Új privát üzeneted érkezett!

@babu27:


Köszi és nektek is minden jót kívánok. Meglátod a műtéttel annyi minden helyrebillenhet, amiről most még nem is tudunk. Tudja a baba, hogy nem jöhet addig míg veszélyben van a kis élete a mióma miatt. Aztán viszont szívesen beköltözik majd. Meglátod! Sok Sikert! Boldog Karácsonyt és Sikeres Új Évet!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Olyan problémám van hogy a férjemnél kiderült herevisszér-tágulata van.
Voltunk urológusnál de csak annyit mondott hogy nyugodtan próbálkozzunk a babábal és ha fél év múlva nem jön össze akkor nézünk egy spermavizsgálatot.
Én viszont addig nem akarok várni mert aggódok hogy baj van a spermaszámával.
Van esetleg valaki aki ilyen probléma mellett lett terhes?
 


Szia Miri! 


Nekünk konkrétan nem ez volt a gondunk, de egy ismerős párnál ez volt a helyzet (bár gondolom ennek is vannak súlyossági szintjei). Ugyanakkor kezdtek el próbálkozni , mint mi (2015. vége felé) és a srác kapásból elkezdte szedni a Profertilt, 1 hónap múlva elment a andrológushoz, aki megállapította, hogy herevisszere van és meg is műtötték. Mindenközben persze nem védekeztek és a felesége már a műtét előtt terhes lett, azóta lassan fél éves a kis trónörökös. Ha van egy jó dokitok , én javaslom a műtétet, illetve a vitamint is, ha veled minden rendben. :) Simán okozhat meddőséget, mindenképp járjatok utána és ne hagyjátok a dokira, semmi sem tart elmenni egy spermatogramra! ;) 

 

 
 

*semeddig
 


Sziasztok! Férjemnél azoospermiát állapítottak meg, ezért herebiopsziát végeztek el rajta, ahol találtak is spermiumot (igaz csak mozdulatlanokat, bár ICSI-vel ez elvileg nem probléma), és lefagyasztottak  3 adaggal. Az első lombikos próbálkozásunknál az 5 petesejtből egyik se kezdett el osztódni, így nem volt mit beültetni. Van valakinek hasonló tapasztalata ebben a témában? Köszi!
 


Sziasztok! Páromnak nincs sem mozgó sem mozdulatlan spermája. Genetikai vizsgálatra küldtek tovább bennünket. Volt valaki hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat.
sziszkoferko
Győr
 
 


Sziasztok! Spermadonort keresek! Kérlek aki tud írjon. kisandi22@gmail.hu
 


Üdv mindenkinek!
Bemutatkoznék; Éva vagyok 35 éves.
A férjemmel azóta próbálkozunk mióta megismertük egymást, közel 4 éve. Nálam vannak gondok, 10 éve Pcot dignosztizáltak és cisztát is. Akkoriban nem jártam utána a dolgoknak, elég pocsék időszakom volt. A lényeg, hogy a férjemmel elhatároztuk, hogy utána jàrunk a kudarcok hátterének. Bejelentkeztünk egy meddő pároknak segítő központba. Egy vérvételen túl vagyok (2-5. cn), ma volt rákszűrés meg uh., vissza van még a 21. cn-os vérvétel meg egy cukorterheléses vizsgálat és lapar+histero vár még rám. A férjemnek is kellett mintát leadnia.
Nos. Az eddigi vizsgálataim eredménye alapján minden rendben van; a hormonjaim jók, az uh se mutatott cisztát. Aztán jött a hidegzuhany....
A férjem mintájában egyetlen darab spermát sem talátak.  Azt hittük rosszul hallunk. A legrosszabb rémálmainkban sem gondoltuk volna, hogy ez lesz. Abban voltunk, hogy engem helyre hoznak és már jöhet is a várvavárt babóka. Hát, de nem így lesz. Sajnos...  
Jó volna hasonló helyzetű párral/párokkal beszélni, tapasztalatokat hallani/olvasni, megosztani egymással... 
Ha vagytok, jelentkezzetek!!!
 


Sziasztok!

Szívesen segítek még olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Egy pár kérdésre válasz:
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy korházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék anonim maradni.

Írj ide ez1980@freemail.hu és minden mást megbeszélünk.
 


@susine35: Szia! Nekünk a héten jött ez a hidegzuhany. OAT-szindróma, vagyis kevés, lusta és sérült katonákkal kellene harcot vívni. 
Magándokinál csináltattuk a spermavizsgálatot, hozzá is megyünk vissza további vizsgálatok, tanácsok tekintetében.
De aztán - ahogy nézegettem - elég húzóssá válik anyagilag a történet, és jó lenne a legtöbb procedúrán TB-támogatott módon túl esni.
Momentán azt sem tudom, merre kellene indulni, egyáltalán hol van erre lehetőség...
Szóval beszélgetésre, tapasztalat-cserére én is nyitott vagyok, remélem, lesznek itt még olyanok, akik tudnak ebben támpontot adni.

Ti haladtatok valamerre az elmúlt hónapokban?

 
 


Sziasztok!
Nincs valakinek valami belső infója hogy miért nem lehet elérni a forgács intézetet? 2 hete minden nap hívom őket de nem veszik fel a telefont....
Vagy valaki tud esetleg egy másik számot amin el lehet érni őket?
 
 


Sziasztok!
Szívesen segítek még olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Egy pár kérdésre válasz:
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy korházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék anonim maradni.

Írj ide: ez1980@freemail.hu

és minden mást megbeszélünk.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: