Új privát üzeneted érkezett!

Remélem felvidít mindenkit!

Kép
rena85
 
 


Na laptető ebben a hónapban 2-szor is.Nem tudom milyen szerencsétlenség fog érni. :x

Kép
rena85
 
 


Rena
Van rengeteg, írd be a keresőbe, hogy glitter grafics és annyi jön elő mint a szemét.

No para! Nem a laptetőn fog múlni, bár én sem szeretem, mert valahogy mindig akkor ütött be a gebasz amikor odakerültem, de ez csak véletlen lehetett. :roll:

dita75
 
 

 
 

Sziasztok!

Dita!Köszönöm!Nagyon jó lett az új vonalzód!Még 2 hónap mire lombik lesz?

Tilli!Katerina!Hogy vagytok?Mi van veletek?

Kép
rena85
 
 


RENA
Hát kb. úgy számoltam! :roll:
Az eredeti verziónál úgy volt, hogy valentin napon már beülti lesz. Sőt ha engedtek volna a műtét után rögtön kezdeni akkor már ott lennének a babók a pocakomban. De ha már ennyit vártam akkor talán nem bolondulok meg két hónap alatt.

TILL
Nagyon izgulok miattad, mikor lesz eredmény?

dita75
 
 


Dita!Az a 2 hónap gyorsan elszáll majd! :wink:

Kép
rena85
 
 


5 év 10 hónap végeláthatatlan küzdelmes várakozás után...szavak nélkül... Kép A teszt :)

tillidian
 
 


TILL

Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

dita75
 
 


Tilli!GRATULÁLOK!Nagyon vigyázz magatokra!!!!!Látod mondtam,hogy pozitívat tesztelsz! :wink:

Kép
rena85
 
 


Till! NEM HISZEK A SZEMEMNEK! HATALMAS GRATULA NEKTEK!!!!
Nagyon vigyázz magadra!!!! Mikor mész dokihoz???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Dita: neked piri??? Megjött már?

Rena: drukk a teszthez. Most fogsz te is ugye?

Kat: szuper, hogy minden rendben van veletek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


KISVIRÁG
De rég voltál itt.... irgum-burgum.... :)

Nincs még piri, 2án megyek a dokkerhez és meghozza gondolom gyogyival.

Veletek mizu??? Mesélj, mesélj.... hogy vannak a kiscsávók???

Lassan a finishben vagy, megy az idő! :roll:

dita75
 
 


Dita: Mi a januárt úgy kezdtük, hogy skarlátosak lettünk. Végig ment mindenkin. Kendén rendesen, én meg apa csak a torokgyuszit és a köhögést kaptuk el belőle. Közbe Kendének teljesen felborult a jó kis rendszere. Már nem nagyon alszik napközben, nagyon ritkán sikerül őt letenni. Így nagyon sok időmet leköti. Közben volt jó pár ügyintézni valóm is munkahelyemmel. Nem tudom hány napot csak telefonokkal és levelezéssel töltöttem. Apa is volt pár napot itthon és olyankor nem igen jutok a géphez.
A kicsi szerintem jól van. Múltkor a doki azt mondta minden okés vele. Nagyon sokat rugdos már. Ja január elején nagyon sokat keményedett a hasam sokat feküdtem, már amennyit Kende engedett.
Hát igen cirka 10-12 hét van hátra már csak, ami hipp-hopp elszalad. De addigra már te is babás leszel!!!!

Sajnálom, hogy piri így kitol veled, pedig már rég túl lennél a beültin is, sőt már most tesztelhetnél. Az a rohadt piri akkor jön mikor nem kéne, mikor meg kéne akkor meg tojik jönni. Grrrrrrr. De szorítok nektek ám, még ha nem is írok mostanság!

Megyek is mert apa melózik én meg fürdetem Kendét....

Puszi mindenkinek!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!Sajnálom,hogy betegséggel kezdtétek az évet.Remélem az évben már nem lesztek betegek!Igen holnap tesztelek.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! :P

Virtuális ölelés Mindnyájatoknak!!! :P
Nagyon köszönöm :D - még nem merem elhinni, felfogni meg képtelen vagyok...még 2 alvás a vvtelig :roll: kavarognak az érzések, folyton elbőgöm magam...sok idő lesz, mire ezt kibogozom és felfogom :oops:

Kisvirág,
hogy megy az idő :P Örülök, hogy szépen növekszetek! :)
Hogy mikor megyek dokihoz? 6 éve egyfolytában :lol: Amúgy most asszem (ha a vérteszt is jó mutat :roll: :P ) 2 hetente megyek majd UHra. És saját dokim még nincs :roll: évek óta...nem is hittem, hogy még valaha szükség lesz rá :oops:

Dizuci,
a doki nem akarta hamarabb gyógyival indítani??? Máskor is szok Nálad ilyen lenni: Hányadik CN-on vagy most?
Tarts kiiiiiiiiiii!!!! :P Még pici türelem, és jön a baba!!!

Rena,
megadrukk holnapra!!! Gyere mindenképp!!! :)

tillidian
 
 


Sziasztok!
A teszt negatív szokás szerint.

Kép
rena85
 
 


RENA
Nagyon sajnálom Kép a következő majd sikerülni fog.

TILL
Én is úgy vagyok vele, hogy egy ideig biztos nem tudnám felfogni a dolgot, annak ellenére hogy minden porcikám ezt akarja! :lol:

Annyira örülök nektek. Most már minden rendben lesz, érzem!

már nem is számolom, lassan 60 nap lesz, mert december 5-én volt meg utoljára.

VIRÁG
Hűha, ti is elkaptatok aztán minden kehét. Remélem már jobban van az egész család. Gyere ha tudsz, jó volt hallani felőled.

dita75
 
 


Dita!Remélem,de az majd csak márciusban lesz.

Kép
rena85
 
 


Nekem is akkor kezdődik a lombik, majd együtt babásodunk, hogy együtt tudjunk szülni fehérváron! Na? :wink:

dita75
 
 


Rena,
nagyölelés!!!!! :(
(tudod, hány nega tesztet láttam már???? :shock: De eljön az idő, mikor Mindannyian!!!!! Zebrásat tesztelünk!!! (gondolj, rám, a hitetlenre!!!)

Dita és Rena,
mindjárt itt a Ti időtök!!!!!!! Addig tessék egészségeseket, finomakat enni, mozogni és csak olyan dolgokat csinálni, ami jól esik :D

(Holnap megyek vvtelre...izgulok :oops: :roll: :P )

tillidian
 
 


Tilli te kis (hitet)Lenke!

igy foglak hívni Lenke! :lol:

először is drukk a vv-hez! jó sok hcg-t hozzá ám! :wink:

nekem a mozgás nem nagyon szokott jólesni, de ha te mondod holnap ráveszem magam. :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Majd írd meg,hogy mi volt a vv-len.Hát a mozgással én is úgy vagyok mint Dita nem esik jól.De holnap bringázom egy kicsit.

Kép
rena85
 
 


Rena: sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry:

Dita: hű ez nagyon hosszú ciklus :( A fenébe jöjjön már meg!!!

Till: gyere majd, mi a vérvétel eredménye. De tuti oké minden!!! Szorítok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rena!
Látom sikerült választani avatart, és én úgy látom, hogy a Gólya már elindult a kislányoddal és sztem az év végére ide is ér, hisz messziről jön. Türelem, a márciusi inszemmel én meg az áprilisi lombikkal tuti befutók leszünk, és fogunk mi még együtt feküdni a kórházi ágyon karunkban a bébikkel. :wink:

Kisvirág
Hétfőn már megyek a dokkerhez, úgyhogy nemsokára már jönni fog és kezdhetünk!

dita75
 
 


Dita!Igen sikerült!Mégegyszer köszönöm a képeket.Nekem sajna nem engedi amit szerettem vólna mert hiába 10-nél kissebb de nem 80*80-as eggyik sem.Na de ezek a képek nagyon jók,ugyhogy könnyen tudok válogatni.Nagyon örülnék ha tényleg eggyütt kellene a kórházban feküdnünk a babáinkal! :D :D

Kép
rena85
 
 


Halihó!!
Másik topikban olvastam, hoyg Till netje nem működ, de a vv. eredménye nagyon jó lett!!!!
Itt is hatalmas gratula Till!!!!! Mondtam a múltkor, amikor letört voltál, hogy már kismami vagy!!!! :lol:

Rena, Dita!
Így an, most rajtatok a topik szeme. :lol: Nektek is sikerülnie kell!!!!!

Mi jól vagyunk. Voltam kombinált teszten, hál Istennek minden rendben nagyon jók lettek az eredményeink.

Puszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Szuper, hogy minden rendben a kismamikkal és csak így tovább, hamarosan követünk benneteket :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!!!! :D

(Bocsi, 2 napig nem volt netünk :evil: )

Még nem fogom fel, de SIKERÜÜÜLT!!!! :D :D :D
(HCG 467, 70, Progeszteron: 190, 80 (12. napi vvtel))

Jövök majd bővebben, most rohanok, délután vizsgázom :? ...

Mill puszi, Lányok!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Katerina!Tilli!Örülök,hogy mindketten jól vagytok!

Kép
rena85
 
 


Csá Csajszik!
Nem fogjátok elhinni MA KEZDEM A DECÁT! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Végre megjött?De jó!

Kép
rena85
 
 


RENA
Nem jött meg ezért is nem értem az egészet! :shock: :shock: :shock:

Annyi volt röviden, hogy bementem és egy új doktornő megvizsgált és én azt hittem hogy kapok mensimeghozó pirulát erre felírta a decát és kérdezte hogy tudok - e ma kezdeni.
Két hét múlva kell visszamennem, állítólag közben meg fog jönni.
02. 16-án megbeszéljük, hogy milyen stimut kapok.

Semmit nem értek ne is kérdezzetek!

Kicsit sokkoló volt számomra és még most sem hiszem el pedig már be is szúrtam a decát!

dita75
 
 


Dita!Nem baj,hogy nem érted én sem értem.De a lényeg,hogy már elkezdted szúrni magad!Ez tök jó!

Kép
rena85
 
 


Dita! Rena!
Szurkolunk!!!

Till!
Remélem jól vagy azért a sok tanulás mellett!!

Végre fel tudom tenni a 13. heti uh képünk: Kép 7.5 cm esek vagyunk :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!Nagyon szép a kis drágád!!!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Tilli!Mizujs veletek?

Kép
rena85
 
 


Ditu,
mi az a deca? :roll: NA, ezt a "protokollt" én sem értem... :roll:

Katerina,
csodaszép a Babó! :P (ne haragudj, még mindig nem írtam privit, de fogok! :P )

Rena,
Te hogy vagy? :P

(Nálunk: nincs semmi tünetem, ezért nem is írok. Jövő pénteken lesz az UH, utána - remélem - lesz mit mesélnem :P !
Sajnos nehéz napok jöttek: anyukám tegnap elájult a munkahelyén :oops: :cry: - kórházba vitték, 1,5 volt a cukra!!! :shock: - most derült ki, ezt nem is sejtettük!!! Legszivesebben lerohantam volna hozzá - sajnos messze laknak - erre Manó belázasodott, hányás-hasmenés. Apa vidéken dolgozik, így nem tudom rá itthagyni a kölköt...még szerencse, hogy a hugom otthon van az Anyukámmal :oops: :oops: . Holnap este megpróbálunk leutazni, ha Manónak lemegy a láza... :roll: - ja, és nem kéne elkapni...)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Köszönöm jól vagyok! :D
Remélem csupa jó hírrel jösz majd uh után!!!!Jóbbulást kívánok a gyermekednek és anyukádnak!!Remélem te nem kapod el!

Kép
rena85
 
 


TILL
Deca=Decapeptyl (tuti hogy te is kaptál ilyet) :roll:
Ha long protokollod volt akkor jópárat!

Jobbulást anyukádnak és a kisfiadnak!

KAT
Nagyon édes a kisbabátok! :wink: :D

dita75
 
 


Ditu,
nem kaptam ilyet, nekem mind a 4x shortom volt... :roll: (illetve másodjára antagonista).

Sajnos a fél élszakát kórházi ügyeleten töltöttük, Manó egy durva (véres hasmenés) vírust nyalt be, a szívbajt hozta rám :oops:
ráadásul 2 órát ültünk egy váróban, ahol ilyen kisgyerekek voltak...most imádkozom, hogy ne legyen semmi... :oops: (fertőtlenítek mindent, 1000-es C, propolisz, echinacea, stb...


Mindenkinek ölelés! (vírusmentes! :wink: )

Ditu, mik a lépések mostantól?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Jaj Tilli remélem hamar rendejön a kisfiad!Azt is remélem,hogy téged messziről elkerülnek a bacik!

Kép
rena85
 
 


Till drága!
remélem hamarosan rendbe jön az egész család és te nem kapsz el semmit sehol!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Bocsi megint rég voltam. A múlt héten wellnesseltünk. Szuper jó volt. :)

Till: jobbulást az egész családodnak! Örülök, hogy a picivel minden rendben van!

Dita: millió drukk hogy sikerüljön a lombik!!!

Rena: nektek is millió drukk!

Kat: örülök, hogy minden rendben van veletek!

Rólunk: mostanában megint nagyon sokat görcsöl, keményedik a hasam. :(
Tegnap voltam dokinál, és sajna felére rövidült a méhnyakam. Kaptam gyógyszert, és szigorú fekvést írt elő a doki. Az utóbbit Kende mellett kizárt dolog, hogy meg tudom csinálni. Pénteken kell visszamennem és akkor eldönti a doki, hogy kórház + infúzió vagy maradhatok otthon.
Ja és uh-n is voltam ott azt mondták, hogy a baba 30 hetesnek megfelel, a magzatvíz az átlagosnál kevesebb, és a vastagbele meg a korához képes szélesebb (az olyan 37-38 hetes babaméretű) Azt nem mondta az uh-s dokinő, hogy van-e valami teendőnk ez miatt. De ha lenne gondolom szólt volna.

Úgyhogy most csajok elbúcsúzom tőletek egy időre, mert a gépezés egyenlőre kilőve az életemből. Néha azért bekukkantok, de írni nem ígérem, hogy fogok. Sajna laptopom nincs, pedig most milyen jó lenne...

Azt mindenképp megírom pénteken, hogy bent fogtak-e. Illetve ha pénteken nem jelentkezem akkor az azt jelenti bent kellett maradnom a kh-ba.

Mindenki vigyázzon magára és a millió drukk nektek!!!!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!vVigyázz nagyon magatokra!Pihenj sokat!Remélem nem kell befeküdnöd!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Nekem sajnos a felborult hüvely flórám miatt kell a Gynevac szurit kapnom. :( Most kaptam meg a 3.-at. Nektek mikorra hatott? Illetve az lenne még hogy a dokim hüvelyöblítést ajánlott. Vegyek a boltban élőflórás joghurtot, hígítsam fel vízben és azzal öblítsek. :shock: Hallottatok már ilyesmiről? Vagy ez használhat? Bocsi, ha kicsit tudatlan vagyok, de sosem volt még ilyen problémám.... :?
isen
 
 


Sziasztok!

Isen!A gynevac fokozatosan hat de szerintem az 5. után már nagyobb javulásod lesz,remélem!Az öblítésről én még nem hallottam így abban nem tudok segíteni.

Kép
rena85
 
 


Dita!Már csak 22 nap,hogy megy az idő!

Kép
rena85
 
 


Rena85!

Köszönöm szépen a válaszod! Már nagyon várom a javulást :)
isen
 
 


Lányok!
Remélem nem haragszik meg rám, de el kell mondanom, mert annyira boldog vagyok, Tillnek két babája van!!!!! :lol:

Kitartás Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó két babóca!Ez nagyszerű!Biztosan nagyon boldog lehetsz Tilli!

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: