Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gyors bekukk
. Megyek ágyat húzni, azért majd nem kapcsolom ki a gépet, és be-be nézek.

Puszi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Hát Mókuskával ellentétben nekem nem sok mindent kellett elolvasnom.
Na de ezek a viccek Málna, vidámabbá tetted a napomat az biztos.
Mikor jön vissza Apa, ugye nem ma?
Mókuska: várjuk a képes beszámolót. Gondolom, ha megjavult a gép Te is többet leszel.
Plútó: remélem Kriszti hamar meggyógyul. Tőled is vérjuk a képeket, ugye lesz poci fotó?
Bea: én itt vagyok, csak elkerültük egymást, voltak nálam éppen, de Du gyere.
Meli: hogy vagy? Vállad rendbejött? Milyen volt a csónakázás?
Musz: Hétvégén kiszabadultál a kanapé fogságából? Csitulnak a rókák?
VVViki: na , megcsináltad a tesztet? Várjuk az eredményt.
Sziszi: jelentkezz, hogy vagy?
Dóri: hogy telt a hétvége?
Nika: sikerült minden szőlőből kicsikarni a legjobbat?
Eszti: mi újság? Piri nénje ?
Ha valakit kihagytam ezer bocsi, kicsit kába a fejem, alig aludtam valamit, de később bepótolom az írást, már ha jön még valaki velem csevegni.
Pusz mindenkinek.

Andi
candi
 
 


Sziasztok


Apa csütörtök éjjel jön haza :cry: :cry: :cry:
Most nem azért sírok mert hazajön!Hanem mert soká!!!

Meli

Hogy vagy?

vvviki

Én téged nem értelek?! :shock:


Megyek mert sok a dolgom!
Pusza

málna2162
 
 

 
 

sziasztok,

olyan gyorsan eltelt a hétvége, hogy nagyon
hát piri sehol ez a 40. nap, de a hőm ma reggel 6-or 36,4, szóval nem is reménykedem, nagyon szar, hogy ennyire nem lehet rá számítani, mármint, hogy nem rendszeres, muszá lesz megnézetnem mi lehet az oka.

na rohanok, sok a munka:(

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok,amig nem jön az ebéd,aztán mennem kell!
Nemtudom miért de olyan szarul vagyok!
Candi!Mindjárt meglátogatlak!
Málna!Ne sirj!Mindjárt itt van a csütörtök!!
:wink:
Nektarin!Érdekes,hogy a 40.napnál tartassz,de ez a hő???FURI!! :shock:
Dóri!Hol vagy?Már meg sem merem kérdezni,hogy hol van a pocis képed????!!!!

Kép
bea27
 
 


Hoppá!
A kakaót kihagyhatod a sütiből. szerintem azért ostoros rétes, mert a karikás ostort is fonják, mint ezt a rétest.

Málna!
Kitartást! Nem lesz semmi baj. A csütörtök meg hamar elszáll.

Nektarin!
Szorítunk!

Bea!
mi a baj tünetek. Én reggel nagyon nyügösen keltem fáj a fejem, úgy érzem mint a ki meg lenne fázva, nyomott rosszhangulatom volt. De már elmúlt.

VVViki!
Én se értelek most megjött vagy nem vagy miért szeretnél tesztelni?

Candi!
Kipréseltük a szőlő minden cseppjét. A musttal vigyáztam elég jó cukor foka lett 18,5 fokos.
Ma már Murci lesz belőle én már ihatok.

Plútó!
Jobbulást a picurnak.

Mókuska üdv újra köztünk.

Lányok elkezdtem drasztikusan hízni. 4 hét alatt + 3 kiló, már hat kilónál tartok. S ez nemcsak a poci a seggemre is ment, plusz a hátamon is megjelentek a hurkák. Szomorú vagyok :(

Musz!
Remélem a hétvégi rókavadászat elmaradt :)

Meli?
Kezed ill. karod vállad jobban van már?

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!

Candi!
Remélem nem azért nem tudtál éjjel,mert nem éreszted jól magad.
Köszönöm kérdésed,jól telt a hétvége.Szombaton kerti sütögetés,vasárnap meg séta Füreden ebben a szép időben :D
Neketk mi volt a program?

Hoppá!
Várom a husi receptet :) Biztos finom lett.

Meli!
Remélem jól sikerült a tegnapi motorcsónakázás.Élménybeszámolót kérünk.

Málna!
Én is jókat nevettem :D
Nagyon szép képet küldött neked Apa.Elhiszem,hogy élőben szívesebben látnád.
Csütörtök meg meglásd hamarosan itt lesz.

Nektarin!
Tényleg nem ártana felkeresned egy orvost.

Mókuska!
Remélem hamar kigyógyultok a betegségekből.
Engem érdekelne az a Milka torta recept :D
és persze várjuk a képeket.

Vvviki!
Kíváncsi vagyok a tesztre.

Bea!
Jól rámijesztettél szombaton.
Kép :oops: Mindig mikor eszembe jut,egyedül vagyok,és nem igazán sikerül magamat lefényképezni :(
Nem tudom,hogy mostanában mi van a gépünkkel,néha fogja magát,és elmegy a net :x Az előbb is jól kiszúrt velem,pont akkor ment el,mikor küldtem az üzenetet,úgyhogy most írhattam be újra. :evil:

Akit most kihagytam bocsi.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!
Bea
jó lesz, ha én rakok képet? :twisted:
Kép
pocak 14+4
Kép
Mivel dél van, jó étvágyat!!!
Kép
A csoda-rolleres banda :wink:
Kép
Barbie-roller használat közben :wink:

Na, mentem, majd délután jövök, addig írjatok sokat!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Candi!
Az aludni kimaradt,bocsi.Szóval remélem nem azért nem tudtál éjjel aludni,mert nem érezted jól magad.

Nika!
Szerintem ezen mindegyönk áttesett,átesik.Ne legyél emiatt szomorú.Sajna a kilók fele a 20-30 hét között jön fel.

Kis_Plutó!
Jó nagy már a pocid :D Jó nézni a gyerekeket,ahogy rollereznek.És nem úgy néz ki,mintha Krisztikét zavarná,hogy rószaszín rollere van :)

KépKép
takido
 
 


Bea!
Remélem már jobban vagy.Most nézem,hogy te már nekiállhatsz vágni a centit :D Mmár csak 99 napod van szülésig :)

KépKép
takido
 
 


A Milka torta receptet én is várom.!

Takido!
csak az a baj, hogy az édességet úgy kívánom. Most is kellett dobos torta szeletet ennem.
Reggelire stánglit.
Köszi a biztatást.
Én is olvastam ezt , hogy 20-30 hetben szedjük fel a felét, de már most 3 kiló aztán mégcsak a 23.hétbe vagyok.

Kis_Plutó!
Alakul a pocid neked is már.
Aranyosak a kicsik.

Kép
nika04
 
 


hülye vagyok ! most már biztos

a piri egy napra látogatott meg, de el is múlt egy nap után

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Gabi: micsoda pocak! :lol: Nagyon gömbölyödik már. Ez a barbie roller nekem is tetszik, nem csak Krisztinek, bár szerintem Ő már most jobban gurul, mint ahogy én tudnék. Múltkor kipróbáltam, de nem sok sikerrel.
Dóri: Akkor jó lehetett a hétvége, ezt a füredi sétálást nagon megirigyeltem most, ilyenkor olyan szép lehet a balcsi is és már nincs ezer ember. Mit sütögettetek?
Én ma este szándékozok egy kis grillezést csapni, remélem nem fog esni.
Alvás szerintem azért nem sikerült, mert egy kis nátha bújkál bennem, de nem engedem kitörni :evil:
Nika: Kicsit hülye vagyok mostanában, ezért hirtelen nem jut eszembe mi az a murci és miért ezt ihatod? Azért nem csodálom, hogy kicsit szarul voltál a reggel, nem egy könnyű munka a szüretelés, pláne nem egész nap.
Nektarin:hát tényleg jó lenne tudni miért is szórakozik most veled ez a piri.Jól tenné ha összeszedné magát és vagy eltünne az életedből, vagy rendesen tenné a dolgát.
Na megyek befalom a fincsi ebédet.
Erről jut eszembe engem is érdekelne a torta recept, lassan összegyűlik itt egy könvre való finomság!

Andi
candi
 
 


Candi!
A Murci az az ami már jó forr majdnem bor.
Én kihagytam a nemet szóval én már ilyet nem nagyon ihatok.
Én is úgyérzem, hogy bújkál bennem valami. Hol fáj a torkom, hol fújom a nozim.
Irigyellek a kerti part miatt. Már éhes is lettem.

Kép
nika04
 
 


Nika!
Mostanában én is jobban kívánom az édességet.Aggódtam is a vércukor miatt,de szerencsére nincs vele gond.

Candi!
Pácolt husikat sütöttünk(cs.mell,-comb,tarja,baconbe göngyölt máj,tarja)finom salikkal :D
A füredi séta tényleg nagyon kellemes volt.Napsütés szélcsend,hattyúk.
Remélem sikerül győzedelmeskedned a nátha felett. Ti mit terveztek sütögetni :?:

KépKép
takido
 
 


Nika: akkor így már értem, köszi.
Csak kettecskén leszünk a kerti partn, tudod ez félig lustaság / a mellett, hog nagyon finom a vége /, gorsabban elkészül így a kaja, mint ha bent a tűzhelyen főzném. Majd küldök postával egy kis csirkecombit, jó?
Musz: megint jól eltüntél, merre vagy, jól vagy?
Meli: mi van veled, csak nem lett nagyobb baja a karodnak? Vag yépp dokinál vagy? Írj

Andi
candi
 
 


Dóri: akkor meg van az eredméne a horror történetednek? De jó, egyel kevesebb dolog miatt kell aggódni.
Csirkecombit sütünk, meg kebapcsetát / ez olyan darált husi fűszerekkel, mint a fasírt, csak rudacskás /. Na ezt jól megaszontam, igaz?
Azért azt a centit neked sem árt már beszerezni, te is közeledsz a célhoz. :wink:
Ez az osztrák bababörze valami sportcsarnokban van? Még nem is hallottam, ti voltatok már valaha ott?
Jobb, mint az itthoni?

Andi
candi
 
 


Candi!
Igen,szerencsére a horror happy end-del végződött.AZT leszámítva,hogy vasat kell szednem.
Értettem ám fasírozott rudacskák(ez is bolgár kaja?),és mit szoktatok enni hozzá.Valamilyen mártást?
Nekem még egy hetem van a 100-ig.De valóban az már nem olyan sok.
Hogy pontosan hol rendezik ezt a bababörzét nem tudom,unokatesóm Bécsbe ment férjhez,és van egy 3 éves kislányuk.Ő esküszik erre a börzére,hogy nagyon jó dolgok vannak,és minimál áron.Ott senki nincs annyira rászorulva a pénzre,hogy hasznot akarjon húzni a másikon.Ha túl leszünk rajta,majd berszámolok milyen volt :)

KépKép
takido
 
 


Dóri: salátát eszünk hozzá, jó paradicsomosat, és friss kenyérkét, kerekedjünk már valamitől. Igen ez is bolgár kaja.
Börze beszámolóra kiváncsi leszek, remélem kicsit könnyebbé teszi a bevásárlásotokat.
Eldöntötted már, hogy mész e és ha igen mikor 4D.-re?
Unokahugim édes mondása volt ez a hétvégén: Én is akarok sárkány teregetni. Ez a sárkány eregetés volt.
Nem jegyeztem meg, pedig ezernyi aranyköpése van, halálra vigyorogtuk magunkat tőle.

Andi
candi
 
 


Candi!
Csak salival nem is jók az ilyen kaják.Persze Update norbinak erről biztos más a véleménye.
Én is
remélem,hogy sokmindent meg tudunk venni jó áron.
Mindenképp szeretnénk elmenni 4D-s UH-ra valamikor a 28-29.hét környékén.Bár nem bánnám,ha addig a saját dokimtól is megtudnánk,hogy fiú-e,vagy lány.
Sárkány teregetés :D :D :D ez jó.Szeretném majd a gyerekem aranyköpéseit feljegyezni,mert olyan kár,hoghy az ilyenek elfelejtődnek.

KépKép
takido
 
 


Lányok!
Olvasva titeket extra éhes vagyok.
Kitaláltam a hétvégi programunkat azt hiszem egy grill parti bele kell, hogy férjen ilyen sok finomság után amit leírtatok én is akarok :)

Takido!
Én is a 28.hétre jelentkeztem be nálunk előre kell bejelentkezni 1 hónappal. Okt.16 az még jó messze van.

Bababörze jól hangzik!
A Brendon tényleg olyan drága?

Kép
nika04
 
 


Helló csajok!

Hát igen, engem is érdekel, már, hogy most mi van, miért nem lehet, nekem rendes pirim:)
Pedig még a cickafarok teát is ittam, és esküszüm volt pé-m, tudom meg kéne nézni ezt a hőmérőzést is, sok minden lehet kiderülne.
De nem vagyok képes, minden nap ugyanúgy mérni, ráveszem magam. Lehet, hogy ma veszek egy tesztet, és holnap reggel megcsinálom, mégiscsak a 40. nap, de akkor miért nem magasabb a hőm, legalább egy pár fokkal?
Na jó ezek költői kérdések:)
Jó lenne babázni, már nagyon várom:)
Málna!
Csütörtök hipp-hopp itt lesz:)
Meli!
Mi van veled?
Viki!
Csinálsz tesztet?
Lehet, hogy mégis van ott valaki?
Candi!
Köszi az aggódást, jó lenne ha baba lenne.....
Kis plutó!
Szép a pocid:)
Beus!
Ezt a hőt nem értem én sem, hát ebben ah ónapban ha túl vagyok ezen, hogy most megjön vagy nemjön meg, meg azért egy teszten, megyek dokihoz aztán tanácsot kérek mi a fene lehet.
Puszi n ektek, rohanok még dolgozni

Kép
Kép
nektarin
 
 


Hello csajok, itt vagyok, kimerülten...

Bea, alig van már vissza "pár" napod.

Dóri, neked sem sok van vissza. Hihetetlen, emlékszem "pár napja" még írtátok, áá, negatív a teszt, aztán egyszercsak POZITÍV!!! Szinte most derült ki, hogy babát vártok, és mindjárt szültök!

Sziszi, gyere, tudni akarjuk, mi van veled!

Nektarin, Vvviki, csináljatok tesztet, hátha ott lapul a kis pocoklakó :wink:

A sok kajától én is éhes lettem. Mindjárt kajálunk is. Ja, a hétvégi kotyvasztás ízlett apának, nekem elmegy kategóriába sorolható.

Plutó, nem semmi mekkora pocid van már!!!

Nika, ne aggódj a hízás miatt, majd lemegy. A lényeg, hogy érezd jól magad. Szeretnénk itt páran jól elhízni emiatt, igaz csajok?? :lol:

Candi, a ma esti grillezéshez jó étvágyat. Mi tegnap este sütöttünk szalonnát. Isteni lett. Vettünk füstölt combot, azt is sütöttünk, meg tettem nyársra cukkínit. De a legfinomab a sült hagyma volt, meg a hamubasült krumpli.

Meli, veled mi van? Fáj még a vállad???

Mamen, tesztet ígértél pár napja. Jelentkezz!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

olvaslak ám titeket, csak most eléggé zajlik velem az élet, kevesebb időm van netezni.

Kis plutó: hogy neked mekkor pocid van....! :shock: Szép nagy baba lesz biztosan ! Remélem, már kevésbé kínoz tégeda kis galád... nehéz lehet egyszerre terelgetni a két gyerkőcöt, háztartást ellátni, és közben azért befelé is figyelgetni....

Nektarin: sajnálom, hogy a ciklusod nincs teljesen rendben, érdemes első körben kérni a nőgyógyásztól egy teljes hormon képet, de azt általában a mensi 3. napján szokták, az tartalmaz kellő információt. Ha neadj'Isten endokrinológusra lenne szükséged, van egy tuti jó orvos, akihez most járok, egy félisten. Komolyan. Végre rájött, hogy mi miért van nálam.

Málna: szia bébi, ez sem az én hónapom...... sajnos megjött, 42 napra... ( :shock: :? ) kicsit az inzulinos gyógyszer kavarhatott be, mert ilyen hosszú ciklusom már régóta nem volt. De nem baj, mert végre volt peteérésem, és ez több, mint jó hír.... ! Anélkül elég nehéz teherbe esni....

Mi most járjuk a PCO-sok kálváriáját, szedem a diabéteszes gyógyszert és úgy néz ki, hogy általánosságban javulgatnak a dolgok nálam. Remélem, hogy azért még ebben az évben összejön a pocaklakó, nagyon kellene tudjam, hogy Esztert hová irassam be iskolába, hogy hol is leszek én jövő szeptemberben...

Mi lehet Sziszivel ? Remélem, semmi komoly, csak esetleg pihennie kell... :roll:
zsizsik
 
 


Nika!Csak az a szokásos rosszullét,ami utoljára a munkahelyemre menet jött rám! :x
Ma voltam a gyógyszertárban megvettem a magne b6-ot (már vettem is be belőle!)
Meg vettem még vasat is!de sajnaj olyat nem kaptam,amit a Málna mondott,mert az vény köteles!
Neked még nem mondták a vashiányt?majd biztos fogják előbb-utóbb! :x Ja!És még annyit,hogy ne aggódj a kilók miatt!Ne fogyózz!Ennek elkellett jönnie!és még fogsz gyarapodni!!(nyugi!) :x Ilyenkor ez van!
Dóri!Már minden rendben van!Vártalak ma!!Be is jelentkeztél,de el is mentél,mire jöttem!A hét első fele icsit pörgős leszNem is beszélve arról,hogy szerdán 16:00ra megyek a 4D-ésre!Már jó lesz látni ádi pofikáját,meg mindenét! :lol:
Plutó!Köszi a pocis képet!!már jóóóó nagy! :) Meg a gyerekek is arik!
Bocsi,akit most kihagytam,de mennem kell!Puszi,jó éjt!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,

Zsizsik!
Köszi, előre is, még egyáltalán nem gondoltam semmire sem, én eddig maximum rászűrésen és gombás nyavalyák miatt voltam nőgyógyásznál, úgyhogy ez most teljesen új lesz.
Azért egy tesztet csinálok, hát ugye legalább biztosan kizárjam, bár nem hiszek benne, azért van egy kis kérdőjel, hátha....
No majd meglátjuk, de mivel a hőm csak ennyi, tényleg nem sok reményt fűzök hozzá.
Többiek?
Meli hol vagy?
Jó éjt Mindenkinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap éjjel meghírdettem a neten a kocsimat.Ma este alku nélkül eladtam!!!! :wink: :wink: :wink:

Most megyek aluszkálni!!
Puszi mindenkinek!!

málna2162
 
 


Jó reggelt!
Málna: gratulálok, akkor most már szabad az út a családi autó felé :wink: Micsoda hírekre jön haza Apa. Mikor indultok nyaralni?
Nektarin: ha megcsinálod a tesztet várjuk, mi lett az eredménye, hátha mégis..... és csak halvérű vag mint én.
Zsizsik: ez jó hír a peteérésről, hiába mopst ennek kell örülni és 1-2 hónap múlva meg ennek eredményének. Endokrinológus elérhetőségére majd lehet nekem is szükségem lesz, ugye én is szólhatok majd neked?
Mamen: tényleg, jelentkezz, teszteltél?
Sziszi, Meli, Musz: mi van veletek?
Hoppá: bejársz már dolgozni? Hogy bírod a munkát türelemmel? Nagyon sok a feladat?
Bea: bocsi tegnap este a rövidségért, jött a szomszédasszony a jó illatokra, állítólag csak azt akarta megnézni, hogy milyen is a grillsütőm :wink: Aztán nem akaródzott hazamenni valami miatt :wink:
Dóri: kenyeret nem is ettem sokat, ellenben sültpaprikát.., de ezt talán megbocsájtja Norbi vallása is. Nem mintha követő lennék..én Candi féle testkontrollon élek és hízok.
Nem is mondtam megnyírtam Apát vasárnap, most olyan a haja, mint egy kiskakasnak, szép taraja van :lol: Nem boldogulok a forgóival, de dizájnos nagyon a krapek. :)
Jók legyetek

Andi
candi
 
 


helló !

hogy vagytok ???
Anyuszisziről tudtok valamit ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Nika!
Hova mentek 4D-s UH-ra?
A Brendon valóban nem olcsó,talán még a kuponos dolgok elfogadható áron vannak.

Nektarin!
Várjuk a teszt eredményt :)
Akartam már kérdezni,hogy hol méred a hődet,és mennyi ideig?

Hoppá!
Én szeretném elkérni azt a receptet,ha lehet.

Candi!
Biztos olyan fini illatok voltak,hogy azért nem akart haza menni.
Nagyon rendes vagy,kenyér helyett sültpaprikát enni :)

Zsizsik!
örülök,hogy kezdenek rendbejönni a dolgok nálad.A pé. pedig különösen jó hír.

Málna!
Nagyon ügyi vagy :D Apa biztos büszke lesz rád :D

Bea!
A bejelentkezés,eltünés a gépem számlájára írható.mostanában többször előadja,persze mindig a legrosszabbkor.

Meli,Musz,Anyusziszi,Mamen!
Tessék jelentkezni :!:

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!
Kit találok itt???

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Itt vagyok, csak ledöntött a lábamról valami nyavalya.
Csütörtök este kezdődött, mostanra kecmeregtem ki belőle.

Voltam dokinál, de a baba miatt csak egy kakukkfüves köptetőt írt fel... :shock: attól még el is patkolhatnék.
Arról nem is beszélve, hogy már a kakukkfű gondolatától is rámugrik a róka :?
Vitamin, vitamin, vitamin, pihenéssel fűszerezve - ez volt a másik receptje.
Így pénteken és hétfőn - főnököm nagy örömére otthon maradtam, és nyomtam az ágyat. Határidős csúnya munkáink vannak, így ezzel nem szereztem piros pontot nála, amit éreztetett is, szóval jóóó szarul voltam az elmúlt napokban.

Ma jöttem be először, szokás szerint rámdőlt az iroda, az elején még örültem, hogy nélkülözhetetlen vagyok, mostanra inkább meglennék nélküle, na mindegy.

Még nem olvastam vissza, remélem mindenki jól van, babák és kismamik egyaránt :D

Puszi

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Helló Csajok! 8)

Tesztem negatív lett csötörtökön. DE piri még sehol (már egy hete) hőm fent. Holnap megint tesztelek, hátha....

Bocsi, hogy eltűntem csak ünnepelni voltunk meg szülői volt a suliban, hétvégén pedig babázni voltam a barátnőmnél. Tegnap meg egésznapoztam. Most is mennem kell csak gyorsan elolvastam a lemaradásom.
Málna. sajna a pirit. Viszont az autó eladása gondolom jó dolog.
Meli, pihenj sokat.
Plutó, szép a pocid :lol: ja és a roller is tök jó.
Musz, remélem már jobban vagytok, ne dolgozd agyon magad, inkább dőljön össze az az iroda.
Puszi a többieknek is.
üdv Mamen
Este jövök :wink:
mamen
 
 


Mamen: akkor reményeink vannak, holnap csak eldől, hogy van e ott valaki :wink: Jó munkát neked mára.
Musz: szegénykém nem elé róka, még csúnya taknyos bácsi is veled van. Milyen jó is lenne, ha még tudnál feküdni ezzel a nyűggel. Nem lehet hazaszállítani azt a munkát, úgy is közel vagy, csak átugranának a cókmókkal a kollégák és míg megcsinálnák a teádat, addig te is elvégeznélpár dolgot.
Vagy ez túl naiv volt tőlem?
Bea: van itt valaki.
Málna: merre vagy?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

No, hát a tesztem negatív lett, de a hőm ma reggel 36,5, egyel feljebb ment:)
bár szerintem semmit nem jelent, sőt már biztos vagyok benne, úgyhogy várom, hogy jöjjön piri, aztán megyek dokihoz, hogy megnézzük ezt a peteérést, meg a ciklust, bár sztem tuti volt peteérésem ebben a hónapban, és olyan mintha még most is lett volna egy hete, na mindegy majd kidrül.
Takido!
A hőmet a sz ámban mérem a nyelv alatt két percig, higanyossal
de én már mondtam, tudjátok, hogy nem mérem én mindig, csak hétköznap és akkor sem mindig ua., de ebben a hónapban a méréseim között nem volt több 36,5-nél, sz óval ki érti ezt, pár hónapja 30 napra menstruáltam és volt magasabb hőm is.
Bár sosem mértem tejes hónapig rendszeresen.
Többiek, Meli? Málna?
Málan grat az autó eladáshoz, tök jó:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nektarin: ha úg érezted, hogy volt Pé és ezt vesszük alapnak, akkor még egyáltalán nem olyan rossz ez a hő!
Drukk.

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

jól esik, hogy hiányoltatok. Szedem a hormont, két napja nem barnázok. Semmi bajom nincsen, tök jól vagyok. Csak a cicim nagyobb :cry:

Rámdőlt az iroda. Nagyfőnök szabin, egyik könyvelőm nyugdíjba ment tegnap, másik szabira.... :twisted:

Kivagyok, futok is tovább.

puszi mindenkinek, akinek nem írtam.

Musz
Jobbulást!

Málna
gratula a kocsieladáshoz

Mamen, Nektarin
Hajrá!!! ++++++++++++
Vendég
 


Meli
remélem jobban vagy már. Jobbulást!!!
Vendég
 


Sziszi: örülök,hogy jelentkeztél és annak mégjobban , hogy minden rendben veletek :D
Jobb lenne, ha tudnál pihengetni, de jelen helzetben ez gondolom lehetetlen.
Az hogy a cicid nagyobb lett miért :cry: én így reagálnék az tuti erre :lol:
Apa meg: :shock:
Jó munkát neked. Csöppségnek meg jó fészkelődést odabennt!

Andi
candi
 
 


Szia Candi,
köszi
Ciciből nekem alapból is van bőven, hát mostmeg :?
Vendég
 


Adj egy picit át, nekem jól jönne! :)
Nagyfiú hogy van? Rég láttunk képeket róla, nincs min olvadozni 8)

Andi
candi
 
 


jó estét Mindenkinek !

Anyusziszi, örülök, hogy jobban vagy !
cicinövéshez gratula !
Nektarin, ne aggódj ! miután a fogigátlót abbahagytam, három hónapig elég rapszodikusan volt peteérésem, de aztán helyrerázódott, nekem attól jött valószínűleg helyre ( doki szerint ) hogy híztam 5 kilót ! most már nem zörögnek a csontjaim :lol:
a doki szerint ha valaki túl sovány akkor a teherbeesés esélye csökken

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Voltam dokinál !
baba még sehol, de minden rendben van velem ott bent

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Na hát elég változatosan vagyok, tegnap apa elvitte a gépet tv tuner kártya miatt (beállitani), de még nem jó igy holnap ujra elviszi tehát nem tudom mikor tudok jönni legközelebb :roll: Fényképek majd akkor lesznek. Ma amugy is tiszta koki vagyok, alig aludtam az éjszaka....

Milka-csokitorta

4 tojás
20 dkg cukor
20 dkg liszt
8 ek viz
1/2 cs sütőpor
4,5 dl tejszin
1,5 tábla Milka csoki (én Boci csokiból csináltam mert azt kaptam :wink: )
magozott meggybefőtt

Tojássárákat fehéredésig keverjük a cukorral majd jól elkeverjük benne a vizet, végül a lisztet és a sütőport. A fehérjéket kemény habbá verjük és óvatosan a masszához keverjük. Csatos tortaformába öntjük és megsütjük. Ha kihült kettévágjuk.
KRÉM: csokit megolvasztjuk majd a tejszinnel felforraljuk. Szobahőmérsékletüre lehtjük és min. 8 órára a hütőbe tesszük. Felverés előtt 1/4-1/2 órára betesszük a mélyhütőbe, h nagyon hideg legyen, de ne fagyjon meg. Ezután felverjük (én tettem bele fél cs. habfixálót biztos-ami-biztos alapon) A piskótát megkenjük a felével, erre tesszük a meggyet majd a másik piskótalapot. Bevonjuk a maradék krémmel, izlés szerint diszitjük.

Mára ennyi jutott, megyek Lilit altatni....

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok drága barátnőim!!!!!!Először is bocsi,hogy nem jöttem,de nagyon elfoglalt voltam!!!!Köszi,hogy gondoltatok rám!!!!!
Na szóval,vasárnap a csónakázás isteni volt,jó meleg napos idő,víz,nyugalom,boldogság....de a Tisza egyszerűen hervasztó...komolyan mondom sírva fakadtam majdnem...teljesen halott minden....kb.10 km-t motorcsónakáztunk és láttunk egy szál sast és két sirályt,valamint egy halom kecskebékát aztán slussz....sehol egy kacsa,vagy gém,daru....nincsenek siklók....szép vízinövények....egyszerűen elszomorító,hogy az ember mindent tönkretesz....kólásflakon bezzeg volt bőven.....bocs,elragadtattam magam...

Hétfő.....lecsapoltak,két hét múlva lesz csak a hormonvizsgálatnak eredménye :roll: :roll: addig várunk és remélem semmi komoly....ezt a hónapot egyébként valahogy nem veszem annyira komolyan,mint az előzőt,nem cickafarkteázom,alig érdekel a hőmérő...csak megszokásból dugom a számba....szóval úgyis tudom,hogy előbb-utóbb anyuka leszek...nem stresszelek rajta....

Ma MNária nap volt,ezúton üdvözlök minden kedves Máriát!!!!!!Dolgoztam reggeltől estig....a vállam,mintha megérezte volna,hogy ma nagy szükségem lesz a karomra tegnap délutánra 90%-os lett,mára pedig már 99%!!!!!De elmegyek majd dokihoz,hogy nézze meg mi volt ez,mert nem hiszem,hogy ez normális lenne!!!!!

Holnap lesz időm,jövök majd és reagálok néhány dologra!!!!!Addig is puszi nektek!!!!!!Jó éjt!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan beköszönök, de ha hazajöttünk a suliból jövök bővebben.

Meli
örülök, hogy jobban vagy. Azért hormon-nézés ide, hormon-nézés oda, apát el ne hanyagold!!!!! :twisted:
Tessék leírni a hónapot, az a tuti befutó :wink:

Na, majd jövök ám, remélem lesz is kivel cseverészni :wink:

Gabi 15+0

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok! 8)

Van itt valaki? Mert a pocakomban van és el akartam mondani mindenkinek. Hajnalban apa kiment mosdóba, amire persze mindig felébredek, szóval nem bírtam tovább én is kimentem és teszteltem. Nem kellett 3 percig várni, rögtön megjelent a csík. Apa fekszik az ágyban, mondom neki : Jó reggelt apuka! Rögtön tudta mi a helyzet, úgy örült neki. Remélem hétfőn tudok menni a dokimhoz, pénteken pedig uh-ra. Addigra már biztosan látszani fog.
Megyek reggelizni, mindenkinek szép napot!
üdv Mamen
Hogy tudom megszüntetni a vonalzómat?
mamen
 
 


Jó reggel!
Mamen: nagyon nagy gratula neked, nagyon örülök.
:lol: :lol: :lol:
Tudtam én, hogy ebben a hónapban is kell, hogy legyen kismamink. Vigyázzatok magatokra és jó étvágyat a reggelihez.
Vonalzódat a profilodban tudod az aláírásnál kitörökni. Majd tegyél más fajtát fel, hogy tudjuk hol jársz, jó?
Hű de jól indult ez a nap.
Meli: örülök, hogy megjavult a vállad. Csapolást meg ezek szerint túlélted,csak egy vérvétel lesz? Más egyebet tudtál meg a dokidtól!
Az meg 100%, hogy kismama leszel, ez nem kérdés..csak idő kérdése, de eljön az a pillanat, mikor neked gratulálhatunk így kora reggel :wink:
Biztos tegnap ezren voltak nálatok, remélem ma lesz egy kis időd a lazításra és arra, hoghy írj nekünk.
Gabi: Kriszti is elkísér titeket? Nem lehet egyszerű reggel összeszedni a kis családot! :)
Én itt leszek, úgyhog van kinek írni.
Mókuska: ez a recept nagyon jól hangzik, és , hogy boci csokival is finom az tuti, végül is Tehén ez is meg az is.
Reméljük helyreáll a zsámítógépetek.
Puszi mindenkinek

Andi
candi
 
 


Mamen
nagyon örülök !!!
Gratulálok Nektek!
Vigyázz magatokra!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Mamen!GRATULÁLOK!!!!
Milyen jó ilyen hirre ébredni!!
Ilyenkor amikor ezeket a tesztelős reggeleket olvasom,mindig eszembe jut az én storym!Te Jó Isten,hogy remegett a kezem a vizelet sugárba!! :lol:
Ki a Mamen párja?? :roll:

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?