Új privát üzeneted érkezett!

Nincs kedvem melózni!!!!!!!!! Pedig rengeteg dolgom lenne.
A fizukat elutaltam. Olyan jó volt látni, hogy (a fizuemelés után) több a pénzecském. :D
Nagy kínlódásomban, megcsináltam a Jónás naptáramat. Este beírom a regiszterembe. (Anélkül nem is tudnék létezni!)
Reméljük mostmár hajlandó lesz hozznák is jönni a gólya. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Lanyus jelemtkeztem a tanyán!Csak már 2 éve lassan hogy más néve "futok"Ott!

Beleni:nagyon szuper a kocsi és ahogy a kicsi fiad birtokolja!Meg kell zabálni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Bogarka, kedves hogy ezeket írtad, és Franci neked is köszi.
Tegnap nagyon rossz napom volt, teljesen ki vagyok. Néha majd benézek hozzátok. Tudom hogy bármi történhet tavaszig, de most már én vagyok úgy hogy nem szeretnék babát, annyi rossz van most az életemben. Párom is kiborít, nem akar Anna nélkül elmenni még étterembe sem, mert hogy ő hozzánk tartozik, ne hagyjuk ki semmiből............ :?: :?:
Ettől még nem lennénk rossz szülők........sőt, kellene néha kis kikapcsolódás, persze én vagyok vele egész nap, ezért nem érti! De ettől függetlenül én a húgommal elmegyek decemberben egy napos bécsi kiruccanásra, az adventi vásárra. Szerintem ettől nem leszek rossz anya.

Megyek, boldog babavárást, sikeres projektet, meg minden....
Vendég
 

 
 

[quote="bejni"]H írta:bejnienó! Ugye neked van ma BOLDOG SZÜLETÉSNAPOD?:-D


Látom van egy kis keveredés.........én lennék a szülinapos Bejni, kedves tőled! Köszönöm szépen
Vendég
 


citrin: el ne tűnj, jól mondták a lányok!!!
dehogy vagy rossz anya!!! ilyet ki se találj!!!! imádod a kislányodat és ő is téged!!!! és szerintem is kell egy kis gyerek nélküli program. de apát is meg lehet érteni, ő valóban nincs annyit rékával, mint te és neki hiányzik, tehát mindketten jó szülők vagytok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Franci attól hogy egy kicsit a ki lány nélkül leszel még nem vagy rossza anya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Sőt szerintem ennyi mindenkinek jár!

De gyere ha tudsz!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


akkor pláne el ne tűnj!!!!

boldogságos születésnapot neked!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na végre, hogy kiderült!

Isten Éltessen Franci:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


laptetőőőőmet megtartom, keddre a dokihoz!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="lina*30"]F írta:lina*30ranci attól hogy egy kicsit a ki lány nélkül leszel még nem vagy rossza anya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Sőt szerintem ennyi mindenkinek jár!

De gyere ha tudsz!



Bocsi citrinek akartam!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Semmi ellenvetesem az Anyatanya ellen, bar oszinten szolva nekem anno rengeteget segitett olvasgatni a babanetet, ismeretlenul is sokat tanultam belole - maig is- nagy titkolnivaloim sincsenek... Megirjatok priviben a belepo kodokat?
malna5
 
 


Franci!Boldog Születésnapot! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Citrin: Boldog születésnapot neked!
Azért ne tünj le!!!! Ismerős a helyzet, ami most köztetek zalik a pároddal. Mi sem hagytuk rá senkire a gyereket. Viszont egy idő után rájöttünk, hogy hiányzik a kettesben eltöltött idő. Amikor csak egymásra figyelünk.
Nállunk ez akkor oldódott meg, amikor Ricsi bekerült a bölcsibe. Azóta többször csináltunk "randis napot". Ilyenkor nem megyünk dolgozni, Ricsit elvisszük a bölcsibe és mi elmegyük csavarogni, kávézni, ebédelni.
Az meg eszedbe se jusson, hogy rossz szülők vagytok! Bármit csináltok a gyereknek ti vagytok a minden!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok! Akkor megy mindenki az anyatanyára? Akkor megyek én is. Persze ha bevesztek :lol: Később ha elalszik a gyerkőc regisztrálok.

Citrin:Sajnálom,h így alakult de úgy gondolom mindennek meg van a miértje. Remélem mielőbb változnak a dolgok pozitív irányba! Mármint a férjeddel gondolom. Csak a jó anyáknak fordul meg a fejébe,hogy talán rossz anya. A rossznak persze eszébe sem jut. :?
henó
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok.
Kati, gratulálok a babakocsihoz meg a hordozóhoz!!!

Minden kismaminak jó egészséget és hányinger meg rosszullét mentes napokat.
A többieknek jó babaásodást!

Nálunk: Nórinak tüszös mandulagyulladása van. Így most itthon vagyok vele, ami azt jelenti nulla az esélyem a tanulásra.
Ja és elmentem kiíratni magam, erre kiderült nekem meg heveny torok gyulladásom van. Persze antibiotikum kell rá. Szóval így a JÓnás napon nem lesz semmi

Szerintetek 2 hét alatt kiürül a szervezetemből??? Csak mert peteérés tájékán az ért jó lenne próbálkozni. Persze csak ha valaki majd átrugdos a vizsgán. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ja és regisztráltam az anyatanyán

akkor ezt itt meg is szüntetjük???

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


nekem a laptető sose jön össze, pedig most nagyon kéne!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike,hajrá laptető:-D.
Sajnálom a betegséget... Én sajnos nem tudom kiürül-e..Vizsga menni fog,utána meg randiznunk kellene.:-)
Sokat még én sem tanultam..ajajaj.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


oksi, amint újra dolgozom, meg meggyógyultam randizunk.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kati: Nekem is növöget rendesen a pocakom. Eddig mi a babakocsit vettük meg, rucikat, meg lepedőt, pelenkát, játékokat. Kiságyat már kinéztem de azt csak januárba vesszük meg. Decemberbe a légzés figyelőt, bébi őrt, meg a cumikat tervezem hogy megvesszük. A rucikat folyamatosan szerzem be.
Bejni: Zh-hoz kitartást!!!!!!!!!!!! Ügyes leszel. Vissza jelöltelek.
Ninike: Kislányodnak jobbulást.
Mindenkinek sok puszi!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


irtóra fáj a fejem, a gyerek meg itt macerál a szemüvegeivel. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


nagyon szeretnék egy laptetőt!!!! Most nagyon nagy szükségünk lenne rá! :D

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


na hát ez nekem nem jön össze! Na megyünk fürdetni. Aztán asszem én is fekszem lefelé.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Még egy és meg lesz ninike;-)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Na csajok most vagyok bajban! Megcsináltam az ovu tesztet,ez a 4.hónap,h csinálom de még így nem jártam. Nem tudom,h pozitív-e,majdnem olyan erős a tesztcsík mint a kontroll de mégis egy kicsit haloványabb. Így este szoktam csinálni,most azon gondolkozom,hogy holnap napközben is csinálok egyet meg este is és meglátom. Csak az a baj már ni9ncs meg a papírom amire rá van írva,h hány órától hányig lehet csinálni. Tud nekem valaki segíteni?
henó
 
 


Na és azt tudja vki,hogy lh csúcs után 24-36 óra múlva vagy azon belül van pé? Mondjuk lh csúcs után 4 órával is lehet akár pé-m? Ez nekem nem egyértelmű!
henó
 
 


Ninike! Az okosak azt mondják,hogy ilyenkor még nem számít sem gyógyszer sem alkohol sem semmi más a fogantatáskor! Ha befolyásol bármit azaz érinti a babót akkor meg sem tapad,ha meg nem hipp-hipp-hurrá!!! Eszerint nyugodtan próbálkozhattok!Szerintem ne aggodalmaskodj ezen!
henó
 
 


Úh jó sokat írtatok ma, én meg off voltam :(
Beszereztem a következő ciklusra palástfű teát, meg elkezdtem az aviva tornát is, az 2 éve segített sokat.
Még mindig babakocsi: nekünk volt egy háromkerekű szuper sport, csak épp alkalmatlan volt a városi életre, azért vettünk egy tök egyszerű sportkocsit (Hauck-condor), ami egy kézzel csukható-nyitható, könnyű és vízszintesig dönthető. Szeretm bevált.
Hordozó: ha sokat autózik az ember akkor tényleg kell, bár autón kívül nem nagyon tudtam én használni mert eléggé nehéz volt gyerekkel együtt meg pláne, de jó sokáig jó volt, egy éves korára nőtte ki.
Benji ne aggódj, mert tuti minden OK, csak pihizzél sokat.
Mára lénem kell.
U.i. Regisztráltam az anyatanyán én is.
pepper
 
 


Nah,gondoltam,h már nem lesz itt senki ilyenkor! Én vagyok csak ilyen éjjeli madár :) Regiztem az anyatanyára és jelentkeztem. Itt akkor meg is szününk gondolom? Így is nehéz követni hát még ha 2-őt kellene?
Csipnek azért szólsz Bejni? Mi a véleménye róla? Eléggé törzs tagja ennek a fórumnak biztos jól esne neki ha szólna neki vki. Olyan rossz,hogy nincs, most annyira hiányzik innen. Remélem hamar felépül összekapja magát lelkileg és jön! Hallod CSIP VÁRUNK!!!
henó
 
 


Sziasztok!
Nekem Anyatanya ok. Mit is kell ott csinálni???? Azért hogy ott is létezzem.

Tegnap voltam a dokinál. Bocsi hogy nem tudtam jönni, de apa dolgozott, nekem meg szokás szerint a fejem fájt. Ha kijövök a dokitól mindig megfájdul. Gondolom cseppet ideges vagyok.
És amit mondott: jobb oldalt 13 mm, bal oldalt 11 mm tüsző, méhnyálkahártya 5 mm. Nem aggódott a méhnyálkahártya miatt, nekem kicsit kevés. Nem tudtok valamit amivel növelni lehet?
9-én megyek vissza, akkor kapom meg a tüszőrepit.
Az doki asszisztense szerint most nagyon széria van a dokinál, mindenki terhes lett, és szépen növögetnek a babók is. Remélem én is elkapom ezt a jó szériát most.

Citron! Sok Boldog Szülinapot! Ne menj el. Én dolgozom, de néha nagyon jól esik gyerek nélkül lenni, csak ketten apával.

Bejni!
Drukk mára! Csipet regizd be!!!

Jeanner???????

Belani!
Jó a kocsi! Milyen márkájú???
franci
 
 


Ninike: Nállunk is nemrég volt tüsszösmandula gyulladása a Rcisinek. A propoliszos méz neki nagyon jó volt rá. (napi 3*1 teáskanál)

NEM AKAROK DOLGOZNI!!!!!!!!
Már nagyon pénteket érzek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


franci: szupi, szupi!!!! éljenek a tüszők!!! apára fel, majd tessék inni a palástfű teát. az vastagítja a méhnyálkahártyát. nekem terhesen volt 11mm a hártyám, szerintem jó lehet az 5 alapból, de nem értek hozzá.

rekus: már el is költötted a fizut????!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
már péntek van, kitartás!!!!!!!!!!!!!ma mindenki szeret ott téged, mert reggel pityegtek a telefonok. és itt is mindenki szeret.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziasztok!

mindenkinek kellemes pénteket!!!

Franci, akkor hajrá a tüszőknek!!! És drukk errre a hónapra!!!!

Rekus, már mindent adok neki. Aloeverás lötyit is meg mindent!!!
Normaflore-t is kap. meg én is.
De tegnap nagyon csípte neki a pisi. Nagyon sírt. :( Na mindegy majd túl leszünk ezen is. Csak hát 2 napja egy betűt sem tanultam. :(

Na megyek is mert Nórinak kell kekszet adni. :) Teljes kiörlésűt adok neki, meg sok rostot, hogy az antibiotikum mellékhatásait enyhítsük kicsit. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Rékus!
Én se akarok dolgozni!!!

Kati!
Közs, a palástfűről ezt nem is tudtam.

Most a tüszőrepit hajkurászom. A mi kerületünkben nem lehet kapni. El kell menni budára érte.
franci
 
 


ja, tényleg, majd azért szóljatok, ha itt már megszűntünk és csak az anyatanyán működünk. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


oppá Franci, ennnyire hiány van a tüszőrepesztőből??? Nem is gondoltam volna. Ez injekció igaz?
És ezt a doki adja be?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


[quote="ninike"][ írta:ninikecolor=blue]ja, tényleg, majd azért szóljatok, ha itt már megszűntünk és csak az anyatanyán működünk. :)[/color]



én meg csak lesek, hogy ide is írogattok/tunk... most akkor KÉT HELYEN VAGYUNK???????????????????????? :shock: :shock: :shock:



franci, Bambino World márkájú a babakocsink :D 8)
belani
 
 


hát én nem tudom, akkor ide már ne írjunk???

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


KAti regelj át, vagy maradjunk itt, de két helyen vicces olvasni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


ehhez csatlakozom, két helyen nem nagyon van időm olvasni

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Én regisztláltam. De csak egy hely legyen. Nekem jó itt és ott is.
franci
 
 


Ninike!
Nem tudom hogy hiány e, csak felénk nincs. Gondolom ott van ahol több a doki.
Amúgy a doki aszisztense szokott szurkálni.
franci
 
 


Tényleg hülyeség 2helyen lenni!

Regizen aki még nem csinálta!

Jeanner!Hol vagy!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


sziazstok,ha jól látom már csak Kati ÉS Jeanner aki nem regelte be magát anyatanyára!!!!(meg csip,de ö neki is szóljon valaki)!!!
Kati gyere te is küldtem akitválo kodot a mail-re!!!
Vendég
 


lanyus, nekem nem jött.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én meg nyomi vagyok és nem tudom magam beregsiztrálni.....
chamomilla
Pécs
 
 


Lanyus: ugyanezen a felhasználó néven, amit itt használtam fel regisztráltam az anyatanyára. Most mi a teendő?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Felhívás!


Ezen a fórumon idáig olvasható csapat átköltözött az anyatanya.hu-ra. A csapat döntése értelmében új tagokat nem veszünk már be, a fórumot zártan kívánjuk működtetni.

A még hiányzó tagjainkat megkérem hogy regisztráljanak az anyatanya.hu-ra, ide már nem fogunk írni a továbbiakban.

Ez úton mondok köszönetet a Babanet csapatának, hogy biztosította a helyet nekünk ezzel lehetővé téve egy ilyen szuper csapat kialakulását!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


ezt nem lehet valahogy lezárni, más topikoknál láttam ilyet!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Ha még olvassátok...

Tegnap műszeresen befejezték az elhalt terhességem, azt hiszem, így a 3. vetélés után nincs kedvem babákról beszélgetni nekem sem...

Anyatanyára nem megyek át, így nem sok értelmét látom...

További boldog babavárást mindenkinek!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?