Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ugy latom eleg regota nem irt ide senki...! Egy hete voltam vervetelen, a TSH 6.13 lett, a 3 honappal ezelotti "csak" 4.76 volt! Szegeden a doki nem aggodott, azt mondta ezzel az ertekkel is teherbe lehet esni, am most a 3 honappal kesobbi igencsak megugrott! :x Nahh, ettol feltem! Du.-ra van idopontom kivizsgalasra... szerintem a java csak most jon!
Vendég
 


Szia Aranyeső!

Nekem túlműködésem van és 3 hónapja szedek gyógyszert. Azt mondja az orvosom 1 évig biztos szednem kell. :(
Mi lett a kivizsgálás eredménye?

Mesi
 
 


Szia Mesi!

Most megyek vissza a dokihoz, mert eloszor gyomortukrozesen voltam, meg ultrahangon, mintakat is vettek, ma kozlik a (gondolom rossz) hireket... En is arra keszulok, hogy bizony gyogyszeres kezeles lesz! :(
Vendég
 

 
 

Szia!

Gyomortükrözés? Hűha! Nem lehetett kellemes... Ezt is a pajzsmirigyed miatt?
Én csak attól félek, hogy ha a gyógyszert nem fogom szedni, akkor visszaesik az érték. És örökké nem lehet szedni. :( Na, de reménykedjünk...
 
 


Szia!

Nos, ezek itt nem kapkodjak el a dolgokat, a gyomortukrozesen minden negativ lett (kibirtam, altatassal csinaltak juheeee), de sajnos osszefugges van a ketto kozott, a helyi endokrinologus pedig szabadsagon van, igy csak szerda du-ra kaptam idopontot!

Neked milyen magas erteket mutatott? Es mit irt fel a doki? Biztat valami joval?
Vendég
 


Szia!

Nekem túlműködésem van, tehát nagyon alacsony az érték. Metothyrint szedek, napi három szemmel kezdtem és most napi egy szemnél tartok. Az érték 0,005 volt kezdetben és legutóbb 7,...
Nem túl bőbeszédű az orvosom. Egyelőre csak annyit mond, hogy egy évig biztosan szednem kell. De én már annak is örülök, ha nem kell műteni.

Neked mióta van ez a pajzsmirigy problémád?

Mesi
 
 


Szioka!

Nekem igazabol mostt jott elo, az elmult 2 honapban "megszabadultam" a hajam 50%-tol, szoktam homerozni (mar nem minden nap), es reggelente majd' 37 fokos hoemelkedesem van, tevenezes kozben neha csak ugy elkezdek bogni... szoval valami szamomra nem termeszetes folyamat alakult ki, ezert csinaltunk gyorsan egy vervizsgalatot... es VEGRE holnap megyek a dokihoz! Remeljuk tud valami biztatot mondani!


a 7 mar nem tul magas ertek? Mintha azt olvastam volna valahol, hogy az idealis ertek a teherbe eseshez a 2 alatt, vagy akorul van...

En holnap jol kifaggatom a dokit... aztan megirom mire jutottak...

Judit
Vendég
 


bocs, elirtam 38 fokos... :-)
Vendég
 


No, a doki megint lecsapolt, lassan mar hetente adok vert... megnezzuk ezt az erteket, hatha jobb lesz, mint a 3 hettel ezelotti?! Addig csendes pihi, nem ad gyogyszert.
Vendég
 


Szia!

De igen, a 7 meg túl magas érték, tehát "túlszedtem" a gyógyszert. Csökkentette is a doki gyorsan napi egy szemre.
Örülhetsz, hogy nem kell szedned semmit...
Én azt vettem észre mostanában , hogy nagyon ingerült vagyok és nekem is iszonyúan hullik a hajam. :(
Kíváncsi vagyok, mi lesz a laboreredményed!

Mesi
 
 


Szia!

Vissza allt minden a normal szintre az eredmenyek szerint, bar ha tovabbra is hullajtom a hajam (marpedig eleg rendesen) adni fog valamit. 1 honap mulva megyek vissza... Most sokkal jobban erzem magam...
Vendég
 


Szia Judit!

Ez nagyon jó hír!!! :D
A hajhullás mögött nem feltétlenül van betegség, lehet, hogy csak vitaminhiány okozza...
Érdekes, hogy így ingadoznak az értékek.
De már én is gondoltam arra, hogy gyógyszer nélkül is helyrejöhetnék-e...

Mesi
 
 


Szia Mesi!

Az ingadozason a dokik is meglepodtek, ezert most havonta ellenorzik (3 honapig) a szinteket. Neked milyen surun? Gondolom gyogyszer mellett rendszeresen ... de nekem nagyon tetszik, hogy nem kell gyogyszert szednem! Csak ne lenne az a bizonytalansag...
No, a vitaminok, azt mondtak, hogy koncentraljak a B12-re, ha eddig nem szedtem volna, akkor adnak 3*1 adag szurit...! Mi a fene, errol sem hallottam meg.
De! Szerencsere szedek komplex vitaminokat (amik tartalmaznak B12-ot is!) Ezek utan mar gondolkozom, hogy elugrom valami Revalid fele hajerosito kapszulaert is. :-)

J.
Vendég
 


Szia Judit!

Nekem a gyógyszerszedés első hónapjában hetente ellenőrizték, most már "csak" hathetente. Én is örülnék, ha nem kellene szedni, de a legfontosabb, hogy helyrejöjjön.
Én most Magne B6-ot szedek.
A B12 konkrétan mire jó?
 
 


Szia Mesi, bocsi...
A B12 vitamin novenyi etelekben nem talalhato meg, es gyomor-belproblemak eseten a feszivodasa is nehezkes. Nekem meg az rendesen van... no mindegy, tovabbra is szedem a vitamint es megint voltam vervetelen, penteken eredmeny.
Te hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok! Nekem is pajzsmirigy próblémám van...több, mint két éve próbálunk "teherbe esni", de nem sikerül...a TSH-m multkor jó volt és azt mondta az orvos, hogy bármikor lehet baba...de még mindig semmi...most megyek majd márciusba megint dokihoz...szerintetek mit kellene tennem??
 


Candy,
mindenképpen menj el endokrinológushoz, mert a pajzsmirigy TSH, fT3, fT4 (estleg IR - inzulin rezisztencia) befolyásolja a peteérést.
Már énis ezzel küzdök régóta, októberben derült ki azóta diétáznom kell + L-Thyroxint szednem.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Lányok!

Ha gondoljátok, szívesen látunk benneteket a PCOS-ok teherbeesési nehézségei, és megoldásuk topicba.
Ott zajlik az élet, előbb kaphattok választ a kérdéseitekre! 8)

Gyertek minél többen! :P

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron