Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

:D Kép

málna2162
 
 


Málna!
Halkan, de nagy-nagy gratula :D :D :D
Mindig nézem jön e valaki még.
Meliékkel szoktam olvasgatni mi ujság, és Zsizsik pici lányát is néztem már :wink: :wink:

Többiek? Néha jelentkezzetek be :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Voltam az orvosnál.
Nem mondott se jót se rosszat. 1 héttel az elmaradt vérzés után 14 mm vastag a méhnyálkahártyám, ami arra utal, hogy dolgoznak a hormonok. Látott valami pöttyöt ami kb.1mm volt, de nem merte 100 %-osan kijelenteni, hogy na az lesz a petezsák…Azt írta a leletemre, hogy terhes gyanús.
Két lehetőség van.
1.:Vagy van egy biokémiai terhességem, és még annak a hormonjai dolgoznak
2.: Nem félidőben estem teherbe, és azért nem látszik semmi.

Naná, hogy a másodikra szavazok! De! Ha nem a félidőben estem teherbe, akkor hogy lehet, hogy a 29.napon full pozitív tesztet csináltam, és az óta mindennap?!(Úgy hogy nekem atomóra pontos a ciklusom) De nem?! Ha később volt a megtermékenyítés, akkor a tesztnek is később kellett volna bármit is mutatnia. Szerintem meg félidőben volt, elindult valami, aztán megállt, és most annak a eredményei látszanak a teszten.
2 hét múlva kell visszamennem, ha addig nem jön meg…

málna2162
 
 

 
 

Málna
Adrival 5 hetesen nekem is csak megvastagodott nyálkahártya látszódott :D :D :D egy hét múlva már minden rendesen látszódott(petezsák) :wink: :wink: :wink: szóval minden oké lesz

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Az a baj, hogy elkezdtem pecsételgetni...
Igaz, tegnap rákszűrést is csinált, úgyhogy még akár annak a következménye is lehet...
De gyanús a hasam.
Beszéltem az orvosom feleségével(Ő is nőgyógyász).Azt mondta, vagy most fog megjönni, vagy csak pecsételés, ami még "belefér", de mivel nem látunk tegnap semmit az UH nincs mit támogatni...vagy a rákszűrés.
....
Órákon belül kiderül:?

málna2162
 
 


Szia Málna!
Mi ujság? van valami változás??

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia!

Csináltam reggel tesztet, ami negatív lett. Sajnos a csütörtöki vérzésem ezek szerint nem a rákszűréstől volt.
Csalódott vagyok, de úgy vagyok vele , hogy inkább most mint hetekkel később. Majd legközelebb sikerül!

málna2162
 
 


szia!

Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry:
De nagyon szorítok nektek. Jön a nyár, a pihenés, majd az meghozza a kistesót :wink: :wink: :wink:
Máté jól van? Ha van egy kis időd mesélj mi ujság felétek.

Mi a múlt héten Eszterkét beírattuk az oviba, már itt tartunk :roll: :roll: pedig most született.
Most már ő is egy szövegláda, pedig későn kezdett el beszélni :D :D
tesókat imádja, jól elvannak, néha összekapnak, persze ő sem hagyja magát :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok !

csak bekukkantottam :oops:

Málna
nagyon nagyon drukkolok Neked, hogy most sikerüljön !
kitartás !! ( nekem is ezt szokták mondani , és kitartok, bár néha nem könnyű )
Máté hogy van ?

Gabi
közhelyes, tudom, de az idő rohan
Eszterke már két éves múlt !!

magamról annyit, hogy lelkileg kicsit megvisel a sikertelenség, de igyekszem felülkerekedni a dolgon

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Voltam délután orvosnál. Nagyon rendes volt, még fizetnem sem kellett a vizsgálatért
A lényeg, hogy megúsztam a műszeres befejezést, nincs vér, az UH-n sem látott semmilyen elváltozást, ami indokolná a műtétet.
2 hét múlva kell mennem megint, hogy lássuk hol tart a ciklusom.
Várnunk nem kell a próbálkozással, csak annyit kért, hogy ebben a 2 hétben ne adjunk bele apait-anyait.
Teljesen megkönnyebbültem. Egész nap a béka segge alatt voltam 2 méterrel, de a vizsgálat után tök jó kedvűen jöttem már haza (már amennyire a helyzet engedi).

málna2162
 
 


Sziasztok !

remélem, jól vagytok !

nagy kár, hogy ez a topik nem nagyon pörög.

önző jány módjára most magamról :

hétfőn megvolt az MRI, valami kontrasztanyagot kaptak intravénásan és úgy tolták a fejemre a gépet

eredmény még nincs, pedig kedden azzal mennénk a Kaáliba :roll:

Málna, Veled mi a helyzet ?
szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szijjjjjasztok!!!!
(Már ha valaki még jár erre :? )

Látjátok milyen szép vonalzóm van? :D

málna2162
 
 


szia Málna!

Én jövök hetente legalább egyszer megnézni mi ujság.

Nagyon - nagyon örülök. Szuper az új vonalzód :D :D
Gratulálok, vigyázz magatokra.

Voltál már orvosnál?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia!
Köszönöm!!
igen, tegnap

16mm petezsákban 4 mm embrió :wink:

málna2162
 
 


Ti jól vagytok?Gyerekek? Mókuskáék?

Mátéval minden rendben!Képzeld már olyan nagy fiú, hogy hétfő óta táborban van :shock: :D :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon gyorsan, mert szétkaptuk a gyerekek szobáját!

Málna
Nagyon örülök Neked! Minden nap benézek ide, hátha van fejlemény, megérte!!! :lol:
Nem tudom olvasod-e, de holnap megyünk Őrbottyánba :wink: A lovas bemutatót szeretnénk megnézni.

Viki
Neked is drukkolok, hogy végre sikerüljön!

Most tényleg lépek...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Benézek és lám!! :D :D :D
Szívből gratulálok Málna!
A többi lakónak is üdvözlet.
És szép nyarat.
candi
 
 


Na sziasztok!!!!

Málna,akkor itt is nagy gratula!!!!Szép vonalzót csináltál!!!!

Mindenkit puszilok!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm!!

Candi

:lol:
Drága vagy, de képzeld a céges gépemre küldted a gratulációt :shock: Kikapcsoltam az MSN-t itt ben :wink:
Szerintem senki nem látta, de ha igen akkor így jártam :lol:
Még nem jelentettem be. Holnap elutazunk, és csak augusztus 1-én jövünk haza. Majd csak után mondom meg;)


Képzeljétek találkoztam Őrbottyánban Mókuskával :D
A Harangok napja rendezvényre jöttek,egy lovas bemutatóra.
Épp a gyereket próbáltam betuszkolni az ugráló várba, amikor oda jött hozzám, hogy ugye Kriszta vagyok: shock:
Mondom igen, de halvány fogalmam sem volt, hogy ki Ő. Főleg hogy a nevemet is mondta, elkezdtem sorba venni a helyi ismerőseimet, de az arc egy névhez sem stimmelt: wink: Aztán elárulta, hogy Ő Mókuska :D
Úgy meglepődtem, hogy a szián kívül először nem tudtam kinyögni semmit :lol: Ez utón is bocsi, hogy még egy puszit sem adtam, de nagyon meglepődtem, nem számítottam rá :lol: Meg még a gyerekem hazaérkezése okozta eufórikus állapot hatása alatt voltam :wink:


Meli

Látom jól vagytok!!!
Olvastam, hogy strandra mentek. Neked a doki nem mondta, hogy ne fürödj nyilvános medencébe? Engem letiltott

málna2162
 
 


Málna!!!Rendszeresen járunk strandra,de én nem fürdök,csak térdig merülök :lol: amúgy dokim nem tiltott,de nem merek....de tudod,a Dénesnek mindent.
Jól vagy???
Émelygés és egyebek????

Kép Kép
meli1118
 
 


OK. Akkor a térdig merülést én is bevállalom, de tovább nem :lol:
Vannak apró tüneteim, de nem vészes.
Este nem iszom sokat, hogy éjszaka ne kelljen járkálnom. Nem émelygek inkább gombóc van a torkomban. Reggel megittam a kávét, és rendesen felfújt, na ki is jött :shock:
A mellem érzékeny, de még nem beton kemény.
Múlt héten láttam az UH-n, úgy hogy most úgy megyek el, hogy minden rendben: wink: Nem agyalok: D Legközelebb augusztus 4.-én megyek

málna2162
 
 


Sziasztok!

Húúúú, de jó, éledezik a topik!!!

Meli
Nagy-nagy gratula a második babóhoz!!! Hogy vagytok? Deni már biztos nagyon nagy, okos fiúcska. Várja már a tesót?

Málna
:lol: Először én is elgondolkoztam, hogy oda menjek-e, de aztán úgy gondoltam, hogy miért is ne! Végülis annak idején szinte minden nap "beszélgettünk" :wink: Örülök, hogy személyesen is találkozhattunk, na és Máté miatt meg különösen örülök, zabálnivaló kiskölyök! Olyan aranyos volt, ahogy visszaszólt, hogy majd holnap is találkozunk :lol:
A lovas bemutató (nem a pónis, amit még Ti is megnéztetek) egyébként szuper volt! És nagyon látványos! Jó sokáig ott voltunk, mert a bemutató után még beszélgettünk Gyulával, negyed 2-re értünk haza.

Véletlenül észrevettem nézelődés közben, hogy Nektarinnak is útban van a második baba! :lol: Esztike, ha olvasol, Neked is nagy-nagy gratula!!!

Candi
Veled mi újság?

Olyan jó lenne, ha újra beindulna ez a topik, vagy csak én vágyom rá? Engem annyira érdekel, hogy kivel mi történt, hogyan alakult az életük... Az iwiwen szoktam a képeket nézegetni, ha van időm, minden babó csoda nagy lett és egytől-egyig gyönyörűek!

Én kerek egy éve dolgozok, Dani már túl van egy év ovin, Lilike meg iskolába készül szeptembertől :wink: Nagyon gyorsan telik az idő sajna... Most anyukáméknál nyaralnak már második hete, jól érzik magukat, bár ma egy kicsit elpityeregte magát a nagylány a telefonba. Dani bezzeg... arra sem hajlandó a kis bitang, hogy köszönjön, ha hivják a telefonhoz inkább elszalad :lol:

Röviden ennyi rólunk, remélem meghoztam másoknak a kedvét is az iráshoz :wink:

Szép -és kevésbé meleg- napokat kivánok mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!! :P

Néha rákattintok a topikra, és lám-lám, hogy megérte:

Málna, naggggggyon-naggggyon gratulálok!!! ÚÚúúúgy örülök!! Amikor megláttam a vonalzódat, kirázott a hideg!! :wink:


Meli, nektek is nagyon gratulálok!! Pontosan mikorra vagy kiírva??? Nevek vannak már? Nem tudjátok még, hogy puncis, vagy pöcsös??? mit szeretnétek?? (bár tudom, csak egészséges legyen, a többi úgysem számít!!) Pocakfotót-pocakfotóóóóóót!!!


Nektarin-Eszti! Neked is gratulálok!! Valentin napi tesó lesz?? :wink: Nálatok név? Kívánság? Mármint fiú-lány? Pocakfotót-pocakfotóóóóóót!!!

Candi, veletek mi újság??????

Vvviki?? Ti hol tartotok? Fejlemények??

Mókuska? Már milyen nagyok a gyerkőceid!!!!

Plutó, nálatok nem lesz negyedik??? :D

Remélem nem hagytam ki senkit....

Mindenki tehetne fel pár képet a lurkójáról!! :D

Rólunk: Gergő 17 hónapos nagyfiú :lol: Pár szót mond: anya, ádá (ez lenne apa), inni meg néha kivehető egy-egy szó, vagy szókezdet... de nem siettetjük, ráér még megtanulni beszélni :) Amúgy egy igazi rosszcsont-zsivány-csirkefogó..... :lol: ilyet is akartam :)

Teszek róla pár képet:

Kép


Mr. Zseléfej (imádom zselés fejjel :D)
Kép

Bambulós (nekem ugyanígy kint volt a nyelvem kiskoromban :))
Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, még gyorsan annyi, hogy mi is rajta vagyunk a kistesó projecten (Bajnai úr előrehozta a projectet :? ), épp 2-3 nap múlva (NEM) kéne megjönnie!

na jó éjt, majd sűrűbben benézek!!

Hozzatok fényképeket!!!

puszi mindenkinek!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!

Annyira örülök, hogy ismét van egy kis élet a topicunkban.

Mi jól vagyunk, úgy nőnek ezek a gyerekek mint a gomba, Adrika lassan akkora mint én (most 160 cm körül van), Krisztián is egy okos nagyfiú már, oviban egy tünemény itthon egy kisördög :twisted: :twisted: :twisted: Eszterke meg talán a legzsiványabb.
Egyébként csuda pofa, mindent mond, énekel versel, de ha valaki itt van, akkor meg nem szólal csak bújik.
Jelenleg nappal nincs pelus szól ügyesen, és megy pisil szűkítővel a nagy wc-re, viszont a kaka az csak a pelusba v. bugyiba. Azt nem hajlandó se bilibe se wc-be. Remélem azért idővel ez is rendeződik.

Kata
Gergő gyönyörű kisfiú, szorítok, hogy összejöjjön a kistesó :wink: :wink:
Nem tervezünk több babát. Elég a 3 emberileg is, és anyagilag is.
Én ott tartok , hogy semmi másra csak egy kiadós alvásra vágyom, bitang Eszteri még mindig szopizik és éjjel is ébred :? :?
Van, hogy elég megsimizni a fejét, de van, hogy közénk kell venni, na akkor a nyugodt alvásnak annyi, ő keresztbe fordul az ágyunkon, de teljesen és még rugdos is. Szóval szuper kényelmes így aludni.

Meli
rakhatnál Te is képet Deniről
Szépen araszolgat az alsó vonalzód. Már gondolom pocaklakó jelzéseket ad benntről :wink: :wink:

Málna
Hogy bírta Máté a tábort?
Őt is szívesen megnézném :wink: :wink:
Munkahelyed jó?

Candi
jó Rólad is olvasni, egy kicsit írhatnál Te is, mi történt veletek az elmúlt időszakban.

Na mindjárt kicsinyítek képet a rosszcsontokról és rakok fel

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kép Eszterke húsvétkor
Kép májusban Bokron voltunk a traktormajálison
Kép

most ennyit tudtam rakni, vannak olyan képek amiket hiába kicsinyítek nem lesz jó :cry: :cry: :cry:

Majd feltöltöm a gépre a legújabb képeket és abból is rakok fel

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok !!!


úgy örülök, hogy ismét itt vagytok !!

Málna, Meli, Nektarin
először hatalmas nagy gratulációim a Kistesókhóz !
Nagytesók hogy fogadták a hírt, hogy jön a tesó ?

Kata
szia Neked is !
lehet, hogy Gergő is kistetót kap hamarosan ? :D :D :D :D :D :D

Gabi
gondolom, a gyerkőcök élvezik a nyarat és szünetet
kutyuskátok hogy van ?

magunkról annyit, hogy a Kaáli Intézete járunk Pesten
ilyennek kellene lenni szerintem az egészségügyi ellátásnak mint itt, 2 perc várakozási idő, kedves orvosok és asszisztensek

azt már biztos írtam, hogy a prolaktinom szoptatós anyukákat meghazudtoló magasságú
ráadásul a ciszta a bal petefészkemből nem akar eltűnni,
igaz, nem is nőtt :?
az orvos szerint endometriózis- gyanús vagyok,ezért minél előbb laparra kell mennem, hogy megnézzék, mi újság odabent

ő a Szent Imre kórházban ajánlott orvost, de én még vakarózok, Pest vagy Debrecen

az öröm az ürömben, hogy a páromnak nagyon jók lettek az eredményei

sajnos, most értem el oda, hogy magam alatt vagyok és a terhes anyukák láttán sírhatnékom támad, szóval elég érzékenyen érint a téma
de majd elmúlik
az a lényeg, hogy NEM ADOM FEL !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hali!!!

Köszi a gratulációkat,én is gratulálok minden új és régi kismaminak!!!És anyukának aszépeséges gyerkőcökhöz!!!!

Málna,tegnap jártunk felétek,Vácra mentünk!!!!!!Nem voltatok a Vigadalmon a Duna-parton??Figyletelek,hátha látlak benneteket!!!Hogy vagy???


Viki,ezek biztató hírek,hogy egyikőtökkel minden rendben,az már fél siker!!!Kaálisok nagyon jók,unokatesómnak 3 hetes lesz lassan a 2.lombikbabája,aki a bátyjához hasonlóan gyönyörű és egészséges!!!Szóval olyan nincs,hogy nincs....

Mi jól vagyunk!Szerdán megyek genetikaira,remélem kiderül a neme!!!Majd referálok!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok anyócák, :D

itt egy régi-új harcos a topicból ! :wink:
Látom, vannak hírek, gondoltam, benézek én is, mi újság....és mit látok....
MÁLNA, annyira örülök, komolyan mondom, könnybe lábadt a szemem, mikor megláttam a tickered... :lol: :lol: olvastam az előző terhesség kezdetet, akkor nagyon drukkoltam, aztán nagyon sajnáltalak, hogy vége lett. És most mit látok, végre nektek is sikerült !! Annyira boldog vagyok ! Mennyire titkos a hír ?

Meli nektek is gratulálok, szép nagy pocakod lehet már, Nektarin, neked is gratula !!!

Mindenkinek gyönyörűek a gyerekei, és bizony, az enyémek sem különbek ! :lol: 8) Eszter már 9 éves, az egész nyarat végig bulizza, most éppen a barátnőmmel és annak gyerekeivel van Gyulán, de volt már rocky táborban is. Jadviga 5 hónapos múlt, egy földre szállt angyal, az egész család szent imádattal veszi körül, valami csoda kis lény, az egyszer biztos. Szinte soha nem sír, mindig mosolyog, még ha eltörik a mécses, akkor is belenevet a sírásba. Még szopik, de már sajnos kellett tápszeres pótlás is (1 ciciből szoptatom), és már kóstolgatjuk a gyümölcsöket is, egyelőre inkább én, mint ő... :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok,

Ezer éve nem jártam erre, de nagyon jó hírekre jöttem.

Köszönöm, aranyosak vagytok, igen jön a kistesó:)

Málna, Meli, nagyon nagy gratula :D
Bár Melit már véletlenül én is kiszúrtam :D
De Málna, nagyon örülök.
Minden gyerköc nagyon szép, én is dobok majd képet, most megyek, remélem még jövök és regagálok.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Zsizsik!!!Nagyon örülök,hogy ilyen jó hírekkel jössz,annyi próbálkozás után sikerült és milyen jól!!!!!Szép nevet választottatok!!!

Eszti,nahát,Robeszka második névnapjára és a szerelmesek napjára vagy kiírva????Ez tök jó!!!!

Én is hozok majd képeket,csak most elutazunk Lellére pár napra!!!!Amint látjátok,én fiús anyuka leszek!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!!!
Nektarin gratulálok!!
Csak végig szaladtam az írásokon, de ahogy utolérem, magam írok részletesen: wink: a táborról, meg rólunk.
Pénteken jöttünk haza a nyaralásból, és még minden szanaszét: oops:
Zsiszik
Köszi :wink:
Ma megyek dokihoz. Mielőtt elutaztunk akkor voltam, akkor még nem volt szívhang, de korának megfelelő volt :wink: Remélem ma minden rendben lesz,és akkor már nem titkos :wink:
Mátéval semmilyen rossz tünetem nem volt, de most :x Két napja se enni, se inni nem bírok :?
Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, és akkor holnap a főnökömnek is bejelenthetem: shock:

málna2162
 
 


Meli, Nektarin

Mi a vélemyényetek a különböző tesztekről?
Legutóbb a dokim adot egy listát, hogy milyen vizsgálatokat tudnak már elvégezni a magánrendelésen, úgy hogy ne kelljen órákat ülnöm a kórházban :wink: Piripénzért :shock:
Gondolok itt iyenekre, pl. hogy integrált stb...

Zsizsik
Légyszi Te is írj, hogy érdemes e.

Persze nem sajnálom a pénzt rá, de tényleg ennyivel pontosabbak, mint a hagyományos vizsgálatok?

málna2162
 
 


Sziasztok!

Jól elbeszélgetek itt magamban :lol:
Voltam tegnap dokinál.
26mm a törpe, és DOBOG A SZÍVE!!!
Édesen kalimpált a kis kéz meg láb bütykeivel :D

málna2162
 
 


Sziasztok,

Málna, annyira boldog vagyok !! :D :D :D Akkor most már hivatalosan is kismami vagy !!! Végre, eljött a ti időtök, én annyira bíztam benne, hogy előbb-utóbb nektek is összejön ! ÉS amint látom, ti is tavasszal fogtok babázni, mint mi idén, Jadviga február 17-én született... :wink: :wink: Jó móka lesz ! :D

Nem pontosan értem, milyen vizsgálatokra gondolsz/ gondolt az orvosod, tudod, mi a múltunk miatt megcsináltattunk mindent, voltunk a 12.heti szűrésen az Istenhegyi klinikán Hajdú doktornőnél, összes genetikai Uh-t megcsinálták, aztán volt korion biopszia is, apf-t nekem nem is csináltak, mert annyi egyéb vizsgálatom volt, hogy feleslegessé vált. És természetesen voltunk 2x is 4D Uh-n, ahol nagyon alaposan átnézték a babát, mindkét alkalommal. Mégis csak akkor tudtam elhinni, hogy egészséges, amikor kibúj, és óriási csodálkozó tekintettel rám nézett... :lol:
Szóval ha ilyen vizsgálatokra gondoltál, akkor szerintem a genetikai szűréseket csináltasd meg, de ha nem mutat komoly eltérést, akkor nyugodjatok meg, és kár őt tovább piszkálni, hadd nődögéljen csak szép nyugiban a pocakodban.
zsizsik
 
 


Szia!

Igen ilyenekre gondoltam!
Tegnap megbeszéltük a dokival, hogy az Integráltat csináljuk.

Jó móka lesz bizony! Mikor lesz az esküvő?te tudsz már valamit?

málna2162
 
 


Hali,már itthon!!!

Málna,nekem nem volt integrált és szerintem nem is azt kellene neked,mert az a 2.trimeszterben van.A kombinált teszt a 12.héten szerintem elég pontos eredményt ad,sima vérvétel és genetikai uh.Nekem az az eredményem kizárta a down és az edwards kórt is(1:20000)mindkét esetben.De ha a dokid az integráltat javasolta...ő tudja jobban.De az tény,hogy egy esetleges genetikai betegség ha a 12.héten derül ki,akkor ha úgy döntenek,hogy el kell vetetni(élettel összeegyeztehetelenség pl.)akkor az "kevésbé"megrázó(NEM),mintha mondjuk a 20.héten,amikor már mocorog,kiderül a neme,nevet adtok neki.....

Ez csak az én véleményem,a döntés sosem egyszerű....

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia Meli!

Az integárltnak van egy második vérvétele a 2.trimeszterben, és van egy az elsőben :wink: 26,-án megyek az első vérvételre, és au UH-ra

málna2162
 
 


Jah,így más...mindenütt másképp van,ezek szerint!!!!Jól vagy??Hányás??

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Meli, még egy kissrác, de jó:) én nagyon kíváncsi leszek

Málna, nekem kombinált tesztem volt pont most, az első vérvétel és az UH, minden rendben, a vérvételt jövő héten tudom meg, és igen az integráltnál van még egy vérvétel, az nekem azt hiszem nem lesz, de még nem biztos.
Amúgy igen, a lényeg az első, ugye ha bármi van, akkor még időben el lehessen venni, ha úgy gondolja az ember, jaj ezek nehéz dolgok, legalábbis nekem.

no dobok pár képet és lépek enni, ma tudok:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin,ti jól vagytok????Nagyon jók a képek!!!Milyen nagy fiú már ő is!!!

Teszek én is néhányat!!!

Kép

Dénes 2 éves...

Kép

Pancsi a kertben anyunál...

Kép

Az örök kedvenc...

Kép

És a másik kedvenc...

Kép

Csupafog mosoly...

Kép

Séta a parkban...

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!

Meli, Nektarin
A szemük nem áll jól!Micsoda csibészek!!
Na majd Én is teszek képet :wink:

Meli

jól vagyok, szerencsére nincs hányás, és az émelygés is alább hagyott :wink:
Csak extrém módón kívánom az erős paprikát :oops: Ráadásul eddig utáltam, és meg sem bírtam enni :shock:

málna2162
 
 



Sziasztok,

Málna, erős paprika jó jel !!!! Én soha az életben nem szerettem az erős paprikát, sem az erős ételeket, de Jadvigával szinte mindenbe tettem Erős Pistát, annyira kellett az erős....szóval lehet, hogy kislány lesz a kicsi a pocakodban.... :wink:
zsizsik
 
 


Zsizsik :lol:
Úgy legyen!!
Pénteken túl estem az első laboron. Találkoztam a doktornővel akinél valszeg szülni fogok. Az orvosom csak terhesgondoz,de szülést már nem vezethet :wink: .Nagyon rendes volt a doktornő, mindent megbeszéltünk, és ha már ugyis kéznél voltam megis nézte mi újság az albérlővel :lol: A cukros cucc miatt úgy bevolt pörögve, hogy alig lehetett megfogni :lol: ELég bizonyíték volt számomra, hogy jól van :lol:
26.-án megyek integráltra, remélem ott már kiderül hogy fiú vagy lány :D

És akkor néhány kép Mátéról...Úgyis olyan rég láttátok


Kép

Kép

Kép
Állatkert

Kép
Ott vagyok a lencsében :wink:

Kép

Kép
Máté csak hajas barátomnak hívta :lol:

Kép

Kép
Annyit volt a vízben, hogy néha már "riogattam", hogy gyere ki mert megesz a cápa...Válasz:Ááááááá, úgy sincs rajtam hús :lol: És milyen igaza van :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Teidenél kicsit nyűgösen :?

Kép
No comment :shock: :lol:

málna2162
 
 


Sziasztok !!!

nagyon nagyon örülök a babaesőnek !! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

hát igen, babagyártásban 2009 is a mi évünk !!! :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki, már akartam neked korábban is írni, hogy nem vizsgáltak téged PCOS irányban is ? Mert egy korábbi hozzászólásodból nekem az jött le, hogy szerintem lehet ,hogy neked is ezzel kapcsolatos az, hogy még nme jött össze a baba....
Nézd meg www.pcos-szindroma.hu oldalt, itt rengeteg információt találsz erről a betegségről, és többek között egy tesztet is, aminek a segítségével el tudod dönteni, hogy van-e közöd ehhez a betegséghez, vagy nincs...
Remélem, nem haragszol meg, hogy tanácsot adtam. :oops:
zsizsik
 
 


Szia !

nagyon aranyos vagy !
dehogy haragszom ! nagyon jó tudni, hogy itt ilyen segítőkész emberek vannak !!! :D :D :D :D :D :D :D :D

tegnap voltunk Debrecenben a klinikán, elvégezték a műtéthez szükséges vizsgálatokat, vérvétel,vizelet, mellkasröntgen és az anesztessel is találkoznom kellett
kedden befekszem és szerdán jön a laparoszkópia, ugyanis nagy a valószínűsége az endónak
a lapar alatt az átjárhatóságit is megcsinálják

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam Uh-n.
Amint látjátok a vonalzóm, most már tuti, hogy férfi uralom lesz a családban
Minden rendben van, izeg - mozog, mint egy sajtkukac: D
3 hét múlva megyek genetikaira.
El kell kezdeni fiú neveken agyalni, mert eddig csak Bogink volt: D

vvviki

Mi újság?Hogy sikerült a műtét?

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: