Új privát üzeneted érkezett!

gratulálok!!!!! Ez szuper!! Kis drága.
Frissítsd a memóriám...Mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Gio: Összeségében 2007 július 15 óta. De most úgye volt egy méhen kivüli terhességem áprilisban.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Viri
Mennek a drukkok neked holnap reggelre. Gyere ám az eredménnyel, nagyon várunk.

Gioia
Akkor nagy nap lesz nálatok szept. 1. Végre együtt. Laptetüd is van, lehet most jön a ti hónapotok.
Nagyon szépek az esküvői képek, mindig megnézem, teszel-e fel újat. :lol:

Csucsu
Sajnálom pirit. De talán most. Ha 1x már sikerült egy ilyen csodás kislányt összehoznotok, biztosan lesz kistesó is előbb utóbb.
p__lilla
 
 

 
 

ó tényleg laptető, észre sem vettem:-) Nem mintha bármit jelentene, volt már párszor:-) De azér jóóóó :D
Lilla: cserélgetném én a képeket, de wiwen vmi nem működik, akármit felrakunk nem mutat mást csak nagy fehérséget.

Virág: tényleg! Jajdejó. Tesztelj szívem, aztán hamar nyomd be ide a zebrás képet :wink:

Era: igen, a méhen kívűlidre emléxem.....csak arra nem hogy pontosan mikor volt. de akkor még alig mult 3 hónap. Bnőmnek mikor volt szintén méhen kívűlije az egyik doki azt mondta 6 hónapot várjanak, a másik meg azt hogy 3-4 az újabb próbálkozással. Ugyhogy nyugi!!! :wink: És iszony lehet egy méhenkívűli, végigasszisztáltam a bnőmmel,,én vittem a kórházba, de...és most lehet nagyon hülyén hangzik amit írok, de legalább tudta, tudod, hogy lehetsz várandós. MOndjuk nálatok már eleve van az édes leányka, bnőmnél nem volt és nagyon félt utána, de azóta már megszülte a 2. babót is 39 évesen. Tök jó.
Vendég
 


Gio: Igen ez igaz. Ha lehet ezt mondani ennyi előnye van. De mire terhes lettem mégha méhen kivüóli is arra is sokáig kellet gyúrni. 9hónap. Na mindeg ymást nem lehet tenni mint várunk. Milyenigaz a mondás: Ember tervez Isten végez!!!
Te most , hogy állsz a ciklusban?
Tényleg nászajándékokat mit kaptatok?
Izgultál a lagzin? Hogy élted meg a nagy napot???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, mert amit kaptunk kölcsön monitort nagyon vibrál és kiesik a szemem tőle. De mivel megígértem jövök a hírrel:

Hát......... POZITÍV. :lol:
Köszi a drukkokat!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Virág, csodálatos!!! Nagyon gratulálok!!!!
Most Te frissítsd kérlek a memorym. Mióta gyúrtok az ügyön? :-)
Szuper, öröm ilyet látni!!!!

Era: Esküvő előtt eléggé izgultam, de anyám még nálam is jobban...Pedig azt hittem ő lesz a nagy nyugitámaszom...erre én nyugtatgattam. Odafelé eltévedtünk, mert a metroépítés miatt rosszfelé kanyarodtunk, utána meg nem tudtunk a sok egyirányú utcából kikeveredni, a férjem jött értünk :-)Apám ettől síkideg lett, hogy én már 11 éve itt lakom, hogy lehetek ilyen béna...stb. Elég szarul esett, de aztán lehiggadtam, megnyugtattam az anyámat is és alig kezdés előtt 5 perccel meg is érkeztem:-)
A party nagyon klassz és laza volt, szuper jókat főzött a szakácsunk. Táncoltunk vicceset , aztán meg hajnalig karaoké:)
Vendég
 


Gio: köszi :) 2007. májusa óta gyúrunk. Ez volt a 18. ciklus :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


off leszek: egy fiatal párnak kéne Pesten 3-4 hónapra egy lakás vagy egy szoba (történetesen ők a férjem albérlői és nem találnak -nyilván nehéz - ennyi időre.) Ha esetleg van 5letetek, lehetőségetek kérlek szóljatok! Köszi
Vendég
 


Viri

Gratulálok!! Ez nagyon szuper hír! Éreztem én! Most nem gondoltatok annyit a kistesóra és lám, itt a siker!
Jujjj, annyira örülök nektek!!

Puszi!
Lilla
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Virág: Nagyon-nagyon örülök, és gratulálok a babucihoz!!!!!De jó látni ezt a két csíkot!!!!!
Era: Nektek is gratulálok a szobatisztasághoz. Nagyon nagy dolog ez.

Most beszéltem egy kolléganőmmel, és nekik is jön a baba. A harmadik. Szóval járnak itt azért A gólyák. :D

Kicsit el vagyok veszve, leszek is még néhány napig.
Holnapi nap is zsúfolt, majd írok az anyatanyára inkább, itt nem offolok.

Holnap utazunk anyósomékhoz, úgyhogy kicsit eltűnök még, aztán meg mindjárt munka.

Sziasztok!
Szép napot!
Ildi
brumm
 
 


Virágocska: visszaolvastam a hozzászólásaidat itt nagyjából és bocs ha már leírtad, de nálad volt vmi gond? Vagy egyszerűen ennyi idő kellett és kész :) Olyan izgatott vagyok, mintha legalábbis én várnék babát :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, jelentem hazaértünk!
Nagyon klassz volt ez az egy hét, sokat kirándultunk, szinte mindent láttunk a környéken. Azért sokat voltunk kettesben is, fent a szobánkban... :D Remélem nemhiába...

Visszaolvastalak titeket, de nem tudtam megjegyezni, örülök, hogy ilyen aktívak voltatok. Jujjj...most léptem be a banyatanyára, és mit látok? Azta!!!!!!!!Ott is termeltetek ám! :lol:

De a legfontosabb: Virikém!!!!! :lol: :lol: :lol:
Hát ilyen hírre visszajönni!!!!!Nagyon nagyon gratulálok nektek!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Era, Gio, sajnálom, és fel a fejjel! Én már nem vagyok annyira magam alatt, biztos az elmúlt egy hét levegő változása meg Apa közelsége miatt.
Múlthét szombaton volt azonban egy kis közjáték a Kikában Pesten....
Felmentünk az emeletre az áruházban, szemben babakocsik... Kiszúrtam azt a gyönyörű zöld Peg Perego kocsit, amit az én babucimnak szántam, odarohantam, megérintettem...
Abban a pillanatban, elkapott a sírás, és nem tudtam visszatartani a könnyeimet, ott mindenki előtt elbőgtem magam. Apa átölelt, belefúrtam az arcom a mellkasába, amíg kisírtam magam. Ciki volt, de nem tehetek rőla. Örökké fájni fog az első babám elvesztése, főleg, hogy 1 hónap múlva szülnék...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny :lol:
De jó, hogy újra itt vagy. Gondolom ti még inkább nyaralnátok, de azért nekünk nagyon hiányoztál. :P
Örülök, hogy azért jól éreztétek magatokat, és pihentetek is. Biztos szép helyeken jártatok. Kérünk képeket :!: :!:
Negatív gondolatok - hess, hess, hess. Igenis követni fogjuk Viri példáját és hamarosan nekünk is lesz + tesztünk!!!! Kitartás!
p__lilla
 
 


Jenny: Banyán én próbáltam vonalzót kreálni. Azzal ment el a legtöbb hozzászólás. :oops:
Örülök, hogy itt vagy, és hogy jól telt a nyaralás. Hátha többen jöttetek haza, mint elmentetek. :wink:
Ne gondolj rosszra, jön az a babuci hamarosan. Lehet, hogy már ott is lakik Nálad. Én bízom benne nagyon.

Gio: Jó költözködést Nektek!!Akkor nemsokára már tényleg együtt laktok. Gyorsan elmegy az a két hét. :D

Sziasztok! Már nem jövök. majd pár nap múlva.
Szép hetet Nektek!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves szavakat, csajok! Lilla, én is és Apa is már nagyon jöttünk volna haza szombaton is. Az az igazság, hogy gyönyörű volt, de kb.5 nap alatt minden nap mentünk valahová, mindent láttunk, és a hétvége már csak pihizéssel telt.
Jó itthon, tegnap egész délután mostam. :lol:
Csütörtökön meg már dolgozom... :roll:

Amúgy ebben a hónapban megszabadultam a barátcserjétől, és igazad volt Lilla, szépen a régi megint a ciklusom. 16.napomon vagyok, és már volt is pé-m!!!
Már ennek is nagyon örülök!

Akkor most inszemeztek??? Ennek nagyon örülök, hiszen a te petesejtednek semmi baja, Apa katonáiból elég kiszűrni a legjobbat, és így is van esélyetek!!! Nagyon drukkolok neked!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Az nagyon jó, hogy a hétvégén pihiztetek. Kellett is, hiszen úgy látom, akkor volt péd. Jó az időzítés. :D
Örülök, hogy abbahagytad a barátcserjét. Nekem is bekavart a ciklusomba.
Szeptembertől inszemezünk. Már alig várom. :P
De sok helyről hallottam, hogy az inszem nem szokott sikerülni, csak a lombik előtt muszáj megcsinálni. Hát, nem tudom. Én hiszek benne nagyon.
p__lilla
 
 


Lilla: Higgyj is az inszemben. Meglátod sikerül:)

Virág: :):) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jajj ez nagyon fantasztikus!
Nem emlékszem tényleg, hogy miért volt nektek ilyen sok idő míg sikerült? Már én is felejtek mi is volt . Mondjuk a múlt nem is fontos hanem a jövő most:)
GRATULA:)

Ildi: csütörtök 10 óra??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratokat :) Nagyon aranyosak vagytok!
Ma du. voltunk a dokinál 4 mm a petezsák, és jó helyen van a baba. :) Jövőhéten megint megyek a dokihoz.

Alma: jujj már a 12. hét. Olyan gyorsan megy az idő. Még csak most küldenek laborra? Engem már a jövőhéten.

Ildi: biztosító jelentkezett már?

Csucsu: sajnálom a pirit :( Pedig már ti is megérdemelnétek a babót.
Grat a szobatisztasághoz. Mi is jó úton haladunk. Csak éjszakára kap pelust, bár reggel szárazon veszem le róla. Lehet nem is kéne rá adnom. Giónál leírtam, a rövid történetünket.

Gió: de jó, hogy most már együtt laktok. Szépen megnyugszotok és jön a babó ;)
Hű de nagy izgalommal indult a szertarás. :) De azért időben ott voltál :lol:
Nálunk elvileg nem volt gond. De a dokimmal próbálkoztunk mindennel. A 15 hó (18.ciklus) alatt csinált hsg-t, 2 hónapig szedtem clostit + tüszőrepi szurit kaptam, aztán pihi, aztán kaptam júniusba bromot és ezt szedtem és most júliusba elkezdtük a gynevac szurit is.
Közbe apa szedett maca vibet, meg acc-t, mert a katincs vizsgálaton kiderült, hogy herevisszere van, és a csapat elfolyósodási ideje is hosszú volt. Apa is kapta a gynevacot és hát így jött a baba…

Jenny: millió drukk nektek! Remélem meglesz a szobában töltött időtök eredménye ;)

Lilla: veled mizu? Nemsoká vége a ciklusodnak ugye?

Hajrá csajok, most már ti jöttök!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: Már láttatok is peteszákot? Hú akkor neked jó korán volt PÉ-d. Van akinek az 5hét előtt semmit nem látnak. Gratula szép erős babátopk van:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: elvileg a 13. napon volt pém. A doki többször is átnézte a méhem és azt mondta hogy tuti ő az, mert mást nem talál :) De jövőhéten megnézi megint. :)

Ez a terhesgörbém: http://www.fertilityfriend.com/home/1dd900

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Nem baj mikor volt PÉ -d. A fő, hogy látta a petezsákot:)

Kép
csucsu05
 
 


Mondjuk ez igaz :)
Mondtam a dokinak, hogy egy hete késik. Erre ő azt mondja, hogy nem, mert csak egy napja. Valami terhesciklusról beszélt nekem, hogy az állítolag hosszabb, mint a havi ciklus és ezért csak 1 napja késik nekem. Nem értettem miről beszél, csak pislogtam okosan :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Viri, gratulálok mégegyszer! Tényleg jó korán elnyargaltál a dokihoz! :lol: A fő, hogy minden rendben van. Én 6 hetesen voltam, akkor volt 11 mm-es asszem. De legközelebb én is időben megyek, hogy tudjon adni Utrogestan-t, megelőzésképpen.

Lilla, optimista hozzállást kérek, ne olvasgass rémtörténeteket a fórumokban, oks? :evil: Nektek sikerülni fog, hiszen veled nincs gond, Apának meg majd kiszűrik, ami jó, és betalál majd a kisnyuszi!

Szarul vagyok ma, hasogat a derekam, és nagyon görcsölök. Alig aludtam az éjjel, Apával is volt egy kis összezördülésünk lefekvés előtt. Holnap meg már meló. :cry:
Nemsoká meg betöltöm a 30-at. :shock:

Ildi mikor jön haza?

Gio, megnéztem a képeiteket az iwiwen, nagyon szépek vagytok, süt rólatok a szerelem és a boldogság! :D

Ha minden igaz, ma teszek fel az iwiwre nyaralásos képeket, ott megnézhetitek, ide nem akarom feltenni nyilvánosan.

Viri, gyere Anyatanyára, és válaszold meg a neked címzett kérdéseket, légyszi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: a dokim mondta, hogy szeretne látni már most. Persze ennek az az előzménye, hogy Kendével 6 hetesen véretem, és tudja a doki nem vagyok egy egyszerű eset. És inkább már most megnézett, és felírt duphastont, ha ne adj ég vérezni kezdenék. ;) Úgyhogy ez merő ovatosságból volt. :)
Megyek a tanyára....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csajok csak este tudok a tanyára válaszokat írni, mert már nagyon elment az idő. Ebéd és indulunk kertipartizni. De mindenképp este írok!!!! Lehet hogy csak késő este, de ígérem megírok mindent.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jenny: köszi ! És várjuk a nyaralós képeket a wiwen! Miért fáj a derekad?

Virág: mindig öröm olvasni, hogy kicsimama lettél és fejlődik a pöttömke. Jujj! Remélem ez lesz a jellemző a topiclakókra. Először Alma, most Te!
Vendég
 


Sziasztok!

mOST ÉRTÜNK HAZA. Most nem tudok sokat írni, de puszi mindenkinek.

Era: Nekünk jobb lenne 11-kor találkozni. Még reggel benézek ide, de ha addig nem jársz erre, akkor sms-ben még kereslek. Végülis jó a 10 is, de jobb lenne a 11.

Sziasztok!
Jó éjt!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

A képek csúsznak, mert asszem be kell fűznöm Apát, hogy vesse be a photo shoppot...Iszonyúan kiragyásodtam, egy merő göröngy az egész fejem. Ilyen már rég nem volt, és holnap így kell mennem dolgozni! :shock: :cry:

A derekam a műtét óta hasogat pé-kor és mensikor is. Plussz lesugárzik a combomba is a fájdalom, mintha izomlázam lenne. Apa megígérte, hogy jégbalzsammal megmasszíroz fürcsi után. :P

Viri, a Duphastonban ugyanaz a hormon, mint az Utróban? Mintha ezt olvastam volna valahol...Asszem ez progi pótlást jelent, ugye?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

A képek csúsznak, mert asszem be kell fűznöm Apát, hogy vesse be a photo shoppot...Iszonyúan kiragyásodtam, egy merő göröngy az egész fejem. Ilyen már rég nem volt, és holnap így kell mennem dolgozni! :shock: :cry:

A derekam a műtét óta hasogat pé-kor és mensikor is. Plussz lesugárzik a combomba is a fájdalom, mintha izomlázam lenne. Apa megígérte, hogy jégbalzsammal megmasszíroz fürcsi után. :P

Viri, a Duphastonban ugyanaz a hormon, mint az Utróban? Mintha ezt olvastam volna valahol...Asszem ez progi pótlást jelent, ugye?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

A képek csúsznak, mert asszem be kell fűznöm Apát, hogy vesse be a photo shoppot...Iszonyúan kiragyásodtam, egy merő göröngy az egész fejem. Ilyen már rég nem volt, és holnap így kell mennem dolgozni! :shock: :cry:

A derekam a műtét óta hasogat pé-kor és mensikor is. Plussz lesugárzik a combomba is a fájdalom, mintha izomlázam lenne. Apa megígérte, hogy jégbalzsammal megmasszíroz fürcsi után. :P

Viri, a Duphastonban ugyanaz a hormon, mint az Utróban? Mintha ezt olvastam volna valahol...Asszem ez progi pótlást jelent, ugye?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Hűha!!!! :shock: Bocsi, de szarakodott a babanet, azt hittem, nem küldte el....Mégegyszer ne hari! :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Gyors üzenet Erának: Most indulunk, 10-kor találkozunk az Állatkertnél, ha közbjön valami, csörgünk.


Sziasztok Mindenkinek!
Szép napot!
Ildi.
brumm
 
 


szia. oké
mi is ott leszünk. 10kor. Ha nem gond ne vegyetek már jegyet addig mert van egy csomó üdülési csekkünk. Már ha ti nem azzal fieztnétek.
10kor ott. Puszi

Kép
csucsu05
 
 


Ildi: Na én meg most olvasom, hogy 11jobb lett volna. Nekünk meg mindeg ylett volna. De már el is indultatok igy 10re ott leszünk. Puszi

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Írtam a tanyára!!!

Jenny: igen a duphaston ugyanaz, mint az utró. És a progipótlásra jó, jól tudod.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Jelentem én is megkezdtem éves rendes (jól megérdemelt Very Happy) szabadságomat!
Jelenleg úgy gondolom, hogy a kedves munkatársaim, főleg HP forrnak a dühtől, mert kb. ké A4-es oldalt írtam tele nekik, hogy mit kell megcsinálniuk amíg nem vagyok! :lol:

Tegnap a nővéremnél voltunk Szentendrén. Nagyon jó volt! Sütögettünk (isteni lett! :D) jókat beszélgettünk, és újra raktam a számítógépét, mert kész KO. volt!
Aztán haza felé jövet egy picit néztünk a tűzijátékból, aztán spuri haza.
Mostan a szokásos női teendők várnak rám, mint a mosás, takarítás és főzés, de inkább ez, mint, hogy bent legyek az irodában! :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Anda
De jó, hogy végre szabin vagy. Végiggürcölted az egész nyarat. Aztán ha a ház csillog villog, akkor pihenjél te is, rádfér.

Csucsu, Ildi
Milyen volt a cirkusz? :lol:

A tegnapi napunk tök szupi volt. Elmentünk délelőtt a Balcsira Szigligetre. Egész nap napoztunk, fürödtünk, pihiztünk. Este pedig grillpartyztunk. :D Több ilyen nap kéne, de sajna vége a nyárnak. Ma már beindult a munkahelyemen is a hajtás... kezdődik a tanév. :cry: :cry: :cry:
p__lilla
 
 


Lilla: Mi nem mentünk cirkuszba. Állatkertben voltunk. Jól el is fáradtunk Ildiék még mentek tovább a cirkuszba.
Mi meg siettünk haza mert mentem Aloe Verázni.
Irtó fárdat vagyok mindenem fáj annyit sétáltunk.
Ildiék nagyon helyesek és szépek.

Ildi: Jó volt találkozni. Remélem még lesz erre alkalom:):)
Milyen volt a cirkusz???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jelentem, itt vagyunk!
Nagyon jól éreztük magunkat, de mi is irtó fáradtak vagyunk. :))))
Eráék is nagyon helyesek, szépek. :D Remélem, még találkozunk máskor is. Ha felénk jártok, szóljatok, látogassatok meg majd.

Cirkusz: Hát fél ötkor be lehetett beülni, be is ültünk, Bercike 5 előtt két percel bealudt. :oops: Hát tényleg kifáradt. Ébresztgettük, nézte a műsort, tetszett neki, de a második rész második felére már nyűglődött. Egyébként jó volt a műsor. Az biztos, hogy hosszú volt így a nap, nekünk is külön kellett volna inkább feljönnünk, de most így sikerült.
Ja, Era: Elfogadnak üdülési csekket, csak előre kell rendelni a jegyet, és egy órával az előadás előtt fizetni legkésőbb. Ki volt írva.

Most megyek aludni, mindenkinek jó éjt, holnap megpróbálok reagálni mindenkinek, mára leamortizálódtam.
:oops:
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Nem bizos, hogy érthetően írtam: Külön napra tehettük volna mi is az Állatkertet, meg a cirkuszt, mert így kicsit fárasztó volt a Bercikének.
Most már tényleg mentem.
brumm
 
 


Ildi: Na örülök, hogy akkor a Bercike látta a cirkuszi előadást. Gondolom haza fele az autóban nem kellet őt altatni. Mi is mikor este lefeküdtünk hát mindenünk sajgott. Szabina is elfáradt de ő haza fele a kocsiban aludt másfél órát. Persze haza fele is dugó volt a 0-on igy a fél órás autó út másfél óra volt.
Amúgy milyen volt a cirkuszi műsor jó az amire számítottatok?
Szabina este már mondta Berci. Szóval van egy újabb szó amit tanultunk:) :)

Kép
csucsu05
 
 


De édesek! Nem készültek közös képek?
Era, egy kérdésemre nem válaszoltál a tanyán...pedig érdekelt volna, mit gondolsz...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a pangás! Remélem mindenkinek jól telik a napja! :D

Kép
anda81
 
 


Jenny: Megyek tanáyra megnézem mire nem is válaszoltam. Bocsi:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, Ildi
Szuper lehetett az állatkert. Tényleg, készültek közös képek?

Megvan a 2. aranyérmünk. :D :D :D
Néztétek az olimpiát? Nekem ma egész délelőtt ez volt a programom. Lassan vége az egésznek. :cry: Hát, már csak 1 esélyünk van.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Igen, végre a végére kezdünk belejönni! Bíztam a 2 csajsziban, és remélem a vizilabdás fiúkban sem csalódom! Kézi meccset meg többet nem nézek, mert olyan adrenalin bombák száguldottak az agyam felé, annyira fel tudom magam idegesíteni rajta...
Kinek hogy telik a hétvége?
Én még mindig a brassói után nyögök, annyira bekajáltam. :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny. Brassói nyami:) Imádjuk mi is nagyon:)
Mi is néztük az olimpiát délelőtt. Hát valóban izgalmas volt.

Kép
csucsu05
 
 


Hú, a brassóit én is nagyon szeretem.
Holnap a kertben akartunk valamit sütni, de ha így folytatja az idő, akkor el kell halasztanunk. :( Ugyanis már csöpörög az eső.
Még jó, hogy délután kitakarítottam a medencét. Tesszük fel a padlásra, vége a nyárnak. :cry: :cry:
p__lilla
 
 


Ez olyan elkeserítő...megint jön a hideg, a sötétség, a csúszós utak....
Pedig nemrég még tél volt. Hamar elteltek a napsütéses napok!

Kép
jenny29
Mór
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: