Új privát üzeneted érkezett!

na szép!

végre van netem, és sehol senki!
irgum-burgum!!!!!

mindenki Kép ?

akkor szép álmokat és kívánom, h vigyázzon rátok egy angyal....
Kép

 


Sziasztok Lányok,

Egy ideje nem voltam de most gyorsan visszaolvastam.

Hol is kezdjem.......Remélem a beteg családtagok felgyógyultak már, és egészségesen telik az ünnepek másik fele.

Babszi, Krisz, Csucsu, Arikon...meg akinek még megjött sajnálom. Úgy tűnik igaza lett Nórinak és össznépileg elvéreztünk így karácsonyra.

Gabi: örülök, hogy minden rendben volt a kontrollon, de azért ne vidd túlzásba a fogyózást mert az is hátráltathatja a babprojektet.

Pöttye: te aztán nem unatkozol így ünnepek alatt. Én úútálok költözködni.

Babszi, Nóri: nekem is hóemberkém van :)

Babszi: nekem egy héttel elötted lesz az esküvőm. Május 17-én 17 órakor :) . Jó ötlet az esküvős vonalzó, én is gyártok magamnak.

Nórikám: te kis boldog friss menyasszonyka! Mi újság van veled?

Zsu: nálad rögtön lombikkal akar kezdeni az orvosod? Azt csak akkor csinálják egyből ha el van záródva mindkét petevezeték. Amúgy elöbb inszemináció van, és ha az nem sikerül akkor lombik. Na de reméljük nem lesz szükséged egyikre sem.

Bien: látom nálatok is nagy a nyüzsgés ünnepek alatt. Mi is folyamatosan jöttünk-mentünk.

Csucsu és mindenki: én is abban bízom, hogy 2008 már tényleg a mi évünk lesz!!!!!

Csajok ki mit csinál szilveszterkor, meséljetek.....Nálunk Kriszékhez hasonlóan otthon töltött csendes szilvszter lesz. Most valahogy nem vágyunk sehova.

na puszillak benneteket, majd még bekukkantok

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mirci!: A páromnak sajna nem elsőrangúak a katonái. Az alsó határ felett van valamivel, szóval szerintem ezért akarja a lombikot. De egyenlőre várjuk meg a jövő szombatot, hátha már többedmagammal megyek vissza a dokimhoz. Ha nem, akkor meg gyógyszeres stimulásás jön, hátha az segít nekünk :wink: Bár nem akarok elkiabálni semmit, de nagyon bízom benne, hogy már másodikhete nem vagyok egyedül :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
 

 
 

Mirci: Mi is itthoni csendes szilvesztert töltünk. Igaz a bátyámék valamikor délután átjönnek de csak megeszik a maradék töltött káposztát amit nekik raktam félre meg egy kis rántott husit csinálok és most sütök nekik süteményt . koccintunk és mennek tovább az anyósáékhoz mert ott fognak aludni. Igy mielőtt mennének hozzájuk beugranak gyorsan. Aztán mi tv-zünk bár nem lesz valami nagy műsor. És hipp-hopp 2008 lesz megint 1-évvel öregebbek leszünk:(

Kép
 


Csucsu,
már megint megtréfált a mensid, ez nem szép tőle, de azért fel a fejjel!

Zsuzska,
remélem nem fog sor kerülni a gyógyszeres strimura... :lol:

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!!!
 
 


Sziasztok csajszikáim!

Nem fogjátok kitalálni, hogy hol vagyok....az irodába....de max délig lezárok, listázok, aztán irány haza.Este megyünk egy baráti társasággal egy helyre, de semmi kedvem hozzá, tiszta nyugdíjas vagyok.
Hát lányok, mindnekinek csak annyi szépet és jót kívánok, mint magamnak!!! :wink: Vigyázzatok magatokra és ne petárdázzatok, mert útálom!!! :D

BUÉK!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nórikám kitartást!!!! Neked is minden szépet és jót, legfőképpen egy babát a pociba 2008-ban!!!!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS POCAKOSODÓS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!

Kép

Puszi!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nórikám!
Téged úgy lenyugdíjasított a lábad, h már bulizni is nyugdíjas vagy? Kép

Viccet félretéve, megértem, h ennyi munka után nincs humorod bulizni.

Eddig mi is minden évben itthon kuksoltunk, mert Bálint nem egy buliarc. :roll: Vagyis csak addig, amíg nincs ott.
De most a kollégáim közül megvan az első barátom és az ő férje DJ. Szóval, mi az Alcatrazba vagyunk hivatalosak. ég életemben nem voltam ott, de Anival jókat bulizunk mindenhol - szóval, egy kis itthoni alapozás után biztos jó buli lesz :lol:

Jut eszembe!
Tényleg idősebbek leszünk.... olyan fura. Tudom, h én vagyok a legfiatalabb, de ha hiszitek ha nem, már én is érzem, h a megszokott 23 helyett jövőre már 24-et kell mondanom és tök fura. Nem sok, csak egy évig a 23-at mondtam és megszoktam :wink:

De a lényeg, h én 2008-tól sokat várok!
Az ok egyszerű: 2008-ban benne van az a szám, ami elkíséri egész életemet.... a szül dátumomban, a TAj számom, útlevél, tel.szám ..... szóval, remélem, h tényleg a 8-as a szerencseszámom és kapok ajándékba 2008-tól egy bébit.

Azt is remélem, h nektek is szerencsét hoz és mindenki megkapja 2008-ban azt, amit szeretne!!!!!!
Kép

 



Mirci!
Ha már 3an vagyunk, akiknek hóembere van, az jó jel! :wink:
Remélem, h szerencsét hoz nekünk!!!!!!!!!!!! :)

 


24?????Szemtelenül ifjú vagy Babszika!Én meg haaahaaahhaaaahhhaaaarminc áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :oops: :roll:
Vendég
 


most mit tegyek???
a szüleim ilyen későn gyártottak csak..... :lol: :lol: :lol:

de Bálintom is 30 (lesz) és jól megvagyunk :wink: :lol: :roll:

 


a munka hősének:

http://www.miniclip.com/games/ufo-joe/en/

csak hogy ne unatkozz munka közben!!!!!!!!!!! :wink:

 


Babszi:ez valami játék?Na majd délután megnézem, most tényleg nem tudom, mert nagyon papírozok...Amúgy a kor nem számít, csak vicceltem, mi meg egyidősek vagyunk...

Nagyon jó szórakozást estére nektek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Csucsu, sajnálom a piridet :cry:

Nórikám, Te szegény, sztem aludj még egyet az este előtt ;-)

Babszikám, Anyukám szerint a kor nem érdem, hanem állapot, tehát én sem verem a seggem a földhöz, mert már 30 vagyok - ja, és Joci meg 32 :roll:

Krisz, Mirci, és valamennyien: NAGYON BOLDOG, BABÁSODÓ 2008-AT KÍVÁNOK VALAMENNYIÜNKNEK!!!!

Csajok, nyomassuk az új topikot??? Nórikám, készíti már az ismeretlen topikosunk? ;-))))

Kép
 


Nagyon boldog, pocakos új évet kívánok Nektek lányok!!!

A KIS VUK legyen Veletek! :lol:


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ha megnyugtat benneteket,én lassan 31 leszek :shock: :shock:

űnóri: Jó munkát neked, siess haza most már bulizni :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Csucsu: Pirit likvidáljuk egy időre :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
 


Csajok: Mindenkinek nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok!
Kívánom , hogy mindenkinek az álma , vágya megvalósuljon a 2008-évben.
A mennyaszonyoknak szép és emlékezetes esküvőt , szép nászútat.
De mindenkinek elősorban kívánok egy kisbabát vagy kettőt:)

Köszönöm az egész évet amit itt töltöttem és a sok hasznos, vigasztaló, segítő szavakat!

HAJRÁ 2008-Babára/Babákra fel!!!:)))

Mindenkinek jó szórakózást! Millió puszi:Era -azaz Csucsu

Kép
 


Babszi, ez pofátlanság... én is 2008-ban a ha-ha-haaaaaaaaaaaaaarmincat fogom tölteni:((((

Mindenestre mindannyiótoknak nagyon boldog és zebrás tesztekben gazdag új esztendőt kívánok!!!
Ne feledjétek, a 2008 a mi évünk lesz!!!!

BUJJÉK!!! :wink: 8) :wink:
Vendég
 


Mikor lesz már az enyém a laptető?!?!:(((


:evil:
Vendég
 



Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Kedves Csajszikák!

Mindenkinek nagyon boldog 2008-as évet kívánok! Tudjátok, ez a mi évünk lesz!!!!!!!!!!!!!!! Teljesüljön mindenkinek minden álma vágya!!!!!!

Találkozunk az új topikban!

millió puszi

Kép
Kép
 
 


Sikerekben és Babócákban gazdag újÉvet Kívánok!!!
 


Drága barátnőim, gyertek az új topikunkba, megnyitottam!!!BUÉK!!!
Vendég
 


Boldog új évet csajok! :D
És 2008 mindannyiónk éve lesz.
Vendég
 


BUÉK MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
 


Gyablonka, van frisebb topik!!! Eggyel lejjebb. Gyere!
Szilvi

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron