Új privát üzeneted érkezett!

Szijasztok!

Bejni, ha hazajössz, vegyél aszalt tőzegáfonyát, az jó rá ;) mikor jöttök?

Csip, blogomban vannak képek a hajamról ;) biztos csini a pénztárca, de akkor ha jól értem, te nem is használod a kártyád?

Gabi, örülök, hogy jobban vagy :) fiút vagy lányt érzel?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lányok!

Csip:nem vettem ám annyira a szívemre :D

Belani:majd csak pozi lesz az!

Egcsi:Hajrá jövő hónap!

Bejni: Valószínű gombaféle fertőzésed van,betadin,v pumafucin hüvelykúp sztem a legjobbak.Betadint hátha lehet ott is kapni,jó lenne elkezdened mert ez nem szokott magától elmúlni. Ha ilyen kúpokat használsz érdemes utána visszaállítani a hüvelyflórát a ginophilus hüvelykapszulával.Ez egy szupi dolog nézz utána a neten!

Jeanner:örülök,h meggyőztünk :D A tőzegáfonya felfázásra jó ugye?

Niki:de jó lesz ha kész lesz!

Citrin:+++++++++++megy a drukk

Tegnap marha sok dolgom volt estére hulla voltam.Reméltem nem lesz pozi az lh teszt,de az lett :D Apának fájt a dereka :? Masszíroztam is h jó legyen estére :D Hát nem lett jó de azért összehoztuk :lol: Estére remélem már ok lesz neki! KIvi vok,h ma is pozi lesz-e/rem nem mert apának kész lesz a dereka :lol: /,mert tegnap 1perc után még halvány volt a t csík és 10 perc múlva néztem rá akkor már full erős volt. De hát azt írjátok,h nektek rögtön kijön erősen :shock: ,na nem tom meglátjuk! Minden esetre ma és holnap is hancur lesz! Igaz tegnap,tegnapelőtt és azelőtt is az volt :oops: ,nem tom mi van velem,de görcsös nem vok az tuti :lol: :lol: :lol:
henó
 
 


Gabi:hogy mekkora a babócád! Örülök, h jobban vagy.

Kati:2mm az semmi,a tiéd is szép nagy :D

Franci: Hát én utána jártam,mindenképp pé-előtt kéne,de nem igazán foglalkozunk vele,ahogy jól esik :oops: Igazából ne kérdezd miből gondolom de valamiért tuti biztos vagyok benne ,hogy lányom lesz! Lehet csak azért érzem ezt mert annyira szeretnék de akkor is ezt érzem :)
henó
 
 

 
 

[quote="henó"]
írta:
henó
Jeanner:örülök,h meggyőztünk :D A tőzegáfonya felfázásra jó ugye?



Miről győztetek meg?

A tőzegáfonya gomba, vírus és baktérium ölő. Én 6 évig küzdöttem gombával, ja nem is, 8... asszem.. mindent felírtak, mindent beszedtem/feldugtam/rákentem, de semmi... azért nem is hiszek a hüvelykúpokba, mert egy patikányi megfordult már bennem, de a végén már nem is használt semmit... aztán elkezdtem irrigálni + floragyn hüvelykúp + diéta + gyógynövények (fokhagymás tárkonyos kaják, fahéj tea, grapefruit csepp) és egy hónap alatt meggyógyultam 8 ÉV UTÁN!!!!!! és *koppkoppkopp* azóta sem jött vissza... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:hát,h elmész uh-ra! vagy félreértettem vmit? :shock:


Képzeljétek,kíváncsiságból csináltam lh tesztet és negatív lett. Gondolom akkor este sem lesz pozi,eddig 18 és 19 óra között csináltam és ugye tegnap full pozi lett :D Szal ma este nagy akció :lol:
henó
 
 


Ja nem... majd elmegyek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Henó! Hajrá! :lol:
franci
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, msot nem tudok reagálni, csak épp tanácstalan vagyok,hátha van köztetek, aki tud okosat mondani.

Júl. 17-én jött meg utoljára, megvolt 4 napig. A Mastodynont ciklusrendezésre (barátcserje) 1 hónapja szedem kábé.
És ma újra megjött! A 20. napomon vagyok.

Nem tudom hogy ez most jó-e vagy sem. Szerintetek?
Dokihoz csak szept, közepén megyek, mondta, addig nem akar látni, hadd alakuljanak a dolgok... Mégis furdal a kiváncsiság, h ez most normális-e.

Valaki?

Nagyon köszi!
belani
 
 


Ani!
19 napos ciklus nem normális. Ha azt mondta szeptemberig rendeződjenek a dolgok, akkor biztos nem gond.
Nekem 40 napos ciklust csinált a barátcserje.
Felhívni nem tudod, hogy megbeszéljétek mi van. Igaz sokat nem mondana (várja meg a következőt), csak megnyugodnál.
franci
 
 


Én olyanról hallottam, h az egyik csajnak leállította 3 hónapra a ciklusát a cserje... :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani:A barátcserje hormont nem tartalmaz, csak közvetett módon hat a progeszteron növelésére. Tulajdonképpen az agyalapi mirigyet serkenti, különösen a lutein (LH hormon) termelésére.

Javítja a prolaktinszint szabályozását. Ezt találtam,lehet ez neked nem újdonság de gondoltam hátha segít. Talán lehet,h a barátcserje szedése miatt hamarabb volt péd és ezért jött ma meg meg ezért nem lett pozi az lh,lehet előtte volt. Ez a tippem!
henó
 
 


hű, ez aztán a gyors válasz, köszi csajok! :D

franci, igen, kevés ez a 19-20 nap, lett volna még egy hét a mensiig, én csak csodálkoztam most a wc-n :shock: Hát közvetlenül nem tudom a dokit felhívni, mert nincs meg a mobilszáma, csak az asszisztensével tudok beszélni, akinél időpontot kell kérni, de kétlem, hogy ő bármiben is tudna szakmai dologban segíteni (sztem nem eü-s végzettségű, hanem csak sima adminisztrátor).

jeanner, huh az durva ha leállította! :shock:

heno, köszi az infot, igen, ezt tudtam, hogy a prolaktinszintet szabályozza, és ahogy te is írtad, közvetetten tud segíteni, ahogy a pé-n is.

mindenesetre köszi csajok :)

találtam egy érdekes oldalt:
http://www.bhc.hu/cikk/0831/545029/2008 ... avar_1.htm
belani
 
 


Belani, én nem tudtam, h ez LH serkentő, akkor viszont ne ijedj meg, ez normális, bár én szólnék a dokinak.. én a múltkor ugyan nagyon kevés, de közép idő előtt és után is ittam a cicka teát, az is az LH-t serkenti, nekem is 20 napra jött meg... :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]B írta:jeannerelani, én nem tudtam, h ez LH serkentő, akkor viszont ne ijedj meg, ez normális, bár én szólnék a dokinak.. én a múltkor ugyan nagyon kevés, de közép idő előtt és után is ittam a cicka teát, az is az LH-t serkenti, nekem is 20 napra jött meg... :shock:


...és utána neked mi volt??? mármint a 20 napos ciklus után?


dokit tényleg nem tudom elérni :( egyszer voltam még csak nála, annyira még nem vagyunk jóban h megadta volna a mobilját.
belani
 
 


Bealni, nekem teljesen visszaállt... csak utána való ciklusban nem ittam a teát... ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek mégegyszer köszi a drukkot!!!!!!
Bejött nagyon jó idö volt,és fantasztikus lagzi,bele gondolok és szinte csak bögi tudnék,annyira rendben volt minden.
Newm mondom hogy nem voltak bakik de amióta élek ilyen lagziról álmodtam mint amilyen a mienk volt.
A fotosunk szupi,a, videos profi,a zenész örült jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!

csajok fotot csak iwiw-en tudok mutatni,mert nem tudom itt felrakni a képet mert tul nagyok.
Vendég
 


Köszi csajok a drukkokat, de szerintem csak egyszerűen késik.

Belani: látom te meg azon lepődtél meg hogy hamarabb jött meg...én meg azon parázok hogy miért késik, mert tuti nincs baba.

Lanyus: jó volt olvasni amit írtál, örülök hogy valóra vált az álmod! :D
Vendég
 


Lanyus, gratulálok, örülök, hogy jó volt :)

Citrin, kár :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Lanyus: :lol: :lol: :lol: Kérünk majd hosszabb történetet :D

Citrin: :cry:

Jeanner: Hogy vagy ma????

Hát nekem is jó napom volt tegnap is na meg ma is folytatódot...Tegnap kártya parti volt anyósékkal...1 mi nyertük a 2 kikaptunk közben persze, ment az iszi :D aztán este oda akartam bujni apához, és mondja, hogy melege van, huuu de berágtam..aztán oda jött és megbocsiztam neki :D :D :D Aztán este éreztem, hogy valami nem stimmel kislábuljamnál, mert állandóan beakadtam a takaróba...kezdtem má rideges lenni...Reggel munkába jövet a kocsiban kiömlöt a gulyás levesem...Reggel a boltba azért mentem be, mert már ezer éve szerettem volna bodza szörpöt venni...Hát nem volt!!!!Aztán nyitám ki az üzletet otthon hagytam a kulcsot...1 órát álltm mire hozta a párom...Hát ilyen kibebaszot szerencsétlen vagyok!!!! :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csip, mindenkinek vannak ilyen napjai, rá se ránts! ;)

Én meglehetősen fáradtan vagyok, de köszönöm jól :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Lanyus!
Hogy talállak meg az iwiwen? Szívesen megnézném a képeket.

Citrin!
Biztos hogy csak késik?

Csip!
Nem semmi volt a reggeled! A napod már csak jobb lehet.

Jeanner!
Ma már péntek van. 2 nap pihenő jön.

Mi most egy hétre elutazunk. Ha hazaértünk jelentkezem.
franci
 
 


Franci, sajna nem, mert jönnek hétvégére barátnőmék...

Jó utat nektek, szép időt és jó pihenést!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Franci: jó pihit :wink:

Többiek mit csináltok hétvégén?

Nálunk apa melozzik ma is holnap is egésznap :x Én reggel kutyát viszem fodrászhoz :D Aztán otthon körmözöm:? :? :? Jönnek házhoz De csak 1 vendégem lesz holnap! Aztán maradok otthon pihizgetni :D
csip-csip18
 
 


Franci: eddig még úgy dondoltam hogy tutira csak késik, de még mindig semmi, és megmértem a testhőmérsékletem, ami 36,9....
Jó hetet nektek!

Hétvégén megyünk nagyimhoz fürdőszobát festeni, egyelőre csak ennyi van tervbe véve.

Most viszont kakaóscsigát fogok sütni, nagyon jó recept, mindenki imádja....ha kell leírom Nektek is.
Vendég
 


Citrin, érdekelne :)

Hozzánk jönnek barátnőmék :) itt lesznek egész hétvégén, mi velük fogunk hétvégézni... :)

Csip, te otthon is körmözöl?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Citrin: hu ha az jó jel :D és mikorra nem várod??? :D

Jeanner:igen a barátnőket itthon csinálom meg :D
csip-csip18
 
 


csip:..........:D....... :shock:

Lányok:haladunk már pakoljuk be a szobát,nagyon pöpec lett...Annyira jól érzem most magam hogy ilyen szép lett.De meg látom a ruha kupacot és elborzadok.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, a ruhakupac is csak elmúlik, amúgy meg az már csak biztos, hogy jobb lesz az ember kedve, ha rend van :) meg friss festés :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Niki: holnap köröm??? :wink: Képzeld home leszek, meg jönnek is hozzám:D csak nehogya végén, még elverjél vagy haragban legyünk :D
csip-csip18
 
 


Hello lányok!
Jó nagy eső volt nálunk reggel és most megint dörög. De legalább nem kell locsolni.
Mi gazoltunk a párommal két napon keresztül. Persze én nem sokáig bírtam, de amíg tudtam én is csináltam.
Lanyus: Gratulálok az esküvődhöz. :))))
Citrin: Mikor akarsz tesztelni?
Niki: Már nincs sok hátra!!
Jeanner: Jó barátnőzést.
Csip: Nekem is vannak ilyen csodás napjaim. Bár mostanában itthon olyan egyformák a napok.
Franci: Jó utat nektek és jó időt!
Belani: Jobbulást!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Na mi van itt kérem szépen??Hol vagytok??
jaj nem is mesltem vagy akartam is kérdezzni tőletek...
Hallotatok vagy voltatok már a Bio Hairban???

Holnap megyek barátnőmmel hajat vágatni :D És nagyon jó ron vgják :D :D :D
csip-csip18
 
 


Citrin
Elég biztató a hőd. :wink:

Niki
Majd képet dobjál a szupi szobáról. :)

Csip
Tényleg "jó" napod volt....

Hétvégére nálunk semmi különös program, apjuk dolgozik, a gyerekekkel megyünk medencézni majd délutánonként. A kicsi hamar megunja, Berci meg ott is aludna, ha tehetné. Jövő héten elmegyünk 3 napra Californiába, vidámpark, óceán, jót fog tenni egy kis csavargás. Anyóst fűzögetjük, hogy maradjon még, mert 19-én már menne haza, de meg lehetne hosszabítani a repjegyet. Hát nem tudom...ha hazamegy akkor szívás lesz a gyereket hordani oviba a suli mellett. Október közepén jönnek anyámék, addig csak kibírom. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jeanner:
Kakaóscsiga
hozzávalói:
- 2 dkg élesztő
- 25 dkg liszt
- 1,5 dl tej
- 3 dkg cukor
- 4 dkg lágy margarin
- 1 tojás sárgája
- 1 citrom reszelt héja
- 1 csomag vaníliás cukor
- 1 csipet só
Cukrot beleteszed a tejbe, langyosra melegíted, belemorzsolod az élesztőt, szépen felfut. Liszthez hozzáteszed a sót, citrom héját, vaníliás cukrot, margarint belemorzsolod. Majd beleteszed a tojás sárgáját, a felfuttatott élesztőt és bedagasztod. Pici liszt még kellhet hozzá. 1 óra kelesztés után vékonyra kinyújtod, kevés olajjal megkened, cukros kakaóval mindenhol beszórod, felcsavarod, kb 2 cm-esre felvágod, és olajozott tepsire ráteszed. Előmelegített sütőbe kell sütni, kb 180 fokon 15-20 percet, és még cukros tejjel meg kell locsolni, mikor már majdnem kész. Utána még pár perc sütés, és kész a fincsi kakaóscsiga. :)
Vendég
 


Csip: 4-én kellett volna megjönnie, eddig rendszeres volt. :shock:
Hallottam már a Bio Hair-ról, és ma mentem volna, de közbe jött egy progi. Úgy tudom 1300 egy vágás, és nem kell bejelentkezni. Majd meséld el milyen volt...na meg milyen lesz a hajad... Te pontosan hova mész helyileg?

Gabi: ma vettem egy tesztet, holnap reggelre tervezem, ha addig nem jön meg.

Egcsi: jól hangzik a hétvégi programotok! :D
Vendég
 


Citrin: 5 kerületbe megyek...oké elmondom.Te hova mennél???
Na drukk a holnapi teszthez!!!Érzés????Valami tünet???

Elmentettem a receptet :wink:
csip-csip18
 
 


Citrin :?: :?: :?: Teszteltél?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Igen, teszteltem.....negatív........és még mindig semmi......????????
Vendég
 


Csip: én az Örsre megyek majd
Vendég
 


:roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello Lányok!

Megtörtént a babagyártás! Aznap mikor pozitív lett az lh meg másnap volt összebújás. Harmadnap már hullák voltunk apával,nem esett jól így azt kihagytuk de úgy gondolom elég volt ez a két alkalom is. Legalábbis remélem. Majd visszaolvasok most nincs időm.

Citrin:mi lehet? sztem pár nap múlva ha nem jön tesztelj megint!
henó
 
 


Sziasztok Lányok!
Na újra megjöttem, sajnos holnap véget ér a szabi!!!! Nagyon-nagyon szomorú vagyok!!!!!!
Hát nem mondom, nem volt mindig jó idő, de igazából tegnap kivételével minden nap tudtunk fürdeni! Jó mondjuk nem a Balcsiban. Mert az nagyon hideg, de a medence jó volt 27-28 fokos. :)
Voltunk többször is kirándulni, általában de. volt a kirándulás és du. volt fürdés. Nóri nagyon élvezte, tiszta barna lett a gyerek. :) De sajnos holnap már megyünk vissza Budapestre, vár a nagy mosás meg a többi, hétfőn meg irány a meló. Jövő héten jelentkezem be szakvizsgára, de addig még találnom kell egy közjegyzőt is. :(

Citrin: ha késői pé-d vollt még simán lehet belőle baba, szóval pár nap múlva tesztelj újra. :) A kakaós csiga receptjét le fogom menteni!!!!

Henó: mennek a drukkok! Mikor kell majd megjönnie???

Hát nálunk ha élesbe ment volna, akkor tutira összejött volna most a babó annyit voltunk együtt Apával. :oops: :D

Gabi: gratulálok a Babádhoz! Nagyon szépen növekszik.
Ja és örülök hogy múlóban van a hányingered!!!!

Kati: lehet csak a doki nem mondta a szikhólyagot, nekem Nórinál szintén csak az első uh-n mondta a doki hogy van, többet nem szólt róla. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Hát minden jónak vége lesz egyszer... :? Most várhatod a következő szabit. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet Hollandiából, már csak négy nap és megyünk haza:)

Képzeljétek, minden probléma elmúlt..pedig nem csináltam semmit...se viszketés, se felfázás (kop-kop-kop)..Szóval nem tudom mi volt ez...

Remélem Ti is jól vagytok!

Henó:D:D Reméljük sikeres volt a babagyártás:)

Ninike: én is így érzem..ha most élesben menne....de nem megy..és félek, hogy majd otthon a szürke hétköznapok mindent elrontanak:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ja, és Lanyus, én is megkukkantanám azokat az iwiw-képeket..
Amúgy ha van kedvetek, engem is lehet jelölgetni, iwiw-en, facebookon, kinek mi tetszik:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejelölnék mindenkit iwiw-en, csak irjátok meg akár priviben is , hogy milyen néven keresselek titeket!!!!
Sajnos a kövi szabi fényévekre van. Holnaptól meló és még tanulni is neki kell állnom!!!!!!!!!! :(

Lehet tényleg csak allergiás voltál Bejni az óvszerre, nekem is volt már ilyen. :)

Kellemes napot, indulunk haza és már vár a mosógép! Ma már tuti nem jövök!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Bejni
Akkor biztos a gumi volt a ludas. :wink:

Ma van pé-m. Még jó, hogy nem élesben megy még a dolog, apjuk nincs itthon. Azért egyre többet jár a fejemben a babó, nagyon szeretnék hamar zebrásat tesztelni. 8) Úgy néz ki anyóst rábeszéltük, hogy maradjon még kicsit, remélem nem csak átmeneti gyenge pillanatában egyezett bele. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Henó: Drukk a picihez!!! Két hét és kiderül.
Citrin: Azért még ne add fel. Lehet, hogy késői péd volt és ezért nem mutat még semmit a teszt.
Egcsi: Most már nincs sok addig. :) Te jól voltál a terhességek alatt? Azon gondolkodtam, hogy aki állandóan rosszul van a terhessége alatt az max 2-szer csinálja ezt végig.
Ninike: Hát sajnos a szabadság gyorsan elszáll. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.
Bejni: Tökre örülök, hogy már jobb és nem kellett semmit se szedni. Én mostanában sok áfonyát eszek, mert jólesik, és utána olvastam és ilyen hugyuti fertőzésekre nagyon jó.
Csip: Milyen lett a hajad?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Na morning!

Csak beköszönök és már futok is tovább!

Hétvége szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat, meg bnőmék is :)

Citrin, köszi a receptet :) és ne add fel, még simán lehet baba... ;)

Henó, drukk megy..

Csip, milyen lett a hajad?

Egcsi, akkor nektek már csak egy mensi, nem?

Ninike, hidd el, engem így is esz az irigység, nekem semmi szabim nincs :(

Gabi, te jobban vagy már?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gabi
Hánytam az első hónapban, igaz csak egyszer egy nap, de az pont elég volt. A 14. hét után már jól voltam. :)

Jeanner
Igen, még egy piroska aztán remélem nem kell tampont látnom vagy másfél évig. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jó reggelt....

Henó:akkor drukk nagyon, hogy hozzad a zebrás tesztet :D

Gabi: tetszik jó lett szerintem :D

Jeanner: Örülök, hogy jól érezztétek magatokat :D

Citrin: Nekem pozitiv volt ez a Bio Hair legközelebb is elmegyek :D 3150 forint és mosás vgás szárítás kefével(mert lehet más mient is kérni)vagy ha nem akarod nem szárítják meg...Vasalás, szóval Én mindent kértem és ott voltam 45 percet semm szerintem és fizettem 3150 Ft! nagyon aranyosak fiatalok, ügyessek!Csak ajánlani tom :D

Niki: mi van gyümi kosár??? :lol: :lol: :lol:

Szóval Szombaton Délelött a kutyát vittem aztán kicsit meloztam....Aztán Fodrász csavargás vásárlás az Ázsiában no megkajálás este 8 ra értem haza :D Jó kis csajozós nap volt barinőmmel kettesben :D És miket vettem??? :D :D :D
Vettem 2 nacit bugyósat beszarosat :D Bizyukat :D no meg beszartam mikor megláttam, mondom ez kell nekem :D Magassarkú egybetalpas fekete fehér :D Tornacipő :D Kurva jó :D bele szerettem :D Majd lefotózom :D
Ezek voltak :D És nem is költöttem sokat :D Ja és holnap képzés alig várom :D :D :D ja és mindjárt 10-e :D Apával már tegnap rágyúrtunk :D
Ezek voltk :D Gyertek majd!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?