Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóóó!!! Valaki!!!!!
Kép
Nem tudok belépni mihozzánk!! :cry: Itt/ott küzdök fél órája... Nem töltötte be az oldalt... Most meg kijött egy nagy fehérség.
Kép Kép

KépKép
 


Kép

KépKép
 


most meg nekem csinálja ezt... mármint h nem jön be az oldal... :cry:

Kép
Kép
 
 

 
 


Csajok, sztem ez el fog tartani még egy darabig :?

http://atgephaz.blogspot.com/
Vendég
 


BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT!
Kép

KépKép
 


Sziasztok csajok, en nagyon uj vagyok ebben a forumozasban, soha nem csinaltam meg, de ugy erzem, hogy valakivel meg kell osztanom azokat amik zajlanak bennem. Az elejen azt hittem, hogy csak en vagyok ilyen megszallott, amikor a babadologrol volt szo, es mindeki mondta, hogy ne gorcsoljek rajta, es "ne akarjam olyan nagyon" mert azert nem sikerul. De hogy lehet valamit nem akarni, amikor annyira akarod, amikor minden egyes zsigered ordit, hogy "KELL KELL KELL"?!
Mar mindennek utananeztem, es minden egyes parnas pozt, ovulaciot, es vitamint kitanulmanyoztam, hogy mi az ami segithet ... a ferjem ezt kicsit tulzasnak tartja, es eddig azt hittem, hogy egyedul en vagyok csak ilyen. Jo volt idetevedni, es latni hogy masok is nagyon akarjak a gyereket, es hasonlo "tuneteket" produkalnak, mint en :) Mi mar 4 honapja probalunk terhesek lenni, en 26 eves leszek januarban.
Most karacsonykor azt az ajandekot kaptam az egiektol, hogy ovulaltam ... es nagyon remenykedek, hogy talan szulinapomra kapok ket kis csikocskat a teszten... na majd meglatjuk.
CSak szerettem volna megosztani veletek, es egyutt orulni, vagy szomorkodni az redmenyen.Ugy erzem, hogy kell valaki, aki megerti hogy min megyek keresztul es tarja bennem a lelket. Minden baratnomnek elsore sikerult, es kezdem nagyon rosszul erezni magam, mert ok nem tudjak atelni azt amin en megyek keresztul
Vendég
 


Boldog Karácsonyt Kivánok minden régi és új forumozónak.Nagyon örülök hogy irtál ide,mert nekem is van hozzásólásom a témához.Ugyanebben a cipőben járunk mi is,csak már 2 éve tart ez az idegtépő harc a babáért.Végigjártuk a kivizsgálások ranglétráját,és most ott tartok teljesen kiábrándultam,az orvosokból,közben volt 2 laparom is.1 méhenkivüli terhességem.Szóval ezzel azt szeretném mondani hogy nem kell elkeseredni,mert biztosan mindketten rendben vagytok,és ahogy nekem mondta a rezidens orvos akivel közben nagyon összebarátkoztam hogy,gyereket csinálni nem olyan könnyü ahogy azt mások mondják,sőt azt a legnehezebb.És igaza van,neki is meg minden kedves barátnak akik azt mondják folyamatosan hogy nem kell annyira akarni.Ne ess ugyanabba a hibába mint én,ne lovalld magad bele nagyon mert annál nehezebb talpraállni minden hónapbanmikor mgjön.Nekem 2 év kellett hogy eltudjam fogadni nem csak az van amit én szeretnék.Orvostól orvosig jártam és most találtam valakit aki úgy érzem igazat mond és felnyitotta a szemem.Megnyugodtam,elfogadtam a szituációt,amit eddig nem tudtam lenyelni,vége a sirásoknak,hőmérőzéseknek,ovus teszteknek,korházi monitorizálásnak,kidobott pénzeknek az ablakon,és főleg az idegbajnak mikor piri megjött.Nem azt mondom ne foglalkozz a dologgal,de ne görcsölj.Ebben a topicban nagyon sok csoda baba született,és hidd el nekünk is lesz,mert a jóistennek gondja lesz ránk is.Az én környezetemben 8-can szültek idén,gondolhatod mikor mindenkitláttam örülni mit éreztem.De túl vagyok rajta,a párom nagyon tartja bennem a lelket.Hidd el 4 hónap még nem jelent semmit.1 év után már elgondolkodtat,hogy most mi van,de ne ess PÁNIKBA...puszi és ha van időd meg kedved irj még,tudjam mi van veled.
 


Sziasztok!

Én anno ebben a topikban kezdtem babanetes pályafutásom, ugyanezekkel az érzésekkel, és nagyon elkeseredve. Ezért nagyon is értem, amit írtok, soha nem fogom elfelejteni, milyen nehéz volt a kezdet, és jó volt a sok bátorító szó a sorstársaktól!
Azóta is olvasgatom ezt a topikot, és nagyon örülök, mikor újabb baba fogan, hosszú küzdelmes hónapok után! :)
Most kicsit pang ez a topik, de mivel a címe valakinek mindig aktuális sajnos, ezért úgy gondolom, feléleszthető.
Addig is olvassátok vissza a kezdetektől, rengeteg erőt fogtok meríteni belőle, ezt garantálom!

Üdv, és kívánom, hogy minél hamarabb átélhessétek a CSODÁT! :D :D

Zita

Kép
Kép
 


Koszonom szepen a kedves hozzaszolasokat. Igen, teljesen tisztaban vagyok azzal, hogy nem kerget a tatar, es meg van idom es hogy nagyon az elejen vagyok a dolgoknak.
Es vannak napok, amikor nagyon konnyeden tudom venni az ugyet, es arra gondolok, hogy nem is gon, ha nem sikerul meg egyhamar osszehozni a dolgot, mert akkor legalabb haza tudok majd repulni nyaron a baratnom eskuvojere ( a ferjemmel Amerikaban elunk) .. es olyankor konnyebb elfogadni, hogy meg nincsen baba. Aztan jon a masnap, amikor meghallom, hogy megint legalabb 2 masik ismerosom terhes, vagy szult, es persze minden magazin terhes nokkel vagy kisbabakkal van tele, en meg kozben menstrualok... na olyankor nehezebb, es olyankor kiborulok. De gondolom, ez teljesen normalis. Masok is igy vannak vele, mint ahogy olvastam ezt a forumot.

De most karacsonykor volt az ovulaciom, es remenykedek benne, hogy hatha ez majd szerencses lesz, mert minden nap "rajta voltunk a teman" :) hat majd par het mulva tajekoztatlak titeket az ugyben :)
Vendég
 


szia Enikő...Ha már a,,témánál,, tartunk nagyon vigyázni kell,mert könnyen átmegy sportba,és ez a legrosszabb.a végén elmegy mindenki kedve mindentől,és már az ovuláció idejéről sem fogtok szót ejteni.Hidd el ebben engem is mindenki megerősitett,és végül beláttam igy van.Nem parancsra kell sexelni hanem mikor mindketten azt érzitek igenis van kedvetek hozzá.Én mikor állapotos maradtam csak azt tudtam hogy babát szeretnénk,és nem görcsöltem és elsőre összejött.Hogy csiptük igy el a tüszörepit nem tudom a mai napig de sikerült.Aztán jött a nagy huppanás,de örülök ha későn is hogy végre talpraálltam ,és már nem zavarnak a terhes nők az utcán,sem a magazinokban ahogy te is mondtad.DE ehhez rengeteg pofon kellet.mesélhetnék reggelig.
üdv kati....
szurkolok nektek,és ha piri jelentkezik is a köv hónapban ,nem keseredünk el.Már most erősitsd magadban a gondolatot,hogy ez nem tragédia,és még csak év elején tartunk,még bármi megtörténhet.szia
 


Draga Kati,

Tudom sajnos, hogy nem szabad sportot uzni a szexbol, de mivel eddig csak "erzesbol" csinaltuk es nem jott ossze, gondogtam, hogy most nem akarom elszalasztani azt a napot, amikor termekeny vagyok, igy minden nap az ovulacio korul csinaltuk. Igen, sajnos igy kivette a szorakozas es meghittseg nagy reszet, de o sem es en sem akartuk, hogy kimaradjon egy nap is, es aztan visszanezve magunkat okoljuk, hogy csak azert mert lustak voltunk, nem sikerult ebben a honapban sem.
Hat de ha most sem sikerul, akkor tobbet biztos hogy nem fogunk loversenyben szerelmeskedni, mert ebben semmi poen nincsen. Nekem sokan azt mondtak, hogy minden nap vagy minden masodik nap kell szerelmeskedni, hogy abbol baba legyen. HAt gondoltam,adok neki egy esely es meglatom.

Egy honap olyan hosszu, mig kivarom eloszor az ovulaciot, utana meg hogy lett-e valami eredmenye.... es amikor mindig negativ lesz, utan kezdek elkeseredni.
De ugy erzem, hogy most azert kicsit konnyebb (legalabb is a mai napon :) most nem gorcsolk rajta, ugy erzem, nem hiaba tortennek a dolgok ugy ahogy, biztos erre a tapasztalatra is szuksegem van majd a jovoben ahhoz hogy esetleg masoknak segitsek, vagy egyutt tudjak veluk erezni. NEm tudom... de most egyenlore nem panikolok.
Bar nem vaygok egy turelmes alkat, de a munkam es most az ev vegi orulet sokat segit abban , hogy ne csak erre az egy dologra koncentraljak.
Ha jol ertettem, akkor neked mar van egy babad es a masodikat nem sikerul osszehozni? Miota probalkoztok? Az orvosok mit mondtak? beultetesre es mesterseges megterm.sel probalkoztatok mar?
Vendég
 


ahhhh, bocsi KAti. Meg nagyon uj es bena vagyok ebben a forum dologban, es nem figyeltem a neveket, csak olvastam az iromanyokat, es minden egybefoly. Most mar tudom, hogy mi a helyzet veled.... visszaolvastam az elobbi hozzaszolasokat.
Nagyon nehez lehet. NEm is tudom, hogy hogy birod. De hat birni kell. Mar megoldas vagy valasztas nincsen. Nagyon remelem, hogy nekem nem kell keresztul mennem annyi nehezsegen ezutan, de ha megis, hat akkor ez van. Nem minden jon konnyen az eletben sajnos.

Nagyon nagyon drukkolok neked es nagyon varom a fejlemenyeket, hogy hogyan alakul az eleted es a baba "project"

Es nagyon eros vagy, hidd el. Orulok, hogy te mar elertel arra a pontra amikor el tudod engedni a dolgot, es nem gorcsolni rajta.

MAjd meg irjal, hogy hogy vagy es mizujs veled.
es meg egyszer, ne haragudj, hogy ennyit benazok, es nem tudtam osszekapcsolni a dolgokat :))) eletemben nem forumoztam meg
Vendég
 


Szia Enikő!

Rég írtam már ide, de pár mondatot szeretnék neked.... Én azt mondom, hogy igen is akard, akkor sikerülni fog. Nekünk 11 évünk telt el úgy, hogy csak akartuk, de soha nem figyeltem oda, hogy mikor kell összebújni. Aztán utánanéztem a hőmérőzésnek, majd csatlakoztam ide és sikerült.Pedig apagond is volt..... Tényleg nem sok idő a 4 hónap, de ha nagyon akarod akkor már most érdemes odafigyelned magadra, hogy mikor van épp peteérésed és ha nem sikerül egy éven belül érdemes kivizsgáltatnod magad és főleg a párodat, mert nagyon sokszor bizony náluk van a bibi.

Sok sikert, neked is Kati!

Kép

Kép
 
 


Wow Groni, 11 ev????
az nem kis ido... hihetetlen!!! igen, mi is ugy tervezzuk, hogyha egy ideig most nem sikerul, akkor kivizsgaltatjuk magunkat, biztos ami biztos.
Az idozitest azt hiszem, hogy mar megtanultam, most mar csak a szerencsen mulik, vagy a sorson, vagy istenen.. vagy fene tudja min.... de remelem, hogy osszejon.

Orulok neki, hogy nektek osszejott.
Igen, en is gyanakszom a paromra, hogy talan nala van a bibi :) de majd meglatjuk :)
Vendég
 



Sziasztok!

Döbbenten olvastam vissza és tapasztaltam, hogy néhány embernek mennyire sikerült tönkretenni ezt az idén 10 (tíz!!!) éves topikot. Nagyon sajnálom, hogy nem előbb szereztem tudomást a minősíthetetlen hangnemről, így csak most tudunk lépni. Az utóbbi időszak durva hangvételű, személyeskedő beírásait töröltük és egyben felhívjuk mindenki figyelmét arra, hogy a továbbiakban, ha valaki a Babanet szabályzatától idegen, durva hangvételű, másokat sértő, provokáló beírást tölt fel, akkor a szöveg törlésével egy időben a felhasználót kitiltjuk, regisztrációját visszavonhatatlanul megszüntetjük. Kérlek benneteket, hogy amennyiben valaki ismét megsértené a Társalgó szabályzatát, azt jelezzétek a Szerkesztő topikban!

Bízunk abban, hogy a más fórumba átköltözött babanetesek közül sokan visszatérnek ebbe a topikba. Egyben remélem, megértéssel fogadjátok, hogy töröljük a másik helyet reklámozó, invitáló beírásokat is. Így az új belépők ismét életet lehelhetnek ebbe a 10 éves topikba.

Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


Apa :D

Köszönjük!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
 


Köszönjük,Apa! :wink:
 
 


Apa!

Kép

Kép
Kép
Kép
 


Köszönjük, APA!
Vendég
 


Sziasztok!
En is ebbe a cipöbe járok hogy nagyon görcsölök a baba témán.
Nem tellik el ugy nap hogy ne arra gondolnék miért nem jön össze a baba.M-r vettem mikroszkopot is hogy tudjam mikor van ovulácio, de igy se jött össze pedig egyfolytába páfrányt mutatott.Örülök, hogy mással megoszthatom a bánatomat.


Szia Kriszti!

Én a régiek közül vagyok még, már nemigen írok ide, csak be szoktam kukkantani. Drukkolok neked, hogy hamar babásodj! Viszont ne a mikroszkópot használd, mert nem igazán jó. Inkább vegyél LH tesztet. Kb. olyan, mint egy terhesteszt, csak több napig kell csinálni. Dm-ben lehet kapni.
Remélem, majd mások is csatlakoznak hozzád!

Üdv
Tünde
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
 




Sziasztok!

Úgy látom nagy a csend ebben a topikban, amit nagyon szomorúan látok, hisz nagyon sokáig voltam én is lakója.

Talán fussunk neki még egyszer!
Kép
Vendég
 


Hoztam egy kezdőtémát.

Ma cn. 2. :(
Piri megérkezett ... negyedtenyérnyi szövettel együtt.
Volt már ilyen egyszer, de akkor nagyobb volt.

Előtte borzasztóan fájt a mellem, 1. cn.-kor hihetetlenül leesett a hőm.

Volt már hasonló tapasztalatotok?
Vendég
 


Hali!
Rég nem írtam már ide, de azért rakok 1-2 képet kedvcsinálónak. :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy könyvet, egy igazi babavárós történetet.
Garantálom, hogy szem nem marad szárazon!

A címe: Zahiromka lombiktörténete
Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Krisz :)
Lehet, hogy Te nem emlékszel rám, én csendben "lestelek" a háttérből már nagyon régóta (2004). 8)
Most nem tudom megállni szó nélkül ezeket a képeket:
GYÖNYÖRŰ KISLÁNY ALEXA!!! :D :D
Megérte ennyit várni Rá! Szívből gratulálok, és sok boldog percet kívánok Nektek! :D

Kép
Kép
 


Kép Kép Kép Kép
CSak képek:



Levegőzés,Fürcsi, Felállás a kiságyban!!! (azonnal lejebb tesszük a fekvőhelyet), állás utáni csüccs:)

Kép


sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a topichoz.Sokszor be-beolvastam ide.MÁr elég régóta babanetezem (kb. 3 éve, ugyanis azóta próbálkozunk)
Vkrisz Alexa gyönyörű kislány (emlékszel még rám? Emesének vagyok a nővére)
Eddig ált-ban a férfimeddőségesbe írtam, de most kiderült apának minden ok. Talán a férfimedd már nem aktuális, legalábbis remélem.

röviden a történetünk, elnézést ha valakit untat :oops: . Októberben lesz 4 éve hogy próbálkozunk. Először apit vizsgálták. első eredmény (a mintával a kezünkben 2 órát várva minden alkalommal amikor a megyei kórházba vittük) azoospermia, aztán lelkileg a padlóra jutottunk, feladtuk. következő évben megint vizsgálat 10 millió/ml, aztán closti kúra apinak. ezután az eredménye 1 Millió/ml. megint abbahagytuk. Jött egy osztálytali ahol a volt ofim ajánlotta a nutrilite termékeket. Bevásároltunk belőle mindketten szedtük fél évig a vitaminokat. Nekem az addig 40 napos ciklusom helyreállt most 30 napos, pontos. Apival két hete voltunk katonaszámláláson az eredménye eszméletlen jó 36 Millió/ml. A Kaáliban csinálták, nagyon korrektek voltak és azt mondták,hogy vele nincs gond. Nos most jövök én. Clamidián és rákszűrésen már voltam, holnap a vv és az uh. Van valami tanácsotok?
Előre is köszönöm szép napot mindenkinek!

Kép
 
 


sziasztok!Régen már jártam itt, van is sok hozzászólásom és nem gondoltam volna h még visszatérek a babanetre.....de most már lombik témában:( 2008 március óta próbálkozunk... tavaly szeptembertől most juniusig pihentünk, nem foglalkoztunk a babatémával, de még se jött össze. tavaly márciusban volt laparoszkópiás műtétem, csak a jobb oldalit sikerült megnyitni. utána volt 2 inszem, aztán abbahagytuk, mert terveztük az esküvőt, ami most volt májusban. elmentem itt a lakóhelyemen egy másik dokihoz elmondtam neki a múltamat, és írt beutalót, azaz a Kálit ajánlotta. szóval augusztus 25.én megyek az első konzultációra a Boga doktor úrhoz, ha jól értettem a nevét. valaki esetleg jár még oda? ma voltam 3. napi vérvételen...meg majd 21...gondolom kezdődik minden előröl. párom nem akar visszamenni ahhoz a dokihoz akinél volt spermavizsgálaton, hanem azt mondta majd ott Győrbe. Káliba mennyibe kerül a spermavizsgálat tudja vki?

KépKép
 
 


Szia Dike
a Kaáliban a spermavizsgálat 13000 Ft-ba kerül. sok sikert kívánok!

Kép
 
 


köszi szépen! azt hiszem ez a topic kihalt:(

KépKép
 
 


Szia Dike itt is!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
 


sziaaaaaaaaaaaaaa:)

KépKép
 
 



Sziasztok! Én nagyon új vagyok itt, ezért kérlek nézzétek el a balgaságom, ha butaságot kérdezek majd vagy írok.
Régóta olvasgatom a fórumot itt a babaneten, de eddig nem nagyon volt merszem írni, inkább csak olvasgattalak benneteket.
Mi július óta próbálkozunk a párommal a Babszival. Sajnos nem is olyan egyszerű a dolog. Még alapos kivizsgáláson nem voltam, mert azt olvastam, hogy ha fél évig nem jön össze természetes úton, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Úgy gondoltam kivárom ezt az időt.
Én júliusban tettem le a fogamzásgátlót. Gondolom az is nehezíti a helyzetet. 2 éve volt egy abortuszom, mert akkor sajnos a körülmények és kockázatok nem engedték meg a babavállalást. Röviden annyi volt a történet akkor, hogy fogamzásgátlót szedtem, közben bekaptam egy vírust, amire antibiotikumot írtak fel. Sajnálatos módon elfelejtették közölni az orvosok, hogy az kihatással lehet a fogamzásgátló hatására. Hát persze rögtön jött is a babó. Mivel nálunk anyai ágon van egy örökletes betegség, ami miatt normál helyzetben is alapos és folyamatos orvosi kivizsgálás szükséges, így nem mertem megreszkírozni, hogy az antibébi és antibiotikum együttes hatása alatt fogant baba beteg legyen ezért döntöttünk az abortusz mellett.
Most próbálkozunk, de az eddigi 26-32 napig tartó ciklusom (bocs a kifejezésért) szívat engem és kitolódott 40 napra. Csináltam az ovu teszteket is, de sajnos a kiszámíthatatlan ciklusok miatt ez sem egy egyszerű móka.
Ebben a hónapban már jeleket is észrevettem magamon és reméltem nem tévedek, de sajnos megint megjött. Kicsit neki keseredtem a dolognak, pedig az együttléteknél nem is gondolok görcsösen arra, hogy baba lehet, csak élvezem a párom közelségét. Ő is várja már, hogy azt mondjam neki, hogy sikerült és kicsit ez is lehangol (mármint, hogy nem mondhatom).
Bocs a hosszú beköszönésért
Remélem nem mentem senki agyára a kisregénnyel :)
 


lll

Kép
Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: