Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok........voltam védőnéninél...és csak fél kilót híztam 4 hét alatt!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így ismeretlenül - bár nagyon régen még írtam ide :oops: - de segítséget szeretnék Tőletek kérni.

Van egy 4 éves Bolognese szuka kutyusunk, de családi okok miatt - sajnos - muszáj Tőle megválnunk. Nagyon aranyos, jól viselkedő kutyus, szereti a gyerekeket.

Kérlek, aki tudna esetleg neki egy szerető gazdit, szóljon.

Előre is köszi.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné, írtam privit! :-)
Én emlékszem rád, nagyon édes a kisfiad!!!!És már ilyen nagy!

(Luca)
Vendég
 

 
 

Sziasztok, nem tudom hogy ismeritek -e a mono-teszt nevű terhességi tesztet? Mi a véleményetek róla? Ha használtátok már hányadik napon pé után és milyen erős csik jött ki rajta.
 
 


látom már jó rég nem tett fel ide senki sem képet.
Gondoltam akkor miért is ne :)

egy tegnapi (2009.10.02) egy kis kontraszttal, hogy azért fényképen is látszódjon:
Kép

És egy mai (2009.10.03)
Kép

Szerintem határozottan erősödik :lol:

Kép

Kép
 


szép teszt :wink:

KépKép
 


Sziasztok!

Én egy régi motoros vagyok babaprojektben, 5 lombik után már letettem, hogy valaha is .... de ma csináltam egy tesztet és határozottan pozitív lett!!! Elviekben nem lehet spotnán gyerek, arra gondoltam, hogy csütörtökön kezdtem szedni a Norprolac bogyót (magas prolactin szintre), hátha ez okozzta a 2 csíkos tesztet????
Különben azért csináltam tesztet, mert tegnap este kijött belőlem és nagyon feszesek kemények a melleim.

Szerintetek????

KépKép
 


Charlott
Szerintem a Norprolac nem okozhatna ilyet. Én a magas prolaktinra bromochriptint szedek, de az sem okoz ilyen tünetet.
:roll:

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Princzike: köszi a választ! Jövő héten elmegyek dokihoz, mondja ki ő az igazságot. Addig is felteszem tesztjeimet! :-) Kép
 


Charlott
Szuper! (csak halkan, míg a doki is ugyanezt nem mondja) :lol:

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csak jelenteném, hogy 8 hetes terhes vagyok!!!! Kicsit későn vettem észre, hogy pocak lakóm van! :-))

KépKép
 


Charlott szívből gratulálok! Boldog babavárást.
 
 


Charlott!

Szívből gratulálok, átolvastam egy kicsit ide, de engem az ilyen történetek éltetnek tovább. Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!! :wink:

KépKépKép
 
 


én is gratulálok az összes kismaminak :)

KépKép
 


Charlott: Gartulálok igy ismeretlenül is. Méghogy nem lehet spontán baba úgye?
Azóta , hogy vagy?

Kép
 


Sziasztok, ........... :oops: :evil: :shock: :D :D :)

Ezüstkígyó


Sziasztok!

Bocsánat,hogy így ismeretlenül,de mindenkinek akinek bekopogott a gólya :) GRATULÁLOK :)))

Egy olyan kérdésem lenne,bárkihez,hogy szerdán kellene megjönnie,de már feszült a mellem,és érzékeny is...És kíváncsiságból szombaton csináltam egy tesztet (ClearBlue) és pozitív lett :))) De nagyon félek,hogy csak vak lárma,mert júliusban jártam úgy,hogy elmaradt a mensesem,pozitív teszt... rá két hétre megjött :((( Persze az orvosok annyit mondtak: ez van... Remélem most össze jött a picurka :)

Puszi mindenkinek
baboca85
Szentendre
 
 


baboca85!

Mi lett a Veled?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia katapetra! :)

Most dec.2-án mentem el dokihoz.Csinált uh-t de csak petezsákot látott.És okt.23-án volt meg utoljára így kb.6 hetes terhesnek kellene lennem ... Azt mondta a doki,hogy 3 lehetőség van,vagy később fogant meg a baba,vagy méhen kívüli,vagy elhalt már.... Dec.14-én kell vissza mennem uh-ra... Addig is progeszteront kell szednem...Nagyon bizakodom :)))))
baboca85
Szentendre
 
 


SZiasztok!
Bár már egy ideje nem írt ide senki, azért megpróbálkozom a kérdésemmel.
Tesztek a 11.dpo-tól 2 naponta. Az utolsó ma, a 17. dpon készült. Szerintetek erősödik, vagy már megint halványul? (Sajnos már 2 és 4 hónappal ezelőtt is az 5. tesztre már el is tűnt a csík) Mint ugyanolyan 2db-os xepil teszt, azt hiszem 25-ösökök ezek
Köszi a választ
Kép teszt 11,13,15,17.dpo
 
 


Áfonyabogyó!

Szerintem a 15. és a 17.dpo-s egyforma. Nem látom erősebbnek, de gyengébbnek sem.... Nem próbálod ki másik teszttel esetleg? A Gabriell jó szokott lenni. Drukkolok neked, remélem baba van a dologban :wink:
maanoka
Szeged
 
 


Maanoka, hát beszereztem ma egy rossmanosat, holnap reggel megpróbálom azzal. Remélem erősebb lesz.
 
 


Áfonyabogyó!
Drukkolok neked! Holnap majd benézek, nagyon kíváncsi leszek az eredményre.Első baba lenne?

Kép
Kép
maanoka
Szeged
 
 


Szia!
Igen, első baba lenne. Lassan 2 éve várunk rá.
A mai teszt lényegesen meggyőzőbb, mint a tegnapi volt. Most már talán elhiszem, hogy van baba. Remélem velünk is marad. Látom neked még 30 nap van a tesztelésig a vonalzód szerint. Remélem neked is hasonló tesztek lesznek majd :)

Kép 18.dpoig
 
 


Szia!

Hát úgy látom gratulálhatok! Itt bizony baba lapul a pociban :D :D Biztos nem lesz semmi baj, csak pozitívan tessék gondolkodni! :D Ez az utolsó teszt már teljesen egyértelmű.

Igen, nekem még van 30 napom és remélem hasonlóan szép tesztet tudok majd produkálni.

Kép
Kép
maanoka
Szeged
 
 


Remélem novemberben én is ilyet látok:)

HCG és LH tesztek, babásodást segítő gyógynövények: babatszeretnek@indamail.hu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: