Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek köszönöm a segítő válaszát. :)
svall
 
 


Hahó!
Mindenkinek köszönöm a gratulát! Továbbra is nagyon szorítok nektek! Desviki, biztosan sikerül legközelebb! A barátnőméknek a 3. inszem sikerült, és most van egy remek kissrácuk.
Sziasztok!
ajsa
 
 


 
 

Szeretném ha én is ide tartoznék. Most van nálunk a gyártási szakas :) Az első tesz emit vettem nem mutatott babát de nem adjuk fel.
csucsu05
 
 



Harivera: 5.dik baba? Ez igen !! Én néha még a meglévő eggyel is nehezen boldogulok. Hogy bírod? Vagy 4babánál már az egyik leköti a másikat?
azért a nagycsalád gyönyörű!! Gratula :lol:
csucsu05
 
 



Azért kell egy gyerköcnek tesó. Minden testvér néha marakodik, veszekszik. A lányunk mégcsak 20hónapos de már kezd egykésedni. Szóval pont jól jönne az a kistesó. Neked Harivera már meg sem fog kottyani a szülés :lol:
Rutinosabb vagy már mint a doki :lol:
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kicsit olvasgattam itt nálatok :lol:

DesViki
Sajnálom én is, hogy nem sikerült az inszem. Hányat kell végig csinálnod?

Vicky
Korábban kérdezted, hogy nem gond e, ha nem jön meg, akkor úgy hozzák meg. Én is hasonló cipőben járok, nekem eddig mindig gyogyival hozta meg a dokim, hogy eltudjuk kezdeni a kezelést. Szerintem nincs jelentősége, nem befolyásolja a későbbieket.

Csucsu
Szerintem is kell a tesó! Mi is éppen azon "fáradozunk".

Na bocsi, hogy csak úgy idefirka :roll:
Vendég
 


Zsani!
Hányat kell végigcsinálni? Nem értem a kérdést... Amíg sikerül.
De az állambácsi 6-ot támogat.
20150601134430
 
 


DesViki
Arra gondoltam, hogy a Kaáliba pl. 3-at kell végig csinálni és utána jöhet csak a beülti - persze, ha valakinél "nagy a baj", akkor nem kell inszem. Viszont hallottam, hogy Pesten pl. 6-ot kell végig csinálni, igaz ott nem kell közte várni 3 hónapot. Nekem a 3 inszem között mindig kellett várnom 3 hónapot.
Persze remélem és szorítok, hogy a következő sikerüljön és ne legyen szükség több lehetőségre!
Vendég
 


Ok! Így más értem.

Nekem Nyíregyházán csinálják az inszemet, itt nincs lombik. Én kb. 4 inszemig várok türelemmel, ha ez sem siekrül, akkor irány a debreceni Kaáli. Elvileg szervi bajunk nincs, csak a + PCT indokolta az inszemet.

Kicsi Fiad is inszemes baba? Neked hanyadik inszem lesz? Elmondod mi az ok, amiért ezt kell csinálni?

Én holnap megyek a dokimhoz a szurikért. De azért reménykedek ebben a hónapban, hogy a term. gyógyász segített. :oops:
20150601134430
 
 


DesViki
Oké, igy én is értem :)
Igazából nem tudni mi a baj, soha senki nem mondott semmi konkrét dolgot. 5 évig szedtem fogigátlót és mikor abbahagytam, akkor kb. kétszer volt meg évente. Gondolom felboríthatott bennem mindent. Szóval valami hormonális bibi lehet, mert megjönni is nagyon ritkán szokott. Igy általában gyogyit kapok, ha indul egy próbálkozás. Mi 3 inszemet csináltunk meg - annyit kellett - aztán jött a beülti, ami elsőre sikerült. Azóta volt egy beülti fagyibabákból, akkor 3 hétig volt pozitív a tesztem, de valószinűleg biokémiai terhesség volt. Aztán júniusban volt a következő beülti, ami már rendes stimuval volt, de akkor aztán semmi nem volt, már a 9. napon megjött. De nem adjuk fel, szept. 5-én megyünk megbeszélésre, és remélem okt. nov. kezdhetünk. Sokan nem értik miért csináljuk még mindig ezt - mert bekell látni azért elég macera, és a szervezetnek se mindegy a sok stimu - , de mi nagyon szeretnénk tesót.
Jól teszed, hogy nem vársz tovább 4 inszemnél, mert az idő meg rohan. Bár nemtom hány éves vagy :?
Vendég
 


30 leszek jövőre.

Akkor Ti már lombikoztok. Nem semmi! Minden tiszteletem a tiétek. Hisz a sok hormon nagyon megterhelő lehet. Persze a sikertelenség is lelombozza az embert......

Kaáli-ba jársz?

Próbáld meg a cickafark teát, sok embernek beállította a ciklusát. Én hiszek a természetes dolgokban.

Én megértem, hogy nem adjátok fel a kistesó projektet. Én sem tenném! (Bár még az első sem jött össze :oops: :oops: :oops: :oops: )
20150601134430
 
 


DesViki
Hát igen, nekünk nem sikerült az inszem, de nem feladni ám, mert nagyon sok ismerősömnek elég volt az is!
A győri Kaáliba járunk, szerintem elég jó a statisztikájuk és még a kedvesebb dokit is sikerült kifognunk :lol:
Én jól meghíztam a sok hormontól, de nem érdekelt, csak a baba volt a fontos. Aztán most jutottam el oda, hogy próbálok fogyni, mert azt hallottam valahol, hogy a túlsúly is csökkentheti a babásodást :roll:
Így nekem hamar elmegy az idő a következő beültiig, mert mindig azt nézem, hogy jaj már csak 3 hónapom van, hogy lefogyjak.
Köszi a tea ötletét, én is hiszek a természetes dolgokban. Máté is eddig csak homeós golyókat kapott, ha éppen elkapta a nátha - szerencsére komolyabb még nem volt....koppkoppkopp.
Na megyek lassan szunya.
Jó éjt Neked is!
Vendég
 



Jó reggelt!

Vera!
Ismerve az elő életemet nem hiszem, hogy eljutok a tesztig. Meg nekem tuti pontos szokott lenni, 27-28 nap.

Zsani!
Én csak Puregonnal lőttem magam, de még attól is híztam.

Igyál sok csalán / mezei zsúrló teát, és kitűnően víztelenít és méregtelenít. Nekem bejött.

További szép napot!
20150601134430
 
 


Sziasztok. Képzeljétek nem jött még meg? Tiszta lázban vagyok alig várom, hogy csináljak egy tesztet. Szombaton kellet volna megjönni. Éreztem is a pocim hogy fáj de a végén elmúlt. Volt folyásom na mondom most jön meg de semmi. Az lehet a beágyazodástól?? Harivera te tapasztalt vagy szerinted?
Amúgy mit csináltatok a hétvégén ?? Puszi: Era
csucsu05
 
 


Era!
Mi Erdélyben voltunk a párommal, kollégákkal "csapatépítő" tréningen. Nagyon szuper volt.

Csinálj tesztet!
20150601134430
 
 


Sziasztok Csajok...

Nem feledkeztem ám meg rólatok..és én is BABÁT SZERETNÉK 2008-ban... De valószínű csak december környékétől próbálkozunk...

Lakásügy: Végül is hazsnált lesz és felújítjuk... de így is jó... valahol el kell kezdeni...

Szorítok a zebrás tesztekért.. :)

PUSZI!
Vendég
 


Pötye!
Gratula az esküvőhöz és lakáshoz!

Mi is használtat vettünk, festettünk és lamináltunk benne. De nem volt nálam boldogabb, mikor beköltöztünk a SAJÁTBA.

Csucsu!
Csináltál tesztet?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Most találtalak meg bennetekeket! Mi is szertnénk babát jövőre, ő lesz majd a 4. a sorban, 3 kisfiam van már. Decemberben kezdjük a próbálkozást, alig várom már!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni!

Pöttye
nekünk áprilisban volt az esküvőnk, most júliusban vettünk egy használt családi házat és felújítjuk. Kb. október elején költözünk be. Most hagytam abba a fogamzásgátló szedését és november-december környékén szeretnénk hozzálátni a babaprojekthez.

Remélem 2008-ra már lesz pocaklakónk!

Harivera
én még csak 22 éves vagyok :oops: de már nagyon szeretnék egy babát. Te mikor szülted az elsőt? Hány éves korodban? Csak mert én is szeretnék 4 gyereket. A mi családunkban sok a 4 gyermekes és nekem is tetszik, hogy sokan vannak, apukámék is 5-en vannak testvérek.

De ez még messze van, először az első jöjjön össze!

Zebrát mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
aneetha
 
 


csucsu ?????????????

újaknak pussz
pötye már közel anagy nap!

mi is használt lakást fogunk venni, és felújítjuk.

mindenkinek ölelés!
Vendég
 


Boniko!
Mizujs veled? Hogy halad a kivizsgálás?
20150601134430
 
 


Bocsika nem írtam mert vendégek voltak. És ezt a fórumot kihagytam . A kislány aki vendégségben van egész nap chatel és hadd gépezzen nem akartam zavarni. Aki még más fórumon nem olvasta: NOS mikor a tesztet megakartam csinálni (5napja késett már akkor) akkor jött meg. Szóval most próbálkozunk ha elmúlt. De nincs rossz kedvem hiszen mégcsak 1hónapja kezdtük el a projektet :lol:
csucsu05
 
 


SZiasztok lányok.. :)

Örülök, hogy egyre sűrűbben jövünk, gyűlünk..
MI is csak december-január felé kezdünk neki a babának, igazából lakásfüggő..de igyekezni fogunk nagyon:))
Addig írom a kis blogomat, írok ide.. Gyűjtöm az infokat.. És nagyon ügyesen szedem a C vitamint, folsavat, mérem a hőmet..

Meséljetek ti is magatokról, hőket kérem feldobálni... Tessék-tessék:)
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék?
Jövő télre már tesókát szeretnénk a csajszinknak. :) A projekten már rajta vagyunk, bár szülés óta múlt hónapban jött meg először.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Üdv itt!!! [/b]
20150601134430
 
 


Harivera mi van veled? Tesztet csináltál még , van tünete a kicsinek?


Mágns: Szia, akkor már gondolatban megvan a pici szóval hajrá :lol:


Többiek ki mit csinált a hétvégén?

Én vidéken voltam kicsit vendégségben a férjemmel. Jó volt nagyon.
csucsu05
 
 


Most nézegettem, hogy vagytok páran, akik inszem előtt vagy után állnak. Csak azt tudom mondani: HAJRÁ!! :) Annám a 9. inszemre sikerült! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ebben a topiban még új vagyok. Ha megengeditek, csatlakoznék.
A dolog jelenlegi állása szerint nekünk is 2008 fog megszületni a babánk. Ez a 2. havi Closty kezelésem, alacsony progi szint miatt. Egyébként 2006. augusztusban döntöttük el, hogy babát szeretnénk.
Ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Dehát még beindulhat (de reméljük nem).

Megy a drukk ezerrel mindenkinek.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
9??? Nem semmi, hogy kitartottatok. Elmondod, hogy nálatok mi a probléma?

Most is inszem lesz?
20150601134430
 
 


desviki:
nekem nem volt peteérésem ,csak gyógyszeresen. A hormonjaim felbolydultak, női nemi alig, férfi viszont sok volt. Ehhez jött még, hogy a páromnak lassúak és kevesek voltak a katonái.
Egyenlőre spontán próbálkoztunk, doki bácsi szerint minden esélyünkmegvan rá, hogy most így sikerülni fog.Hátmajd meglátjuk, azért nem élem bele nagyon magam :)

Nálatok mi a gond?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nekem + lett a PCT tesztem és ezért.

Ez a ciklusom spontán volt, szuri nélkül, jártam természetgyógyászhoz, talpmasszázsra. Jövő hónapban lesz inszemünk.
20150601134430
 
 


Az első inszem lesz? Hol csinálják?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Már a 3. lesz. Nyházán élek, és itt a meddőségi szakrendelés keretében.
20150601134430
 
 


A 3 szerencsés szám!! :) 2 éve nekem is a harmadik sikerült .:) Aztán a hatodik, így lett 9....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Akkor neked már 2 Picikéd van?

De jó!!!!
20150601134430
 
 


nemnem
Az első alkalommal elemnt a babánk. Pontosan egy évre rá lettem pocakos Pannámmal. Így most ő van nekünk egyenlőre. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ó! Bocsi! :oops: :oops: :oops: :oops:
20150601134430
 
 


Semmi gond, már túl vagyunk rajta, úgy fogom fel, hogy akkor most nem lenne itt velünk Annám :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igazad van!
Anna Babád biztos a legcsodálatosabb hölgyemény a világon. Tölts majd fel róla képeket. :wink:
20150601134430
 
 


Hát akkor ha nem gond, megmutatom az én inszemes lánykámat :)
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1187634256.76.jpg[/img] Anna pár percesen :)

[/img] Kép Friss kép strandoláskor

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1187634346.42.jpg[/img] Az én huncut lányom :) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!
Ez a kislány csodaszép!!!! :wink:

Tuti, hogy a legszebb kiskatonákat küldték csatába inszemkor!!!

Igazi Kis Huncutka!
20150601134430
 
 


Jaj de tündér gyönyörű... :)
Hajrá csajok!!!!
Vendég
 


Szaisztok!

Dviki
átjárhatósági a következő vizsgálat! még arra kell időpontot kérnem!
Vendég
 


boniko:
hol csinálják az átjárhatóságit? Nekem is volt.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes: gyönyörű ez a leányzó! Gratula hozzá. :lol:
csucsu05
 
 


Boniko!
A saját dokid csinálja a HSG-t? Vagy azt lehet a Kaáliban is?

Jelentem én ma vagyok 0+30, Piri sehol, a teszt nega lett.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: