Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boni

Itt vannak a teszteredmények az előző évekből.Nem kell hozzá apa,szt Te is érted :).
sehr gut=nagyon jó
gut=jó
befriedigend=kielégítő
ausreichend=elegendő
mangelhaft=hiányos
Ennyi elég :).

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherun ... eID=147767


http://www.adac.de/Tests/Kindersicherun ... eID=147767

Én simán mennék lányos dogok közé,ennyi idősen még úgy sem érti Zsigi :wink:!Viszont a csillogás, villogás tetszeni fog neki :).
Ismerőseim voltak a jégtánc revűn, azt mondták,csúúúúúcs :).
Jönnek a szülők,akkor nem számítunk rád a hétvégén :wink:!


Tontica

Mi a fenét paráztál???De komolyan!!!Alex szuperül jön-megy!!!!És nem látszik,hogy befelé tenné a lábait!
Te!Ha nincs gondod,csinálsz magadnak? :wink:!
Viszont örülök,hogy jobb volt az éjszaka :).Akkor a jól megérdemelt pihenésedet töltötted :D!
Egyenruha:nekem is azért tetszene(vagy csak a sima köpeny),mert nem látszanak az anyagi különbségek..illetve a lányok divatmajmolása :?... amikor a tangájuktól kezdve a melltartójukig kint van mindenük :(....

 
 


Ja,Boni

Sicherheit=biztonság
Bedienung=kezelés
Komfort=kényelem :D
Reinigung=tisztitás
Urteil=ítélet,vélemény (összességében)

Azért ez kellhet :wink:!

 
 


No,itt van a legújabb lego-építmény :)

Kép

 
 

 
 

Anya' köszi a gyors oktatást! :lol:

eddig Concord a favorit...

Tonti Alex nagyon ügyes... és örülök, hogy átaludta az éjszakát!

Jönnek reggel szüleim! teljes lázban égek vazze!

:lol: csak Apának ne kéne hazamenni :roll:

asszem akkor viszem Zsigit is csillogó villogókat nézni...

Athiz?

:roll:

megbeszéltük Apával, hol elmegyünk tavasszal valahova hármasban bababarát szállodába :lol:

na megyek Apázni :lol:
Vendég
 


ja és Legóépítmény sirály! párom most akarja lehozni padlásról a legóvasutat.. én mondtam még ez korai :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Reggeltet!hétvégére egy vakarózós kép





Kép
Vendég
 


Helló!

Itt vagyok, csak nem nagyon van időm, bocsi. Apa betegen fetrengett itthon 2 napig, ma meg elment dolgozni, persze még nem gyógyult meg. Közben Sziliért mentünk tegnap, és ugye mégiscsak apósomat kellett megkérni, hogy vigyen ki az állomásra (most jött haza Sárospatakról), mert páromnak hasmenése volt, persze pont előtte jött rá a dolog, mielőtt elindultunk volna.

Nem is meséltem, hogy szegény Szili, amikor kedden indultak volna, reggel 9-kor már kint volt a pályaudvaron, és fél 1-ig ott várakozott, mert akkor történt az a baleset, a vonat pedig nem érkezett meg. Szegénykém, utána pedig még 4 órás vonatút, meg még 1 óra, mire odaértek a rokonokhoz. Nagyon ki lehetett, úgyhogy többet nem engedem így el. Nagyon kiborultam aznap, meg minden nap utána, de tegnap végre hazaért, biztonságban. Viszont 28-án a másik nagyszülőpárossal megy, igaz, autóval, de megint messze, Balcsihoz. Attól is féltem, mert disznóvágásos program, szerintem még nem ekkora gyerkőcnek való.
De remélem, jól érzi majd magát.

Persze most jókat rosszalkodnak, verekednek és veszekednek Endivel. :twisted:

Boni, ari a vakarózóskád. :)

Anyapoc, én is szeretnék LEGO-t Szilnek karira, csak valószínűleg Endi úgy szétkapná, hogy egész nap azt szedegedhetném. Jaj, most is olyan kupit csinált egy másodperc alatt, egyszerűen nem lehet rendet tartani. Utána meg átesik a játékokon, és visít. :evil:

Tonti, nagyon cukin mennek, szerintem se aggódj, főleg nehéz úgy menni, hogy közben mindenfelé bámészkodik, nézi a plafont. Neked is nehéz úgy. :wink: :lol:

Puszi nektek, megyek, megpróbálok lakást csinálni a disznyóólból. :twisted:
 
 


Athiz, 4 évesen már túl lehet élni a disznóvágást! :lol: én is kiskoromban mindig ott voltam(de csak miután a cocák a mennybe mentek...)
Vendég
 


Sziasztok!Újraitt avgok bár látom hétvégén szolidaritást vállaltatok velem :wink:



hétvégén szüleim kiunokázták magukat annyira,hogy karácsonyig bírják :lol:
meg ugye az első havazás is megvolt... és ami a legjobb, lejjebb kellett tenni a kiságyban a matracot, mert már nem sok hiányzik hogy Zsigmondom átforduljon teljesen.. a 3/4 éig megy..illetve ha megkapaszkodik valamiben áthúzza magát hátról hasra... :lol: hasról hátra már kicsit nehezebb :lol:
Vendég
 


Boni, ügyes a kisfickód! :lol:

Amúgy csak attól félteném Szilit, hogy ne előtte öljék és boncolják szerencsétlen malackát, mert tutira megviselné. De anyósom megnyugtatott, hogy akkor még nem mennek oda, csak ha már kész van a kaja. :D

Most nálunk én lettem beteg, Endi picit taknyász, de tulképp. minden okés.
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak a hétvége sűrű volt :).... Szombaton - pénteken suli volt (megkaptuk az államvizsga tételeket, 60 db van belőle :shock: ), vasárnap elmentünk délelőtt a gyerkőcökkel moziba (Madagaszkár 2 :)), utána vonat kiállításra, este meg vendégek jöttek :).Szl sűrű volt a program :D!
Ja,péntek este apa elvitt vacsizni :)...mivel nem voltak gyerekek... :wink:!


Athiz

Jobbulást neked is :).Mi sosem tudtunk olyan korán kelni (még nagyobb korunkban sem), hogy lássuk a disznóvágást :lol:!
De egy jó kis pecsenye...nyam-nyam... :D
Lego: nálunk régebben sem volt belőle gond, legalább is Villő tudta tolerálni,hogy nem neki való :wink:...aztán már élvezte,hogy építgetni tud :).
Legora lépés nálunk is bulis program :?... én is ordítok,gyerekek is,ha éppen rossz helyen lépünk rá :?...

Boni

Gratula a forgolódáshoz :).Megy ez.... :wink:
Vakarózós Zsigi naggyon édes :).Bulcsúnak is volt ilyesmi képe :).
Szl jó volt a hétvége,kicsit ki is pihentétek magatokat :wink:!
Jó kis wellness,tuti :).Mi Zalakaroson voltunk a Mendan hotelben,szt király volt :).Hatalmas játszóház van, tuti fürdő rész babamedencével, kaja is szuper volt :).

 
 


Sziasztok csajok..

Anya' örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek apával.. Madagaszkár 2-t én is megkuksiznám...

na az átfordulás még nem történt meg.. de nagyon küzd a drágám.. de szerintem kicsit pasisan lusta...

remélem minden gyerek jól van.. ZSigi igen.. 2 hete adom neki a cebion cseppet napi 5 cseppet betegség ,megelőzésre...

ma reggel elkészült az Adventi koszorúm..tavalyi anyagokból, idén nem voltam beszerző körúton...

ZSigmonddal tegnap szedtünk hozzá ágakat...

Kép Kép
Vendég
 


komoly vagyok... Kép
Vendég
 


Sziasztok, mostanaban nagyon suru volt a program, beszerezni az osszes ruhat, cipot, harisnyat, fodraszhoz menni, stb. Tegnap volt a fotozas, agyon rohogtuk magunkat mert a kicsik allandoan el akartak maszni, egy percre nem maradtak nyugton. Csorompoltunk Nekik meg minden trukkot bevetettunk es azert szerintem jol sikerult es szuperek lesznek a kepek. :D Csak jovo het vegen lesznek kesz. :? Nagyon varom. Ma du. megyek kivagatni a bolcsessegfogam :( nagyon fosok.

Boni: ez a kep ... :lol: nagyon cuki!!! :D Szep a koszoru, nagyon ugyi vagy, azt hiszem en inkabb megveszem mert se idom se energiam megcsinalni.

Anya: 60 tetel :roll: nem irigyellek! Valtozatlanul nem tudom hogy csinalod, szerintem Te nem is vagy ember hanem egy foldonkivuli. :lol: Azert jottek hogy elkobozd tolunk az osszes informaciot, mi? :lol: Apaval kettesben vacsi az nagggggggyon jo, en is, en is! Marmint nem a tieddel! :oops: :lol:

Athiz: gyogyulj meg gyorsan!!! Szilinek jo suru a programja, nem unatkozik az tuti! :D

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok ide is,mert holnap nem lesz áram du 4-ig,aztán ki tudja,mikor keveredek gép elé.... :roll:

Boni

Nagyon tutko Zsigikép :).Annyira nagy már!Már nem olyan csecsemős,kezd igazi kisbabás lenni :).
Szép lett a koszorúd!Nagyon ügyes vagy :).Én idén meg sem próbálom :?....
Madagaszkárt már le lehet tölteni a netről...csak nemtom,honnan :?..

Tontica

Képek,szuper :).Hamar dobd fel őket,ha meglesznek :).
Nekünk is készek az óvodában készültek,majd beszkennelem őket és feldobom :).Aztán kellenének családi képek is,mert tavaly nem csináltattunk...
Hát,néha én is asszem magamról,hogy UFO vagyok :shock: ...
Valahogy majd csak lesz :wink:!
Azé' ha nagyon akarod,kölcsön adom apát egy vacsira :wink:!


Annyira kiakadtam tegnap,ahogy keresgéltem anyagot a neten az államvizsgatételekhez, az OKtatáskutató és fejlesztő intézet honlapján találtam egy olyan fórumfélét,aminek csupán az első oldalán 8 olyan beírással találkoztam,hogy a kedves szülők bentlakásos iskolát kerestek a gyereküknek,mert az problémás :shock: ...azt hittem,vmit félreolvasok,de nem.VOlt,aki még azt is odaírta,hogy de ő nem lepasszolni akarja,de nagyobb fegyelem stb...szt egy problémás gyereknek megértés és szeretet kell, a SZÜLŐJÉTŐL,nem mástól és nem máshol!!!!Nem elég,hogy problémás,még le is passzolják???Egyszerűen nem értem....
Nekem is agyamra megy néha a gyerekem,de eszembe sem jutna elküldeni magamtól... :roll: Na,persze nem vagyunk egyformák....

Na megyek,mert csak dühös leszek :?....

Pusztok!

 
 


Jó reggelt!

na anya ez szép! letölteni? nem szabad!

mifelénk ezt úgy mondják alternatív forrásból megszerezni megnéztem imádtam :lol:

Tonti egye meg apát vacsira párjával? :mrgreen: :mrgreen:

Bezzeg ha gazdag lennél akkor egyből tehetnéd be a legjobb bentlakásos suliba a gyereked! :wink: mint a filmekben vazz

az ilyen mi a f..nak szül? csak azé hogy a neve továbbmenjen...

Tonti tegnap én is fogászaton voltam, túléltem, de utána... a hőmérősbe leírtam..olvassátok el az éjszakámat!

:lol:
Vendég
 


Jo reggolt! :D

Anya: uraddal (es persze Veletek!!! :D ) szivesen elmennek egyszer setahajokazni! :wink:
Kisgyerekekrol van szo? Marmint altalanos iskolas gyerekeket akarnak lepasszolni? Az gaz! Azt meg esetleg meg tudom erteni ha egy kezelhetetlen, drogos stb. kamaszt akarnak elkuldeni valami javitofelebe de egy kisgyereket ... :shock:

Boni: jot rohogtem az almodon es nem semmi mert kepzeld en is valami ilyesmit almodtam vagyis a hasonlosag benne hogy veszelyeztetve voltak a gyerekeim es attol feltem hogy elveszik Oket tolem. Betortek hozzank, volt ott vagy 3-4 ferfi es a gyerekeimmel zsaroltak hogy bantjak Oket ha nem adom oda a lovet (meg szerencse hogy az eletben nincs :lol: ). Aztan ravettem Oket hogy menjunk el a bankba kivenni a penzt es az utcan elkezdtem kiabalni es odacsodultek az emberek es megmenekultunk. :D
(Ki az a puszedli es mi rossz tortent Vele? :oops: )

Tegnap ugyesen kivettek a bolcsifogamat, hat ... az egesz egy remalom volt, kezdve azzal hogy ehes es szomjas voltam aztan venat szurtak es csak masodszorra sikerult (na, az nagyon gaz volt :evil: ) a mutoben ugy remegtem mint a nyarfalevel amig meg nem kaptam a nyugtatot onnan Hawaii volt. :lol: Az este jol telt (leszamitva az almomat) nem faj csak meg van dagadva es alig birom kinyitni a szam. :? Apa teljesen be van tojva, O jovo szerdan kerul sorra. :twisted: :oops: :lol: :cry:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok,előbb visszajött az áram :D!

Boni,Tonti,nem semmi álmok :shock: ... Egyébként sokszor érdemes ilyesmin elgondolkozni is,hogy vészhelyzetben hogyan viselkednénk...és szoktam ilyet, hogy ha gond lenne,akkor kész koreográfiáim legyenek bármire... :roll:
És képzeljétek, kb 2-3 hete megjelent a helyi újságban,hogy egy nőhöz betörtek fényes nappal úgy,hogy vízóra leolvasóknak adták ki magukat.Megkötözték,megverték és kirámolták a lakást.A gyerekei meg kint játszottak az udvaron...és amikor be akartak menni és kopogtak,hogy engedje be őket az anyjuk,az zavarta meg a betörőket... :( És mint kiderül,ismerem a csajt,akivel történt :(...Egy ovi járnak a gyerekek....
Hát ilyenek is vannak :(....


Boni

Na jó,akkor megszerezted alternatív forrásból :D!Szl jó volt? :)
Gyerek az ilyennek...hát sok embernek csak egy pipa :(.... Ha másnak is van,neki is legyen....
Ja,apát vacsorára :D!Szt beletörne a foguk :lol:!


Tonti

Szt nagy gyereket is gáz lepasszolni.Sokszor a deviáns viselkedés hátterében pont a lepasszolás, a nem törődés van.MÁs az,ha a gyereket "megmenteni" kell,tehát kezelésre szorul már,de alapvetően problémás viselkedésnél lepasszolni egyiket sem szabadna :(.... Van ezer más megoldás, de a legjobb az lenne,ha lenne szülők iskolája :(....
Hát indul a Duna partról sétahajó,mennyünk :D:D:D!


Mindketten hőőőőősök vagytok és szuper ügyesek fog ügyben :)!!!!!!


Ja,és itt az oldal,érdemes elolvasgatni...ha csak a fele igaz :(.....

http://www.oki.hu/oldal.php?tipus=topic&kod=42

 
 


Anya' elolvastam pár beírást és elszomorodtam..sokan azért legvégső elkeseredésükben keresnek sulit... szakembert.. nemmind csak lepasszolja... :cry:


Tonti hős vagy babám!

ja én is szoktam menekülési útvonalat szitut lejátszani... :lol:

Dunai hajózásban benne vagyunk! bár majd ha jó idő lesz! :lol:
Vendég
 


Boni :)

Na ja, nem lepasszolás,csak én abban hiszek,hogy a gyerek alapvetően azért problematikus,mert otthon nem kap meg valamit...Mondjuk az odafigyelést, törődést,szeretetet..és akkor még messzebb hajítja a szülő,holott a legtöbb magatartászavaros gyerek csak a figyelmet próbálja tudattalanul is felkelteni maga iránt... :(
Szl a végső kétségbeesés előtt szt nagyon sok idő van,amikor még észre lehetne/kellene venni,hogy a gyerekkel vmi nem stimmel.És rengeteg út,amerre indulni lehet..és nem a bentlakásos iskola felé.
Sajnos iylen történetünk nekünk is volt...AMikor problematikus gyereknél a szülő már úgy jött be,hogy OK,még egy esélye van a gyereknek(mi adtuk),utána jön a bentlakásos iskola jó messze...Ahelyett,hogy magába nézett volna a szülő.Ez olyan apuka volt,aki ahelyett,hogy a gyerekéről kérdezett volna az igazgatónál,magáról beszélt folyamatosan,hogy ő miylen szuper ember,ő is ide járt iskolába és lám mennyire vitte,sikeres vállalkozó.Az osztályfőnök majdnem padlót fogott :shock: ..
Hát az ilyet pl ennyire érdekli a gyereke...

Én nem hiszek abban (és szt egyetlen pedagógus sem),hogy egy gyereknek az a megoldás ilyen esetben,hogy eltávolítja a szülő otthonról...kvázi azt közli vele,hogy nem akar tudni róla és a gondjairól...vagyis nem kell neki...Mert ha kell,akkor is kell,ha problémás....

Na bocs az eszmefuttatásért,ez nem is neked szólt,csak egyszerűen nem tudok iylen mellett elmenni. :)Valahogy mindig fáj,ha egy gyereknek rossz.... :(

 
 


egyetértek veled Anya' de tényleg engem is elszomorít..én csak azt mondtam, hogy nem mind egyből kedvtelésből passzolja le.. a többit inkább hagyjuk :twisted:

egyébként közvetlen környezetemben is van ilyen problémás ember, akiért a szülei mindent megtettek, mégis "hálátlan" nem felelősségteljes. . :twisted: :twisted: :twisted: :cry: de ők nem passzolták le, inkább ,majdhogynem tönkrementek bele..mind a mai napig nyögik a hülyeségeinek következményeit :cry:


de egyébként pacsirtás jó reggelt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pacsirtás jó estét :D!

Boni

Na ja,tuti vannak kivételek.... :roll:
Az biztos,kéne a szülők iskolája :?.... Sokaknak....

Voltunk ma iskolai játszódélelőttön Bulcsúval,nagyon tetszett neki :).Simán ment és beállt a játékokba,szerepelt is,aztán csináltunk hóembert papírból,meg üdvözlőlapot télapósat :).
No,szl bejött neki a dolog...persze azért van min alakítani,mert néha az agyamra megy a szófogadatlanságával..épp ma borult ki a liszt,hogy mennyire tojik arra,amit mondok :twisted: ..megkérdez ő mindent,hogy szabad-e,csak a válasz már nem érdekli :evil: :evil: :evil: :evil:

Na pusztok!

 
 


Anya csináljunk egy ilyen sulit.... :lol:
Vendég
 


Csináljunk... :lol:

 
 


No,beszkenneltem az ovis képeket...felkészülni :lol:


Kép A nagyfiú... :)

Kép A simlis... :)

Kép ...és a szende :D

Kép Itt már vidáman.... :)

Kép És persze együtt.. :)

 
 


naggyon gyönyörűűek a gyerekeid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Anya: de szepek!!! A gyerekek gyonyoruek es a kepek szuperek. Mondanom sem kell ahol egyutt vannak az a legszebb! :D Es milyen csinik! :wink:
En is nagyon varom mar hogy lathassam a fotoinkat, az lesz az ajandek az otthoni csaladnak is. :D
En meg szenvedek a fogam helyevel, a duzzanat mar apad de meg mindig nagyon faj foleg amikor eszek. :(
Szerdan pedig Apa megy mutetre es egy napot ott is lesz. :cry: Olyan rossz lesz Nelkule, remelem valahogy meg tudjuk oldani es legalabb nappal Vele lehetek bar nem tudom kire bizzam ra a gyerekeket ilyen sokaig. :(

KépKép
KépKép
 
 


Nem tudjatok veletlenul hogy honnan lehetne beszerezni a Thomas and his friends zenejet CD-n? Nagyon szeretik a gyerekek, tancra perdullnek ha meghalljak. :D

KépKép
KépKép
 
 


Reggelt!

Tonti sajnálom a fogacskát!apát mivel műtik?

megvettük a gyerekülést Concord Ultimax Pumpkin..jó ára volt, de szerencsére család beszállt... így is utólag mutattak olyan oldalt ahol sokkal olcsóbb lett volna na jó lehet nem ez a szín, mert ezt csak a Brendonban láttuk (hőmérősbe feltettem) előtte több abbaoltot felhívtam sehol nem volt, 2 hónap várakozás volt, így jutottunk el ide)

még jó ha elosztom a 4 évre 2000Fra jön ki havonta



:wink: :lol: de auba hagyni enm merjük tetejét, olyan hivogatóan szép... :oops: :lol:

úgy néz ki ZSigmondról jövő héten készülnek majd studiófotók.. remélem én is büszkélkedhetek majd velük :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.01 07:43-kor.
Vendég
 


ja nem tom, nekünk DVDn van, így azt csak be kell kapcsolni... :roll: kerestem de nem találtam neked Mp3 ban
Vendég
 


Boni: nagyon szepek lesznek a fotok, majd meglatod!!! Nagy elmeny a fotozas, legalabb a Te fiad nem maszik majd el allandoan. :lol: Apat lagyekservvel mutik. :cry:
En talaltam egy Thomasos CD-t de fizetos. :roll: :) Ha nem lesz mas megveszem.
Ules ennyire draga volt? :shock: Azta!

KépKép
KépKép
 
 


azta ám! :lol: de még jó hogy nem mi fizettük nagy részét! :oops:

helyesbítek mert matekból nem vagyok jó.. 1333.3333F havonta :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a dicséretet :)!

Holnap megyünk télapó-vonatozni ,elkísérem a bandát,kivettem egy anyanapot :).


Tonti

Részvétem a fog miatt,egy darabig még biztosan fájni is fog :(...Nekem a pótlás is furi volt majd egy hónapig.Most már észre sem veszem,hogy plussz egy fogam van :D!
Apának előre is jobbulást :).Azért valahogy csak kibírod nélküle :wink:!


Boni

de auba hagyni enm merjük tetejét, olyan hivogatóan szép...
Nem értem :oops:...

KÉpek tuti jók lesznek :).
Ülés dolgot olvastam tegnap :wink:!Szt ezek megérik a ebfektetést...a gyerek élete bármennyit megér,na persze ésszerű határokat belül :lol:!...Ha meg segít a család,akkor semmi gond :)....

 
 


Anya' autóba nem merjük benne hagyni .... :lol:

mi az ebfektetés? :lol: :lol:
Vendég
 


Anya: milyen volt a vonatozas? Hu, de irigyellek, en is ugy mennek. Ugy nez ki nem fektetik be Apat igy nem kell kibirnom Nelkule. :D

Boni: ebfektetes? Lefekteted az ebet. :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Tonti de jóóóóóóóóóóóóóóó! :lol: fogacska? mi ez az új stílusváltás?

Athiz há tünté?

én is gondolkodtam rajta hogy a nyugatitól a vasúttörténeti parkba elmegyünk a Mikulásvonattal.. de ez még csak engem szórakoztatna! :lol:

Anya' mesélj!
Vendég
 


Há itt vok, csak időm nem naon lészen.

Azért kedves tőled, hogy hiányolsz, Boni.

Mikuvonatra mi is megyünk, csak nem a Nyugati pu. félére, mert ott nem tudna olyan sokáig parkolni a kocsika. Mi a Széchenyi hegyire megyünk, remélem, az is lesz oly jó!

Már megvannak a kari ajik, csak Szili észrevette pont azokat, mert hamarabb jött haza Balcsiról, és még a gardróbban voltak, egyenesen oda ment először, jók a megérzései. Azt kellett mondanom neki, hogy nem az övé a cucc, hanem apa munkatársa gyerekéé, mert most lesz a szülinapja. Hú, nagyon gáz volt a helyzet, totál kiborultam, meg a gyerek is, de mondtam neki, hogy majd a Jézuska biztosan hoz neki is Mesemondó macit. :roll:

Tonti, jobbulást apának! Nálunk most kezdték újra vetíteni Thomast. Sikerült beszermányolni a CD-t?

Anyapoc, az ebfektetés tényleg klassz! :lol: Na milyen volt a vonatozás?

Puszi mindenkinek
 
 


Athiz amikor a hugom 4 éves volt anyuék Húsvétrra vettek neki egy babakocsit.. nekem kellett vigyázni rá, ne menjen be szobába..persze hugom kicselezett és meglátta.. apu tök ideg volt, de mondtuk neki, hogy biztos csak képzelte mert ilyent szeretne:lol: és amikor a NYuszi meghozta ott sikongott, hogy ő előre látta mit fog hozni a nyuszi.. :lol:

megjegyzem a babkocsi tökéletes állapotban hever a tárolóban elcsomagolva. lomtalanítás volt kb 4 hónapja apu vitte ki babakocsit is.. anyukám az erkélyajtóból meglátta és elszorult a szíve, mondta apunak azonnal hozza vissza :lol:

húgom jelentem a 9.hétben van.... :wink: remélem kislány lesz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vonatozás szuper volt :).Majd teszek fel képeket...igaz,odafelé a 80 férőhelyre vagy 200-an voltunk.Kevesebb vagont adott a MÁV mehetnek a fenébe :twisted: ..De visszafelé már 3 vagonnal jött a vonat.Szuper :? A télapó kicsit gagyi volt,a szaloncukor szt 2 évvel ezelőtti,de a vonatozás azon a tájon szuper,mert egyszerűen csodás a környék :)...
Igaz,majdnem elütötte egy hülye autós a gyerekemet Vinyén és még neki állt feljebb :evil:!

Boni

Nem értettem először,hogy mi bajod az ebfektetéssel... :shock: Aztán észrevettem az elírást.Hát ilyen vagyok.Gyorsan gépelek,nem figyelek.De ha ennyire tetszik,akkor szívesen írok több ilyet :).
Húgodnak gratula :).

Tonti

Szuper,Apa hazamehet :).

Athiz

Huh,nem lehetett egyszerű az ajándék dolog :roll:...engem is bosszantott volna :(...

Egyébként ki mit vesz Karácsonyra a lurkóknak?
Jövő héten kiveszek egy anyanapot,aztán nekiindulok,mert rájöttem,eléggé a nyakunkon van :?...


Ma voltam bőrgyógyásznál(végre sikerült bejutnom :?) és le kell vetetnem megint egy anyajegyet.Nem vészes, aszonta a dokinéni,de nem meri állítani,hogy minden rendben vele.Azt mondta,inkább a szövettan mondja meg :).... Na de arra meg 2 hónapot (!!!!) kell várni.És a műtétre ki tudja mennyit :?.... Még el sem mentem időpontot kérni.De gondolom,mivel nem sürgős,majd pár hónapot várnom kell... :roll:

Bulcsúval is mennem kéne vissza az urológushoz,mert megint letapadt a kukija egy picit.Ez nem vészes,valami krém kell rá a dokinéni szt...

Közben meg ezer program oviban,iskolában...kezdek kicsit besokallni :?....

És az új igazgatónk is elég furcsa.Lincshangulat van a tanáriban
:twisted: !

Na,ennyit rólam,ti jöttök :D!

 
 


Nekem is lincshangulatom van! :evil: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Kit lincseljunk meg?

Boli: milyen stilusvaltas?

Anya: mi most irtuk meg a telaponak a levelet, Rate satrat, vonatokat, darut meg hazat kert. :shock: O epitesz akar lenni es hazakat epiteni, olyan hazat akar. Jol foladta a lecket! :roll: :lol:
Anyajegy: :( azert tulagosan ne ijedj meg ha nagyon csunya lenne gondolom soron kivul levennek. Az ocsemnek mar vagy 10-et levettek. :roll:

Athiz: Te nagyon ugyi voltal hogy mar beszereztel mindent, latod en meg csak az otlemeritesnel tartok. :?

Jaj de faradt vagyok, Apa kidolt, egesz nap fekszik en meg rohangalok, megyek is hunyni!

KépKép
KépKép
 
 


Kepzeljetek meg egy het van a menziig (fogigatlot szedek) es megis ma este elkezdtem verezni. :? Lehet hogy ez a sok stressz meg fajdalom meg gyogyszer? Durva!!! :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Jó regeglt!

Tonti hát a vonalzód! :lol: :wink:

hát akkor nincs mese akkor valamelyiket teljesíteni kell :wink:

Én keresztfiamnak két könyvet vettem mert most kezdett el angolul tanulni :első LAorusse Angol Nyelvkönyvem és a Tesz vesz város angol, német fordítással is

kisöccsének pedig a Hupikék törpikék mind a 13 évadot.... :wink: alternativ forrásból

fiamnak: KippKopp TIppTopp plusz a könyv és még a Tupperware bébikészletet kapja anyuéktól tőlünk vegyesen... keresztanyujától etetőszéket hugoméktól valami FP készségfejlesztő játékot.. anyósoméktól, sógoromtól, mamáktól pedig a hipersuper autósülést kapja..húgomnak pedig összeállítok fincsiségcsomagot a pocaklakónak mert nálunk minden gyerek kap :lol:

felnőtteknek nem szoktunk mi kimerítjük az együttlét szépségében, illetve én sütöm mindenkinek a mézeskalácsot, puszedlit karira plussz a Baileys't felnőtteknek... illetve gyerekeknek csak nekik az almáspitejó kis fahéjas levével engedem fel, nem a piával..imádják!

illetve anyuéknak tönkrement a mosógépe, és tesómékkal (3an vagyunk tesók)megbeszéltük azt kapnak karira ne egy olcsó szart vegyenek meg...

ennyi

Anya' úgy néz ki karácsony után megyünk barátokhoz! ti otthon lesztek vagy mentek valahova? mert egy pár percre összetalálkozhatnánk...ha apaát rá tudom bezsélni, hogy letérjünk



:lol:
Vendég
 


MA vagyunk 4 hónaposak!!!!
Vendég
 


Boni, gratu a 4 hósághoz! Jó, hogy feltettél egy ilyen vonalzót, mert múltkor azt hittem, amikor 8 hót megláttam, hogy elraboltak az uffokkk, és másik dimenzióba jutottam. :shock: :lol:

Egyébként azért vannak meg az ajik már most, mert apát beidőzítettem, hogy most vegyük meg, amíg Szili nincs a képben, meg anyósék sem, így azt veszünk, amit szeretnénk.

Ajik: mesemondó maci, távirányítós Thomas mozdony, V-Smile gép 3 kazival, egy Thomas szett, Hipp-hopp zebra. Ezek elosztva, kinek mi, és van közös.

Ezek között van használt, de szép állapotú, mert úgy olcsóbb volt. :roll:

A.poc, én is besokallnék a helyedben. :lol:

Tonti, furi a mensid, de múltkor én u.így jártam. Csak én fogig. néllkül.

Pusz
 
 


Sziasztok!

Na,látom,már mindenki teljes körűen felkészült az ajándékokkal... :)

Nálunk még dilemma van,bár anyuék már túl vannak a gyerekeknek való vásárláson :)...

Annyit már tudok, hogy Bulcsú kap egy hörcsögöt (jövő héten lefoglalózom :D )))), mert imádja az állatokat és a halakat is mindig meg akarja fogni :lol:!Meg szt vmelyik LEGO összerakható akármijét,azokhoz,amik már megvannak.Így neki tk már meg is lesz az ajándék...
Villőnek kirakó lesz szt,mert olyan gyorsan rakja ki a Bulcsúnak vett 50 db-os pici kirakókat,hogy ihaj...Szt egy 1000 Db-ost veszek neki :lol:!Meg vmi rajzolós dolgot,mert imád színezni...Aztán meglátom,mit találok még...A babák annyira még mindig nem érdeklik... :roll:

Apának azért szt egy olyan digitális fényképkeretet fogok keresni,mert szülinapra se, házassági évfordulóra se tudtunk már semmit ajándékozni :(.... Szl ennyit megérdemel :).Hogy bmikor láthassa a lurkókat :)...

Tonti

ja,nem félek én az anyajegy levételtől,nekem is volt már...csak megint macera időpontot kérni,oda eljutni stb...csak elcsodálkoztam,hogy 2 hónap a szövettan :shock:!..
Szl Rate építész lesz :lol:!Jó,hogy már most vannak ambíciói,szt erősítsétek ebben :).Mert a mai fiatalok többségének tizenévesen sincs elképzelése :(.... Egyébként vmi egyszerű házmakettet lehet biztosan kapni,vagy LEGo-hoz haosnló dolgokat,amiből házat lehet...legoból is vannak házak szt :)....
A kicsiknek mi lesz az ajándék? :)

Boni

Szl már te is előrehaladtál :).Felnőtteknél nálunk sincs nagy ajándékozás,persze anyósomék mindig beújítanak vmit (sokszor olyat,amit nem kéne :?...így pár éve kaptunk egy delfines fantasztikus szökőkutat :(...egy darabig ki se tettük...)

Gratula a 4 hónahoz :).
otthon leszünk,csak időben szólj :).Apa majd elnézelődik,mi meg megiszunk egy kávét vhol :lol:!

Athiz

Teljesen jól csináltátok,hogy már most bevásároltatok :)...
Az a hipp-hopp zebra micsoda?


Megyek,még ezer a dolgom :)!

Pusztok!

 
 


http://www.vatera.hu/fisher_price_hipp_ ... 93724.html

Anya' hát a fisher pricos! :wink:

király megbeszéltük :wink:

lányok elbőgtem magam..ma Zsigi anyukáméktól csomagot kapott ráírva nagybetűkkel,hogy Mikulás

és telis tele ajándékkal!
könyv(a kihajthatós, ruhacsizma benne csokika és egy virgács és egy naggyon gyönyörű mellény hogy ne fázzon az unoka és dekoráció széthúzható karácsonyos dísz

itt zokogtam a meghatódottságtól :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.05 15:55-kor.
Vendég
 


Boldog Mikulást!

Kép
Vendég
 


lányok van egy rossz hírem, idén amikulás csak egy gyereknek visz ajándékot



http://trl2.tv/View/?v=0ef4aa0e87e54e9db1e5e711f60563f0 :wink:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, Boni,tényleg megjött a Mikulás :lol:!És milyen kis édes :):):)!

Nálunk is már volt mindenhol,gyerekek nagy örömére :).... Most degeszre ehetik magukat csokival :D!Meg persze én is :wink:!

Közben gyűjtöm tőlük az infókat,hogy mit is szeretnének Karácsonyra :).

Boni

Anyudék aranyosak lehettek :).Majd az első szülinap lesz még legalább ilyen megható... :)
Óóóóó, és erre a zebrára akkor fel lehet ülni?Ahogy nézem.... :roll: Ötletes :).
Akkor dumaparti megbeszélve :wink:!


Na megyek,mert hulla vagyok...valahogy a mai napom nem lett a legjobb :?...
Holnap apázunk :)!

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron