Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu,
szegény, ez nagyon rossz lehetett :( Mekkora bunkó doki! Azért egy nőgyógyász is tán felismer egy petezsákot a monitoron :evil:

Kitartás hétfőig!!!
angel37
 
 


Hú, inszemhez, én úgy tudom, meddőségi kell, de olyat már hallottam, hogy natúr inszemet csináltak sima kórházban is. Azt hiszem olyankor nincs spermaelőkészítés, csak benyomják a cuccot, de erre nem vennék mérget.

Viszont az 5M/ml sztem lombikhoz elég csak (de nem akarok huhogni... mindjárt utánanézek) :oops: Szal sztem lehet, hogy jó volna egy időpont a Kaáliba, végülis sok leleted megvan, nem kéne ott már sokat vizsgálódni!

De ha jól emlékszem Beuéknál és Móniáknél is hasonló gond volt, és mégis milyen jól sikerült! :)
angel37
 
 


Angel!
Igen tudom hogy ez csak lombikhoz elegendő,a doki szerint fel lehetne turbózni a kis "lurkókat" és akkor befecskedezni,az én dokimon múlik már.Én azért még reménykedek hátha mégis megpróbálhatjuk.
Igen Beuéknál is ez volt a gond,nekik segített a closty,nálunk még nincs eredménye.De úgy tudom 72 nap kell a kiskatonáknak egy ilyen kúra után.Nekünk még 1 hónap telt el az utolsó szem óta.

Kép
breni
 
 

 
 

OK, értem!

Most közben próbáltam nyomára akadni, de nem találtam, csak olyat láttam most, hogy min. 12M összspermaszám kell az inszemhez. Úgyhogy ha van 3mililiterje apának, akkor az is megvan! :wink:

Ja, felturbózva meg mindjárt más! :wink:

Próbáljátok az inszemet, mert lénylegesen kevesebb macera, mint egy lombik! Ha van esély úgyis, akkor feltétlen érdemes!
angel37
 
 


Az van a papírján hogy 5M/ml, 25 M/ejaculáció és 5 ml az össz mennyiség.
Na majd kiderül,ha haza jön a dokim.Addig felesleges rágódnom rajta. :?

Kép
breni
 
 


Na igen 5x5 az 25! Szal inszemhez ez alapján bőven jó! :lol:
angel37
 
 


De nem tudom miért van az hogy nem az ejakulációs mennyiséget nézik,hanem hogy 1ml-ben hány millió sejtszám van.

Kép
breni
 
 


Hmm, mert így van megállapítva (WHO), gondolom megvan az oka... most csak tippelni tudnék, hogy miért, de értelmesen nem tudnám leírni! :oops: :D

Mesterséges dolgoknál meg úgyis kicsit máshogy van, ott úgyis kiszűrik a legjobbakat a csapatból, és őket küldik harcba! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Jaj Csucsu!!!! Sajnálom,hogy ilyen marha :evil: dokit fogtál ki!!! Pihizz sokat-sokat hétföig!!!!!!

angel37:
köszi az együttérzést, mostmár hatott a fájdalomcsillapito, nem fáj már annyira a fülem.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Helló Lányok!

Ági! :(

Nekem 7 cn. van ma. Mi most egyelőre leállunk a dologgal, nem is nagyon fogok jönni.

Nagyon drukkolok mindenkinek itt a topicban! Hajrá Lányok! :)

Csucsu!

Brutál amit írtál! :(

Betti
betti73
 
 


SZÉP JO REGGELT MINDENKINEK!!!!! :D

Dobnák egy görbét, aki tud kérném szépen segitsen! Tök hüje vagyok még. Nem tudom kibogozni... :(

Köszi szépen elöre !!!http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a64dac08fe968b0d309df9171c6a6771_071013_071027_1193443200_.png

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na ügyi vagyok mi? :( :oops:

na mégegyszer hátha ez jobban sikerül:http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a64dac08fe968b0d309df9171c6a6771_071013_071027_1193443200_.png

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Üdv!

Betti,
ez mit takar? Gondolom védekezni azért nem fogtok... :?
Azért ha mégis benéznél, és eetleg felénk jártok Bendivel... :wink:

Márti,
a pé-t talán egy nappal későbbre tenném, viszont a progifázisos hőd kicsit alacsonyka... Már ha megvolt már pé... Milyen hosszú ciklusaid szoktak lenni?
angel37
 
 


Köszike Angel37!
A ciklusaim általaba 27-28 naposak, viszont nem tudom, hogy a pecsételgetést is bele kell szamolnom a piris ciklusba? Mert ha igen, akkor a peteérést 2 nappal hátrébb tolja.
Ami a progiszintemet illeti, hát azt tudom, hogy nem vagyok tul gazdag :wink: ezen a téren. Amikor a Roberten dolgoztunk a nödoki akart adni progipotlot, de mire visszamentem már amikorra programált, nem volt szükség.Endokrinologus megvizsgált és azt mondta, ilyen eredményekkel lehetetlen teherbe esni(magas prolaktin, alacsony progeszteron,stb...) közbe már ott lapult a kis drágám a pocimba. :D A nödokim is nagyot csodálkozott...
Azota nem voltam vérvizsgálaton, Hunor a 2. probálkozásra összejött.Most meg kiváncsi vagyok a 3.-elött, hogy müködök :? :? De nulla vagyok, ami a diagrammokat illeti :oops: :(
Na, jo hosszura sikeredtem.Bocsika :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Még kérdeznék valamitÉ a palástfü meg cickafark teát, mikor kell inni?Melyiket kell ciklus elsö felében, melyiket a másodikban?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A pecsét nem számít! Ha full megjön az az első nap!

Hááát, ha ilyen hormonértékkel is sikeres voltál már kétszer, akkor simán jöhet a 3.! :wink:

Én úgy tudom, hogy cicka pé-ig, palást pé után, de vki keverve issza 1-1 arányban.
angel37
 
 


Kösz szépen az infot angel37

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu hogy vagy???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F.márti: Köszönöm jól. Egy egy csepp van már csak. remélem hétfőn én leszek a világ legboldogabb embere. Addig meg még 2-öt kell aludni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Örvendek, hogy mulik a barnázás, továbbra is szoritok nektek!!!Már csak egyet kell aludni :)

Nálunk megint kezdodik a köhogés és taknyolodás, még ki sem másztunk belöle rendesen... :( :( Egymásnak adogassuk.A gyerekek kezdték, apjuk folytatta, átadta nekem, ma meg megint a fiuk kezdik....nnna, ez van...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F. márti: Nálunk a köhögés és az orrfolyás még be sem fejeződött. A lányom 1hét alatt átvészelte én viszont 3hete brutál módon köhögök ami néha már bocsi de hányással végződik. Az orrom folyamatasona folyik. Szóval nem tudom ez attól van így , hogy a lelkem is megvan tépázva vagy csak alapból vagyok ilyen gyenge.
De bánja fene ha ma azt mondja az orvos a pötyöm nőtt és már lát ott babót akkor nem is érdekel.
Javulást nektek!

Kép
csucsu05
 
 


JO REGELT MINDENKINEK!!!


Köszi csucsu! Az éjszaka én is annyit köhögtem, hogy azt hittem átköltözöm a nappaliba, ne zavarjam a párocskám.A hasam is fáj már bele!!! :(
Én ugy tudom, hogy egy terhességnél a szervezet sokkal érzékenyebb és gyengébb lesz.Ugyhogy lehet ez az oka, amiért nehezebben lábalsz ki belöle. Persze tévedhetek :)
Hányra mész ma dokihoz?
Kivánom, hogy csak jókat mondjon!!!!!!!!!!!!
Neked is jobbulást!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!

Beuka!
ISTEN ÉLTESSE AZ 1ÉVES NAGYFIÚT!!!!!!! :D
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát sajna nincs jó hirem.A kiscsucsu nincsen már meg. Hétfőn derül ki kell e egügyi kaparást csinálni. Sajna ez van.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Nagyon nagyon sajnálom!!! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csucsu!
Jaj istenem! :(
Nagyon-nagyon sajnálom.

Kép
breni
 
 


Jaj Csucsu!!! Nagyon -nagyon sajnalom!!! :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mi lett , kihalt ez a topik???
Biztos én üldöztem el mindenkit :oops: :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Csucsu Nagyon sajnálom :cry: :cry: sok so kerőt Neked!

Ancsa Köszönjük szépen!!!

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Bocsi Beuka!
Azthiszem egyidöbe irtunk :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!!

Még élek,csak alig van idöm géphez jönni !!!

Csucsu!
Nagyon nagyon sajnálom!!! :cry: :cry:

F.marti!!
Ne hülyülj nem miattad nem irnak ,csak szerintem mindenki idöhiányba szenved!!

Beuka!!
Botinak Boldog Szülinapot"kicsit késve ezer bocs :oops: :oops: :oops: "

Hajny!!
Még egybe vagy??MI a helyzet??

Reni!!
Nálatok mi a helyzet?Jol vagytok??
Képzeld ez a hónap tuti nem lesz nyerö mert a párom tiszta beteg volt a napokba (lázas és fájt a torka):cry: :cry: De most hiába van jobban ,azért nem hiszek hogy sikerült!!Pedig olyan szép tojásfehérjém volt pár napig,és éreztem a hasamon a szurkálást!! :lol: :lol:

Mindenkinek további szép napot !!
Ma voltunk a temetöbe is ,baszus mennyien voltak !!

Sziasztok!!
Pusza!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt most loptam:

Megszülettünk, 2007. 11. 02. 00.08-kor! Dorottya Emma 3700gr 52cm, és imádja a hasát már most!

GRATULÁLUNK O.KRISZTI!!!!!! Jó egészséget, és sok sok tejcit!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Megint én :oops: :oops: :oops:

Kép

Márti Ha szeretnél bekerülni a táblába, a következtő adatok kellenek:
mióta próbálkoztok, hanyadik ciklusnapon vagy ma, milyen hosszú a ciklusod, életkor (születésnap) esetleg ha van, megjegyzés.
Köszi.

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Bocsi, egy kis helyesbítés. 24 éves vagyok. Még 13 napig. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szomszéd asszony(Okr)!
Hatalmas gratuláció!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sok-sok tejcsit és nagyon jó egészséget kívánok nektek!

Beuka!
Esetleg annyit átírhatsz,ha lesz időd,hogy closty már nincs.Káali maradhat.Apával már nem tudnak mit csinálni.El kell fogadnunk,hogy ennyi van és kész.
Köszike

Keditke!
Köszi jól vagyunk.Úgy látom egy napon vagyunk.:) Nekünk ma még rá kell startolnunk.Tegnap éreztem szúrkálást.

Kép
breni
 
 


Kriszti,
HATALMAS GRATULA A KIS DOROTTYA EMMA CSALÁDJÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D
potter_76
 
 


Sziasztok!!


Kriszti!!
Hatalmas gratulla :D :D :D !!

Betti!!
Azért néha nézzél be hozzánk !!


Reni!!
Nagyon izgis hogy egy napon vagyunk,remélem elkaptad apát :wink: :wink:!!
A páromnak, még mindig kapar a torka ,elegem van ebböl a hülye idöböl!! :evil: :evil: :evil: Én bezzeg kicsatanok az egészségtöl(kopp-kopp gyors le kopogtam)!!Hu de szorakozott vagyok ma reggel
:lol: :lol: :lol: !!

Csucsu!!
Remélem jobban vagy egy kicsit !!

Holnap megyek leltározni,szerintem ki leszek ,biztos sokáig leszek!!Pár napig nem lesz eröm irni!!

Pusza!!Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én csak most csatlakoztam fel az oldalra, egy nagyon jó barátnőm tanácsára. Nagyon jó lenne, hogyha valamelyikőtök tudna nekem segíteni. A helyzet a következő, másfél évvel ezelőtt a férjemmel elhatároztuk, hogy kisbabát szeretnénk. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és láss "csodát" azóta abszolút nincs spontán mensim. Ha a nődoki ad erre való gyógyszert arra reagálok de egyébként semmi.
Voltam endokrinológiai kivizsgáláson, de ott az összes eredményem értékhatáron belül van. Hüvelyi UH-n látszik, hogy nagyon-nagyon sok apró kicsi ciszta van mind két petefészkemben. Szedtem Merckformint is de nem igazán hatott.
Valaki valamilyen tapasztalattal, esetleg tanáccsal tudna élni? Vagy szakdokit ajánlani?

Előre is köszike!


Timi
gyorfitimi
 
 


Keditke!
Mi megtettünk mindent a cél érdekében.Most nyugis ciklusom van,igazán nem foglalkozom most azzal hogy sikerült e.Most ilyenem van.Hála.:)

Üdv.Timi!
Sajnos semmi jót nem olvastam rólad.
Azon viszont nagyon csodálkozom,hogy a dokid hogy hogy nem segített még hogy legyen mindig menszid.Vagy ez annyira komoly hogy nehezen tudnak rajta segíteni?Bocsi de nem tudom.
A sok ciszta az nem PCO-t jelent?A dokid mit mondott erről?
Nekem is volt engem műtöttek ezzel.Hála sikerült,azóta 30 napos ciklusaim vannak és peteérésem is van.(Nálunk más miatt nem jön össze)Persze nem azt mondom a műtét a megoldás,de a ciszták is okozhatják a menszi kimaradását.Nekem műtét előtt 40-50 napra jött meg.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Gyanakodott a dokim a PCO-ra de az endokrin kivizsgálás nem igazolta ezt a betegséget.
Nekem nem 40 -50 napra jön meg, hanem egyáltalán nem. De ha kapok Norcolutot akkor arra úgy reagálok, ahogy a nagykönyvben meg van írva. De most egy picit szüneteltetjük a dolgokat. Várjuk a karácsonyt, és az új évben új lendülettel vágunk neki. Remélem, addig sikerül itt gyűjtenem tapasztalatokat, vagy tippek szereznem.
Egyébként a laporoszkópiás műtétről beszélsz?


Üdv

Timi
gyorfitimi
 
 


Timi!
Igen laparom volt.

Kép
breni
 
 


Timi,
érdemes lenne egy meddőségi klinikát felkeresned szerintem. Kaáli, Forgács, BMC, ezek bpiek, és vannak is ilyen topikok. Biztosan lenne diagnózis is.
Mielőtt elkezdted szedni a tablettát volt mensid, és készült UH?
potter_76
 
 


Azért ez a PCO sajna elég valószínű, pláne ha van egyéb tüneted is. De kezelhető.
potter_76
 
 


Nekem is ha jól emlékszem akkor a 6.-7. UH-on vették észre a sok apró cisztát.Annyi tünetem volt hogy mindig sokára jött meg,kb 35-40 napra.Amúgy más minden oké.

Kép
breni
 
 


Sziasztok

Én VkHajni férje vagyok.

Szeretném tudatni mindenkivel, hogy ma 19 15 kor megszületett Eszter nevű lányunk.
2610 gramm 48 cm

Mindketten jól vannak, És Hajni üdvözöl mindenkit
Kép
jackdaniels
 
 


Hááát, ennyit a megérzéseimről: TUDTAM, h be kell néznem!

HAJNIIIII és SANYI,
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek a csöpp babácskátokhoz! Sok-sok tejcit Eszternek, és MINDEN JÓT kívánok a kis családotoknak! :D :D :D (folyik a könnyem... :oops: )

Eszter,
Üdv itt kint a nagyvilágban! Nőjj nagyra, pici lány! :D

A többiektől bocsi, jövök majd még 7végén!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Széééépséges ez a lányka! :D
És nem csodálom a gyomorégést, van haja a csajszinak! :wink:
Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Sziasztok!!

Most készülök dolgozni,és éreztem hogy be kell néznem :lol: :lol:

Hajny!
Nagyon sok boldogságot kivánok,és tényleg milyen szép haja van Eszter babának :wink: :wink: gratulla hozzá!!

Kata!
Jo hogy benéztél,mi vam veled olyan ritkán irsz?? :cry: :cry:

Képzeljétek tegnap volt egy-két csepp barni,hát megörülök :evil: ,még korai egy kicsit!
Na mennek mert hátha elkések!!

Sziasztok!!

Pusza!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: