Új privát üzeneted érkezett!

jeanner: annyira sajnálom és nem is tudok mit mondani, csak azt, h mielőbbi felépülést kívánok nektek!!!
(megtudtátok, hogy mi lehet az ok?)
pihengess és gyűjtsd az erődet!!! sokszor puszillak!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner: Rettentően sajnálom ami történt veletek!
Ha már erőt érzel magadba akkor szívesen várunk vissza!
Addig is vigyázz magadra!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jeanner: nagyon sajnálom a dolgot!!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 

 
 

Csajok, ne sajnáljátok, a műtét és a beindult vetélés okozta fizikai fájdalom viselt meg csak... tulajdonképpen nem volt mit elvesztenem, nem voltam terhes, hiszen soha nem vert a baba szíve...

Kati, több opció felmerült, miért nem tudom kihordani a babákat, elkezdünk mi is utána járni, mert ugye ez már csak a 3. vetélésem volt... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: nagyon örülök, hogy pozitív vagy!!! akkor mielőbbi felépülést kívánok neked!!! és kívánom, hogy minél hamarabb megtalálják, hogy mi a baj!!!
és minél hamarabb várunk vissza!!!
(én személy szerint nagyon megszerettelek és a blogodban biztos követni foglak!!!)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hello Jeanner,
Figyelj csak, jol teszitek, hogy utanajartok, ezt tudni kell, miert tortenik ez mar harmadjara!!! Valamit mondott a doki, vmi kezzelfoghatot? Vmi hormonhiany lehet? Biztos csinalnak hiszteroszkopiat is (megnezik a mehfalat)... Nagyon sajnalom es remelem, fel even belul, mart ujra itt olvasom a neved valamelyik kismamas topicban!!!!
Sok-sok puszi
malna
malna5
 
 


Jeanner:Mielőbbi felépülést kívánok neked és remélem jössz velünk tovább hamarosan! Mert nagyon hiányozni fogsz ám a csapatból!
henó
 
 


[quote="jeanner"]C írta:jeannersajok, ne sajnáljátok, a műtét és a beindult vetélés okozta fizikai fájdalom viselt meg csak... tulajdonképpen nem volt mit elvesztenem, nem voltam terhes, hiszen soha nem vert a baba szíve...

Kati, több opció felmerült, miért nem tudom kihordani a babákat, elkezdünk mi is utána járni, mert ugye ez már csak a 3. vetélésem volt... :(



Szervusz Drágám!, most olvasom, jaj, hát nagyon sajnálom :( kívánok mielőbbi gyors felépülést, lelkiekben is, és jól teszitek hogy utánajártok!

Ettől függetlenül nagyon szívesen látunk ám magunk között! Persze, majd, ha úgy érzed magad.

PUszi neked!!!!
belani
 
 


Jeanner...:(:( ne...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jenner, nagyon sajnálom!
Örülök, hogy pozitívan tudsz a dolgokhoz állni!!!
Kívánom, hogy mielőbb találják meg, mi okozza a bajt!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Jeanner, örülök hogy így állsz hozzá és szívből kívánom hogy találj egy jó szakembert!
chamomilla
Pécs
 
 


Jeanner: Kitartást kívánok és biztos vagyok benne, hogy hamarosan egy egészséges kisbaba anyukája leszel. Sok pozitív energiát küldök és szerintem tuti hamar megoldást fogtok találni a problémára, mert ha már megfogan akkor sok hormon gyógyszerrel lehet segíteni annak érdekében, hogy meg is maradjon az apró élet. Sok ölelés!!!
Gabi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok :)

Nem hormon a doki szerint sem, nem olyan hormon... inzulin rezisztencia az első számú gyanúsított, pajzsmirigy a második, rosszindulatú ciszta valahol a harmadik, mandula a negyedik, rossz fog az ötödik, valami banális kis hülyeség, nem fogunk a fél év alatt unatkozni...

seres.zsani@gmail.com a mail címem, ha valaki elküldené az anyatanyás cuccost, meg hogy hogy működik, megyek majd, amint tudok... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Jeanner!Csak miattad jöttem ide,remélem jobban vagy !Örülök hogy pozitiv maradtál!!!!!
Várunk az anyatanyára mielöbb!!!!!És a blogod én is követni fogom!!!!Puszi nkeed!!!
Vendég
 


Jeanner: Remélem, hogy minél hamarabb kiderül, mi okozza ezt a problémát. Addig is sok-sok erőt kívánok nektek!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Jeanner, tiszta szivbol szivanok minden jot Nektek! Puszi!
Vendég
 


Jeanner
Sajnálom a történteket. :( Remélem hamar kiderül mi a gond és a következő babaóca már veled marad!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Drága Zsani!
Nagyon sajnálom a történteket. Tényleg minden jót kívánok nektek. Neked meg sok erőt a kivizsgálásokhoz. Ha bármilyen kérdésed van szívesen segítek. Ismerősek a felsorolt betegséget, jó párat begyűjtöttem belőlük.

Egyszerűen nem értem!
Itt van két egészséges fiatal lány, és ezt kell átélnie. Csip, Zsani ölelek benneteket, Pest egyik zugából. Csak sírni tudok. Szavakat nem találok…
franci
 
 


sziasztok

remélem nem gond, hogy írok...látom itt már egy összeszokott csapat van, azért hátha elférek én is ;)

mi is tervezzük a babát 2011-re, az októberi volt az első próbálkozásunk, első ovu tesztes hónap is, valamiért most nem jött össze... de-mint mindenki- mi is szeretnénk minél előbb megélni azt a csodát, amit egy baba adhat :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia Jeanner!
Kitartást a következő időszakra, mihamarabbi gyógyulást Neked, vigyázz magadra.
Most én is ritkábban fogok jönni, de foglak olvasni téged is a blogodba, ha nem tudsz jönni az anyatanyára.
Vendég
 


szia selyem!

ez a társaság már átvándorolt egy másik oldalra. én is, mert megszerettem a lányokat, bár az oldalt nem annyira tudom. ezért megyek oda is, de én itt is vagyok.
újra éleszthetjük a topicot, ha gondolod. mesélj magadról és gyere minél többször.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én is vagyok itt is, bár nekem már annyira nem aktuális a topik, mert jövőre már tuti nem szülök, de még megfoganhat a baba :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


szia jeanner! de örülök neked!!!!
és meg is fog foganni, sőt már a félidőn is túl leszel!!!!!!
már dolgozol???? le a kalappal előtted!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, itthon vagyok, valamit szerintem elcs*sztek, egy hét szigorú pihenés, nehogy megpattanjon egy ér vagy valami... amúgy mentem volna, de ugye így nem lehet...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na hát Én is vagyok, mert egyzserűen nem tudtam nélkületek élni :D Néha bebe kukkantottam, de nem tudom, meniyre fogok jönni még...

Jeanner: Ez mi???inzulin rezisztencia????Nekem is a pajzsmirigyre gondolnak, hát nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz nálad is...Nem tudok neked mit írni, tudom és gondolom, mit rzzel :cry: :(
Kontroll?????

Többieknek puszi :)

Mi ez a anyatanyás dolog??Mért akartok oda is átmenni???Én nem szeretem :oops: :( Itt ezt jobban szeretem :? :) Most akkor 2 helyen leszünk???Nem elég az egy????

Na mind1 :)

Majd jövök, ha úgy vagyok....
csip-csip18
 
 


Csip, örülök, hogy jöttél... nekem az elsődleges az inzulin, minden más tipp csak utána...

Hát remélem, hamar kivizsgálnak téged is, aztán pikkpakk lesz babánk :)

Én jövő pénteken megyek kontrollra, asszem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csip!!! szia! de jó, hogy itt vagy! gondoltam, hogy zugiba olvasol. anno én is így voltam. de nagyon örülök, örülünk, hogy itt vagy és amikor úgy érzed, akkor gyere és beszélgess velünk.

jeanner: elcsesztek valamit???? remélem nem így van, csak óvatosság!!! pihengess. sétálgatni sem lehet menni? bár vége a gyönyörű időnek, de a levegő jó lehet!


nekem nincs kedvem kikelni az ágyból. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jeanner: én már mondani akartam, hogy az inzulin az lehet ok, de a többi szerintem nem felelhet 3 babóért. mint például a rossz fog, mandula. szerintem ezek túl kis dolgok. ennek nagyobb, komolyabb oka van. de nem vagyok doki.

anyatanya: egy zárt fórum, ahova csak jelszóval lehet bemenni még olvasni is. nekem a felülete nem annyira szimpi és én kötődök ide a babanetre, mert a másik topic, ahova elkezdtem írni anno sokat segített átvészelni a pár hetet, hónapot. de megszerettem a lányokat, így menni fogok oda is.

csip, ha beregisztrálsz, téged is tutira beengedünk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nem, sajnos nem csinálhatok semmit... :( hát nem tudom, 10 perces rutin műtét egy ilyen, altatással 20 perc, én több mint egy órát voltam a műtőben... ez is érdekes... de semmit nem mondtak, hát ez van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: 1 órát voltál bent???? :shock: :shock: :shock: Na az szép, mi a szarért????És már most jövőhéten kell is menni kontrollra????Ez furi nekem nagyon....ált 4-6 hét múlva hívnak vissza, a köv menzi idejére, mert a mnyh megnézzik, hogy vastagodot, felépül.... de 1 hét alatt akkor mi a szart nézznak?????Annyi idő alatt nem változzik nagyon a méhed belűlről..... :shock: :?
Én is arra megyek elsőre 2 vérvétel és cukros lötyit kell inni, az-az ügye????Nekem is azt mondta...elsőnek aztán pajzs mirigy....Hát most ma jöttem rá, hogy már kiváncsi vagyok és mennék erre....

Kati: Én is egyet értek veled ez itt jobb :)
csip-csip18
 
 


csip: ilyen sem volt még..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -persze ez csak poén volt, de tényleg!!!!!

én nem tudom, hogy nektek is, olyan cukros lötyi lesz-e. de alapos vérvétel, meg ilyenek. várnak rátok! és ezekhez hatalmas KITARTÁST kívánok!!!!! de én itt leszek és legjobb tudásom szerint foglak bíztatni titket és próbálom tartani a lelket bennetek!!!!!

csip: te már dolgozol???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csip, mert baromira véreztem, ez tuti, ez rajta van a papíron, aztán nem tudom... és igen, nekem azt mondták, 2 hét múlva kontroll, de tutira nálam nem a méhnyálkát nézik, mert nem nagyon kellene nekem itthon ülni, ha minden ok lenne, dolgozhatnék... na mindegy, egyelőre különösebb bajt nem észlelek, így nem parázok...

Cukros lötyi terheléses cukor, jaja :) nőgyógyász írta ki?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati: :lol: :lol: :lol: :lol: Én már dolgozom igen :) Csütörtökön már ki is jöttem a kórházból, és Vasárnap kezdtem már melozni....
Én jól vagyok semmi tünet azóta, amiót kitoltak a műtőből....Sem vérzés sem görcs semmi....De ez volt az elsőnél is....

Jeanner: ez az inzulinrezisztencia 2 vv ből áll, és igen lesz cukros lötyis is...Mi az, hogy nőgyógyász írta ki?Ő mondta, hogy ez vár rám....2 vv és benne ez a cukros lötyi....és a vv is sokkal alapos abb lesz, ahogy Kati is megírta, és rögtön megtudni az eredményt is állítolag....
csip-csip18
 
 


jeanner: nekem a védőnő adta a beutalót, és nálunk nincs lötyi, csak rendes reggeli. csak még más enzimeket is néznek, nem csak a cukor értéket.
akkor a héten suli sem lesz?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


És amúgy, mi történt nálad????Hogy indult be ez az egész végül??Ha úgy vagy nem kell megírnod...
Nekem is 7 hét van ráírva a záródon????Akkor Neked sem volt lamináriád?!?!?!Ha véreztél????!!!!
Megll az eszem azért, hogy basszus, a kurva életbe, hogy ezt érdemeljük?!?!?!Bocsi...Kijött....
csip-csip18
 
 


csip: jó, hogy semmi tüneted nem maradt meg.

én lassan összekaparom magamat és elindulok egy kis ügyintézére, meg bevásárlásra. nemsokára jövök, szép napot nektek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Kati!
Fáradt vagy ma? Pihengess amíg lehet.
Én is jobban szeretem a babanetet. Nekem mindig is jó volt itt. Én sokat zugolvasgatok, nekem sokat segítenek néha még az „idegenek” is.

Csip, Jeanner!
Örülök hogy itt vagytok. Tudom nagyon nehéz, de beszéljetek róla.
A MÁV-ban én is sokáig voltam a műtőben, a Bajcsyban hamar végeztek velem.
Nekem alapba adtak 1 hét táppénzt, engem mindig csütörtökön műtöttek, és hétfőn még alig bírtam menni. Nem bírtam volna végigülni egy munkanapot.
Örülök hogy a dokik megnézik legalább az inzulint és a pajzsmirigyet. Csak az nem értem miért nem egyszerre. Csak azért mert nekem mindkettő rossz. Sőt a pco-val sokszor együtt is jár a kettő.

Csip!
Nekem egy idő után olyan gondolatok jöttek, hogy mi rosszat tettem, hogy ezt érdemlem. Persze nem ilyen szépen.
franci
 
 


Csip, hát a cukros lötyihez a cukor vényköteles, azt ki kell valakinek írnia, meg beutaló is kell... ezért kérdeztem, hogy a nőgyógyász utalt be? Mert nekem csak annyit mondott, hogy érdemes megnézetni mindent, és háziorvos... de basszus a házi orvos mit néz??? Amúgy a terheléses cukor 5 vérvételből áll, 2 óra alatt, egy éhgyomri, 4 terhelt.. tudom jól, mert baj volt mindig is a cukrommal, csináltak már nekem pár ilyet... csak mindig az volt, hogy nem vészes az eltérés, aztán tessék... csak nem olyan oksa...

Egyébként múlt előtti szombat óta nem voltam jól, de betudtam a terhességnek, bár gyanús volt, hogy nincs étvágyam, de mindegy... szerdán elkezdett elfolyni a nyák, olyan volt a bugyim, mintha bepisiltem volna, meg volt valami barnázás is, mivel pont suliban voltam, hát irány a Margit.. azonnal UH, orvosi vizsgálat, de nem találtak semmit, szívhang nem volt, de a petezsák mérete miatt nem is volt feltétlenül indokolt, bár mondták, h sok jóra ne számítsak... hétfőn kontroll, ha addig semmi nincs, de már éhgyomorra menjek... na egész csütörtökön úgy ültem a suliban, hogy bármikor vérezhetek, valami 1 óráig enni se mertem, nehogy emiatt ne műtsenek, ha úgy van... estére nagyon rosszul voltam, megint barnáztam picit... péntekre leesett a hőm, bementünk éhgyomorra 7re a Margitba... gyors UH, teljesen beomlott petezsák, 15mm (4 milit esett össze), TÖKÉLETESEN ZÁRT MÉHSZÁJ!!!!, hát amikor ezt közölték, azt hittem meghülyülök... na, 1/2 9kor feltették a tágítót, azzal még úgy ahogy el is voltam, csak 5-10 percig fájt, 10 felé beindult a vetélés, na akkor nyíltam volna már magamtól is, benne van a zárójelentésemben, hogy minden kinyílt és véreztem erősen, de persze 3ig hagytak szenvedni, a végén már könyörögtem, hogy vigyenek, annyira fájt... örülök, hogy túl vagyok rajta... inkább a fájdalom rázott meg lelkileg, mint az, hogy elvesztettem valamit, ami soha egy percet sem élt...

Kati, ez a cukor dolog olyan, hol hogyan csinálják... nálunk a cukor a bevett szokás úgy fest :) amúgy én csak havonta 3 napot megyek suliba, most dec. elejéig nem megyek tájára se :D viszont ledőlök kicsit, nagyon fájok :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
A cukor nem vény köteles. Simán lehet kapni bármelyik gyógyszertárba. Ha mondod hogy cukorterheléshez kell már adják is.
Szerintem elég a 2 pontos, esetleg 3 pontos vérvétel is. Éhgyomri (60 perces) és 120 perces.
Ha a nőgyógyász nem írja ki a vizsgálatokat meg kell kérdezni hogy a háziorvos kiírja e. eredetileg nagyobb helyeken megtudják csinálni, csak nem mindenhol akarják. Van egy két hely ahol megcsinálják a vizsgálatokat persze pénzért.
Szerintem harcold ki a nődokitól, ő biztos kérheti. Esetleg elemezni elviszed egy endokrinológushoz. De bizonyos dolgokat sajna én is értek.
Basszus! Jó sokáig hagytak szenvedni, ez azért szemétség.
franci
 
 


sziasztok vagyok én is...
jeanner....ez durva...:(

Tengap nekem is volt krémes folyásom...de nem volt sok...amúgy lehet nekem ezt most nem is kellene olvasnom, mert hajlamos vagyok beképzelni mindent....

csip, sziaaaaa:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, te ne olvass! Nálatok minden rendben van és pont!!! Nekem amúgy sem ez az első eset.. a krémes folyás meg amúgy is teljesen normális, nekem vizes volt és hatalmas mennyiségű...

Franci, jó sokat változott a rendszer, mióta nem nézetem a cukrom... :? hát minden nap okosabb lesz ember :D tényleg elég szemétség volt, a 2-3 gyerekes anyukákat, akik tulajdonképpen csak türelmetlenek voltak, őket mind bevitték, én meg egy másik lány, aki majdnem elvérzett, mi meg ott feküdtünk 4-5 órát, mire ránk néztek, király volt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
A cukrodat mikor nézték utoljára? Csak azt nézték vagy az inzulint is? Akkor gondolom a cukrod rendben volt?
Én is vártam mindkét esetben. Az elsőnél az előző nap levett vérvétel eredménye nem jött meg. még jó hogy csak a vércsoport, hamar pótolták.
Másodjára meg azért mert ittam. Akkor még nem volt baj. Még szerencse a rossz álom miatt nem tudtam enni.
mi volt a lánnyal hogy majdnem elvérzett?
franci
 
 


Bejni: Igaza van Jeannernek :wink:

Jeanner: azért nem néztek Rád, mert a tágítónak min.6 órát bent kell lennie, hogy elkezdjen tágítni, van akinek akkor beindul, ahogy Neked is, de van akinek nem indul be olyankor a vérzés, nekem nem indult be az elsőnél, és vagy 10 órát bent volt a tágító....de most megúsztam....mert véreztem már és tág voltam, azért is 1 óra múlva már a műtőben voltam....

Franci: megnézik a inzulint majd a pajzsmirigyet is szerintem nálam is....és ehhez könnyen társul a pco-is???ha az egyikben bibit találnak, akkor lehetek pco-s is??Az mi a PCO???Hogy kezelik amúgy?????
csip-csip18
 
 


Franci, kaparták előző héten, hátrahajló méhe volt, nem ürült, és rettenetesen vérzett... legerősebb betét 1/4 óránként ázott át... :( szegény... :(

Passz, nem tudom, mikor nézték utoljára, de csak cukrot néztek, terhelésesen... mondom, nem értek hozzá, de 10 évig jártam cukorvizsgálatra minden hónapban, mert nem volt jó a cukrom... szóval gondolom, annyira nem frankó ezzel sem minden...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip, PCOS-re vannak gyógyszerek, meg diéta, és ennyi... nálam is fenn áll a veszélye :( eléggé szőrös vagyok alapból, gondolom a tesztoszteron szintem is magas, meg a mensim is borzasztó nehezen állt be... 23 voltam, mire beállt, és 11 éves korom óta van meg... gondolhatod :( de nyugi, mert tudják kezelni, csak kezeletlenül ilyen dolgokat művel...

Amúgy a csajnak, aki nagyon vérzett nem tettek fel tágítót, mégse vitték be a műtőbe... hát ennyi, ez nem a tágítón múlik, hanem a kórházon... amúgy nem a pálcika miatt indult be a vetélés nálam, amúgy is beindult volna, mert nagyon leesett a hőm, ezért is mentünk be, hogy ne a suliban érjen...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Szegény, nagyon sajnálom.

PCO: policisztás petefészek. Ultrahangon látszódnak a ciszták a petefészekben. Nekem az inzulinrezisztencia okozza. Ez egy kezdődő cukorbetegség. E miatt nem tud rendesen megérni a tüsző, és visszamarad. Van akinek látszatra semmi baja sincs, és még is magas az inzulinszintje.
A pajzsmirigy szokott társulni a PCO-hoz, de magában is lehet bármelyik.
Az inzulinrezisztenciát metformin tartalmú gyógyszerrel kezelik, ugyanezt eszik a cukorbetegek is. A pajzsmirigyre thiroxint adnak. Alulműködés esetén jódid is kell hozzá. Terhesvitaminokban a Femibionban és a Gravidában van, de túlműködés esetén ezeket nem szabad enni.

Tényleg nagyon jónak tartom hogy kivizsgálnak benneteket a dokik.
franci
 
 


Franci:
Akkor a PCO-t már láttak volna Uh-, nem????Észre kellett volna venni a cisztákat, nem?!?!?De nekünk van érett tüszönk, mert ha nem lenne, akkor nem is tudnánk teherbeesni nem?!?!?!?Akkor kilehet zárni ezt a PCO, nem????
Nem szabad jódot szedni, mikor????Akkor jód a pajzsmirigyre jó????
Húúú ez most jó magas, valahog meg kell értenem :roll:
csip-csip18
 
 


Franci: Inzulinrezisztencia volt magas(erre gyógyszert kaptál?), és ettől lett neked cisztád vagy mi????
csip-csip18
 
 


Csip!
Az inzulin szintem magas, pontosabban a terhelt, 120 perces. Nem ment le a normál értékre. Kaptam rá gyógyszert, diéta, mozgás, pár kg fogyás. Az inzulint a vércukor szinttel mérik.
Pajzsmirigy: van alulműködés és túlműködés is. Egyik se jó. Az alulműködéshez szükséges a jód.
franci
 
 


Csip!
A másik: a ciszták sajna látszódnak uhun. Amiket a magas inzulinszint csinál. Amit én tudok: a hasnyálmirigy nem jól működik, ettől rossz az inzulinom, a magas inzulintól van ciszta, vagyis pl nekem nincs peteérésem.
Én nálad a pajzsmirigyre tippelek.
Jeannernél már bejátszhat az inzulin vagy a cukor, mert már volt problémája.
franci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?