Új privát üzeneted érkezett!

Ditta!

Bizony-bizony,nem oylan fából faragtak hogy feladdjam :wink:

És veletek mizu?Látom Ágoston már 10 hónapos!!Nagylegény!! :)

És ti nem akartok 4.babát?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Na, látod Panny!! Erről beszélek! Máris laptetőd van!! :lol: :lol:

Jó úton jársz!! :)

Velünk minden okés, igen, már 10 hós nagyfiú, 8 foga van, és 9600 gramm, bútorok mellett közlekedik,egyedül még nem, amúgy még 5x cicizik egy nap! :)

Nagyok is jól vannak, most egy kicsit fellélegeztem, hogy elkezdődött az ovi, suli! :wink:

Nem tervezünk negyediket!
De nektek nagyon drukkolok! :)

Mindjárt mutizok róla képet, csak le kell kicsinyítenem.....

Kép

Kép
 
 


Na, itt van, amint látod, nem kell a szomszédba menni egy kis sunyiságért....... :wink: :wink:

Kép
Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Ditta!

Jaj nagyon édes!Tényleg látszik h egy kis huncut kópé :wink: :wink:

A nagyfaid ovis még?Nekem most ment Márk suliba...nagyon tetszik neki.Krizsike megint kiscsoportos mert csak 7 évesen szeretném őt suliba adni és inkább most ismétel.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny!

Köszi! :)
Igen, Ati most ment nagy csoportba, még novemberben lesz 6 éves. Ő is a kicsit járta 2-szer!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Itt az elveszett bárány:)

Jól vagyunk. Gergő megkezdte a suli, és nagyon tetszik neki. Danikám középsős lett, Benikém meg itton maradt anyával:)
Nem szoktunk unatkozni:)
Csibészségből Beniben sincs hiány. Nem beszél még. Egy szót sem mond. Viszont bármit elmagyaráz a maga kis nyelvén.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Brigi!

Márknak is nagyon tetszik a suli.Soha nem mondott még ilyet eddig hogy nem akar menni vagy sírna vagy ilysmi..hál'istennek minden reggel örömmel megy :wink: Igazából én már láttam rajta hogy kell neki a suli..kellenek neki az új ismeretek,már unta az ovit.
Rengeteg különórára jár a suliban délutánonként..ez tök jó mert nem kell hurcibálnom őt, meg magammal vonszolni a többi gyereket is..kizárólag a néptánc és az úszás nincs a suliban(oda apja viszi őket Krizsivel)a többi mind a suliban...és 4-re mindennek vége és mehetünk haza :wink:
Még így is nagyon nagy a mozgásigénye..itthon még esténjkén bicajizik vagy görkorizik.

Krizsikém megint kiscsoportos lett ,mivel 7évesen akarom őt is suliba adni és nem akartam h a nagycsoport után kelljen idegenekkel ismételni neki egy évet.

Olika...hát róla ne is beszéljünk :wink: a csibészség nála is egy főerény :lol: :lol: :lol: Ő se beszél még csak 1-2 szót de megérteti magát ő is a saját babnyelvén :wink:
A legelső szava az volt h:kaka :wink: azóta is teljesen tisztán ejti ezt az egy szót és alkalmazza is..akkor szól amikor bement a kaka a pelusba.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Ditta nagyon édes a kisfiad igazi kiskopé

Kép
 


Köszi Andi! :) :)

Ti hogy vagytok? Fotók?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Panny, sajnálom a történteket és nagyon drukkolok Nektek, hogy mielőbb beköltözzön a pocakodba a következő baba!

Ditta, gyönyörűek a gyerekek, Ágoston nem is sunyi, inkább egy igazi kis csibész.

Hozzánk megérkezett harmadik fiúnk Benedek, október 16-án, 3800g és 56 cm volt születésekor, azóta szorgalmasan szopik, nagyokat pisil, kakil, még kicsit keveri a nappalokat az éjszakákkal. A testvérei nagy szeretettel fogadták, bár azóta felváltva náthásak.

Majd megpróbálok képet is rakni, de most már nincs lelkierőm beállítani a megfelelő méretet.

Kép Kép Kép
 
 


Datolya!

Szívből Gratulálok nektek!!!
Sok tejcsit kívánok Benedeknek(ismét nagyon szép nevet választottatok :wink:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Köszönöm a gratulációt! S most remélem sikerül képet beillesztenem. Kép Benedek

Kép Kép Kép
 
 


Szia Datolya!

Szeretettel gratulálok kisfiad születése alkalmából. Nagyon szép baba.

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szasz!

Ma teszteltem egy pozitívat!

Halkan merek csak egyenlőre örülni a történtek miatt...de nagyon boldog vok :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Húúúú, Panny!!! :)
Annyira örülök!!!!
Te aztán termékeny vagy!! Amint eldöntitek, összejön!

Majd tájékoztass a továbbiakról!!

D.

Kép

Kép
 
 


Ja, Datolya!

Neked is gratulálok!! :)
Gyönyörű baba!! :D

Kép

Kép
 
 


Britta, Ditta, Nektek is köszönöm a gratulációkat!

Panni, akkor halkan gratulálok! Hangosan meg nagyon örülök neki!

Kép Kép Kép
 
 


Köszi mindenkinek!

Ditta!

Nagyon Boldog Első Szülinapot Ágostonnak!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Ágoston, Isten éltessen!

Kép Kép Kép
 
 


Ágostonnak nagyon boldog szülinapot:)
Pannikám, halkan gratulálok.

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron