
Igen így van, de ezt írtam már azelőtt hogy elkezdtem volna a szurikat. Nem tudom igazából mi ez az érzés bennem ... de elég gáz, sajnos úgy érzem kihat a férjemmel való kapcsolatunkra is ...
 
 


Kokusz!

Tudom, hogy írtad emlékszem. Talán az érzés idővel elmúlik. Nem véletlen azért, hogy én is volt, hogy vártam 1 évet két lombik között.
A férjjel való kapcsolatra nem jó ha hat, de ez is természetes. Majd megoldjátok. Ó nálam is mennyi hullámvölgy volt 5 év alatt!!! Aztán néha miket gondoltam magamban....ááá. Mondjuk, ha ez nem természetes akkor velem is baj van. :)
Egyébként a férjed szeretné, hogy csináljátok a lombikot? (nálunk ő hajtotta jobban)


Fanni!
Ikrekkel, tényleg a legnagyobb jóindulattal sem lehet száninak nevezni. :)
Ha addig nem "beszélnénk" előre is boldog szülinapot a srácokank. :)

Monyó!
Véreredmények megvannak?

Katavirág?
Nem jót sejtek...:(

Kata!
Írtad, hogy rá vagy állva a baba témára. Ez most mit jelent?
:shock:

Nárcisz!
És mennyi időd van a dipolma elkészítéséig? Gondolom van határidő.

Angyalék!
Sokat gondolok rátok! Minden rendben lesz!!!

Anyáink, Anyapoc, Tonti mi újság?


Nekem megvan a végszigorlat is. Ma estem túl rajta. Minden jól sikerült eddig, nincs hármasom. Magam sem értem magam....
Már csak jöv. kedd és véééééééééééééége. :)

Junko
 
 


Kókusz :P
Mi többször majdnem elváltunk a 4,5 év alatt, amíg nem jött össze :( Szóval ez teljesen természetes. De a gyerek(ek) is csak újabb konfliktus források ám, hulla fáradt az ember és ideges... Nem panaszkodom, csak a tényeket írom. Már értem, miért mondják azt, hogy a gyerek nem tartja össze a házasságot. Az enyém amúgy rendben, csak nagyon ritkán találkozunk...

Junko :P
Köszönjük!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
 


Fanni
Háááát nem könnyű. Most nagyon hülye dolgok kavarognak bennem, hogy akarok-e egyáltalán gyereket és ilyesmi ... Biztos gyerekkel sem könnyű, ezt látom a nővéreméknél is.

Junko
Emberem igazából nem nagyon beszél erről a témáról, mindig azt mondja hogy neki nem létkérdés a gyerek .... csak valahogy az az érzésem hogy mindeketten éljük a saját életünket, nem a közös életünket. Az a gáz hogy most így jó .... nem tudom, mintha eltört volna bennem valami ..... mostanában arra is gondoltam már hogy talán azért nem sikerül a baba mert nem egymásnak lettünk teremtve ..... :roll:

Katavirág
Mi van veletek? Jelentkezz!!

Többiek?
 
 


Kokusz!
Nem jó ezt olvasni. :(
De, hidd el aki ennyi ideig él gyermek nélkül természetes, hogy eljut erre a pontra. talán nem is akar. talán a párja nem is neki lett teremtve. Talán a sikertelenség mind jel, hogy ne erőltessük ami nem megy.
Nálam amikor legutóbb ez eljött elképzeltem a temetésem. Abszurd, de meggyőzött. Itt élünk a családtól X száz kilométerre. Vannak barátok, de tudjuk a többsége nem tart ki nyugdíjas korunkig. Ki a fene fog eljönni, ha még gyerekem sem lesz? Hát majd sírva fakadtam, annyira kevés volt a létszám. Szval annyira elkeserítő volt a látvány, hogy túllendültem ezen a nem akarok gyereket dolgon. mert igenis akarok. Mert amúgy mi értelme az egésznek? És persze most nem az a fő, hogy legyenek a temetésen emberek, csak ez úgy szemlélteti a jövőt. Vizuális típus vagyok.
érted mit akarok mondani?

Aztán ha azzal győzködjük magunkat a párunk nem a mi párunk, a gyereket meg nem is akarjuk, akkor azzal a probléma nincs megoldva. Egyrészt homokba dugjuk a fejünket a gyerektémával kapcsolatban. Másrészt csak újabb problémát vetünk föl ezzel. Hogy miért is van ez így? Mert ez sem normális ha nőként nem akarunk gyereket.

De mindannyian átmegyünk ezen!!!
Gondolom sokat nem tudtam segíteni...:(

Junko
 
 


sziasztok.

lanyok a szivem szakad meg ertetek :cry:

Kokusz emlekszel hogy nalunk mi volt kb 1.5honapja?tenyleg el akartam valni,ilyen nagy valasagban meg nem volt a hazasagunk soha.
Aztan vegulis jora fordultak a dolgok,es a legnagyobb problemank ami volt megoldodott.
szerintem ez a meddoseg egy olyan hatalmas probelam hogyha egy hazasag ezt kibirja akkor az egy nagyon eros kapcsolat.
teljesen aterzem min megy keresztul es bizom benne hogy ugy jarsz mint en.

Junko,hat hallod erdekes ember vagy,temetes?soha eletemben nem jutott eszembe elkepzelni a temetesem,de most hogy mondod :roll:
en attol feltem mindig hogy mi lessz ha oregkoromra egyedul maradok,ugyertem hogy senki nem lessz kivancsi ram.ismertem egy ilyen nenit es nekem az az eletforma nagyon nem tetszett.

fanny,tenyleg hogy mulik az ido,nemreg voltal babas mostmeg....nem teszel fel a fiaidrol kepet?

narsziszka pocikep?

ma kaptam egy olyan hirt hogy szarnyalok,egy olyan lanynak sikerult akinek semmi eselye nem volt ra,holnap megy dokihoz es nagyon izgulok erte.csodak pedig vannak.

Kép
 
 


ja,junko.
a verkepen nem tokeletes es a vizeletemben van baci :cry: majd megmondja a doki ilyenkor mi a teendo.
ma voltam a vercsoport eredmenyemert.
A+ vagyok:)

Kép
 
 


Bacit szoktak találni ilyenkor, biztos, nem lesz baj. Gondolom ad majd rá vmit. Mikor mész, júli 1? gondolom már bevagy sózva. És egyébként minden ok? Jól vagy?

Na tök jó. Ismerjük azt a lányt akinek sikerült? Vmelyik fórumból?
Tudom, hogy morbid amit írtam, de hát ez van. Egyébként én most jól vagyok szerencsére. Elfoglalom magam. :)

Na pusz.

Junko
 
 


hat remelem nem lessz baj,anyunal is talatak mindig aztan csak megszulettem :lol:
valaszge kedden megyek(juni30)akkor rendel este nekem az jobban megfelel.
amugy jol vagyok maramenyire lehet az ember ilyenkor jol,hanyinger van,ejjeli pisiles van de amugy semmi komoly,neha faj a hasam ami kicsit ilyeszto.az ido gyorsan telik,hamarosan tul leszek az elso trimeszteren :lol:
anyosek kedden tudjak meg,anyuek az en rokonsagom mar tudja,na nem azert mert meg akartam mondani csak igy alakult :?

nem ismeritek a lanyt.nem forumozik.a lenyeg ket elzarodott petevezeto.szoval maga a csoda,de nagyon boldog vagyok tole.

az jo ha jol vagy,nekem most semmi elfoglaltsagom nincs igy kicsit uncsi de majd kitalalok valami elfoglaltsagot.

Kép
 
 


ja az avataromban levo pici zoknikat ma vettem,olyan edesek es apaval egyaltalan nem vagyunk babonasak ilyen teren.

Kép
 
 


Monyó!

Cuki az avid. :)
Jó nektek, hogy nem vagytok babonásak. :oops:

Junko
 
 


Junko
Köszi amit leírtál, annyiból jó hogy legalább tudom, nemcsak én vagyok így hanem másban is voltak/vannak ilyen érzések. Igazából nem tudom mi lesz .... nem is nagyon beszélünk erről, csak annyit kijelentett hogy örökbe nem akar fogadni semmiképpen. Ha nem lesz gyerek akkor nem lesz .... no de nem tudom ezt én be tudom e nyelni, sajnos azt hiszem nem. És ugye semmi biztosíték arra hogy a lombik sikerül .... Hülye érzés ez az egész, hogy egyáltalán akarok-e gyereket, dehát persze hogy akarok csak próbálom megmagyarázni mgamnak hogy így is jó ... nemtm, zagyválok itt össze vissza.
Neked gratula az eddigiekhez és kitartás mindjárt itt a vége :)

Monyokám
Nálatok megoldódott, de nálunk nem fog, leglábbis lombik nélkül nem hinném .... főleg hogy szinte csak élünk egymás mellett .... ki-ki a saját életét .... és őgy érzem egyre csak távolodunk. De már néha nem is érdekel, sírni nem tudok rajta ...

Köszi csajok a lelki támaszt .... hátha segít ...
Nem akarok itt depizni nektek.
 
 


Kókuszom!
Meséljek neked az endometriózisról! :!: :?: Az elmúlt 2 évben amíg nem forumoztam igen sok minden történt ám, amin keresztül kellett mennem. Éjszaka kórház, mert annyira begörcsöltem, kivezetjük a hasfalára a belét, áh de ne aggódjón hölgyem a petevezetékeit kivesszük, 3 napig nem ehettem az utolsó nap kb. óránként beöntés és végül nem írtam alá a műtéti belegyezőt.
Csak 3 laparom volt 2 év alatt, és mindíg visszajött az endó. Tiszta összenövés voltam, ezért punkcókor megszúrtak v.mit, hematóma alakult ki, nem sok választott el a nyílt hasi műtéttől akkor sem, gondolhatod ha az orvos keresztet vet mielőtt ránéz az uh monitorra.Tudod te milyen amikor nem tusz pisilni?! Alapvető ösztön és nem jön? Na a 3 lapar inkább mint az mégegyszer. Ezekután azt mondtam az egészség a legfontosabb, szeretet adni pedig bármelyik pöttömnek szívesen, akit eldobnak a szüleik.
És mi lesz a szopi után az endóval? Jó kérdés, csak imátkozni tudok. Hidd el nem vagy száni.
 


Nah, de többet nem is szeretnék ezekre emlékezni sem!
Az azért bosszant, mikor mondom v.kinek,hogy mi 3 évet küzdöttünk a srácokért és ő akinek egyből összejött mondja, az nem is olyan sok, mások 10 évet is várnak a babára. Ja csak ő nem tudja én min mentem keresztül!

Junko!
Gratulációm! Keddre még durkk. Az, az államvizsga?

Monyókám!
Örülök,hogy boldog vagy. Érzem az írásodon.
Teszem-teszem.

Szia Szandra itt is. :wink:
 


Sziasztok,

Junkom,
A rá vagyok állva azt jelenti, h MINDEN gondolatom ekörül forog, kezdek becsavarodni, ami nem jó... Próbálok lekattanni tudatosan az egészről - és úgy érzem, megy is, bár nehéz...

Kókusz,
Nagyon megértem, amiket írsz. Nagyon sokszor én is próbálom meggyőzni magam arról, h ha nem lesz sosem gyerekem, akkor is lehet szép életem, de nem megy... Nem, mert az élet gyerek(ek)kel teljes. Én úgy érzem, h az életben nagyon sok dologról le tudok mondani, de azt az egyet elképzelhetetlennek tartom, h ne legyen gyerekem. Elképzelhetetlennek, hiszen anélkül mi értelme az egésznek?! Ugyanakkor nekem abba is bele kell gondolnom, h egyedül vállalnám-e. És bár elméletileg azt mondom, h egy gyereknek családban a legjobb felnőni, úgy az igazi, ha anya és apa is van mellette, mégis azt mondom, h azért, mert engem nem szeret úgy senki, h mellettem akarja leélni az életét, vagy nem vagyok elviselhető hosszú távon, attól még nem vagyok hajlandó erről is lemondani. Szerintem Te is olyan típusú ember vagy, aki az Anyasággal teljesedne ki. Aki nem élhet anélkül, h ne lenne Anya. Én hiszek abban, h végig kell menni az úton, még akkor is ha rögös. Mit rögös?! Még akkor is, ha telis tele van buktatókkal, nehézségekkel! Hiszen az élet maga is ilyen! És mégsem adjuk fel! Te is olyan vagy, aki nem adja meg Magát egykönnyen! Nem szabad feladnod, mert az nem Te lennél! Most eszembe jutott erről egy dal részlet (igaz, ez sportról szól, de nagyon igaz): "nem az lesz a bajnok, aki ritkán esik el, hanem ki százszor kerül földre, mégis ő áll fel" ... "ha van vki, aki elkísér és jószerencsét is fúj a szél, én ígérem, h küzdök majd, míg van bennem erő ... hisz a győzelem a cél"
Tudom, h nem könnyű ... De szeretitek egymást Nándival, eszméletlen jó páros vagytok, ott vagytok egymásnak (még akkor is, ha most úgy érzed, h 'csak' egymás mellett) és az én meglátásom az, h lehet, h Neked is át kellene venned az Ő hozzáállását - ne akard görcsösen (tudooom, nem lehet nem akarni, amikor az ember mindennél jobban akarja, de meg kell próbálni tudatosan), ne érezd kudarcnak azt, h eddig nem jött össze! Próbálj pozitív lenni, örülj annak, h ott vagytok egymásnak! És higgy benne, h lesz gyereketek! Mert érzem és TUDOM, h lesz. (erőteljesebben érzem, mint azt, h nekem lesz... :roll: - pedig abban is biztos vagyok :wink: )
Bocsánat a hosszú eszmefuttatásért! :oops:

Puszi:
Kata
 


Amit írtam kitöröltem.

Kokusz!
Csak azt akartam írni, hogy még az elején vagytok, ha pihenésre van szükséged akkor oké, de rendezd a kapcsolatot a pároddal és aztán uccu neki hajrá.

Majd még írok, de most muszáj picit tanulnom.

Junko
 
 


Junko,
Miért törölted ki?
Kitartást Neked a tanuláshoz!
Kata
 


Hát mert elolvastam amit te írtál és valahogy nem volt koherens. Valahogy aztán nem illett ide...

Nem megy a tanulás, ezt az aktivitásomból is láthatjátok, Még mindig az első tételnél tartok.

Értem ezt a babatémát. Vagyis nem teljesen mert a te helyzeted azért más. Barom kérdés de a nagy Ő-vel a tervezés/megvalósítás szóba se jöhet? Nem haladtok ezzel kapcsolatban valamerre?

No és én kibírnék egy kissé kevesebb buktatót is...pl ha nem buktatóznék meg kedden az jó lenne. :)

Nárcisz!
Itt azt hiszem mindenkinek megvan a maga története. Én azért szerencsés vagyok, hogy nem kellett azt átélnem amit neked.

Junko
 
 


narsziszka huha nem semmi amin keresztulmentel,es igenis sok a 3ev.nalam a 2ev utanni probalkozas szamit mar soknak.
igen kiegyensulyozott vagyok,most ez kell a babamnak egy nyugodt boldog anyuka.
varom a kepet :wink:

Kokusz,hat igen neked biztos nem fog megoldodni ugy mint nekem,ha neked jol esik hogy ezt gondolod akkor gondold igy.Megjegyzem en sem gondoltam hogy bekulesunk napjan osszejon a baba.Mert igen kibekultunk,4napnyi szenvedes utan amikor is azt hittem hogy beleorulok ebbe az egeszbe,folyamatosan ittam(nem keveset es nem gyenget) es kulon szobaban voltam csak sirtam,csak aludni jottem fel a paromhoz.Kitomboltam magam mert 4ev alatt annyi fajdalom gyult ossze bennem hogy hihetetlen.vegulis egy valami segitett csak,a parbeszed az hogy oszinten beszeltem errol a parommal,a felelmeimrol o is elmondta mit serelmez.megbeszeltuk a jovot,leiden szuresre keszultem es az orokbefogadas is letisztaztuk tehat 100% hogy nem a baba mentette meg a hazasagom,es igy a jo,nekunk most jott el az idonk.
beszelnetek kellene a dologrol mert ez igy szonyeg ala sopres,es ido huzas.ha ugy erzetek hogy van elet baba nelkul akkor minden okes,ha nem akkor valtanod kell sajnos.

kata,megmondom oszinten sosem ertettem az ilyen kapcsolatokat mint ami neked is van,eros no lehetsz ha ezt igy vegig tudod csinalni.En sosem tudnak egy ferfi eleteben masodik lenni,ahhoz tulsagosan onzo vagyok.

Junko,szerintem ird le nyugodtan a velemenyed,nem hiszem hogy barki megharagudna.

Kép
 
 


Sziasztok :!: Szani helyzetjelentes...

Hcg-m meg haggyan, most epp 20000 es elfogadhato, de az UH egy hettel kisebb embriot es petezsakot mutat :cry: Pedig mar van dobogo szivecske is :!: Azt mondjak, ebbol meg barmi lehet, ugyanolyan esellyel veteles, kuret es egeszseges baba is. Hat kosz :roll: Szanalmas varakozas kovetkezik...
 


Monyó!

Tudom, hogy leírhatom a véleményem, de éppen nem most volt itt az ideje. Egyébként csak annyit írtam dióhéjban, hogy sajnos el kell fogadni, hogy nem mindenkinek lesz gyereke. Hiába olvasom sokszor sokaktól buzdításként, hogy de igen mindenkinek lesz, mert azért meg kell maradnunk a realitás talaján nem mindenkinek. De ezzel olyan kár még foglalkozni, amíg mindenki -aki gyermeket akar-mindent meg nem tesz azért hogy legyen.

És Kokuszka nektek még annyi lehetőségetek van!!!!! A lombik és spontán is. De tényleg lehet most a kapcsolatra kéne kicsit áldozni.

Egyébként a legnagyobb bántást amit eddig életembe kaptam egy ártatlan mondat váltotta ki. Egy ismerős kezdett neki a gyermek programnak. És félelemmel telve mondta egy másik ismerősömnek, fél mert mi van ha úgy jár mint mi. Hááát ez szar volt. Mert ugyan akkor mi van? Túl lehet élni ezt is. Á nem tudom elmondani miért esett ez annyira szarul....


Monyó, egyébként marha jókat írtál kokusznak egyetértek veled. Szép változáson mentél át te is az évek alatt, de ezt Nárcisznál is érzékeltem. Ez azért nagyon fontos része a dolognak.

Katavirág!
Én ezt jó hírnek értékelem egyenlőre. Sztem 1 hét még behozható szépen, és a lényeg van szívecske.

Na ha ma 8 tételt nem nézek át, akkor végem van. Úgyhogy bárhogy is könyörögtök, nem jövök ma többet.

Junko
 
 


Meghalt Michael Jackson. :( Kicsit sajnálom, sztem ő is száni volt.

Junko
 
 


Helló Csajok!

Junko
Tanulj csak :) és köszi amiket írtál ...

Igazából úgy érzem a férjem nem is érzi hogy valami nem jó ... de nem beszélgetünk .... talán majd a hétvégén. De nem is tudom hogy akarok e róla beszélni. Úgy érzem jó ez így hogy most nem lombikozunk. Bocs csajok elég f ... s hangulatom van, inkább nem írok.
Michael Jackson szerintem is száni volt :(
 
 


Sziasztok, már voltam pofátlanul nálatok és Monyó sorsa annyira megindított, hogy sokszor olvaslak titeket, mert ha rá kíváncsi voltam sorba olvastam mindenki írását.
Monyó + tesztje napján nekem piri jött szörnyen rossz napom volt de látva neki sikerült felvidította kicsit a napom :wink:

Kokusz most neked írok, mert nekem is ugyanezek a gondok járnak az agyamban. Mi 18 hónapja próbálkozunk sikertelenül ez már 1 és 1/5 év :!: :arrow: még van hátra tuti mert nálunk katona gondok vannak amik nehezen kezelhetők. Se inszemre se lombikra nem vagyok kész és legfőbb gond, hogy férjem nem akar velem beszélni erről a témáról. Én is gondolkoztam, hogy elhagyom mert januárig azt gondoltam velem van gond és nincs pé-m. Kicsit megbeszéltük a dolgokat, hogy januárba elindulunk engem kezelni és akkor derült ki, hogy nincs is velem baj, majd februárba bombaként jött az eredmény 15 milla katona abból 1% progresszív mozgású, spontánra kevés az esély. Na azóta ezt a témát nem tudtuk ketten megbeszélni. Én azóta vívódom magammal és felmerült bennem az is, hogy mi van ha nem ő az igazi és azért nem jön a baba??? Miért nem tud velem beszélni miért nem tudjuk megoldani ezt a gondot mikor én annyira de annyira vágyom a babára. Aztán én is kezdem a mentegetőzést, hogy talán mégsem nincs most itt az idő, talán még várni kell, ..... könyörgöm mire várjak, hogy megöregedjek és ne tudjam felnevelni??? Én 26 éves vagyok szüleim fiatalok 48-50 évesek imádom őket és nagyon mellettem vannak. Párom apukája nagyimmal volt szinte egyidős, nagyim még él apukája meghalt :cry: , anyukája még mikor 12 éves volt, mire várjak, hogy az ő sorsára jusson az én gyerekem. Nem én azt akarom mellette legyek még ha 30 éves is mert akkor is szüksége lesz majd rám. Látom anyát ő is nagyon megijedt mikor nagyikám beteg lett akkor láttam mennyire ragaszkodik hozzá. Tehát nem akarok várni tovább!!!!!

A mai világba pedig. szerintem 90%-ban minden párnak lehet babája ha igazán akarja.

Minél többet olvastam amit irtatok, na és én is kiöntöttem a lelkem és olvastam amit mások nekem írtak arra jutottam, hogy a legjobb dolog ha az ember megbeszéli a gondját a párjával mert így lelkileg megnyugszunk és nem kell felrúgni egy kapcsolatot anélkül, hogy ne beszélj a másikkal. Ha igazán szeret meghallgat és meg lehet beszélni, ha nem akkor nem szeret igazán. nagyon nehéz a mi sérült lelkünkbe belelátni és sajnos a sok sok sikertelen hónap nagyon meg tud viselni egy nőt.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Megvagyok,megvagyok, bár látom, most valahogy nem ez a téma :roll:...

Kokuszkám

Tessék csak ráállni arra a kommunikációra, mert így csak találgatsz, hogy mit is gondol.... És én biztos vagyok benne,hogy minden rendben van!!!De a beszélgetések hiánya sok-sok félreértéshez vezet....
Igaza van Fanninak, gyerek után is sok a konfliktus, pláne sok...de akár előtte,akár utána, ha már van egy kapcsolat, akkor az első az legyen, hogyan tedd rendbe!!!!És ne a végletekben gondolkodj!
Na, tudom,nem találtam fel a spanyolviaszt... :?

Junko

Megvolt a 8 tétel??? Gratulálok a többihez!Marha ügyes vagy!Nekem szakdogát kell gyártanom a nyáron, meg terepgyakorlati portfóliót (mindkettőt védem)...és lesz egy tök új órám,amire anyagot kell összeállítanom...És 4-el több órám lesz.Ami amúgy jó,csak az államvizsga miatt nem erre készültem...
Bírom a hozzáállásodat :).
MJ száni... Én meg sírtam is délelőtt az egyik számán... :cry:

Nárciszkám

Hát ez szarul hangzott... Még leírva is :( :( :(

Kata

Hát áldásom rátok :D!


Akartam még vmit? Szita az agyam, most lett vége az érettséginek, hétfőn még évadzáró ( :D)....
Sűrű minden nap, talán jövő héttől lehet pihenni...


És megint barnázok...Igaz, 2 nap múlva ovuláció.De ez normális lehet...?

És hogy felvidítsalak Benneteket, itt van két kis videó, verset mondanak a gyerekeim :). A rövidet Bulcsú mondta a pedagógusnapon az óvónéniknek, a másikat az ovis ballagáson :).

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... s_xvid.flv

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... t_xvid.flv

Pusztok!!!

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: