Új privát üzeneted érkezett!

Bettike, juhéééééé! Ügyesek vagytok! Képeket majd várunk!

Lőrinc újfent lázas........az összes energiám már odaveszett. :cry:

Kép
kata05
 
 


Bettike, hurrá! :-) 3 doboz+1 zsák már nem olyan sok :-)

Gaby: Máté nagyon ügyes a bölcsivel!!! De jó :-)

Kata: jajj, annyira sajnálom :-( más tünete is van?
(Bendi még szopizik, 8-9-szer egy nap, plusz 4-5 szilárd étkezés. Kicsit már fáradunk, mert azért régebben szokott lenni 1-2 jobb éjszaka egy héten, de már hetek óta nem volt. De most megindultak a fogak is, az is bejátszik. Az alvást meg tényleg nagyon összezavarja Apa, ha itthon van. Tegnap délután sem lehetett letenni Bendit, pedig álmos volt, de rettenetesen pörgött.)

Dec.3-án visszük Bendit a 15 hós oltásra. Remélem megússzuk majd tünetek nélkül.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jajj, Kata, el is felejtettem írni, hogy Lőrinccel álmodtam :D vigyáznom kellett rá, és elkóborolt, de bíztam benne, hogy eltalál Hozzád :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

szezso írta:Jajj, Kata, el is felejtettem írni, hogy Lőrinccel álmodtam :D vigyáznom kellett rá, és elkóborolt, de bíztam benne, hogy eltalál Hozzád :-)


huuhhh jó kis álom
kezd hurutos lenni 38,7 neki most

nagyon ügyik vagytok szopi terén, de elhiszem h kezdesz fáradni
érdekes h Bendit ennyire megkavarja ha apuja otthon van

Kép
kata05
 
 


Húú, Kata, 38,7 és ezt délelőtt írtad :shock: estére mennyi lett neki a láza?? Remélem nem ment feljebb. Dokihoz elviszed?

Itt kora délután óta havazik. Kár, hogy a szánkónk még nincs kész...(Apukám szerel rá ülést Bendinek...) Meg most csizma gondban is vagyunk, örököltünk egy hótaposót, és gondoltam felavatjuk pénteken (igaz, nem volt hó), de nem bírta a pocsolyázást, fullra beázott. :?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, ma dokinéni, tegnap délután 38,9, priznic, a gyógyszerig volt még fél óra. Egész éjszaka lázas volt. Beszéltem dokinénivel már telón vérvétel lesz belőle.
Irigyeltelek bár itt is esett a hó majd az eső. Csizma beázás :evil:

Többiek???

Kép
kata05
 
 


Kata, hogy van Lóci? Véreredmény mikor lesz? Ekkora gyerektől honnan vesznek vért?

Bendi nem szereti a havat...ma is 15 perc után fel kellett jönnünk. Előtte meg vagy 20 perc, míg mindenki felöltözik, és elindulunk. Nem jó arány.

Hát, úgy látom, nem nagy itt a lelkesedés :( mármint a többiek részéről...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, utólag boldog névnapot kívánunk!
Hogy vagytok??? Vérvétel? Holnapra meglesz az eredmény, nem? Nálunk másnapra mindig megvan. Lázasak vagytok még? Gyors gyógyulást most már tényleg!!!
Tesódék hogy vannak?

Szezso, na itt semmi hó, még színét se láttuk. Csak eső és hideg... Most 2 fok van és fúj a szél, tegnap este akkora vihar volt, hogy csúnyán dörgött az ég is, ilyet se láttam még, csak nyáron. :shock:
Lali se szereti a havat, vagyis tavaly nem szerette, szánkónk még nincs, de ha idén is visítani fog a havazásban, akkor nem is veszünk. Pedig hóember a jele.
Voltam tegnap az oviban, kifli lesz a jele. Január 3-án kezdünk.

Boni??? Baba??? Gaby, meggyógyultatok már?
Többiek?

Bettike, hajrá dobozolás!!! Képeket mikor teszel?

Jaj én is teszek majd, otthonról, Mikulás után majd.
Drukkoljatok nekem ma este, megyek anyajegyszűrésre, van két gyanús anyajegyem, valószínűleg le is fogják műteni, mert az egyik a talpamon van és az veszélyeztetett helynek számít. :shock: :roll: :?

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, köszi!
Nekem is hóember volt a jelem. :D
Zsúék jól vannak. Marci ovis, szeret járni, Bende meg egy nagy gazember, és gyönyörű!
Nagyon drukkolok!!!!+++++++++++++++++++

Szezso, hát az arány tényleg nem jó, de hátha megszereti a havat.

Lőrinc még lázas. Igaz éjjel után most este kezdte megint. Meg volt a vérvétel, karból vették, és egy hős fiam van. Csak azért ""nyavalygott"" mert lefogták a kezét, mikor szúrták már egy hangja nem volt. Olyan büszke voltam!!!
Csütörtökre lesz eredmény. Majd megírom nektek, akkor megyünk vissza mert dokinéni nem nyugodt.

Biztos mindenki gyerekezik, azért nem jönnek, de azért bizakodom!!

Karácsonyra ki mit vesz?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet! Ilyen volt- ilyen lett! A végén felrakom!

Most már szinte teljesen belaktuk, de még a 3 doboz mind megvan. Csak az apa kütyüje és ahhoz én tuti nem nyúlok! :wink:

Szegény szőke hercegem! Jobban vagytok már azért? Kitartást és sok energiát küldök jó? Jaj és nagyon ügyi volt tényleg a vérvételen!

Hó! Nálunk csak szombaton, mikor költöztünk akkor szakadt sem előtte sem azóta! Máté nagyon élvezte és mondta, hogy most már nemsokára jön a Télapó! A bölcsiben is ezerrel készülnek. Díszítenek, énekelnek. Mi is itthon! Ma már nyitottuk a naptárját! Úgy látom, hogy idén először "érti" és érzékeli, hogy ünnepek vannak. Annyira aranyosan várja és mondja mindig!

Szezso! Jaj ne is mond ezt a felöltözünk és induljunk és mégsem! Én a hideg és öltözködés miatt utálom nagyon a telet.

Szilcsi! Utólag drukkolok jó? Mi lett az eredmény! Hajrá ovi! Várja már? Bocsi ha már írtad. :oops:

Karácsony! Még fogalmam sincs. :shock: Most a költözés miatt nem is nagyon gondolkodtam még. Az ismerős gyerkőcöknek is csak gyorsan összedobtam a Mikulás csomagot és kész! Remélem megértik. Karácsonyig pedig még van 1-2 éjszakám gondolkodni. De az ötleteket én is szívesen veszem! :wink:

Máté tuti, hogy kap egy verdás szőnyeget a szobájába. De a családban sajnos még ötletem sincs. Ja a férjemnek valami nagyon szuper elemlámpát akarok keresni, mert most derült ki, hogy nincs neki és százszor kellett volna felújítás, pakolás alatt! :lol:

Most hirtelen ennyi. Még mindjárt jövök a képekkel.

Kép
bettike
Eger
 
 


Na íme a képek csak elkezdett szakadni a hó és gyorsan elintéztem a bevásárlást.

Szobánk előtte - utána:
Kép

Kép

Beépített szekrény rész:
Kép

Kép

Konyha:
Kép

Kép

Fürdő:

Kép

Kép

WC:

Kép

Kép

Máté szoba:

Kép

Kép

Kép

Kép

Közlekedő



Kép

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok! :oops:

Zajllik az élet..

Zsigi is beteg volt, ismét bronchitis már rendbe jött, közben itt volt az anyósom, nem igen jutottam gép elé..

Drágám tegnapelőtt a Vörösmarty téren találkozott a télapóval, egyből odafutott hozzá, átölelte, simogatta:) persze énekelni csak anya ő nem :)
Kép
utána a Dunaparton egy másikkal is
Kép
nagyon rá van kattanva a karácsonyra.. egyfolytában karácsonyfát, angyalkát, télapót rajzolok, ő meg kifesti a maga sajátos módján:) éjjel nappal mondókázunk énekelünk

Ma már megyünk a Csanába.. pedig ez a két hét kánaán volt neki szerintem még ha beteg is volt, mert sokkal nyugodtabb

a szomszédoktól egy fiatal pártól egy hete kaptunk levelet, hogy Zsigivel beszélgessünk el a társas együttélés szabályairól, és próbáljuk megbeszélni vele,hogy keljen később , mer tők nem tudják kipihenni magukat.. ..stb

én írtam nekik arról hogy egy ennyi idős gyerek hogy működik és hogy miattuk nem fogom 23kor letenni mert ami életritmusunkhoz ez igy tökéletes, nem éjjelibaglyozunk mint ők. és hogy ez a dackorszak állítólag 3 éves koráig tart ha szerencsénk van csak addig így köszönjük megértésüket..

egyébként tényleg nem értem őket.. Zsiga este 20tól reggel 6ig alszik végre!


:oops: :twisted: :lol: :lol:
Karácsonyt nagyon várom én is
4 féle ajándékot kap ZSiga egyet tőlünk, egyet nővéreméktől, egyet anyuéktól hugiéktól, egyet anyóstól sógitól és dédiktől apróságot.
NEM akarok újabb "kacatokat

Unico épitő lesz, meg sárga daru és autók vagy vonatok..és egy pingvines játék a jéghegyre kell felpakolni a pingvineket.. más nem is érdekli..

most éppen a Bogyó és Babóca dvd re van rá cuppanva amin meg is lepődtem de ez tényleg cuki.. jobb, mint az Anna Petik egyenlőre :oops:

Beze Újdonsült kis családnak őszintén örülök..


Boldog Mikulást és sok sok ajándékot a kis csizmákba!

Zsigikém este úgy fényesítette a csizmáját:) nagyon izgul:)

Tegnap Eurocenterben voltunk nagyon jó volt. még egy Malév színeiben pompázó Télapóval is találkoztunk:)


Kép Kép Kép

na most sok lettem és önzősztem :oops:
akik ünnepeltek azoknak sok pusssz

Kata kitartás! (()) utólag is boldog névnapot!

BEttike jó let az új otthon:)

Szilcsi mit mondtak a szűrésen?

Szezsó Remélem azért megszereti majd a havat Bendi ZSIga imádja! :)

Baba minden rendben?
GAy?

Csikken dobsz friss képeket ha erre jársz?
Vendég
 


Bettike, nagyon ügyesek vagytok.Kb. nálunk is így nézett ki minden, mikor megvettük.Jó meló!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, nagyon cuki a kisfiad! Szomszédaidra meg inkább no comment...
Én szarul vok még mindig..nem is részletezem..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike, nagyon szép lett a lakásotok! Nagyon tetszik, hangulatos!
Máté hogy van?

Boni, nem semmi szomszédaitok vannak! Képek jóóók! Zsigi jól megnőtt! Ajándékokkal kapcsolatban igazad van, kevesebb néha több!
Csikken a másik oldalon tett képet a gyönyörűségekről! :wink:
Köszi neked is!

Gaby, mizu? Bölcsivel hogy haladtok? Jártok?

Szilcsi, műtét hogy sikerült? Lali továbbra is egészséges?

Szezso, hóval hogy álltok? Bendi továbbra sem szeresse?

Mi egészségesek vagyunk 5. napja! :lol: 8)

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata, hurrá!!! Én tudom, mit jelent, ha végre kikevergőztök egy hosszú betegségből. A tavasszal iszonyú beteg volt Lali, bevallom, volt egy pillanat, amikor azt hittem... szóval a legrosszabbat... :oops: :cry: Senkinek nem kívánom ezt az érzést. Amikor mentő vitte el és a kezemben rázta a láz és csak lógott mint egy rongybaba... :cry:
Örülök nagyon, hogy végre javul Lőrinc!!! Most már jó egészséget kívánok!!! És immunerősítés ezerrel!!!

Boni, ezek a szomszédok! Én biztos nem lettem volna ilyen finom hozzájuk. A mi fölső szomszédaink akkor szóltak be, amikor Lali hosszú betegsége alatt éjjel is sokat sírt és folyton porszívóztam az orrát, hogy zavarja őket a sok sírás és az éjszakai porszívózás. Mondtam nekik, tojok rájuk magasról, a gyerek egészsége a legfontosabb, lehet elköltözni tanyára a pusztába, ott nem fogja őket semmi zavarni, max a madárcsicsergés. :roll: :twisted: Onnantól soha nem szóltak be, max a radiátort verték, amikor éjjel porszívóztam, én meg visszadörömböltem nekik... 8) Tojd le őket!!!
Nagyon jók a képek, Zsigi olyan nagyfiú már!

Baba, mi történt már megint? Vagy még a régi dolgok a tejcivel? Sajnálom, kitartást!!!

Bettike, nagyon szép lett a lakásotok, ízlésesen van kialakítva nagyon és nekem nagyon bejönnek ezek a mediterrán színek. :wink: Máté élvezi az új szobáját?

Mi jól, volt már több mikulásunk, Lali kapott sok mindent, de legjobban a tőlünk kapott Chuggingtonos könyv jött be, imádja, naponta többször fel kell olvasni neki. :D
Szűrésen gyanúsnak találták az anyajegyet, márciusra előjegyeztek műtétre, ha továbbra is ennyire nő, ilyen intenzíven, akkor sürgősséggel leveszik egy héten belül. Most sajna összeszedtem valami vírust, apánk nagyon beteg, Lalkó kifelé lábal belőle, de ő könnyen megúszta, csak folyt az orra és köhögött, de már javul, apánk viszont nagyon benne van. Rajtam is kijött, csak kiütések formájában, már 10 napja szenvedek vele, úgynevezett rózsafoltok, nem használnak a gyógyszerek-kenőcsök sem, vissza kell mennem holnap a bőrgyógyászhoz emiatt. Sajna lehet, hogy nagyon elhúzódik és több hónap is lehet belőle, csak iszonyúan viszketnek a kiütések. Felső légúti huruttal kezdődik, utána jönnek a pöttyök, de csak egyszer lehet elkapni és szerencsére nem fertőző, csak a vírus, ami okozza, maguk a pöttyök nem. :roll: Ma is mikulásozunk, a munkahelyi miki még csak ma ért ide hozzám, majd este lesz egy kis ünnepség.
Karácsony: mi anyuéknál szentestézünk, végre!!! Imádok velük otthon lenni. Még nem döntöttünk, mit kapjon Lalkó, majd 18-án megyünk fel apával a Mammutba, ő elmegy dolgozni, engem meg kitesz a Mammutnál és egész nap vásárolni fogok. 8) Egyedül!!! :lol: Tényleg, valakinek nincs kedve talizni kicsit a Mammutban?
Bár előző este nekem munkahelyi évzáróm lesz, és az elég... hm... hosszúra szokott sikerülni, úgyhogy majd intravénás kávéval megyek szerintem. Ja a szülinapjára már megvan az ajándék, igazi nagyfiús ágyneműt kap Bob mesteres ágyneműhuzattal és Bob mesteres hátizsákot. Szóval Mammut 18-án? Még nem tudok pontos időpontot, valószínűleg valamikor délután érkezünk.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, nekem van kedvem, ha nem bánod h Lőrincet is viszem!Zsút is megpróbálom rávenni!
Köszönöm a kedves sorokat. Tudom h sokat voltatok betegek, és sokat is jártál a fejembe.
Mikor mentünk a vérvételre sajnos nekem is sok nega gondolat jutott eszembe, de hál istenek egy kis vashiányon kívül más nincs.
JOBBULÁST!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata szuper! Dehogy bánom, ha gyerekekkel jöttök, sőt!!! Veletek még úgysem találkoztam élőben. Majd akkor ha apa már tudja, pontosan mikor megyünk, szólni fogok - egyelőre volt szó reggeli 9 órás indulásról, aztán volt szó valami esti színházi forgatásról is, szóval még nem tudom, mi lesz.
Én is csak a vásárlás miatt nem viszem Lalit, nem bírná, ha egész napos program lenne, lefektetni sem tudnám hol ebéd után, a babakocsit már kinőtte, jobb lesz neki mamázni, amíg én a boltokat járom.
a vashiány is okozhat sok-sok betegséget közvetve, mivel akkor az immunrendszer is gyengébb. Mi is jövő héten megyünk vérvételre, 3 éves státuszra, Lali is most másfél hónapig vaskúrán volt, kíváncsi leszek, mennyivel lett jobb a vasa, bár most épp határérték alatt volt egy icipicivel.

Kép
szilcsi
 
 


Halihó

Bettike: lakásotok nagyon szép lett!!! Volt vele munka rendesen a képek alapján...

Kata: Bendi még mindig nem szereti a telet és a havat. Apával levittük vasárnap, de kb. 5 perc után sírás - és jöhettünk is fel.
Örülök, hogy meggyógyultatok!!! És a jó vérképnek is. (Amott elfelejtettem írni...)

Boni: nagyon jó képeket hoztál! Zsigi tényleg hogy megnőtt! :D Hülye szomszédok!!! :evil:
Bogyó és Babóca megy a Minimaxon is. Bendi mondogatja is, hogy Baba, baba :lol:

Szilcsi: anyajegyet sajnálom, meg a betegséget is. Nekem is volt rózsahámlásom, kiráz a hideg, ha rágondolok. Első körben gombára gyanakodott a doki (nagyon hasonlóak a foltok), de mivel nem az volt, a gomba ellenes kezelés csak rontott rajta.
Ha jól emlékszem, pár hónapig eltartott, mire helyrejöttem. Ezalatt csak gyógyszertári kozmetikumokat lehetett használni, izzadást kerülni kellett. Végül már annyira untam a sok viszketést, hogy bekentem magam normál testápolóval, és akkor egyik napról a másikra helyre jött a bőröm.

Mi voltunk bent hétfőn a bölcsiben, felírtak minket, még 7-8 másik gyerek mellé, akik szeptemberben mennének :roll: nem tudom, mi lesz...

Bendegúz egyre többet beszél, ma megpróbálta kimondani utánam, hogy gyönyörű. Elsőre sikerült neki, viszont utána már nem nagyon ment, de olyan édesen próbálkozott :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi, nálam még mindig a cicibaj van, már kissé sok a jóból...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, Fannika átfordul:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ZSiga megint beteg :cry:
Vendég
 


Boni, mi a baj? Megint bronchitis? Hatalmas ölelés!

Szezso, bölcsi nem egyszerű, remélem felveszik Bendit. Édes lehet ahogy próbálkozik beszélni. Lőrinc is elkezdett már. :D

Kép
kata05
 
 


(((Zsigikém!!))))))

Ügyes Lőrinc, miket mond?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó regeglt

Szezsó, KAta ügyesek a fiúk:)

SZilcsi anyajegyetsajálom.. én is benne vagyok taliban Zsigástól, elvileg nem lesz tanfolyam akkor :)

Baba sajnálom..

elkezdett szerda reggelre taknya nyála egybefolyni és köhögni a sok visszafolyó váladéktól.. felhívtam dr.nénit, most acc100at elkezdtük,illetve sószobában voltunk, tegnap először..vettem bérletet mert felfedeztem,hogy a szomszédban van egy délután nagyon köhögött szegényem a sok váladéktól, éjjel 2szer felsírt mert nem kapott levegőt..de aztán most reggel felkelt hogy ő kakaót kér ez nála már a jobban vagyok anya..remélem hamar átlendülünk

csanában egyébként már pisilt is új ovónéni van, aki mondókázik, énekel, játszik velük..szóval alakul...de hosszas töprengés után úgy döntöttem,hogy idén nem megy mert sajnos akinek muszáj dolgozni, az betegen is otthagyja kicsit, Zsiga meg egyből felülfertőződik és karácsonykor haza szeretnénk utazni így vezetővel beszéltem, a havi díjat majd januárban lejárhatjuk abszolute megértő volt.. ismeri Zsigát
Vendég
 


Boni, jobbulást!!! Párologtatók van? Használd, nagyon jó! Illetve a náthára az ototherm sapka, fantasztikus találmány!!!

Baba, Fannika nagyon ügyi!! Lőrinc szavai: autó, csücs, anya, oda de 1x kimondta h szeret, és halandzsa ezerrel.

Kép
kata05
 
 


Boni, a Rhinathiolnak van nagyon szuper olajos tapasza, 1000 Ft körül van egy dobozzal, abban 5 db tapasz van. Én használtam Lalinál nemrég, és nekünk bevált. Mindenféle légzéskönnyítő olajokkal van átitatva, amik 12 órán keresztül párolognak, én úgy csináltam, hogy éjszakára az ágya támlájára ragasztottam a fejéhez, a mellkasára nem mertem, mert elég erős illata van, de így jó volt. Nagyon jó illatot is csinál a szobában és tényleg könnyíti a légzést.
Nekünk van a szobában sóslevegő készülék, hideg sós levegőt fúj ki, meg hidegpárásító is, mert ugye a panelban extra száraz a levegő és emiatt is köhögnek jobban.

Baba, Fanni nagyon ügyes!!! Mesélhetnél a napjaitokról.

Szezso, na akkor a fiaink pacsizhatnak, ami a hószeretetet illeti. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi Kata köszi

Hideg párásítónk van, lehet most veszek bele Salvus vizet.. vagy itt a sószobánál lehet sót és beleteszem..

:lol:
Vendég
 


csajok ez a sószoba... ma voltunk megint

Zsiga egyáltalán nem köhög.. alig folyik az orra

tegnap esküszöm majd megfulladt annyira készen volt, éjjel alig aludtuk! Shocked
Vendég
 


Szilcsi, nem is tudtam h a rhinatiolnak van ilyen terméke, jó tudni!

Boni, a sószoba nagyon jó! Nálunk sajnos nincs.

Tegnap voltunkDévényesnél!
Jó híreket nem kaptam. Meg van Lőrinc esésének az oka. A bal lába elég ramaty állapotban van. Nagyon laza a térd és bokaízület emellett becsapja a lábfejét menet közben + dönti a bokáját. A jobb lába jó ott nincs lazaság, de arra szupinált cipő kellene nagyon, de ráadtuk és a bal lába iszonyat h mit művelt a szandiban. Mondta a hölgy h kis százalékban de előfordul, hogy kéne cipő de nem adható, szóval bonyolult. Nagyon kedves volt a hölgy végig tapogatta az összes izmát, ízületét a lábában. Annyira örülök, h elmentünk.
Most 16-án megyünk ortopédiára is vele, mert van időpontunk.

Kép
kata05
 
 


ma különleges élményben volt része ZSiginke. LEmentünk a MIkulásgyárba vittünk könyveket...

Kép Kép Kép

voltak kintn a tv2 Atv sek is, fényképezték is ZSigut,mert odafutott egyből a z igazi télapóhoz talán még sztár is lett :wink:
Vendég
 


Boni, néztem a tv2-t de nem láttam Zsigit. Jó nap lehetett!

Gaby, Nagyon Boldog Névnapot kívánok!

Kép
kata05
 
 


Boni, jobban van Zsigike?

(((Katáék)))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt Szép Napot mindenkinek! :lol:



Kata sajnálom Lőrinc lábát :( remélem rendbehozzák mielőbb..

18.án elvileg ráérünk.. mert cska Vasárnap lesz tanfolyam!

Többiek? Gabi utólag is boldogat!

BAba nemsokára lesz egy kis szünete apának az ünnepek miatt, (remélem a leltár hamar véget ér) remélem kicsit jobb lesz Nektek!
Vendég
 


Sziasztok,

rég néztem felétek. Kellemes ünnepeket mindenkinek! Már csak egy hét és itt a karácsony.

Nagyon szépek a képek! Nálunk Kitti nem volt ilyen barátkozós a Mikuval :)

Bettike, szép lett a lakásotok! Örülök neki.
Domika minden időmet leköti, Kitti már ovodába jár. Jó rondán köhög már kb másfél hónapja, de nincs baja. Tegnap is levitte Zs. dokinőhöz. Kap antihisztamint ami allergiára való.

Domi egy boldogsággombóc, anyját kikészíti, együtt alszunk, cicizik állandóan, ami meg is látszik rajta, mert 7 kiló és még csak három hónapos lesz.

Nem nagyon van el magában, sőt már ha nem nézek a szemébe attól is el tud kezdeni sírni.
DE imádom.
Lányom meg gyönyörű és büszke vagyok rá, hogy hipp hopp beszokott az oviba, igaz ő bölcsis is volt.
102 cm és 16.5 kiló a mostani állás szerint...

Pusza nektek: csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken, szépek vagytok!!! Micsoda jó husiban vannak a csemetéid!!! az enyém még csak 14 kiló, és már 3 éves, 98 centi.

Csajok! Szombaton úgy délután 5 órától vagyok szabad a Mammutban, ha ez még nem késő nektek. Már délelőtt ott leszünk apával, de el kell intéznünk a karácsonyi bevásárlást, és neki 5-re kell mennie forgatásra, az kb. 8-9-ig tart. Bár most nagy havazást ígérnek szombatra, azért remélem, el tudunk jutni, mert a kariajándékok így vannak betervezve, még nem vettünk senkinek semmit. Max fent alszunk Pesten valahol, ha este már nem tudunk visszaindulni a nagy hó miatt, lehet, olyan idő lesz, hogy nem merünk nekivágni a pályának, azt meg nem kockáztatjuk, hogy ottmaradunk valahol éjszaka az autópályán. :roll:
Boni, neked megvan a telószámod, ha még a régi a számod, akkor rádcsörgök, ha apánk elment és egyedül maradtam. Vagy megbeszélhetjük, hogy 5-kor talizunk valahol.

Kép
szilcsi
 
 


Csikken jaj nagyon szépek vagytok! :) jó húsban vna ifiúr:)

Nektek is Boldogságos karácsonyt!

Szilcsi elvileg oké az 17 ha apa hazaér tdőben mert Zsiga nélkül megyek...számom priviben küldöm..

Zsiga még taknyos drágám..folyik vízszerűen a cucc.. jól kihozta a sószoba..sikerült neki jó nagy adagokat kiüríteni..szóval remélem már lecseng.. drnéni megnézte., nincs lerakódás:)
Vendég
 


Boni, keress rá a neten: Salin sóslevegő készülék. Mi ilyet vettünk tavaly télen, szuperjó, imádjuk! Nem üzemel állandóan, csak ha megfázásos gondjaink vannak, akkor egész éjszakára be van kapcsolva, hideg-sós levegőt fúj a szobába, az első napokban iszonyú sok lerakódást kihoz, kicsit ijesztő, hogy sűrű zöldes cucc jön a gyerekből, csúnyább, mintha beteg lenne, de pár nap alatt kiürül a lerakódott váladék és utána már nem is folyik az orra.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi és melyiket rendeltétek? a kicsit? Zsiga szobája pont határon van...
Vendég
 


no megrendeltem, mert találtam akciósan:) Férjem is támogatta:)

köszike

ja már havazik, holnap egész nap esni fog.. nem tudom hogy mi lesz viszont Szilcsikém, amíg férjed forgat nagyon szívesen látunk otthonunkban hogy elüsd az időt..hmm? Zsigi nme fertőző beteg, csak folyik az orra :lol:
Vendég
 


Boni, édes vagy köszönöm, de én is vásárolni akarok majd magamnak, apától azt kapom karira ajándékba, hogy ad pénzt, amit magamra kell költenem. 8)
Számod elmentettem, nekem még a régi volt meg. Itt is esik reggel hét óta a hó, pedig mára nem is mondtak havazást. Állítólag az autópályát jól takarítják, a gond csak az, hogy Lalkót reggel Pestre indulás előtt haza kellene vinnünk anyuékhoz Szentesre, na az az út viszont tuti nincs takarítva... Ha meg nem tudjuk hazavinni a rossz idő miatt, én itthon is maradok vele, akkor csak apa megy Pestre.

Kérdés: apának az Uránia Moziba kell mennie forgatni. Az milyen messze van a Mammuttól? Remélem, nem a város két külön vége... Hogy lehet tömegközlekedéssel eljutni a Mammutból az Urániába?

Kép
szilcsi
 
 


na most férj azt mondja,hogy 14kor itthon.. akkor talán tudok lépni:)
Vendég
 


Csajok, nagyon sajnálom, de le kell mondanom a holnapot. Lalit el kellett délben hoznom a bölcsiből, valami jön ki rajta, most hasmenéses vírus van, nem ő az egyetlen, akit hazavittek ma délelőtt. Egyelőre nem megy a hasa, de fájlalja a pocakját és lázas is, most 38 fok a láza.
Úgyhogy nem megyünk sehova, csak apa majd estére a forgatásra.
Sajnálom... :(

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi nagyon sajnálom! Jobbulást Lalinknak! :cry:
Vendég
 


Csikken, gyönyörűek a gyerkőceid!!!!

Szilcsi, sajnálom. Lalinak jobbulást kívánok!!!

Voltunk ortopédián. Ott azt mondták(ismerősnél voltunk, protekció), hogy a korának megfelelő a lába, 3 hónap múlva visszahívtak kontrollra, és megemelték a d vit adagot, mert egy picit görbébb a lába. Na erre varrjatok gombot.
Kinek hinnétek? A dévényesnek vagy egy ismerős ortopédusnak?

Kép
kata05
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


Kata nem Marci volt hasonló helyzetben? neki is emelt d vitamin kellett nem? emiatt vagy rosszul emlékszem? lehet hogy genetikailag így vagytok kódolva :lol:
Vendég
 


HaliHÓÓÓÓ

Csikken, nagyon szépek a gyerekek! Domi is már mekkora! :-)

Kata: huhh, ez azért elég kemény, 2 ennyire ellentétes vélemény. Talán kellene egy harmadik :roll:

Szilcsi: gyógyulást Lalinak!!!

Boni: Zsigi irtó édes lehetett az igazi Mikulással!!! Egyáltalán nem félt? Mindenkivel ilyen barátkozós? :-)

Mi megvagyunk. Hétfőn becsípődött a derekamban valami, és be is gyulladt. Kedden lázas voltam, és alig bírtam menni, mozogni. De már elmúlt. Most csak pár mozdulatnál érzem, de már nem vészes. Bendit is tegnap tudtam levinni először...

Na, mennem kell, ébredés..

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ma van 2 éve, hogy ez a 3 gyönyörűség a pocakomba költözött:
Kép

És egyikőjük lett Bendegúz :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: