Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is vagyok! Már nem sokáig, lejár a munkaidőm és megyek tanítani. :?

Ildi!

Én nem dugdosok semmit! Még jóidőben inkább duphastont kértem :lol:
Abból most 2x2-t kapok. Az inszem után 2x1 volt, az UHkor emelte meg biztos ami biztos alapon.
Nekem nem nézték a progi szintem.

Kép
Kép
 
 


Jajj,Noi!
Ilyen nekem is van,de már eljutottam oda,hogy ilyenkor elkezdek sírdogálni(persze elbújva :oops: ),mert ez még mindig jobb,mint amit régen én is csináltam,hogy puffogtam magamban.Utána legalább megkönnyebbülök.
Gondolj arra,hogy már nem sokáig kell ezt csinálnod,mert hamarosan elmész 3 év gyesre! :lol:
Egyébként elég érdekes lehet a munkád!
Ildi,mit jelent az,hogy csökken a progid?Egyfolytában a vonalzódat nézem!
 
 


Grita:
Azt jelenti, hogy az elso alkalommal 19 volt, aztan legutobb 30. Ez ugye jo tendencia. Most meg 21,8. Ez nem jo tendencia. Allitolag 15 folott szamit jonak.


 
 

Tanczy:
Mondjuk a duphastonnak az az elonye, hogy nem kell a 12. heten leallni vele, vagy legalabbis nem baj, ha az ember tovabb szedi. Az utro csak az elso trimeszterben jo... Okos voltal. En azert dugdosok inkabb, mert a merckformint is a majam mergezi ez legalabbi gy nem megy at mindenen. Mostanaban amugy is elegge hasmenos vagyok, igy ez sem okoz gondot, mert innen tuti a felszivodas hasmeneskor is. :lol:



Hello!
Én is ideértem.
Mi van a családinettel má megint?

BIldi!
Én 3*3 utrot dugdosok. Tényleg csak az első trimeszterben jó? Én hallottam már olyat is hogy később is alkalmazták, igaz fenyegető vetélés esete forgott fenn.
Az én petezsákom 13 mm-es volt. Az most akkor kórosan nagy? Vagy most akkor lehetséges lenne hogy esetleg ottvan mind a kettő?

Segíts légyszi egy kicsit! Hogy raktad be a vonalzódat? Én kínlódtam vele egy fél órát de nem jöttem rá. Köszike
 
 


Lanett:
A profilra menjel ra fent a masodik legorgetosnel es ott az alairashoz kell ugyanugy bemasolni mint a csaladineten.
Hogy lenne olyan, hogy korosan nagy petezsak??? Neked valoszinu nem akkor neztek meg, mint Tanczynak meg nekem. :) ET utan hanyadik napon neztek?

Szerintem veled is leallitjak az utrot a 12. het korul fokozatosan. Aztan lehet a duphastonra atternek. A 3x3 az elegge giga dozis. :shock: Nekem tavaly a 3x2-re mondta a doki, hogy az a maximum adag. Akkor annyit kaptam. Mondjuk lombiknal minden mas, lehet ott a maximumnal is van nagyobb adag. :wink:



Az a baj, hogy én nem hagyhatom egyedül a kutatókat, csaamig Wc-re kimegyek, de akkor is rájuk néz valaki.
Nem baj, hazamegyek, és jól kibőgöm magam, míg vacsit főzök. A párom úgysincs otthon.

Kép
 
 


nokica:
Ne mar! Ne sirj, egy munkahely sem er annyit! :( Inkabb gondoljal a tegnapi jo hangulatra es egyel egy ket maradek sutit :D



Ildikém! Megpróbálok lehiggadni, de a sütiből szerintem nem maradt, mert Apa egyedül volt otthon, és szerintem kaja helyett is azt ette. De cserébe én mosogathatok :)

Kép
 
 


BIldi!

Nekem fel sem ajánl olyat hogy aláírás... :(
 
 


Hol állítod be? Hol az a profil? Mert én csak az írásaim végén találok profilt. Bocs béna vagyok....
 
 


Lanett: Segédletek- profil-aláírás. Remélem sikerül
Puszi

Kép
 
 


Lanett: A lap tetején van segédletek.

Kép
 
 


Köszi Nokica!

Aztán fel a fejjel.... Ne szomorkodj!
 
 


Lanett: Sikerült? Egyébbként meg ilyen barátok mellett hogy is lehetnék szomorú! :lol:

Kép
 
 


BIldi!

Hát az ET utáni 23. napon nézték nekem. Akkor voltam 5 hetes és 3 napos vonalzó szerint. De szerintetek van olyan hogy kétpetéjű ikrek közös magzatburokkal? Olyan nincs, nem?

Mancs biztos majd meg tudja mondani.

 
 


Mert végülis csak azért gondoltam erre a lehetőségre mert annyira közel rakták őket egymáshoz, hogy a beültetés utáni első képen látszik hogy össze vannak simulva. Na mindegy nem stresszelem magam, majd 2 hét múlva kiderül.

 
 


Lanett:
Akkor nalad 3-5 nappal kesobb neztek mint nalam es Tanczynal, tehat siman lehet akkora szerintem. Iker temaban nem vagyok egy szakerto...



Sziasztok!

Eddig úsztam a munkában,de remélem 6-kor már indulhatok haza!!

Ildi,

örülök a petezsáknak!! Mikor mész dobogó szívecskét nézni?
Drukkolok,hogy a progiszint helyreálljon!!

Mindenkinek pusz:

Jutka
Vendég
 


Nálam:
Még a hőm 36.2-nél tart,nem estett még le 36-ra vagy az alá,úgyhogy még mindig nem jött el a mi időnk!
De majd 1-2 nap és akciós napok következnek,ha minden jól megy!
Vendég
 


Most úgy néz ki,hogy megyek haza,úgyhogy legyetek jók!!
Majd valószínűleg holnap reggel leszek megint.

Pusz:

Jutka
Vendég
 


lányok, holnap már leszünk talán a családineten...

aki issza az aloe verát, az tud mondani nekem tapasztalatokról valamit???

puszik
ama és csapata
most megyek tangózni.
már kiszönryűlködtem mgam a magyar belpolitikai helyzeten.
továbbra se politizálunk!!!
én sem!!!
még ha nehéz is!! és tele vagyok szomorúsággal!!!

Kép


Jó reggelt mindenkinek!

Itt vagyunk még mindig! Remélem,hogy minál előbb visszamehetünk a csnetre!

Ildi,

Hogy vagy?

Lanett?

Tök jó,hogy jövő hét hétfőn és kedden szabadságon vagyok,pont arra az időszakra tevődik a termékeny időszakom.
Hát drukkoljatok nagyon!!!

Mindenkinek pusz:

Jutka
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek,

rég jártam erre, örülök, hogy jól sikerült a találkozó!
Egyszer remélem majd én is csatlakozni tudok....

Lanett,
olyan fura látni, hogy máris 5 hetes vagy! Úgy örülök neked :-) és elszomorodok magamtól, mert a te vonalzódon tudom követni, hogy hol tartanék én is......

Na de sebaj, majd lesz még babaeső nálam is, remélem!
Még egy teljes hónap és két hét.... jó hosszú idő.

Ildi,
hogy vagy????

Judit
drukkolok, hogy a termékeny időszakodban meg is termékenyülj :-) húzzatok bele apával!
 
 


Szia Agiko!

Hát igyekezni fogunk,remélem!!!

Veled mi újság? Hogy vagy?
Vendég
 


Hát ugy sehogyse.
Tul sokminden rossz történt velem mostanában, eléggé le vagyok ülve lelkileg-fizikailag.

Azt már irtam itt, hogy voltunk a dokimnál és valszeg dec végén- jan. elején indulhatunk ujra a 2. lombikkal. Már most be vagyok tojva, nem kivánnám még egyszer ezt a procedurát, de hát a baba utáni vágy meg erös bennem, ezért nincs más választás. Persze szorgalmasan gyakorlunk, hátha spontán is van esély.

te ott voltál a találkozón? mikor lesz a következö?
 
 


Mar vagyunk a cs.neten...



Köszi Ildi!
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint nem megy a családinet. :(

Hogy vagytok?

Kép
Kép
 
 


Hello Lányok
ma megint nincs csnet.kezd rendszeressé válni.
:cry:

szilda
 
 


Szia Szilda!
Hogy vagy?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó étvágyat az ebédhez :-)
 
 


Na epp most ebedeltem. Hogy telik a hetvege?

Szilda:
Gorcsoles elmult teljesen?



halihó mindenkinek!!!

Kép
 


Sziasztok
Jól vagyok, a görcsölés elmúlt de nagyon sok cickafarkfiltert elhasznaltam (napi 12 dbot biztos ittam)
Eddig a pólusban mászkáltunk a sógornömékkel :? és nem vette észre hogy éhes a gyereke.Pedig mondta a kicsi.
Istenem minek oda baba, aki nagy ivben szXXik ra?

szilda
 
 


Sziasztok! Már megint nem jó a családi:(

Kép
 
 


Sziasztok,
segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni:
Volt 3. sikertelen inszemem X intézményben, clostyt+puregon kaptam előtte+ choragont ,inszem után 3*2 duphastent +utrot: sikertelen volt mindhárom.((
intézményt váltottam - Y, most, tehát a 4. inszemnél "csak" clostyt kaptam meg repesztő szurit előtte. Ezek szerint X intézménybe "lőttek ágyúval verébre" vagy Y intézmény a "kevesebb is elég elvet" valja???
Semmit nem értek:(((((( Gondom az, ha agyon gyógyszerezve sem jártunk sikerrel, akkor "csak" closty-val miért lenne sikeres????
 
 


adel:
Gondolom inszem eleott neztek, hogy szep tuszod fejlodik e es ugy talalta a doki, hogy igen kulonben miert adott volna repeszto szurit? Szerintem igy is van eselyed a sikerre, neha a kevesebb a jobb.



Adél 11!!

Én most voltam tul az első inszemen, de nekem fizetni kell, mert a forgácsnál vagyok. clostit meg ovitrelle meg duphaston volt, de a tesztet sem tudtam megcsinálni, mert előtte elkezdtem vérezni. Milyen helyeken voltál?? Mert mi váltani akrunk, mert nagyon sok anyagilag, és nem bizunk benne.

üdv:réka
 
 


sziasztok[/img]
 


érdekelne a clostilbegyt tabletta most kezdem majd szedni
 


sajnos van egy myomám és azért nem jött eddig ösze a második gyermek tud valaki segiteni vagy tanácsot adni?[/img]
 


Szia Zsuzsa!
Ide már nem irogatnak amint látom. Milyen tanácsot szeretnél?
Vendég
 


Szia pandácska tulajdonkép a myoma és a clostilbegyt tablette érdekelne 3 éve szeretnénk még egy gyerköcöt de eddig nem jött össze szerinted hatásos ez a gyogyszer
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni nincs-e valakinek clostilbegytje,mert nagy szükségem lenne rá.Ugyanis nekem felirta az orvosom de sajnos a receptem eltünt,és a jövőhéten kéne elkezdenem szedni.A dokim meg most ment szabira.Amilyen ügyes vagyok szerintem összetéptem és kidobtam.
Ha tud valaki annak előre is nagyon szépen köszönöm.


Sziasztok


nekem van egy doboz costilom meg egy doboz bromokriptinem ha kell valakinek szoljon . postán elküldöm vagy Sz battán át lehet venni :D

hátha segit
 
 


Sziasztok !

Nem maradt meg valakinek felesleges clostija mert szivesen átvenném nagy szükségem lenne rá.
Kérem aki tud segitsen.
Köszönöm szépen


Sziasztok!
Most estem túl (7nap) az első inszemináción!
Szeretnék valakivel beszélgetni aki tudja hogy most miért van az, hogy...
 
 


Üdvözlök mindenkit!

Még új vagyok és egy kicsit elkeseredett, kíváncsi lennék van-e hasonló problémája valakinek.
Idestova 1 éve próbálkozunk hogy teherbe essek, az érdekes az hogy már van egy kisfiam 26 hónapos és szeretnénk kistestvért de teljesen hormonzavart vagyok és nincs peteérésem, Szedem a bromocriptint és a clostylbegitet is de a helyzet változatlan, Azt mondja a doki, hogy előfordul ilyesmi és van hogy csak úgy magától helyre áll minden. Nem tudom!?
Most ebben a hónapban a doki a clostylbegdit tablettea helyett hormon injekcíót VALAKI KAPOTT MÁR ILYET (merional inj.) írt fel. Érdekelnének a tapasztalatook.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron