Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!!!!
ma megkaptam a H1N1 elleni oltást........még élek.......
nőgyógyásznál is minden ok!!!!!:)))
Barnit elvittük csípőszűrésre....vele is minden ok...api volt bent vele.....én nem tudtam bemenni..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita mi szerdán kapjuk meg.
Nagyon félte Nándit, remélem megússzuk...és senki nem lesz beteg.
Vettünk egy esernyős babkocsit, hogy könnyebb legyen Nándit hozni vinni, mert a hordozóban már nem bírom el.
Vendég
 


én is kb 1 hete vettem egy könnyebb babakocsit.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok,
Ma szültem egy hete és úgy tűnik, hogy megjött a menzim. Szerintetek ez normális?!! Én úgy tudtam hogy szoptatás alatt nem jön meg.

KépKép
 


Csige: nem egy hónapja?

szoptatás alatt is meglehet én úgy tudom, csak az oan maszatolós és lájtos.

nekem most van meg másodjára, de én már nem szoptatok.
Vendég
 


Csige normális ha meg van szopi alatt is

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen tudom Nita, de nekem a barnázás váltott át menzibe. Elvileg el kellett volna múlnia a barnázásnak és utána jön a menzi, de már én sem tudom. Holnap majd felhívom a dokit.

KépKép
 


Sziasztok

Csige nekem Rékánál 7. héten már megjött, úgy hogy normális.
Most meg még semmi, illetve múlthéten azt gondoltam hogy na majd most mert két napig volt barnás véres folyás, aztán el is múlt, hogy ez most minek számított kitudja.

Nórának az eccémára adtak kenőcst meg másik fürdetőt, testápolót már az egész teste olyan volt, ez most használ neki, két napja az éjszakák is jobbak.
Viszont a hízása továbbra se jó. most 10 dkg hízása volt egy hét alatt, illetve összesen 3 hét alatt 22 dkt kevesli a doki, a tápszert nappal nem fogadja el kb 80-at szopik, este ehhez eszik még 40-50 tápszert. Most azt tanácsolta hogy minden második evés legyen cici a másik tápszer, de félek hogy akkor még ennyi tejci sem lesz. Persze az a fontos hogy jól fejlődjön, nem tudom mit csináljak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Gabi épp írni akartam neked.......már hiányoltalak!!!!!
Nórika pedig olyan kis husos lánynak néz ki!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Nagyon szép a kis családod!
Máté tiszta Apja:), de a szeme a Tiéd:)
A kis Barni is édes naggggyon! Úgy kézbe venném megdögönyözném:)

Gabi: van valami Seres kenőcs az Anyósom bölcsiben dolgozott és ő mondta, hogy az a legtutibb.

csige: Az egyik ismerősöm mesélte pont ma, hogy ő is mensizett már a 2.hónapban, az orvosa azt mondta, hogy lehetetlen, de mégis mensizett(utána viszont polipok voltak neki a méhében, de ez nem biztos, hogy összefügg. Szerintem semmi köze hozzá a korai mensinek)

A Sóginőm csütörtökön megy petevezeték átfújásra remélem minden rendben lesz. Ugyan az a dokink.Nekem januárban lesz esedékes a műtét. kicsit félek tőle de mindent a cél érdekében:)


 
 


Lybus hol laksz?megyünk.és már dögönyözheted is Barnit....... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: isten éltessen nagyon sokéig!
Vendég
 


Gabi Sok Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Sajnos messze....Győrben.
Így csak képzeletben dögönyözhetem:(

A Sóginőmnek sikerült az átfújás. Hála istennek nincs elzáródás egyik felén sem.
Mindig mondom Anyósomnak(aki elvan keseredve, hogy egyikünknek sem jön össze), hogy tuti egyszerre leszünk terhesek, Ő meg futkoshat egyik helyről a másikra unokázni......remélem így lesz :)

Kihasználtátok a szép időt ? Majdnem meggyulladt rajtam a télikabát tegnap. :)
 
 


Lybus szívből kívánom hogy igazad legyen!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

magyaráz:

Kép

jó kedvűen

Kép
Vendég
 


hű már van fogatok???????? :shock: :lol: :lol: :lol:

gyönyörű nagy fiú lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


még nincsen foga!
Vendég
 


bocsi.. :oops: :oops: most látom hogy csak a nyelve fénylett...arra hittem hogy fogak.... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Sajnos nem tudok visszaolvasni és csak ma tudtam jönni. Elég nagy fennforgás volt a héten nálunk. Kiderült, hogy nem a menzim jött meg, hanem bezárult a méhszáj és nem ürült ki a méhem, így csütörtökön be kellett feküdnöm a kórházba és egészségügyi kaparást csinált a dokim. Hát azt mondta hogy sokminden volt ott bent, de most már kitisztított és nem is jött volna ki magától. Csütörtök este haza is jöttem a kórházból saját felelősségre, mert a kicsi lánynak nagyon hiányoztam és ő is nekem. Most már jól vagyok és remélem nem jön már több szörnyűség, mert nekem ez untig elég volt. Azt hiszem ki kell pihennem a történteket mielőtt ismét babát vállalunk.
Egyébként Lilike jól van, 4020g volt szerdán, ami azt jelenti hogy három hét alatt 720g-ot hízott :lol: Igazi zabagép. Szerencsére a tejem nem apadt el az idegeskedés ellenére, így szopizik ezerrel.
Majd jövök visszaolvasni ígérem.

KépKép
 


hú csige,,........remélem most már csak a boldogság vár rátok!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Köszi lányok a köszöntést. Nagyon jól esett.

csige szegénykém, remélem most már csak jó jön.

Nálunk minden ok. Nóra továbbra is szopik nappal, nem eszik tápszert, nem kell neki, délben kap főzeléket vagy gyümölcsöt. Nagyrészt megeszi, a paradicsomos krumpli nem jött be neki, attól öklendezett. Este a szopi után szokott tápszert enni, de pl ma nem kellett neki. Ekcéma már teljesen elmúlt. Hízása is végül jó lett. Doki is meg volt elégedve, bár ő azt hiszi hogy kap napközben tápszert. 5 hónapos adatai 7006g 65 cm.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!!!!!!!!
gyönyörű súlya van Nórikának!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli: Nándi baba gyönyörű és hatalmas már.
Gabi: szépen növögettek ti is. Tök jó hogy már hozzátápláltok.
Mi megvagyunk. Sajnos csütörtökön ismét be kellett mennem a kórházba, mert eléggé vérezgettem és alvadtvérdarabok is jöttek ki. Ismét találtak valamit a méhben, így tegnap kellett visszamennem kontrolra éhgyomorra, hogy ha kell akkor tudjanak műteni. Mit ne mondjak szörnyű hétvégém volt, teljesen el voltam keseredve. Sajnos az a valami még tegnap is ott volt, de most a nagy géppel néztek meg a kórházban és kiderült, hogy nem vérről vagy szövetről van szó hanem egy myómáról. Úgy tűnik, hogy volt egy nagyon apró myómám és a terhesség alatt megnőtt és azt látták az uh-n. Azt mondta az orvosom, hogy a gyerekágyi vérzéssel menni fog össze és szépen visszahúzódik, bár én erre kíváncsi vagyok, mert már egész szépen visszahúzódott a méhem, de a myóma kb. 2 cm átmérőjű. Szóval nem kellett műteni tegnap és úgy tűnik a myómát se kell csak ha elkezd növekedni. Nem tudom így milyen esélyeink lesznek a második gyerkőcre, mert kettő volt tervbe véve. Bár egyenlőre nekem idő kell hogy kiheverjem ezt a tortúrát lelkileg, de majd ha eljön az idő akkor utánajárunk. Egyenlőre örülök az én kicsi lányomnak, főleg hogy ennyi probléma mellett sikerült ő is és nem sokon múlott az élete. Kicsit elkeserít viszont az a tudat, hogy van valami a méhemben aminek nem kellene ott lennie. Egy hónap mulva megyek majd kontrolra és akkor mondom majd a dokinak hogy adjon bővebb felvilágosítást. Egyébként meglett a kaparás szövettani eredménye és magzatbúrkot hagytak bent, azt kellett kiszedni. Szóval jól sikerült a császárom :evil: Ezzel nem akartam elrettenteni azt aki még a szülés előtt áll, mert ilyen sem mindenkivel fordul elő, de én már meg sem lepődtem, hogy velem igen.
Lilike jól van, szépen növöget. Már a 62-es rugikat hordjuk és ha így halad, akkor szerintem karácsonyra lehet hogy nem is lesznek jók rá. Igazi zabagép és imád cicizni csak sajnos túlzásba is viszi. A cici a mindene a kis bestiának. Eddig még nem kellett pótolni neki, bár apadt a tejem a történtek miatt, de most fejem ezerrel, hogy szaporodjon. Úgy tűnik működik a dolog és remélem több baj már nem ér bennünket.
Ha lesz időm akkor dobok nektek képeket majd.

KépKép
 


Sziasztok,

Csige: nem semmi, amiken keresztül mész! Komolyan mondom felnézek Rád, hogy nem ment el a kedved a szüléstől! Kitartás!
Nándi Baba nagyon szép, látom, minden Baba nő, mint a bolond gomba :)
Mi jól vagyunk, Ábi is szépen növöget, sokat eszik és ügyesen átalussza az éjszakákat. A babakocsit is megszerette, úgyhogy minden oké. Sokat nevet. Dobok egy képet Nektek.
Puszi mindenkinek. Kép
 
 


Csige emelem kalapom hogy ilyen erős vagy a sok rossz után is!!!!!!!!

Kexi bele vagyok zúgva Ábi nagy hajába!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita: köszi. Barninak is szép nagy haja van, nagyon cuki.
Lányok, én nagyon be vagyok tojva a H1N1-től. Be vagyunk oltva, de hordozója így nem lehetek ennek a szarnak? Tehát, ha rajtam nem is jön ki a betegség, nem adhatom át Ábinak? Most olvastam, hogy Szegeden 2 csecsemő lélegeztetőgépen van, mert a szövődmények miatt lélegzésképtelenekké váltak. Nagyon félek!!!
 
 


Kexi én ugy tudom hogy hordozó lehetsz attól hogy be vagy oltva.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi: én is úgy tudom hogy hordozhatod attól hogy be vagy oltva.
Mi nem visszük sehova a babát és tavaszig nincs is szándékomban vinni.
Hoztam nektek pár képet. Ma egész nap szinte aludt Lilike és keveseket evett. Remélem csak az idő miatt,mert semmi különöset nem veszek rajta észre.
Szóval ő az aki erőt adott és ad nekem :D
Kép Kép Kép

KépKép
 


annyira gyönyörű Lilike....azok a hatalmas szemek és a haj zuhataga!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita.
Viszont ma is elég aluszékony. Délelőtt fent volt két órahosszát, akkor nevetgélt, majd nyüszizett és bealudt a cicin. Remélem nincs semmi baja. Ennyire jó gyerek lenne?! Nektek is szokott ilyen lenni? Most a kiságyban alszik ami nagy szó.

KépKép
 


Sziasztok,

Csige: nagyon édes Lili.
Szerintem nincs semmi baja. Mondjuk Ábi napközben 20 perceket alszik, s azt is csak úgy, hogy mellette fekszem. De az éjszakákat már átalussza szépen. Mérjétek meg a lázát. A doktortnőnk azt mondta, hogy ilyen piciknél, ha valami nem stimmel, akkor első jel a hőmérséklet emelkedése!
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek!!!


Kép
Kép

 
 


Istenem milyen nagy már Iza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldog mikulást neki is utólag!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Rég jártam felétek!!

Babócák egyszerűen babásak!!!! Nagyon szép mindenki!!!!

pusszka nektek!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 


szia!!!!!!!!!!!
hogy vagy?????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,

jól... tegnap voltam dokinál, kicsi lakóm házikója ( petezsák ) 7mm, de szívhang még nem hallatszik, 6. hét lesz holnap....

nincs hányingerem, csak éhség és a sok ital és a pisi...

de a gyerekek nagyon szépek, jó volt nézegetni a képeket :D :oops:

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 


örülj neki ha nincs hányingered.........nekem se volt egyiknél se......
mikorra is vagy kiírva? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mares: hát én lemaradtam az örömhírről!! Gratulálok!! :D
 
 


Nita,

még úgymond nem vagyok kiírva, doki kedden megnézett, látta a petezsákot és benne a kis fekete farkinca szerűséget, az embriót, de csak 4 hét múlva rendelt vissza, január 5re, és azt mondta, hogy a védőnő és a kiskönyv is akkor lesz meg vv-tel is.... nem sok ez a négy hét????

kexi,

nekem is még igencsak új a dolog.... és én most látom csak, vagy eddig vak voltam, hogy te pécsi vagy?????? én meg itten a kozármislenyben :D


mától táppénzen vagyok január 5ig, mert nem vagyok beoltva, a sok gyerek közül meg sok a beteg, ma persze már köhögök... mert én sztahanov még tegnap bent voltam..... mert volt egy számítástechnikai verseny , aminek egyik szervezője én voltam.....


kb ennyit rólam....


veletek mizujs???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 


Sziasztok,

Mares: de jó, akkor tényleg szomszédok vagyunk :D Na, majd Babázunk együtt!! Ki a dokid?
Hát igen, vigyázz Magatokra, mi is nagyon félünk ettől a H1N1-től.
Mi jól vagyunk, Ábi tök aranyos, folyton vigyorog. De basszus, annyira elkezdett hullani a hajam, hogy megőrülök. Teljes pánikban vagyok. Ez normális, hogy iszonyat módon hullik? Minden hajmosás egy horror. Félek, hogy borzasztóan fogok kinézni.
 
 


KExi,


hajhullás: én azt olvastam hogy a terhesség alatt brutál nő a hajad de utána ki is hullik a felszedett felesleg...... de ez csak egy cikk volt
dokim: Bózsa Szabolcs, fiatal dokika, .... de most aggódok, mert csak 4 hét múlva rendelt vissza.....

Igen, babázásba benne vagyok.....

Persze, én is félek, és doki tanácsára itthon vagyok nem a suliban a gyerekek között.... de ez nem én vagyok, mert én imádok tanítani :D

férjem persze egész 9 hónap alatt itthon tartana és óvna...

de se hányinger, se rosszullet.... semmmi .... hat mindegy..majd alakulunk a kis dragammal :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 


Reggel voltunk a gyerekekkel dokinál....Máténak hörghurutja van...........kapott antibiotikumot....a kicsi már kezd jobban lenni de még szívni kell az orrát!!!!!!

Kfmares menj sztkba addig...aztán januárba meg a dokidhoz.......én is így csináltam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jabulást nektek.
Mi a héten itthon voltunk anyukáméknál, hála a szerencsének, aminek az egészségemet köszönhetem. Képzeljétek elmentem az itthoni nőgyógyászomhoz, akinél születtem és ide jár az egész család, hogy konzultáljak vele a myóma miatt. Erre megultrahangozott szerda reggel és közölte hogy irány a kórház, mert teljesen tele van a méhem és ki kell kaparni sürgősen, a myómával nem is foglalkoztak. Elintézte nekem hogy a ceglédi kórházban megműtsenek sürgősségivel csütörtökön és még mindig voltek bent burokdarabok. Én már nem merek bízni, csak remélni. Remélem egyszer vége lesz ennek a rémálomnak, mert ez már az. Az biztos hogy elfelejtem a sote-t és az ottani orvosokat, most már csak annak örülnék ha végre egyszer elmúlna a vérzésem és helyrezökkenne minden.

KépKép
 


Csige,

sajnálom a rossz híreket, de kívánom, hogy kari előtt mjinden megoldódjon!!!! Ott van a kis Liliána, és mindenképpen jobban kell, hogy legyél és ez így is lesz. De hogy vannak még bent burok darabok???

Nita,

remélem Máté jobban lesz hamar!!! és persze picurka is!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 


Kfmares köszi!!!!
Csige remélem most már vége ennek a sok rossznak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még élek, még semmi, viszont csodálatosan szépek a gyerekek.

Annusnak és Csigének gyönyörű a kislánya, nagyon-nagyon szépek, de Kexi Ábikája is nagyon szép. És akit kifelejtettem ezer bocsánat.

Kfmares
Gratula a pocaklakóhoz.

 
 


Timejka gyere sűrűbben...hiányzol ám:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!


Timejka,
köszike és puszka neked!!

CSige,
helyzet, jobban vagy már?

Csajok, normális, hogy a hőm reggel ágyban csak 36,8? Pár hete még volt 37 rendesen, amikor még csak erősödtek a csíkok a teszten, de amióta beállt 2 erős csíkra csak ennyi a hőm....


puszka nektek!


Nálatok is havazott tegnap?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: