Új privát üzeneted érkezett!

Ès név màr van? Persze, h nekünk igen :mrgreen:
Vendég
 


Mindig úgy van, hogy aki akarja annak általában nem jön össze, aki meg nem annak becsúszik. :cry:
gabi85
 
 


Persze hogy van név! :D
Áron és Lia Viktória (ez együtt)
Nektek?
gabi85
 
 

 
 

Igen, ez îgy van....
Àpr.17!!!
Dehàt Neked ezért jôoo!!!
2 olyan örömtel dolog is vàr ràd-ràtok tavasszal, ami azt mondom a 2 talàn legfontosabb az életben.
Nekem te ne keseregj, mert nem is tudom mit csinàlok :D ...mit szôljak Èn?
Vendég
 


ÈÈÈÈS tudtam, h VAN Nektek is :D :D :D
Széééépek!!!
NEkünk orosz név lesz, mivel férjem Szentpétervàron született, anyukàja orosz, de Mo-on nôtt fel... mindegy, szôval orosz nevek.
Ivàn (jô, mert nemzetközi és ld. a nick-nevem)
HA làny: Katya vagy Nadia
Jô is legalàbb ezekkel feldobni magàt az embernek...
Vendég
 


Nem kesergek. Boldog vagyok. De még nem élem bele magam, hogy tavasszal sikerül teherbe esni, mert nem akarok koppani.
gabi85
 
 


Viszont egyszer bevillant félálomban, hogy 2011 február 4-én fog meszületni a gyerekem. Majd meglátjuk igazam lesz-e.
gabi85
 
 


Most viszont megyek lefekszem. Aludj jól.
gabi85
 
 


Ne haragudj, besz*art a netem... sajna itt a hegyekben, nincs tûl jô térerô... de hétfôre hazaérünk és lesz rendesen!!!!
Febr. 4 !!!! Vîzöntô... JÒ! Èn halak vagyok.
Most muszàj mennem, de nagyon örülök, h megleltük egymàst! :D Ès remélem hétfôn a többiekkel is megismerkedhtem!
üdv és jôccakàt!
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda traccsparty volt itt az este :D

Ivanka
szép foglalkozásotok van, én geológusnak tanultam, de azzal itt semmire se lehet menni :?
Középsuliban tanultam oroszt, imádtam, nekem a kedvenc orosz neveim a Zója és az Alekszej. Persze nálunk magyar nevek lesznek.

Gabi
szép neveitek vannak!

Nálunk a nevek: Katalin (anyukám után), és Sándor (párom, apósom után). Eredetileg nem akartuk más után elnevezni a gyerekeinket, de sajnos múlt hónapban elvesztettem az anyukámat, így rögtön rávágtuk mindketten, hogy akkor az ő nevét kapja majd a lányunk.
Vendég
 


Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted édes anyád. :cry:
Ez olyan jó, hogy úgy fogod hívni a lányod. :) Biztos nagyon örülne anyud, ha tudná.
Látom ti is már jó rég óta együtt vagytok a pároddal. :)
Figyu: Azt meg kérdezhetem, hogy a vonalzót, hogy linkelted be, mert nekem nem engedi. :(
gabi85
 
 


Gabi
vonalzót úgy tudsz betenni, hogy a profilodban az aláírásba teszed a linkjét.
Vendég
 


Köszönöm. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
url-es cím nem volt ott? mert akkor anélkül is látható lenne, hogy megnyitnánk a linket.
Amúgy gratulálok a közelgő esküvőhöz :D
Vendég
 


köszönöm! :D
Mi az az URL cím?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


mert lehet, hogy volt, de nekem az URL-re ezt adta ki sajnos. :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kép

A forum signatures- nél nyisd meg a UBB code and BBCode-t, és amit kiad url-lal kezdődő címet, azt illeszd az aláírásba :wink:

A fenti csak egy próbálkozás.
Vendég
 


Nagyon nagyon köszönöm. :D
Tündér vagy. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Remélem nem bánjátok,ha csatlakozom.
Örülök,hogy találtam olyan embereket,akiknek hasonlóak a problémáik,mint nekem.
Mi 27 évesek vagyunk a párommal,5 éve együtt.
Mostanra mindketten megértünk a szülői szerepre.Eddig viszont a szüleivel éltünk együtt,de tavaly sikerült vennünk egy kis házat,azt újítgatjuk,időjárás függő,de remélem nyáron beköltözünk,akkor indul a babaprojekt.

Meg tudlak érteni Ivanka és gabi benneteket,hogy türelmetlenek vagytok!
h.ildikó
 
 


Gabi,
nagyon jó a vonalzód, nagyon tetszik!!!

üdv itt, Ildikó!!!

Hát én nem annyira illek ebbe a csapatba, mivel már van egy Kislányom, de ha nem bánjátok azért néha be-be nézek. :)

Nálunk most sajnos egy csomó kivizsgálás van napirenden, aztán meg a melóba kéne beilleszkedni. Na de majd meglátjuk remélem minden rendben lesz.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ildikó
üdv itt! Remélem, sikerül beköltözni a nyáron! Mi több, mint egy éve lakunk külön, sose akartunk szülőknél lakni.

Ninike
te is ideillesz, hiszen 2011-ben szeretnél babát :wink: Legalább van köztünk tapasztalt is :wink:
Vendég
 


Szia Ildikó!
Üdvözlünk köztünk. :)
Mi is nyáron tervezzük, hogy beköltözünk az új házunkba. :) Remélem összejön.
Ninike miért ne illenél ide? Legalább majd elmondod a tapasztalataidat. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ninike! Köszönöm. Kitty segített mert alig tudtam feltölteni. De végül sikerült.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszike, hogy úgy gondoljátok ide illek!
Mondtam már hogy még nem is dolgozom, de már most sincs semmi kedvem hozzá???

Na most rohanok tanulni, amíg Nóri alszik. :) Majd még jövök. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Mennyi idős vagy Ninike? Én sem dolgozom sajnos... :(
Holnap megyek két állásinterjúra, remélem valami lesz, mert ettől függ a baba projekt...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Én 28 leszek nemsokára. :)

Hát nekem a vizsgálati eredményektől függ majd, meg attól hogy alakulnak a dolgok a melóhelyen. :)

Nagyon drukkolok a holnapi állásinterjúkra!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


sziasztok!

Kitty jó nektek,hogy már külön vagytok!
Már én is várom,de azért nem panaszkodom,mert mindenkivel jól kijövök itthon.Vendéglátásban dolgozom,úgyhogy sokat nem is időzöm itthon. :)

Ninike,mit tanulsz?
Nekem is megkezdődtek a kivizsgálásaim,hormonzavar,meg sok minden. Ma voltam a dokimnál,elvileg megvannak az első leleteim,de elfelejtettem,hogy nem rendel,várnom kell még 1 hetet.

gabi sok sikert az interjúhoz!
h.ildikó
 
 


Köszönöm lányok. Remélem összejön valamelyik. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok Mindenki!
Hazaértünk szerencsésen. Volt egy nagy beszélgetésem Nôvéremmel, sokat sgîtett, màsképp akarok hozzààllni ezentûl a baba-témàhoz... ez a görcsös akaràs-félés-aggôdàs, mikor még majd 1 év a prôbàlozàsig is... nem volt jô...mindegy.
Gabi! Drukkolok Neked!!!
Kitty szép a Te szakmàd is! Azt sajnàlom, h Mo-on tanult, okos, képzett emberek ilyen helyzetben vannak, munka nélkül, esély nélkül...szomorû. Nehéz a külföldi lét, de mindenkit biztatok, h vàgjon bele, ha megteheti! Fôleg Lànyok, h a baba csak jövôre jön, nem mindegy ugye, hova érkezik...
Majd jelentkezem, üdv Nektek
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi
drukkolok! Én is beküldtem múlt héten egy csomó helyre az életrajzom, de még semmi...

Ivanka
örülök, hogy jobban vagy, és segített a beszélgetés :wink:
A külföldi munkával kapcs. egyetértek, bár én nem tudnám itt hagyni az országot, rokonokat, mindenkit :roll:

Ninike
milyen vizsgálatokra mész?

Tegnap megjártam a dokit, okosabb viszont nem lettem. Csak kézzel vizsgált meg, írt fel egy új gyógyszert, amitől majd megjön (Provera, ismeri vki?). Ha legközelebb sem jön meg 42 napon belül, akkor alaposabban kivizsgál :roll:
Vendég
 


Nekem is két hetet késett ebben a hónapban... Nem tudom miért...
Voltam állásinterjúkon, az egyik vissza hívott, hogy holnap menjek a második körre, viszont a másik jobban tetszene. Most már csak lesz valami munkám és akkor a baba is hamarosan jöhet. :D
És képzeld Kitty barátnőmnek is késik ebben a hónapba és ő is kapott olyan gyogyit ami meghozza neki. Akkor kell bevennie, ha a következő menszije sem jön meg.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
drukkolok, hogy összejöjjön az állás!
Barátnődet kivizsgálták, vagy csak adták neki a gyógyszert? Nekem azt ígérte a doki, hogy ha legközelebb sem jön meg, akkor kivizsgál alaposabban. :roll:
Vendég
 


sziasztok!

hogy mit tanulok? Hát most éppen a Ket-et (közigazgatási eljárási törvény). Nem valami izgi.
Meg közben Kicsi Einsteinek-et nézek Nórival, mert ő még mindig beteg, és most nem jár oviba. (ja és közben frankón összeszedtem tőle :( )
Még van 50 oldalam belőle, de jó lenne ma végezni. :? :roll:

Hát nekem szerencsére minden hónapban megjön napra pontosan, viszont nagyon sokat fáj a hasam, és most ezt kutatjuk hogy mi lehet. :(
Pajzsmirigy vizsgálaton voltam nemrég, de azt szerencsére sikerült rendberakni. Jövőhéten fül-orr-gégészhez kell mennem. Meg még egy-két nőgyógyászati vizsgálat vár rám.

Gabi,
és milyen volt a második kör az interjún?
drukkolok hogy összejöjjön valami!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hello csajok!

Kitty a barátnőmet igazából nem vizsgálták ki, csak kézzel megnézte a doki meg csinált rákszűrést neki és uh-t. De azt mondta, hogy nem lát semmit. Úgy hogy felírta a gyogyit és majd akkor kell bevennie, ha a következő menstruációja sem jön meg.
Az interjú nem volt rossz csak az a baj, hogy 3-5 hónapra keresnek embert és nekem az azért nem lenne jó, mert szeretnénk hitelt felvenni, és ugye úgy nem lehet, hogy nincs biztos munkám. És ha aláírom a szerződést, akkor meg már nem ugrálhatok és mehetek el más munkára.. :cry: A másik hely az sokkal szimpibb, mert az határozatlan, csak oda meg 500-an jelentkeztek, úgy hogy nem túl nagy az esélyem. De majd kiderül. Úgy hogy most örlődök.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hello Mindenki!

Gabi!Fedezet nélküli hitelt nem akartok? Nem tudom az otthoni banki viszonyokat, de van tàn olyan is. Sztem vàllald el a 3-5 h-ra, ha szàmodra jobb, mint a semmi. Mikor derül ki konkrétabba a màsikrôl?
Ninike gyôgyuljatok és jô tanulàst! Kitartàààs.
Kitty teàkkal prôbàlkozol? Lehet màr îrtàk elôttem, de a cickafark àllîtôlag csodàkra képes.... :roll:
Pussz
Vendég
 


A másik kiderül még a héten. Úgy hogy eldől a dolog. De egyébként még van a telefonosnál is még egy kör. Úgy hogy még az sem biztos, hogy oda behívnak. De majd kiderül.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Gabi
engem is csak kézzel vizsgált meg :?
Kitartást a munkakereséshez, tudom, hogy nem könnyű.

Ivanka
még nem ittam teákat, de köv. hónaptól szeretnék (mert most ugye úgyis megjön a gyógyszertől, tehát nincs értelme).
Vendég
 


A cickafark àllîtôlag beàllîtja a ciklust és segît a babànàl is...àllîtôlag.
A csalàntea tisztît. Egyetek sok fokhagymàt, az is fertôtlenît, a beleket kipucolja és vérnyomàsra is jô. Jobb, mint a szintetikus vitaminok sokasàga. Persze C-vitamint én is szedek minden màsnap, de abbôl is 1200mg-ot. Heti 1x Calcium-Magnézium, B-komplex. Minden nap vm zöldség-gyümölcs. Tudom, ez lenne a normàlis, de Tôlem, aki mindig csokin élt, màr ez is haladàs :D
Èn îgy készülök a baba-projektre.
Aztàn meg egy csomôt olvastam a teàkrôl nemrégiben. Pl. hogy nem jô cukrozni, mert savasît, ha lehet mindig mézet hasznàlj, de van amit kifejezetten îzesîtés nélkül ajànlanak. Aztàn a legtöbb tea, ha fémmel érintkezik (pl.kanàl) reakciôba lép vele és a hatàsai nem érvényesülnek.
Aztàn zöld teànàl soha ne tedd a forrô vîzbe, csak ha kicsit kihûlt (70-80 fokosra). Èrdekes dolgok ezek, én azôta odafigyelek.
Ennyit a mai napra :D
Aztàn persze ki-ki maga dönti el...
(azta mennyit îrtam :D)
Mindenkinek hasznos és szép napot!!!! 8)
Vendég
 


Szia Ivanka! Nagyon köszönjük, hogy leírtad ezt nekünk. Sajnos én csak 2 fajta teát bírok meginni, mert a többitől ideges leszek.. Biztos a koffein. És sok cukrot eszem, tudjátok egy kis sütike, csokika.. De nem bírom megállni.
Viszont én a c vitaminnal hadilábon állok. Ha szedem, akkor összezavarodik a ciklusom. Ezt most vettem észre, mert novembertől kezdtem szendi és késett 1 hetet. Aztán 1 héttel hamarabb jött meg, most meg két hetet késett. Most nem szedem és úgy tűnik jókor fog megjönni, mert érzem a peteérésem és most volt, időben. :) Anyukám is mondta, hogy a c vitamin összezavarhatja a ciklust. (viszont a terhes vitaminban is lesz, ha majd márciustól elkezdem szendi meglátjuk mi lesz)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia Gabi! Ùgy làtszik mindig van ûj a Nap alatt... soha nem hallottam, h a C-vitamin hatàssal van a ciklusra, ez érdekes.
Èn novemberben hagytam abba a gyôgyszert és most épp figyelgetem hogyan àll vissza, hàny napos a ciklus stb.
Nahàt...egészen elképedtem most ezen :D
CSoki....a gyengém. Még jô, h szerencsés alkat vagyok, annyit eszek, amennyit akarok, de igazàbôl, jô 3 éve leàlltam a mennyiséggel, mert àllandôan bakteriàlis fertôzésem volt és az orvos azt mondta, h a rengeteg cukor segîti ... :(
Ja, bàrkinek bàrmilyen probléma-fertôzés fellép, javasolt a rengeteg szénsavmentes vîz, "kimos" , az amûgy is fontos... bàr nem mondom, h ne ihatnék többet én is, de nincs türelmem, 30 percenként budira jàrni, elég lesz, ha terhes leszek :D
Vendég
 


JA, a teàval, mint koffeint tartalmazô dologgal valôban vigyàzni kell, igaz. De sokkal kisebb mértékben okoz nàlam bàrmit is.
Èn pl. egyàltalàn nem kàvézom, mert nem birja a szivem, bekalimpàl tôle...
Ès igen van, h tea is okoz ilyet...ez szerencsére ritka és elviselhetô...
Fekete tea àbszolûte kilôve :D
Vendég
 


Én anyutól hallottam róla, de szerintem nem mindenkire van ilyen hatással. Én áprilisban hagytam abba a gyogyit. Szerencsére egyből beállt. Viszont most mindig csúszik... Mind1 a lényeg, hogy legyen peteérés, és az szerencsére van. Görbét is vezetek és abból is leszűrhető, hogy peteérés után felmegy a hőm. :) Ti nem vezettek görbét?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


hát én nem vezetek görbét, még Nóri előtt próbálkoztam vele, de nekem olyan összevissza volt, hogy abból aztán semmit nem lehetett kiolvasni. :)
De biztos volt peteérésem, mert aztán összejött a Nóri :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Nekem is össze vissza volt, míg nem szájban mértem. Most egész normális. :)
Én sem kávézok, mert nem szeretem az ízét. Viszont a fekete tea nekem is alapból kilőve.. Nekem is felmegy a pulzusszámom és úgy érzem, mintha ideges lennék, csak nem tudom mitől. Nagyon rossz érzés.

Ja és azért vezetek görbét, hogy lefoglaljam magam addig is amíg még nem próbálkozunk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


sziasztok lányok!

Én most,az utolsó hónapban vezettem a hőgörbét,nem lepett meg,hogy elég szabálytalanul alakult,mondta a dokim,hogy valószínüleg,nincs peteérésem.De ezen nem csüggedek,mert mire oda kerülünk,hogy ténylegesen elkezdünk dolgozni rajat,úgyis helyrejön a ciklusom,mert most elég renszertelenül alakul.

Cickafarkfű teát szoktam inni,de nem vettem volna észre semmi hatását,lehet,hogy rendszeresen kellene inni,valami kúra formában.majd utána olvasok egy kicsit.

Hétfőn megyek a dokihoz,és mostmár nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani,milyenek lettek a véreredményeim.

Én veletk ellentétben kávézom,erról még nem sikerült lemondanom,csak 2 éve a cigiről,azt is azért,mert szeretném a testem csúcsformába hozni a babavállalás előtt
h.ildikó
 
 


Nekem két napig fájt a hasam a peteérés miatt. De egyébként volt olyan hónap, hogy nem éreztem. Ez változó, hogy mikor érzem meg és mikor nem. De ez csak azóta van, hogy abbahagytam a gyogyit.
Én is szeretnék teljesen egészségesen belevágni a baba projektbe. Szerintetek a szoli káros? Mert az esküvő előtt muszáj mennem, mert olyan hulla fehér vagyok, hogy ha nem szolizok, akkor nem lehet majd tudni hol kezdődik. :D
Ildikó: neked nem szokott fájni a hasad középidőben, és nincs tojásfehérjés folyásod?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!Volt már,hogy éreztem,valamiféle szúrást az alhasamban félidőben,egyik ill. másik félen,de ez ritka.Tohásfehérjés folyás pedig nálam eddig cak pár alkalommal volt.

Szerintem a szoli addig,amíg nem esel teherbe,nem árthat,de én állapotosan már nem mennék.Biztosan izgatottan készülsz már sz esküvőre!Nagy buli lesz?
Nekem sajnos ez egyelőre kimarad az életemből,habár szeretnénk esküvőt,de folyamatban van az állampolgársági kérelmem(vajdasági vagyok) és bonyolult lenne a papírokat így elintézni,másrész az anyagiak sem úgy állnak.
h.ildikó
 
 


Nem lesz olyan nagy esküvő. A templomba ott sokan leszünk, de az étteremben 30-an. (szűk család, sajnos az unokatestvéreim már nem fértek bele a keretbe) :( De már nagyon várom. Igazából már szinte minden meg van, de iszonyat milyen árak vannak. Nekünk szerencsénk van, mert a szüleim és az ő szülei állják az esküvőt. Mondjuk nászútra már nem telik, de ez legyen a legnagyobb baj...
Hallottam már róla, hogy nagyon hosszadalmas folyamat megszerezni az állampolgárságot. :( Sok sok türelmet.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Ivanka
köszi az infókat, sok hagymát eszem (fokhagymát, lilahagymát is nyersen), meg iszok néha csalán ill. körömvirág teát (ez utóbbi is gyull. csökkentő).

Ildi
a palástű, ill. cickafarkteát rendszeresen kell inni, hogy hatása legyen, és az sem egyik percről a másikra megy. Pár hónap azért kell hozzá. A többi teát lehet csak alkalmanként inni.

Nini
én sem vezetek görbét, mert egyrészt össze-vissza a ciklusom, másrészt csak idegesítene :wink:

Gabi
sztem a szűk családi körű esküvő sokszor jobb, mint a nagy. Voltam már több száz fős lagziban felét nem is ismerte a pár :roll:
Vendég
 


Persze jó a szűkebb körű esküvő. De már a baba jönne. Az lesz az igazi boldogság.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?