Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt..

Hát már Én is ott tartanék, hogy érzzem a picikét mocorogni, jaj de várom már :) :D Hát Én is nagyban rákészöltem a csokigyárra, de mielött elkezdődött elvitt a szunya :D Egész hétvégén olyan voltam, mint aki átbulizott egy egész hétvégét, ettem-aludtam...ez ment :)
De jó volt, pihenni ludni :D

Bogarka: köszi megvagyok, de a kávém ma semm megy le vagy a 3in1
:? Ma arra kelltem, hogy háton vagyok és fájnak a bimbóim :) Szóval minden rendben van :) Holnap doki :)
Persze hányinger koma lapang bennem :D

Bejni: Megmondtam :D Jó a kép rólatok :D

Itt esik az eső :) Remélem nem lesz egy megerőltetet melo ma itt a szoliban :D :)
csip-csip18
 
 


sziasztok, jó reggelt!

remélem mindenkivel minden rendben?!?! :D

én suliban voltam 4 napot, Egerben, azért nem jöttem, volt 2 terepgyakorlatom, nagyon elfáradtam.

úgyh sajna a visszaolvasás is reménytelen :(

csip, mikor mész dokihoz? holnap?
belani
 
 


Sziasztok!

A héten átkapcsolok olvasó üzemmódba.
Gergő beteg lett, ma még apával van, holnaptól viszont én vagyok otthon vele.

Drukk hegyek mindenkinek.
franci
 
 

 
 

Belani: igen holnap megyek :D reggel 8 ra :) Aztán jövök melozzni, szerintem majd dobok egy sms-t Bejni-nek, hogy mi volt aztán megírja nektek, mert nem tom holnap meddig melozzom még aztán nem akarlak Titeket várati a hírrel :)
csip-csip18
 
 


Csip: szerintem holnap a bejninek mindenképp dobsz egy smst:D:D:D:D különben popón rúg..Én is bealudtam a Csokigyáron:S..de felvettem:D:D:D nyihááá:D szóval van még remény, hogy megnézem:D Köszke a dícséretet;)

Kati, biztos vicces, amikor csak úgy nevetgélsz:D

Háhá, tegnap megírtam a diploma-vázlatomat...tehát már csak neki kellene állni megírni...ajajaj...
T, ma úgy kelt, na minden rendben? meg, hogy hányra pisiltél rá ma? pff:D:D EGyre sem pisiltem, csak a tollamat bodorítottam a fürdőben fél órán keresztül, persze tök feleslegesen, mert esik az eső..:( :D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani: te most hányadik héten tartasz? nem teszel vonalzót?
én ma punnyadok. mindjárt kitakarítok, vagyis csak mindent összeporszívózok, aztán semmi. olvasgatok, pihengetek.
hajrá diplomamunka!!!! én anno mindkettőt kb 2-2 nap alatt raktam össze. persze volt egy csomó anyag-gyűjtésem is, de maga a megírás tök gyorsan ment és még élveztem is.

itt még nem esik az eső, de fog szerintem, mert nagyon be van borulva.

franci:sajnálom, h gergő megbetegedett.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Kati: A lelkem romokban. De amibe nem döglök bele, az csak megerősít!!!!!
Gratula a kislányhoz. Nagyon szépek a képek! El is sírtam magam amikor láttam. A 4D oltári nagy élmény. Én Ricsi videoját még mostanában is újra szoktam nézni.

Rengeteg melóm van és úgy érzem sosem fogok a végére érni.
De úgy néz ki, hogy kapok egy kis fizetés emelést és ez azért felvidít.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Bejni: értettem :D akkor holnap megy az sms :D
csip-csip18
 
 


'reggelt!

pocsék idő van...

csip, akkor drukk holnapra! de biztosan jó híreket kapsz!

bejni, te mikor mész dokihoz?

én ma du. megyek kontroll uh-ra h nézzen rá/rám egy doki, soronkívüli... 7végén megerőltettem kicsit magam a 2x15 km-es túrán, fájt a hasam...

ma vagyok 7+4 :D

vonalzót majd csak pár hét múlva rakok ki, addig babonából nem.
belani
 
 


Sziasztok!

Bejni, hát általános anyagot most is tudok dobni meg keresni. Mármint ma meg holnap nem, mert szabin vagyok, de utána nézek majd. Viszont tényleges anyag nincs most nálunk. De majd kérek ismerőstől mintákat. Majd megírom mire jutottam. De majd csak priviben. :)
Ja és nagyon jó a keresztelős kép!!!

Mindenkinek aki nem várja mennek a drukkok!

Csip, majd írj ám mi volt a dokinál!!!

Henó, röviden annyi rólam, hogy jelenleg szakvizsgázni készülök. Lassan kiderül pontosan mikor is kell mennem. Addig tuti nem lesz nálunk éles próbálkozás, mert különben nem tudom befejezni a vizsgákat. :) A szakvizsga 3 blokkból áll, és minden blokk között legalább 2 hónapnak el kell telnie. :(
Viszont nem biztos hogy az általad kért időpontban tutira lesz hely. Szóval ezt most muszáj megcsinálnom még a második baba előtt. Így mi még nem próbálkozunk. :(
Ha az első meglesz, akkor lehet elkezdünk. De egyenlőre nem vagyok túl bizakodó,mert rohadtul nagy a tananyag (alkotmányjog, közigazgatási jog, munkajog, tbjog, és európai uniós jog). Hát ennyi.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Belani: jujj de jó, mikor mész????7+4 vagy???jaj de jó :D

Ninike: és akkor mikor van az első vizsgának az időpontja????
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: jujj de jó, mikor mész????7+4 vagy???jaj de jó :D

most sztk-ba megyek, és 2től van rendelés, így megpróbálok már fél2re ott lenni h első(k között) legyek... :D
jaja, 7+4. csütörtökönként van "hétforduló" :)
belani
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én most keltem,nagyon elfáradtam ebben a 4 napban,jaj holnaptól meg éjszakázok megint 3 napig!!!!!Most ezt nem várom....

Amugy minden rendben,férjpofát elkaptam tegnap este.... hátha van második petécske....
De még mindig fájdogálnak a petefészkeim..jah és a bimbó be van durranva de egésszem durván hhhuuuuuu....ahogy mellem is...

Gondolom mensire készül a testem!!!!

Kati!!!!Tudom hogy a másodki a pociban van,csak nekem furi hogy kétszer lehet pete....

Bogárka,ugyis mindent "együtt" csinálunk,reméljük neked is peteérés volt...és majd csikosodunk együtt!!!!!!

Megyek fözök,meg elmegyek a postára aztán jövök!!!!
Vendég
 


Belani: :D :D :D Holnap Én is megtudom, mikor van heti fordulom :D szerintem nekem is valahogy hétközepe vége lesz :D Én Péntekre gondolok :D

Lanyus: a bimbó érzékenység jó jel :wink:
csip-csip18
 
 


Ninike!
Oksa, akkor dobj, amit tudsz, és persze priviben!

Belani! Ma gondoltam felhívni az orvost, hogy mi legyen...

Lanyus, pont írni akartam, hogy nekem úgy fájnak a bimbik, hogy szívem szerint ledobnám a felsőm, csak nem hinném hogy értékelné az egyetem:D:D:D


jajmár, legyen vége az órának, mert éhen halok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


lanyus: nekem is gyanús vagy, te csaj!!!
ugye jövő hét végére nem várod?

belani: megy a drukk neked, de tutira minden rendben és ott ficánkol a kistesó!
majd gyere a hírekkel.

először nekem is szerdánként volt a hétfordulóm, de a védőnő máshogy számolt és átrakta hétfőre, így én is, mert minden vizsgálatnál ehhez a naphoz megyünk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bejni: az egyetem az értékelné azt Te lány egyből vége lenne az órának :lol: :lol: :lol:
Mikor hívod fel a dokkert???Éhesssss???
Én most eszem... :oops: Marha párizsit zsemlével :) jah és hát nem maradhat el a savanyúság, vagyis a csemege ubi :lol: ott lapul benne :wink: Nem is Én lennék :)
csip-csip18
 
 


bejni: szerintem fordítva! kitörő öröm fogadná az ötletet!!!!
mennyre különbözőek vagyunk!! nekem is volt cici fájás és én még éjszaka is melltartóban aludtam volna. le kellett szorítani őket, h ne is mozogjanak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lanyus: nem nézzed meg majd kiváncsiságból a reggli hődet????

Jeanner: mi vn veled???Hát basszus, irgum-burgum..tessék jönni!!Megjött vagy sem??????
csip-csip18
 
 


én most fogok kekszes-barackos boci csokit enni. :P

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jelentem nem haltam éhen:D:D gyorsan ettem egy sütit mikor hazaértem, és már melegszik az ebéd:D
gombakrémleves sajttal, meg marhapöri:D:D:Dnyáááámiiii...

amúgy, utóbb belegondolva lehet, hogy értékelték volna, mert férfi tanár volt:D:D meg sok fiú:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hát akkor 1000%, hogy értékelték volna az biztos :lol: :lol: :lol: :lol:

Á háááááááááááá rájöttem, tudjátok mikor támad meg engem a hányinger???? Miután eszem, utána jönn rá 20 percre vagy fél órára....Nem értem...Mért akor...Nem fogok ennim és ilyenkor vissza gondolok, mit ettem és fújjjjjjjjjjj-fujj fujj fujj...De akkor meg hmmm, nyami, de finom...
De most wháááá, hányinger....
csip-csip18
 
 


Kati: én szeretem a boci csokit :oops: :( Csakis a Milkát :oops: :lol:

Bejni: Marha pöri???hmmmm nem rossz :D Tarhonyával????De most akkor semm enném meg, ha itt lenne :oops:
Mikor mész ma vezetni????
Te és mi van, mi lesz az elsősegéllyel???Nincs még az meg, igaz????
csip-csip18
 
 


amúgy csip, én is nagy ubirajongó vagyok, de nekem nincs köze a babóhoz:D:D nálam ez már gyerekkori szenvedély:D:D imááááádooom:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Huuu és a kovászos ubi....Úristen, milyen jó az :D Atya Ég.....
Mit meg nem tennék, ha most lenne, de házi persze :D
csip-csip18
 
 


Belani: mikorra vagy kiírva akkor???Jujj akkor hamar gyere a hírekke, hogy mi van és volt :D Megy a mega drukkkkkk
Kisfiú vagy kislány lenne jobb????Nevek?????
csip-csip18
 
 


galuskával:D

holnap megyek vezetni..jaja elsősegély nincs meg...elfelejtettem:D
azért enni kell ám....volt már hogy meg is látogatott rókakoma, vagy még csak kerülget?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jaj hol van a holnap reggel 8 óra...mennék már :D
Jujjj elkapot az unalom :? Hmmmm...Mit csináljak???
Csináljam meg megint a körmöm???De mienre???Nincs valami ötletek??? :D :D :D
csip-csip18
 
 


kovászos ubit nekem is:D:D tegnap volt, de nem fincsi, mert bolti volt:S csak a házi jóóóó!

jaja Belani, nagyon izgulunk érted!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


szórakoztass engem:D:D bár nekem telefonálnom kellene...de nincs kedveeeeeem...nem szeretem a turidokit:D
Lilára csináld a körmiiiid:D:D:D és legyen benne pillangó;)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: áhh még nem, szerencse :)De már valamikor közel van-volt....

Belani: és már meg van a kiskönyved????Voltál védőnőnél????
csip-csip18
 
 


na basszus, leettem magam...még szerencse, hogy előre látó vagyok, és átöltöztem itthoniba..de akkor is...meg kell tanulni már normálisan enni...amúgy miért van az, hogy az ember szigorúan csak a piros és zsíros dolgokkal eszi le magát?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jujjj telefonálj már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyerünk-gyerünk-gyerünk!!!!!
Vagy hívjam Én-turi dokit :D :D :D ???????
Túl kell ezen tenned magad, csak 12 hétig van turi :D azt nem kell sokszor menni :D
csip-csip18
 
 


Ez így szokot lenni velem is :D na a paradicsomról nem beszélve :D ha fözzöm állndóan, rám köpp, a kis szemét!!!!!!!
csip-csip18
 
 


hívhatod helyettem:D:D:Dazért dilemmázom, mert ugye a központi elosztóval tudok beszélni, nem a nőgyógyival...és most nemtom hogy a központis néni orrára kössem-e a "problémám" vagy sem...
jaja spagettivel járok úgy rendszeresen, hogy mikor nyitom a paradicsomkonzervet, kispriccel, a múltkor (nem vicc) a plafont kellett felmosnom:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Most nem értelek, hát nem időpontot akarsz kérni????Felhívod a központi, akkor gondol átkapcsolnak a nőgyógyászati osztályra...és ott megmondod, hogy KORAI TERHESSÉGGEL jelentkezznél a doktór úrnál, s kérnél MIELÖBBI IDŐPONTOT :D
csip-csip18
 
 


A központi néninek, nem kell mondanod semmit, vagy ha nem tudd felkapcsolmni akkor megmondod, hogy a Te orvosodhoz krnél egy időpontot, és minél elöbb, és kész nem kell neki ecsetelni, hogy mikor készült a magocska :D :D :D
csip-csip18
 
 


Bejni, drukk!! Telozz!! A kozpontis neni csak egy eloszoto kozpont:) nem kell neki semmit mondani, csak mond, hogy XY vagyok es YX doktor urral szeretnek beszelni. :wink:
Vendég
 


nem kapcsolnak fel:D:D:Dnem is gondoltam ecsetelni, mikor-hogyan készült:D:D:D pedig bizti vicci lenne:D:D:D
akkor kövi probléma, valaki tudja a számát?:D:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hát és a központis nénitől, nem kapsz időpontot???nem értem Én ezt....
Nem is meséltem, mert mondjuk nem is volt nagyon időm, ezt megírni Nektek...
Pénteken kapot Apácska pénzt fizut....És vissza adta nekem a bútor árát :D Én meg egyből fogtam magam és taliztam azzal a sráccal, aki csinál neki egy gépet a szülicsinapjára :D És lehet már ma kész lesz, ha nem akkor holnap:D és úg döntöttem már oda adom neki, mert nagyon nem bír a bőrével :D
csip-csip18
 
 


:D:D:D nekem meséééélted;P amúgy mikor lesz a szülinap?
Dede, ad időpontot, csak finoman fogalmazva seg.lyuk az elosztó néni:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


És kérték akkor időpontot??????????

Dec. 3 van neki, de mondom, már tegnap is az Én laptopomat rendezgette :D :evil:
Most várom a sráctól az eamilt, hogy ma lesz-e kész vagy semm...Mondjuk ma nem nagyon vagyok otthon :D....Ha csak nem leadja anyuéknak, ami nem is rossz ötlet :D És holnap meg megkapná :D
csip-csip18
 
 


Na majd megis írom a srácnak, mert gy is ott lakik anyáméktól nem messze :D és akkor holnap a szívhanggal együtt kapná meg :D De Szép lesz a nap :D
csip-csip18
 
 


nem megy olyan hirtelen:D mindjárt:D:D:D már keresem a számot...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


:D:D:D jaja! szép napotok lesz:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ügye ugy lesz ám :D :D :D :D :D
Csak szerintem apácska nem marad most velem uh-n :(
Mert itt sajnos bemész és rögtön ott van az uh gép...és nincs külön váró, hogy esetleg hallaná, és utána behívnák, hogy na jöhet...hanem itt rögtön láttni mindent :D és ő nem nagyon kultiválja a turit :D még eltakarni semm lehetne, mert függöny simcs...ilyen téren ez gáz ott az uh, szerintem....Kint meg akkor minek maradjon-várjon???Hát nem tudom, majd azért rákérdezzek :)
csip-csip18
 
 


:D:D:D én uramat be sem engedném a turira:D mert pfeeeej!
na, mg van a szám, mindjárt keresem a naptáram..jajaj de lassú vagyok!

Tényleg kismamák, apás szülésen gondolkodott valaki?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jujjj képzeljétek elvissz engem :) és meg is vár, de majd még meglátjuk, hogy kint vagy bent lesz :)
csip-csip18
 
 


micsoda duma-parti van itt.

csip: annak örülök, h nem szereted a boci csokit, legalább több marad...

bejni: mekem sikerült leennem a kedvenc kismama gatyómat és van a combján egy nagy zsírpacni. már pár napja kűzdök vele, de nyerek remélem ellene. mert ugye nincs sok kismama nacija az ember lányának. nekem kettő "elmenős" van, amit szeretek, meg egy amit nem, meg egy melegítő, ami nem kismama, hanem egy vastag gumis nike nadrág, de szinte csak ezt hordom itthon, mert annyira kényelmes a pocimon.
nem tudom, ti hogy lesztek, de én igénylem, h felérjen a hasam közepéig.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


laptetőőőőőő!
ki kéri? ezt most eladom, én majd csak négy hét múlva megyek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?