Új privát üzeneted érkezett!

kész apinak a leveske... sajna csak este tízre várható... na ez a gond nálunk, hiába mondom drága szivemnek, hogy ennyi, mármint ennyire kevés akcióból nem tudom hogy lesz baba?????
kfmares
 
 


kfmares: laptető :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi: :D egen, én is röhögtem most nagyot!!! ::::ddd :lol:

De ez lenne a hét vicccccce!!!! :D havi 3 akcióból bébike :D

Timi, Betty, Puffocska: akkor én be is fogom a kicsi, illetve nagy számat, mert mi 2009. március 1. óta próbálkozunk!

Api a túl optimista, mivel van már egy 11 éves lánya előző házasságból, és azt hitte most is azonnal lesz!!! A fránya sors meg mit hoz: a volt asszony ismét terhes, a 3. gyerekkel! :D

Ezek után Timi nem hiszem, hogy nekem van szerencsém :D
kfmares
 
 

 
 

Puffocska,
Bocsi akkor tényleg jól félreértettelek. Így már más, a 13. napon 18mm nagyon jó, nekem a 13.-n 15 és 16 mm-es volt, és sajna a 15. napon megint volt egy természetes tüszőrepim amin az egyik megrepedt, és szerintem az nem volt eléggé érett. :oops: :oops:

De te miért 9 napig szeded???Nem csak 5 napig szabad a clostit szedni? :roll: :roll: :roll:
Timi,
Én is tartogatom a teszteket, aztán amikor piri ideér, kivágom őket a kukába. :lol: :lol:

Mi április óta próbálkozunk, de mivel nekem a kölkök az első és második hónapban jöttek, így gondoltam valami gáz van. Ezért mentem dokihoz, és kiderült hogy túl éretlenül reped meg a tüszőm. Ezért kaptam a clostit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


kfmares,
Danika nálunk úgy fogant hogy apival összevesztünk és majd 1 hónapig mosolyszünet volt, szex sem volt. Aztán jól kibékültünk és egy jót szexeltünk. :lol: :lol: Na ebből lett Danika. :lol: :lol:
Szóval 1 alkalom is bőven elég.
Amúgy Barbikánál is csak a 11. és a 13. napon voltunk együtt és a 15. napon volt a tüszőrepim. :lol: :lol: És össze is jött. :lol: :lol:
Bazsinál nem tudom, mert akkor még nagyon friss párocska voltunk és olyanok voltunk abban az időben mint a nyulak. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nagyon bénán fogalmazok ma, bocsi. Szóval a menzi 5. napján kezdtem el szedni a clostit és 5 napig szedtem. A ciklus 13. napján voltam dokinál, amikor 18 mm-es tüsző volt a bal petefészkemben. Remélem mostmár egyértelmű voltam. Úgy látszik nagyon fáradt vagyok. Kb hány mm-esen reped meg a tüsző?
puffocska
 
 


Mares: megértelek, a férjem nálunk is alig van itthon és mindig hulla. Most az elmúlt 3 napban sikerült 1-2 összebújás, remélem jókor.
puffocska
 
 


Judy

hm, nem is tudomk, ha a 11 nappel ezelőtti akcióra gondolok, hát nem is tudom, eléggé "ittas" hajnali állapotban, a kertben.... mondjuk vannak csodák de ez a nagy nagy csoda lenne..

De majd akkor idő közelében mindig jól kiéheztetem drága uramat! :D jól összeveszek vele :D
kfmares
 
 


kfmares: igazából mi is márciusban kezdtük újra a próbálkozást mert előtte volt egy missed ab-om...

Timi
titimee
 
 


Puffocska : most is csináltam a drága uramnak erő -levesst :D meg tele a hűtő, hogy jó erőben legyen, etetem C-vitaminnal, ... van sok csini cuccom is, de ha a drága uram fáradt még egy rudon csüngő nő sem hatja meg :D ( ez mind a multicégek agyleszívása miatt van sajna....)
kfmares
 
 


Puffocska,
Szerintem én vagyok a béna meg fáradt. :lol: :lol:
Ma már tanultam a vöröshagymáról, petrezselyemről, sárgarépáról, meg a réz-bronz-és vaskorszakról, a cserekereskedelemről, munkamegosztásról és a mesterségek kialakulásáról is. Na meg matekoztam is vagy 1 órát.
Ja, és még olvasónaplót is gyártottam a micimackó 3. fejezetéből.
Szóval szerintem én nem tudlak jól értelmezni. :lol: :lol:

Így minden ok, ez tökéletes méret.
Az hogy hány mm-esen reped változó. Látod nekem nem érik meg rendesen mire itt a repedés. A lényeg, hogy az érett tüsző 2-25mm között van. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi : sajnálom ........................ :oops:
kfmares
 
 


Kfmares
175cm-hez 57 kg vagy :shock: Ilyen dagi :?: :lol: Akkor tényleg ideje a fogyókúrának :lol: :lol:
Ne viccelj már, hogy tényleg nagy darabnak látod magad...olyan vagy, mint a ropi :!:

Puff
akkor te a ciklus 5. napjától kezdted szedni a clostit :?: :shock:
akkor jó későn :shock:
Változó, hogyan reped...elvileg egy tüsző repedésnél 20-22mm, de clostinál nagyobbra nő :arrow: nekem eddig 27 mm volt a legnagyobb...nagyon fájt az, mert a másik petefészkemben akkor meg egy 24 mm-es volt. Aztán repesztették...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na jóéjt lányok, termeljetek sok hozzászólást hogy sokat lehessen visszaolvasni :wink: :wink:
:lol:

Timi
titimee
 
 


Lépek mára csajszikák :!:

Legyetek rosszak :twisted:


Kép

Jó éjt :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


emberek, fel vagyok fúúúújodva, és az a sok randa kelés vagy mi az államon meg az egyik arccsontomon!?!??! mé nem vagyok pasi????
kfmares
 
 


Betty : jóéjt neked, én még sajna várom uram és parancsolómat :D

Timi: na igen, ha nem konyulnának néha le szemeim hát én aztán írnék éjjel-nappal :D de holnap már 7:30tól melóhelyen vagyok fél4ig, tehát időm, mint a tenger :D

Judy: neked is szép álmokat, most hogy már profi mezőgazdasági és ipari szakember lettél gyermekeid által!

jóéjt nektek! Álmodjon mindenki zeeebrásat :D

ma felvettem egy szép , millió csíkos, alvós felsőt :D talán ez segít :lol:
kfmares
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Mi újság lányok? Bocsi, hogy csak úgy eltűntem tegnap.

Kicsit elbizonytalanodtam, hogy jókor szedtem e be a gyógyszert. Mostmár mindegy. Remélem volt peteérésem és találkozott egy kiskatonával. Szurkoljatok nagyon!!!

Judy: Te aztán nem vagy semmi, tényleg jó sokat tanultál. Remélem a gyerekeid nem betegek. A mi sulinkban tombol az influenza, bár szerencsére csak a sima, nem a H1N1. Remélem én nem kapom el.

Timi: sajnálom.
puffocska
 
 


Puffocska: nálunk is van influenza, és lehet az kapott el. Doki nem mert megröntgenezni, mert mi van, ha baba van... de ma, talán korán, csináltam tesztet, és - . Így most várok, és ha hétfőn se javul, akkor megnézi mi van a kis fejembe. De elvileg a karatban van trugyi, csak nem tudja honnan, aggógok, nehogy arcüreggyulladás legyen.... :(
kfmares
 
 


Puffocska: naná, hogy szoríííítok!!!! :D

Judy: ma mit " tanultál"??? :D Én a paprika - paradicsom felépítését, és éneket :D
kfmares
 
 


Sziasztok!

puffocska hol tartassz a ciklusodban? nem akarsz feltenni vonalzót?
kfmares: te is fiam "bluetooth"? :lol: :lol: (énis tesztelek ha kell ha nem)

Timi
titimee
 
 


Timi: ahhoz képest hogy a doki a fül-orr-gégén hogy kikészített , most itt vihogtam azon, amit írtal!!! ( te is fiam :D ) Nagyn nagy duma volt!!! :D Azért teszteltem, hogy tudjam mehet-e a rtg vagy nem! De dokinő nem mert csinálni!


vonalzófeltétel itt hogy van?
kfmares
 
 


énis mindig találok a tesztelésre egy jó okot :wink: de tudod a mondást, csinálj mégegyet és fogd rá a nyuszira.

itt van például egy vonalzó készítő: http://lilypie.com/Trying_to_Conceive.php

és ha megvagy másold be az aláírásodba.

a fertilityfriend-en tudod a hődet is vezetni. azt is ugyanúgy be kell másolni az aláírásba.

Timi
titimee
 
 


sziasztok,

Bocsika, ma nem jöttem, mert délelőtt az ortopédián ültünk Barbival, aztán meg rohanás haza ebédet főzni. Mire kész lettem hazaért Bazsi, csináltuk a lecót. Aztán meg Daniért is mentem, utána meg kezdődött az esti cirkusz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Puffocska, Kfmares,
A vonalzó tényleg jó ötlet lenne, mert így elég nehéz követni, hogy hol jártok. :lol: :lol:

Várj még azzal a tesztel, még simán lehet pozitív. :lol: :lol: :lol:

Amúgy ma csak írásbelit csináltunk, holnap laza nap lesz. Matek, technika, rajz meg úszás. :lol: :lol: :lol:

Mares, Puffocska,
Csak nem tanárok vagytok??? :roll: :roll: :roll:
Timi,
Elkezdted már a clostit???
:lol: :lol: :lol:

Na, most megyek, eltakarítom a csatateret a konyhából. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: már be is fejeztem :) most várom a csodát :roll: Jó takarítást :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi,
Ja tényleg, hülye kérdés volt, te a 2. napon kezded. :lol: :lol: :lol:
Egyszer sem mész el uhu-ra, hogy megnézzék mekkorákra nőttek?? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mind a 3 gyerekem jelen pillanatban a franciaágy tetejéről ugrálnak le az ágy mellé tett szivacs ágyra. Barbi a főkolompos. Akkora zaj van, mintha legalább 10 gyerek lenne a szobában. Már a fejem is fáj. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


következő hónapban megyek dokihoz (most nem) akkor meg is beszéljük az átjárhatóságit.

Timi
titimee
 
 


hűha akkor megy a rosszalkodás ezerrel :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Értem, :oops: :oops: :oops: de már csak petezsák kukucsra mész a dokihoz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát igen, iszonyat eleven mind a 3. Nincs olyan óra amikor nem kell rájuk szólni vagy kiabálni valamiért. :lol: :lol: :lol:
Hülyén hangzik, de ezt majd ti is megtapasztaljátok nemsokára, néha olyan jó lenne 1 gyerekmentes hét. Meg egy jó alvás. :lol: :lol:

Persze másik pillanatban meg az jut eszembe, hogy mi a frászt csinálnék, ha nem lennének. Halálra unnám magam. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: egen , tanító tanárnéni vagyok:D .... na akkro irány, mindjárt megyek én is hozzád ugrálni :D

Én csak egy havi Clostit szedtem, mert doki nem uh-zott.... azóta meg nem merem szedni csak úgy felügyelet nélkül... az új doki meg akkor akar látni majd ha megjön .... remélem úgy 9 hónap múlva :D :lol:
kfmares
 
 


Timi: itton a mobil internet sajna lassssúúúú, így majd holnap meló után kipróbálom a vonalzót :D

jaja tesztelés, tehát életem 3. tesztjét elfogyasztottam, és hát hú , utálok én negatívat látni, de ugye ki az, ki szeret...


hmmm, sóoldatos orrcsepp (dokinéni legújabb csodaszere) , talán mintha már kezdene segíteni rajtam, bár a fejem még iszonyat tud fáááájni....

leteszem magam, tegnap bedugultam, és alig aludtam


NIGHT mindenkinek


cuuuuuuuuuuuuuup
kfmares
 
 


Sziasztok Csajszik :!:

Most értem csak ide, anyuéknál voltunk....valami történés...ahogy látom nem sok volt :lol:

Kfmares
még ne tesztelj....mondom én.... :lol: :lol: :lol:

Csajok, én is teszteltem ma, és + lett :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: pozitív???? most komolyan????


juj csajok, tegnap esti fejfájásomat valakinek simán átadtam volna!!!
kfmares
 
 


Kép

Timi
titimee
 
 


Betty: akkor este volt hancúr? :)

kfmares: jobban vagy?

Timi
titimee
 
 


Timi: nem tudom, jobb volt, de ma is fáj a fejem, már most... de még bejöttem, mert ma 5 órám van, nem akartam hogy helyettesíteni hívjanak be valakit... majd elleszek aztán irány haza aludni.. :D

Betty: hancúrkáztatok???

Judy: látom , vagyis olvastam, hogy a te napjaid se unalmasak ! :D
kfmares
 
 


sziasztok,

Kfmares,
És hányadikasaid vannak???
Mi a sterimar orr sprayt használjuk, az is ilyen tengeri sóoldat és nagyon jó. :lol: :lol: :lol: :lol:
Betty,
Basszus, először megörültem, amikor írtad hogy pozi a teszted. :lol: :lol: :lol: Azt hittem hcg, de aztán utána eszembe jutott, hogy középidőben vagy. :wink: :wink: :wink: Remélem a biztonság kedvéért jól elkaptad apát, hogy még a lombik előtt spontán összejöjjön. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Képzeljétek el, jövő hét csütörtökig a barátnőm őrzi a tesztjeimet, hogy még véletlenül se jusson eszembe használni őket előbb mint 12 dpo. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: általánosban 5-8ig tanítok és g9m9 9-ben és 11es osztályom van! És tanulószobázok 5-7 osztályokban. Igen, én is valami tengeri oldatosat kaptam, felváltva használom a Bioparox és a sima orrspray-vel... csak a fejem majd szétmegy!!! Hát ez jó, elvették a teszteket :D én csak annyit tudok, hogy szeptember 8án megjött, szeptember 19-én este, inkább 20án hajnalban voltunk együtt párommal és hogy most október 2. van... de hogy mikor volt ha volt peteérésem azt nem tehát nem tudom hányadik napon lehetek :(((((
kfmares
 
 


a g9m9 a gimi akart lenni csak iszonyat fáj a fejem....
kfmares
 
 


Hát hallod, elég régóta húzódik nálad ez a betegség. Még azon csodálkozom, hogy tudsz dolgozni. :oops: :oops:

Akkor most vagy a 25. napon, és azt mondtad, hogy 26-27 naposak szoktak lenni a ciklusaid.Akkor már csak 2 nap. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A gimis fiúk nem szoktak udvarolgatni?????Mert nagyon csini vagy. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty-t láttátok már???Nagyon bombázó egy csaj, hosszú szőke hajzuhataggal. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: igen, régóta megy, csak ma sztahanov lányt játszok, majd lehet a saját káromra .. :( nem vagyok csodanő, így nem gondolom, hogy valaki is udvarolna nekem... mondjuk az esküvőre szépen megcsinált a fodrász meg a kozmetikus meg a ruci is szép volt!!!


BETTTTYYY!!! Akkor láthatom a szép hajzuhatagot??? :D
kfmares
 
 


Énis megnézném :lol:

Timi
titimee
 
 


Betty,

Képet kérünk légyszi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty: tessék megmutatni magadat :D

Kép esküvős mink :D
kfmares
 
 


Húúúúúúúúúúú.....de vékony vagy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: