Új privát üzeneted érkezett!

Anya ügyi leszel! :wink:
Vendég
 


Csak pár kép :).

Kép

Kép

Kép

Buli szuper volt, fél7-kor jöttünk el,de még maradt volna mindenki :).

Apa sajna nem tudott eljönni,mert nagyon elkapta a betegség,itthon nyomta az ágyat.Estére ugyan jobban lett,de szenved :(...
Így csináltam videókat is,had lássa,mit tudnak a kölkök :).

 
 


Anya! naggyon szépek vagytok!

APának jobbulást! :cry:
 
 

 
 

Anyapoc
Nagyon jó lett a pillangó jelmez is!!!!Nagyon ügyi vagy!!!
Az arcfestés meg külön dicséretet érdemel.
Apának gyors javulást kívánok!

Nekünk sajna nem lett kép,illetve óvónéni csinált.Apa vitte reggel a leányzót,mert nem volt hajlandó felkelni időben,nekem meg 8-ra jelenésem volt. :roll:

Ma nézelődtem a neten,írni mondjuk ölbebabától nem tudtam :oops: ,szal Athiz miért indított külön topikot?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Na,túl vagyunk a NAGY fellépésen,hát érdekes volt :roll: ...
két részeg csaj ott nyomult velünk és nagyon bezavartak,de senki áruk sem szólt :(.De azért mi jól éreztük magunkat :D!

Boni

Köszi :).Olvastam,hogy nega lett a teszt :).Azért a többi ajándéknak örült Apa? És azóta másik teszt :roll: ?

Okr

Köszi :).
Azért remélem,lesznek képek az óvónénitől :).
Ja,arcfestés,hát ahhoz képest,hogy először csináltam ilyet :D!Egyébként nagyon könnyű vele dolgozni,csak a gyerekek állandóan fintorogtak :roll:...
Hát asszem abban az időben sem pörgött ez a topik,amikor Athiz azt a topikot indította.. :roll: És hát gondolom,beszélgetni akart :).De szt már nem nagyon megy az sem :roll:...
Betegség?Elmúlt?

 
 


Anya profi festő leszel! mensi van... :wink: most 2 hónapig extrakihagyás hogy decemberben tuti itthon lehessek :lol:
 
 


ja igen

Kép Kép
Kép
 
 


Óóó,micsoda szülinap :):).Apa 1 éves :D!Nagyon jó :).
Az én fiamnak is van egy képe,ahol uígy néz ki,mint Zsigi,de komolyan!!!!Majd előkeresem.
Akkor már megy a mászás ? :)

Micsoda előrelátás :lol:!Na igen,megvannak annak a böjtje is...arról nem is beszélve,hogy milyen szar,ha a gyerek karácsonykor születik.Se szülinapja nincs igazán,se karácsonya :?...


Itt kezdődik a farsangi mulatság :)
http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... 6056_1.flv

 
 


bonika írta: mensi van... :wink: most 2 hónapig extrakihagyás hogy decemberben tuti itthon lehessek :lol:


No ezt nem értem! :oops: :oops: Akkor most tervben a baba,vagy inkább nem??

Anyapoc
Csudajó a videó!!!Édesek a gyerekek!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!

esik a hó

OKr tesó tervben van mindenképpen..

védekeztünk, de inkább ciklus közepén... , gondoltunk ha jönni akar korábban akkor jöjjön ha nem nem.. de konkrétan csak nyáron gondoltuk...

most ebben az én 1. ciklusomban a szerintem ciklus vége felé abszolut nem védekeztünk... erre amikor dokinál voltam mondta, hogy most van Pé hajrá.ez akkor volt, amikor én azt hittem 4 nap múlva mensi... ezért vártuk, hogy mi lesz, mert pont előtte való nap voltunk eggyütt...

hú ez hosszú volt..

de amit nem szeretnék,hogy karácsonykor ne legyek otthon ZSigmonddal, így mondtam apának, hogy márciusban, ápr.elején hatékonyabb védekezés, utána szabad pálya... :oops:

Anya mászásnak nem nevezném, ebből a pozícióból nyusziugrásokkal halad előre..kúszásban profi, és végre tegnapelőtt hátról hasra is átfordult...(eddig csak hasról ment)

nagyon édesek a gyerekek! :lol: először hang nélkül kattintottam rá, mondom hát az oroszlán feje hol maradt? aztán hanggal már leesett! :lol:
Vendég
 


Nagyon édes a Kisfiad!!!! :D

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
 
 


HOl vagytok? :roll:
Vendég
 


Vagyok, de csak read only, mert Rami is beteg lett a nagyok után, lázas, meg folyik az oprra mint a csap, és extra nyűgös. Engem is utolért, de szerencse csak a nátha... :cry:

 
 


Vagyok,majd jövök!

Sűrű a hét :?....

 
 


Na mégis van egy kis időm :).

Boni

Akkor gratu a kis kúszóbajnoknak :D!Na de sercperc alatt megtanulja majd a mászát,abban olyan profik tudnak lenni :).Imádtam azt a korszakot :).Utána meg édes,ahogy totyognak :).
Ja,szl láttad,hogy miért a lábát vettem fel a gyereknek? :lol: Azé' néha a feje is benne vóóóót...
Nálunk mindkét fogantatást sikerült jól időzíteni véletlenül :D!Mi februárba kezdtük volna csak egyébként Villőt gyártani anno ( :lol:),de bennem fel sem mertült ez a Karácsony dolog...Csak az,hogy ha sikerül eslőre,akkor november környékén szültem volna és akkor Apa otthon lehetett volna szülésnél :).Hát nem jött össze :D!

Moni

Nektek jobbulást,remélem, a jobb időtől hamar meggyógyultok!!!Hétvégén már tavasz :)!
Aztán mesélj, Rami mi midnent tud már :)!

Puszi

 
 


Sziasztok!

Anyapoc: de edesek a kis jelmezesek es nagyon jo a video, nagyon tunderek a gyerekek!!! :D

Boni: azta Zsigi milyen nagy es mar ul? Vagyis probalkozik, nem? Hu, Ti mar kisteson gondolkoztok, amugy szerintem nagyon jo ha kis korkulonbseg van a tesok kozott csak Neked lesz kicsit neheezbb.

Moni: gyerekenek jobbulast aztan ha jobban lesztek rakj kepekt mert mar regen lattuk a kis Ramonat aki mar nem is olyan kicsi! :D

Okr: kar hogy nincs ket a kis Adarol a jelmezben! :(

Tenyleg, mi van Athizzal?

Mi jol vagyunk, kicsik mar masodik hete bolcsiben, Alex mar tok jol erzi ott Magat, nem sir reggelente de a kiskiralylany nagy hisztimester! :lol: :roll:
En total beteg vagyok, alaposan megfaztam. :?

Nekem is vannak jelmezeseim am:
Kép
Kép
Kép
Kép
Anna egy kistunder (az eletben inkabb egy boszorkany :lol: ) Alex egy Lunnis (spanyol mesefigura) Rate egy capa.

Es mar van nekem hajasbabam: :D
Kép
Kép

Megprobalok surubben jonni megigerem!!

KépKép
KépKép
 
 


Tonti!
De jó, hogy te is ideteláltál megint!!! Na rakok képet. Rami sztem ksiebb mint a te Annád! :wink: Még ekkora haja sincs! :cry: Vikinek enyni idősen én is már javában coffiztam, de Raminak épp csak egy mini coffit lehet csinálni.

Ma épp fánkot sütök, baráti társasággal megyünk torkosozni, és utána jövünk hozzánk fánkot enni. :lol:

Kép

Kép

Kép

 
 


Jaj de gyonyoruseges Ramona, micsoda szemek! Hogy lenne mar kissebb a Te Lanyod, dehogyis! A haja majd megno, Annam sem tolem orokolte, en majd ket eves koromig kopasz voltam. :lol:
Fank, nyami, nyami, imadom! Majd raeros idodben rakd fol a receptet. Ramona mond ma valamit? Anna csak mutogat meg nyogdecsel viszont Alex mondja hogy papa meg mama.

KépKép
KépKép
 
 


Jaj, kimaradt egy R betu, szoval: Mond mar valamit?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Nálunk megint betegség...Villő csak kicsit köhög, az orrfolyás már múlóban, Bulcsú viszont lázas.Már túl vagyunk egy priznicen,mert nem volt kedvem megvárni a gyógyszer hatását,igaz csak 39 volt a láza :(.És csúnyán köhög :(.
Apa meg megint fosik :?..azt gyanítja,hogy amikor jött haza Pestről tegnap, evett a pályaudvaron egy pizzát,ami már akkor nem tetszett neki :roll:... nagyon durva ...

Boni

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !!!!
Ez mind a tied!!!!Sehol senki,jövünk,oszt lelépsz!!!!!
Harapni is tudok ám :wink:!

Moni

Nagyon aranyos kislány Rami :).

Tonti

Édesek a gyerekek :).

Na,most mennem kell :?...

 
 


Anya bocsi, csak ZSigi lebetegedett :cry: bronchitise van..ma már ügyeleten is voltunk..

hajnalban mégegy nagybátyámat elveszítettem..szóval nem vagyok toppon..de holnap jövök

Tonti örülök,hogy előkerültél... Tontoi, Moncsi gyönyörűek gyerekek! nya jobbulást!
Vendég
 


Boni

Sajnálom :(.Mindegyiket :(.....Mit kaptatok rá?Valamilyen köptetőt?

Nagybátyád? :( Mi történt? Privi? :roll:

 
 


Olvastam a másikban :(:(:(....
Sajnálom ezt a sok szenvedést...remélem,tényleg vége....

 
 


csak bemásolásra futja

szóval délután ZSigmond elkezdte sípolva venni a levegőt, és bár dr.néni azt mondta, hogy csak ha lázas menjünk az ügyeletre mi elvittük... ott megállapították, hogy a bronchitise átment asztmás jellegübe.. a kilégzés nehézkes emiatt sípol... kapott orron keresztül gyógyszert hörgőtágítót két befúvást egy nagy csövön keresztül..és irtak fel neki plussz két gyógyszert.. egy hörgőtágítót meg egy ornyálkahártya duzzanatot csökkentőt.. plussz még kapja a köptetőt meg c vitamint és fél óránként szívom az orrát..és a hátát kenem babyluuf-val. Crying or Very sad

amint hazaértünk egyből úgy elkezdett köhögni, hogy hányt is..de jó sok slejm távozott megkönnyebbült...

éjszaka óránként kelt cicizni (2 napja csak cici van) 2.30tól 4ig ébren voltunk.. mert muszáj volt kiszívni nózit és erre felébredt ...

reggel ,megint hallottam a sípolást beadtam neki a gyógyszert a hörgőtágítót egyenlőre megszüntette... ha nem szűnne vissza kell vinni a HEim PÁlba... dr.néni 17 től rendel..megyünk kontrollra meglátjuk mit mond...

egyébként Zsiván jó kedvű, mosolyog.. és egész nap bújik... megszakad a szivem érte.. ja szerencsére nem lázas...
Vendég
 


de tegnap éjjel katasztrófa volt... annyit köhögött valószínű a BAby luuftól .és összehányta magát ..szegénykém a pihenőszékében aludt közöttünk félülőben.. bár aludt az túlzás..fél órákra bekumott.. aztán visítva ébredés ...aztán hajnali 3 kor adtam neki Viburcolt és 2 perc múlva aludt is 6ig.. most evett (amióta beteg csak cicit fogad el)

tegnap voltunk körzetinél, sajnos nem úsztuk meg az antibiotikumot Klacid babyt írt fel... a sípolás nincs a Spiropent úgy látszik segített.. az antibogyó mellé adok neki normafloret is.. csütörtökön kontroll ..én nem tudom hol fázott meg ennyire.. annyira vigyáztam rá..lehet ez volt a baj? ááááááá

annyira sajnálom..ennyi gyógyszert...... apa meg pánikol.. őt is nagyon sajnálom, de néha attól megyek a falnak.. hiába kérem, hogy a gyerek előtt ne vágjon kétségbeesett arcot.. bár éjjel már próbálta türtőztetni magát szegényem...ahogy ő mondaná sosem gondolta volna, hoyg ennyire fog fájni ha szenvedni látja Zsiványunkat...szóval csak én vagyok talpon a vidéken! mert muszáj!
Vendég
 


Anyapoc: latom mindenki beteg, sajnalom!!! Most mar jojjon a tavasz mert en is uuuuuuuuuuuutalom ezt a sok, franya betegseget!!!

Boni: hu, nagyon beteg lehet szegeny Zsigi, kicsit csodalkozom is hogy otthon vagytok, Annacskaval ket honaposan voltunk 4 napot a korhazban bronhitisz miatt de meg akkor sem volt olyan rosszul mint most a Te Zsigid! Mi is betegek vagyunk es ujra bronhitisz, sajna en mar hozza vagyok szokva, az en gyerekeim egy telen min. 3-4-szer megtortenik. :cry:
Remelem azert mar jobban vagytok!!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Mi már jól vagyunk,Igaz Apa tegnap még hányt is :shock: , Bulcsú még lázas volt,de ma már tk kutya bajuk :).

Boni

Sajnálom Zsigit :(.Szar szembesülni azzal,hogy előbb utóbb eléri őket a betegség. :( Sajnos nem ez volt az utolsó :?...
Egyébként bronchitis könnyen kialakul a kicsiknél szt,apró megfázásból is,mert még nagyon rövid a légcsövük... :roll:
Remélem,hamar átvészelitek és kórházba nem kell menni... :roll:
Apa meg szedje össze magát,irgumburgum :D!
Kruppotok ne legyen,az nagyon gáz.Én annyira örülök,hogy Bulcsú végre elnőtte... :roll:

Tonti

Látom,neked is eleged van a télből,pedig szt nálatok jobb idő van :wink:!
Megint betegen?De te már jobban vagy? :)

Pusztok,mennem kell!

 
 


Anya jobbulást családnak!

ma éjszakánk jobb volt.. drnéni írt fel Ventolin sprayt de a sípolás anélkül is abbamarad.. rengeteg slejmet kihányt egyfolytában jár a szája, mosolyog nincs láza... remélem már rendbe jön lassan, de az még messze van.. és ma reggel végre elkezdett kakiban is távozni a hurut.. és nem is olyan büdi a kaki.... aranya csillagom még a hányás után is nevet..(mondjuk lehet mert viccelődöm vele :oops: de muszáj feldobnom kicsit 8)

Tonti nem szeretném a kórházat, de ha belázasodik akkor az lesz.. kruppot meg ne is említsétek..remélem elkerül...
Vendég
 


Boni

Örülök,hogy javul a helyzet :).Nálunk ma Villő lázasodott be :?...
Na szl elkezdtél hozzászokni a dolgokhoz, a következő már kevésbé lesz ijesztő :).
Reméljük nem tér vissza később a bronchitis, és a krupp is elkerül benneteket!!!!

Hányás az kellemetlen,de nem baj,ha kijön a trutyi :roll:...

 
 


Jelentem drnéni félig gyógyultnak nyilvánította ZsiVányt :lol:
Vendég
 


Boni

Örülök!!!!!Ez azért jó hír :).

Nálunk viszont egyre gázabb a helyzet.Estére Villő ugye belázasodott, éjjel vizesruha, ami levitte,aludt legalább.Most estére annyira felment neki (39,5-ig mértem), hogy Nurofen+vizesruha alig vitte le :(....
Most alszik a drágám,kiütötte magát :?...

Voltunk sulinézőben Bulcsúval és Apával ma :).Megnézhettük a leendő tanítónéni, nagyon szimpatikus volt :).Jó órát tartott,igaz,mivel bemutató óra volt,nyilván készültek a gyerekek is rá,mert azért több feladatot ismertek abból,amit eléjük rakott.De így láthattuk nyilván,hogy mi mindent csinálnak :).

Na megyek,mert hulla vagyok :?...

Pusz

 
 


Anya ilyenkor váltva kell adni a lázcsillapítót! különböző fajtát

éppen most vitték be unokaöcsém kórházba, mert 38.6nál begörcsölt fennakadtakl a szemei... megmerevedett.. :cry:
Vendég
 


Boni

Az a baj,hogy csak nurofen volt itthon :(...

De a vizes lepedő hatásos nálunk és ráadásul természetes :wink:!
Tk 3 becsavarás levitte hőemelkedésre, csak mindig várok,hogy hat-e a lázcsillapító.De lehet,hogy többet azzal magas láznál nem is kísérletezek :?...

Szegény kissrác!!!!Mi van vele???Jobban van?És is attól féltem,hogy görcs lesz,bár nekem még egyik gyerek sem csinált ilyet :roll:...

Villőnek megint van kis láza,ez a két pupú vírus
:evil: !

Zsigi hogy van??

 
 


az a baja nurofennel a doki szerint,hogy nagyon lassan hat :roll: ezért javasolja mellé a panadolt is vagy más tipusut..

hütőfürdő mindig jót tsz..illetve fedőn melegített hagyma karika talphoz kötözve és rá zokni húzva :wink:

unokaöcsém még kórházban, egész nap hütőföürdő, a láza nem akar lemenni ő ritkán lázasodik,de akkor mindig kórházban köt ki,mert nem bírják levinni neki :cry: hétfőn eeg-t csinálnak, hogy kizárják epilepsziát..mivel 38,6 nál volt a görcs :roll:

ZSIgi köszi jól van..ma már orában is voltunk pelusért... kipróbáltuk új sportbabakocsit... hát nem is éreztem,hogy benne van gyerek... (másik topikban van fennt kép)

egy másik topikban írta egy kedves topiktárs,hogy a germicid kúpban vannak olyan anyagok amik megakadályozzák a lázgörcsöt :roll:

remeélm Villő hamar kilábal

unokaöcsém(idősebb) sulijában a 3/4 suli influenzás, sokan kórházban vannak!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem már mindenki sokkal jobban van, vagy gyógyult már!!!

Mi most egészségesek agyunk, remélem azok is maardunk már!!!

Semmi különös nincs velünk, zajlanak a dolgos hétköznapok.

Boni!
Melyik másik tpicra hivatkoztok mindig... Én nem tudom...
:oops: :oops:

 
 


Sziasztok!

Boni

OK,hagymát kipróbálom :mrgreen: .Mondjuk én nem fürdetem,hanem becsavarom :roll:...
Az biztos,hogy a Nurofen lassan hat,észrevettem :?... Germicid talán van itthon,el is felejtettem megnézni :roll:...
Szegény unoköcsi :(...Remélem,nem lesz gond és nem epilepszia :roll:...
Influenza,érdekes,nálunk nem tombol :roll:..
Örülök,hogy Zsigi már jól :).
Mi megint alig aludtunk,egész éjjel láz,de most elég volt a Nurofen,reggelre elfújták :shock: ...Most nem tudom,mit csináljak,vigyem-e ügyeletre,vagy sem :?...

Néztem a kocsit,nem semmire bonyolítottátok,ki mikor melyiket használja :lol:!Milyen típus?Olyan ismerős... :roll:
Mi anno Graco ultrakönnyűjét vettük,igaz ,akkor volt 27ezer,de megérte.Könnyen kezelhető volt,kiszolgált 2 gyereket,és volt kölcsönbe is és még mindig tk jó :).Majd el is akarom adni :roll:...
Mert ugye mi vettünk anno Rómában egyet,mert Villő nem tűrte a kendőben hordozást :D!Az egy prenatal,szintén jó,azt meg akarom tartani,hátha :wink:!

Moni

Örülök,hogy jól vagytok :).Legalább Ti :).
A topik a hőmérős,itt alattunk kettővel talán :).Ahonnan mi nyitottuk a babásat :wink:!

Bakker,itt akkora szél van,hogy majd elfújja a házat!!! :shock: :shock: :shock:

Boldog nőnapot nőtársaim :lol:! Kép

 
 


Anya' a pillangó stipistopi :lol:

melyik babakocsi a Gracotól? van képed? hátha találok vevőt rá

:wink:

ja és közben hugomék kitalálták hogy mégis vesznek

ez TOp rider.. a régebbi... :lol:

BOldog nőnapot NEked is nőtársam

:wink:

és ha láz marad akkor holnap reggel doki ...

Moni örülök, hogy jól vagytok
Vendég
 


Sikerült képet találnom a régi típusról :).

Kép

Csak az enyém szürke-sárga...

Az új modell ilyen:


Kép

Ami nagyon jó benne,hogy 4,5 kg az egész babakocsi, az első kerekek bolygósíthatók,de le is fixálhatók, lapra lehet csukni, van elől egy merevített keret,hogy a baba ne tudjon "kiugrani", vízszintesig dönthető, de akárhány fokozatban,mert tk egy ilyen zsinóros megoldása van,mint a hátizsák szájának összehúzására (nem tudom jobban leírni :D).
A hátsókerekek egyben fékezhetők egy rúddal,nagy bevásárló kosara van,ami lekapcsolható, a huzat levehető,könnyen mosható (igaz itt-ott csavarozni kell :D)...
A tolókar magassága állítható, egy kinyitható,könnyű összecsukni is.

A z új modell ára 37000 Ft :?...

Ha találsz rá vevőt,akkor felviszem,amikor megyünk apázni áprilisban :).

Ja,Villő most rendben van,ha megint belázasodik,akkor holnap tuti orvos lesz belőle :?... Persze,hogy Apa holnap megy Pestre :twisted: !!

Pillangó tied lehet :wink:!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyapoc 2009.03.08 15:20-kor.

 
 


ANYA EZ A KETTŐ NEM UGYANAZ? :roll: :lol:
Vendég
 


Most :lol: ?

 
 


háhá :wink:
Vendég
 


8)

 
 


Volt Apa ügyeleten Villővel,mert megint felment a láza estére...

Dokinéni szt minden rendben,vírus és lehet brutálabb is,akár 40 fokos láz :shock: ...
Most időben adtam a Nurofent,le is vitte neki.De legalább nem kell antibogyó... :roll:
Most jól van,de gondolom holnap megint ez lesz :?....
Szegényem,köhög,de már szakad fel neki,végre értelme van az orrfújásnak is....

Na,szl legalább ezen is túl vagyunk :).

Pusz

 
 


Jó reggelt! Szegény Villő! :cry: pusszantom!

mi tegnap romantikáztunk apával és fiam jót aludt közben

ma lesz EEG unokaöcsémnek annyira izgulok nehogy epilepszia legyen....

:(
Vendég
 


ANya!
Mihamarabb gyógyuljatok meg!!!!

Boni!
Gyere mesélj, mi volt az EEG-n?

Mi megvagyunk, az idő tegnap nagyon szuper volt, hétágra sütött a nap, a szél se fújt. Ma de. is hasonló volt, napsütés nélkül, de sajna mostanra megérkezett ez a bolond szél.

Többiek?

 
 


Sziasztok!

Boni

Na,minden rendben volt????Nagyon remélem,hogy minden rendben!!!
Csak nem házassági évforduló volt? :) Vagy csak úgy :wink:?
Villő reggel is lázas volt még,nagyon szutyog az orra,már tiszta vörös neki :(....

Moni

Nálunk is jó idő volt,csak fújt a szél :?...Akkor az most rt oda :wink:!

Szl köszi lányok,igyekszünk gyógyulni,csak nehezen megy.Apa meg szerdán el 1 hétre :(.... Na de hát ugye elérkezett az idő :?...

 
 


sziasztok..sajna még nincs eredmény.. főorvos nincs bennt és megvárják :twisted:

viszont a vérkép alapján nincs gyulladás, vírus a szervezetében, ma mégis megint felment neki40 c ra a láza..

nővérem lebetegedett, meg unokaöcsém influenzásokkal van egy szobában...

jaj olyan rossz ez a bizonytalanság :(

hihi nőnap alkalmából csak úgy :wink:
Vendég
 


Boni

Bakker,ez durva :(.Remélem,egyszerű lesz a megoldás...
Szegények :(.

Ja, értem :).Szl ilyen rendes férj-fajta :wink:!

Villő továbbra is lázas,holnap elmegyünk saját dokinkhoz,mert azért ez már nem normális :(....
Szegényem,nem tud kikeveredni :(.Ma du már Germicidet adtam neki,az is csak 37-ig vitte le a hőjét :(.Hát majd meglátjuk,mi lesz,mert legalább ma már eszik is valamennyit.Megint fogyott 1 kilót :?...Lassan elfogy a gyerek :shock:...

 
 


Anya jobban van Villő?

unokaöcsémnél csütörtökön lesz eredmény ha + gyógyszerbeállítás ha - akkor alvásmegvonásos vizsgálat! :cry:
Vendég
 


Boni

Voltunk tegnap dokinál végül,kellett Bulcsúnak is igazolás.Megnézte,azt mondta,hogy semmi tragikus, de mivel kicsit pirosabb belül a füle,inkább ad gyógyszert.Augmentint kapott,keveset, péntek este viszem vissza ,mert dokinéni ügyeletes lesz.Azóta nem lázas, jobban is van :).

Unokaöcsinek nagyon drukkolok,remélem,semmi gond nem lesz...Azért az alvásmegvonásos vizsgálat sem lesz kellemes :?...

Ti jól vagytok már?

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: