Új privát üzeneted érkezett!

Most mért is :oops: ??? :lol: :lol: Nem kapcsoltam, hogy mért kaptam Laptetőt??? :D :D :D Ami nem is baj :D
De amúgy pont az elöbb írtm a páromnak eg sms-t, hogy készüljön estére, mertbejelentkeztem hozzá :D :D :D

Jaj bejött egy csaj hozzám, kb 2 hete csináltam a körmét...Tudjátok akire írtam, hogy 30 éves, és mien nehéz esett...Erre behozott egy 70%meggyes, chilis csokit, meg, mennyire szert mondja, meg átölel, puszilgat, mert eltört a kisujja, ráesett egy sujzó, és nem tört még így se le a körme...
csip-csip18
 
 


Jézus úristen.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: az komoly :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

hát majd tekerj fentebb, és rájössz, miért tiéd a laptető, nálam itt legalábbis ezen a lapon a tiéd az első hozzászólás :lol:

Ja, amúgy ennek az angol nyelvű ovulációs vonalzónak van egy terhességi változata is, ami hétről hétre váltja a képeket annak megfelelően, ahogy a babád nő :) nekem nagyon tetszik

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Azért mert Én vagy az első ezen az oldalon azért??? :oops: Komolyan itt kukáskodom, mert Én ezt nem értem tudtam...ha az amit írok, ha nem akkor meg azért :D :oops: :lol:
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok! Még mindig pangás van itt! :( Én úgy érzem történik valami a pocakban de nem bízom el magam. Ki tudja,hogy maradni akar-e ez a babóca,itt van-e már az idő? 8 napja volt az akció,nemsokára kiderül. :D
henó
 
 


Sziasztok lányok!
Azért nincs olyan pangás. Megy itt az élet. :))
Nálam is zajlott ma, voltam a volt munkahelyemen papírokat intézni, majd dokinál a táppénzes papírt, de sajnos szabin volt, úgy hogy hétfőn megint menni kell. Aztán konyhát pakoltunk párommal a leendő házunkban és este vettem egy jó kis cipellőt. :) Úgy hogy telt a nap. Viszont a hányinger az néha rám tört. Kellemetlen, de ez van.
Henó: Remélem, hogy már ott van bent a babócád. Én meg kell hogy mondjam semmit nem éreztem, sőt biztos voltam benne, hogy most nem lesz semmi. Aztán még is. :D
Jeanner: Lesz ppt-tek, amin bemutatjátok fényképekkel a gyerekkorotokat? Szerintem ez egy nagyon jó program a vacsin. :wink:
Csip: Na vannak még rendes emberek. Szegény biztos fájhat neki az ujja. Ebből látszik, hogy nagyon jó szakember vagy. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Egyébként 24-én megyek dokihoz legközelebb és utána a védőnőhöz 25-én, úgy hogy addig még van idő.
Niki: A kislányodat úgy hívják, mint engem és a nővéremet. Ez annyira jó. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: ezt most én nem értem. Ugyanúgy hívnak mint a nővéredet???? (a keresztnevetek ua?) :?: :?: :?: :?: :shock: :shock:
Vendég
 


Gabi: mikorra vagy kiírva?
Miket pakolászol? Én nagyon kíméltem magam mikor megtudtam hogy babát várok. Dokim is mindig mondta hogy ne emelgessek .... első babánál még talán megoldható, de másodiknál már szinte lehetetlen lesz.
Na és mikor költöztök?
Vendég
 


Hali!

Megjöttünk a kiruccanásból, nem olvastam vissza, majd valahogy képbe kerülök. 8) Szép volt, jó volt, fárasztó volt. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Citrin: A nővérem Hajnalka én meg Gabriella és ha jól néztem az egyik kislány neve Hajnalka Gabriella. :))
Március 16-ra vagyok kiírva. Még nagyon távolinak tűnik ez a jövő tavasz. De el jön az is hamar.
Csak műanyag edényeket és evőeszközöket szórtírozok. Nem emelgetek, Isten ments, hogy e miatt valami gond legyen.
Egyébként a nagymamámé a ház és most, hogy eltörölték az örökösödési adót most átíratjuk a nevemre. Aztán beadjuk az építési engedélyt és ha elfogadták, akkor végre felvehetjük a hitelt. Szóval majd tavaszra lesz kész teljesen a ház. De már nagyon várom, mert tuti jól fog kinézni. :)
Egcsi: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Hajrá építkezés! Azért őszintén, nem lennék a cipődben. 8)

Ízelítő a Csendes Óceánból:
Kép Kép Kép

Mentem mosni...

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi: értem... erre nem gondoltam :oops:
Akkor nagyon jól alakulnak a dolgok nálatok. Mire megszületik a babóca, addigra lesz szép házatok is..........tuti :D Nagy átalakítást terveztek?
Vendég
 


Egcsi: gyönyörű képek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Na most aztán megint szabi van Apával, Nóri nyaral a Mamiéknál. Nagyon élvezi.
mi meg ma megyünk moziba!!!! Évek óta nem voltunk. :)

Egcsi,
nagyon jók a képek! szupi lehetett a nyaralás.

Gabi, azért sose hajtsd túl magad, vigyázz magadra!!!

Ja és mindenkinek mennek a drukkok!!!

rohanok, mert pizzát sütök.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Egcsi, ezek a képek... :roll: olyan jó nektek :roll: persze gondolom, nem csak kimentetek és lett, szóval megérdemlitek :) én nagyon tisztelek mindenkit, aki kiment külföldre és megküzdött azért, ami van neki :)

Gabi, hát akkor nem unatkozol! Sajnálom a hányingert, de lassan csak elmúlik már... :roll: jó költözést :)

Csip, a ha valakinek laptetője (nem az adott topicban, csak az adott lapon ő ír először, azaz az ő hozzászólása van legfelül ezen a lapon, vagyis a 48.-on), akkor annak babona szerint sokkal nagyobb esélye van a babára... :roll: nekem is egy másik topikban mondták :) meg itt Kati :)

Ninike, remélem, jó volt a mozi, mit néztetek? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Jeanner: Értem már :D e úgy látszik eznem az ÉN hónapom volt, mert váratlanul beköszöntöt piri anyo :shock: Azt hitttem még 2 hét, de sebaj, így is jó :D legaláb mire megyünk naralni, elmúlik :D Nem jött bea horoszkóp:D majd leközelebb :D
csip-csip18
 
 


Csip, én nem hiszem már ennyire a horoszkópban, csak a Holdhoroszkópot olvasom, az eléggé bejön :)

Hová mentek nyaralni?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztoook!

Én is itt vagyok végre:D Most már Budapestről:D Szerencsésen hazaérkeztünk, végre...vicces, mikor hazaértünk éjjel felébredtem, és ijedten kérdeztem az uramat, hogy hol vagyunk, és hova utazunk holnap, de szerencsére már a saját ágyikónkban voltunk:D

Esküvőn is jártunk már Pécsett, szóval ezért voltam ennyire eltűnve..

Amúgy durva volt a tegnapi időjárás...azt hittem bepunnyad az agyam..ezt a párás-dunsztos időt utálom! Éjszaka meg jó kis zuhé volt, győztünk ablakokat csukogatni mert beesett...grr:D de legalább felfrissült a levegő..

Jelentem erre babafronton semmi, kövi mensit várjuk:D Reméljük ez már normálisan jön, de majd pénteken vagy szombaton kiderül...nagyon nem szeretem mikor csúszkál össze-vissza..

Mi is van még? Gőzerővel fogyókúrázom, mert ez a 40 nap eléggé megdagasztott, mivel mindig olcsó kajákat ettünk (hamburger, meg chips...)lerakódott rendesen, azt hittem elájulok mikor a mérlegre álltam...úgyhogy most muszáj ledobnom egy pár kilót, mert mire a baba megfogan már jó lenne formában lenni..amúgy 70kg körül szoktam lenni az 170-es magasságomhoz (mint Kati..). Tudom jó sok, de igazából a testfelépítésem ilyen...egyszer voltam 65, akkor egy hétig nem ettem, lelki válság volt...na mindegy. Drukkoljatok a fogyihoz, utálom....tipikus jojós fogyis vagyok...szal most inkább életmódot akarok váltani, remélem sikerül...bizti nehéz lesz, mert imádom a tésztákat...de ez van, ha muszáj, akkor muszáj..ja és ráadásul vettem egy doboz cigit is, mert bedepiztem a súlyomtól...pedig nem kellene, főleg hogy már régóta nem dohányzom..és a férjem kinyír ha megtudja...az esküvőn is vagy 8x akartam rágyújtani...áágrr...ilyen csak akkor szokott lenni, ha nagyon rossz a kedvem:( utoljára az esküvő előtt, mikor anyám már teljesen kiborított...:(
(ez most jó hosszúra sikerült)

Jeanner:D Annyira jó, ez már a finish, hamarosan esküvő. jipijáééééé:D
Gabi: hamarosan már jobb lesz:D látszik már valami kis pocakkezdemény? Kati a kérdés hozzád is szól:D

B.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Balcsira megyünk végül :D
csip-csip18
 
 


Csip, irigykedek :)

Bejni, örülök, hogy egyben vagy :) tényleg ne cigizz... ;) nekünk sincs már sok hátra, már nagyon várom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:most már várod??? :D :D :D Végre :D Jupiiii
csip-csip18
 
 


sziazstok! itt vagyok, csak ez-az történt velünk azóta.

a lényeg, hogy jól vagyunk. már egészen "komoly" kis pocim van. a babánk egy hete volt 5 cm. láttuk kezét, lábát, mindenét. levették a kombinált tesztet, meg kaptam kiskönyvet is.

örülök, h mindenki jól van, de úgy látom, itt nagyon punnyad mindenki.(itt velem együtt)

hajrááááá babásodáááááááás!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziasztok.

lányok olyan gyomor idegem van..Remélem nem fogtok megharagudni a csunya szavakért de reggel volt egy vitám egy szomszéd csajjal és ki kell beszélnem.Csip ismeri:D
Már volt vele egy vitám mert leugatott az elsőről hogy miért nem a játszón vannak a kölykeim miért az udvaron.a szomszéd fiura meg azt
mondta hogy mikrofon fejü.van egy pár hónapos kislánya akkor vita lett és leorditottuk a fejét mert szart a gyerekre és mondtuk neki hogy inkább azzal foglalkozzon hogy a babája hogy van..És elkezdett puncsolni.
Most reggel fél 10 kor a szomszéd furta az ajtorácsot,és azt mondta hogy szopjuk ki a faszt hogy nem hagyjuk aludni.Mire mondta neki hogy a szomszéd hogy ilyenkor már lehet.Én meg annyit mondtam hogy hivatalosan 9 től lehet.Erre megint belém kötött hogy a gyerekeim megint kint vannak az udvaron.Meg hogy csövesek mert nem mindig ujra ruha van rajtuk.A gyerekek előtt szopok faszt.És beközölte hogy haza jön pistike a párja leküldi és eltöri a derekam.Mondtam neki hogy megnézem mert ráfujok és haza száll.Erre jött az hogy dagadt kurva vagyok mindezt ugy hogy a gyerekek mellettem voltak.Szivem szerintem fel mentem volna de a gyerekek miatt nem tudtam..Meg hogy gizdulok hogy szépségpötty piercingem lett pedig csunya vagyok mert saját magára azt mondta hogy ő gyönyörü.Ja és hogy irigykedem mert több pénzük van.Nem akartam mondani hogy ők abbol élnek hogy anyosa eltartja.Na meg mostmár várhatom hogy a nagy cigány rokonait rámküldi.
Mondtam hogy tegye meg de akkor is kifogok menni az udvarra cigizni mert a lakásban nem lehet,a gyerekeim akkor is kimegetnek majd mire mondta hogy az után majd mozdulni sem tudok.Nem ez a baj de ha itthon vannak a lányaim és tényleg ide hivja őket akkor mit csinálok egyedül..?
Bejöttem meg fájdult a gyomrom és siró görcsöt kaptam...A gyomoridegtől.Mit csináljak?Az oké hogy feljelenthetném életveszélyes fenyegetésért..De mit érek vele?Ha betámadnak senkit nem tudok ide hivni

Kép

Kép
nikianya21
 
 


niki: mennyire kell szerinted az ilyen picsát komolyan venni???? szerintem nem ér ennyit az egész. a gyerekeid pedig okosak, meg tudod magyarázni nekik, h miért mondott ilyen csúnyákat ez a buta néni.
hidd el, nem is fognak foglalkozni vele ők sem!!!!!! fel a fejjel!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati:csak tudod nagyon fájt.Én magamtol nem mondok neki egy rossz szot sem.erre ő olyankor mondd hogy a szivem bele sajog..Igazábol utolag tuti hogy az van hogy féltékeny vagy nem tudom.Mondtam is neki hogy neked miért fáj hogy ilyen az alakom,vagy miért zavar hogy van piercingem.Ilyet csak a nem normális emberek mondanak..Ki vagyok.De lassan lenyugszom.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, ezt fel se vedd... régen, amikor még meg volt a cicánk gyakran bejárt az alsó szomszédhoz (nem volt szép dolog tény), és hát azok is hasonszőrű népesség volt, és anyu mindig csak azt hallotta (bocsánat, most én sem leszek éppen finom, de ami tény az való), hogy "annak a szottyadt rühes ribancnak megint itt van a kibaszott macskája, minnyá felmegyek és agyonütöm vele" stb stb, hát de azoknak is csak a pofájuk járt, na ;) oda se neki, hagy ugasson, nincs jobb dolga... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip, a készülődésnek az eleje meg a vége mindig nagyon jó ;) csak a közepét kellene kivágni :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


niki: elhiszem, h rosszul esett, de tényleg próbáld meg azt érezni, h te sokkal okosabb vagy és nem lehet neked partner az ilyen ember. (majdnem nőt írtam, de azt nem érdemli meg.)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok! Megjöttem!

A fonalat még keresem…. :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Az baj tudjátok hogy én is tudtam volna olyanokat irni.De egy nő egy anya hogy mondhatja egy másik anyának hogy csöves a gyereke.Tény hogy van olyan cuccunk amit kaptunk de azt itthon hordja a pici.Nem is tudom hogy nyugodjak meg.Párom is kibukott mert hallotta a telefonba hogy sirok.Áhh basszus nem tudom mi lesz.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, de ezt ne vedd már fel! Buta és kész...

Franci, szia itt újra :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Niki!
Nem lehet jó az ilyen szomszéd! Biztos van valami amit irigyel tőletek. Boldogság.
Anyukám az ilyenre mondja: ennek még a sz@r is keserű.
A fiamnak a ruhái 98% új. Mégis otthon úgy néz ki mint egy csöves. Otthon mi is a mosott, nyúzott, néha leevett ruhát hordjuk. Az új a bálba és az utcára kell.

Jeanner!
Megjött már? Bocsi lemaradtam. :oops:
franci
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok! Kezdek izgulni,pé után vagyok 10 nappal.Ez az az időszak amit nem szeretek.Nagy marha vagyok! Megfogadtam,h nem csinálok tesztet mielőtt késne a menszi és erre tessék kettőt is csináltam. Egy ovu meg egy hcg-t. Az ovut 3 napja csinálom,lassan de biztosan erősödik a csík. A hcg tök nega lett. 10-es érzékenységű,úgyhogy szerintem már legalább haloványan ki kellett volna mutatnia ha babás vok. Hát ennyi velem!
henó
 
 


Franci, meg. Pont időben, ahogy szokott...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="henó"]S írta:henóziasztok!
Én is itt vagyok! Kezdek izgulni,pé után vagyok 10 nappal.Ez az az időszak amit nem szeretek.Nagy marha vagyok! Megfogadtam,h nem csinálok tesztet mielőtt késne a menszi és erre tessék kettőt is csináltam. Egy ovu meg egy hcg-t. Az ovut 3 napja csinálom,lassan de biztosan erősödik a csík. A hcg tök nega lett. 10-es érzékenységű,úgyhogy szerintem már legalább haloványan ki kellett volna mutatnia ha babás vok. Hát ennyi velem!


Henó!

Ezt a képet ajánlom a figyelmedbe, még legalább 3 nap, mire mutatja majd a hCG teszt:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:Z93W ... 11-14(korr).jpg&t=1

( ne rá kattints, az egészet másold be!)

:)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


henó: sztem is tök korán teszteltél. még kb most ágyazódhat be és majd kb2 nap múlva fogja elkezdeni a hcg-t. ne stresszelj, ez már úgy is eldőlt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Itt avgyok én is csak csinálom a körmöm, persze, szopok vele...mert mindig hosszadalmas, most hosszbítok és franciát, na nálam ez a bal kezemen min 3 óra..Lassan kész van :D

Niki: Erzsoról beszélsz :D Nem lehet, hogy csupán bal lábbal kelt fel???
Vagy lehet az nem tetszet neki, hogy ő a szomszédnak szolt, hogy a faszt fur reggel, és arra lett pipa lehet, hogy Te beleszóltál, hogy 9től lehet, hogy magayrul Te is vissza szóltál erzsonak...ahogy ismerem nem tetszene neki...gondolom Én...De tudod mit menjél fel hozzá, és tetted egy kicsit helyre, hogy gondolkodjon már el, azon, hogy mit mondd a gyerekeid elött, mi lenne, ha fordítva lett voln ő mit szólt volna???menj fel hozzááááááá..Margit? :D Hallotta???
csip-csip18
 
 


Csip:sok szomszéd hallotta de Margit nem.Most már nem egy ember akarja megverni.Nem az volt a baj hogy beleszoltam hanem kellett egy ok amiért belém köthet,de nem baj mert megmondtam neki hogyha nem tettszik a rendszer el lehet költözni de a gyerekek akkor sem lesznek a laksába zárva.Azóta figyel kifele hogy rola beszélünk e..
De tuti hogy megfogja még kapni az élettől.És amugy tuti hogy depis mert olyanokat hozott fel hogy nekünk házimozink van.Meg gizulunk.Pedig nem hiszen ismersz..Azért nincs olyan cuccunk amire gizdák lehetnénk.Csak boldogok vagyunk--
Margit nem hallotta mert melozott de ha hallja akkor tuti pepöccent volna ő is.Inkább gyorsan oda ment hizzá mikor haza jött nehogy én mondjam el..De ő sem merte elmondani.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Értem Niki :D És persze, hogy ismerlek....tom igen...De azért ne csövezd le magad bazd meg!Jól éltek s boldogok vagytok és terveztket a 3 ik babát!!Ne másokkal foglalkozz!!!Csak magatok és Ti legyetek boldogok és szeressétek egymást!Hadd lássa másik, és ha nem tetszik nem tetszik...De lehet igazán példát venni inkább Rólatok vagy másoktól... :wink: én imcsizlek :D
csip-csip18
 
 


Jeanner:ez a kép annyra kicsibe jön be,hogy nem látok semmit!lehet én vok a béna
henó
 
 


Niki: szerintem ő az, aki szeret balhézni, és belekötni emberekbe. Nálunk is lakik ilyen....sajnos. Én mondjuk olyan vagyok, hogy hagyom a fenébe, mert úgy sincs értelme vitázni. Na meg úgy fel tudom húzni magam, hogy felpörög a szívem....nem éri meg.
Remélem azóta már sikerült kicsit lenyugodnod. A sértegetéseivel pedig csak bántani akar, ne vedd fel!
Vendég
 


Na igyekszem sorban reagálni:

Jeanner: az Eredet c. filmet néztük meg, nagyon tetszett. Csak a film felétől már iszonyat kellett pisilnem. :oops: :D

Kati, gratulálok a babócához, nagyon szépen növekszik!!! :)

Nikianya, fel se vedd azt a picsát! Az ilyenen át kell nézni! Ne is foglalkozz vele! Reméljük egyszer felrobban benne a méreg! :)

Puszi Mindenkinek! Ja és drukkoljatok hogy ebben a hónapban 28 napra jöjjön meg, mert megyünk pancsizni Nórival a hosszú hétvégére, és jó lenne ha nem jönne meg addig. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok.
Még nem tudok aludni.Egész nap gyomoridegem volt nem is tudtam enni.Délután átmentem sogornőmhöz és mire haza értem párom beszélt a csaj párjával.Annyit mondott neki hogy beszélgessen el vele hogy milyen hangsulyt használt -..A párja egy nagyon rendes srác és mondta hogyha haza megy akkor beszél vele mert tudja milyen mocskos a szája.
Aztán mondtam a csajnak amikor kint állt a folyoson hogy inkább neki kéne lejönnie és megbeszélni a dolgokat mert ez igy nem pálya.
Aztán 10 perc mulva lejötrt.Az elején csak hallgatott és utána mondta hogy a vita után rájött hogy én semmi rosszat nem mondtam és hogy megbánta.A legtöbb dolgot csak hirtelen mondta.Én meg elmondtam neki hogy mivel velem egy idős és ö is anya meg lehetne oldani hogy kér és nem ordit plána nem a lányok előtt,,Mondtam neki hogy saját magát minősiti le mások előtt az ilyen viselkedéssel.És hogy egy anyának nem lehet ilyen mocskos szája.Aztán mondta hogy igazam van.De persze azt is elmondtam neki hogyha nincsenek itt a gyerekeim akkor már megtéptem volna és finoman közöltem vele hogyha legközelebb is ezt csinálja nem éli tul.Persze a válasza az volt hogy jo,megérti.És legközelebb inkább szol finoman..
Én megértem ha valami van csak kérni kell.Ugyhogy ma rekordott döntöttem kaja téren.
Nem tudtam enni egész nap mostanra nyugiztam le és megettem egy fél zacsi ropit:D

Mindenkinek szép estét vagy reggelt :wink: remélem nem fog esni az eső mert menni akarok strandra.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Morning...Itthon fekszem az ágyban a kutyával :D fáj a fejem...Szerencse, hogy du-ra van vendégem....tegnap egésznap nem voltak szoliban jó is volt mert nem voltam valami jól, görcsölgettem, így egésznap volt időm bibelődni a körmömmel, hogy az utazásra szép legyen :D

Niki:tudtam Én, hogy strandon vagy!!!!Basszus mehettem volna veletek...valahogy gondoltam...megki is vagy kapcsolva...hívtalak...
csip-csip18
 
 


Hahó!

Nikianyu nem semmi a sztorid, de még az a szerencséje, hogy "bocsánatot" kért...Mert azért a gyerek előtt nem kiabálunk, akármennyire dühösek vagyunk! jajám! Én tuti letéptem volna a fejét!

Amúgy a tegnapi napom nekem is remek volt...Barátnőm 2,5 hónapos kis vasgyúróját (7kg!!) szórakoztattam, elvittük sétálni, persze pont akkor jött a vihar, rohantunk haza...kiesett a telóm..vagy valaki kiemelte a táskámból...mire hívtuk már ki volt kapcsolva...az a mázli, hogy nem a pénztárcám, vagy a vadiúj fényképezőgép járt így, ugyanis azok is nálam voltak..A számomat szerencsére meg tudták oldani a T-mobile-nál, meg ha anyámtól megszerzem a számlát (mert ajándékba kaptam a telót), akkor elvileg imei szám alapján le tudják tiltani, és az az enyveskezű aki most boldog telefontulajdonos, nem fogja tudni többé használni..höhöhö..öröm az ürömben..De azért elég pipa vagyok..főleg, hogy most apósom régi leselejtezett telefonjával tolom, rém rossz...

ez van..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Szijasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés... ma már eljutottunk oda, hogy majdnem lefújtuk az egész esküvőt (ha rajtam múlik, megtesszük), hányok reggel óta, és a vérzésem is leállt 2 nap után... vis reggel még normálisan megvolt... :? csak napközben elmúlt... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: upssssz!!!! ugye csináltál hcg tesztet és az nega lett egy hete. valami vírust kaptál össze, vagy egyszerűen a stressz, amiből neked jut rendesen.

bejni: sajnálom a telefont.

csip: ma sok ember panaszkodik a fejfájásra. szerencsére engem elkerül.

képzeljétek: ma voltam dokinál, mert már pár napja nagyon sokat fáj a hasam. és mivel egy hete volt egy balesetünk, jobbnak láttam elmenni. szerencsére jól vagyunk és úgy tűnik, kislányunk lesz!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Már jó régen nem irtam ,még vissza sem tudtalak benneteket olvasni!!!!!!!!
Minden rendben van nálunk...mint tudjátok lagzi lement,igérem mesélek erröl is amint lesz egy levegövételnyi idöm.
Nászútról tegnap jöttünk meg csodás egy hetet töltöttünk a Bulgáriai riviérán.
Holnaptól meg sajna már meló van ezerrel...
Este ha végezetgm a vasalással meg a pakolással megpróbálok újra hasznos tagja leni a babaet ezen forúmjának!!!!!!!!!
Amugy gondoltam rátok,pláne mikor apával megbeszéltük most nászúton hogy jövö héttől nincs fogamzásgátló szedés:)

Este jövök,addigis jók legyetek!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki, örülök, hogy végül bocsánatot kért a csaj!!!

Bejni, sajnálom a telódat. Remélem sikerül gyorsan letiltani!!!

Jenner, nem semmi ami veled van. Sajnos ez lehet az idegességtől...
Nyugi és minden ok lesz!!!

Kati, na milyen baleseted volt??? Örülök hogy minden ok! Ja és gratulálok a kislányhoz!

Lanyus, akkor mindent bele!!! Mikortól megy élesben?

ma megyünk vacsizni Apával meg két barátunkkal. Kellemes estét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok lányok!
Ne haragudjatok, de még nem volt időm visszaolvasni. Nem voltam túl jól a hétvégén. Vasárnap a szülinapomat ünnepeltük volna, de nem tudtam kikelni az ágyból, így a család ünnepelt én meg küzdöttem a hányingerrel... Két hét alatt sikerült két kilót felszednem, na azt két nap alatt megint leadtam... Hát nem tudom, de remélem vége lesz két hét múlva, mert ez már nagyon gáz. A farmeromat úgy tudom levenni, hogy nem gombolom ki. Szóval nincs hasam. Jövőhéten megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.
Kati: Gratulálok a kislányodhoz. :))))) Már ilyen hamar lehet látni???? Tiszta izgi. Én is lányt érzek, de majd meglátjuk. Milyen balesetetek volt? Lemaradtam valamiről???
Mindenkinek nyugalmasabb hetet kívánok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?