Új privát üzeneted érkezett!

mikortól írunk csak a zárt topikba? Legyen egy határidő? Itt meg hagyunk egy üzenetet, h átmentünk oda. November 22?

trinky, ez egy számítógépes játék, így a játékban adta el a fiúk cuccait, nem a valóságban. Ugye nem vagyok mindig egyértelmű?

odry, na ez klassz a bölcsivel, még jó hogy járhat a gyereked.
 
 


Ilonám:
Oké, akkor legyen november 22. :)

Boriskám:
nem kell semmi más a zárthoz, csak amit leírtam az előző oldalon.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most hova Mentek? Ide nem fogtok írni? Miért? Olvasgatok vissza, de nem értem....
Én is szeretném tudni, hogy hol lesztek/ leszünk!!!

Odry

Kép

Kép
 
 

 
 

odry, az előző oldalon mágnes leírta az anya-tanyás regisztrálást,
többen a képek miatt szeretnének átmenni (itt bárki bármit tehet a babafotókkal, mert nyíltrendszerű a babanet), gyere regisztrálj te is!

mágnes ott vagyok, dia néven :P

Kép
Kép
 


Szia!
Kis evus!

Szeretnék neked segíteni ,inszem ügyben.
Nekem 3 volt.
Persze most amit írok,nem mindenkire igaz.
ez csak a saját tapasztalatom.
És minden nő más és más.!
Mivel endóval mütöttek,és utána műtét után cisztám volt.
inszeminációm volt.
Nálunk a páromnak magasan nagyon jók eredményei voltak.
Sajnos egyik sem sikerült.Ennek ellenére.
De kívánom,hogy te szerencsésebb legyél.
Nálunk az 1.lombik volt sikerrel.11-én lesz Antóniám 3éves.
Várom inszemes kérdéseidet.

üdv:reni

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Nekem nem sikerült az első inszeminációm a Kaáliban. Pedig minden pont megfelelt, jó időben, jó helyen... Nem értem a sikertelenség okát, bár tudom sok ilyen van. Most azon gondolkodom, hogy laporoszkópiás beavatkozást kellene végeztetni, hátha látnak valamit. A HSG szerint átjárható vagyok, bár pont bemozdultam amikor csinálták, de mivel a folyadék kilépett a hasüregbe, azt mondták átjárható. Azóta is ezen agyalok, hogy nem láttak pontosan mindent. Egy szó, mint 100, nem tudjátok hol csinálnak ilyen laporoszkópiát? Előre is köszi!
banyika
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Hétfőn megyek a 2. inszeminációra, Kecskemétre. Az orvosom nagyon kedves és odaadó minden téren, segítőkész. Az első inszem után nagyon sokat pihentem, nem csináltam semmit sem. tüsző érett meg a múlt hónapban, de sajnos nem tapadt meg egy sem. Most a másodiknál 3 tüsző volt, 20mm, 16mm és 13mm. Gonal-F injekciót kellett használnom a múlt hónapban, most is azt kellett volna, de nem jött ki belőlle az utolsó adag. Így csak 3 tüsző érett. Azt mondta az orvosom, hogy ez nagyon jó, hogy szuri nélkül ennyi érett. Igen, de ha a múltkor 6 volt és nem sikerült, akkor most 3-mal semmi esélyem nincs. Tudom a remény hal meg utoljára, de már annyira bizakodó vagyok és hittem már oly sokszor, és mindig csalódtam. Nagyon örülnék, ha karácsonyra már a hasamban lenne egy picike. Minden álmom ez lenne, de...
Otthagytam a munkahelyemet és most szóltak, hogy kedden már mehetek kezdeni azúj helyen. Ha dolgozom inszem utáni naptól, akkor azért megtapadhat. (sokat kell ülnöm) Ti hogy látjátok? Kérlek válaszoljatok!!!!
szilvia83
Kiskunhalas
 
 


Szia Szilvia!
Az, hogy kevesebb a tüsződ, nem jelenti azt, hogy nincs esélyed.
Persze, több tüsző akár nagyobb esélyt is jelenthet, de elég egyetlen jó tüsző, és máris ott a baba!
Nekem 1 tüszőből lett a lánykám, szóval tényleg ne add fel!
A munkavégzés sem probléma, pláne, ha ülőmunkát végzel.
Én minden inszem alkalmával otthon maradtam, kivéve az utolsó sikereset.
Kitartás, és írj, hogy mi van veled!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia szilvia83!

Ha vagy még, hogy sikerült a 2.inszem? Vagy azóta mi történt veled?
Én is Kecskemétre járok. Most lesz az 5.inszeminációm. Az első sikerült 2008-ban de azóta semmi sajnos. Pedig azt hittem ha az első összejött a második is fog sikerülni. De tévedtem! A kisfiam 3éves lesz és kéne már egy kistesó! Na hátha most összjön!
moki0820
Tiszakécske
 
 


Sziasztok!Látom már nem érkezett ide hozzászólás!!

 
 


@bobi87:


Szia! Én itt vagyok! Bár még nem volt inszemináció, de valószínűleg lesz.
Neked volt?


Sziasztok! Nekem most következik az inszemináció.
Ha van valaki hasonló helyzetben, gyertek. :)


Szia! Nekem 17.-én volt az első inszeminacio. Lassan két éve nem sikerül a Babóca.


@brigitta0506:
Szia. Nekem most okt.22-én volt a második.
Sajnos az első nem sikerült.
Remélem ez igen, mert én most nem szeretnék többet.
Rem.neked az első összejött.


@brigitta0506:
Hogy vagy? Van valami tünet? Mikor tesztelsz?


@mutymurutty:
Szia! Hétfőn szeretnek tesztelni. Eddig fajdogalt a hasam. Ma nem annyira éreztem semmit. A mellem sem feszül annyira mint eddig. Azért meg reménykedem.


@mutymurutty:
Nálad mi a helyzet?


@brigitta0506:
Nekem inszem óta néha szúr, húzódik a pocim minden nap. Ez a 6.dpo. A hőm magasan van, tegnap este óta fáj a fejem.
Nagyon reménykedek s szorîtok neked is.


Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e itt még valaki. Nekem pénteken volt a 3. inszeminációm. Azóta fájdogál a hasam, ma meg mintha hőemelkedésem lenne. Mérni nem mértem, mert dolgozom. :D Amúgy ez a hő-téma mit jelent? Vagyis mi mit jelez előre? Bocsánat, csak ennyire még nem merültem bele a témába..
jucuska81
Zalaegerszeg
 
 


@jucuska81:
Szia. Nekem a 2.nem sikerült, azóta új ciklusban vagyok, de most kihagyjuk már idénre az inszeminációt.
Drukkolok neked, h.a 3.már sikeres legyen!

A hőt folyamatosan kell mérni. Ciklus elején alacsony, majd ovulációután elkezd emelkedni, ha legalább 4 napig fent van, akkor bizzos megtörtént az ovu, ha pedig tartósan, 18napig, akkor elvileg sikeres babás ciklus lett. Röviden ennyi.


Sziasztok Mindenki!

Én ma vagyok a 28.cnapon, 14. dpon. Tegnap és tegnap előtt pozitívat teszteltem. :) Eddig minden a legnagyobb rendben.
A csodálatos az egészben, hogy most doki mentes ciklus volt, UH. követés nélkül, hormonok nélkül, két sikertelen inszemináció után, 17.próbálkozásra természetes úton sikerült!!!

Uh.ne adjátok fel! Egyszer mindenkinek sikerülni fog! Hajrá 2018!!!


Sziasztok!

Nem tudom, hogy van e még itt valaki, de gondoltam egy próbát teszek! :) 

Először is szeretnék érdeklődni rólatok Mutymurutty, Jucuska és Brigitta! Hogy vagytok?  Mi a helyzet veletek? Remélem, hogy minden jól alakul nálatok!!! :)

Nekünk ebben a hónapban volt az első inszeminációnk. Sajnos ma a vérvétel által kiderült, hogy nem sikerült...Volt egy pár jel vagy valami amire azt hittem, hogy igen, lehet, hogy ez az volt, de nem :(
Eleinte eléggé el voltam keseredve, de most már próbálok a következőre fókuszálni és elengedni a negatív gondolatokat. 

A hőmérőzéssel kapcsolatban lenne egy pár (lehet, hogy hülye) kérdésem, ha nem gond :/ :
Bármilyen hőmérő megfelel erre a célra? Hol kell mérni (száj, hónalj, vagy lent) ? Reggel vagy este a legjobb ezt mérni? 

Köszönöm szépen előre is!


@norewal:
Szia.
Én vagyok.
Köszi, velem minden rendben. Tegnap voltam 12 hetes ultrahangon, minden ok.

Ne félj! Mi két sikertelen inszemen voltunk, utána 2.hónapra természetes úton fogant a pici.
Bár nem tudom nálatok mi indokolja az inszemet?!

Hőmérőzés. Én szájban mértem. Szabálya annyi, hogy mindig reggel, amint felébredtél rögtön. Lehetőleg ugyan abban az időben, de ez azért nem mindig kivitelezhető. Meg talán minimum 4 óra alvás után kell mérni.
Mindegy milyen hőmérő, a lényeg, hogy ugyan az legyen.


Szia! Waooo  Szuper!!! Nagyon gratulálok és a legjobbakat kívánom nektek!!!   Hogy érzed magad? tüneteid voltak,vannak?  :)  Köszönöm szépen a gyors választ! (Azt hittem, hogy kapok értesítőt erről, de nem jött semmi... :/ ) Kb 1,5 éve próbálkoztunk és semmi, aztán amikor elkezdtük az ilyen -olyan vizsgálatokat akkor kijött, hogy a párom eredményeiben voltak eltérések, de egy vitaminkúra után az értékei teljesen jók lettek. Nálam meg a D-vitamin szintem volt nagyon alacsony, de ezen kívül mást nem találtak (remélhetőleg a későbbiekben sem...).  Ha minden jól alakul, akkor következő héten lesz a második inszeminációnk.  Hát majd kiderül..


@norewal:


Szia!
Köszönöm, jól vagyok. Ma vagyunk 16 hetesek. Eddig semmilyen rosszul létem nem volt, teljesen jól viseltem, kivéve az első trimeszteri fáradtságot, álmosságot.
Tegnap voltunk ultrahangon, minden rendben, 100%, hogy kisfiú.
Mi újság veled? Megvolt az inszemináció? Azóta mizu?


@mutymurutty:


Szia!
Gratulálok és jó egészséget kívánok! Kitaláltátok már, hogy mi lesz a kicsi neve? :)
A második inszemináció sem járt sikerrel (pedig most 2 tüszőm is volt),  a harmadik meg elmarad...Most péntekre esett volna az inszem, de nem lesz doki  + hétvége.... Ennek ellenére, szedtem 5napig a clostil.-t, hátha segít.
Voltunk még 1-2 vizsgálaton. Szerencsére minden rendben van. Viszont ilyenkor kezdek el kattogni, hogy ha nincs semmi, miért nem akar végre összejönni :( Tudom, hogy ilyenkor van 25% esély rá, hogy sikerüljön, de akkor is....
hát ennyi történt velünk azóta :/

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: