Új privát üzeneted érkezett!

Milyen jó egyeseknek, hogy még két hetük van a kezdésig..mi 6-án már megyünk..hüpp-szip...

Gyerekek, kis lépés az embernek, de nagy lépés nekem, beiratkoztam KRESZ-re...úgyhogy vigyázz Pest, jövök...

Jeanner: már nem nyaralunk sajna...itthon vagyok...és telefont keresek gőzerővel:) Már egy hetet elcsesztem vele..mondjuk mindig csak napi 1 órát..de kezd körvonalazódni..

Csip: oksa: akkor majd megbeszéljük, hogy mikor-hogyan mehetek hozzád. nagyjából 3 hét még, szóval ráérünk, csak érdeklődtem:)

Gabi:jaja, én is nagyon örülök, hogy most így érkezett a Mikulás, és legyen igazad, hogy hamar összejön a babó..

amúgy sajna még nekünk is várni kell, mert Jeannerrel egyetemben, én sem szeretnék vizsgaidőszakban szülni...főleg nem az államvizsgák között...de már nem sok van:) ez a két hónap is elröppent a következő kettő is gyorsan fog..főleg, hgoy annyi a dolgom, ki sem látszom belőle...diploma+jogsi+egyetemre bejárás..fun:) lehet kicsit túlvállalom magam...:)

mi volt az uh-n lányok? oly izgatott vagyok...

amúgy szerintem a misszionárius a legjobb babaügyileg..sajnálom, mert én szeretek felül lenni :oops: :D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="bejni"]a írta:bejnimúgy szerintem a misszionárius a legjobb babaügyileg..sajnálom, mert én szeretek felül lenni :oops: :D:D

:wink: :D :lol: :lol:

HAJRÁ JOGSI! :D
belani
 
 


Sziasztok,micsoda kérdése..sajna én ebbe nem nagyon tudok beleszólni,mert nem tudom :oops: de majd ha megtörténik igérem elárulom nektek :P

Amúgy nincs semmi itthon esz a fene,már nagyon nem tudok mit csinálni magammal... várom a hétföt,meg a szombatot is kiváncsi leszek unokatesómék milyen ötleteket "loptak" a lagzinkból.(ugyanis most lesz a lagzija)

Én arra gondoltam megkérdezlek benneteket mit szóltok ahhoz ha majd egyszer már mind babásak leszünk,akkor találkozzunk és megbeszéljük a dolgokat.
Mert elárulom nekem páromon kivül senkim Pesten(összes barát-rokon otthon szombathelyen)Igy nem nagyon járok sehova,és barátaim sincsenek mióta itt élek 2 éve :(
Vendég
 

 
 

[quote="lanyus"] írta:lanyusn arra gondoltam megkérdezlek benneteket mit szóltok ahhoz ha majd egyszer már mind babásak leszünk,akkor találkozzunk és megbeszéljük a dolgokat.
Mert elárulom nekem páromon kivül senkim Pesten(összes barát-rokon otthon szombathelyen)Igy nem nagyon járok sehova,és barátaim sincsenek mióta itt élek 2 éve :(


nekem ez egy kicsit problémásabb, Dávidka baba miatt, de benne vagyok.

ti hol laktok???
belani
 
 


Lanyus: abszolút támogatom az ötletet:) nem jó, ha nincs senkiid:( Ti mikor álltok neki a babózásnak?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Én is benne vagyok, tényleg a táblázatba be lehetne azt is írni ki hol lakik...Mit szóltok???

Én Budapesti vagyok és azon belül a XIII kerület :D
csip-csip18
 
 


Igen szerintem is jó ötlet.
Tudom hogy itt van Laci és tényleg mindent elmondunk egymásank,és mondhatom hogy nem csak a férjem hanem a barátom is ...de egy lány más...
értitek mire gondolok...
Neki is megvan a maga szórakozása,focizik hetente 3szor,én meg ugy kapcsoldom ki hogy hazajövök a munkából és nekiállok fözni vagy takaritani.Úgy érzem ehhez még fiatal vagyok hogy ennyire begubozzak,de az is tény hogy nehezen barátkozom... volt egy 10 éves barátságom és a barátnöm nagyon csúnyán kibabrált velem...ennek okából nehezebben nyilok meg.
De tényleg jó lenne összejönni,beszélgetni..kitárgyalni a apsikat...és milyen jó lenne majd a babóknak együtt társaságban nönének:)

Mi a IV kerületben lakunk,újpesten :)
Vendég
 


[quote="lanyus"]M írta:lanyusi a IV kerületben lakunk,újpesten :)


egy köpésre vagy tőlem :D

pontosabban csak az M0-son kell átmennem :)

Óbuda-Békásmegyer, mi itt lakunk. Budakalász határában.
belani
 
 


Lanyus: Tőlem is kt percre vagy :D Metroval pár megálló :D

Belani: hozzád meg csak a híd vezet :D Mamám Óbudai egyik ismim meg Békási :D :D :D
csip-csip18
 
 


BP XI. kerület :) tőlem sajna messze vagytok...ajaj..:)

Lanyus, tényleg fiatal vagy még ehhez...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


[quote="csip-csip18"]L írta:csip-csip18anyus: Tőlem is kt percre vagy :D Metroval pár megálló :D

Belani: hozzád meg csak a híd vezet :D Mamám Óbudai egyik ismim meg Békási :D :D :D


hm, esetleg nem ismerhetem? :) (itt nőttem fel békáson)

lanyus hol nézhetek esküvős fotókat rólatok? :oops: :oops: :oops: :D
belani
 
 


Nem tudom lehet ismered őket egy család 3 gyerekkel :D Az anyát Esztinek hívják...Na????Ja és kutyájuk is van kopasz mesztelen :D kettő is :D Na????
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]N írta:csip-csip18em tudom lehet ismered őket egy család 3 gyerekkel :D Az anyát Esztinek hívják...Na????Ja és kutyájuk is van kopasz mesztelen :D kettő is :D Na????


passzolok :D
belani
 
 


:D
csip-csip18
 
 


Belani: pozitív a teszted, abszolúte…. :D
Egertől voltunk nem messze, Verpeléten.

Csip: én azt hallottam hogy akció után gyertyaállás, vagy derék alá kispárna … hátrahajló méhnél segít, amúgy meg kutya póz.

Bejni: jogsi :D :D Lesz saját autód is?

Lanyus: hozzánk közel laksz, mi újpalotán lakunk. Újpesten van a dokim is a Rózsa utcában, barátnőm is ott lakik, régen a nővéremék is. Ismered az Arzenál pékséget? Mikor arra megyünk, mindig bemegyek kalácsért és kenyérért, isteni finom!!!!
Vendég
 


Na pont most akartam írni, hogy hun vagytok :D Citrin megelőzöt helyes :D

Na jó nagy tömeg lett itt nálam pillanatok alatt mindenki egyszerre szeretett volna jönni szolizzni....Na meg lett a keresésem gyümölcse, telefonnal kapcsolatban....
Csak van egy kis dolog...Fekete...Szerettem volna valami más színt, mert fekete meg fehér a mostani mobilom és a fekete a régebbi azt cserélném le, de úgy látszik csak fekete lesz...nem más színű...mert sajnos nem gyártanak, más színűben :(
És mien szerencsém van???Csak 35000 forint, ja és most a Pannonál akciós is, Én meg Pannonos vagyok, szóval még jól is jönne ki, mert most szerettem volna tarifát is váltani a Pannonál, mert valami kurva szarban vagyok, vagy előfizus lenni, hát most majd az leszek :D
Jó lett volna ha bordó, mert nagyon tetszik mg a SamsungS5230 bordóban is...Hát még lehet az lesz, nem tom...
Meg Gps is szerettemm volna, de nincs benne, sebaj, végül is mindig hozz vissza engemm a párom, ahova meg megyek azt meg tom fejből :D

No hoztam azért képet róla :D

Kép
csip-csip18
 
 


De jó hogy ilyen sokan itt vagytok,ez tök jó,igy tényleg egyszerű lesz ha talizunk majd...
citrin igen az arsenáltol kb 2 percre lakom ,nagyon jó kis pékség,holnap is oda megyek reggeliért:)

Belani tök jóakkor majd össze tudunk futni(persze mindenkivel)
az esküvös képeket meg ugy tudod megnézni,ha privátba elküldöd a neved ,hogy iwiw-en megtaláljalak és bejelöllek,mert csak ismerös láthatja a képeket:)

Jaj csajok,nektek nem jó érzés hoigy egy köpésre irogatunk egymástól????
Vendég
 


[quote="citrin"]B írta:citrinelani: pozitív a teszted, abszolúte…. :D
Egertől voltunk nem messze, Verpeléten.

..........

Lanyus: hozzánk közel laksz, mi újpalotán lakunk. Újpesten van a dokim is a Rózsa utcában, barátnőm is ott lakik, régen a nővéremék is. Ismered az Arzenál pékséget? Mikor arra megyünk, mindig bemegyek kalácsért és kenyérért, isteni finom!!!!


köszi a megnyugtató választ :D

Egert imááádom, és persze környékét is :D

Újpalotára jártam szülésfelkészítőre, a Nyírpalotai útra, és Újpesten laktam albiban fél évig, Rózsa u. és környékét is ismerem :D :D
belani
 
 


jaj amúgy a babázásnak december 1töl állunk neki,már nagyon várom. Olyan kiváncsi vagyok mikorra jön össze a baba:)
Remélem nagyon hamar!!!!
Már párom is szeretne apa lenni,elmúlt 30 már gondolkodik:)
Én meg ,,,,hát bennem már jó rég óta bennem van az anyai ösztön,talán túl hamar is jött:)
De nagyon várom hogy babázhassak,vigyem sétálni,öltöztessem szép ruháécskákba(persze ha lány lesz,ha fiu majd apjuk megadja a focista izlést neki:)
De tény én nagyon szeretném ha hamar jönne a a gólya,és ezért nagyon sok mindent tettünk.
Hát ugye letettem a cigit,ami 7 évig meghatározta az életem,gyakrabban eszem gyümit...próbálok nem stresszelni:)
És hát...ami döntö,összekötöttem azzal a férfival az életem akinek szülnék egy babát:)

Igy is nem is meséltem a volt anyósa páromnak irogatott nekünk pont nászúton...
Hogy sok boldogságot kiván mindkettönknek...nah több sem kellett elküldtük a fenébe(nah jó szebben)
megirtuk neki hogy köszönjük de nem kérünk a gratuláciobol,és hpogy ez csak a Mi családunkra tartozik...nyanyus vette a lapot azóta sem irt,és remélem többé nem is fog,mert látom páromon mennyire haragszik az exe családjára...

Após a hétvégén meg elkezdett pityeregni,hogy a válása után nem gondolták volna hogy Laci ujra boldog lesz és tud ujra mosolyogni:)
Azt mondta teljesen megváltoztattam,és átformálktam(jó értelemben)
Mig az exévelk volt,anyjával apjával nem beszélt nem ment haza aludni,mindig máshol aklud csak ne ott kelljen.
Kerüklte öket.
Miota elvált és mellettem ujra magára talált ujra látom hogy egy csslád lettek,és olyan jó érzés mikor após anyós ott van és látják szívböl enevetni ujra a fiukat:)
Nekem ennék nagyobb elismerés nincs,mint hogy észreveszik rajta azt hogy boldoggá teszem a fiukat.
Jaj csajok bocs. Kicsit csöpögös lette,de nincs kinek elmondani(anyumon kivül) és olyan jó itt kiönteni a szívem:)
Vendég
 


[quote="lanyus"]B írta:lanyuselani tök jóakkor majd össze tudunk futni(persze mindenkivel)
az esküvös képeket meg ugy tudod megnézni,ha privátba elküldöd a neved ,hogy iwiw-en megtaláljalak és bejelöllek,mert csak ismerös láthatja a képeket:)

Jaj csajok,nektek nem jó érzés hoigy egy köpésre irogatunk egymástól????


küldöm priviben a nevem :D

dehogynem jó érzés :D erről nekem ez jut eszembe: KICSI A VILÁG :lol:

csip, tök jó ez a telcsi!!!!!!!!!!!!!
belani
 
 


ma délután is LH teszteltem, pozitív :wink:
belani
 
 


vihar közeledik, most értünk haza vásárlásból.

Budakalász-Cora parkoló, fél órával ezelőtt, nagyon durva! :shock: :? :(

Kép
Kép
belani
 
 


Húúúúúú ebböl lesz valami,csajok itt újpesten kajak sötétség van,én meg egyedül vagyok apa dolizik:(
Utálom a viharokat:(


Igen-igen jó mondás,de hogy ennyire...:)
Vendég
 


Belani ment a jelölés iwiw-en!!!
Vendég
 


[quote="lanyus"]B írta:lanyuselani ment a jelölés iwiw-en!!!


visszajelölés ment.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS CSODASZÉPEK VOLTATOK, VAGYTOK! GRATULÁLOK :D
belani
 
 


Köszönjük szépen :oops: :D :oops: :D :oops: :D
A Te kisfiad is gyönyörű :D nem panaszkodhatsz... szép család vagytok!!!!
Vendég
 


[quote="lanyus"]A írta:lanyus Te kisfiad is gyönyörű :D nem panaszkodhatsz... szép család vagytok!!!!


Köszönjük :oops: 8) :D :wink:
belani
 
 


Ugy látszik senki nincs itt rajtunk kivül Belani...
Hova tünhettek a többiek????

Akarsz valamiröl beszélgetni ????
Vendég
 


Itt már vihar van volt :D közben takarítok és lasan zárok :D

Juhhhhhhhéééé Hétvége!!!!!!

Sziasztok :)
csip-csip18
 
 


[quote="lanyus"]U írta:lanyusgy látszik senki nincs itt rajtunk kivül Belani...
Hova tünhettek a többiek????

Akarsz valamiröl beszélgetni ????


hát, holnaptól jön a rossz(abb) idő, hátha ők is jobban a gép elé ülnek :D

beszélgetnék én, nagyon szívesen :D
de mindjárt fürdetési idő, tehát nem mindig tudok gép előtt ülni.

Akkor feldobok egy témát, MINDENKIHEZ szól :D :

Ki, melyik kórházat szemelte ki, ahol szülni szeretne? :D


Kezdem én, SOTE II-n született ugye Dávid. Hát a körülmények a kórtermekben nem 5csillagosak... de elviselhetőek, amin nagyon meglepődtem, hogy mindegyik kórteremhez saját fürdőszoba+wc tartozik, ami nagyon szépen fel van újítva, és kulturált, tiszta.
Maga a szülőszobával meg voltam elégedve, felszereltség is 100000%-os. Szerintem.

Amúgy második babánál valószínűleg a Margit kórház lesz, mint szülési helyszín :D vagy ha maradok a mostani, speckós dokimnál, akkor visszamegyek a 9. kerületbe, az István kórházba.

Regény befejezve :D bocsi

(amúgy sorry, ma jó napom volt, férj is már du. 2-kor itthon volt, munkahelyén áramszünet volt, így többet tudtam netezni...)
belani
 
 


Hát én mivel vidéki vagyok,nem nagyon tudom,hogy egyáltalán Pesten fogok e szülni,vagy vidéken vagy magánkorházban,meséltem régebben mükörmösöm magánba szült és 100 an támogatja hogy én is oda menejk....
Majd meglátjuk,tudjátok pénz beszél,meglátjuk hogyan állunk majd,mert ha uj pecót veszünk nem hiszem hogy magánba kéne szülni több százezerért.
Vendég
 


[quote="lanyus"]H írta:lanyusát én mivel vidéki vagyok,nem nagyon tudom,hogy egyáltalán Pesten fogok e szülni,vagy vidéken vagy magánkorházban,meséltem régebben mükörmösöm magánba szült és 100 an támogatja hogy én is oda menejk....
Majd meglátjuk,tudjátok pénz beszél,meglátjuk hogyan állunk majd,mert ha uj pecót veszünk nem hiszem hogy magánba kéne szülni több százezerért.


személyes vélemény: szerintem annyival nem éri meg jobban hogy magánban szülj többszázezerért. Inkább válassz egy jó kórházat (mint mondjuk a szent imre kelenföldön), egy nagyon jó orvossal. Elég magánorvoshoz járnod szerintem terhesség alatt, nem hiszem, hogy annyival jobb lenne egy magánkórház.

De ez az én személyes véleményem :D
belani
 
 


Köszi Belani...majd eldöntjük ha aktuális lesz...
Bárcsak már ott tartanánk...:)
Nah jóéjt mindekinek,babóknak és pocaklakóknak!!! És minden anyának és leendö anyának :lol:
Vendég
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek!!!

Itt nálunk Újpesten nagyon rossz idö van,be van borulva és hüvös is van.
Sajnos most már ez várható ... pedig annyira szeretem mikor süt a nap,és mindenki mosolyog.Mikor tél van és hideg,mindenki rossz kedvű és morcos(én is ).

Hát tegnap óta nem történt nagyon semmi,apa megjött melobol és most fekszik.
Én meg föztem. A mai menü tyúkhusi leves,meg sült csirke hasábkrumplival,és paradicsomsalival:)
Desszertnek meg gyors csinálok egy kis piskótát:)

Jaj csajok ne tudjátok meg mit álmodtam... hogy terhes vagyok.Majd megszületett és pöcsös lett...
Mostanában rengeteget álmodok terhességgel...babákkal...
Picit félek... nem a terhességtöl hanem hogy minden rendben menjem ,és egészséges pici legyen.
Unokatesómékta még nem is meséltem nektek el...majd ha kiváncsiak lesztek ...de sajnos nem boldog ami velük történt.
Nah jólvan megyek befejezem a fözést,délután F1 közben leszek,mertb apa akkor bujja a tv-t!!!!
Vendég
 


sziasztok!

Babások, nagyon szépen fejlődnek a babák! Drukk a kövi uh-khoz.

Amit én hallottam, hogy a misszionárius póz a leghatékonyabb, és ha utána gyertya állásba teszed a feneked, akkor nem folyik ki a cucc. :) Mélyebbre jutnak a katonák. :)

Bejni, drukkok a jogsihoz!

Csipcsip, én is pesti vagyok, támogatom a talit. Én a 18 kerületben lakom, de a 13-ban dolgozom. :) szóval nekem bárhol jó, csak nem minden nap érek rá, mert Nóriért menni kell az oviba. Szóval előre le kell nekem egyeztetni. Ja meg novemberben szakvizsga, szóval azon időszakban nem nagyon fogok ráérni.

Én Nórit a Péterffyben szültem, és ott fogom a másodikat is. Feltéve hogy a dokim még praktizálni fog mikor aktuális lesz.
Nekem nem voltak negativ tapasztalataim a kórházzal kapcsolatosan.

jaj priviben irjátok meg légyszi a rendes neveteket hogy iwiw-en tudjak jelölni. :)

ja és én is laktam sokáig Újpesten, mégpedig a Rózsa utca környékén.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Uzsokiban szültem először, és a másodikat is ott szeretném. Én mindennel meg voltam elégedve, mondjuk azóta már máshol van a szülészet, és teljesen új az egész. Remélem a dokim is fog még akkor szülést levezetni, nagyon kedves, figyelmes volt végig, és a szülés közben is többször bejött, figyelt rám...megnyugtató volt.

Az augusztusi Kismamában benne van a pesti új magánkórház, nagyon húzós árakkal, extrákkal. Gyönyörű az egész.... és elérhetetlen. De nem is vágyom ilyen helyre, szülni nem...

Lanyus: Anna előtt én is álmodat sokszor olyat hogy terhes vagyok, és fiam lesz.
Mi történt unokatesódékkal :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvasni nem nagyon van időm, de akkor majd hétfőn összeszedem ki hol lakik és beírom :) mi például Belaniék szájában, csak kicsit lentebb, Aquincumon :lol:

Csak azért jelentkeztem be, hogy megírjam boldogságom: tegnap negatív lett az ovuteszt, más márka, mint amit rendeltem :D és még most is negatív, míg a másik fajta "pozitív" lett, szóval tényleg a teszt túl érzékeny, nem én vagyok PCOS-s :lol:

Puszi nektek, megyek kicsit rendet csinálni, mert jövőhéten nem lesz időm, szombaton meg idejön mindenki :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jenner, tegyél majd bele légyszi engem is a táblába, csak mert most nem látom magam benne. :)
Köszi előre is! Abban elvileg benne voltam ami itt volt még pár hónapja, de a blogodon levőben nem látom magam. :)

Lanyus, bejelöltelek iwiw-en.

Na megyek viszem aludni Nórit, aztán vár a nagytakaritás. :(

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Ninike, elküldöd az adataidat priviben? Köszi előre is... :roll:

Csip, vagány teló :)

Belani, hol pozi ovuteszt? Vegyél fel a blogodba plíííz!

Bejni, hajrá jogsi!!!!!

Lanyus, hát nem semmi, párod exanyósa nagyon el van tájolva... :roll:

Mi ugye Aquincumon lakunk, én a Margitban akarok szülni majd, vagy a Szent Istvánban, de akkor inkább már a Margitban... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok!
Nem volt most időm visszaolvasni csak nagy vonalakban futottam át a hozzászólásokat. Én Kispesten lakom és az Istvánba szeretnék szülni. Baba barát, kint lehet állandóan a gyerek az anyával, támogatják az igény szerinti szoptatást és a kórtermek is kulturáltak.
Találkozóban én is benne vagyok.
Jeanner: Már csak 5 nap!!!!! :D :D :D :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, ne is mond!!! Bár már csak a végét várom :D egyre többen mondják le, lehet a végén csak ketten leszünk :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Én is befutottam :D Szombaton vásároltunk egy kicsit takarítottam és főztem no meg telot mentünk nézzni, de nem vettünk, mert nem tudtam végül dönteni :D
Vasárnap eléggé pocsék volt, fájt nagyon a fejem nem akart elmúlni a párom meg nem engedi, hogy már gyógyszert vegyeek be Hátha ketten vagyunk már....Nem édes??? :D Vettem be homeot, de nem használt, szóval pocsék nyügös gey napom volt...

Jeanner: juj, hogy vagy???mizu??mit csinálsz ma???

Én a Mávban szertnék szülni :D Azvan közel :D No meg a magán orvosom ott szülésnő is egyben :D és nagyon jó kórház nem rég volt leépítés...Baba mama szoba van 3 man vannak és van nekik fürdő és wc...És akárki bemehet, ha akar....Nincs ablak, vagyis van...De nagyon közel a szoba ablak nagyon nagy, de apuka vagy mama bemehet :D Tök jó, nagyon tetszik :D
csip-csip18
 
 


Na, szakmai ártalom, megláttam, hogy MÁV, egyből a vonatok jutottak eszembe, fél pillanatig nem is értettem :D de tudom, MÁV kórház :D

Én nagyon jól vagyok, csak pozitívan :) ma melózok, meg ültetőt írok, jókívánság kártyát szélezek, kilyukasztom a vendégajándék kártyákat, és utána tanítok még pesten, aztán go home, teszt, tus, alvás :D holnap megyek próbasminkre! :) utána megcsinálják a körmeim :) aztán már csak egy gyónás, és férjhez mehetek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner:D:D annyira szupi:D tiszta izgatott vagyok:) kár hogy nem Pesten lesz az esküvő, mert meglesnélek:)

Csip: sürgős körömkorrekcióra lenne szükségem, a csaj aki csinálta elbaltázta, egy letörött, egy berepedezett..grrrrrrrrrrr........

Szülni még nem tudom pontosan hol szeretnék, eddig hűvösvölggyel kacérkodom, bár jó messze van, de sógornőm, és egy barátnőm is ott szült, nem mondták hogy gebasz lett volna..ill, hogy várni kellett a dokira, de az meg mindenhol előfordul..

máv kórházról én is csupa jót hallottam, no meg azt, hogy drága..

Csip(megint): teló:D az nehéz döntés, én egy hétig bújtam a netet, mire meglett az ideális, holnap szállítják, már nagyon izgatott vagyok, azért meg pláne, mert apum úgy döntött, hogy majd ők megveszik nekem:D:D amúgy sony ericsson xperia x10 mini lett a nyertes..én eredetileg egy egyszerűbbet nézegettem, de apum kikötötte, hogy okostelefon kell:D hát nagyon sok mindent tud a leírások szerint..bár borsos az ára mert 66 kártyásan, anyunak van készülékváltója, így 47 lesz..de akkor is sok...

más: azt hiszem hamarosan (még a héten)beiktatok egy nőgyógyászati vizsgálatot...olyan furcsa tompa fájdalmam van a petefészkeimben, már a mensi előtt óta.....és a mensi már elmúlt majd egy hete...és még mindig fáj..nem olyan jó...főleg, hogy aludni sem nagyon tudok tőle....meg nem szokott ilyen lenni..ajaj...

Férjpofa meg elég beteg..most is épp szenved az ágyban...náthás, és tipikus férfibeteg...nagyon szenved....én meg ugrálok egész nap neki...remekjó...amúgy már én is elég náthás kezdek lenni...utálok beteg lenni..jajajaj...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni!

Férjpofának jobbulást!!!! :) Ilyen nekem is volt, kamilla teára múlt. Petefészek gyulladás, gyanítom...

Budán lesz, tőletek kb. egy átszállás, 86 + 106, szóval 5kor várlak szeretettel a templomban :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jujj::D én valamiért azt hittem Szombathelyen:D:D melyik templom? juj de izgatott lettem:D:D

akkor már neki is esek a kamillának..de mitől lehet ilyesmi?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Felfázás, ilyesmi... baktérium.. ilyesmi... :)

Templom címét küldöm priviben :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni: mikor?holnap?

Jeanner: Lehet Én is csatlakozzom :)
csip-csip18
 
 


Csip, téged is várlak! :) Címet akkor küldjem?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip, holnap haza kell utaznom a telefon miatt:D, de csüt, vag péntek? csak még az ögyötöm előtt meg kell szépülni, és akkor priviben le is írhatnád, hova kell menni, mennyi az annyi meg ilyeneket:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?