Új privát üzeneted érkezett!

Na látod, Nyuszómuszó, ez a királyság! :lol: :lol:
Vendég
 


Mi már csak élvezetből nyomjuk, a gyerekek nálunk a laborban fogannak majd.NEMSOKÁ!!!
Kedden megyek cisztalesőbe.A gyógyszer sray már ott kiabál a polcon, hogy gyere már és fújjjál!!!
 


És végül akkor nem kérdezted meg, hova kell fújni? :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 

 
 

Nóri
holnapra drukk, hogy a büdös ciszta ne legyen ott :twisted: +++++++++++++++++++++++++++++

Remélem mindenki jól van :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Bíbi!
nem! nem szabad innen lelépni!
mert az ilyen nyomik mint én azért még visszajárnak ide :roll:

Barátos!
szurkoloooooooooook!

betty!
tecc az új vonalzód!!!!! jobb kedvem lesz tőlük :wink:

jelentem, én kezdek talpraállni. nem könnyű és még visszahúz a kaki, de erős leszek és próbálok túlélni.

 


Babszika, éljen :!: :wink:
Ügyi vagy, csak így tovább :!:

Jelentem a vonalzikat én is azért csináltam, mert jobb kedvem lesz tőlük....ez a napsütés felüdítő :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nem mertem megkérdezni, de látta az aggodalmat a fejemen, így elmondta, hogy ez egy "normál" orrsray, így a nyálkahártyán keresztül könnyebben felszívódik és nem kell magam szúrnom hasfalba.
Ja és hófordulós kisnyuszinak tsók.

Babszikám:((())), remélem javulsz lassan!
Betty:Köszi, holnap kiderül.
 


Csak hogy megint következetes legyek: jól van, nem megyünk. Pláne most, hogy ilyen faszán kiszelektálódtunk. :twisted: :twisted:

Örülök, a napocsoknak, meg a jobb kedveteknek csajok!
Másik nyuszi: kösziiiii! :)
Vendég
 


Halihó pajtikák, hogy s mint vagytok? Én nagyon termékeny időszakomat élem, nap nap után ki sem látszom a dolgokból, veteményezek, virágokat ültetek, sőt sövényeket is- bár ez egy cseppet sokkoló volt, mikor az újonnan ültetett majd 1 méter magas tövekről azt írja a szakirodalom, hogy most akkor metsszük vissza 10-15 centisre. :shock: Hiába keresgéltem, négy helyen is ezt olvastam, így végül megtettem....de ez sosem ment, metszéskor mindig közelharcot vívtam a "kertésszel", minden egyes lenyisszantott ágért küzdöttem böcsülettel. :twisted: Na pussssz!
Vendég
 


Nóri, kedd már elmúlt...mi a helyzet cisztailag :?: :?:

Bibi
jó veteményezést neked :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty:ciszta nincs, öröm van, 2.napon kezdem a stimut. :wink:
 


Sziasztok!
Örülök, hogy megkerestetek:)
Sokat gondoltam rátok, de mire a visszaolvasgatással végeztem, már nem volt időm írni.
Én most mentem vissza dolgozni második félévtől, Úgyhogy Dóra bölcsis.
Röviden ennyit rólunk:)
Mi is szeretnénk már Dórinak egy kistesót, úgyhogy igyekszem majd gyakrabban benézni.

Puszi mindenkinek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
 
 


Nóri
hip hip hurráá :D :D
Nagyon örülök neked :!: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Tudom, hogy én már tudom, de akkor is én is örülök. :lol:

Omnia, kicsit eltévedtél, újraindult az a topic, nézz utána figyelmesen a pü-ben, hová kaptál meghívót. :twisted: Azért minden jót Nektek!
Vendég
 


Mindenki örül, éljen a világbéke!
:D
 


Csajok, döntöttem, törlöm magam. Tudjátok, hol találtok, ha kellek. :lol: Pusssz Bíbi
Vendég
 


Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :roll: most miért :?: :?: :?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nóri :?: :?: :roll:
Mi a helyzet veled :?:
Vagy most itt minden befuccsolt :roll: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Húúúú, jól lemaradtam.... kicsit nincs netem, aztán mire visszajövök, már Bíbi sincs.... :shock:

 


Babszi
nem tudom mi történhetett itt most :roll: de remélem még visszajönnek a csajok :!:
Remélem jól vagy drága :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


köszönöm, egyre jobban vagyok.
most csak azért nem jövök, mert ezerrel készül a fészkünk.
jövőhét pénteken végre visszamegyek a dokimhoz (még 6 hetes kontrollra sem tudtam rávenni magam :oops: ).
szóval, kezdek egyenesbe jönni.

és ma dolgozom utoljára, mert szombattól szabin vagyok 1 hétig yeeeeeeeeee :D
igaz, h dolgozunk itthon is, de végre Bálinttal együtt ébredhetek :wink:

és te hogy vagy? lelked?

puszi neked!!!!!!!!!!!

 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak úgy ide tolakodok, eddig 3 ( sorstársam ) van . Velük együtt megbeszéltük, hogy inítanánk egy topikot. PGD-s lombik babára várunk címmel. Ez csak egy példa de a lényeg a PGD. Én is végigjártam már4, 8 hetesen elhalt terhességet mire kiderült , kromoszóma rendellenességgel születtem,. 3 pgd-s lombikot aminek a csodáj Gréti. Szeretnénk segíteni azoknak akik most kezdik és tanácstalanok. Minnél több a tapasztalat és az információ annál könnyebb az egészet átélni. Szóval nem papolok tovább csak akit érint írjon egy pü-t , hogy csatlakozna vagy sem a sorstársakhoz. Köszi és bocs a zavarásér :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: