Új privát üzeneted érkezett!

Sziazstok!

Hát ismét itt.....sajnos vagy hát szerintem sajnos nem jó hírrel....13. napja késik.....a 3. napon készítettem tesztet, csak mertküvőre mentünk, mondpm, csak biztos, ami biztos, nehogy felöntsek a garatra és közben már egy kis jövevény növekszik bennem....szóval az negatív lett...gondoltam 1 hetet simán késhet, bár ok nélkül tényleg nem szokott....sajnos az első gondolatom viszont nem a baba volt, hanem, hogy ismáét cisztám lehet és, ha a teszt negatív, mehetek dokihoz, megint műtét...stb....
Így a 13. napon mindenféle tünet nélkül egyre biztosabb vagyok a diagnózisban orvos nélkül is..... Egyébként egyetlen egy tünetem van, ha annak lehet nevezni...az a megnövekedett libidóm :)
Azt határoztam el, hogy holnap reggel tesztelek és ha negatív, akkor mielőbb orvoshoz fordulok.
Amennyiben pedig ciszta, ezúttal nem lesz műtét, inkább kipróbálom a gyúgyszetes mgoldást, vagy mostmár több időm van kicsit és rendszeresen elkezdek járni Avivára.

Csak kis szívkiöntés volt, amire most szükségem volt, mert férjem megért és támogat mindenben, de úgy érzem a sorstársak, a nők, akikkel hasonló történt, történik, talán jobban átérzik, mit is élhetek át.

Szóval szorítsatok, hogy ne legyen semmi bajom, az sem gond, ha baba nincs még, csak beteg ne legyek.

Sziasztok.
 


Sziasztok!
Örülök, hogy végre rátok találtam! :)
19 éves vagyok, 2 évig szedtem fogamzásgátlót, januárban hagytam abba, márciusban már próbálkoztunk, hátha lesz baba, de semmi.
30-32 naponta szokott megjönni.
Nálam az a helyzet, hogy szeptember 3-án megjött kb. 2 hetes késéssel, kevesebb volt, mint máskor és a tejem is folyt. A tesztek negatívak voltak. Akkor elmentem nőgyógyászhoz, szinte semmit nem mondott, csak annyit, hogy nem vagyok terhes, ez egy kis hormonzavar. Norcolutot írt fel, beszedtem, szept. 15-én ismét meg is jött, "végre" megint fájt a hasam, mint régebben, és nem is volt kevés. ELVILEG szept. 30 körül lehetett ovuláció, de nem biztos. 29-én voltunk együtt a párommal, és akkor még nem is tudtam, hogy elvileg pont jókor.. Csak akkor számoltam utána, mikor meg kellett volna jönnie, ami kb Okt.15. Már azelőtt pár nappal éreztem hogy jobb oldalon lent szúrkál a hasam, többet járok pisilni, az édes ételek gondolatától is rosszul vagyok, de úgy voltam vele, hogy kizárt, hogy 1 alkalomból sikerüljön a baba :/
De azért 15-én reggeli első vizeletből csináltam tesztet, persze negatív. 18-án szintén reggeli elsőből csináltam 1 vizeletsugaras tesztet, ami már NAGYON halvány pozitív volt :O
(Anyukámnak ugyan azok a tünetei, mint nekem, csak ő 1-1.5 héttel előrébb jár) 20-án du. csináltunk mindketten Gabriel tesztet, az övé egyértelműen pozitív, az enyém viszont megint negatív lett o_O
A kérdés az, hogy lehet, hogy várnom kellett volna reggelig, azért nem lett pozitív? Viszont szombat délelőtt óta halvány barnás folyásom van, ami majdnem olyan mint a víz.. De nekem egyáltalán nem ilyen szokott lenni, mikor megjön. Én már nem tudom ezt követni, tesztet se merek venni/csinálni, mert félek hogy megint negatív :(
Szerintetek van még esély a babára? Vagy mi lehet ez? Nem jöttem volna helyre a Norcoluttól se? Nőgyógyászhoz megyek majd, ha van baba, ha nincs, mert anyukámat kisérem, és ha már megyek, akkor magamat is megvizsgáltatom..

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült :(

Egyébként a kismamáknak szívből gratulálok! :) :wink:
 
 


@szani:


Kedves Szani!

Szerintem ne aggódj. Jönni fog az a baba, van akinek 1-2 hónap, van akinek 1-2 év míg összejön. 
Annyi tényező van, aminek stimmelnie kell, hogy ez érthető.
Unoka húgaim már babáznak, sőt barátnőm is, mindannyian 20-25év között voltak mikor sikerült nekik :)  Van időd, élvezzétek ki egymás társaságát és ha itt az idő jönni fog a baba is :)
Viszont, ha megint úgy érzed valami nincs rendben, akkor fordulj ismét orvoshoz és ne félj visszakérdezni, bővebb tájékoztatást kérni, ha valamit nem értesz.
Nekem hormon termelő cisztám volt például és kifaggattam a dokit töviről hegyire .
Egyik barátnőm abbahagyta a gyógyszert, aktívan sportolni kezdett és 1 évet vártak, hogy a szervezete regenerálódjon a gyógyszer után(orvosi javaslat)....ahogy elkezdtek próbálkozni, a 2. vagy 3. hónapban sikerült is a babuci.



 

 
 

Sziasztok
11 napja késik a mensesem, de eddig mindegyik teszt negatív volt. Sosem volt még hogy kimaradt volna a vérzés, a tabletta abba hagyása után is csak 1-2 napos eltolás volt , és megjött.
A korai tünetek közül a hangulat ingadozás , a gyakori vizelési inger és a puffadás volt jellemző az utóbbi 1-2 hétben. De mivel nagyon szeretném ha már terhes lennék , lehet hogy bele magyarázom mindenbe.
A kalkulátorok szerint az 5. hétben lennék most, tényleg lehetséges hogy nem mindenkinek mutatja ki még ilyenkor a teszt - holott azok azt ígérik hogy már a kimaradt vérzés előtt is 99 % az eredmény.
Kinek vannak hasonló tapasztalatai?
Köszi
 


@madzag31:


Szia! 
Pont egy másik topicban írta az egyik anyuka, hogy ő már 9 hetes kismama volt amikor halvány pozitívat tesztelt. Ezek szerint van akinek nem választóik ki akkora mennyiségben a hcg a vizeletben, hogy azt a teszt kimutassa.
Szerintem jövőhéten mindenképp menj el dokihoz, mert a 6 hetes várandósságot már gyönyörűen lehet látni az ultrahangon.  Illetve egy vérvételből egyből kiderül az igazság 
Mindenesetre sok sikert kívánok! Remélem van baba!
 


@dorcsi00:


szia
kérek időpontot a hétre és kiderül
remélem lát majd valamit a doki és nem csak képzelődtem
 


Sziasztok!
Immár lassan 2 hete késik a menszi ill mostanában nagyon sokat eszek illetve fáradékony vagyok meg vannak kisebb alhasi szúrások! Csináltam már két tesztet de mind2 negatív lett de ahogy olvastam a kommentelésekből nagyon nem nérvadóak a tesztek! Következő lépésként mindenképp a doki lesz! Szerintetek van rá esély hogy terhes vagyok ?? Köszönöm előre is a válaszokat!
 
 


délelőtt kértem időpontot dokihoz - erre most délutánra megjött 12 napos késéssel
 


Sziasztok! Vegigolvastam kb ez egesz topikot, es most egyreszt terhessegi tuneteim lettek , masreszt ugy dontottem, hogy lehet megis tesztelek meg egyszer par nap mulva.... Leirom a szituaciot, kivancsi vagyok a velemenyetekre. Szoval, marciusban hagytam abba a fogamzasgatlot. Nyaron voltam nogyogyasznal, aki PCOS-t gyanitott, de nem tudta az ultrahang alapjan 100%ban megerositeni, es javasolt egy vervetelt par honapon belul. A vereredmenyem elvileg rendben volt, es a PCOS tuneteim is javultak, plusz a ciklusom 48 naprol szepen lecsokkent 3-4-5 naposaval 29-re. Legutobb oktober 8-an jott meg, ami azt jelenti, hogy ma vagyok a 45. napon es semmi... 29 napos ciklussal szamolva peteereskor voltunk tobbszor is egyutt. Kerdes, hogy valoban akkor volt-e peteeresem es esetleg osszejott a babo, vagy pedig "siman" kesik... Teszteltem a 3. es a 7. napon, es mindketto negativ volt... Meg nem probalkozunk regota, de eleg rosszul estek a negativ tesztek... Nem tudom teszteljek-e meg egyet, most hogy mar elvileg minimum ket hete kesik, szerintetek? Korzetihez van egyebkent idopontom jovo hetfore..
 


@szomani:




Szia!:) Nem ismersz engem, de miután végig olvastam az egész topikot, úgy érzem, én már ismerlek téged:) Persze, tág fogalom, az ismerettség. De végig úgy szurkoltam, hogy ahányan kezdtétek a topikit, mint babásodjatok, és nagyon vártam, a lapozgatások vége felé, hogy te is bejelentsd a jó hírt. Szeretném tudni mi van veled? Hogy vagy? HOgy sikerülnek a próbálkozások?Az az erő ami benned van, amit leírtál, erőt ad nekem ahhoz, hogy én is próbálkozzam! Várom soraidat!:)
 
 


Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ma késik 4. Napja. 26-27 napos ciklusaim szoktal lenni altalaban. 25-én kellett volna megjönnie. Nem
Igazán szokott késni, maximum 1 napot. Előtte egy nappal viszont màr szoktal görcseim lenni, meg mellduzzadásom. Most 25-én semmi ilyesmi nem volt. Teszteltem egyet 26-án, negatív lett. Tegnaptól érzem, hogy görcsölgetek mintha meg akarna jönni, de nem annyira intenzív mint szokott lenni. Ma reggel újra teszteltem, negatív lett. 25-ös teszteket vettem. Más tünetem nem igazán van a haszsurkáláson kívül, maximum az, hogy barhol és bármikor képes lennék elaudni. Szerintetek baba van a dologban, vagy esetleg valami más?
Előre is köszönöm
 


Sziasztok ,új vagyok még ! Sokat olvasgattam màr az oldalt es ugy döntöttem Most en is beregisztralok ! 
Az en helyzetem a következö, 10 ev fogamzasgatlo szedese utan 2017 Majus 1- én abba hagytam a gyogyszert (babatervezés )! utàna viszonylag gyorsan beàllt a havi ciklusom 26-28 napra! az elején nagyon nem vartam csodat mivel tudtam h par honapra szükség van a szervezetnek! Oktober 29,-én volt mensim (5nap) nov 2.-ig! Aztan Novemberben voltam dokinal nov 13.-an làtta mar a petét ( ez a ciklusom 16. napjan volt ) rögtön kaptam injektiot valami hormonalis vagy nem tudom pontosan, annyit mondott ez " segit " hogy sikerüljön a baba Valami hüvelykupot is adott h segitsen ! Aztan ra 10 napra vérvétel sajnos negativ eredmény A következö mensim csuszott ( kup miatt) Nov.30- ra , nagyon szomoru vagyok màr lassan Ott vagyok h feladom.. szedem a terhességi vitaminokat "femibion 0"
Utolso mensim Nov. 30- dec 4. azota semmi ma vagyok a 31.- napon de semmi jel! Mar 2 tesztet csinaltam clearblue digitàlis! Az egyiket karacsony utan a masikat ma reggel! Nagyon különleges tüneteim nincsenek csak "mintha megjönne " érzés ! 
Nem merem magam beleélni mert megint csak csalodas lesz a vége! Mar parom is megy doktorhoz jan 8- an Hogy spermatesztet csinältasson! 
Nagyon szoritok mindenkin akik babàra vàrnak vagy esetleg hasonlo cipöben meint én
barbara0208
Ausztria
 
 


@babocavaro:


Szióka!

Szerintem várj pár napot a teszteléssel. DE minimum egy hete4, és akkor próbálkozz újra! Lehet még túl korán teszteltél. Ne pánikolj, légy türelmes:)
 
 


@barbara0208:


Szióka!:)

Nem szabad ennyire rá görcsölni. Egyébként, tartós fogamzásgátló szedés abbahagyása után, akár egy év is eltelhet, mire minden flottul visszaáll, és beindulhat a baba projekt:) Még bőven van időtök próbálkozni, hiszen nem régen kezdték el. Akik nem szednek gyógyszert, illetve nem szedtek sose, azoknak is azt mondják, a teherbeesés esélye, átlagosan 3-4 hónap. Van akinek kevesebb, van akinek több. aki gyógyszert szedett, azoknak kicsit hosszadalmasabb, de ez sem mérvadó. Ahány nő annyiféle. Szerintem a legjobb ötlet az lenne, ha az agyadat át tudnád kapcsolni, vagy legalábbis megpróbálnád, és görcsösködés helyett, szenvedélyből lennél együtt a pároddal.  A menzesz kimaradása, akármilyen okokból is lehet. Engem is volt már, hogy becsapott, ilyenkor mindig várok egy hónapot, és ha akkor sem jön meg akkor megyek csak orvoshoz. Lehet stressz, munkahely váltás, otthoni gondok, anyagi problémák, amik kihatnak a testedre, és a női gondjainkra, szinte minden kihat, még a kialvatlanság is, illetve a csalódottság, amit esetleg a gyermek tervezésének elhúzása okoz. Szóval, csak nyugodtan higgadtan! NEm lesz semmi baj, és keresd fel a dokidat az a biztos, csináltassatok UH-t esetleg vérvételt, HCG-re ha az is negatív, akkor nem vagy babás, de legalább megtudod az okát, miért nem jött meg. Szóval mielőbb orvos!:) És NYUGII
 
 


Szia ! még varok par napot aztan hétvégén megint tesztelek egyet Nem görcsölök rajta , Lehet h csak a stressz miatt van !!
barbara0208
Ausztria
 
 


@babocavaro ;  Szia veled mi a helyzet ?
barbara0208
Ausztria
 
 


Sziasztok.

majdnem egy éve próbálkozunk babával, gyógyszer abbahagyása után 28napos ciklusaim vannak. 31-én kellett volna megjönnie, azóta semmi. Görcseim voltak, de nem olyan erősek mint lenni szokott. Tegnap délután csináltam egy tesztet, de negatív lett. Nagyon fáradt vagyok, bármikor eltudnék aludni. Szerintetek lehet még baba a dologban?
 
 


@titikee:


Szerintem siman lehetsz babas :) Nem mindenkinek emelkedik hamar a HCG. Csinalj reggel tesztet :)
 


Sziasztok! 12napja kési a havim, egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót utána beállt 32naposra a ciklusom, sose késett még ennyit mint most, tünetek nincsennek, csak puffadt has, és fáradtság, 8tesztet már biztos csináltam, a nap minden szakaszában, de mind negativ lett :/ szerintetek lehetek babás??
Nagyon szeretnénk már, ha összejönne :)
bebetty
Kiszombor
 
 


@titikee:


Van Nalad fejlemeny? 
 


@bebetty:


Szia, drukkolok, h baba legyen  Azota is teszteltel? 

Nekem is beallt gyogyszer utan nagyjabol a ciklus, de aztan volt egy 70 napos kimaradas  Szerintem egy kisebb vagyont pisiltem el azalatt 
 


Már17napja késik, 2naponta tesztelek, de semmi.. :/ nagyon fáradt vagyok meg éhes, de más tünet nincs :/ február 1re kaptam idöpontot a dokihoz, akkor kiderül, hogy mi lehet, de remélem baba :)
bebetty
Kiszombor
 
 


@bebetty:


Szia, mi ujsag Veled?
 


Sajna nem sikerül akkor sem, és most sem :(
 
 


@titikee:


Sajnalom 
 


Már lassan egy éve próbálkozunk. A környezetemben persze mindenkinek sikerül. Annak is aki csak 1 hónapja próbálkozik. Ilyenkor mikor emgjön akkor nagyon rosszul vagyok napokig. Aztán kezdődik minden előről. LH tesztet használok pár hónapja, illetve folsavat szedek. A doki szerint ez elég, még 2hónapot várjunk, utána menjünk vissza.
 
 


@titikee:


Tudom, milyen erzes, aterzem :( Ugyanigy vagyok, nekem is ugy tunik, hogy nagyon sok korulottem a veletlen meg az "elsore osszejon" baba. 

Egy ev utan azert mar jo lenne, ha nem csak a varakozast javasolna a doki... Lehet, hogy kicsit "nyomulnod" kellene. LH teszt alapjan van minden honapban peteeresed? Lehet, hogy egy petevezetek-atjarhatosagi vizsgalat egybol megoldana a problemat... 

En most kezdtem egy norcolut + closti kurat, iszom az Infolicot, szedem a folsavat, meg palastfu teat is rendeltem, ugyhogy Februarban most tenyleg mindent bevetek.. 

Tudom, hogy el vagy keseredve, de probaljunk pozitivak maradni! A golyat meg feneken billenthetne valaki, hogy haladjon felenk is 
 


@nevermind2:


LH tesztet használok az elmúlt kb 3-4 hónapban. Peteérésem rendben szokott lenni , érezhető nálam mindig. 28 naposak a ciklusaim. Valamiért mégsem jön össze, talán nem tapad meg? Vagy a párommal lehet probléma? 2naponta bújunk össze mensiután egészen a peteérés utánig. Lehet inkább naponta kellene? A palástfű tea mire jó?
 
 


@titikee: Szia! Hu, hat sajnos sok minden lehet a hatterben, amikrol nekem sem volt fogalmam addig, amig utana nem olvastam, amikor nalunk is aktualis lett a tema.  Lehet, hogy peteeresed van rendesen, de nem reped meg megsem a tuszo vagy nem megfelelo meretu (erre injekciot szoktak adni), vagy a petevezeteked nem atjarhato (erre van a drilling), vagy nem tapad meg (erre allitolag az E vitamin hatasos, mert az vastagitja a nyalkahartyat) es igen, az is lehet, hogy a parodnal nincs valami rendben. Szerintem a ketnapi "akcio" rendben van, a spermiumok 48-72 oran keresztul aktivak, de nem arthat, ha naponta vagytok egyutt azokon a napokon  A palastfu tea is elvileg a megtapadast segiti, ovu utan kell napi 1-2 cseszevel inni. Szerintem keress egy masik orvost, aki ultrahangon kovetne a peteerest, abbol sok minden kiderul...
 


@nevermind2:

Köszi a részletes választ. Ez a ciklus után mindenképp szeretnék ilyen peteérés követő vizsgálatot. Ezt azt jelenti hogy kb egy hétig midnennap UH? Vagy hoyg kell elképzelni?

 
 


@titikee:


Azt nem tudom sajnos, hogy hogy megy, nekem meg nem volt ilyen sajnos. Amikor most felirta a clostyt a doki, akkor mondta, hogy jo lett volna egy ultrahang felidoben, de mivel nem vagyok otthon, igy nem tudja megcsinalni.
 


@nevermind2:
norcolut + closti kurat, iszom az Infolicot: ezeket miért írta fel a doki? Miben segít?

 
 


@titikee:


PCOS miatt, mert nincs sajnos peteeresem + rendszeres menszim. A Norcolutot 10 napig kellett most szedjem, ez meghozza a verzest. Tesom is szedte egyebkent, neki nem volt pcos problemaja, csak eleg regota probalkoztak sikertelenul. Az o dokija ugy mondta, hogy a Norcolut olyan mint egy "reset gomb", es rendbeteszi a dolgokat odabent. Kovetkezo honapban egyebkent meg is fogant a babojuk.
A Closty pedig peteerest serkent. Ezert varok most olyan sokat ettol a honaptol! Az Inofolicot magamtol kezdtem el inni, ez is elvileg ciklust rendez es segit a teherbeesesnel. Nekem a pcos miatt azert is jo, mert az inzulinszintre is jo hatassal van. Eddig is tartottam a szigoru dietat, de most, miota iszom az inofolicot, sikerult fogynom is. Nem tudom ugyan, hogy biztosan attol-e, mert a ciklusomat igazabol nem rendezte.. 


 


Sziasztok!

Hasonló cipőben járok mint itt egy páran.
Két hete késik. Csináltam már két tesztet de mindkettő negatív. Igaz az utolsót 5 napja...
Most az első hónap hogy fogamzásgátló nélkül kellene menstruálnom de közbe próbálkoztunk is...

Tünetek : mellfeszules, hasszurka

Szerintetek? ???
 
 


Sziasztok

Remelem volt mar valaki hasonlo cipoben mint en.
Tavaly abbahagytam a fogamzasgatlot. PCOSrol tudtuk h van, ezert ugy dontottunk h nem fogunk olyan dolog ellen tenni ami eleve nehezitett palya lesz.
Novemberben kiderult h IR-em is van, ezt is sejtettuk a PCOS miatt, gyakran egyutt jar a 2.
Endokrinologus felirta a Mercformint, amitol szepen beallt 33-35 napra a ciklusom. (Elotte 42-45 volt)
Legutobb januar 14en jott meg, vagyis a ciklusom 51. Napjanal tartok. Mai tsszt negativ mint elotte az osszes tobbi. 9.-en (szulinapomon) negyek dokihoz, szep ajandek lenne ha latna odabent valakit.
Olvastam itt a topicban, h egy leanyzo zinten pcos-val 70. Nap tesztelt pozitivat.
Valaki valami otlet?
Has feszules es hanyinger stimmel.
 
 


Sziaszok!
Nekem Februar 18.-atol 22.-eig volt meg utoljara es naptar szerint Februar 26.-atol Marcius 11.-eig voltam termekeny.
Elmult a mensim es ra kb egy hetre volt egy kb 4 napos "verzesszerusegem". Meg a tisztasagi beteten sem latszodott semmi, de ott belul,amikor megneztem magam, a wv papir vegig a napokban pirosas volt. Elotte voltam pont beteg es szedtem Augmentint, ezert betudtam annak. Hallottam ,hogy az antibiotikum megzavarhatja a dolgokat. Hanyingerem is tobbszor volt, azt viszont annak tudtam be, hogy nem ettem meg aznap. Nem akartam megint beleelni magam, kb 1eve probalkozunk mar a babaval. Nekem mindig nagyon gorcsol a hasam, mar a mensi elott napokkal erzem, hogy " mostmar barmelyik pillanatban" , igy van ez most is. Kb masfel hete faj a hasam, hol csak fajdogal, hol erosen gorcsol. Nekem + - 1-2 nap szokott max lenni a naptarhoz kepest az az ido amikor megjon, egyszer fordult elo az elmult evekben az, hogy 5 napot kesett ( akkor beleeltem magam) , de semmi, azonkivul mindig majdnem teljesen pontos. Tenyleg max 1-2 nap kulonbseg. Az az 5 napot is valoszinuleg a munkahelyem miatt valo allando stresszeles valthatta ki, valoszinuleg a baba is az allando idegeskedes miatt nem jon mar egy eve. :(
Most viszont egy honapja felmondtam, azota teljesen megnyugodtam lelkileg, ki vagyok pihenve, parom nem is enged dolgozni, vagy maximum beugrosnak.
Azota egyutt tudunk lenni, (nem ejszaka erek haza, amikor o mar aludt, amikor felkeltem, addigra o mar dolgozott, a szabadnapok sem.kozosek voltak)
sokkal jobb a kapcsolatunk is.
Kenyes tema, de ugy erzem most a napokban ,hogy aranyerem is lett, eletemben 1x volt ezen kivul osszesen, valahol olvastam, hogy ez is elofordulhat terhessegnel. Amugy nem tudom mi valthatja ki, foleg,hogy most itthon vagyok, szoval nem is eroltetem ugymond meg magam. A mellem viszont nem feszul, kb ugyanolyan erzekeny, mint maskor. Faj a hasam, sokszor erzem ezt a tipikus: "na majd most" erzest,mar direkt forro vizbe ultem, tegnap este egyutt voltunk a parommal (ilyenkor kb egybol meg szokott tole jonni) , de meg mindig semmi.
Pont ma 1 hete vasarnap,18.-an kellett volna megjonnie, tegnap, igaz, hogy delutan, de csinaltam 1 tesztet es negativ lett..
Velemenyek? Nem igazan ertem , nem szokott ennyit kesni. Azon hondolkodom, hogy holnap felhivjam e az orvost es kerjek e idopontot, vagy varjak meg es tesztelgessek. Eleg sokszor voltunk egyutt, igy beidoziteni sem tudom, hogy melyik alkalommal eshettem volna teherbe, mert ha esetleg a par napos verezgetes amiatt volt, ami az elozo mensim utan 1 hettel volt, akkor most, 1 hetes kesessel mar igencsak ki kellene mutatnia a teazrnek. Elvileg eros erzekenysegu.. Elore is koszonom a velemenyeket/tapasztalatokat,
nekem elso babatervezesem, sokat olvasgattam, de sajat tapasztalatom nincsen meg ilyen teren.
Ja es allandoan pisilni jarok, pedig ez nem jellemzo ram es nem is iszom sok folyadekot.
linavivien
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Új vagyok,nagyon örülök, hogy idetaláltam, egy kis bíztatásra vagy legalábbis véleményekre lenne szükségem. Férjemmel sokáig nem tudtunk találkozni, majd legelőször március 17-én voltunk együtt,megszakítással, de többször is. Nem dolgozunk babán, de ha összejön nagyon örülnénk neki, különösen én, mint kiderült ... az együttlétre rá kb 12 nappal volt egy kis sötétbarnás vérzésem, de úgy, hogy délelőtt semmi,délután meg hopp, ott volt,de nem is folytatódott. A ciklusaim 32-33 naposak,a menstruációtól akkor még messze jártam. Kb 4 napra rá elkezdett fájni a fejem, ami nem akart elmúlni és szépen lassan jöttek hozzá a következő tünetetek, mint a hányinger,állandó vizelési inger, savas böfögés(ami nálam rendkívül szokatlan), valamint, hogy éjjel nem tudtam elaludni,ami nem is baj, mert éjjeli bagoly vagyok, na de reggel nem tudtam felkelni,ez már furább. Egész nap borzasztóan fáradt vagyok. Az utóbbi 1-2 napban társult a derékfájás és néha beleszúr a méhembe és a mellembe a fájdalom, valamint olyan érzésem van, mint akit hasba vágtak. Ehetnékem van, de valószínűleg csak kínlódok,mert nem esik jól semmi,bármit is eszem, az általam imádott tejtermékek pedig felforgatják a gyomrom. A ciklusom 29. és 34. napján teszteltem, mindkettő beton negatív eredmény :( Most a 35. napon vagyok, nincs menszi csak folyás, lehetséges még a pozitív teszt? Félek, hogy csak beleéltem magam és azért késik, mert szeretném, ha baba lenne. Köszönöm szépen a válaszokat!
 
 


Sziasztok! Én is új vagyok itt és az előzményeket olvasva jó helyen járok.


Kedves @lisaj szerintem van remény! Lehet beágyazódási vérzésed volt. Szinte ugyan ebben a cipőben járok én is. Mi március 24-én voltunk együtt és a ciklusaim 30-32 naposak, 9-én kellett volna megjönnie. Ma csináltam tesztet de sajnos negatív lett. A melleim feszülnek, szúrások a hasamban és folyamatosan ennék, fejfájás, és sűrűn pisilni járás. 


Sajnos nekem volt egy vetlélésem tavaly augusztusban 13 hetesen, valamilyen vírus miatt... Most próbálkozunk újra. Az érdekesség, hogy az akkori terhességem teljesen meglepett. Vártam, hogy megjöjjön, de semmi tünetem nem volt. Se hasfájás, se mell és csak azt hittem késik. Mondjuk utána a 7-8. héttől már mell feszülés, hányás, szagundor minden meg volt. 

Tehát én most abban reménykedem, hogy nem jön meg továbbra sem és pár nap múlva újra tesztelek. Neked is ezt tanácsolom @lisaj és szurkolok nektek is. Most mi a helyzet veled?

 
 


@lisaj:


 


Sziasztok! Én is új vagyok itt és az előzményeket olvasva jó helyen járok.




Kedves @lisaj szerintem van remény! Lehet beágyazódási vérzésed volt. Szinte ugyan ebben a cipőben járok én is. Mi március 24-én voltunk együtt és a ciklusaim 30-32 naposak, 9-én kellett volna megjönnie. Ma csináltam tesztet de sajnos negatív lett. A melleim feszülnek, szúrások a hasamban és folyamatosan ennék, fejfájás, és sűrűn pisilni járás. 




Sajnos nekem volt egy vetlélésem tavaly augusztusban 13 hetesen, valamilyen vírus miatt... Most próbálkozunk újra. Az érdekesség, hogy az akkori terhességem teljesen meglepett. Vártam, hogy megjöjjön, de semmi tünetem nem volt. Se hasfájás, se mell és csak azt hittem késik. Mondjuk utána a 7-8. héttől már mell feszülés, hányás, szagundor minden meg volt. 

Tehát én most abban reménykedem, hogy nem jön meg továbbra sem és pár nap múlva újra tesztelek. Neked is ezt tanácsolom @lisaj és szurkolok nektek is. Most mi a helyzet veled?

 
 


sziasztok!
mi három hónapja nem védekezünk, az utóbbi két hónapban picit rendszertelen volt a ciklusom - valószínű a fogamzásgátló zavarhatott be, mastodynon cseppeket szedek rá., ma kellett volna megjönnie egy normál, 28 napos ciklus esetén, de még semmi. Nem is gyanakodnék igazából a babára, ha nem lenne egy csomó erre utaló jel... Pl. émelygés, illetve néha meg is szédülök. Ez csak azért meglepő, mert ilyet  még sosem tapasztaltam. Egyáltalán nem vagyok émelygős típus. A mellem is fáj, de az általában szokott mensi előtt. persze leet beképzelem, mert két napja csináltam egy tesztet délutáni vizeletből, és sajna negatív lett. Tudom, hogy reggeliből kell, csak annyira belelovaltam magam, hogy remegő kezekkel megcsináltam a tesztet. Most már hibáztatom magam, hogy miért kellett, miért voltam ennyire türelmetlen...
Holnap újra tesztelek reggel, nagyon izgulok.
Remélem van remény!
Többieknek sikerült pozitívat tesztelniük?
lilac
Szeged
 
 


Sziasztok!
Én az első terhességem történetét osztanám meg veletek hátha segít valakinek.
2016-ban nagyon sokat dolgoztunk a párommal, szinte éjjel nappal és többségében kávén éltünk. Akkoriban már 1 éve nem szedtem a fogamzásgátlót, de terveztem, hogy elkezdem újra, hisz az életmódunk nagyon nem volt ideális a gyerekvállalásra. Korábban is voltak terhességre utaló jeleim, de sosem voltam terhes, a rengeteg kávé, rendszertelen evés, kevés alvás...mindig hoztak gyomor panaszokat, fejfájást, szédülést, fáradságot. A menzeszem sosem maradt ki.
Akkor sem maradt ki. Fel sem tűnt, hogy terhes vagyok. Tesztet sosem csináltam, nem láttam rá okot.
Június közepén, pihenő napot vettem ki és gondoltam megcsinálom a nagy bevásárlást. A hűtősor előtt elhaladva megakadt a szemem a krémtúrón, amit ugyan annyira nen szeretek, de most égető vágyat éreztem iránta. Vettem is vagy 3-at.
Akkor lettem gyanús magam számára, mikor nem tudtam kivárni, hogy haza érjek, menet közben megettem az első dobozzal.
2 napig gondolkodtam, de vettem egy tesztet és pozitív lett. Elmentem orvoshoz, ott kiderült, hogy 10 hetes vagyok. :-)
Ugyan a lányunk korszülött lett, de teljesen egészséges. Vasárnap lesz 18 hónapos.
Most viszont 1 hónapja újra tüneteket produkálok, de a tesztek negatívak. Igaz, orvos még nem látott, ha a következő menzeszem kimarad, akkor keresek egy megbízható nőgyógyászt, valószínükeg azt a doktornőt, aki megmentette az életünket, anno a lányunk születésekor.
Mindenkinek jó egészséget és mihamarabbi babázást kívánok.
 
 


Sziasztok a férjemmel már próbálkozunk egy ideje de sajna semmi. Most viszont 13án kellett volna megjönnie de semmi, émelygés gyakori pisi állandó fáradtság gyötör és mintha nőttek volna a melleim is a tesztek negatívak. Nem tudom mit csináljak reménykedjek e
 
 


Sziasztok!
Hátha tud valaki véleményt mondani! :)
1,5 hete volt/nem volt meg. sokkal kevesebb volt mint máskor és csak 3 napig tartott pedig mindig 5-6 napos a menzeszem.
Van néhány tünetem amiket nem tudok hova tenni, alhasi görcsök már kb 1 hete, derékfájás , hányinger, érzékeny és keményebb a mellem, néha szedülők. Menzesz előtt nem szoktak ilyen tüneteim lenni.
Pár napja csináltam tesztet de negatív volt.
Szerintetek még reménykedhetek h baba van?
Előre is köszönöm :)
 


Sziasztok!
4 napja kèsik a menzeszem, ami fura mert sosem szokott kèsni. Eddig minden teszt negatív lett,de sokszor van hányingerem ès szèdülök, nèha szurkál az alhasam. Szerintetek lehet ez terhessèg a negatív tesztek ellenére is? X-epil ès predictor earlyvel teszteltem. köszönöm! :)
 


Sziasztok! Ez az első topik amihez becsatlakozok! 3 év alatt sok mindent megtettünk a férjemmel a babáért de eddig sajnos eredménytelen volt az igyekeztünk. Augusztus elején a peterérésem körül voltam dokinál és felírt nekem egy Lenzetto nevű sprayt hogy a méhnyálkahártyám kicsit vastagabb legyen, mert túl vékonynak látta. Azon a héten sokat voltunk együtt és a rá következő héten elkezdtem szurkalo érzést tapasztalni alhasi tájékon. Később jött a mindjárt meg fog jönni érzés is, mindez a mensi előtt 1 héttel. Ilyen még nem volt, utána is néztem és elvileg ez lehetett a beágyazódás jele. Ez azóta is tart, de a mensi 12 napja késik. Hányingerem van néhány ételtől, émelygő érzésem van egész nap, néha még szurkál a hasam, fáradt és bágyadt vagyok és a mellém nem feszül, de a mellbimbóm és környéke hihetetlenül érzékeny. Ellenben túl vagyok 3 teszten és mind negatív eredményt mutatott. Nagyon fáradtak vagyunk mert félünk reménykedni. Félek, hogy korábban PCO képet mutattam és bár kitisztult, most mégis kiújult. Vagy hogy túl vastag lett a nyálkahártya és azért nem menstruálok. Orvoshoz jövőheten kedden megyek, addigra elvileg több, mint 6 hetes leszek. Most tartok 5. hét 5. napnál. Ha van baba. Ha nincs, akkor nem tudom mi lesz velem. Volt esetleg valaki, akinek negatív lett a tesztje és mégis terhes lett? Vagy a túl vastag nyálkahártya tényleg okozhatja ezt? (ezt valamelyik topikban olvastam valakinél) Tudom, hogy az UH-nál minden kiderül, de az még 1 hét és egyre kétségbeesettebb vagyok. Köszönöm, ha végig olvastad!
 


Sziasztok Julius 13an jött meg a menstruáciom es 20an elis mult szokas szerint utána agusztus 12én együtt voltunk a páromal és a beágyazodast követö 14napon csináltunk tesztett és mind a kettö negativ lett...most van Szeptember 7 és meg mindig semmi neha érzem hogy szurkálodik a hasam de ennyi..
 


Sziasztok. Egy kerdeseel fordulnek hozzatok. Volt e mar valaki hasonló helyzetben. Augusztus 19.én volt utoljara mensim... 39.napja késik . Eddig 4 tesztem negativ...ma is csinaltam de semmi. Enyhe emelygesem van Szerintetek varjak meg es csinaljak újabb teszet? Hat ha?! :-(
 


@piroska93:
Szia! Èn pont ugyan ebben a helyzetben vagyok. Tegnap reggel teszteltem utoljára, az negatív volt. Nem tudom mit csináljak, de nagyon remènykedem mèg... Szerintem hètfőn elmegyek a dokihoz, hátha lát majd valamit, addigra kèt hete fog kèsni. Szerintem várj mèg egy kicsit èd tesztelj egyet vasárnap vagy hètfőn. Ès írd meg mi lett. :) Drukkolok nagyon!
 


Sziasztok!
Tanacsot szeretnék kérni. 11 napja késik, semmi jele. Kb a harmadik késős naptól tesztelgetek, semmit nem dobtam ki. Predictor early volt először, negatív, másnap rápillantottam (elől hagytam), halvány 2.vonal. Utána volt ketszer xepil, semmi. Utána facelle, semmi. Megint predictor, ugyanúgy később halvány 2.vonal. Ma reggel amazon negatív, 5 óra múlva néztem rá, halvány 2.vonal.
Sokat teszteltem már ugyanezekkel a tesztekkel és soha sem volt második csík később sem, nem is voltam terhes.
Valaki járt már valaki hasonlóan? Mit gondoltok, lehet baba?
 


@marmotka:

Szia.
Én pont így vagyok.
A predi tesztek halvány 2 csíkosak. A többi mind 1 csík. (Talán egy volt ami halvány 2 csíkos volt)
Most 3. napja késik. Várok. Iszonyat lassan telik az ido.
Üdv Marcsi
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: