Új privát üzeneted érkezett!

Sziszi: ne legyél pesszimista, minden rendben van ott a kuckóban, nagyon kicsi a különbség 4 és 5 hetes állapot között, orvos legyen a talpán aki meg tudná mondani pontosan a kort, csak sablon szerint számolnak, ne idegeskedj!
Musz: nagyon laza a dokibácsi, örült biztos, hogy ilyen vicces, kedves kis családdal van dolga. Nem illett volna a képbe, holmi perverz Uh.-os szerkezet.
Nagyon örülök, hogy mindkettőtöknél minden rendben :D
Málna: nagyon szép a táblácska! :!: Hát még a hőd...bíztató!
Meli: én még remélek, de ha mégsem...akkoör továbbra is légy ilyen optimista, jókedvű lány, példát mutatsz nekünk. Én is jövő héten megyek elvileg dokihoz, akkor meg tudom mondani az Ő véleménye szerint milen napokon kell vérvételre menni.
Mamen: még nincs semmi változés ugye?
Kicsit dolgoz-dolgoz, aztán jövök!
Bea: merre csatangolsz?

Andi
candi
 
 


Musz: te a májat májkrém formájában nyomod azért! A mozgást is ilyen formában kéne valahogy.
Az úszás az biztosan hasznos, főleg ha nem vagy hajlamos a fertőzéseket elkapni, de egy séta a friss levegőn,esetleg nyúlgyerek hajkurászása elég mozgás!
Dóri: te merre vagy?

Andi
candi
 
 


Hát Andi, én csak remélni merem, hogy a májkrémben tényleg máj van :shock:

Ami a mozgást illeti, nyúlgyereket nem kell hajkurászni, mert a lakásban otthon nem menekül, ha pedig a szabadban van, gonosz anyja hámot csatol rá :oops:
Muszáj, mert különben ebben az életben tuti nem kapnánk el - legutoljára az anyuék kertjében az egész család őt üldözte (anyuékon kívül az öcsém éppen nálunk vacsorázó haverja is, bár ő a röhögéstől túl sokat mozogni nem tudott...), szóval kemény fél órás munka volt, mire elcsíptük.
Ezt a jövőben megelőzendő, beszereztem egy bűnronda hámot pórázzal... :twisted:

Már fel is avattuk a telken kb két hete, nem okozott lelki törést az állatkánál... :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 

 
 

Sziasztok!

Muszkuru!
Örülök,hogy minden rendben,igaz azt nem értem,hogy miért spórolt az UH-on a doki.
A másik dolog,meg ahány doki,annyiféle vélemény.

Anyusziszi!
Nyugi,én is így kezdtem csak a petezsák látszódott 5 hetesen.És tényleg annyira minimális a különbség,hogy nehéz kiszámolni.

Bea!
Merre vagy?

Candi!
Köszönöm,hogy hiányoltál,itt vagyok,csak beutaló ügyben rohangáltam délelött.Akkor most az ismerős dokihoz fogsz menni?

Meli!
Tényleg te vagy a topik optimistája.Tartsd meg e jó tulajdonságodat :D A hőesést sajnálom :(

Málna!
Van egy nagyon jó műsor az egyik csatornán.Vásott kölykök a címe.Ott el lehet lesni egy két dolgot.
A hőd pedig szupi,és egyre jobban alakul.Mikor tervezed a tesztet?

Hoppá!
Elkészült az órarend? Dolgozol már,vagy hagytak pár napot pihenni?

Vvviki!
Drukk a holnapi teszthez :D

Akit kihagytam,azt puszilom :)

Képzeljétek mivel lepett meg tegnap a férjem.Vett nekem titokba egy ugyanolyan órát,mint amilyet elhagytam :D Csak ma vissza kellett vennem,hogy még vegyenek ki belőle pár szemet,mert nagy volt.Lassan a kiszedett elemekből is össze lehet rakni egy órát :D
Voltam ma a védőnőnél,és meghallgattuk a szívhangot.Nagyon jó volt,főleg,hogy régen hallottam.
A vérnyomásom 80/40 volt :) Nem csoda,ha néha jókat alszom. :D

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!!!Hol van mindenki????

Andi,köszi!!!!Örülök,hogy jó példa vaygok!!!!
Nálad volt már valaha hormonvizsgálat?Vagy ebben még te is szűz vagy?

Ági,annyit nevetek a dumádon,nem is hisztis csaj vagy,hanem jófej....remélem nálam is úgy lesz...hormonvizsgálat-jó eredmény-baba.....nálatok apát is megvizsgálták...mármint a leendő gyerkőcöket?Nálunk ez is lesz,apa mondta,hogy ő is elmegy...kicsit izgulok,mert 6 éve cigizik...nem túl sokat naponta,de azért nem keveset...Pesten hol csinálnak spermavizsgálatot??Ma hívom este a dokim,majd mindenről szépen felhomályosít...azért nektek bevallom,hogy picit nyomaszt a dolog,én mindig tudtam,hogy anya akarok lenni és szinte biztos voltam benne,hogy nagyon sima ügy lesz...talán azért,mert annyira határozott vagyok és amit akarok,azt elérem....szóval fura,hogy a életem legfontosabb dolga nem jön egykettőre össze...

Málna,köszi a táblát,de sajna az én adataimon szerintem holnap változtatni kell :cry: majd jelzek....amúgy azóta nem jött még meg,de már nem nagyon bizakodom...

Bea,Dóri,merre vagytok??????
Többiek????
Esztike,mikor tesztelsz????Remélem nektek azért még összejön,vagytok még esélyesek néhányan!!!
Icus?????
VVViki????
Mamen???

Szia Zsizsi,régen voltál!!!!!Gyógyszer milyen????

Annyira jó lenne már talizni,én bármikor benne vagyok!!!!

Gabi,Ildi????Ritkán jöttök!!!!
Nika,Vikike,veletek minden rendben????Nem tudjátok még a babátok nemét?????

Kata,pihenj sokat!!!!!

Remélem nem hagytam ki senkit!!!!!Sok puszi!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna!
jó a hőd nagyon.

Meli!
Irigyellek az optimizmusod miatt nagyon nagy érték. A környezetedet is biztos feldobob. Nem tudom a babám nemét. Nem is érzek semmit, hogy mi lesz. Apának mindegy. Nekem inkább fiú.

A párom nagyon ritkán jelentkezik.
Bea?
Eltűnt :(

Candi!
Jó munkát! Egyetértek a mozgással kapcsolatban.

Kata!
sok erőt adó puszit küldök Neked.

Dóri!
Ez aztán a kényeztetés! Le a kalappal a párod előtt.
Nekem se magas a vérnyomásom. 90/60
Voltál már cukor terheléses vizsgálaton? Tényleg olyan szörnyű. Én két hét múlva megyek.

Musz!
A májat ne vidd túlzásba én is hallottam, hogy nem szabad belőle sokat enni. A pulyka, csirke egészséges nem? Én általában minden héten eszek 1-szer halat. Tonhalat, vagy, halászlét, vagy olajos hal konzervet na abból nem tudok sokat enni. Arra figyelek, hogy egyek mindenfélét: főzelék, leves, hal, csirke, disznó, tészta, tej. Folsavat eszek mellé.

Kép
nika04
 
 


Nika!
A héten megyek a terheléses vércukorra,ma vettem meg hozzá a cukrot.Le is döbbentem,hogy ezt mind meg akarják itatni velem?
Holnap,vagy holnapután ráveszem magam,és majd beszámolok,hogy mi volt.

Meli!
A tali jó ötlet,és bele is kéne húzni,mert novembertől én már nem nagyon vállalkoznék.

KépKép
takido
 
 


Muszkuru

Nyúl hajkurászás...Nem akarok az ellenséged lenni,de elmeséltem apának sztorit, és Ő rögtön felajánlotta a segítségét :wink: :D ,ha előfordulna még ilyen eset...Ő pár mp alatt elkapja...Csak neki nem póráza van hanem Beretta-ja... :wink: (de ezt csak viccből mondta)

Takidó

Már teszteltem,és negatív. :(
Majd megláti.
Tudod hozzám atomórát lehet állítani.Ma vagyok a 28cn-on.Lehet,hogy nem ez a mérvadó, mert most a 16.cn-on volt pé-m.
Felrakjam a görbét?Megszakértesz?

Meli

Apának lekell szokni a cigiről!!!MOST!!!Nem feltétlenül ez okozza a ""problémát""",de nem is tesz jót!!!
Apum cigizett ,amikor engem próbáltak összehozni.9 év alatt sikerültem.Senkit nem elrettenteni akarok ,mert azért azt is kell nézni,hogy az akkori fogigátlók majdhogy nem egy lórugásnak számítottak.De tuti nem jó a bűzrudacska!
Te ugye nem ?

Többiek?Ki merre csavarog?Az utóbbi napokban olyan ritkán írogatunk!Mi történt?!

málna2162
 
 


Ezt most kaptam!!Nagyon jó!!!
Élt egy városban két ember, akiket ugyanúgy, Szekeres Bélának hívtak, de az
egyik pap volt, a másik pedig taxis. A sors úgy hozta, hogy egy napon haltak
meg.
Feljutnak a mennyországba, a kapuban Szent Péter várja őket.
- Hogy hívnak? - kérdezi Szt. Péter az elsőt.
- Szekeres Béla.
- Te vagy a pap?
- Nem, a taxisofőr.
Szt. Péter megnézi a névsorát és így szól:
- Jól van, elnyerted a paradicsomot. Tiéd ez az aranyszálakkal szőtt tunika
és ez a rubinberakásos aranybot. Beléphetsz.
- Köszönöm, köszönöm... - mondja a taxis.
Közben sorra kerül két másik ember, utánuk pedig a másik Béla, aki
végignézte honfitársa belépését.
- Hogy hívnak?
- Szekeres Béla.
- Te vagy a pap?
- Igen.
- Nagyon jó, fiam. Elnyerted a paradicsomot. Tiéd ez a poliészterköpeny és
ez a műanyag bot.
Mire a pap:
- Bocsánat, nem dicsekvésképpen mondom, de ... itt valami tévedés lesz.
Én Szekeres Béla áldozópap vagyok!
- Tudom, fiam, elnyerted a paradicsomot, tiéd a poliészter...
- Nem, az nem lehet! Ismerem a másik urat, taxisofőr volt, egy városban
éltünk. Borzalmas egy taxis volt! Felhajtott a járdákra, mindennap
ütközött, egyszer egy háznak is nekiment. Pocsékul vezetett, lámpaoszlopokat
döntött ki stb. Én pedig életemből 50 évig minden vasárnap prédikáltam a
templomban. Hogy lehet az, hogy neki aranyszálas tunika és aranybot jut,
nekem pedig ez? Itt valami tévedés történt!
- Nem, nincs itt semmi tévedés - mondja Szt. Péter. - A helyzet az, hogy a
mennyországot is elérte a globalizáció a maga értékrendjével. Már nem úgy
értékelünk, mint azelőtt.
- Hogyan? Nem értem...
- Ma már célok és eredmények alapján ítélünk. Nézd, elmagyarázom a te
esetedet, és rögtön megérted. Az utóbbi ötven évben valahányszor
prédikáltál, az emberek aludtak. De valahányszor a taxis vezetett, az
emberek imádkoztak és eszükbe jutott Isten. Vagyis ki adta el jobban a
szolgáltatásainkat? Bennünket az eredmények érdekelnek, fiam. Az e-red-mé-nyek!!!

málna2162
 
 


Málna!
Jöhet a görbe.A negatív teszt biztos korai volt még.

KépKép
takido
 
 


Jelentem én itt vagyok!
Málna: lássuk a görbét, bár én nem vagyok szakértő, csak írtó kiváncsi. Teszt szerintem korai lehetett még.
Dóri: Ez nagyon szép meglepetés volt Apától! Igen az újabb dokihoz mennék, ha valaki végre felvenné azt a telefont a tulsó végen.
Bea azt mondta nem volt vészes annyira az a lötty amit meg kell inni, vigyél citromot magaddal.
Meli: pü írtam
Musz: Szép lehet Nyúlgyerek befogva, kiskocsit nem kötötzzetek még utána? Van olyan egyébként, hogy nuszipóráz? :shock:
Májkrémben lehet hogy van nyomokban máj, de ganakszom én is, hogy inkább valami egyéb tudni nem akarom miből készül!
Nika: vérvétel előtt már nem lesz uh, vagy egyéb orvosi kuksi?
Nagon szépen, tudatosan étkezel, kis bűnözésre nem szoktál elcsábulni?
Hoppá: kész van már az órarend? Jókis munkát osztottak rád!

Andi
candi
 
 


Kép


Szerinted az a kék vonal mi?Nekem van tippem,de kivácsi vagyok Te mit mondasz.

málna2162
 
 


Már írtam neked pár napja,hogy a beágyazódást jeölheti.És nagyon jó,hogy utána így felment a hőd.Megvan a 3.fázis :) Szerintem csütörtökön érdemes lenne még egyet tesztelni. :D

KépKép
takido
 
 


Málna: :mrgreen: ilyen lettem a röhögéstől!
Szép a hő, esetleg eg beágyazódás lehetett az a vonalka?

Andi
candi
 
 


Bocsi :oops: Nem emlékeztem rá.A másik oldalon is ezt mondták a lányok.Jó lenne, ha ez nem csak feltételezés lenne a géptől... :roll:

Ha addig nem jön meg, akkor tesz,ma direkt nem vettem,hogy ne ezen görcsöljek...

málna2162
 
 


Candi

Tök jó nem !És anniyra igaz!!
Remélem...
De fájdogál néha a hasam...

málna2162
 
 


Dóri, sejtettem én, hogy előbb-utóbb lesz még ilyen órád :D
És hogy apa kivárt, így még nagyobb az öröm és a meglepetés.
Azt hiszem, a dokim nem híve az öncélú mozizásnak, ennyi.
Pedig apád is beizzítottam, hogy megyünk gyereket nézni. :? Persze úgysem láttunk volna még túl sokat... :roll:

Meli, apa már nem jutott el a kiskatonavizsgálatra, megúszta, mert közben bizonyított :oops: :lol:
Én mentem előbb a kivizsgálásra, mert az enyém volt a bonyolultabb...izé, ne keress összefüggést...
Apának a MediMOMban csinálták volna, ez Budán a MOM parkban van.

A tali nagggyon jó ötlet!

Nika, te nagyon rendes kismama vagy. Én leginkább összevissza eszem. De még van 4 hetem, hogy orvosi engedéllyel feketeerdő tortán tenghetek :roll:

Málna, ááá, csak azért nem jó a beretta, mert akkor szedegethetem a söréteket órákon át a kis seggéből... :lol:
Bár azt hiszem - a pórázzal ellentétben - egy ilyen akció már komoly lelki törést okozna nála... :shock:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Málna!
Semmi gond.Talán ez is a terhesség jele :D
A történet tényleg jó volt :lol:

Muszkuru!
Tényleg nem számítottam rá,elment a telefonjáért,én meg befejeztem addig az ebédet,és ezzel tért haza.Nagy meglepi volt :)
És olyan szempontból tényleg ne sajnáljad,hogy ilyenkor még nem sok minden látszik,bár a szívpulzáció igen :D

KépKép
takido
 
 


Köszi !
Édességet is eszek az is beletartozik a mindenféle dolgok közé.:) El kell árulnom, hogy kb. 1 hónapja mindennap kell ennem vagy túrórudit vagy sütit valami édeset.
A lelkiismeretemet azzal nyugtatom, hogy a gyerek is biztos édesszájú, mert az anyja apja is az. Nálunk minden hétvégén van sütés mármint anyu a tündér nem én.
Kivéve a most hétvégét, sütöttem 1.évesre ostoros rétest.

Most mindenki csalódott bennem igaz :(

Musz!
Én úgy vagyok az étkezéssel, hogy a fő 3 étkezést megtartom mellette gyümölcsöt eszegetek, ha éhes vagyok+ iszok sok ásványvizet. Na azért a traubinak még mindig nem bírok ellenállni. :)

Candi!
Addig nem lesz UH semmi orvos. szept.19-én védőnő+cukros vizsgálat. (na akkor pár nappal elötte nem eszem meg az édesség adagomat) Jó sokára okt.16-án 4D-s uH.

Málna!
Szorítunk. Mikor tesztelsz?

Kép
nika04
 
 


Szia Málna!!!!Teljesen igazad van és szeretne is leszokni,de nem fekszik rá teljesen a témára...pedig az egészsége is az egyik legfontosabb szempont...mikor tesztelsz újra????És ne gyere nekünk negatívval,tudod itt csak egy dolog számít:az E-RED-MÉNY!!!! :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Helló Csajok!Itt vagyok,csak egy kicsit a mai nap pörgősebb a tegnapinál!De nyügi vagyok a fáradékonyságom miatt!!Főleg,hogy mostmár nekem is elkezdett keményedni a pocim! :( Na mindegy!Ez van!
Málna!!A végén még tényleg van pocilakód? :wink:

Kép
bea27
 
 


Nika, mijazazostorosrétes? :shock:
A savanyú bab a'la Gabi, a lapított szendvics és tárcsás husi mellett már elképzelni sem tudom, annyi furi kaját összehordtok itt a fórumon :lol:

Szia Bea, a tickered szerint Ádi már tud reagálni a kinti hangokra. Szóval ne pörögj annyit, inkább dumcsizzatok és hallgassatok zenét :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szia Muszkuru!!Aranyos vagy,hogy segitessz a tickeremben!!
Bár ha megerőltetném magam,akkor én is tudnám!De jól esik,hogy ennyire odafigyelsz Ádira!!Reggel ahogy kinyitom a szemem,már megy a TAM-TAM!!

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!!!Áginak igaza van,ha fáradékony vagy,az nem véletlen,pihenj többet.....Ádika jelzi,ha neki nem tetszik valami.....Úristen,mindjárt megszületik a fiad!!!!!!!!!!!Ezt el sem hiszem....annyira gyorsan telik az idő....

Kép Kép
meli1118
 
 


ja-ja!!Én sem hiszem el!!Gondolhatjátok!És még kell vennem magamnak is egy csomó mindent (nadrágot,felsőket,stb.....),hogy valamiben kihúzzam a telet!Ma láttam az Árkádban tök jó kis farmert!Azthiszem azért visszamegyünk!De egy normális felsőt sehol nem látok! :shock: Na a cicitartóról nem is beszélve!!

Kép
bea27
 
 


Elköszönök!
Ez az ostoros rétes engem i izgat mi lehet? Na de majd holnap megtudom!
Meli: pü men megint!
Mindeninek szép estét,pihizzetek!

Andi
candi
 
 


Hétfőn 9-re megyek a MÁV-ba!!!!a dokim olyan kedves,azt mondta,hogy természetesen megcsinálja a vizsgálatokat,nem érdekelte,hogy 7 hónapja próbálkozunk,mondtam,hogy unok várni a semmire!!!Úgyhogy hajrá!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Úristen, nagyon termékenyek vagytok:)
Málna!
Hú, de izgi!
Meli!
Mindent jól jegyezz meg, majd ha odakerülök én is, el tudd mondani:)
Furcsa, hogy a dokik ennyire eltérőt mondanak, szerintem azt kell csinálni amit a testünk jelez.
Hát nekem mégmindig semmi, hőt nem mérek, minek úgy sem mértem mindennap, főleg nem ugyanabban az időben.
Hát most várok, de mivel eddig 37 majd 40 napra jött meg én már nem reménykedem, fura, az hogy a cickafarokteát ittam és úgy érezetem van pé-m akkor meg miért nem jön már meg, előtte olyan pontosan 30 naposak voltak a ciklusok.
Lehet, hogy a 10-15 kg súlyfeleslegnek is van köze hozzá, vagy hülye vagyok????
PUszi lányok:)
Ma tiszta örület van itt bent, reggel 7 óta nyomom, rengeteg pályázat van brrrrr

Kép
Kép
nektarin
 
 


Szia Esztike!!!!A hosszú ciklus miatt nem voltál még kivizsgáláson?Rákérdezhetnél a dokidra....azzal nem veszítesz semmit!!!!Azért lett volna jó,ha méred a hőd,abból kiderül,hogy volt-e pé-d!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia!

Hát egyéb jelekből ítélve tuti volt, mértem én, de nem nekem találták ki ezt az ugyanabban az időben méregetést, volt 36,2 mikor szerintem pé volt utánna és előtte 36,5, 36,4 tehát gondolom volt, de váladékból ítélve tuti volt, meg pici hasgörcs is volt akkor.
Még nem beszéltem vele, illetve egyszer mikor sokat késett, de mondta, hogy a táplálkozás zavar is lehet, merthogy akkor nem nagyon ettem rendesen.
Szóval azóta rendben volt 30 nap és slussz, most nyáron bolondult meg:)
De a követekező hónap tuti doki lesz, legalábbis beszéleg vele aztán kiderül:)
Köszi puszi

Kép
Kép
nektarin
 
 


hellóóóóóóóó !!!

bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de a melóban megint dili volt
piri még sehol, megvettem a tesztet, holnap reggel "ítélethirdetés" !
ma kicsit gondolkoztam és rájöttem, hogy ezt a munkatempót nem fogom bírni ha majd lesz egy pocaklakóm ! az ő egészsége a legfontosabb számomra !
a pirim már négy hónapja pontosan jön meg, most meg szórakozik velem !
semmi tünetem sincs, se émelygés, se szédülés, csak eszméletlenül fáradt vagyok hetek óta, állva el tudnék aludni

kiszámoltam, hogy ha most pozitív a teszt, akkor a szabadságom alatt voltunk ügyesek a párommal

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok! 8)

Candi, köszönöm kérdésed, MÉG nincs változás, nem jelentkezett semmi (remélem nem is fog :D ).

Meli, a Czeizelnél csináltuk a spermavizsgálatot ingyen (de előtte a konzi 10 ezer volt), úgy vittük be a mintát. Rögtön meg is mondták az eredményt.
Fő a pozitív hozzáállás!!!

Sziszi, ne aggódj! 4 vagy 5 hét nem könnyű megállapítani. Minden rendben lesz!

Málna, drukkolok neked, hogy pozitív légy. Én várok a hétvégéig a teszttel, ha nem jön meg holnap. A táblázaton az utolsó mensinek a júl-i van beírva, de azóta volt még: augusztus 7. Nagyon örülnék ha ez lenne az utolsó egy jóóó darabig!

Ma kínait hozattam apával délután (ebédeltem a suliban) most pedig csokihabos csoki pudingot vettem a boltban. Megkívántam :oops: Most megyek és megzabbantom :wink: Ja, apa teker a szobabiciklin (helyettem is :lol: )

üdv :Mamen
mamen
 
 


Hello,

Málna, Meli, Mamen, Nektarin, Vvviki nagyon drukkolok!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Vvviki, várom a reggeli ++++++++++++++++++eredményt!!!!

Én is akarom tudni mi(lyen) az az ostoros rétes!!!!

Bea, pihizz, ha a pocid keményedik!! Tényleg mindjárt itt lesz a szülinapom :wink: , akarom mondani Ádika és Tüncike születése!!!

Dóri, apa ilyen aranyos? Ilyenkor gondol bele az ember, hogy jól választott, igaz??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt, kíváncsia várom a teszteredmény(eke)t, ha netán valaki még meggondolta magát, és Vvvikivel együtt tesztel :)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép jó reggelt!

Szokatlan,de kidobott az ágy,és reméltem,hogy már jó hírekre jövök,de ahogy látom,sehol semmi.

Vvviki!
Gyere az eredménnyel,mert ahogy látod,Hoppával már nagyon várjuk :)

Málna!
Már csak egy nap,és minden kiderül,remélem maradt a hőd 37 körül :D

Meli!
Nem kúszott vissza a hőd véletlen :)

Mamen,Nektarin!
Nektek is megy a drukk :lol:

Hoppá!
Valóban igazad van,én jól választottam,és remélem nem is változik mega véleményem :D
Nálatok is bebizonyította Apa már többször is,hogy jól választottál :lol:

Bea!
Nem is mondtad,hogy keményedik a pocid :( Akkor lehet,hogy majd neked is írnak fel magnéziumot.
Mennyiért láttál kismama farmert?

Candi!
Neked összejött a szép este,meg a pihi?

Nika!
Mindenki rá van indulva a rétesre,úgyhogy várjuk a receptet :D

Kis_Plutó!
Mi van veled,merre vagy?

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!!!!!!
Ma reggelre megjött,de tudtam,hogy így lesz ezért már felkészülten vártam!!!!!Málna szívem,kérlek írd át a tábliban az új dátumot!!!!Köszi!!!!És köszi mindenkinek a pozitív támogatást és hogy annyit gondoltatok rám,nagyon jól esik!!!!!Hétfőn hormonvizsgálat,már nagyon várom!!!!Viccesen hangzik,de ez egy szükséges rossz,ami viszont jóra fordíthatja a dolgokat....szóval várom...
Képzeljétek apa és apósom ma mennek Pestre,mert az öreg( :lol: :o )vett egy csónakot és egy csónakmotort,úgyhogy vasárnap megyünk a Tiszához,megfuttatjuk....remélem jó idő lesz és száguldozhatunk :roll: :roll:
Ma egész nap itthon vagyok,de nem leszek túl sokat,mert jön hozzánk a kőműves és a festő pénteken és el kel pakolnom a ház körül és a teraszon lévő összes növénykémet és átfestem a kutyus házát,meg takarítom a leendő kertet....mindenki legyen nagyon jó és vidám,igazi jó idő lesz ma!!!!!!!!
Tesztelők!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép Kép
meli1118
 
 


Ja,tegnap néztem,ha most szeptemberben összejönne a babó,akkor kb.június 10.körül szülnék....mondtam apának és fülig szaladt a szája:az az Ő szülinapja.....jó lenne!!!!!!!!!Élete legszebb szülinapi ajándéka....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!
Ez a motorcsónakos hétvége jól hangzik :D
A szülinapoknak pedig mágikus hatása van,Tüncit a szülinapomkor sikerült összehozni :D

KépKép
takido
 
 


És sajnálom,hogy megjött :( ,de talán tényleg Apa szülinapjára szeretne ideérni :lol:

KépKép
takido
 
 


Szia Dóri!!!!!Tegnap erre nem is reagáltam,nagyon örülök,hogy van újra szép órád...és hogy apa ilyen kedves....azt hiszem,annyira már megismertelek benneteket,hogy bátran kijelenthetem,ebben a topikban mindenki jól választott!!!!!Én nem is tudom milyen ember lennék,ha nem Ő állna mellettem....biztosan nem lennék ilyen optimista :lol: :lol: :lol: :lol: amiről ugye híres vagyok :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


tesztem negatív, hangulatom szintén.....

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki,sajnálom....ti mióta próbálkoztok???

Kép Kép
meli1118
 
 


VVVikii! Meli!
FEl a fejjel majd a következő hónap. Októberben sok pozítiv tesztet szüretelünk érzem.

Ha tudom, hogy ennyire felkeltem az érdeklődést akkor ma elhozom a receptet.
Holnap ígérem pontosan leírom nektek, vagy ha a párom haza hozza a gépet még ma este.
Először csináltam egyedül így fejből még nem megy.
De helyett küldök 2 isteni receptet próblájátok ki.

Elkészítési idő: 1 óra max.
Alul krumpli felül hús
0,5 karaj
10 szem krumpli
Vaj
Flekken fűszerkeverék
Fokhagyma
20 dkg füstölt sajt
20 dkg trappista sajt
1 fej vöröshagyma
2 dl tejföl
olaj

A krumplit vastagabb hasábburgonyaként olajban megsütöm. Kivajazom a „jénai”tálat s a felét lerakom, majd ráreszelem vegyesen a füstölt sajtot s a trappista sajtot, úgyhogy ellepje.
Utána ráteszem a másik adag krumplit, majd ráreszelek füstölt sajtot és trappista sajtot ugyanúgy, mint az előbb.
A karajt cigánypecsenyének felszeletelem megfűszerezzem s kevés olajon megsütöm. Sütés után fokhagymást teszek rá.
A kész cigánypecsenyét ráteszem a sajtos krumpli tetejére egymás mellé.
A cigánypecsenye olajában megpírítom a vöröshagymát, s ráöntöm a tejfölt csak egy picit folyékony legyen s leöntöm vele cigánypecsenye tetejét.
A tetejére ízlés szerint reszelhetek sajtot még. Fóliával letakarom, s beteszem a sütő 20-25 percre.


Hagyma krémleves


Elkészítési idő: 40 perc
1 adag: 370 kcal/1547 kj

Hozzávalók 4 személyre:
1 közepes fej főzőhagyma
2 nagy csokor újhagyma
2 gerezd fokhagyma
2 evők. Olaj
2 erőleveskocka
5 dl tej
3 evők. Burgonyapehely
3 dl tejszín lehet több
200 g óvári sajt (vagy füstölt sajt, vagy trappista sajt vagy vegyesen)
1 szál petrezselyem
Só, fehér bors, szerecsendió

1. A főzőhagymát, az újhagymát és a fokhagymát megtisztítjuk, a főzőhagymát és a fokhagymát apró kockákra, az újhagymát 10-15 cm-es zöldjével együtt karikára vágjuk. (a zöld hagymaszárból 1 evő kanálnyit félreteszünk).
2. A forró olajban üvegesre fonnyasztjuk a hagymaféléket és a fokhagymát, aztán megszórjuk az elmorzsolt erőleveskockákkal, felöntjük a tejjel és ½ liter vízzel, majd fedő alatt, mérsékelt tűzön vajpuhára pároljuk (25-30 perc).
3. Lehúzzuk a tűzről a levest, belekeverjük a burgonyapelyhet, 1 percig pihentetjük, aztán botmixerrel az egészet péppé turmixoljuk. Hozzáadjuk a tejszínt, utánasózzuk, fehér borssal és egy kevés frissen reszelt szerecsendióval illatosítjuk, végül visszatesszük a tűzre, és éppen csak felforraljuk.
4. A sajtot kisebb darabokra tördeljük , felét belekeverjük a levesbe, a maradékot pedig mély tányérokba szedett leves tetejére reszeljük. A félretett hagymazöldjével és a petrezselyemmel díszítve akár sütőben megszárított cipóban tálaljuk.

A márvány sajt helyett én trappistát s füstölt sajtot szoktam beletenni. S ha összeforraltam átszűröm az egészet.
Jó étvágyat!

Ezt még én is megtudtam csinálni pedig nem vagyok egy konyhatündér.

Puszi mindenkinek.

Kép
nika04
 
 


Nika,köszi a recepteket!!!Kicsit belekontárkodom,de csak annyiban,hogy én a hagymakrémlevest cipóban szolgálom föl.....a sógorommal süttetek kis kenyércipókat,leskalpolom őket,kivájom a közepét és beletöltöm a levest....a tetejét a cipónak beleteszem tepsibe,reszelek rá sajtot,rápirítom és kész.....ja és én burgonyapehellyel még nem próbáltam,de jól hangzik!!!!!!!Próbáljátok ki,isteni.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!
Hű Nika kora reggel jó éhessé tettél, megyek és átnézem mit is leet itt enni :wink: Azért azt elárulod mitől ostoros az a rétes?
Meli: :( , hülye piri, de :D , hogy ilyen gyorsan sikerült időpontot kapni a dokihoz jövő héten akkor már okosabbak leszünk és történik valami, ez engem is optimistává tesz.
Jó munkát neked mára, de azért gere pihenni hozzánk a gép elé!
VVViki: sajnálom a neg. tesztet, de még nem jött meg, reménykedjünk tovább!
Málna: hőd, hogy áll?

Mamen: ez nagyon bíztató, ha nézem a vonalzódat már 16.DPO,hű akkor már drukkhegyek.
Eszti: nálad sem törvényszerű, hogy akkor most késve meg jön, bár ha ez a késés 9 hónapig tart... :wink: Nincs is év vége é ekkora a hajtás :? Hogy áll a kuckótok otthon / ház /?
Hoppá: hogy vagy lelkecske?
Dóri: nekem jól telt az este főzőcskéztem stb..., és Apa segített :wink:
Bea: pihizzél, ez az időváltozás most megterhel sok embert.
Akkora telihold volt az este :shock: , nem is aludtam ki rendesen magamat! Remélem nem koccolom le itt a billentyűket.
Jövök még / ez jó mindig megfenyegetlek titeket, aztán várhatom míg valaki ír /

Andi
candi
 
 


de hol a pirim ????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


miért nem jött meg ? hogy hiába reménykedjek ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Van egy viccem,kicsit hosszú,de jó!!!Most kaptam mailben!!!!

Sziget

Egy csodásan magányos szigetecskére a következö embercsoport vetödik egy hajótörés miatt:
Két olasz férfi és egy olasz nő.
Két francia férfi és egy francia nő.
Két német férfi és egy német nő.
Két görög férfi és egy görög nő.
Két angol férfi és egy angol nő.
Két bolgár férfi és egy bolgár nő.
Két japán férfi és egy japán nő.
Két kínai férfi és egy kínai nő.
Két amerikai férfi és egy amerikai nő.
Két ausztrál férfi és egy ausztrál nő.
Két Új Zeland-i férfi és egy Új Zeland-i nő.
Két ír férfi és egy ír nő.

Egy hónap elteltével a semmi közepén lévő magányos kis szigeten a következő furcsaságok észlelhetők:
Az egyik olasz férfi legyilkolta a másikat az olasz nő miatt.
A két francia férfi pikáns hármast alakított a francia nővel.
A két német pontos heti időbeosztás szerint felváltva hál a német nővel.
A két görög pasas egymással hál, a görög nő pedig főz rájuk.
Az angol férfiak azóta is várják, hogy valaki bemutassa őket az angol nőnek.
A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nőt, végül úszni kezdtek.
A két japán férfi faxon utasítást kért Tokióból.
A két kínai pasas alapított egy vegyesbolt/mosoda/étkezdét, és teherbe ejtették a kínai nőt, hogy legyen elég személyzet.
A két amerikai férfi az öngyilkosság határán van, mert az amerikai nő folyamatosan azon nyavalyog, hogy nem tudja megvalósitani önmagát, nem beszélhet a pszichoterapeutájával, hogyan fogják itt egyenlően elosztani a házimunkát, az előző barátjával összehasonlítva ezek az urak nem tisztelik eléggé, fel szeretné végre dolgozni az anyjával való kapcsolatát, és kövérnek látszik a pálmafák mellett, és ezen az sem változtat, hogy itt nem kell adót fizetni.
A két ausztrál férfi lepofozza egymást, mialatt az ausztrál nő a többi pasassal kacérkodik.
A két Új Zeland-i ürge felkutatja a szigetet birkák után.
Az írek felosztották a szigetet északi és déli részre, valamint lepárolót építettek. Nem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka némi homályosodást idéz elő az agyukban, de boldogok, mert az angolok nem érzik jól magukat.

Kép Kép
meli1118
 
 


És még néhány :lol: :lol: :lol:

Lerázó dumák nőknek!!!!!

Férfi: Nem találkoztunk mi már valahol?
Nő: De igen. Nővér vagyok a nemibeteggondozóban.

Férfi: Találkozhatunk majd valahol?
Nő: Nem, sajnos soha többet nem megyek el otthonról.

Férfi: Szabad ez a hely?
Nő: Igen, és az enyém is az lesz, ha leülsz ide.

Férfi: Nem jössz fel hozzám?
Nő: Kettőnknek is van hely abban a barlangban?

Férfi: Nálad vagy nálam?
Nő: Mindkettő. Te a tiédben, én az enyémben.

Férfi: Szeretnélek felhívni. Megadod a telefonszámod?
Nő: Benne van a telefonkönyvben.
Férfi: De nem tudom a neved!
Nő: Az is benne van a telefonkönyvben.

Férfi: És, mit dolgozol?
Nő: Nőimitátor vagyok.

Férfi: Én Vízöntő vagyok. Neked mi a jeled?
Nő: Behajtani tilos.

Férfi: Hű, mindketten ugyanabból a célból vagyunk ebben a diszkóban!
Nő: Oké, akkor szedjünk fel csajokat!

Férfi: Tudom, mit akarsz!
Nő: Igen? És még itt vagy?

Férfi: Ha láthatnálak ruha nélkül, boldogan halnék meg.
Nő: Ha én látnálak ruha nélkül, röhögve halnék meg.

Férfi: A tested egy templom!
Nő: Bocs, de ma nincsen istentisztelet.

Férfi: Elmennék érted a világ végéig is!
Nő: Akkor, mire vársz?

Kép Kép
meli1118
 
 


Eldugultam....megyek virágozni....gazolni...juhéjjjjj

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?