Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi!
Én is úgy szoktam az evészetet lerendezni a Hannával,h elérakom az ételt!Ő sem eszik vmi jól,de nem látszik rajta!Ha rajta múlna,akkor csak túrórudi létezne a világon :lol: Egyébként ő sem hagyja,h etessem!Így minden evészet után nagytakarítás,de legalább eszik :roll:

Kisvirág!
Köszi az infot!Azt olvastam rajta,h ne reggel csináljam+azonos időpontban,így az estét választottam!Akkor jól választottam :) Nektek is sok sikert!Nekünk a Hanna 3 hónap alatt összejött,most már egy ideje nem védekezünk,de most csináltattam hormon tesztet(minden ok) és most hőmérőzök normálisan,rendszeresen először!Nekem a dokim nem írt fel semmi gyógyszert!Remélem ezek nélkül is sikerül!A férjemmel nem hiszem,h gond lenne :arrow: már bizonyított :lol: :lol: :lol:

Nálatok nem akarta a dokitok megnézetni a párotok spermáját?Ti sportoltok most vmit?Én konditerembe járok,de nem emelgetek nehezet,nehogy ez miatt ne maradjon meg a picur!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Köszönöm szépen a tanácsokat :!: Remélem,majd idővel változik a helyzet.Én már mindent megpróbáltam.Hiába van előtte az étel,nem hajlandó enni,csak eldobálja.Persze vannak napok,amikor nincs gond,de ez igen ritka :cry:

Kisvirág!
Örülök,hogy Te is csatlakoztál hozzánk,s mielőbbi pocakosodást kívánok neked is :P
zsebi79
 
 


Melcsi!
Én itthon szoktam edzeni,konditerembe sajnos nincs időm eljárni,pedig nagyon szeretnék,s őszintén szólva rám is férne :cry:
zsebi79
 
 

 
 

Sziasztok!

Evészet: nekem se akar enni a fiam. Egy csomó mindent nem eszik meg. :( És amit szeret azt se akarja megenni. Néha mondom neki kiöntöm, na akkor elkezd enni. Szoktam hagyni, hogy egyedül egyen. Néha bejön.

Melcsi: a rudi nálunk is menő, meg a ropi, csoki és a többi édesség ;)
Jól választottad a teszt időpontját ;) És + lett?
Én is hőmérőzök, már 3, hónapja ;) És nekem is csináltak hormont, meg jöv.héten is megnézi a doki. De elvileg rendben vannak.
A fiam előtt apa kiskatonáit is megnézték. Vele nincs gond, és ugye már bizonyított is ;)
Sport: nálam kimerül a fiam után rohangálásból ;) Pedig nem ártana kicsit mozogni.

Ki hol tart a ciklusában?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én is azért járok konditerembe,mert nem tudtam visszafogyni a Hanna után :(Csak az a baj,haz izom nehezebb,mint a zsír,sokat formálodtam,de csak 3,5 kg-ot fogytam. De most már nem érdekel a súlyom,az első terhességemnél se kezdtem nádszál vékonyan,terhesség alatt meg szabályosan zabáltam(25 kg-ot híztam)!Most jobban vigyázok majd!Tornászok a Rékára majd :oops: :lol: Már úgyis megalapoztam most már fél éve járok edzeni!
A peteérésem elvileg 4 nap múlva lesz,de ma reggelre leesett a hőmérsékletem 36,3-ról 36,1-re!Azt mondták most emelkedik majd!Akkor van peteérés,amikor több napon keresztül magas?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Én úgy értem ezt a peteéréses dolgot, hogy amikor leesik a hő akkorra érik be a pete és a teszt ekkor lesz + , és másnap mikor a hő elkezd felfelé menni akkor van a tüszőrepi (ovu). Én így gondolom.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok :P

Kisvirág!
Sajnálom,hogy a Te fiad is rosszevő,sajnos sorstársak vagyunk :cry:
Én most tartok a 12.napon. A vonalzóm szerint 2 nap múlva lesz peteérésem,de ez nem biztos.Még nem kezdtem el mérni a hőmet,úgyhogy nem tudom biztosan a pé.időpontját.Ha ebben a hónapban nem jön össze a kis pocaklakó,elkezdem a hőmérőzést.

Szép estét Mindenkinek!
zsebi79
 
 


Sziasztok :P

Hahó Lányok!!!!
Hol vagytok?Nem túl nagy a forgalom itt :cry: :cry: :cry:
zsebi79
 
 


Hello!
Itt vagyunk!Egész nap nem voltam itthon,ezért csak most értem ide!Hannával plázáztunk,utánna meg a férjemmel horgászbotot meg orsót vásároltunk,ja és kb 1,5 órát aludtam ma délután! :oops: Mostanában olyan vagyo, mint egy medve :lol:
Ma este csinálok ovu tesztet,mert ma is még alacsony volt a hőm-en,igaz hétfőre mondja a peteérést,de én inkább a hőmérőben bízok!
Viri: Akkor most akkor szexeljünk,amikor leesik v akkor amikor emelkedik??? :roll: Igaz,amióta leesett a hőm-en az Apa bevan fogva :lol: :lol: :lol: Mondjátok,h nem hiába?!
Az én húgom is Virág és őt is Virinek hívjuk :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


szia zsbi drukkolk,hogy mihamarabb neked is összejöjjöna baba puszik.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kende lebetegedett. Tiszta nátha. Lázas, taknyos és hányt. :( Tegnap voltunk vele dokinál. Még nem influ, csak erős megfázás. 3 napja szinte semmit nem alszok :( De ő se :(
Tegnap azért se jöttem, mert nagyon nyügike volt. Mondjuk ma is. Most épp mesét néz. :)

Melcsi: melyik oldalon vezeted a hőd? Szerintem is inkább a hődnek higgy, mint az előrejelzésnek. Elvileg akkor, ha felmegy. De előtte se árt, mert a kiskatonák 48 órán át képesek élni a méhbe petére várva ;)

Drukk mindenkinek ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: A ciklus,hu-n vezetem a hőm-em.Ma reggelre emelkedett 36,5-re,szerintem holnap lesz peteérésem mert tegnap már halvány csíkom volt az ovu teszten :lol: Ma este is megnézem :lol:
Jobbulást a kisfiadnak :( A mese gyógyító hatású :D

Azt hittem már azért nincs itt senki,mert mindenki gyártja a kis pocaklakókat :lol: :lol: :lol:

Zsebi: Neked tegnap volt peteérésed v ma van?Sok sikert :D

Mindenkinek mielöbbi pocakosodást :arrow: ebben az időben úgysem érdemes mást csinálni :lol: :oops:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Jött az anyósom és elvitte az én nagylányomat a hétvégére!Ilyenkor mindig úgy hiányzik,egész nap róla beszélünk a férjemmel,de kell egy kis szabadság!Ilyenkor csak egymásra koncentrálunk,főleg így peteérés közeledtével! :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Viri!
Szegény Kende :cry: Nagyon sajnálom a betegséget,s mielőbbi gyógyulást kívánok neki.

Melcsi!
Nagyon drukkolok,hogy sikeres legyen ez a hónap :D ,s most hogy kettesben vagytok,csak egymással foglalkozzatok :P :P
Elvileg tegnap volt peteérésem,de ez nem tuti.Csak a vonalzóm szerint van így.Még nem mérem a hőmet,így semmit sem tudok biztosan.Most csak próbálkozunk :P Ha nem lesz sikeres ez a hónap,elkezdem a hőmérőzést.

Lányok,
én már csak holnap tudok jönni :cry: Itt van anyukám,s most Ő vigyáz a lányomra.Én pedig kihasználom az időt,s egész nap könyvelek,mert rettentően el vagyok havazva a bevallásokkal :cry:

Mindenkinek Kellemes vasárnapot,s mielőbbi pocakosodást :P
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságot. Sajna még mindig nincs túl jól a fiam. Napközbe még elvan, de nagyon bágyadt. Az éjszakák viszont elég rosszak. Nagyon köhög és felköhögi magát. Sajna a köhögés hányásba megy át. Láza is este és reggel van. Enni semmit nem eszik, és most már inni is alig. :(

Melcsi: én is vezetem ott is a hőmet, de nekem az sokszor nem teszi be a peteéréses vonalat. Én még a http://www.fertilityfriend.com/ttc/logi ... odule.php& oldalon is vezetem. Igaz ez angol oldal, és a felét nem értem, de itt mindig kapok vonalat.
Pozitív lett már a teszted?
Mi is így vagyunk, ha Kende a mamánál alszik. Nagyon tud hiányozni! De kell, hogy nyugodtan apázhass. ;) Drukk-drukk.

Zsebi: azért a munka mellett tessék apázni is!!!!! Drukk nektek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nem lett még pozitív a tesztem.A hőm-em is még csak 36,3!Igaz mára van a peteérésem kiszámolva,de inkább a 14-15. napon szokott felmenni a hőm-em 36,8 36-9 körülire!Majd akkor tesztelek,mert már csak 2 db maradt,azt tartalékolom,mert szerdára jön ki 14. nap!
Mi az,h ott mindig kapsz vonalat?
Én egész hétvégén Apáztam :lol: Már kicsit el is fáradtam!Mondtam neki,h tartalékoljon peteérésre :lol:
Nálunk szerencsére a Hanna még soha nem volt úgy beteg,h köhögött volna,Ő inkább náthás szokott lenni!Gondolom milyen rossz lehet így!Ilyenkor az ember azt kívánja,inkább Én legyek 10x beteg,mint Ő 1x!Jobbulást!
Zsebi: Neked meg jó munkát és tényleg ne vidd túlzásba :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Tényleg nagyon rossz, hogy beteg a kölyök. Ő se volt még ilyen beteg. Sose köhögött ennyire. Kicsit meg is vagyok ijedve, nehogy komolyabb legyen.
Hát nehéz kitalálni mikor lesz + a teszt. Nekem egyik hónapban 2 napon át volt +. És nem akkor amikor a hőm felment. Nekem akkor 3 egymást követő nap ugyanaz volt a hőm és akkor lett +. Ebbe a hóban nem teszteltem, mert kaptam tüszőrepesztő szurit és az befolyásolja a teszt eredményét. A vonalat meg inkább mutatom, mert nem tudom jól elmagyarázni:

Ez a fertin vezetett görbém:

Kép

Ez meg a cikluson.hun
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 83200_.png

És itt a cikluson vezetett nem tesz be nekem függőleges vonalat. (a múlt hónapba se tett) Ez a függőleges vonal jelzi, hogy a hőd szerint mikor volt peteérésed.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Picur, Nitácska, Éva és Gyurmi ti merre jártok? Hogy áll nálatok a projekt?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szia kisvirág.nekünk a babaprojekt majd csak március vége április elején kezdődhet,akkor telik le a 3 hónap pihi.Nehéz megvárni de muszály mert nem szeretnék mégegy ilyen fájdalmas dolgot mint a babám elvesztését átélni.
Azért nem voltam mert nem voltam itthon.a párommal kicsit kikapcsolódtunk,ami nagyon jó volt.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia nitácska!De jó nektek,h tudtatok pihenni :lol:
Képzeld Viri!Eddig 4 napja mindig volt a tesztemen halvány csík a T betünél,a hőm-em 36,3- 36,1- 36,5- 36,3 volt.Ma 36,3 volt megint és most csináltam ovu tesztet és egy árva csík nincs rajta :cry:
Én nem értem ezt,pedig azt hittem,h ahogy közeledek a 14. nap felé,úgy lesz erősebb :roll:
Én is felrakom majd a táblázatom!
Zsebi: Te még mindig dolgozol?

Mindenkinek kellemes időtöltést az Apával :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 



Kép

Kép
melcsi82
 
 


szia melcsi,tényleg nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni,feledni a gondokat.
De inkább babázni akarok a fiammal és majd valamikor a kistesójával.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is így vagyunk!CSAK JÖNNE MÁR AZ A KISTESÓ!!!!!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nitácska: szupi, hogy pihenni voltatok. Rátok fért. Olyan gyorsan elrepül a 2 hó és ott lesz a kis pocaklakód. ;)

Melcsi nekem novemberbe a 5 és a 6. napon lett + a teszt. A pém eltolódott a 16. napra. Ne aggódj lesz + teszted!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szia kisvirág remélem igazad lesz,hogy hamar eltelik az a 2 hónap :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok. Délelőtt már írtam, csak a kisfiam egy gombnyomással elintézte. DEL :D
Folyamatban az ügy, ma van a Jónás napom, pé. 7-e körül lesz, reggel elkaptam Apát egy körre, úgyhogy remélem a kiskatonáim kibírják még a pé.ig. :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. 36 éves vagyok és tavasszal szeretnénk nekilátni harmadik gyermekünknek. Az első kettő első próbálkozásra sikerült, remélem a harmadik is ilyen gyorsan éerkezik!

Jó éjt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


szia datolya üdv köztünk

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia datolya!Üdv a csapatban!Gyűlünk mi itt szépen lassan :D Nekünk az első jött össze hamar,most a másodikon dolgozunk már fél éve!
Ma reggel 36,7 volt a hőm-em,el is kaptam apát gyorsan még mielött elment dolgozni :lol: :oops: Szegénykém már teljesen belevan zavarodva ebbe a peteérés dologba :) Látom gyurmi,Te sem tétlenkedsz!Legközelebbi bejelentkezésnél már egy zebrás tesztet mutatsz nekünk :lol: :lol: Mi is dolgoztunk Jónás napon+elötte+utána :lol: :lol:
Majd 18-a körül kiderül,h jól csináltuk-e!

Mindenkinek mielöbbi babásodást,aki parkolóórán van ,azoknak meg sok-sok türelmet még a hátralévő időhöz!Lehet,h Nektek elöbb sikerül mint nekünk :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Nahát,2 napig nem voltam,s annyit írtatok,hogy alig győztem visszaolvasni :D Nagyon örülök,hogy lassan beindul a mi kis topicunk is :lol:

A munkámmal már majdnem teljesen kész vagyok,csak egy ici-pici van hátra.Őszintén szólva egy kicsit lazítottam is,hiszen apát sem hagyhattam egyedül :oops: Megfogadtam a tanácsotokat,s vele is törődtem.

Viri!
Annyira sajnálom Kendét,szegényke.Jobban van már?Fanni szerencsére még sohasem volt beteg.Egy kis orrfolyással eddig még megúsztuk.

Melcsi!
Nagyon szurkolok,hogy végre sikerüljön a kis pocilakó!Remélem,a hétvégi és a ma reggeli "fáradozás" nem volt hiábavaló :P Drukk,Drukk!!!!!!

Gyurmi!
Neked is nagyon szurkolok,s jó,hogy jelentkeztél!Gyere sűrűbben!

Nitácska!
Jól tettétek,hogy egy kicsit kikapcsolódtatok,s meglátod,nemsokára babázhatsz a kistesóval is!Fel a fejjel!!!!

Datolya!
Üdvözöllek köztünk,s azt kívánom Neked is,hogy minél előbb megjelenjen az a két csík a terhességi teszten :lol:

Felébredt a lánykám,úgyhogy rohanok hozzá,mert már hiányol!

Puszi Mindenkinek!
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok! Sajnos még nem igen vagyok képben, hogy ki, merre, meddig, de igyekszem felzárkózni.

Melcsi, drukkolok, hogy ne nekem legyen előbb zebrám, hanem neked!

Mi csak áprilisban kezdhetjük el a babaprojektet, mert decemberben oltást kaptam. Addig is megpróbálok ráhangolódni, meg egy-két kilót ledobni magamról.

Betegeknek jobbulást kívánok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


szia zsebi.bár már ott tartanánk.szerintetek mért nem akarom görcsösen a babát?
úgy vgyok vele,hogy akkor jönaikor akar.helyesen gondolom így?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Te gondolkodsz jól nitácska!Nektek össze is jön hamar! :) Mi nagyon görcsösen akarjuk,minden egyes nap hőmérő be hőm. kiértékelés és ha negatív az ovus teszt,akkor teljes letargia :(Ma éppen rossz paszban vagyok,mert megint negatív lett az ovus tesztem,a hőm-em meg 36,7-re ugrott!Ebbe a hónapba még nem is feszült a cicim se :cry: Nekem is elkéne foglalni magam vmi mással

Kép

Kép
melcsi82
 
 


szia.ott a kicsi lányod,ő nem köt le?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Szerintem ez a legnehezebb időszak, türelmesen várni! Én meg sajnos olyan vagyok, hogy ha eltervezek valamit, azt azonnal szeretném. Tipikus nyilas. :P
Egyszer úgyis össze fog jönni, kitartás mindannyiunknak!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


jól beszélsz gyurmi.
KITARTÁS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Engem leköt a Hanna,csak már annyira szertnék Neki kistestvért!Minden ismerősünknél van már testvér és mindig arról kérdezgetnek,h mikor jön a második+ha nem maradunk sokáig egy összejövetelen akkor azzal viccelődnek,h sietnünk kell,mert biztos peteérés van.....Mindenki már azt várja,h legyen második!Így nehéz nem görcsösen akarni :cry: A férjem mindig azt mondja,hogy örüljünk,hogy van egy gyönyörű lányunk,van akinek még az első is nehezen jön össze!IGAZA VAN!!
Tényleg kitartás mindenkinek :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Szerintem teljesen igazad van Nitácska.A babák akkor jönnek,amikor Ők akarnak.Hiába szeretnénk már egy pocaklakót,ha még nincs itt az ideje.Valamiért ennek így kell lennie.Az első babánál én is folyton görcsöltem,hogy mikor lesz már végre két csíkom.Hőmérőztem,akkor voltunk együtt,amikor kellett,de semmi eredménye nem volt.Másfél év után meguntam a várakozást,s a sok idegeskedést.Nem hőmérőztem,s egyáltalán nem foglalkoztam a "babakérdéssel",s két hónap után terhes lettem :P
Én is csak azt tudom mondani,hogy türelem,s NE GÖRCSÖLJETEK!MINDENKINEK ELJÖN A GÓLYA!

Melcsi!
A férjed nagyon helyesen gondolkodik :!: :!:Legyen Ő a példa előtted,s ne foglalkozz az ismerősökkel :!: :!:
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál. Megnézett UH-val és hát nem mondott túl jókat a doki. A jobb oldali petefészkembe kialakult a clostytól 2 ciszta. Ha jól emlékszem 3-4 cm. A méhnyálkahártyám is csak 10 mm. Szóval az se lett túl jó. Mensi után megint megnéz uh-val, hogy eltűntek-e. Remélem már nem lesznek ott.

Gyurmi: hol nézed meg ezt a Jónás naptárt?

Datolya: üdv itt :) Hajrá 3. baba.

Zsebi: Kende már kicsit jobban van. Viszont most én estem bele ebbe a takonykórba :(

Melcsi: nyugi jön a kistesó. Tudom könnyű mondani, hogy ne görcsölj rá. Én is görcsölős típus vagyok.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Köszi csajok!Lehet,h én is abbahagyom a hőmérőzést!A Hannánál semmit nem csináltunk az ég világon csak szeretkeztünk,amikor a kedvünk tarotta!
Virág én tudnék neked segíteni a Jónás naptár elkészítésében!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: akkor segíts kérlek. Egyáltalán mi ez?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Itt elkészítheted a saját Jónás naptáradat,csak a pontos születési dátumodat kell tudnod(óra,perc) :!: Ha a Jónásnapod egybeesik a mensiddel vagy a tényleges pé-eddel,akkor szinte 100 százalék,hogy sikerül amit szeretnétek! :lol: Figyeld a rizikófaktorokat is!0-1-2 jó,de az felett már lehet,h vmi baja lesz a babának!Nem egy olyat hallottam már,akinek elment babája és utána nézett a foganás idelyének és magas rizikófaktort mutatott!
Szólj,ha még segíthetek! :lol:

http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Time Zone of Birth: itt mit állítsak be?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Felkelt a fiam. Később foglalkozok ezzel :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Minden hónapban megérik egy petesejted(a rendes pé-en felül),amit a Hold szabályoz!Ez a Jónás pete!Megmondja hónapokra lebontva,hogy melyik hónapban van esélyed fiúra és melyik hónapban lányra!Ahol kérdőjel van a kezdőbetű mögött(G? vagy B?),az nem biztos!Más topikokba írtak olyanok,akik 3. baba nemét szerették volna meghatározni,mert 2 fiúk vagy 2 lányuk volt,és máskor nem is voltak egyött,csak a Jónás napon és bejött nekik :!:
Nekem jövő hónapban pont egybeesik a normál pé-emmel!Lányt mutat :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok engem is érdekel ez a jónás modszer.most olvastam kell hozzá hogy hány órakor születtemm,sajnos pontosan nem tudom de körülbelül éjfél tájékán.
ha valaki meg tudná nekem csinálni azt nagyon ,egköszönném. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ott az időzónát kell beállítanod!
Válaszd a GMT+1 Amsterdam,Roma,Paris-t
Alatta a Calculation Start Day-nél azt az időszakot válaszd ki,amikortól kíváncsi vagy a Jónás napjaidra,de mindig csak 1 évet mutat!Gondolom 2008,01.01-től és akkor kiadja az eredményt :lol:
Sok sikert :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nitácska írd meg nekem!Én megcsinálom!A pontos idő azért fontos,h pontosabban mutassa meg,h mikor érik ez a Jónás pete és abba a 24 órába kell cselekedni!De nem baj,ha nem tudod pontosan beírom,h 12:05,aztán kidobja az eredményt!Írd meg mikor születtél?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


[b]Melcsi![/b]
Lenne pár tippem az idő elütésére és gondolatok elterelésére, de lehet, hogy elküldenél a csudába az ötleteimmel együtt (pl. készülj maratoni táv lefutására, az elég időigényes és Murphy törvényei szerint közben tuti teherbe is esel, hiszen az keresztbe tesz a maraton futásnak; esetleg diplomaszrezés, doktori disszertáció írása stb...)

A Jónás módszer engem is érdekel, ha lesz időm megnézem az oldalt. (Én a kínai fogamzásnaptárt néztem meg, persze csak utólag. Aszerint két lányom kéne, hogy legyen...) Lehet, hogy a következő kérdésem bután hangzik, de kíváncsi vagyok. Ha a peteérés előbb van, mint a Jónás-pete érése és az előbbi megtermékenyül, akkor is megérik a Jónás-pete?

Virág!
Kendének további jobbulást, és Te is gyógyulj meg gyorsan! A ciszták miatt ne aggódj a legtöbb magától felszívódik.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szia datolya!
Nálunk bejött,ami 2005,04 hónapra volt,mert lányunk lett!Nem értek ehhez ilyen pontosan,nem tudom,h akkor megérik-e?!
Akkor jobban belevetem magam az edzésbe és elkezdek fogyókúrázni!A végére még jól is nézek ki+babás is leszek :lol: :lol:
Virág én ezért félek ettől a gyógyszeres dologtól!Többet olvastam már aki ettől cisztás lett,de elmúlott nekik!Ne aggódj,a következő uh-on már minden ok lesz!

Kép

Kép
melcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: