Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Pandácska: jó doki, ahova Viki megy????? Remélem igen.

Viki: mi újság? Fáj-e a hasad????? Bízom benne, hogy nem!!!!! Én ajánlom az én nődokimat, tehát szólj, ha nem okés a mostani. De nagyon szurkolok, hogy meg legyél vele elégedve, és felismerje az okot!!!!! Egyébként a 7000Ft egyátalán nem sok, én 2005-ben voltam egynél, akinél egy konzultáció 8 vagy 9ezer ft volt. Jó, igaz, a belvárosban volt, a Váci utcáról nyílik a rendelője........ Tehát nem is olyan sok az a 7ezer. Legalábbis amit mondtam, ahhoz képest. :-) Várom a jelentkezésed!!!!
 


Jajj Pandácska akkor erről beszéljünk!!! Te kihez jársz? Őt tudnád ajánlani? Mármint megbízol benne, jó doki? stb... És Szarka milyen volt? A mait lemondtam ugyebár, mert megjött... tehát még van pár napom dönteni... Akkor Te is itt laksz a közelben... :D Dél pestiben szeretnél szülni? Mesélj!!! Persze csak ha nem gond... :oops:

Pocócska :)

Még görcsölget, de már jobb... Tegnap bevettem egy Nospát mert nem bírtam tovább... Hát azt hiszem a 7000.- akkor nem is olyan rossz... Én tényleg csak attól tartok/tam, hogy minden egyes alkalommal el fogja kérni... és ha teszem azt 2 hetente kell menni??? Na majd ez is kiderül, hisz' van egy belső informátorunk! :wink: :D

Ti akkor meddig vártok Pocócska? Muszáj kivárni ezt az időt?

Még jövök! :D

Pussz!

Kép
Kép
 
 


Sleepin,
Én most a Kaáli intézetbe járok mert nálam már nem volt elég a sima nödoki sajna. A mostani dokim egy nagyszerü szakember. Csak jót tudok mondani a Dr Szarkáról bár kétszer voltam nála de nagyon rendes és kedves volt. Alaposan megvizsgált uh vizeletvizsgálat rákszürés de tovább nem jutottunk mert türelemre intet. Én nem akartam várni és elmentem a Budai meddöségibe de az nem volt jó igy kerültem a Kaáliba. Na de nem ez a lényeg... szóval szimpi doki volt. Hú szülés?? Bár ott tartanánk már... Több kórházat is kinéztem már de a Dél pestibe nem mennék. Sok rosszat hallottam meg láttam is ott. Bár én nem ide tartozom mert Anyukámhoz vagyok bejelentve (nem tudtam elszakadni a szülöi háztól :oops: ) de voltam a Délpestibe nyáron és amit ott láttam az kiábránditó volt. Te ott szeretnél szülni? Nálatok mi a pontos probléma? Mióta próbálkoztok? Mind a ketten fiatal anyucik lennénk :wink: Amugy a Medconnexusba járok fogászatra is.

Pocócska,
Ti már szeretnétek babát? Mit lehet rólad tudni?
Vendég
 

 
 

Hát nálunk a helyzet az, hogy bár még nem próbálkozunk régóta (fél éve) most jött meg először magától. Szerintem ez nem normális. De midneképpen szeretnék egy rendes kivizsgálást. Ez az első. Aztán persze ha minden rendben szeretnék én is mielőbb babát. Nem akarom sűrgetni, de fél év eltelt semmivel és elég rossz... És Ti mióta próbálkoztatok mire elmentél a Budaiba? És most hol tartotok? Hány éves vagy? Végül is nem ragaszkodok a délpestihez csak közelség szempontjából lenne jó... De végül is most a doki az elsődleges szempont... Szóval azt mondod rendes a Szarka... És amikor visszamentél, akkor megint 7000.- volt, hogy elmondta az eredményeket? Mesélj magadról! Mik történtek, hogy a Kaáliba mentél? És végül mi a probléma, amiért nem siekrült? És azt nem tudta kiderítenia Szarka?
Jajj bocsánat, hogy ennyit kérdezek...
Amúgy nagyon nagyon jó helyre költöztél!!! Imádom Lőrincet, szerintem szuper hely! :D Mióta laksz itt?

Kép
Kép
 
 


Sleepin,
Küldtem privit!
Vendég
 


Sziasztok,

Viki: igen, mindig ki kell fizetni a díjat, akárhányszor mész.... :(

Valószínűleg mégsem idéntől próbálkozunk a babával. Talán majd januártól. ennek hosszú a története, estére leírom, de most nincs időm.

Mikor mész akkor a dokihoz? Én jövő héten el kell menjek..... :(
 


Pocócska :)

Mindenképp megvárom míg elmúlik, utána megyek. Remélem nem lesz sokáig meg, mert jó intenzív :?

Mesélj Pocócska!

Pandácska :)

Válaszoltam! :) Tényleg jó fiatalok vagyunk... és szerencsések, hogy ilyen hamar megtaláltuk életünk párját! :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok,


bocsi, kicsit eltűntem, sok időm nem volt számítógépezni, még kevesebb netezni.
De most bepótolok mindent.

Szóval, miért is nem idéntől próbálkozunk a babával:

nem is tudom hol kezdjem. Szóval véletlenül rábukkantam a Jónás módszerre. Ami infóm volt róla, hogy a hold állása (is) meghatározza a fogamzóképes időpontot, nemcsak a peteérés. Ennek utánanéztem, megtudtam egy-két plussz dolgot erről. Ez elég is lett volna számunkra, mígnem rábukkantam (a másik topikban volt) egy honlapra, mely gyakorlatilag a Jónás módszerről szól, egy információval többet ad erről a témáról, mégpedig az ún. rizikófaktor-t adja meg. Ez azt jelenti, hogy rendben van a teherbeesés, és a kívánt nemű gyermek születik (születhet) nagy valószínűséggel, de ha magas a rizikófaktor, akkor nagy esélye van különböző fizikai-mentális problémának. Nos, nekem idénre nem igazán van ilyen tekintetben kedvező fogamzási időszakom. Ami lenne, az a mostanhoz túl közel van, és még az orvos nem javasolja mostanra. Így majd csak dec.-ben és februártól lesz jó. Lehet mondani, hogy ugye a Jónás módszer nem biztos teljesen, meg ilyenek, de ha már az ember 1 nyugtalanságra adó okot is talál, már elbizonytalanodik, és végig ott lesz a félsz benne. Mi is így érezzük, nem merünk belevágni. Nem azt mondom, hogy 100 %-ig hiszek benne, de azt sem, hogy nem. Mert ez a dolog ha jól tudom megfigyelésen alapszik, tudományos magyarázatot még nem adtak rá. (mármint a jónás-módszerre) Szóval, nem szeretnénk izgulni, és bajt sem természetesen, így most úgy néz ki, hogy majd csak idén év végétől próbálkozunk. Ezt azért persze sok minden befolyásolja, de most így gondoljuk. Reméljük, hogy addig az endometriózis sem fog kiújulni. Ezt meg senki nem tudja előre megmondani, mert ez ilyen dolog.
Bár én most azon gondolkodom, hogy mi van akkor, ha én nem a Jónás-napomon leszek terhes. Akkor is áll a rizikófaktor? Szerintem nem, mert az csak a jónáás napokra vonatkozik. Nekem meg idén a peteérés és a jónás napom még köszönőviszonyban sincsenek. De ezt azt hiszem megkérdezem a másik topikban azoktól, akik többet tudnak.

Viki, voltál már a dokinál? Van már valami híred? Kíváncsi vagyok és igzulok ám nagyon!

Pandácska: mikor tetted fel a képet????? Erről a momentumról kissé lemaradtam..... :( Nem emlékszem, hogy mióta legutóbb itt jártam, hogy már itt lett volna fenn a kép.

jók legyetek lányok.
Jó éjszakát!
 


Pocócska,
Hát én bizti nem hagynám a baba csinálást azért annyiba mert a Jónás naptárban nincsenek megfelelő napok. Ez szerintem egy nagy baromság olyan értelemben hogy nem ettől lesz beteg egy gyerek. Már nagyanyáink is megszülettek meg a szüleink is és senki nem nézte azt hogy most jó e hanem a Jó Istenre bízták ezt. Persze ez csak az én véleményem bocsi...
Vendég
 


Pocócska,
Remélem nem bántottalak meg a véleményemmel :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem írtam ide!!! Azt hittem leírtam... Szóval nagyon rendes aranyos alapos doki. Volt UH. Megnézett, minden randben odabent (a kicsi méhemet kivéve -30mmes-). Tele vagyok pici tüszőkkel (remélem már nagyobbak). Adott nekünk 2 spontán hónapot a doki, aztán meglátjuk. Mondta, hogy csináljak ov. tesztet, ma kéne de nem vagyok jól... sem fizikailag sem lelkileg. Szóval lehet, hogy ez kimarad... Na mind1. Szóval csak jó dolgokat tudok mondani a dokiról. Azt hiszem maradok nála!!! Inkább fizetek, de tudom, hogy jó és alapos kezekben vagyok.
Jónás módszerről én csak hallottam, de arról még soha, hogy bizonyos időszakokban beteg baba születhet... amúgy nem sok ez kicsit? mármint a kb fél év kihagyás... Ennyi ideig tuti beteg baba lenne??? ez furi egy kicsit nekem, de tiszteletben tartom a döntéseteket. Na azt hiszem egyenlőre ennyi... További szép napot Nektek!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!


Nem haragszom, hogy elmondtátok a véleményeteket! Nem gondolkodhat mindenki egyformán. Mondom, hogy nem hiszek benne 100%-ig, hogy ha magas a rizikó faktor, beteg lehet a baba, de tudod, ha már hall az ember valami nyugtalanítót, nem tud nyugodt maradni. Én meg nem akarom az egész terhességet végigizgulni..... De nem is baj, mert jobb is lesz az más okból, ha nem nyáron fogan meg, hanem később. CSak a nyarat azért gondoltuk, hogy onnantól próbálkozunk. Majd csúszik néhány hónapot, remélem ezzel azért nem fogunk elkésni. :-)

Hogy lehet a nevetek alá feltenni képet????????
Mizujs veletek? Egész héten nem is jöttetek. Jól van naaaa, én se. Vagyis jöttem olvasni, de nem sok időm volt, ezért nem is írtam.

Jó hétvégét!!!!!
 


Pocócska,
Az oldal tetején a segédletek szó mellett katt a nyílra és ott keresd meg a profil szót arra katt. Ha benne vagy a profilba akkor a lap alján lesz az hogy avatar feltöltés.
Vendég
 


Szia pocócska... Merre jártál??? Mi voltunk itt (meg másik topikban...)... Igazad van abból a szempontból, hogy ha nyugtalanít, inkább várj. Főleg, ha úgy érzed jobb is így. Ti döntésetek! :) Pandácska nagyon édi a vonalzód melletti kép. Egyszerűen gyönyörű!!!! :D Bárcsak a Te kezed és babád lenne... :D De nemsokára! Tudod!!! :wink: Én azon gondolkodom, hogy mit csinálok, ha nem jön meg... Mármint azt mondta a doki, várjunk 2 ciklust. Nadeha azt csinálja, amit szoktt, hogy nem jön meg??? Menjek vissza a dokihoz? merthogy én tesztet nem csinálok az fix. Nem tudom... Na majd elválik akkor... még bő 10 nap legalább... :)

Na most megyek dolgozok is kicsit! :lol:

Kép
Kép
 
 


Sleepin,
Hát ha nem jön meg és több mint 1.5 hetet késik akkor szerintem csinálj tesztet. Mert ha van baba akkor azt már kimutatja ha meg nincs akkor meg jobb dokihoz menni mert nem jó ez a rendszertelen ciklus.
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

itt vagyok, itt vagyok......
én is úgy gondolom Viki, hogy ha nem jön meg, és legalább 1.5-2 hetet késik, csinálj tesztet. Mert ha nem lenne babád, akkor meg mihamarabb el kéne menni a dokihoz. Az új dokit talán segítőkészebb lesz, mint a régi. Csak ne engedd neki, hogy megint, vizsgálatok nélkül hormonizéket adjon. Bár, nem rá vallana az elmondásod alapján. Én annak szurkolok, hogy baba miatt ne jöjjön meg...

Visszatérve hozzánk: most úgy gondolom, hogy ha nem azon a jónás napon fogan(na) meg a baba, akkor nem lehet(ne) baj... de még sok van addig hátra, meglátjuk, hogy mi lesz addig. még most, az elkövetkező 1-2 hónapban áll pár dolog előttünk, ami kicsit talán befolyásolhatja a baba dolgot.

Szurkolok Mindkettőtöknek!!!
 


Így már végképp teljesen megértelek! Remélem mihamarabb elgördülnek azok az akadályok!!! :D
Én már annyira nem hiszek a teszteknek... Nem merek beleugrani megint egybe. Meg bármi az eredmény ígyis úgyis vissza kell mennem. Ha - azért, mert megint maratoni a ciklusom, ha + azért, ha halvány +, azért... Csak akkor nem kell mennem, ha megjön. Amúgy görcsölgetek tegnap óta... Nem tudom mitől lehet... Mensi semmiképp. PÉ nem tudom, mert csinálom ezt a hülye Ov. tesztet és eddig mindig nega volt. Bár ugyanúgy, ahogy a terhességi tesztben, ebben sem bízom egy fikarcnyit sem. No majd meglátjuk, vak is ezt mondta...

Na további szép napot!!! :D

Pussz!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!! Ne haragudjatok, hogy betoppanok ide Hozzátok, csak Vikit nem tudom elérni.....

Viki!!!!!
Nem tudok privit olvasni és írni!!! MSN-ezni sem, mert a munkahelyemen a rendszergazda valszeg tiltja.
Át tudsz ugrani a másik topikba??
 
 


Szió!!!

E-mail??? Az működik? pocis@freemail.hu ezt egész nap látom...
Ha ez sem megy, átmehetek, de mit írjak???

Kép
Kép
 
 


Szia Viki,


nem örülök ennek a görcsölgetésnek..... Mennyire fáj a hasad? Azért említsd meg a dokinak ezt a görcsölgetést, meg azt is, hogy a legutóbbi menzeszkor igencsak fájt....... Ez nem jó dolog semmiképp, lehet betegség jele is! (Bár ne így legyen!!!!) Remélem nem értesz félre, nem vagyok egyátalán negatív, és pesszimista, sőt, rólam akár az optimizmust is lehetne mintázni.... Csak leírom, hogy lehet ilyen oldala is a görcsölésnek.
Megértem, hogy nem hiszel már a teszteknek. De még olyan fiatal vagy, ne keseredj el semmiképp!!!!! Inkább arra koncentrálj, hogy a ciklusod beálljon a normálisra. Ha beállt, lehet továbblépni. Ismét azt kérem, hogy ne érts félre, nem megmondani akarom, hogy mit csinálj. Inkább csak arra szeretnék rávilágítani, hogy még fiatal vagy szerencsére, nem vagy egyátalán elkésve semmivel.

Én úgy látom, hogy az orvosok sokszor maguk is sietnek, hogy egy nő kismama legyen. Ez persze így van rendjén, de néha elsiklanak dolgok felett. Azért gondolom így, mert korábban másik fórumot olvastam, és nekem ez jött le. Ott a betegség kezelése után azonnal indult mindenkinek a lombik, aki babát szeretett volna. És iszonyú kevés sikerrel. Most, így hirtelen nem is emlékszem, hogy volt-e valakinek sikeres. Nekem azt mondta az én orvosom (akkoriban még kettő is ezt mondta), hogy meg kell várni néhány ciklust, míg magától megjön a menzesz, hagy erősödjön meg a méh nyálkahártyája, hogy be tudja fogadni a megtermékenyített petesejtet és ne legyen vetélés a vége, mert az nagyobb lelki megterhelés, mintha várni kellene pár hónapot.
Azt tudni kell, hogy olyan kezelés volt mindenkinek, ami felfüggesztette egy időre a menzeszt. Ezért kell(ene) várni. Szóval, miután véget értek a kezelések a lányoknak, indult a stimuláció. ÓÓÓ, persze, mindenkinek lett is néhány petesejtje, amit aztán beültettek, de nem emlékszem sikerült-e valakinek is így a lombikja, hogy még 1 menzeszt se vártak meg. Persze ennek lehet más oka is, és én nem is vagyok orvos, hogy ezt megítélhessem, csak józan ésszel végiggondolom..... igaza van a két dokinak szerintem erről. Gondolj bele: fél évig nem jön meg, mert mesterségesen felfüggesztik a ciklust, aztán meg azt várják a méh nyálkahártyájától, hogy legyen elég vastag ahhoz, megtapadjon benne a petesejt.....

Szóval ezzel csak azt szerettem volna elmondani, hogy az én meglátásom szerint sok orvos (pusztán tiszta jószándékkal) sietve segít egy nőnek, hogy terhes legyen, de épp elsiklik afölött, hogy kicsit rendbe hozza a szervezetét, vagy várjon arra, hogy felkészülhessen a nő szervezete egy terhességre.
Remélem nem voltam bonyolult.... :D :D

Én előbb a ciklusom próbálnám rendbe tetetni, utána próbálkoznék a babával. Ha nincs rendes ciklus, csak a "vakvilágba" adják a hormonokat, hogy legyen petesejt. aztán nézik uh-val, hogy mekkora...... majd jön az inszem, apának is be kell fáradnia, hogy ugye legyen mivel megtermékenyíteni azt a szép nagy petesejtet. Ha nem sikeres, jön még 5. (ennyit támogat a tb. hacsak nem változott idén). ha ez se sikeres, jön a lombik. Mindkettő sok ideget emészt fel. Állandóan kell járni uh-ra, dokihoz..... Tudom, mert ugyan én nem voltam ilyenben, de egy közeli ismerősöm igen, és voltam is már vele ilyen helyen, és mesélte is, hogy hogy működik..... Sok lelki erő és kitartás kell hozzá. Ha nem sikerül, akkor az ember elszomorodik, mélyebbre kerül lelkileg, azt pedig már tudjuk, hogy ez méginkább gátolja a teherbeesést. Ezért van az, hogy aki már elfogadja, hogy neki nem lesz gyereke, vagy ha már az örökbefogadás mellett döntenek, utána néhány hónapon belül megfogan a kisbabáj.

Remélem nem bántottalak meg, én csak az én véleményem és tapasztalatom írtam le. Csak el szerettem volna mondani. Ezzel persze én egyetlen orvost sem szeretnék és szerettem volna felülbírálni!!!!!!!

Megyek is, mert elég sokat írtam...... :-)


Ja, még egy dolgot:

munkahelyről semmi ilyen magán dolgot nem célszerű intézni..... mert a rendszergazda bácsi mindent lát. és akár továbbíthat is.....
ez már megint az én véleményem. de tapasztalat...... :evil:
 


Szia!
Nem bántottál meg szerintem senkit!
Mondjuk annyiból azzal értek egyet, hogy sok keserűségtől megóvják a nőket, ha mihamarabb kiderítik mi lehet a baj. Mármint ha sokáig nem sikerül egy nőnek, ott biztos, van valami baj. Pl. elzáródott petevezeték. És minek szenvedjenek éveket, ha egy manapság rutinszerű "műtéttel" kezelhető. Ennyiből a mihamarabbi kivizsgálás mellett vagyok, viszont annyiból nem, hogy rögtön utána lomikozni vagy inszem-re kéne küldeni az embert. Én úgy vagyok vele, hogy vizsgáljanak ki, tudjam mi a bajom. Ez a minimum. Aztán lehet beszélni róla, mi lehet a megoldás. Nekem amúgy a - teszt vagy a megint nem sikeres hónap mellett, nem csak az hogy megint nincs baba, hanem az is elkeserített, hogy tudom és érzem, hogy velem van a baj. És bánt. Nagyon. És mostmár kimondottan tudni szeretném mi lehet.
Amúgy azt mondtam a dokinak, hogy nagyon görcsöltem, amikor megjött, azt mondta, nem csodálja, ha fél év után most jött meg először. (Na most jól elvesztettem a fonalat mert msnen épp egyik haverommal veszekszek...)
Na... szóval most nem úgy görcsölgetek, hogy az rémisztő lenne... :) Nem kell megijedni. Csak olyan kis izélgetős... :) Meg tudod megnézte a dolgaimat odabent, és ami látható volt, az mind rendben volt (tüszők, m.nyálkahártya...). Most 2 hónap nyugalomra intett ugyebár Ő is, aztán meglátjuk. Én aztért bízom benne, de tudom, hogy csodák nincsenek... Vagy csak engem kerülnek... :wink:
Írjatok!!!! :D

Kép
Kép
 
 


Szia Viki!


örülök, hogy úgy gondolod, hogy először vizsgáljanak ki. Én feleslegesnek tartom azt, hogy néhány hónap sikertelensége után egyből inszemre vagy lombikra küldik a nőket. Ha baj van, akkor az inszem se valószínű, hogy segíteni fog. Nálunk a családban van, aki már az összes inszemen és pár lombikon is túl van. Sikertelenül. Mivel nem találtak semmit uhval és tapintással, de még a pé is ok volt, semmi, de semmi baja nem volt a csajnak, csináltak hát egy laparoszkópiát. (a férjének kiváló eredményei voltak.....) Az eredménye: endometriózis.... Na puff. Eltelt 5 év. Túl vannak sok elkeseredésen, sok kitárulkozáson (ugye a sok pé uh vizsgálata, inszem, lombik), és persze a semmiért dobtak ki sok százezer forintot......... Ha őt is korábban megműtik, akkor már lehet, hogy a kis gyerkőc most ott rohangálna köztük...... Szívszorongató volt tudni, hogy min mennek keresztül, amikor kiderült, hogy már a lombik se volt sikeres. A gyerekszoba majdnem készen van..... Már csak a baba berendezések lennének hátra. És tudod, amikor a csajt megkérdezték, hogy mit kér szülinapjára, tudod mi volt a válasza????? Gyerekcsillárt a gyerekszobába...... És még ezek után volt pár inszeme hátra, meg a lombik....... Amire még akkor senki nem gondolt.... Szóval ennyire várják a babát.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ki kell vizsgálni az okokat, hogy miért nem rendszeres, meg miért görcsölgetsz. Ha ok a ciklus, sztem akkor lehet elgondolkodni először spontán a teherbe eséssel. Majd ha netalán sikertelen lesz, akkor jöhet szóba a mesterséges segítség....
UH-val sok dolog nem látható, ami egy laparral igen........

Na pusszantás
 


Szia!

Pontosan így gondolom én is. Most még várok, aztán vissza a dokihoz, ha semmi változás. És akkor vizsgálgatás... Én nem igazán vágyom hormonokra, h tömjenek velük, csak ha tényleg nincs más, és tényleg ilyen gond van. Márpedig szerintem ilyen gond van. Szervi nem hinném, bár sosem lehet tudni. Szegény rokonod nem semmi amit átélt... És már van baba? Remélem igen!!! Nagy rossz az ilyen történeteket olvasni, annyira elszomorítja az embert. És annyira utálom az ilyen orvosokat. Az enyém sem mondott le soha semmit. Ezért is jöttem el tőle. Elég volt a tehetetlenségéből... Még egy UH-ra sem volt hajlandó... :evil:

Írj még... Majd jövök még én is csak el vagyok havazva...

Pussz!!!

Kép
Kép
 
 


le helyett el... de szerintem rájöttél... :lol: :oops:

Kép
Kép
 
 


Szia Viki!

Persze, rájöttem... :-)

Sajnos nincs még a rokonoméknál baba.......

Na, de majdcsak ez a doki sokkal jobb lesz! Én nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi bajod! De úgy néz ki pedig van. :( Tehát: inkább annak szurkolok, hogy megtalálja az okokat és a lehetető legmegfelelőbb kezelést kapd meg.

Mindig olyan sok munkád van, hogy el vagy havazva?

Pusszantlak, aztán írj!

Pocócska
 


Sziasztok!
Én még nem vagyok kismama, de nagyon szeretnék!
Valaki tudna nekem tanácsot adni azzal kapcsolatban, hogy én 5 évig szedtem Tri-regolt és februárban abbahagytam. Mennyi az esélyem, hogy teherbe essek? Tegnap kellet volna megjönnie, de nem volt semmi. Ez lehet attól is, hogy a hormonháztartásom nem állt helyre? Valaki kérem segítsen.
Köszönöm.

Andi
Kép
 


Sziasztok!
Én még nem vagyok kismama, de nagyon szeretnék!
Valaki tudna nekem tanácsot adni azzal kapcsolatban, hogy én 5 évig szedtem Tri-regolt és februárban abbahagytam. Mennyi az esélyem, hogy teherbe essek? Tegnap kellet volna megjönnie, de nem volt semmi. Ez lehet attól is, hogy a hormonháztartásom nem állt helyre? Valaki kérem segítsen.
Köszönöm.

Andi
Kép
 


Sziasztok!

Első levelemet olvashatjátok :D A fogamzásgátló bogyómat vasárnap vettem be utoljára, úgy döntöttünk a párommal, hogy nincs szükségünk rá:most már!A babavárást másfél év múlva tervezzük, egy évet javasoltak a körülöttünk lévő babások és lássuk be a koromból kiindulva (24 leszek dec elején) nem is tűnik soknak az a másfél év....Meg még sok mindent kell kialakítani körülöttünk, h szépen várhassuk a babánkat!
Persze kicsit félek attól ,hogy az állandó védekezésmizéria majd mégsem válik be és nem fog tetszeni életem párjának a mostmár ráhárított felelőség...Nektek hogy volt/van? :oops:
 


Sziasztok!

Tegnap egy jó nagyot beszélgettem egy babázó barátnőmmel az ő gyogyi elhagyásáról.....neki utána szinte teljesen kimaradt és hormonkezelésekkel hozták rendbe a babavárás előkészítésére a szervezetét.....hmhm...kíváncsi vagyok velem mi lesz, mert nekem mielőtt elkezdtem volna 5 évvel ezelőtt, akkor 14 éves korom óta 26-30 nap közötti volt a ciklusom, ami normálisnak mondható, neki viszont már előtte is sokkal hosszabb ciklusa volt mint általában bárkinek.
 


Hihetetlen mennyire más lesz minden, ha elkezded átértékelni az életedben az eddig fontosnak tartott dolgokat.......és mennyivel lesz kerekebb a világ, ha egy baba is itt lesz velünk:)

Kép
 


Sziasztok!

Egy orvos levelét szeretném nektek továbbítani. Érdemes elolvasni.
Csak azért írtam ebbe a fórumba, mert a tabletta utáni fogamzásról szól. Mivel a fogamzásgátló szerekről nincs fórum, ezért írok nektek.

Kötelességemnek érzem, hogy tájékoztassam Önöket a leggyengébbek, legtehetetlenebbek, a legkevésbé védelmezettek - a még meg nem született csecsemők, az idősek és betegek - egyre elterjedtebb gyilkolásáról, a körülöttünk végbemenő nagy tragédiáról.
A terhessémegszakítás sebészi formái mellett, a meg nem született magzatot különféle, az elvetélést kiváltó szerekkel is megölik, ami által leplezni próbálják a hatás valódi módját.
Vidékünkön a halál oka leggyakrabban a méhspirál, amely sokkal nagyobb számban pusztítja a magzatot, mint amennyi a nyilvántartott magzatelhajtás következtében pusztul el, vagyis több, mint amennyien elpusztultak akármelyik eddigi háborúban.
A terhesség korai béta HCG tesztvizsgálata során megállapítást nyert, hogy minden spiráltípus mellett mégis bekövetkezhet a fogamzás és akkor, amikor az anya még nem is tudja hogy terhes, a spirál, sokszor már az 1-2 hetes magzatot megöli azáltal, hogy megkadályozza annak anyaméhbe való ágyazódását. Egy spirál általában évente, néha egymást követő hónapokbaan, néhány gyermeket megöl.
Ugyszintén más, álnokul "fogamzásgátlónak" nevezett szerek (az összes fogamzásgátló tabletták, közösülés utáni szerek, a késleltetett hatású Provera, a terhesség elleni védőoltások, valamint nyilvánosságra került az is, hogy olykor a spermicidek is - amelyek "nonoxynol 9"-et tartalmaznak, s többségük azt tartalmazza - halálos hatásúak) mellett is bekövetkezhet a megtermékenyülés, tehát ezek a szerek hasonló módon megölik a gyermeket élete első pár napjában.
Az életet ellenzők, a gyógyszeripar, egyes "egészségügyi" dolgozók, valamint azok munkatársai valóságos háborút folytatnak - s ami a számokat illeti, joggal nevezhetjük harmadik világháborúnak - a meg nem születettek ellen. Komoly erőfeszítéseket tesznek, hogy minél több nőt és férfit fertőzzenek meg gyilkos és életellenes szerekkel, míg az általában tudatlan s könnyen befolyásolható nép nem is sejti, hogy ezekkel a szerekkel saját fiaikat és lányaikat ölik meg.

Dr. Antun Lisec orvos ( Horvátország), Magzatvédő Társaság

Németh Attila
 


sziasztok.

Fel evig kell fogamzasgatlot szednem(diane35)hogy helyrerazza a tesztoszteronomat.PCOS vagyok 35-40 napos ciklusokkal.
Erdekelne hogy szedett mar valaki ilyen cellal fogigatlot?
A doki azt mondta hogy abbahagyas utan rogton probalkozzunk.

Kép
 
 


hello!


Tudna nekem valaki segiteni!
Érdeklödni szeretnék nekem e honap 19 én mult el a vérzésem és ma váltottam ki a fogamzásgátlomat bevettem egy szemet ilyenkor mi a teendö mert elméletileg a vérzésem napjátol kéne szednem de nem igazán világositott fel a dokim!Köszi a választ elöre is!HellÓ
 
 


Sziasztok!!
Evek ota szedem a yadint es 2 hete furcsa tuneteim vannak amit nem tudok mire velni.A menzeszem kimaradt es a mellembol tej szivarog...Van valakinek hasonlo tapasztalata?
A teszt negativ lett...
Nem tudja valaki letezik hogy gyogyszer mellett baba legyen?
elore is koszike
edina26
Budapest XVII. kerület
 
 


Edina26,

Igen, lehetséges gyógyszer mellett teherbe esni, nekem a 4. terhességem így "sikerült". Cilest mellett fogant, de sajnos elvetéltem a 10.héten.

Üdv.
Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: