Új privát üzeneted érkezett!

Anya' jó Apázást holnapra!

itt is apázás lesz!( még jó hogy nem anyázás :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Boni

Ja :lol:!

Tontica

Láttam,belinkeltél az ikresben :wink:...
Volt olyan reagálás,amit csak most olvastam a történethez...hát,nagy az Isten állatkertje :?....
Nem tudom,miért kell még mindig annak szégyellnie magát, aki képtelen alvás nélkül helytállni.Miért gondolják azt,hogy az csak rossz anya lehet,aki aludni is akarna? :roll:
Na mindegy,én nem bántam meg.Csak azt bánom,hogy ezekkel az emberekkel nem tudok négyszemközt beszélni,hogy ne szavakat,mondatokat emeljenek ki a történetből.És hogy esetleg ne ugyanazt szajkózzák már mindig .... :twisted: :twisted:
Még jó,hogy az én gyerekem nem tudta,hogy a pszichológus szerint neki idegronccsá, sérültté kellett volna válnia.... :shock:
Na mindegy :?....

 
 


Hali!

Igen, Anyapoc, körbe foroghat a zebrással a bébi, meg ugrálhat rajta ülve, közben zenél és villog. Cuki darab, csak drága.

Boni, nekünk is ez a mesekönyv van meg, én vettem csibéimnek. Annyira cukker a szarvasosban Bonibaba. Én is sokszor bőgicsélek marhaságokon, mert meghatódom.

Bocsi, megyek manózni, pusz
 
 

 
 

Jó regeglt!

remélem jól sikerült mindenkinek a Vasárnapi apázás! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk az apázás jól sikerült,de előtte volt egy kellemetlen élményem az ügyeleten... :?

Elvittem a fiamat,mielőtt indultunk Apához,mert viszketett a kukija,nehogy gond legyen belőle...
Bementünk,levetkőztünk a váróban. Az ott levő pelenkázóasztalok úgy vanank megcsinálva,hogy alul kis házikók,bele lehet bújni.A gyerekeim bebújtak és nevetgéltek 1-2-őt...
talán 2 perce lehettünk bent,amikor kijött a doki(rajtunk kívül egy kisfiú volt ott az apukájával), kezében fecskendővel, tűvel,az benne a fiolában...és megkérdezte,hogy ki kiabál itt????mert akkor ha bejön,ad neki egy szurit :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !
Én a döbbenettől csak álltam,nem is értettem először...Aztán bement,én meg fogtam felöltöztettem a gyerekeimet,hogy ehhez a dokihoz aztán be nem megyünk,mert a kezébe nem adom őket!!!!!!

De jelenteni fogom a kamaránál,hogy ugyan nézzék már meg,milyen "gyerekorvos" dolgozik a városban,aki ijesztgetik a gyerekeket (még ha esetleg viccből is,de nem tűnt viccesnek!!!)...pláne szurival.Én arra nevelem őket,hogy ne féljenek ilyesmitől, eszembe sem jut ilyennel fenyegetni,erre az idióta doki megteszi :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!
És ha a gyerekem érzékeny erre és ezek után be sem akart volna menni(ha én ugyan akartam volna...)....???????Csodálkozik,hogy 6 ökörrel sem lehet a gyereket bevontatni????

Olyan pipa voltam,hogy nagyon....most is :?...

 
 


Anya megértem a felháborodásodat! :twisted: :twisted: ez nem nómális!
Vendég
 


Anya: eloszor nem ertettem hogy miert irod hogy belinkeltelek aztan elkezdtem olvasni hogy Kifiam, Bulcsu ... es leesett. :lol:
Komolyan nem tudtam hogy azt Te irtad, nem semmi, rakeresek a neten az Aludj jo gyermekem modszerre es Teged talallak meg. :lol: Latod meg ebben is egyetertunk, nem is tudtam hogy Te is ilyen kegyetlen terrormutter vagy mint en! :lol: :lol: :lol:
Erdekes az enyemek sem latszanak lelki serultnek inkabb en lennek az ha eveken at az oritast kellene hallgatnom es egesz nap zombi lennek. :twisted: (Igy is elegge az voltam! :roll: )

KépKép
KépKép
 
 


Jaj, most jut eszembe, Alex megtanulta mondani hogy Mama meg Papa es sokszor mar az agybol kiabal hogy Mamaaaaaaaaa!!! Olyan edes, zabalom meg! :D Na meg amikor odajon hozzam, atkarolja a labamat es azt mondja mama olvadozok rendesen. Nagyon huncut es a gyerek! Gyerekek meg mindig alszanak. :shock:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Kicsit el voltam havazva,annyi volt a program a héten...

Pénteken 23 diákot vittünk fel Pestre a Bodies kiállításra (hullakiállításnak is hívják :lol:).Szuper volt,csak reggelre hulla beteg lettem,fájt a torkom,meg minden :?....

Szerdán bombariadó volt a suliban, csak 4. órával kezdtünk,mire mindent átvizsgált a police...És persze pótolhatjuk be :twisted: ...
Ráadásul az osztályomból két kölök úgy gondolta,vissza sem jön... :roll: Erre felhívtam a szülőket,akik ugye mit sem tudtak róla.De az egyiknek végül falazott az anyja(ezért rohadt pipa vagyok :evil:), a másiknak legalább nem :).Előbbivel már volt hasonló gond,mivel nálunk-ha a gyerek hiányzik- a szülőnek kell szólnia a suliban,miért nem megy a gyerek.Hát neki akkor sem sikerült,és most sem....Mert hogy elment fogorvoshoz,mert letört a foga...na ja, a hülyék meg a túloldalon vannak :evil:!!!!!!

Csütörtökön anyanapot vettem ki,erre a fél délelőttömet a suliban töltöttem, mert annyi elintézni valóm volt...


Szl egy kicsit sok volt ez a hét. :)

Megrendeltem a kishörit a gyerekeimnek,ki is fizettem mindent,ma láttam is. :) Lementünk az akváriumvilágításért és sutyiban meg tudtam nézni,nagyon szép kis dög :).Baromira izgulok,mit fognak szólni :).

Ja,csüt-ön megvettem az ajándékokat karácsonyra a lurkóknak(anyósék helyett is)...hát tele volt a játékbolt... :roll: Mármint emberekkel :?... Na de azért jutott is maradt is :D!



Tonti

Ügyes Alex :).
Na,örülök,hogy Ti sem sérültetek lelkileg :D!
Én is azt éreztem,hogy már én nem bírom és azt a gyerek sínyli meg :(...

Többieknek pussz :).

Mit főztök karira?????? Kéne vmi jó menü,ami gyorsan megvan :?....

 
 


most nincs erőm írni, de holnap itt kezdem :lol:
Vendég
 


Hali!

Anyapoc, kukija viszket még a nagyfiadnak? Szerintem ha netán igen, akkor próbáld meg a Canesten kenőccsel kenegetni, szerintem pár nap alatt megszűnik a gond, már ha ilyen jellegű. Én még anno kentem Szilnek hasonló problémáival Azulenollal is (azt hiszem ez a neve), picit hűsít, és gyulladásos dolgokra van. Dokibácsink ajánlotta, nyugodtan kipróbálhatod.

Hát nem semmi heted volt akkor megint, de legalább nem unatkoztál. :lol:
Hullakiállítás után nem csoda, ha hullabeteg lettél. :twisted:
A hörinek meg tutttttira örülni fognak a gyerkőcök, még én is örülnék. :lol:

Tonti, de ügyi a kisfickó, el is hiszem, hogy olvadsz, én is, sőt, néha ledöbbenek, Endi miket tud mondani. Sajnos mivel én veszettül feledékeny vagyok, elfelejtettem milyen hosszú szót mondott ki tegnap :(

Boni, várlak a fejleményekkel. :wink:

Tegnap apával ajándékokat csomagoltunk, a két gyereket egy szobába tettük le aludni, hogy a másikban tudjunk dolgozni. Erre férjem kiment a konyhába csomagolni, mert ő nem tud a szobában ilyet csinálni, úgyhogy ott zörgött a konyhaasztalon.
Persze pont az utsókat csomagoltuk, erre Szili felébredt, és szépen kisétált a konyhába. Meglátta a csomagokat, és rögtön mondta, hogy jaj, milyen szép csomagok, stb. Gyorsan elpakoltuk az ajikat, őt meg betereltük tévézni a szobájába. Miután Endi felkelt, rá kb. 10 percre, akkor kérdezte meg Szili, hogy hol vannak a tigrises ajándékok? Azt mondtuk neki, hogy csak álmodta, mert mi nem is találkoztunk ilyenekkel. :roll: :lol:
UUUUUtálok hazudni, de mindenesetre nem kérdezősködött tovább. :lol:

Puszmák
 
 


Athiz ugye hogy az álmodtad duma bejön :wink:


milyen fejlemény? :roll: mit tudsz?

Anya' nem semmi a bodies kiállítást én is megnéztem volna, de aztán rájöttem, hogyne az én gyomromnak való

bombariadó :cry:

hörivel rossz emlékem vna, mert anno kaptunk kettőt nőstény volt mindkettő, és az egyik megette a másikat :roll: :twisted: áááá utána ő is megmurdelt ( pesze azt senki nem mondta sajnos, hogy két nőstényt ne engedjünk össze... :roll:

Tonti ügyes Alex!
Vendég
 


Boni, hát csak írtad, hogy:
boniko írta:most nincs erőm írni, de holnap itt kezdem :lol:


Ezért írtam, hogy várlak a fejleményekkel, gondoltam, van érdekes beszámolnivalód. :lol:

Ó, a hörik szokásairól én is írhatnék jó sokat, volt, amikor egyszerre huszonvalahány hörim volt. Kissé kannibálok tudnak lenni, jó pár höriharapit is beszereztem anno, de azért nagyon szerettem őket. :lol:
 
 


Hello LÁnyok :)!

Rövid leszek,mert ezer a dolgom,lassan elhagyom a hajam :?...

Ma MEGINT bombariadó volt a suliban :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , így délben kezdtük az első órát.... No comment. Persze csak rövidítettek voltak és mivel ma csak elvileg 5 órám lett volna,így megúsztam a 3 órás befejezéssel...a többiek még maradtak :?...
Ha a gyerekek megkaparintanák,hogy ki volt az,hát tuti vendetta lenne a suliban ... :roll:

Ráadásul szombaton megyek két tárgyból vizsgázni,miután kiderült,hogy nem szerdát,hanem pénteket tanítunk,amikor is nincs órám.Így el tudok menni a két vizsgára, nem kell januárban egy napon 3-at csinálnom :?... mert persze vannak kedves tanárok,akik összvissz 1 vizsgaidőpontot adnak meg pl. :twisted:

Höri: egyenlőre egy lesz,remélem sem fialni,sem magát megenni nem fog :lol:... Ez csak kezdet,hogy mit szólnak hozzá a gyerekek,tudják-akarják-e gondozni.Ha működik a dolog,akkor igazából (és eredetileg is) degukat akarunk.Hát majd meglássuk :).



Athiz

Kuki már nem viszket,köszi a tippet :).Phlogosam kenőcsöt kaptunk, a kamilla és az simán rendbe tette :).
Ajándékcsomagolás,hát nem lehetett semmi :)....de ügyesen megoldottátok :wink:!


Boni

Hát nem voltál bőbeszédű :D!
NEm volt szt vészes a bodies...inkább olyan volt minden,mint ha mű lett volna.Egyik gyerek sem volt rosszul, de nem csak a mi csoportunkba, az iskolából többen is voltak.Azért nem olyan,mint amikor üvegben formalinba áztatva látod,vagy boncoláson.
Egyébként voltak magzatok is, szinte minden fejlődési stádiumból.Némelyiknek szt nem a valós kora volt kint (pl a 10 hetes-t igen nagynak néztem,pláne az alig nagyobb 16 heteshez képest :roll:... na de ez részletkérdés.De láthattam 5 hetest is :).
A legbrutálabb (mármint ismeretterjesztő szempontból és látványilag jó értelemben) a "feldarabolt" test volt.Lábától a fejéig kis szeletekre volt vágva,így látható volt,hogy belül is mi hol van.A szeletek plexi lapok között voltak és így volt felépítve, mintha egy teljes test lenne.Nagyon látványos volt és nagyon informatív....
Na,annyit írtam róla,hogy úgy érezheted magad,mint aki ott volt :lol:!Vagy jól elvettem a kedved :roll:.....


Na megyek,próbálok tanulni,bár asszem sikeresen újra megfáztam,mert vagy 3/4 órát álltunk kint a hidegben,mire eldöntötték,hogy nem mehetünk be a suliba fél 11-kor,hanem majd csak délre menjünk vissza :?...

Ja, dicsekszem is kicsit :).A fiam a nyomtatott betűkkel írt szöveget elolvassa :).teljesen magától.És írni is elkezdett így,igaz nem helyesen.Pedig nem nagyon szorgalmazom,mert nem akarnám,hogy az első osztályban unatkozzon :roll:...de a múltkor is,rajzolás közben megszólalt: anya, leírom,hogy kiállítás.És leírta :).Csak annyit mondtam,hogy 2 LL és hogy az Í hosszú.....
Hát evvan,asszem lassan tényleg iskola érett :roll:

Na és a lányom szösszenete :D:
Éppen tejet ivott anyuméknál,apum meg elkezdte faggatni,hogy tudja-e,melyik állat adja a tejet.
Erre kérdezgetni kezdtem,hogy na,melyik állat adja,mondja meg :)...mire ő:
- hát TE,anya :lol: :lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek,mert nem lesz belőlem semmi.... :)

Pusztok!

 
 


Athiz, Anya :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: evvan

Anya" ez csúcs szóval anyállat vagy! :wink: fiad ügyi..

idióta viccelődő monnyon le.. :twisted: kiállítástól ahha nem vetted el a kedvem :lol:

tegnap megsütte a mézeskalácsot meg a puszedlit! fiam olyan édesen tűrte...
sőt amikor a barna puszedlik fehér köntöst kaptak jókat nevetett!
:roll: :lol:
Vendég
 


ja és anya jó tanulást!
Vendég
 


Most kapok idegbajt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!
Írtam egy csomót és egyszer csak eltűnt minden!!!Még írás közben :shock: :twisted: !

Szl... én túl a vizsgákon, elvileg sikerültek is...

Aztán túl a karácsonyi sulibulin, szuper lett, asztalontáncolás, egy kis iszogatás, ighelyettes letámadás(na csak szigorúan szavakkal :lol:)....

És most azon gondolkodás, hogy MIT FŐZZEK szentesére :?.....

Boni

Megdobsz a puszedli recepteddel?Mézest holnap dobom össze,de kéne még vmi :).
Nálatok hogy lesz a nagy ünnep? :) Jönnek vagy mentek? :)


Többiek? Mindenki ezerrel mézeskalácsot gyárt :):)....

Pusztok!

 
 


Anya tudtam, hogy meglesz :lol:
hmm egy jó kis ereszd el a a hajam...

megyünk 25én reggel, aztán 28án megyünk felétek

A puszedli recept az első inszemes receptek kezdő hozzászólásában benne van :lol:

én már múlt héten legyártottam mézest, puszit... :lol:
Vendég
 


Boni

Ok,akkor keresem...

28-án délelőtt vagy délután számítsak Rátok :wink:?

 
 


délután.... :wink:

megtaláltad?
Vendég
 


Igen :).

Egy bajom van vele,hogy zsír kell bele :?....
De lehet,hogy megoldom vajjal,mert olvastam más recepteket, amikben az van......

Délután OK :)

 
 


Anya vajjal is jó :wink:
Vendég
 


Kedves Anyapoc, Tonti és Athiz és még aki olvassa de nem ír! ! Nektek és családjaitoknak Áldott, Szeretetteljes Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

Kép
Vendég
 


Mi is békés, boldog és szeretetteljes ünnepeket kívánunk!

Puszi mindenkinek: athiz és családja

Kép Kép
Kép Kép

U.i.: Boni, cukik vagytok, merre jártatok jászolnézőben? Édi az oroszlánod. :wink:
 
 


Sziasztok!

Nagyon szegyenlem magam hogy sosem erek ide!!! :oops: :oops: :oops:

En is MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BEKES KARACSONYT KIVANOK!!! :D

Boni: ez a legszebb karacsonyi ajandek Toled amit csak adhattal, nagyon szep vagy!!! Koszi! :D

Megvannak a keresztelos kepek bar maga a keresztelo csak vasarnap lesz:
http://picasaweb.google.hu/tontica28/Keresztelo#

Itt pedig Rate karacsonyi szereplese lathato:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en3339.flv

En ma megcsinaltam a zserbot es a tiramisut, holnap fadiszites, este a csaladdal vacsi es masnap reggel ajandekbontas.

KépKép
KépKép
 
 


Tonti annyira gyönyörűek! és a műsor :lol:

Athiz a Vörösmarty téren :lol:

Anya reméelm jól vagy csak behavazódtál...
Vendég
 


Sziasztok!

Anya' már túl a szokásos hányós-hasmenős víruson :twisted: :twisted: ...legalább idén nem pont 24-ére időzített, kaptam két napot :roll:..... de még mindig szarul vagyok,ma karácsonyi vacsi nem lesz...megbeszéltük apával,hogy majd 27-én :)....

És persze tegnap mennem kellett Apáért Bécsbe :?....


Boni

Most sütöm a puszedlit,majd dobok képet,milyen lett :wink:!
lehet,hogy jobb lenne a tanlit lefújni,nehogy megfertőződjetek ... :(
Szuper a rövidebb frizi :wink:!


Tonti

Még nem néztem meg a linkeket,de majd pótlom :)...és tégyleg irgumburgum,hogy sosem írsz!!!!!

Athiz

Ha addig már nem jönnél,akkor szuper szilveszeri bulit nektek :)!


Mindenkinek kívánok nagyon Boldog és Békés Karácsonyt!!!!


Kép

 
 


óóóó most látom csak :cry:

de kár :cry: jobbulást!kérem a képet!
Vendég
 


hová tüntetek? Kép
Vendég
 


Szia Boni!
Én voltam/vagyok és voltam ,mert megyek bulizni :):)!

Egyébként tanulni próbáltam:?....

Olvastam,jó volt a túra :).Remélem,akkor azért jövőre összefutunk :wink:!

Ja,és senki nem kapta el a betegséget tőlem 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !

És a lényeg:

B.U.É.K.


Kép

 
 


Kép
BUEK!!! :D

KépKép
KépKép
 
 


Helló!

Sajna nálunk krupp van, Szili volt, Endi meg most kruppos. Nem voltunk Siófokon ezáltal.

Boldog Új Évet mindenkinek, puszi!

Kép
 
 


Athiz sajnálom! :cry:

Buék lányok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk Apa vére itthon,legalább 2 hónapig,csak egyszer kell vmi összeröffenésre mennie :).

Én voltam bulizni,persze nem volt olyan nagy buli...tk 2,5 órán keresztül ettünk,mert olyan lassú és kaotikus volt a kiszolgálás :lol:!
Kb fél 11-kor végeztünk a desszerttel,aztán éjfél után már jött a virsli :D...na,abból már enni sem tudtam akkor :?....
De táncoltunk egy jót,de aztán negyed 3-kor elhúztunk haza,látszik,hogy öregszünk :).
De azért kaptam bókot,mert a kolléganőm ismerőse(férfi) azt mondta,maximum 28 éves vagyok,hogy miylen fiatalon 2 gyerek :lol:...mondtam is neki,ezt most elraktározom bóknak!!!! :lol: :lol: :lol: Vagy csak jól sikerült a sminkem....? :roll:


Tontica

Nagyon édesek a kölkök a szilveszteri cuccban :).

Athiz

Sajnálom a betegséget :(.... Na meg hogy Siófok így nem jött össze :(...na de majd a pótszilveszter :).

Boni

Nem fényképeztem ám le a puszedlit :(.... Igaz,elfelejtettem beletenni süteményes dobozba,így a végére kicsit megkövült,de a fiúk megették majdnem mindet :).Látszik,hogy nem voltam a top-on karácsonykor :?...


Na lányok,aztán meséljetek,hogy bejöttek az ajándékok a gyerkőcöknek?????

(hihi, a fiam a Titkos szerelem c. számot énekli éppen, a Császár Elődös :)....)

Pusztok

 
 


Anya akkor végülis jó volt a SZilveszter
és végre apa is sokáig otthon lesz! de jó :lol: gyerekeid milyen boldogok lehetnek! meg persze te is

puszedliből , mézesből pár darabot elmentettem, mert repül Izraelbe unokatesónak

sajnálom, hoyg nem találkoztunk, jó lett volna, de nyáron majd jöttök állatkertbe :lol:

ZSigit elhalmozták FP jétáékokkal, persze ő jelenleg egy üres 1,5 literes áffánvizes üveggel üti el az ideje nagy részét

de milyen kis akarnok meg lusti ha elgurul és nem éri el olyan hiszit lecsap mint egy lány :shock: de megbeszéltük a dolgot :lol: és mostmár próbálkozik elérni odafordulni... mondtam neki nem adom neki oda , dolgozzon meg érte, hiszen képes rá :lol: asszem megértette, mert már nem egyből sír :mrgreen:

ja és egyfolytában felülne :roll:
Vendég
 


Boni

Ja,ja,jó volt a szilveszter,pláne ahhoz képest,hogy évek óta otthon ülök :lol:!


Ásványvizes palack nálunk is menő volt,pláne,amikor már másztak és lehetett utánarongyolni :D!majd figyeld csak meg :).Meg a kupakok, edények,fakanalak...nem kellenek drága játékok :wink:!

Na,nyáron majd rendezünk egy minitalit,aztán találkozunk mindenképpen :).

Nagy a boldogság, jövünk-megyünk,amíg lehet,mert hétfőn már meló :(....
Ma voltunk korizni Tihanyban a Belső tónál,teljesen be van fagyva,nincsenek még sokan :).Bulcsú már teper ezerrel,nagyon ügyes.Majd legközelebb csinálok képeket is :).
Holnap usziba megyünk,meg utána megint talán korizni,amíg szép az idő :).
Villő is próbálkozik a korival,de annyira még nem jött bele,hogy élvezze,de húzgálni már lehet :).

Most meg lehet,hogy elmegyek egyet edzeni,mert már hiányzik kicsit,elég régen nem voltam :).

aztán tanulni is kéne,meg persze ott vannak a dolgozatok :?....

Na megyek,mert nem lesz belőlem semmi...

Pusztok!

 
 


Jól eltűntem :oops: huppsz :roll:

meg mindenki más is
:lol:

Anya a palack továbbra is favorit.. meg a távírányító lenne, ha hagynám... helyette kapott egy műanyag telefont színes gombokkal tükörrel , még unokaöcséméké volt

jelenleg"fogyózunk" én is tornáznék, de szoptatás alatt nem merek..kell az energia

a kori az jó dolog, azóta belejött VIllő?

párom szörfözik, biztos fiam is fog.. végre valami amit csak ők tudnak majd

:lol:
Vendég
 


Szia Boni!

Hát,igen sajna jól eltűnt mindenki :(...én meg nem akartam magamban csevegni :D!

Óóóóó,hát persze,hogy a palack a legizgibb :D!Enyimgyerek azt is imádta,ha egy fakanalat,meg egy műanyag tálat adtam neki :D!Persze akkor már nagyobb volt...
És mi mindent tud már Zsigmond? :)

Fogyi,az jó...szt ennyi idősen már nem fog nagy gondot okozni egy kis torna. :) De csak annyi,amennyi jól esi.Viszont érdemes utána nagyon sokat inni :).

És mi mindent eszik már Zsigi? Nem is meséltél a hozzátápiról :)...


Szörf,na az is tuti....

Kori kimaradt,mert:
1. olvad a jég :(
2. végigment a családon a calici megint,csak én maradtam ki.Először a gyerekek,aztán Apa,aztán a nagyszülők jöttek :(...
De majd bepótoljuk,ha megint jön a fagy :).

Látom,hogy új tickered van :)...... :wink:

Pusz

 
 


régiúj :wink:
Vendég
 


Ja,hajrááá :lol:!

Na de nehogy má ennyire ugorj be,tessék mesélni!!!!
Kérdeztem már egy csomót,és nem csak udvariasságból!!!!!! :evil:

 
 


apa megszerezte gépet..reggel válaszolok :wink: de most tényleg :lol:
Vendég
 


anyapoc írta:Szia Boni!

Hát,igen sajna jól eltűnt mindenki :(...én meg nem akartam magamban csevegni :D!
Én is így érzek néha hogy magamban beszélgetek
Óóóóó,hát persze,hogy a palack a legizgibb :D!Enyimgyerek azt is imádta,ha egy fakanalat,meg egy műanyag tálat adtam neki :D!Persze akkor már nagyobb volt... a palack csakis a Tesco gazdaságos hihi nemhiába a Márka kötelez háhá
És mi mindent tud már Zsigmond? :)
beszélegtni gágá gugu bübü bubu mimi édesen kacag, átfordulni hasról hátra, hátról hasra : kifordítja magát deréktól felfelé, de a láb az kérem ottmarad... ha apa vagy az én hasamon van mp alatt előremászik le rólunk a fejünk irányába ugyanez terepen még nem megy mászás extragyorsasággal oldalra körbe körbe hason , manipulálni minket is tud és felülne húzza fel magát.. de még azért az nem megy..ha felültetem akkor tartja magát., de még részeg tengerész egy idő után balra el



Fogyi,az jó...szt ennyi idősen már nem fog nagy gondot okozni egy kis torna. :) De csak annyi,amennyi jól esi.Viszont érdemes utána nagyon sokat inni :).

B.alternatív forrásból megszerezte a RUbint Réka baba-mama tornáját most ennek állunk neki..

És mi mindent eszik már Zsigi? Nem is meséltél a hozzátápiról :)...

amikor keveset kakilt adta,m neki almát, de fáj tőle pocija így a hozzátápit mi sütőtökkel kezdtük és burgonyával

azóta kap sárgarépát is, almát, banánt, őszibarackot, körtét
saját készítésűt.. illetve az Univer bébiételt mert abban nincs cukor.. de az csak vésztartalék.. tegnap pl paradicsomos burgonyát kapott ízlett neki

délelőtt délután gyümi de csak 50g utána cici délben főzelék az se sokkal több igazából nem akarom még leválasztani, egyenlőre így marad ez nem vizet kap hanem cicit utána
annyira bejön neki a hozzátápi, hogy nem győzöm olyan gyorsan adni, hogy elég gyors legyek


és azóta széklete is van rendesen minden nap... nem kér 20 percenként cicit szóval asszem jól érzi magát!




Szörf,na az is tuti....

átköltöztünk nagykádba kiskádastól , mert a fiam annyira élvezi a fürdést hogy majd kiugrik a kádból ahogy csapkod felalá... úszik minden márciustól járni fogunk babauszira is, hoyg kiélje magát

Kori kimaradt,mert:
1. olvad a jég :(
2. végigment a családon a calici megint,csak én maradtam ki.Először a gyerekek,aztán Apa,aztán a nagyszülők jöttek :(...
De majd bepótoljuk,ha megint jön a fagy :).

mi rengeteget jártunk Velencére korizni, de amióta elveszítettük B.nagybátyját nem mentünk.

nővéreméken is végigment, emiatt nem karácsonyoztunk együtt sajnos...

Látom,hogy új tickered van :)...... :wink:

a régi szerencsehozó

Pusz


te meg kitanulod magad állandóan? pechszéria remélem most már elkerül messzire


jó lenne ha kijön a jói dő, hogyvalamikor felgyertek a gyerekekkel Bpre, és megyünk állatkertbe.. már nagyon várom ám!


és a tegnapi pariburi püré

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

En is jol eltuntem de az ikresekhez irogatok es ket helyre mar tenyleg nem menne igy is tul sokat ulok a gep elott.

Anyapoc: szegenykek, tenyleg nagyon megszenvedtetek ezt az elmult idoszakot, sajnalom a betegesedest! Meg szerencse hogy Te tartottad a frontot!
En halal komolyan mondom jo lenne nyaron talizni (ha tudunk menni :roll: ) en nagyon szeretnek pl. hajokazni Veletek!!!

Boni: mar megkezdtetek a tesoprojectet? :wink: Nagy szerencse hgy Zsigi ilyen jol fogadta a hozzatapit, kesz szenvedes ha a gyerek nem akar enni, szerencsere az enyemek is mindent megesznek. Most mar ugyanazt a kajat eszik mint mi is es probalom hogy hagyom Oket egyedul enni (ha van energiam) es egesz ugyesek.

Gyerkoceim hatalmasat fejlodtek, mar gyerekek, nem babak. Szinte mindent ertenek amit mondunk Nekik mindket nyelven. Allandoan mutogatnak es "magyaraznak" ha akarnak valamit, Anna arulkodik Alexre ha latja hogy valami rosszat csinal. Osszetett dolgokat megertenek es megcsinalnak. Utanozzak az allathangokat es megmutatjak hogy hol van a fuluk, orruk, fejuk, pocijuk es kukijuk :lol: (a tobbi testresz folyamatban :D ) es Anna mutatja ha bekakilt, szerintem ez nagyon nagy dolog. :wink: :D

Talaltam egy nagyon jo festot es megfestettem Rate kepet, kesobb majd a masik kettorol is szeretnek.
Kép

Kepeket a picasan tudtok nezni (Nektek nincs???) es videokat itt:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19/Tontica/

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!! :P

Üdv.: Bea
 
 


k!

Kicsit kusza hetem volt,mert vagy beadandót gyártottam a suliba, vagy a gyerek nem aludt a köhögéstől (így én sem :?),szl valamikor magamhoz kéne térnem alvásügyileg... :(


Boni

Óóóó,Zsigi már szuper ügyes, hogy ennyi mindent tud :).Nagyon jók a képek :).Ás hát az utolsón tiszta ANYA :).Na persze apát nem láttam még... :roll:
Akkor jól megy az evészet, ez tényleg nagyon jó, bár a fiúk általában nem csinálnak nagy gondot belőle :).
Mi is sütőtökkel, répával kezdtünk anno Bulcsúval,mert apja allergiás az almára, így nem kezdhettünk azzal... Pedig jól jött volna,mert éppen kicsit híg volt a kaka,amire pont jól jött volna.Szerencsére eddig egyik gyerek sem allergiás :).
Szt érdemes idomulni a gyerekhez,és itt 1-2 héten már talán annyira nem múlik semmi nagy gond a hozzátáplálásnál.Pláne,ha láthatóan jól érzi magát :).
Azért látom, szopi is maradt még bőven :).Éjszaka már gondolom végig alszik,nem? :)
Rubint Réka torna megy már??? Pont ma láttam a konditeremben róla tuti képet,tessék azt előirányozni :D!Na jó, a szilikont elhagyhatod :D!Na persze neked,nem Apának :D!

Ja,ja,sok volt ez a félév,mert 18 tantárgyunk volt,szl elegünk lett.Szt így utolsó előtti félévben ez elég gáz :(.ÉS ebből volt egy 36 órás terepgyak,amiről elég komoly portfóliót kellett csinálni...Na de már túl vagyok rajta :).

Olvastam a nagybátyádról már,és nagyon sajnálom :(.... Mi történt vele? Nem akarok ám tolakodó lenni,de ahogy kivettem a szavaidból,hirtelen történt :(...

Babauszi jó,de szt elég csak addig járni,amíg ellesitek a technikát :).Anno mi is jártunk,de sokszor nem volt jó az időpont,na meg Bulcsú nagyon nem szerette,amikor a víz alá akarták erőszakolni... :( Akkor abbahagytuk és lejártunk akkor,amikor kevesen voltak.Ismerősünk dolgozott az usziban és mondta,hogy a vízminőségben semmit nem változtattak...
Úgyhogy Villőt már csak magunktól vittük, egészen kicsi korától :).
Amúgy meg Bulcsú úszóedzője mondta nemrég,hogy nagyon nem csípik ezt babaúszást, mert ugye a búvárreflexet próbálják erősíteni, rögzíteni a babákban, hogy víz alá mehessenek, aztán később, amikor rendes úszásra jár oviban vagy iskolában, akkor nem győzik kinevelni belőle,mert ugye normál úszáson azt tanulják meg,hogy ne visszatartsák a lélegzetüket,hanem ki kell fújni a levegőt....
Na bocs,ez kicsit hosszú lett,meg lebeszélés,csak a tapasztalataim :):)...
Minden esetre az úszás, a víz az egyik legnagyobb élmény a gyerekeknek,mi is sokat járunk usziba :).

Mindenképpen találkozunk idén :wink:!


Tonti

Nagyon jó a kép Rateról :).
Ügyesen esznek a kicsik,megnéztem :).Villő is 1 évesen már csak egyedül volt hajlandó :D!
Na tudod,egy anya nem adhatja fel sosem :wink:!
Tényleg jó lenne talizni,remélem,tudtok jönni és össze is fog jönni :)....
Gyerkőcök ügyesek,de hát na,megy az idő :D...már nagyon nagyok :).



Mennem kell,mert követelnek :)

Ezt nézzétek meg,ha van kedvetek.... :)

http://www.youtube.com/watch?v=eoI_qyfW31U

 
 


Anya sajnos már nem alussza át az éjszakákat! szép volt.. 2 *is felkel néha :lol: evvan

uszi majd meglátjuk, kipróbáljuk, oszt jól van :lol:

ja én már rég megnéztem..megint jók vagytok! :lol:
Vendég
 


Boni,már megint csak ennyi? :(:(

Alvást sajnálom, de majd alakul :).Az biztos,hogy amíg egészen picik,minden jól megy :).Azért szoktam kuncogni az ismerősökön,amikor büszkén mondják,hogy az 1 hónapos baba milyen jól alszik :wink:...de nem rontom el a lelkesedésüket :).Meg hát nem is mindegyik egyforma :).

Na megyek jelmezt gyártani :)

 
 


Anya milyen jelmezt gyártottál?

ma voltunk Kikában etetőszéket nézni, hát eddig az álmom egy Stokk etetőszék volt, na a térdem közepéig ért.. :twisted:

na férjem elhajt még jövök :cry: :lol:
Vendég
 


itt vagyok

szóval ahhoz képest mennyibe kerül és mennyire dicsérik én hatalmasat csalódtam a Tripp trapp etetőszékben..ZSigit bele próbáltuk ültetni de nem sikerült :shock:

így teszveszen vettünk egy Peg PErego Merenda http://www.kpoxa-shop.ru/products_pictures/0650014.jpg

remélem megfelel majd kis Uralkodómnak is!

kicsit lebetgedtem..szedem szorgalmasan az oscill----használ, sőt tesóméknál a két gyerek ezen a télen még nem volt beteg.. a kicsi nek fájt a torka meg náthás volt, de tesóm emelte adagot és elmúlt..szóval hála!

úgy imádtam amikor gyerekként mindig mi nyertük a jelmezversenyt anyu által varrt jelmezeinkben!

most már nem nagyon öltöznek be sajnos

:cry:

na megyek lepihenek

pápá
Vendég
 


Sziasztok!

Illetve szia Boni :lol:!
Jól eldumcsizunk mi itt ketten, se Tontica, se Athiz :(... na mindegy...
Majd jönnek :).

Jelmezek még nincsenek kész,de Bulcsúval oroszlánban egyeztünk ki (eddig légy :shock: , meg párduc akart lenni :?).Villő már régóta pillangó akart lenni,mivel az a jele az oviban.Tegnap még egy pillangós harisnyát is vettem neki :).
Aztán a héten nekiállok,eddig csak mintákat kerestem,hogy is nézzenek ki :).

Azért szerencsére az oviban még beöltöznek,de időt senki nem akar rá szánni :(...

Jobbulást akkor neked, az osci tényleg jó.Nálunk homeovox és homeogene van mindig otthon,meg aconitum.Ezek gyorsan hatnak szerencsére, így megússzuk ezekkel, ha betegség van.Azért jók ezek a homeos szerek :).

Etetőszék jó,azt az egyet megtanultam,hogy nem érdemes nagy pénzt belefektetni,mert vagy nem nyújt annyit,hogy megérje az árát,vagy nagyon hamar kikívánkozik belőle a gyerek :D!
Villő 1 évesen abbahagyta az etetőszék használatot, miután onnantól egyedül óhajtott enni :).Így vettem neki egy székre rakható kisszéket,amit rá lehet szíjazni,meg a gyereket is belecsatolni, és azt nagyon élvezte.Az etetőszéket ,meg gyorsan el is adtam jó áron :lol:!

Stokk hogy néz ki? Linkelj nekem egyet :D!
A másik jól néz ki,biztosan tetszeni fog Zsiginek :).

Pusz

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: