Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Sajnos nem szolgálhatok jó hírrel. Full negatív a tesztem, holnap vérvétel.

Kép

csibe
 
 


Sziasztok

Csibe
nem feladni!!!!!!!!!!!!!!
nagyon várom már hogy holnap mit írsz!

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Erika,

Mai napi tesztem is negatív lett :cry: , és én annyira szórakozott vagyok megnéztem a zárómat és kiderült, hogy hétfön kell vérvételre mennem.

Kép

csibe
 
 

 
 

Csibe, nem kezdtél te egy kicsit korán tesztelni? :roll:

Kép
 
 


Sziasztok

Csibe
akkor várom nagyon a Hétfőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én teljesen új vagyok itt! Sok hozzászólást elolvastam, és néhány siker storyt is! Sajna nekünk sem jött össze a baba még eddig, de nagyon-nagyon bízom benne, hogy hamarosan mi is szülők leszünk! Sajnos azonban lehetséges, hogy a mi esetünkben donor spermára lesz szükség! Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, élménye stb. . . . Ha tudtok segítsetek, nagyon jót tenne az amúgy ingatag lelkemnek! Köszi előre is!
 
 


Sziasztok,


Rólam hcg:5,2 Twisted Evil Érdekes mert feleződve ürül, és mégse látszódott a teszten. Augusztusban új hormonsor, előtte IR vizsgálat, laparoscópia doki szerint nem kell. Reményeim szerint szeptemberben folyt köv. Azt mondta, nem szebed abbahagyni.

Csrefes, kicsit késöbb válaszolok a kérdésedre.

Kép

csibe
 
 


Sziasztok

Csibe
kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
akkor hajrá Szeptember!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csrefes
mire lennél kiváncsi???????????????????????????
melyik intézetbe jártok?

Náluk tegnap bírkanyírás volt (a 2 fiúnak, apjuknak valamelyik nap), elég nagy bírkózás folyt közben

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ami azt illeti nagyon rég jártam erre. Jó sokakat nem ismerlek, de haladjunk sorban.

Nyulasz! Gratulálok!Ők akkor most saját vagy donoros babák?

Csibe! Ne add fel!!!!

Erika! Milyen nagyok már a fiúk!!! Ákos már oviba megy őszsel, vagy már talán ovis is? El sem hiszem, hogy három éve indult ez a topik....
Igazából tőled szeretnék kérdezni. A második donoros lombik előtt is kérik ugyanazokat a vizsgálatokat, mint először? Mármint a női oldalon, gondolom férfi oldalon nincs rá szükség :(

Rólunk: Nagyon jól vagyunk, az új életünk remekül bevált, már csak egy kistestvér(vagy kettő) hiányzik a képből. Manócskánk most volt 2 éves, imádjuk, be nem áll a szája. A párom pedig fantasztikus apa. Ja és egyébként egyikőnkre sem hasonlít a lányunk, pedig a donor adatai a főbb kérdésekben megeggyeztek a pároméval. Sokan csodálkoznak és latolgatnak, de nem igazán érdekel minket, sem a különbözőség, sem a találgatások. Ja, egyébként a találgatók szerint a szeme az apjáé, na erről ennyit.

Valaki szóba hozta az elmondjuk-ne mondjuk el témát. Mi elmondtuk a szűk családnak és a legközelebbi barátoknak is. És majd a lányunknak is szeretnénk elmondani. A férjem azt mondta, hogy nem akarja hazugságban leélni a életét attól rettegve, hogy melyik orvosi vizsgálaton fog kiderülni. Az eddigi tapasztalataink nagyon jók, a barátaink egy része már el is felejtette, de leginkább elvesztette a hírértékét a dolog és nem foglalkozik vele senki. Mi sem, kivéve, hogy most kistesót szeretnénk és nem igazán kívánom azt a macerát, amivel ez jár. Egyszerűbb volna ágyban párnák között, no de ennél nagyobb bjunk ne legyen az életben:lol:

Mindenkinek sok sikert, amihez éppen szükséges!

üdv: nyusziful



Sziasztok

Nyuszifül
Igen - hihetetlen, hogy milyen gyorsan repül az idő!!!!!!!!!!!!!!
Ákos most megy majd csak oviba, januárban még bepisilt!
2. lombik előtt is kellenek a vizsgálatok, mármint az összes vérvétel, + rákszűrés és clamydia is
férfi oldalon nem kellett semmit sem, pedig én mondtam apjuknak hogy megkellenne nézettni, hogy esetleg hátha van valami változás, de ő azt mondta, hogy nem :evil:

amúgy nálunk pedig Áronkám kezd 3 napja a szobatisztaság felé vezető útra lépni, vagyis azóta nem kap bundabugyit mikor nem alszik, a pisilés már OK, vagyis sokszor állva pisilne még a bilibe is, hát szegénykém ezt látja, csak így a fele mellé megy, de hát megyek én és takarítok utána, és a kaki is 2x a wc-be nagy nehézségek - rugkapálás árán, mert a bilire ilyenkor képtelenség ráültetni úgy rugkapál, illetve 2 a bili mellé - mert mire odaért a bilihez kipottyant a popsiból :lol:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Nyuszifül,tényleg jó régen írtál...szóval tesó projekt :D Akkor hajrá :wink: Saját babák az ikrek :wink:
Vendég
 


Hahó! Belestem a másik topic-ba, ahová Nyulasz is szokott írni, éééés...... mit tudtam meg...

SZÍVBŐL GRATULÁLOK NOÉMI ÉS BALÁZS BABÁK ÉRKEZÉSÉHEZ :D
SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!

Kép
 
 


Nyulasz!

Én is gratulálok! És nagyon várjuk a beszámolót meg a képeket, majd ha lesz egy kis időd a gyerkőcök mellett.

Kép
 


Sziasztok!

Hát már senki sem jár erre? Hiányoztok!

Mi jól vagyunk, Lilla lányom holnap lesz egy éves. Hihetetlen, hogy mennyire elrepült az idő.

Boldog új évet Mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok,

BUÉK :D
Princess már 1 éves a lánykád, hogy repül az idő. Boldog szülinapot Neki :D :D .
Igazad van abban, hogy mindenki eltünt a topikról. :(
Én már túlvagyok 8 sikertelen beültetésen :( . Lényeget viszont a végére hagytam, ugyanis van egy 32 hónapos fiacskám,aki kitölti minden szabad percemet :D :wink:

Kép

csibe
 
 


Sziasztok

Princess
Nagyon Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk LIlla Zsófiának!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megkaptad az iwiwes üzimet?

Csibe
Öribaba??????????
Nagy nagy gratula a Fiacskátokhoz!!!!!!!!!!!

És persze mindenkinek

Nagyon Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!!!!!!!!!!!!!



Áron - Ákos - Erika - Apjuk

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!olvasom a topicot és sajnos magamra ismertem!a férjemnek 10-12 éves korában volt mumpsza és a heréjére húzodott,az egyik elsorvadt.olyan érzésem van,h meddő lett!sperma vizsgálatra nem mertünk lemenni,félek az igazságtól!de azt olvastam,h kicsi az esélye ha gyerekkorban van a mumpsz a meddőségre mint felnöttkorban!köszönöm,h meghallgatattok!szívesen fogadok ötletet!szép napot mindenkinek
 
 


Sziasztok

Vikus
miért féltek az igazságtól? Jobb a tudatlanság, a bizonytalanság?
Legalább nektek rossz is lesz az eredmény, akkor is megvan az OK, nem úgy mint sokaknál, vagy nálunk! Hogy nem tudták megmondani igazából hogy miért lett az eredmény olyan amilyen.
És Te voltál már kivizsgáláson? Mert az is lehet hogy veled vagy veled is gond van. Pl. mint nálunk is egyikünknek sem lehet természetes úton.
Egyéként pedig ha az ember az agyában magával már mindent megbeszélt, vagyis minden lehetséges eredményre - megoldásra felkészült akkor nem lesz gond. Főleg akkor nem ha mindenáron gyereket akartok.
Ja és szerintem az sem jó ha az ember és ember lánya rossz eredmények hallatán sokáig nyalogatja a sebeit, hanem helyette gyorsan talpra kell állni, és az első adandó alkalommal már neki is kell ugrani a következő feladatnak - kivizsgálásnak - lombiknak stb.
Ezt tapapsztalatból mondom.

Szia

Fel a fejjel!
Legyetek nagyon bátrak és meglesz a JUTALMA!!!!!!!!!!!!!!

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Erika!köszönöm a tanácsot teljesen igazad van!férjemmel megbeszéltük,ha nála van a bibi akkor donorsperma!én áprilisban hagytam abba a fogigátlót, 8év után 2x megjött azóta 40-42napra a dokim felirt Clostylbegitet a ciklus 3.napjától 5napig kell szedni,de nem sok sikerrel!márciusban kell vissza menni!
Nálatok mi volt a gond?köszönöm a válaszod szép napot
 
 


Sziasztok!

Erika!
Jaj, megkaptam. Csak ebben a nagy karácsonyi rohanásban nem volt időm válaszolni. De fogok! És olyan jó lenne, ha újra beindulna ez a topic.

Csibe!
Gratulálok!!!!!!!!!!! Mesélsz?

Kép
 


Sziasztok!

Kár, hogy már nem nagyon aktív ez a topic....

de, ha mégis valamelyikőtök erre téved....
tudtok más spermabankot, mint a Krio????

Gratulálok a kismamáknak, anyukáknak!
 
 


Szia Lugi!

én nem tudok másikat?
egyébként miért, mi a baj a Krióval?

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szia Erika!

Már 2x kaptunk elég silány minőségű spermát sajnos. Szóvátettem ezt a Krioba is, és hát nem garantálják, hogy fagyasztásnál vagy a felolvasztásnál nem történhet bármi.
Az utolsónál már rá sem kérdeztem a kórházba, hogy ne idegesítsem magam. De közben kiderült, hogy IRes vagyok, szóval ha akár egy darab is célba ért, akkor sem tapadt meg, sajnos.

A Humancell-ről most olvastam, majd rákérdezek náluk.
 
 


Szia Lugi!

Sajnálom, hogy így jártatok!
Azt nem lehet, hogy másik donort választotok?
Mert tudtommal sajna nem nagy a választék de hátha.
Sejtban????????????
igaz én erről sem tudok semmit és a Humancellről sem.
Krióról is csak annyit, hogy ott voltam a férjemmel a vizsgálatán még a Papp profnál.
Itt a topikban is volt akinek elsőre sikerült a donoros baba, nekik inszemmel
Nekünk akkor ezekszerint nagy szerencsénk volt (nekünk lombikvolt)!
Igaz nekünk a donort a Kaáli Intézet intézte, és tudtommal mind2x ugyanaz lett a donor, és mind2x elsőre sikerült.

Szia

Erika és a fiúk

Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 
 


Nyitottam egy zárt körű fórumot az Anyatanyán sperma donor- inszem, lombik címmel. Meghívok mindenkit, akit érint ez a téma!
 


erika13 írta:Szia Lugi!

Sajnálom, hogy így jártatok!
Azt nem lehet, hogy másik donort választotok?
Mert tudtommal sajna nem nagy a választék de hátha.
Sejtban????????????
igaz én erről sem tudok semmit és a Humancellről sem.
Krióról is csak annyit, hogy ott voltam a férjemmel a vizsgálatán még a Papp profnál.
Itt a topikban is volt akinek elsőre sikerült a donoros baba, nekik inszemmel
Nekünk akkor ezekszerint nagy szerencsénk volt (nekünk lombikvolt)!
Igaz nekünk a donort a Kaáli Intézet intézte, és tudtommal mind2x ugyanaz lett a donor, és mind2x elsőre sikerült.

Szia

Erika és a fiúk

Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Én ugy tudom a kaáli is a krio-bol hozza a donor sp-t, ugyhogy akkor csak szerencse kell hozzá, hogy van akinek elsőre sikerül:)



szalmaszal írta:Nyitottam egy zárt körű fórumot az Anyatanyán sperma donor- inszem, lombik címmel. Meghívok mindenkit, akit érint ez a téma!


Engem idén érint a téma...



Spermadonor szolgáltatás

Az ember életében eljöhet az idő, amikor megérik a családalapításra, azonban biológiai vagy egyéb okok miatt problémák akadnak a gyermekvállalással.

A krio intézetben sok tízezres összegért lehet spermiumhoz jutni, én azonban hajlandó vagyok ingyen rendelkezésre állni.Ennek több előnye is lehet:

Pl. ugyanolyan egészséges vagyok mint az intézetekben lévő donorok, papírokkal tudom igazolni.

A későbbiekben elérhető vagyok, azonban a család életébe semmilyen formában nem avatkozom be. Ez előnyös lehet pl. baleset esetén amikor sürgősen vérre van szükség.
  Ráadásul házi inszemináció segítségében a fizikai kontaktus nem is szükséges, még akár a személyes találkozás sem.

Amennyiben érdekel, a facebook oldalamon nyitott vagyok megbeszélni a részleteket, továbbá fényképeket és további hasznos információkat is találhattok rólam:

https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/ ... or?fref=ts
spermadonor
Budapest IV. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: