Új privát üzeneted érkezett!

http://www.focusbutor.hu/thumb.php?widt ... 8_0001.jpg

ime .de élőben a combomig ért.. nadon pici volt és Zsigi is hiába szerette volna élvezni

de jó pillangó! ha ott laknék kifesteném az arcát gyönyörű pillangóra! na majd ha jöttök és megyünk állatkertbe! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 



Naggyon dizájnos az etetőszék :D!De mondjuk nem tudom,mennyire lehetett kényelmes :roll:...
Nem baj, ha combig ér,úgyis ülve teteted :D!Vagyis hogy Te is ülsz :wink:!
Egyébként ez állítható?Mert látom,hogy oldalt vannak helyek különböző magasságban...

Nagyon jó az a kép,amit a pillangó jelmezről találtál :).Én is találtam egy csomót,de ezt nem :):Majd ezt is alapul veszem,hasonlót néztem ki én is.
Ilyen profi vagy arcfestésben????Akkor tuti, hogy ha megyünk nem úszod meg :wink:!

Tényleg neki kéne állnom a jelmezeknek,de még annyi vasalni való van :(... Meg ki kéne dolgozni az államvizsgatételekből azt a kettőt,ami rám esik :?....

 
 

 
 

este írok, most fürcsi van :lol:
Vendég
 


aecfestésben bármi jöhet :lol:

na ZSigmond nem fért el a szűkítővel.. mondom inkább játéknak tűnt.. lehet állítani a magasságát 12 éves korig ...de a mi asztalunkhoz nem tudnám benne ültetni...ezért rántottam fel az agyam,hogy ennyiért osztogatják..férjemet idézve: MÉg jó,hogy lehet kapni!

tényleg ülve kell etetni? :wink: :lol:

Kitartás csajszi! minnyá vége!

:lol: vasalást nem vállalom, jelmezt még talán! :lol:
Vendég
 


Haha,Apa is azt szokta mondani.... :) Még jó,hogy lehet kapni.Na de mennyi az annyi? :roll:

És melyik gyerek ül 12 évesen még etetőszékben???? :shock: :shock: (már ha minden rendben vele... :roll:)

Szl arcfestésben profi vagy :).Jó tudni :wink: ...

A mindjárt vége még odébb van,mert szt idén nem fogok tudni államvizsgázni :(.Érettségik,meg minden.Majd januárban jövőre :).De nem is bánom,mert így legalább lesz időm nyugisan megtanulni :).

Jelmezvarrást nem adom :lol:!Inkább vasajjá :D!Na jó,elfér még ott,ahol van :wink:!

Fél este hörcsögöt hajkurásztunk,mert az a kis disznó (persze hörcsög :D) kijött vhogy a terráriumból.A nagyszobában társasoztunk a gyerekekkel,amikor egyszer csak vmi elfutott a sék alatt,fél szemmel láttam.Majdnem szívrohamot kaptam.Utána bespurizott a mi szobánkba,alig tudtuk kihalászni az ágy alól :twisted: ....

El is dőlök,nem bírom én már ezeket az izgalmakat :D!

Pusszantás :)!

 
 


:lol:

úgy értem hogy nem etetőszékként hanem csak székként!

hörcsög áááááááááááááá

jó pihit!

pusssz
Vendég
 


Pedig teljesen elképeltem, ahogy etetőszékként használja a 12 éves :lol:!


Na és lesz esélye ennek a ciklusnak? :wink: Már csak 1 hét....

 
 


Apa éppen influenzás volt.. így kerültük egymást! :wink: amikor meg találkoztunk peték biztos már seholsenem voltak :lol: így csak gyakorlatozunk! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Az is jó :wink:!
Legalább menni fog,mire kell :D!
Ezek szt Ti nem kaptátok el :).

 
 


JÓ reggelt!

dehogynem dehogynem.. én elkaptam de a csodabogyódnak köszönhetően csak 1 nap volt car, a többi kibírható!
picifiam szerencsére kemény mint a vidia... remélem így is marad!

sikerült kúszásról felvételt készítenem, csak feltölteni nem tom, de majd rájövök...

készül a jelmez? tegnap láttam Plusban pillangójelmezt de hátracsatolós volt..és hercegnős :wink:

én annyi minden voltam török lány, virágáruslány, kínai , cigánylány, spanyollány, padödö, bohóc, legyetek jók ha tudtok ból egy gyerek az ofőnk volt a pap.....stb stb.. kínai többször is..oviban is egyszer majd általánosban amikor a Diótörőt adtuk elő.. én imádom a maszkabált.. nagyon szeretnék egyszer kimenni a velencei karneválra is..

én imádtam

ja és voltam méhecske is középiskolában Herenden a koleszban.. :lol: na jól feltörtek az emlékképek!


:lol: :lol: :lol:

gyakorlatozunk.. és lányra gyúrunk vazze.. ugyhogy Pé napján nincs szeressük egymást gyerekek... oszt ha fiús anyának szánt a sors, akkor e van..



bár nekem ki tudja mire rendeződik a ciklusom, előtte sem volt olyan fényes, voltak ollan görbéim hogy hajaj...


na most olvashatsz

még jövök csak átlátogatok máshova is

tételekkel haladsz? mi is azt csináltuk, hoyg szétosztottuk 4en, és kidolgoztuk..csak az volt ezzel a baj, hoyg én utána az összeset átdolgoztam


:oops: :lol:

ma vasalni fogok, mert lassan hegymászó felszerelést kell vennem, hoyg a tetejére feljussak :lol:
Vendég
 


Na végre, tisztességes mennyiség :wink:!

Jelmez: áááá,de hogy,tegnap anyumék voltak köszönteni (elmaradt névnap a hányás-fosás miatt :?), gyerekeket le sem lehetett lőni, utána meg már fürdés, vacsi, játék, alvás :).Oszt ugye este varrni már ciki :). (amúgy borzasztó, hogy gyorsan mennek a napok, na meg mire hazaérünk, már félig este van :(.....)

Én is voltam mindenféle, mindig anyum csinálta a kjelmezeket, de csak általánosban, mert valahogy középiskolában már nem volt divat.Amire emlékszem, hogy voltam néger lány, meg ördög :).MÁsra nem :(.
De látom,Te azért rendesen nyomtad :lol:!
A velencei karnevál biztosan nagy élmény, egyébként Németországban is vannak nagy karneválok ilyenkor :).


Szl lányra gyúrtok :wink:.Mi is bepróbálkoztunk, sikerült is :D!De akkor sem lettem volna csalódott, ha fiú lesz,pedig nekem azt mondták,hogy tipikusan fiús anyuka vagyok.Na ja,ha fiam volt csak eddig :D!Huh,de utáltam :evil: ... mondtam is,már csak azért is lányt szülök, vazze :evil: !Összejött :)!
Anyum szt én is így készültem, szl van ebben valami :wink:!
Hőmérőztél egyébként ? Már hogy peteérést belőni,meg ilyenek...


Betegség: szl hat a csodagyógyszer :).Nekünk eddig mindig bejöttek a homeos és természetes cuccok, néha kell csak antibogyó,amikor későn kapom el,vagy olyan hirtelen jön a betegség, hogy már nincs idő kikúrálni.Így a dokinéni is alig lát minket, mindig meg is jegyzi,amikor oltásra vagy státuszvizsgálatra megyünk :lol:!
Igaz, amúgy sem vagyok egy orvoshoz rohangálós fajta :roll:....


Tételek: én is így vagyok,mi ugyan kb 30-an osztottuk fel,így egy emberre 2 tétel jutott,de én ki fogom dolgozni magamnak az összeset,mert nem bízok a többségben :roll:...ez ciki,de ha ehhez is úgy állnak hozzá,mint a vizsgákhoz,akkor nagy reményeim nincsenek.Így meg legalább ezzel is tanulom :).
Elkezdtem az egyiket, még csak az első pici résznél tartok,de már így is két oldal :shock: .... Nem tudom,mi lesz belőle a végére :?...

Vasalás detto, nekem is kéne,mert a múltkor nem sokat sikerült,de nem vesz rá a lélek :?.... Pedig közben mosni is kell,amióta itthon van a Zuram, sokkal több ruha van a szennyesben.Vagy csak a nagy méret miatt van? :D

Szegényem elment edzeni tegnapelőtt,még tegnap is fájt mindene :).Hiába ,nem szokta a cigány a szántást,de legalább rávette magát végre :).

Na most Te olvashatsz :D!

Pussztantás!

Ja,és töltsed csak fel a kúszást,hadd nézzem :).
Majd én is feltöltöm,Bulcsú hogy énekel a fürdőben :D!

 
 


Anya! hehe akkor hasonlóak vagyunk :lol:

az én drágám is menne edzeni, de annyit dogozik..hát ha nálunk apa itthon, akkor nem nagyon vasalok :oops: :lol: kihasználjuk az időt..

nem mértem hőt mert szerintem ciklusom még úgysem alakult ki, meg ugye az éjszakai bónuszetetések....

mikor lesz a farsang egyébként? jó volt a buli?
Vendég
 


Boni

Hát ha így,akkor n 2,5 hónapig nem vasalnék :lol:!Azé' el tudnám viselni :roll:....

Ja,azt hittem,már mértél,mert hogy célirányosak vagytok :).Volt már mensid?

20-án lesz a farsang,van még időm :).Csak lusta vagyok :(...vagy fáradt? :roll: Vagy csak a télből van elegem :D!

Melyik bulira gondolsz? :roll:

 
 


hehe anyukádék köszöntőse :lol:

volt január 10én .. most várom megint... még kérdés mikor jön... előtte sem 28naposak voltak, hanem 32 körüliek

ó 20. áig még 10et megvarrsz!

most megyek alcizni..majd még reggel jövök
Vendég
 


Ja,azé' nem tudtam,mert nem olyan buli volt,ami nekem buli :lol:!
Jó volt,kaptam egy szép nagy cserepes virágot,úgyhogy elkezdtünk hozzá alkást nézni :lol:!Na jó,csak helyet a lakásban :D!
Anyum sütött kókuszos hólabdát,ami Bulcsú kedvence :).Naná,hogy már csak 3 db van a tálcányi sütiből :D!

Amúgy csak dumcsiztunk, unokáztak,aztán persze rohantak haza :?... Na mondjuk hét közben nem lehet másként :(....


Szl volt már mensi,akkor van PÉ :).Ez a lényeg :).
Nekem is 32-35 naposak voltak világ életemben,az is teljesen normális.Sőt, a progi fázisom sem 14 napos,hosszabb,mert kb. a 17. napon van PÉ-m.
Én kifejezetten élvezem a hosszú ciklusokat :lol:!

Érdekes,hogy nekem szülés után lett olyan a ciklusom, hogy simán meg tudom mondani,hogy mikor van PÉ-m.Addig soha észre sem vettem, de Bulcsú óta annyira egyértelmű a méhnyaki nyák,hogy le sem tudnám tagadni :).Néha zavar is :oops: ....

Ja,ma megint nem varrtam :(.Majd hétvégén,amikor egész nap elő lehet venni a gépet.Így hét közben olyan rossz,mert kb. 5-re érünk haza,gyerekezünk és már este is van :?...

Na még kicsit írom az államvizsgatételt és én is megyek alunni :).

Pusz!

 
 


Hali!
Legelősször is BUÉK!
Bár már szinte semmit nem tudok senkiről,remélem mindenki jól van!
Én újabb vizsgaidőszakon vagyok túl,nőnek a lányok,mint a gomba,és maximálisan le vagyok terhelve,ezért nem is járok erre.Na meg internetszolgáltatót váltottunk,nem ment egyszerűen.
Csókolok minden hőmérőst!
Pusszantás:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó regeglt!

Elbúcsúzunk az első félévünktől :lol:

Kép

OKr neked is BUÉK! és kitartás! majd ha bekukucskálsz hozzál képeket!

Anya kókuszkocka? nyami nyami ennél jobban már csak a hólabdát szeretem

hát én most elég bizonytalan vagyok...mert én úgy gondoltam már rég túlvagyok a PÉn erre tegnap elég sok nyákom volt.. meg fáj baloldalon a petefészkem...remeélm jó kis felfázás bár attól nem átlátszó a nyák.. nem tudom.. hmmm na majd ma kérek egy Uh-t dokimtól mert ha csak most volt elvileg látja...megyek ma HPV és Citológoiavizsgálatra... izgulok... jáj

nekem sincs amúgy bajom a hosszú ciklussal..

Húgom már túl van a 18.héten..elég "érzékeny" eddig azt mondták fiú most azt hogy lány.. hát kíváncsi avgyok az új keresztgyerekem nemére...ami miatt aggódom, hogy Keszthelyen fog szülni mert a dokija oda tartozik.. pedig én mondtam neki, hoyg menjen ZEGre..Keszthelyen paraván választja el egymástól a szülő vajúdó nőket...
:lol: :roll:

ja és csak hallkan fiam 3 napja átalussza az éjszakákat ismét! :lol:

kitartás!
Vendég
 


Okr

Itt is szia :)!Azért csak gyere, és mesélj :).
Nekem is van vizsgaidőszak :wink:!

Boni

Nagyon jó a montázs :).Jól látom,hogy a közepén egy szülőszobai kép van? :)
Na,akkor lehet izgulni???? :D Ugyan az sem lenne baj, ha...nem? :wink:
Nekem is kéne HPV szűrés,mert volt condylomám :(.Csak mire eljutok dokihoz.De kénytelen leszek elmenni :).Tényleg,az is csak sima kenetvétel?Vagy vmi extra?Mert akkor úgy jelentkezek be....

Tesódnak gratula, akkor megvolt a genetikai UH? Mit jelent az,h érzékeny? :roll:
Nálunk is paravános a rendszer, illetve van egy apás szülőszoba.Mindkettőnél mázlim volt,mert Bulcsúnál bekerültem a kitolásra az apásba (tolófájásokkal sétáltam át :?), Villőnél meg a 3 ágyasban szültem,de csak én voltam :).Mindkét gyerekem megvárta azt az időszakot,amikor mindenki csak velük foglalkozott :).

"Halkan"-t lekopogjuk :wink:......


Hmmm.... hólabda volt :)...ami fehér krémes kívül,barna tészta, beleforgatva kókuszreszelékbe :).Fiam imáááááádja :).Persze én is... :roll:

 
 


ne kíííííínozz! imádom! :lol: nem csoda hogy mind megette..

érzékeny= mindenre ugrik, elsirja magát stb stb terhességi érzékenység! tudóóóóóóóóóóóóóóóóód

citológiai vizsgálatkor nem csinálnak külön HPV levételt..azt kérned kell doktiól..de ugyanúgy veszik le csak arra is kérj tenyésztést... lehet fizetős is..itt magánba 6000Ft de nálunk annyira gyakori..hogy..inkább kértem külön..szomorú,hogy ezt nem vizsgálják amúgy...

na van egy méhszájsebem,kaptam rá krémet... applikátorral kell felhelyezni ...
éééés extraPévan!vonalzót kell cserélnem ..és mivel leányt szeretnénk így ma nem találkozunk az ágy közepén
:lol: :lol:
Vendég
 


Anya ne fényképezz aggyá enni Kép

Éhes vagyook! Kép

jó, akkor megeszem az etetőszékemet! Kép

jó vicc volt mi? Kép
Vendég
 


Szió!

Hétvége sűrű volt :), most meg nem tudtam belépni :(....

Naggyon jók a képsorok :).Látom, Zsigi már "belakta" a széket :D!Ezek szt tetszik is neki :).

Ezek szt lesz min izgulni? :wink: Húúúúú, nem semmi :D!

HPV: hát sajnálatos tényleg... :( Akkor bejelentkezek,aztán mondom is,hogy mit akarok... :? Nálunk ha kenetet vesznek,az már 10000 Ft..nemtom,hogy ez extra pénz lesz-e... De az SZTK-ban nem bízok :?....
Ugyanez vonatkozik a strepto szűrésre is terhességnél.Nálunk nézik,de sok kórházban nem,vagy csak nagyon későn :?...

Méhszájseb :(... Szuper lehet :?... Remélem,sikerül megoldani...

Ja,terhességi érzékenység :).Már fel sem tűnik,mert el sem múlt :oops:.... Hihetetlen,mennyire megváltozik az ember...
Tesódnak van már gyereke?...nem emlékszem :roll:

Na megyek,mert fürcsi time van :).

 
 


Anya' itt a HPV 6000Ft citológia 1000Ft, UH 2000Ft maga a rendelés hogy ott lehetek 7000Ft
szerintem kérdezz rá hogy mit tartalmaz a kenetlevétel..

nővéremnek 2 fia van, húgomnak ő lesz az első babó..

megvolt a 6 hós kontroll

7100g 71 cm :lol: de valamiért most végigüvöltötte a vizsgálatot.... :roll:

ja és terjed Zsigmond név a kerületben :wink:

jelmez?

hétvégén hazautazunk de a pályán...most nem érintjük otthonodat..

ami most egyébként is gyászba borult

:cry:
Vendég
 


Gratulálok Zsiginek a szép méretekhez :).Szó se róla,igazi férfi :D!
Azért neki sem tetszhet minden :D!Lehet,hogy kezd rájönni,ez az egész egy nagy macera :wink:!

Szl már maradandót alkottatok :wink:!A jó dolgok gyorsan terjednek :D!

Mindenképpen megkérdezem,de biztos,hogy az átlag kenetvételben csak a citológia van :?... Sebaj,inkább megnézetem :).Csak végre időt kéne rá szakítani.Anyajegyet is kéne levetetnem, de az SZTK-ba kijáró sebészet minden nap fél11-kor jön és kb 1-ig rendel :?.Csak azért,hogy az odautalt járóbetegeket megnézzék ők is, biztos ami biztos alapon és adjanak időpontot :?... Na szl még ezt is valahova be kell nyomorítanom....

Jelmez sehol,két napja vasalok,mert mosok is :?.... Ma végeztem a nagyjával,egy kiskádnyi zokni gyűlt össze a családnak :lol:!

Igen,sajnos elég gyászos a helyzet felénk,egyszerűen a mai napig sem értjük, hogy hogyan történhetett :(.Szörnyű így látni a várost :(.... Na meg tudni, hogy én jártam azon a helyen már :roll:....
Ahh,egyszerűen nem tudom elhinni :(...

Na megyek,holnap versenyre viszek pár kölköt,még ránézek a munkáikra :roll:

Pusz!

 
 


Anya jó versenyezést mára!

nem is lehet felfogni épp ésszel, nem is csodálom, hogy ilyen indulatok szabadultak el hatására!

múlt héten barátnőm pasiját ütötték le Veszprémben, mert barátnőm nem akart a sráccal táncolni menni..ő meg mondta hogy bocsi de velem van..erre szó nélkül paff .... durva...

hehe 3 napja megpróbáltuk átszoktatni nagykádba, mert a kiskádat kölcsönadtuk egy ismerős párnak, akik márciusra várják kislányukat..

első nap:? lubicka de nem olyan örömteli módon, második nap ismik elvitték kádat..este fürdetőszivacsot betettem kba:. visítás ... mellé kellett másznom, de rossz hangulatban telt

3.nap: szivacs ki, fürdetőkarika be. de az meg csúszik, visítás, anya be, sírás végig..én kétségbeestem most mi van.. ciki, nem ciki, apa tegnap visszahoztuk kádat..

este fürcsi fiam féktelen jókedvvel lapátolta vizet, kacarászott, sikkantgatott...

csak visszaharcolta magának...

:lol:
Vendég
 


Olvasgatok ám itt is! :D :D

Mi még csak most alusszuk át az éjszakát,hogy nincs szopi egy hete :oops: ,ja persze átköltözött közénk a leányzó.Így néha 4 -n nyomorgunk egy ágyon.Apa már olyan Kordás ágyat akar venni. :oops:

Fürdés:már együtt fürdik a két csaj,így fele gond.Kivéve,ha apa nincs itthon mert akkor visítás nélkül nem megy ez sem.

Holnap reggel 8-ra kell mennem.Úgy nem szeretek korán kelni :oops: :oops: Le kellen feküdni,de vizsgaidőszakban megszoktam a hajnal 2-s fekvést.Na persze nem panaszkodjam,mert 3 hét múlva már írjuk a ZH-kat. :x Nálunk folyton vizsgaidőszak van. :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


OKr kitartás!

NEkünk majdnem Kordás ágyunk van 220*240 es :lol:
Vendég
 


Boniko
Az én nagy lányom is oroszlán! :shock: :x Hát izé,elég uralkodó jegy,finoman szólva. :oops:
El is felejtettem megírni,pedig akartam ám:gyerkőcöd nagyon cuki!Gratula!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Megvolt a verseny,bár ne mentem volna :?... értelme semmi, szájíz rossz utána, az egész egy nagy felfújt lufi.Olyan,mint az egyetemi diákkonferencia, csak kicsiben :(. Na mindegy, a végére elkapott a migrén is :?...

Boni

Zsigi nem semmi :D4Bulcsú nekem is sokáig kiskádban fürdött állványon, Villő már hamarabb átszokott :).Na de igaza van,ami az övé,az az övé :wink:!
Na nem mondod,hogy csak úgy simán leütötték???? :shock: Na ez a durva ma már Mo-n :(....
Most volt felvonulás az utcán, néma menet :(...én még mindig alig tudom elhinni.Főleg,hogy érdekes információkhoz is jutottam... .roll:

Nekünk is Kordás ágyunk van,de kicsi , ha mindkét gyerek ott van :D!


Okr

Az én lányom is oroszlán :lol:!És neki az aszcendense is az :?... Mit mondjak még? :roll:
Szegényem, sok ZH,az azért elég durva :(.Nekünk beadandók vannak,de azt is mindig halogatnom kell,most nagyon sok a munka a suliban :(.... Mindenki teljes agymosott, ki vagyunk teljesen, juhééééj, új vezetés :?....

na megyek,mert mindjárt órám lesz :?...

 
 


Király oroszlánok uralják a terepet :lol:

Anya' bizony.. miket tudtál meg? leírod priviben?

Kitartás nektek!


holnap elutazunk, kedd reggel leszek legközelebb ....
Vendég
 


Anyapoc
Migrén miatt :( :( Lehet a hó miatt??Bár tuti túlhajszolod magad!Na és eszel Te rendesen?!Vigyázz magardra a fejfájás figyelmeztető jel,főként látom gyakran van nálad mostanában!

Az én leányaim aszcendense szűz.Egy dupla oroszlánnal nem tudom mit kezdenék :oops: :D

Itt nálunk nincs beadandó.Gyakorlati órák pedig interaktívak,vagy tornázósak így ezekre készülni kell.Egy rossz mondat és elvágtad magad egy életre :x :wink:

Boniko
Nagyobb gyermek nálunk is kiskádas volt sokáig.a kisebb hamarabb átszokott.Most együtt pancsolnak minden este.
De a birtoklási vágy olyan oroszlános dolog egy kicsit :D Ada sokáig a pólyázót is sajnálta a tesójától.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Látom Boni és Anyapoc dialógusát most Okr egy kicsit megszakítja néha, de aztán ennyi. Gondoltam bejelentkezem én is. Többiek hova tűntek? Én vagyok, olvasgatok, de írni már nem midnig van időm.

Boni!
Hajrá kiscsaj!

Oroszlánom nekem is van kettő, de inkább Viki a fő fő! Martinnak szteme rősebb az aszcendense (amit nem tudok mi), mert abszolút semmi oroszlán jelleme nincs. Na de egy, a lustaság! :lol:

Megpróbálok sűrűbben írni, nehogy kihalljon ez a topic!

 
 


de jó, bekukkantottam ide és mit látok? éledünk éledünk :lol: :lol: :lol:

moni ha tudod hány órakor született MArtin meg tudjuk nézni.. de csak kedden.. szépek a gyerkőcök

talán OKR is már tesz fel legalább egy közöset

:lol:

Anya" mire visszajövök legyen kész a jelmez :lol:

pussssz
Vendég
 


Boni!
Rendben, amúgy de. 9:30kor.

Ja és egy kép:

Kép

 
 


Sziasztok!

Látom,visszatért az élet :wink:!

Boni

Jó utat nektek, vigyázzatok ebben a lüke időben :roll:....
Nem ígérem,hogy a jelmez készen lesz,de neki fogok holnap ugrani,mert lassan itt az idő :?... De ma is két fellépés lesz,délután vendégek :roll:..... mire kell kész lesz :).

Okr

Tudom,tudom,nem jó a sok fejfájás.De azért életem párját nem tudom felülmúlni így sem :roll:....
Azt hiszem,ha nem eszem időben,vagy nem iszok eleget,akkor jön... :(
Na meg persze az elmúlt pár hónap nagyon durva volt :(... Még nekem is :wink:!
Most már lazítok,és semmitteszek :D!
Nálunk is vannak interaktív gyakorlati órák,de azért ennyire nem kell vigyázni :shock: ...de ez most komoly???Hogy nem mondhatsz akármit? :roll: (ciki,de elfelejtettem,hogy mit tanulsz :oops: )
Dupla oroszlánnal nem sok mindent lehet kezdeni :lol:!Pláne,ha anyja és apja is oroszlán :?... Egy közdelem az éelt (ez meg itt egy sóhaj volt :D)!
A szűz jó,az én fiam pont az lett :wink:!

Móni

Szépen nődögéltek, Ramóna már kész hölgy :).Pont a minap olvastalak a 4gyerekes topikban :wink:!Azért én drukkolok :D!
Itt ki tudod számolni az aszcendenst :) : http://www.astronet.hu/index.php?apps=aszcendens
A nagyfiú miért maradt le a képről? :roll:

Pusztok,megyek fellépni :D!

 
 


Húúúú,most néztem meg a saját aszcendensemet, nekem is oroszlán :shock: :shock: :shock: :shock: ...
Már értem,miért harcolunk a lányommal mindig :?....

 
 


moni szépek vagytok nagylegény há tűnt? ő fotóz? :wink: Vikinek milyen hosszú lába van

hétvége jó volt, bár inkább bezárva mint kinnt. de ZSIi már mászópozícióba van, és ugrál mint a nyuszi :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
Vendég
 


Akkor kép Martinról is:
Kép

Anya!
Köszi a linket! Meg si nézem!

Martin: oroszlán-szűz
Viki: oroszlán-skorpió
Rami:iker-kos
Én: szűz skorpió

 
 


moni jó kis párosítás! :lol:

én szűz-skorpió
Zsigi oroszlán- bika
férj vízöntő -? anyuja nem emlékszik hánykor született
Vendég
 


duplázott :lol: kitöröltem :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak pár kép,mert futok fürdetni,az első alkotás elkészült :).

Azt ne nézzétek,hogy az oroszlán kissé foghíjas... :roll:

Kép

Kép

Kép

 
 


Anya' nagyon profin nyomod :lol:
Vendég
 


Boni

Köszi :lol: !
Csak a másiknak állok neki nehezen :?....pláne,hogy van még dolgom mellette....

 
 


Anyapoc
Ez az oroszlán jelemez szuper!!A gyermek még szebb,mint a jelmez.Látszik mennyire tetszett neki!
Nálunk pénteken lesz farsang,virág lesz a lelekem,bár nem tudom hogy megy,mert irtó beteg.

Boni
Olyan szépek vagytok!!!!

Moni
Milyen nagyok már a gyermekek!!!Gratula hozzájuk,szépek vagytok!
Izé,4 gyerekes topik.Nem 3 gyerkőcöd van?Vagy tervben a 4.?Bocsi,ha értetlennek tűnök.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Most már vagyok bővebben :).
De a pillangó jelmez még sehol... :(

Boni

Zsigi olyan széééép :)!Annyira a fiamat juttatja az eszembe :).neki is ilyen nagy csillag szemei voltak (vannak...).
És persze a családi kép csúúúcs :).
Miért voltatok bezárva? :roll: Rossz idő volt?


Okr

Köszi a bókot a nagy nevében,átadom :).Igen, ő találta ki,szl muszáj volt örülnie :D!
Móniék szeretnének 4. gyerkőcöt, azért ír oda is :).Már csak ízért írom,mert ritkán jár és nem szeretném,ha lukas oldallal közlekednél :wink:!
Farsangon milyen virág? :) Nálunk ez minden évben téma,de valahogy mégis lekerül a repertoárról.... Pedig lehet,hogy egyszerűbb lenne... :roll:
Minden esetre jobbulást!!!!!Megfázás?


Képzeljétek,hogy kaptunk felkérést az abba kreációval egy szombat esti bulira egy belvárosi szórakozóhelyre :shock: .És most tudtam meg,hogy az Éles Józsi (volt FOETX-es) ott ünnepli a 40. szülinapját... :roll:
Most izgulhatunk... :roll:

 
 


Anya nem lesz semmi baj... nyugi!

nem , anyuék zártak be minket lakattal háhá persze a car idő miatt ....

TAVASZT AKAROK!!!!! megyünk is sétálni
Vendég
 


Anyapoc
Rózsaszín virág.Találtam egy csuda kis jelmezt.Szoknya a derekán virágszirom formával.A fejére meg csináltam egy koszorúfélét.Holnap farsang,mondjuk szülőmentes,de egy reggeli kép hátha összejön,és megmutatom.
Moniról tényleg rémlett,hogy 4-t terveznek,csak mintha egyzer írta volna,hogy apa nem akar,de ezek szt. véleménye megváltozott. :lol:

Boniko
Itt nagy hó,és fagy van!Én 30°-os nyarat akarok!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Igaz Anya már megírta, de megerősítem őt, hogy igen, szeretnék 4.-et. Apa nem lelekesedik az ötletért, de nem is elelnzi már. :)

Anya!
NAgyon szupi a jelmez!!! Ügyes vagy!!!

Többiek?

 
 


Moni bevállalós vagy! de sebaj! én is imádnám a nagy családot! remélem legalább még egy tesót összehozunk :oops:

OKr virág édes... amikor én pici voltam virágáruslány voltam, volt egy fehér szoknyám, arra anya kreppapírból velem és nővéremmel varrt rózsákat, mindenféle színűt, fejemen koszorú volt, és a kezemben egy kis kosárban sok sok virág :lol: :lol: :lol: :lol:



egyszer egy ismerősöm spenót volt tükörtojással :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Kész a pillangó,de nem tudom még megmutatni,mert jelmez itthon,gyerek oviban :).

Délután meglesznek a képek,remélem,sikerül jó fotókat csinálni.
Igaz apa beteg,így ha e nem tud jönni (éppen az ágyban fekszik,alszik,hátha jobb lesz...),akkor nemtom,ki csinál képeket,mert én is farsangolok,nyuszi leszek :).


Okr

Igazán csinosnak ígérkezik a jelmez,szt a csjoknak úgyis ez a lényeg :).Kisszoknya, szép legyen.Talán már túl is vagytok rajta,hogy sikerült? :)

Moni

Köszi :).Bizony bevállalós vagy :wink:!Én drukkolok :).

Boni

Ohh, sercperc alatt összejön majd a kistesó,ez tuti :).Neked is drukkolok!!!!

na megyek,még összekészítek mindent,aztán megyek kipingálni a gyerekeket.Ilyet sem csináltam még :roll:.... de ezt is el kell kezdeni :).

Pusztok!

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: