Új privát üzeneted érkezett!

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nem is gondoltam volna, hogy egy

LAPTETŐT NYERTEM
csip-csip18
 
 


Belani :) helyes, igaz-igaz :wink:
csip-csip18
 
 


Belani: mit nem értettél???:) Nem tudom :) Ez aranyos volt :)
csip-csip18
 
 

 
 

Lányok, sokat szúródik a hasam, ez normális????? :( :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


belani: jó, h jöttél! neked nem kis pocakod lesz. gondolom, mivel már második, meg már látszik. nekem 11 hetesen volt ekkora. szerintem le fogsz előzni!!! én ma is megállapítottam, h sztem nem nőtt.
sztem is jó ötlet odaírni a fontosabb dátumokat az aláíráshoz.
te vonalzót mikor teszel? még vársz?
dávid meggyógyult? olt már úszni a héten? ő már tudja, h kistesó érkezik?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztoooook, megjötteeeeem:D:D:D:D

Csip, juj szép story, nálunk mindenki sírni fog:D:D:D:D remélem...vagy kínjukban, vagy örömükben;) ja és cuki babó!
Jaja, holnap megy a sms...de már nagyon izgulok....hogy lát-e valamit vagy mi lesz....jujujuj....nálunk elvileg a szept.30, okt1, vagy 3 volt a nyerő...mert a többi már későn volt nagyon...szóval izgulooooook izgulooook izguloook:D

Jeanner:D:D:D

mindenki:D:D:D:D

belani:D:D: cuki babó!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jeanner, nekem is mindig fáj a pocakom:( ezért is izgulok.....

ja meg tegnap nagyon durva volt...ugye mentem a barátokra főzni..na gondolkoztam azon, hogy kit hányjak le a villamoson, és volt egy elég durva holtpont, hogy most le kell szállnom...
a kaját is levegővétel nélkül főztem...meg eléggé fájt a pocakom:S

ja és kurva ááálmos vagyok.....

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, most jól megröhögtettél :D tetszett ez a vagy örömükben vagy kínjukban :D :D :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: mit nem értettél???:) Nem tudom :) Ez aranyos volt :)
nem tudom már, elfelejtettem, de a lényeget azt felfogtam :wink: :lol:
belani
 
 


[quote="jeanner"]L írta:jeannerányok, sokat szúródik a hasam, ez normális????? :( :(


normális. készül a méhed a terhességre :) nyúlnak a méhszalagok és előfordulhat hogy mensi jellegű tüneteket produkálsz, mert most jönne meg a köv. mensi, de nem jön. Vajon mi miatt :lol:
belani
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: jó, h jöttél! neked nem kis pocakod lesz. gondolom, mivel már második, meg már látszik. nekem 11 hetesen volt ekkora. szerintem le fogsz előzni!!! én ma is megállapítottam, h sztem nem nőtt.
sztem is jó ötlet odaírni a fontosabb dátumokat az aláíráshoz.
te vonalzót mikor teszel? még vársz?
dávid meggyógyult? olt már úszni a héten? ő már tudja, h kistesó érkezik?


hát igazság szerint az a pocak az a Dávidpocak. Láttátok múltkor, mekkora hasam volt a terhesség végén, sajna megnyúlt a bőr, és azt tornával nem lehet helyre hozni :( annak egy része sajnos még rajtam van.

De amúgy igen, azt mondják, a második már jóval hamarabb látszik, meg hamarabb is érzi a baba rúgását a többedik terhességkor.

Ha Dávid születési méreteiből indulok ki, akkor könnyű eséllyel leelőzlek, de kitudja mekkora lesz most a bébink :lol:

vonalzót majd később teszek :oops:

jaja, úgy néz ki, Dávid meggyógyult, bár ma még a fül-orr-gégészeten és gyerekorvosnál kontrollon leszünk. Mondogatjuk neki h kistesója lesz, meg átköltözik majd a másik szobába, "felnőtt"ágya lesz (még rácsos kiságyban van), de nem hiszem h 14 hónaposan felfogná :lol: még túl pici :)

nem járunk úszni :wink:
belani
 
 


de most tényleg:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni, jenner és mindenki. HASFÁJÁSTÓL NEM MEGIJEDNI!!!! természetes!!!! amíg nem görcsöl addig jóóóóó!!!! hát készül egy életet kilenc hónapig ellátni!!! növeszteni. én is meg voltam ilyedve. már fel sem tűnik és lezs még durvább is, mint most a 6.hét körül!!! nekem eddig legjobban a 16-18.héten fájt. és akkor is nőtt a legnagyobbat!
micsoda csoda!!! hárman szinte teljesen egyszerre fogtok szülni!-ha a gyerekek is úgy akarják majd!

belani: tényleg picur még dávid. egészen kicsi különbség lesz köztük. két év. de jó!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]h írta:@ka(ti)árman szinte teljesen egyszerre fogtok szülni!-ha a gyerekek is úgy akarják majd!

belani: tényleg picur még dávid. egészen kicsi különbség lesz köztük. két év. de jó!


én máj. 27re vagyok végül kiírva. :)

jaja, picurka még. 1 éves és 10 hónapos lesz kb., amikor bátyus lesz belőle :lol:
belani
 
 


hmm...nem mondanám hogy görcsöl, de eléggé fáj...hol jobban, hl kevésbé, de mindig érzem...és ettől olyan ideges leszek, hogy morgok az urammal:D

jaja, egyszerre:D úgy legyen:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani: bocs, de nem rád gondoltam :roll: :roll: :roll:
te hamarabb, aztán egy-két héten belül csip, jeanner, meg bejni.

bejni: csak jelez a picikéd, h ott van ám ő is és innentől már ő irányít!!! bizony, bizony!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: bocs, de nem rád gondoltam :roll: :roll: :roll:
te hamarabb, aztán egy-két héten belül csip, jeanner, meg bejni.

tudom, de azért leírtam a szülés idejét :D

vá, emlékszem, első terhességemkor mennyire be voltam tojva mindentől. ilyen-olyan fájdalmak stb... aztán mondták h nyugi, mert így készül a szervezet a terhességre.

én azon csodálkoztam h egyszer olvastam, hogy a méh az egész terhesség alatt többszázszorosára is növekszik :shock: durva :D :D
belani
 
 


:D:D:D jaja, már mondtam is neki, hogy ő a főnök:D:D:D Mert én szoktam hozzá csacsogni:D Csak hogy tudja, jó helyre jött, és hogy maradjon szépen azon a kis formás popóján ott, ahol van, még vagy 8 hónapig:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani, ezt ln is olvastam tegnap:D:D elég durva...ja meg azt is olvastam, hogy most egy mákszemnyi a picikém:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Épp megy a harc belani és rókakoma között... :? ajjjaj... Úgy látszik, most sem fog kímélni a rosszullét :?
belani
 
 


reméljük belani fog nyerni, mi szurkolunk...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


:D Én jól vagyok, bár még nem ettem ma :oops: :? Majd most, jönna pizzám :D Hawwi :D nyami...várom már....

Megtudtam ki lesz a védőnöm, tudom a számát is jövőhéten kell hívni :wink:
csip-csip18
 
 


Belani, neked drukkolok!!!

Este már én is megbírkóztam a rókával, de én voltam a nyerő!!!! :D beleizzadtam rendesen, de megérte :)

Nekem is nagyon feszít, de már nem görcsöl!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


beji: és ez így marad még legalább 30 évig!!!! :lol: :lol: :lol: de ez így van jól, hiszen mi akartuk!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lányok, hajráááá! ha összefogtok, úgy is ti vagytok az erősebbek!
én ismét hálát adok a sorsnak, h elkerült!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na és akkor végül...Ugy néz ki lesz esküvő.....

Jó kérdés, hogy meg mikor...Legkorábban mikor kapnék, mondjuk a polgáriba időpontot???Nem tudtok tanácsot adni, hogy kellene csinálnom?????Ti jártasabbak vagytok :D
Hát az igazság, hogy most rendessen oda csaptunk a lovak közé, szóval, valahogy úgy kellene, hogy mégis emlékezetes legyen :) ha lehet templomi is vagy inkább 2 részletben legyen???Mert a pénz itt a nagy a baj most a baba is...inkább arra kellene...

Csak polgári???Csak szülökkel???Mondjuk így 8-an a trófeában vagy valahol???És a család??? :shock: :roll: nem ciki???De Én nekem most nincs arra pénzem, hogy mindenkit azt a 30 főt megvacsoráztassam étteremben :oops:

Vagy, hogy segítsetek :? :shock: :roll:
csip-csip18
 
 


most mennem kell, jó beszélgetést nektek!!! és jó étvágyat az ebédhez!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="csip-csip18"]N írta:csip-csip18a és akkor végül...Ugy néz ki lesz esküvő.....

Jó kérdés, hogy meg mikor...Legkorábban mikor kapnék, mondjuk a polgáriba időpontot???Nem tudtok tanácsot adni, hogy kellene csinálnom?????Ti jártasabbak vagytok :D
Hát az igazság, hogy most rendessen oda csaptunk a lovak közé, szóval, valahogy úgy kellene, hogy mégis emlékezetes legyen :) ha lehet templomi is vagy inkább 2 részletben legyen???Mert a pénz itt a nagy a baj most a baba is...inkább arra kellene...

Csak polgári???Csak szülökkel???Mondjuk így 8-an a trófeában vagy valahol???És a család??? :shock: :roll: nem ciki???De Én nekem most nincs arra pénzem, hogy mindenkit azt a 30 főt megvacsoráztassam étteremben :oops:

Vagy, hogy segítsetek :? :shock: :roll:


polgárira bármikor be lehet jelentkezni, de 30 napos várakozási idő van, annál hamarabb csak nagyon kivételes esetekben tűzhető ki a dátum.

csip, amúgy is lett volna esküvőtök? csak most a baba miatt előrébb hoznátok?

mi már félig mindent leszerveztünk az esküvővel kapcsolatbna, amikor kiderült, baba jön. végül bevállaltuk h 5,5 hónaposan megtartjuk az egyházit, polgárit és a hajnalig tartó lagzit. nagyon jól bírtam! a rokonok csak úgy csodálkoztak amikor én még hajnali 3 kor is roptam :D 8)

úgyh ebből és persze magamból kiindulva én ennek a híve vagyok, h mindhárom legyen.
de ez a ti életetek, ti tudjátok hogy álltok anyagilag.

ha mi is spóroltunk volna, akkor szerintem egyházi+polgári lett volna, utána egy svédasztalos ebéddel.
szerintem.



rókakoma eddig NEM győzött :D
de ezekután félek hogy a gyerekorvosi rendelő kellős közepén fogom kidobni a taccsot :? :lol:
belani
 
 


Csip, ha terhes vagy (márpedig az vagy), akár holnap is összeházasodhattok, ha van időpont :lol: szerintem sehogy nem ciki... a házasság nem lehet ciki, mert komoly döntés van mögötte, akár csak ketten vagytok, akár 500an!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]C írta:jeannersip, ha terhes vagy (márpedig az vagy), akár holnap is összeházasodhattok, ha van időpont :lol: szerintem sehogy nem ciki... a házasság nem lehet ciki, mert komoly döntés van mögötte, akár csak ketten vagytok, akár 500an!!!!


ja,t ényleg, a terhesség is azok közé az indokok közé tartozik, aminél nem tartják be a 30 napot :lol:
belani
 
 


Na ugye... :lol:

Na jól van csajok, húzok melózni, mert nem haladok semerre... majd még jövök szerintem!!!! :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jo napot lanyok,
Jeanner mit olvasok en itt? Nagyon -nagy gratula, ez annyira jo, hogy nyari babaitok lesznek, lehet veluk majd nagyokat setalni!
Lassan elkezdhetitek a tabla vezeteset is, akkor atlathatobb, hogy ki-hol tart, mikor megy dokihoz stb...
Csip nagyon meghato volt a tortenet, nekunk sajnos egyetlen nagyszulo sincs, pedig olyan szep lehet egy ilyen szereto csalad!
Szerintem mi ezert is akarunk meg babot, hogy igazi nagy csalad legyunk, mint a mesekben, amirol mindig is almodtunk, de nekunk nem adatott meg. A parom is arva sajnos.
Ugyhogy mi csak egymasnak fogjuk elmondani a nagy hirt, meg a tesokamnak, akit nagyon szeretek! (A paromnak meg tesoja sincs)... :(
malna5
 
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok, kicsit nehéz követni, de igyekszem.

Köszi lányok a kép bókokat, arik vagytok!

Csip, édes vagy…..már én is majdnem pityergek
Szép kis napod volt tegnap……..jó volt olvasni a történetedet, kicsit meghatódtam és átéreztem. Aranyos szüleid lehetnek…….. gratulálok Nektek!
Esküvővel kapcsolatban pedig………..nektek kell eldönteni, hogy mit szeretnétek. Lehet kicsi is, hogy csak elmentek szűk családi körben az anyakönyvvezető elé, majd a templomira több embert is hívtok, az mégis csak más…….sokkal szebb, bensőségesebb, aztán pedig szűk körben vacsiztok pl a Trófeában ahogy te is írtad. Így nem kerül sokba, és mégis volt minden!

Jeanner: én is sejtettem hogy lesz nálad valami, nagyon kis csöndes voltál a témával kapcsolatban. Jó sok kérdésed van, de már látom kaptál válaszokat, amivel én is egyet értek. Amúgy meg majd alakulnak a dolgok, és te is érezni fogod mi jó nektek!

Belani: nem sok látszódik a képekből………lehet az én gépemmel van a baj………..de amit látok, az nagyon cuki
Vendég
 


Tényleg, basszus a tábla!!!!!!

Na, mindjárt csinálom :D

Belani, nektek van már szívhang?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]T írta:jeannerényleg, basszus a tábla!!!!!!

Na, mindjárt csinálom :D

Belani, nektek van már szívhang?


ühüm, igen. már egy hete! 8)
belani
 
 


Hmmmm nem tudom, mi legyen.... :oops: :roll:

Belani: igen tervben volt vége...Mindig is....Csak, hogy baba lesz, elötte szeretném....
csip-csip18
 
 


Csip:ez nagyon szép volt!

Citrin:Jók a képek ezt elfelejtettem írni aranyos a lánykád!

Majd én is rakok fel ha akarjátok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Találtam kismamis képet is!
A 39-dik héten készült! rakjak akkor fel?

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


rakj:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kép

kismamis

Kép anyával

Kép csini vagyok?

Kép a korházban

Kép diploma osztón

Kép anyával!

Kép szülinapi ajándékom!

Kép húsvétkor!


na most jó sok képet kaptatok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Na megyek csinálom az almáspitét! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Jeanner bekerulhetunk mi is a tabliba?
Bar mi meg csak probalkozosok vagyunk....
malna5
 
 


Lina nagyon szep kepek! :)
malna5
 
 


jaj lányok én ezt nem bírom...kifolyik a szemem az álmosságtól, ráadásul uncsi az előadás, és egész nap annyit iszok...az elmúlt pár hétben...mint egy teve..mindig szomjas vagyok...:S

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lina: cuki nagyon :D
csip-csip18
 
 


Bejni, dettó :D

Malna, persze, simán, a blogomban vagy egy olyan oldal, h babanetes tábla, ha ide leírod az oda szükséges adatokat, meg h hanyadik gyerek lesz, simán beleteszlek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lina, nagyon szép a kislányod!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én is szeretnék a táblába bekerülni ha lehet. :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


lina: milyen szépek vagytok!!!!! milyen kis husikás volt ott a kórházi képen a picurod!!! és milyen ízig-vérig csajszi kinézete van! majd kergetheted pár év múlva a fiúkat!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Megyek altatni a kicsit majd jövök! Pite a sütőben! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?