Új privát üzeneted érkezett!

Még a mai napomhoz hozzá tartozik, hogy elkezdett fájni a torkom...Nagyszerű, pedig lassan lehetne próbálkozni...:) De úgyis meggyógyulok addigra 8)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Angie!

Köszi! Az eskin tényleg szépnek éreztem magam! Sőt, még az Uramnál is szebbnek, pedig tőle aztán odáig vagyok + vissza! De mint tudjuk az eskire mindenki kivirul! :)

Amúgy a sajtó elérte a célját, már bő 1 órája a Cruise bébiről megy itt az eszmecsere! :D

Tudom azt is, hogy nem bántás volt, csak hirtelen mindenki úgy "nekemesett", hogy muszáj voltam védekezni!!!

Az ex-e alatt Kidmann kisasszonyt érted? Nem tudom, régen hallottam már róla ...

kacsa14
 
 


Heni!

Egy kis megfázás nem árt! A legyengült immunrendszr könnyebben befogadja az idegen testet, mert elvégre Apa katonái igencsak testen kívüli alkotóelemek!!!

kacsa14
 
 

 
 

Heni!

Én elkerülném a SOTE-t ebből a szempontból. Bővebb infóval szolgál magánúton Anikó, vagy Dido! A végteleségig írják a clostyt, és nem mindig ellenőrzik :-(
Nagyobb bogarat nem szeretnék a füledbe ültetni, de én már Didonál sem értettem, hogy miért is pont Closty, ha neked rendben van a peteérésed, de mint mondtam ÉN NEM VAGYOK ORVOS! Csupán saját tapasztalataimra hagyatkozok. Érdemes megfogadnod Kacsa tanácsát, mindent jól leírt.

tjuca
 
 


Lányok!

Most kaptam a MEP-től levelet, mert a táppénzhez hiányzik egy papírom. Tudják, hogy hol dolgoztam + mikor, csak a nevemet nem tudják helyesen leírni! Ez nevetséges!!! Milyen nyilvántartásuk van ezeknek, ha nem tűnik fel 1-1 betű elírás??? Vagy csak mert vkinek nem szokványos neve van, akkor már rögtön átkereszteljük vmi. olyanra, ami jobban hangzik???

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Én mostanság csak olvasó üzemmódban vagyok, mert nagyon rövid időket tudok a gép előtt tölteni. De azt látom, hogy van 3 új zebránk!

Anikó, Nomi, Brill!
GRATULÁLOK!!

És persze a kisbabák is édik!

Most sem fogok sokat írni, nem haragudjatok. Sajnos nem úgy alakultak a dolgaim, ahogy elképzeltem valaha, és most a szüleimnél lakom egy ideig...Nem tudom meddig lesz ez így, talán megygyógyul a lelkem, a kapcsolatunk, vagy változik valami. :cry:
Úgyhogy egy időre elbúcsúzom tőletek, kívánom mindenkinek a legjobbakat, babásodjatok, babázzatok, és persze Mátra, állj talpra hamar! Imádkozom érted!
Néha azért olvasgatlak benneteket, mert kíváncsi vagyok a fejleményekre.
Magamról meg úgysincs mit írnom...
A mai borús esős névnapi időjárás pontosan tükrözi a hangulatomat. :cry:

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
adriana
 
 


Adriana!
Sajnálom, hogy így alakult az életed :cry: , remélem megoldódnak a dolgaid. Viszont ha szeretnél beszélni róla, akkor szívesen segítünk.
Mindemesetre: Boldog névnapot!!! (csak halkan jegyzem meg).

Levike azért gondolom kárpótol sok mindenért.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Juca!
nagyon szupi a kép Kingáról!

Majd kupálódik az a Cruise gyerek 8)

Heni!
Én is most kupálódok a náthámból, a torokfájásra nagyon szuper a Tantum Verde nevű cukorka, patikában lehet kapni, és terhesen is lehet szedni.Nekem 3 db. elmúlasztotta az iszonyatos torokfájásomat, de a 3.-at csak a biztonság kedvéért vettem be.

Most nagy takarításba vagyok, most érzek hozzá erőt.De azért pihenőket iktatok be, mint a mostani is :wink:

Lányok!
Drukkoljatok légyszi a férjemnek ma 1-kor, mert angolul kell a külföldi nagyfőnökök előtt prezentálnia az eddigi munkáját!!!
És nem vmi perfect angolból :?
Szegény már nagyon izgul!Köszönjük!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Adriana! Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Ez szörnyű! Szegény! El tudom képzelni, hogy milyen lelkibeteg lehetsz most. Remélem, még van remény, és mielőbb rendeződnek a dolgok köztetek. Iszonyatosan sajnálom, és kívánom, hogy mielőbb meggyógyuljon a lelketek.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az Izabella-dícséreteket, nagyon büszkék is vagyunk rá.:)
Jó kisbaba, alszik, eszik. Néha sír csak.

Timika!
Kristóf nagyon szép kisfiú! Eddig is szépnek tartottam, de ahogy nő, még egyre helyesebb. A csajok bomlani fognak utána! :lol:

Kacsa!
Jó látni, hogy ilyen boldog vagy! Szép is ám a pocakosság! Én is élveztem nagyon!:)
A vége kicsit nehezebb, de nem baj.

Adriana!
Remélem, megoldódnak a problémáid! Isten éltessen sokáig névnapodon!

Szép napot!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok :)
Kacsa :)
Szerintem szép kis csemete ez a Cruise baba :D Igaz egyenlőre még nem lehet ráhúzni, hogy kire hasonlít, de majd idővel :)
A sajtó tényleg elérte, hogy foglalkozzanak velük :D

Juca :)
Én nem vagyok ilyen bátor, hogy Petiről első perces képet prezentáljak :lol: Szerintem egy baba 9 hónapnyi pancsizás után úgy néz ki mint egy "vizihulla" :lol: Igaz az én kis vizihullám nekem akkor is a legszebb baba volt :D Eltelik egy-két nap és gyönyörű baba lesz :D

Nárcisz :)
Honnan szedted ezt? :D

Adriana :)
Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed :cry: Tudom, hogy most nagyon fáj a lelked! Kívánom, hogy mielőbb rendbe gyere. Sok erőt meríthetsz Leviből. Nekem is Peti az egyetlen mentsváram mikor magam alatt vagyok :)
Boldog(abb) névnapot :)

Panka :)
Örülök, hogy jobban vagy :)
Mikor mész a következő uh-ra?
Férjednek megy a drukk :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Aniko!
Jó lett a táblicsku!!! :D
Remélem hatásos is a karám!!! :wink:

Bogi!
Nagyon szivetmelengetőek a képek! Még egyszer gratulálok! :)

Nomi!
Ha Neked nem kell a rókacsalád, hozzám jöhet a Tiéd is! :wink: A minitalin is többször hangsúlyoztam a csajoknak, hogy én nagyon rosszul szeretnék lenni a rókák miatt... (nem fogom meggondolni magam :lol: ) Biztos, ami biztos alapon... :wink: :lol:

Mátra!
Sajnálom, hogy nem tudtunk talizni... :( Délelött szaladjkában voltunk... Reggel 7-kor már Budán voltunk egy autószervízben, hogy végre valahára meggyógyítsák az autóm sérülését, amit több mint egy éve szerzett egy koccanásban (eddig tartott ugyanis a rendörségi intézkedés, mert mindig fellebbezett a vétkes fél...) Aztán Apa szerelésbe kezdett itthon, mert volt mit... :D Én meg segédkeztem...
Reméltem, hogy rendeződik a dolog anyuddal... téves volt az elképzelés. :(

Szisz!
Egy dolgot nem írtál a hőméréssel kapcsolatban... szájban v hüvelyben méred??? Én is ilyen halvérű vagyok. A mostani ciklus első 14 naján a 36,0-36,4-ig terjedtek a hőértékeim... :lol: A tüszőrepedés után sem ugrott 0,5 fokot, hanem lassan kúszott felfelé, mint Nominak... (megjegyzem még soha nem volt ilyen szép görbém stimu nélkül! :D ) Hiába, nem vagyok tankönyvi eset...
Totyinak, Alfinak simikék!

Kacsa!
Olyan jó olvasni, hogy ekkora már Pöttöm és minden rendben!!! :D
Úúúgy szeretnék már itt tartani... :wink:

Timi!
Tényleg rohan az idő (Neked :lol: )!!! 6 hónapos Kristóf! Továbbra is zabálnivaló!!! :D
Tündiinfót köszi. És nagyon sajnálom a Vele kapcsolatos dolgot...
:(

CsHeni!
Osztom a véleményem Kacsával és Jucával! UH és nem a 19. napon!!! Orvoscsere feltétlenül!!!
Gyógyulj meg gyorsan! :wink:

Angie!
Apa 4 napig volt most itthon... Lefoglalt, ez tény! :lol: De jóóó volt!
Ma meg az elmaradásaimat kell pótolni, mert rohan a lakáss... Asszonysors :lol: :lol: :lol:

Zsúka!
Akkor ma megnéznek UH-gal?
Nagyon szorítok!!! Hajrááá! :wink:

Adri!
Nagyon szomorúan olvasom a soraidat... :cry: Reméltem, hogy megoldódtak már a gondok...
Kívánom a továbbiakban a legjobbakat Nektek!

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Adri!

Erre nem lehet semmit írni. Reméltem, mint Brill, hogy kilábaltok a bajból. A szüléstörténetek között Tiéd volt a top és mégis...
Kívánom, hogy így vagy úgy, dőljön el a helyzet, és mielőbb újra a vidám Adri legyél!
Levit meg pusszantom, és üzenem Neki, hogy vigyázzon az anyukájára! :)

tjuca
 
 


Annácska!

Vizihulla :-) Valahogy úgy. Ubifejjel :twisted: És igen nekem volt a legszebb csúcsfejű ázott manókám :lol:

tjuca
 
 


Zsúka!
Merre vagy? Most kukucskál a dokibácsi?
Nekem bevállt a cucc, pedig csak kétszer használtam. Máris sokkal jobb. Ne engedd, hogy gyógyszert tukmáljon rád, hacsak nincs valami komolyabb.
UH-hoz pedig mennek a durkkok. Szerintem még ott van a tüsző "kicsomagolatlanul", és akkor ma este hajrá, durrbelebalázs...

Brill!
Hát nagynapigaput én sem adnám oda semmiért. Nálunk most férjecském egész héten szabin, nekem viszon húzni kell az igát.

Nárcisz!
Ment vissza privi :D

Hát, ahhoz képest, hogy mit jeleztek előre, ma nagyon kaki idő van. A Dunára néző hatalmas ablakokon csak a párát, és az odadermedt esőcseppeket lehet látni. Pedig még szívnám magamba a napocskát ....
Kép
Vendég
 


Brill!
"négynapigapu"-t akartam írni :D
Vendég
 


Angie!
Itt is dörög már, pedig reggel 7 ágra sütött a nap.

Annácska!
Köszi a drukkokat, épp most izzik fel a hangulat náluk :wink:
18 hetesen lesz a köv. uh.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nem tudok most visszaolvasni és önző módon csak leírom, hogy mi volt a dokinál.
Baloldalon van egy 18 mm-es tüsző, felírt a doki Choragon szurit, amit este kell beadatnom és szombaton este lehetünk együtt. A dokim annyira fel volt dobva, így még nem is láttam, azt mondta, hogy minden ideális 5 nap kihagyás után lesz a sex, a tüsző tuti, hogy megreped a szuri miatt. Bár hétvégén anyuméknál leszünk, de szerintem meg fogjuk oldalni a dolgot. Elmesélte azt is, hogy a lánya most 18 hetes terhes, és pont így volt, ahogy most nálunk. Teljesen be vagyok zsongva. Most sikerülnie kell (ha nem akkor a következő hónapban). :D
A front miatt 7 kismama szült egyszerre, ezért 3 órát vártam a kórházban a dokira. Annyi gyönyörű babát láttam és olyan sok izguló apukat, hogy bevallom a szemem sarkából kifolyt egy könnycsepp.
Igyekszem jönni még, de annyi meló lett most. :(

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

A szurit hova kell beadnod? És rendes injekciós tűben van? Vagy olyasmiben, mint az inzulin?

Én nem tudom, hogy be tudnám-e magamnak adni, bár, ha a baba múlna rajta, akkor biztosan, de nem menne könnyen!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Fenékbe kell beadni a szurit és a nővérem fogja elvégezni a műveletet. Elvileg este vissza kellett volna mennem a kórházba beadatni, de mi ma utazunk haza Ajkára. Felhívtam a tesómat, hogy van-e otthon minden szükséges dolog (fecskendő, tűk), - mert ez a Choragon szuri ampullába van - így nem kell itthon mardnunk és a kórházba visszamenni.
Különben a középfokú végzettségem szerint nővérke vagyok, csak továbbtanultam és nem maradtam az egészségügynél.

Mindenkinek millónyi puszi és nagyon jó hétvégét!
Lassan indulunk.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
ezek szuper hírek!!! :D Akkor 7végén nagyon ügyeskedjetek :wink:
Várnak a zebratársak! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa: köszi a cukorka nevet! Most még egyenlőre C vitaminozok, de ha nagyon ramatyul érzem majd magam, akkor feltétlenül megveszem.

Brill: neked is köszi a segítséget!

Megfogadva a tanácsotokat, felhívtam a dokit (én vagyok szerintem a nőgyógyászok rémálma:) és kértem másik időpontot. Jövőhét csütörtök 9-re megyek, az szerintem jó lesz, mert a 13. napon leszek...És személyesen kérni fogok egy vérvevő beutalót is!

Most tisztára örülök magamnak, hogy hallgattam rátok és ezt mind elintéztem:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Brill!

Tudom mennyire vágysz rókára, émelygés pisipisi nem elég? Tudom én is azt akartam, hogy legyenek rókáim, de aztán azért már kicsit sok volt a jóból. Persze megértelek, meg igaz szinte az egész 9 hónapot végighánytam, kevésbé volt rossz a lelkemnek, mint 12 hetet végigparrantani. :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Köszi az információt! :lol:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Brill!
Eddig még semmi tünet? Gyakori pisi sem?
Megkérdeztem a 25 hetes kismami kolléganőmet, hogy neki milyen tünete volt és azt mondta, hogy semmilyen (a cicifeszülésen kívül). Kérdeztem a pisit, és azt mondja, hogy neki nem tünt fel, hogy többet járt volna, mint azelőtt. Ezek szerint nem feltétlenül van mindenkinél pisi tünet.
Vendég
 


Aranyköpések 1



Nem értem miért mondják, hogy megint felment a benzin ára? Ma is ötezerért tankoltam!

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Az alkohol elterelte a gondolataimat... Nem, inkább kiírtotta Őket...

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!

Az ateizmus gyenge pontja: nincs kinek hálát adni.

Nem értem, miért nem tudnak a zsidók és az arabok leülni és jó keresztények módjára rendezni ezt az ügyet.

A fekete lyukak úgy keletkeztek, hogy Isten nullával osztott.

Arra ébredtem, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja.

Örömmel tudatjuk mindenkivel, hogy megettük az utolsó kannibált!

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek
tovább.

Frédi és Béni is karácsonyoztak, pedig Krisztus előtt éltek!

Éhes makkal az ember disznókat álmodik.

Nem az az égő, ha traktorral mész diszkóba, hanem az, ha az ekét elfelejted lekapcsolni.

Nem szép, de van benne valami visszataszító.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

Isten bizony ateista vagyok!

Meghalt az anyósom. Eszébe jutott a balta.

Ketten jönnek kifelé az erdőből. Az egyik futva, a másik medve.

Korán keltem. Hol az arany?

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

Az idő pénz. A pénz beszél, a kutya ugat. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ebből következik, hogy az idő nem harap. De akkor minek van neki vasfoga?

Oooo, hogy a villamos szabja rád a rövidnadrágot!

A számítógépem megver sakkban... de kick-boxban én vagyok a jobb!!!

Azért van a vonaton két mozdonyvezető, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni!

Védd a fákat! Egyél hódot!

Én úgy vagyok a hányással, mint Ady a versírással. Egyre könnyebben megy és egyre mélyebbről jön.

A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.

A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.

Többet nem mondják rám, hogy tyúkeszű!!! Majd lesnek, ha kikelnek a tojások!

Méghogy tetőfedő!!! Hát minek a tetőt még plusz lefedni?!

A tehén nem más, mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet.

Mindenki, aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, karalábé!

"Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai."
mátra
 
 


Mátra!
Ez nagyon jó volt!
Köszi.

Sajnos a férjem beszámolója nem volt vmi fényes :(
Majd este megvígasztalom :wink:

Brill!
Nekem is volt, és van is, egyre jobban pisitünet.Az elején a cicifeszülés volt, de nagyon, meg a fáradtság, étvágytalanság.
De van olyan barátnőm, akinek csak nem jött meg a mensije, ez volt az össz tünete. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Puszi Lányok! Kép
MINDENKINEK szép hétvégét!

Anikó! Évi77! Nárcisz!
Ma hiányoltalak!

Itt egy tábla memória-frissítésnek:
Kép
Még mindig lehet jelentkezni!!
Vendég
 


Szepjoestet!
Ragad le a szemem, de azert meg beneztem Hozzatok:)

Matra: mindig fel tudsz viditani:) Az Ady-s rokas dolog a legaktualisabb szamomra, habar (kopp-kopp) a rokacsalad eddig meg elkerult, es nem is szeretnek igazan talalkozni vele, mert utalok rokazni. Az a legjopofabb benne, hogy engem mindig elkap a rohoges rokazas kozben...jo a humorerzekem, mi? :wink:

Adriana: szomoruan olvasom soraidat, remelem azert hamarosan yogyul majd lelked, kicsi fiad biztos kis vigaszt hoz majd eletedbe. Adja Isten, hogy hamarosan ujra tudj orulni az eletnek!

CsHeni: tedd felre a torokfajast, mennek a drukkok! :wink:

Panka, Kacsa: milyen gyorsan nonek a babaitok! Mar en is nagyon-nagyon kivancsi vagyok a kis Mazsolamra:)

A legrosszabb tunetem, ami az utobbi napokban kisert, az az (a cicifeszulesen es pisilesen kivul), hogy nem igazan kivanom a szexet... :cry:
Ugye ez nem tart sokaig? :oops: Mert akkor apara ervenyes lesz az, hogy " Éhes makkal az ember disznókat álmodik" :twisted:

NA, megyek, mielott raesik a fejem a billentyuzetre:)
KELLEMES HETVEGET, BABAILLATU ALMOKAT, JO HUNCUTKODAST NEKTEK!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Ja, meg valami: tudnatok-e olyan oldalt ajanlani, ahol megadjak a magzat mereteit, hetrol-hetre? Felkeszulve akarok Uh-ra menni:)
Koszi!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Nomi!

Általában az első trimeszter után ez el szokott múlni, de spec. Évinél akkor jött méginkább elő. Az első időkben az ember nyúzott, lestrapált, ezért nincs kedve huncutkodni, szerintem ez egy természetes védelmi reakció :wink: aztán, amikor már tuti bizti a dolog, akkor megjön az étvágy is.

tjuca
 
 


Sziasztok!!!

Azt hiszem, ma enyém az üveg pezsgő… :D Apa elment horgászni az öcsémmel, Kende babó másfél órás nyögdösés után alszik az én helyemen, annyira meg nem vagyok álmos, gondoltam, benézek, hátha napközben már nem tudok.

Adri!
Nagyon szomorú vagyok, hogy így alakult az életed. :( Remélem, rendbe jössz/jöttök!!! Utólag is boldog névnapot kívánok!

Mátra!
Hát azért én is bíztam benne, hogy anyukád egy kicsit tényleg megváltozik. Nem véletlenül mondják, hogy a vér nem válik vízzé… :roll:

Panka!
Hogy sikerült a férjednek a prezentésön? :D

Kacsa!
Igen, Győr gyönyörű város, bár azért létezik egy-két hely, amire ez a jelző nem illik… :roll:
Én is szívtam a MÁK-kal, két hónapig vártam a pénzemre, pedig baromi szükségünk lett volna rá… Ez a rohadt bürokrácia! :evil:

Timi!
Kristóf továbbra is szívtipró! És tiszta apja! :D Tündinek nagyon sok pusszancs, és drukk, hogy rendbe jöjjön!

Annácska!
Jó ez az olvasós kép… Peti is idejekorán érdeklődik a könyvek iránt! :D

Monyóka!
Lehet, hogy a férjed is érik a nagy feladatra? Remélem, igen! :wink:

Zsúka!
Hát akkor mindent bele!!!! 8)

Angie!
Légyszi írd be a talis táblába, hogy mi nem jövünk! :(

Nomi!
Az elején én sem kívántam, aztán közben meg féltettük Kendét (akit én is Mazsolának hívtam, míg nem tudtuk meg, hogy fiú :P ) és azért volt csak lájtos. Én inkább a vége felé voltam „éhesebb”, de akkor meg a nagy poci miatt volt nehézkes. No mindegy, megoldottuk… :lol:
Magzatméretekről: http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Pusszancs, és szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kedves Lányok!!! :lol:

Újra itt vagyok!! :lol:

MINDENKINEK köszönöm, aki gondolt rám, hiányolt, biztatott!!! Kép

Teknősbéka módjára bebújtam a páncélomba, és amíg sok mindent nem tisztáztam magamban/magammal, nem akartam előbújni. :oops:

Azt nem ígérem, hogy ezután minden nap jövök majd (és ha 5-kor vagy fél 6-kor kelek, akkor biztos óravázlatot írok vagy javítok...), de hetente jövök és írok!
Ti is nagyon hiányoztatok nekem, Angie sms-ei megírták a jó( :lol: ) és a rossz( :cry: ) híreket is.

Angie
Még egyszer (sokszor) köszönöm!! Kép

Most csak pici időm van írni, de mindenképpen írni szeretnék a nagy változásokhoz (Mátra, drága,:cry: Brill, Bogárka, Aniko, Dina, Bogica :lol: )

Mátra
Sokat gondoltam, gondolok Rád!! Higgyél benne, hogy lesz babád Neked is!! Kép

Brill, Nomibogár, Aniko Kép Kép Kép
Szívből gratulálok és nagyon boldog kismamaságot és egészséges, boldog babát kívánok Nektek!! :lol:

Dina, Dbogica :lol:
Gratulálok a babákhoz!!! Ti is beléptetek a topiknak „reménytadók táborába” – nagyon sok boldogságot kívánok!!
Kép Kép

Akiknek most nem írtam, pótolom majd, többször olvastalak Titeket eddig is, és még egyszer köszönöm, hogy megszólítottatok "páncélos magányomban" is. :P

Sok puszit küldök, vigyázzatok Magatokra!
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Jo reggelt mindenkinek! Kép

Adriana!
Nagyon szomoruan olvastam a soraid! :cry:
Teljes szivemből kivánom ,hogy rendeződjön az életed mihamarabb!
Utolag is nagyon boldog névnapot kivánok! Kép

Rolly! :D
Örülök,hogy jelentkeztél!
Köszönöm a jokivánságaid,jol esik!

Norwell! :D
Nagyon jo ez a lap amit Nominak megadtál!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Rolly!
Örülök, hogy előbújtál!Ezek szerint egy kicsit rendeződtek benned a dolgo.Ez nagyon jó! :D Várunk gyakrabban!

Nomi!
sex dolog nálam is így volt, meg ehhez jött a tiltás is a doki részéről, úgyhogy sok választás nem volt.De most kezd felébredni a láng, és azt kell hogy mondjam, sokkal intenzívebbek az érzéseim, másabb mint előtte volt.De ez nekem is csak most kezdődött, így a második harmadban.
Megnéztem én is a táblázatot, miszerint már 14 hetes vagyok, és babukám már 8 cm!Ez igaz is lehet, mert a múlt 7en pénteken volt 6.7 cm :D
Nagyon gyorsan nőnek, majd meglátod, és az idő is nagyon rohan.
A lényeg, hogy mindig csak azt csináld, edd meg, amihez kedved van.

Norwell!
Hát a beszámoló nem lett a legfényesebb, de tűrhető volt, nem volt belőle probléma.Most még intenzívebben fogja tanulni az angolt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Szerintetek változtassak a vonalzómon?Mert az most a tényleges korát mutatja a babának, de a dokik nem e szerint számolnak, és minden érték, vizsgálat az ő számításuk szerint megy.Az utolsó mensi első napjától.És így végül is csak 10 nappal több, mint a tényleges, fogamzástól szmámított idő, nem 2 héttel, mert a 11 napon volt pé-m.
Szóval?Változtassak rajta?Nektek milyen időt mutat?
Köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Szerintem érdemes megváltoztatnod a vonalzót, hiszen, az a mérvadóbb, ahogy az orvosod számol, meg így te is annyinak érezheted magad, amennyi valójában vagy, még jó, hogy nem a korát mutatja az embernek :twisted: Viszont, ha a vonalzódat változtatod, akkor érdemes a táblában is változtatást kérni :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nem akar elmúlni a torokfájás! Lázam nincs (kop-kop), kicsit érzem még az orromat meg a füleimet, de ennyi! Ugye nem kell kihagyni ezért ezt a hónapot? Ráadásul biztosan szépen érlelődnek a petéim is a closti miatt....

Kicsit el vagyok kenődve... Mert szinte mindenki beteg körülöttem, és veszem a C vitaminokat....A férjem szerencsére jól van :lol:

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Zsúka!
Érthető a zsongás!!! :wink:
Nagyon szorítok Nektek!!! Kép

CsHeni!
Jól tetted, hogy kértél időpontot! Ügyi vagy! Ne is hagyd Magad lerázni! :) Tudom, hogy nem szeretik az orvosok, a "félművelt" pácienseket..., de ezzel ne foglalkozz, Te vagy a fontos!!! :D

Juca, Panka, Angie, Aniko!
Köszi a nyugtatást! :)
Tegnap nagyon ráértem agyalni :lol: ... Ma már jobb a helyzet! Kép Ha "csak" annyira akar maradni a Csodánk, amennyire jönni akart, akkor nem lesz gond! :wink: Ha meg menne, úgysem tehetek semmit...
Egyébként alapból pisis vagyok, így ez nem tűnik fel... Viszont puffadok...(+ vonzatai :lol: )

Rolly!
Végre! :D Üdv újra! :D
Köszi a gratulációt (Angie átadta ugyan :) ) és a jókívánságot! Remélem, hamarosan viszonozhatom! :wink:

Panka!
Sztem is változtass a vonalzón! :D

Mátra!
Jók az aranyköpések..., de én szívesebben olvasnék Rólad. :)

Jucmuc!
?

Aniko! (és Mindenki :D , aki még nem ismeri!)
Jó nézelődést! :D
A telefonban ígért National Geographic "oktatás":
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!
Köszi, már javítottam is.Bocsi, akit megtévesztett :oops: :oops:
Amikor csináltam még nem voltam dokinál, és vhogy utánna is így maradt. :? Csak most gondolkoztam el rajta :?
Elég lüke vagyok :lol:
Így azért mondjuk egy kicsit jobb, mert már kevesebb van hátra :wink:

Heni!
Szerintem azért nyugodtan próbálkozhattok, a nátha nem nagy betegség, max. enm jön össze, de ha mégis, nem lesz semmi baja szerintem, mert kb. 1 hét mire beágyazódik, addig csak lebeg a méh felé, és nincs a vérkeringéseddel összekötve.Remélem jól mondom, de szerintem így van, és nem lehet baja.Na meg ennyit ki kell bírnia :wink: , ez a kiképzés első lépése :wink:

Ma átmentem mormotába, és már a téli álomra gyúrok, ui. reggel fél 8-kor ébredtem, és kb. 10-14.30-ig aludtam tovább :oops:
Pedig már azt hittem elmúl ez az alvós korszak, és már 2 napja nem aludtam napközben.Úgylátszik most lett meg a böjtje :lol:

Kellemes du. , mi megyünk egy kicsit vendégeskedni a szoboszlói rokonokhoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Anikó!
Javítottam a vonalzómat, te meg javítanál a táblában e szerint?Ma vagyok a 14. héten.0. nap.
Köszi.

Mégsem megyünk vendégségbe, majd csak holnap :(
De cukiba azért is elmegyünk! 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! :D
Már javitottalak is! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill!
nagyon szuper a "mozi", majd megpróbáljuk vhogy megszerezni a DVD-t!Köszi a tippet!

Sehol senki???Csak magamban motyogok itt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt! Kép

Aniko, Brill, Panka :P
Köszönöm a szíves fogadtatást!!!

Azért is olyan jó hozzátok tartozni, mert ha hetek múltán, tékozló fiú módjára( :oops: ) visszatér valaki, örömmel fogadjátok, nem szemrehányásokkal: Hol voltál? Mit csináltál? Stb
Szerintem ezért is vagyunk itt a topikban ilyen sokan, mert mindenki érzi ezt a szeretetteljes, baráti légkört. :P

Angie
Az sms-ben megígért privi helyett csiga lassúsággal ugyan, de elkészült a Kép

Szép vasárnapot kívánok Mindenkinek! Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt!

Itt vagyok, jól vagyok, olvasó módban, délután jövök és írok sokat-sokat, de most nem tudok. Majd mesélek.

Puszi
mátra
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon nincs itt senki.

Tegnap voltunk sétálni(meg ma is :D ), és legalább 6 ikerbabakocsis családot láttunk!Nem tudom mi van itt Debrecenben, a levegőben, cagy a vízben, de feltűnő volt, hogy nagyon sokat láttunk.

Itt nagyon kellemes az idő.

Mátra!
Már du. van! :wink: Vagy esti mese lesz? :lol:

na lépek, mert kell Tominak a gép. :evil:
Gondolom most mindenki kihasználja a szép időt, és nem netezik :D Nagyon helyes, ki tudja meddig lesz még jóidő.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, kölyci alszik, apa Forma 1-et néz, enyém a gép!
Túléltem a pénteki fogorvost, egy fogat tömött, és még egyet fog majd, és akkor rendben tudhatom a számat. Most olyan büszke vagyok magamra!

Juca!

Még nem is gratuláltam Kinga fülbevalójához! Hogy viselte a tortúrát?

Anikó!

Jól esett, hogy büszke voltál ránk! És hát igen, tényleg megmondtad, hogy előbb-utóbb rendeződik a Dóri félőssége :) Úgy örülök neki. Azért nem tökéletes még, de nagyon jól halad :)

Timi!

Gratulálok Kristófnak a féléves szülinapjához! Abszolút egyetértek az előttem szólókkal, hogy eddig is nagyon szép volt a nagyfiú, de most különösen édes :)

Angie!

Köszi a hiányolást, tudtam, hogy te leszel az, aki megkérdezi majd :) Aranyos vagy :)

Zsúka!

Megkaptad a tüszőrepesztőt?

Rolly!

Nagyon örülök neked! És tényleg, ebbe a társaságba hosszú idő után is úgy lehet visszajönni, mintha tegnap írtál volna utoljára. Szerintem nem sokan vannak közöttünk azok, akik még sose léptek le hosszabb-rövidebb időre, vagy legalábbis nem fontolgatták ezt. Én is leépítettem magam egyszer (már jó rég) de nem bírtam 2-3 hónapnál tovább...

Mátra!

A gyerekem túlélte a répát... Sőt, ízlett neki...

Na, emlékezetből ennyi voltam. Majd igyelszem még jönni! Pusszancs!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzet jelentés, mert vendégeket várunk.
Kihasználjuk még a jó időt Kép
Amúgy meg teljesen magam alatt vagyok :( 1cn :cry:

Anikó!
Légyszi javíts a táblában 1cn. Köszönöm.

További szép napot!
Puszi Lányok Holnap jövök!

Kép
Kép
Ági279
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?