Új privát üzeneted érkezett!

Ilona, végre megint itt :lol: jaj, nagyon szurkolok holnapra, otthon vagy még, vagy már dolgozol?

Mágnes, mind a kettő tökéletes :lol: ügyes Bence, hogy elindult :lol: mikor megy Anna oviba?

Zel, Lukács nagyon édi a kenyérhéjjal :lol: csak rágcsálja és el van vele? mi most vezettük be a répát is, ezt is szereti :lol:
és szerencsére Lili megint jókat alszik :lol:

Trinky, Lili megkapja még az agyhártyagyulladás ellenit is, ti azt nem? még jövő héten kap belőle egyet, és akkor 8 hónap szünet :lol: Lotti átalussza az éjszakát?

Gyöngyi, gratulálok a pisimentes délutáni alváshoz :lol:

Kép
domo
 
 


Ilonám nagyon-nagyon szurkolok holnapra!!!

Zel, Lukács komoly képpel is helyes "fickó" :D :D Édes a kenyérrel, úgy látszik őt is meg lehet majd fogni a pocakján keresztül. :D
Nem aggódom Lotti mozgása miatt, mivel nagyon mozgékony gyerek, egy csomó mindent csinál már. A gigámat például nagyon szépen szét tudja rúgni, amikor fölé hajolok. :lol:
Mostanában úgy tesz mintha szopizna, én meg gyönyörködök benne, egyszer csak hirtelen megragadja a hajam és már húzza is. Én hülye meg engedem..... olyan édes.

Domo, Lotti is alszik éjszaka, bár egyszer felébred 5-30 percre szopizni. Tegnap este fél tíztől reggel tízig aludt egy tíz perces hajnali szopival. Igzán jó dolgom van vele. Napközben is szunyál háromszor. Az agyhártyagyulladás elleni a prevenar? Mert a másodikat most kapta meg. Bárányhimlő ellen nem akarom beoltatni, úgyhogy valószínűleg pár hónapig őt sem szúrják. Ja de, a fülét ki fogjuk lövetni jövő héten. A keresztanyja addig mondogatta, hogy beadtam a derekam. :wink:
Tényleg nem is mondtam, hogy ma egy hetes húgom kisfia, és sógórnőm is mindenórás. 5 két éven aluli csemete lesz a csalában :D :D

Gyöngyi, akkor kollegák vagyunk 8)

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Jaj Ilona olyan kíváncsi vagyok az eredményre!Nagyon szorítok++++++++++++++++

zel!

Olyan gyönyörű Lukács Imádom :lol: A cukrászdánál majd
védelmi pénzt, kell kérni nehogy a csajok elrabolják :lol:

Domo!
Bejelölt egy szép lány?Te vagy az,?Bár Lilit nem látom sehol?
Ha nem te vagy akkor légyszi jelölj be :lol:

Trinky!
Niának 3hónaposan lőtték a fülét, de nagyon sírt meg én is.
Én beadattam a himlő ellenit is.Olyan jó,hogy napközben is
eleget szunyókál :lol:

Ne haragudjatok,de nem emlékszem :oops: ,hogy ki kérdezte.
Jól megy a sulim ,most a pedikűrnél tartok,hántom
a sarkakat :lol:
m. reni
 
 

 
 

Igen trinky!
Látom most már te kérdezted a tanfolyamot. :lol:
Nia szavakat mond olyan édes ahogy formálja a kis száját. :lol:

Katata!
Neked pedig hatalmas gratula a munkához, :lol: :lol: :lol:
gyere sűrűbben :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!
Trinky! Milyen kicsi a világ!
Mondjuk nem kimondottan a GKM-ben dolgoztam, hanem az Üzemeltetésen a Kálmán I. u.-ban.
Te mióta vagy ott? A neved igazán nem ismerős, de az arcod igen.
De jó nektek lányok hogy babócák átalusszák az ájszakát. Peti nem. 2-3 óránként kel akkor is enni. Anna ilyenkor javában már külön szobában aludta át az éjszakákat.
Fülbevalót is irigylem. Párom nem engedi, hogy Annának rakjunk. Pedig én szeretnék és néha Ő is mondogatja amikor látja az enyémet.
Oltás: Mi is a Prevenart már megkaptuk. Most majd a menjugate-t kapjuk. Abból 3 oltás lesz.
Ilona! Várunk majd a jó hirrel!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasz!

Lukács is írni akar.... :lol:
Inkább aludnia kellene.

Ilonám! Hajnali reggel óta jársz a fejemben. Akkorákat dobban a szívem, úgy izgulok!

Lukács köszöni szépen..
Igen, kenyérhéjat rágcsál. Imádja. Egyszer ellopta, akkor kíváncsiságból nála felejtettem. Azóta néha, ha nagyon nyűgös, kap egy kicsit. Szopogatja, csócsálja. mindig elfogy. Ha nagyobb darab törik le, hiába próbálom kivenni a szájából. Összeszorítja, nem adja. Csámcsog rajt kicsit és már le is csúszott.

Jaj, ha hallanátok most... Nem billentyűzhet. Kemény probléma. Ha valami nem úgy van, mint akarja, és nem is lehet úgy, elkezd kiabálni. Közben meg köhög. Erőlteti... :oops: :evil: :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ILONÁM:
nagyon drukkolok, várunk a hírekkel!

Zel:
jajj ismerős a billentyűzet probléma.. :) Bence is imádja. Na és ő is mérges, ha valamit nem kaphat meg.. Már a kórházban az első napon közölte a nővérke, hogy kissé vehemens természetű a fiatalúr... :) Hát azóta is.. .:)

Pancsolós játék: nem tudom ki kérdezte, de ezt csak kádban lehet játszani, vizesen a kád oldalára tapasztható, és így építhető vele farm, kert, öltöztethet babát, attól függ milyet veszel. Aztán egyszerűen leszedhető a kádról. Nagyon szeretjük..

Katám:
Nagy gratula neked a munkához!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona, már nagyon izgulok!!!

Gyöngyi, ne aggódj, Lili bár jól alszik, az éjszakát nem alussza át, ő is szopizik, csak mellettem alszik (atóól kezdve, hogy először felébred), így mindketten belealszunk :lol:

Trin, nem a Prevenerra gondoltam, ennek NeisVas-C a neve, és agyhárgyagyulladás ellen adják 6 hónapos kortól. Én a bárányhimlőt is beadatom majd.
és napközben menyit alszik Lotti?

Reni, én bejelöltelek, de ott van Lili is, csak külön mappában a fotók.

Kép
domo
 
 


sziasztok,nem tudom írtam-e, de megjött, ismételten nem sikerült.
igaz, ebben a hónapban lazultunk..

ilona :?: :?: :?: :?: :?: :?:
annyira izgulok érted!!!!!! úgy örültem, hogy megtörtént végre a csoda és most várom a híreidet!!

csajok, kűggyetek mán neveket nekem priviben légyszi, mert senkit sem találok az iwiwen így név nélkül..
domo, ilonka, katám stb..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, sajnálom :cry: merre voltál ilyen sokáig?
priviben megírtam a nevem.

Kép
domo
 
 


domo, az az igazság, hogy kicsit elment megint mindentől a kedvem, még a tesóprojekttől is..de próbálom magam összevakarni..
köszi a privit!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsám! Héékáááss! Nem vagy te ilyen depis típus!!!! hahó! Ki a fejet a homokból és előre! Nem vagy még sehonnét elkésve a tesóprojekttel!
Egyébként bejelöltelek iwiwen... Tessék szíves lenni visszaigazolniiiii! :lol:

Ilonám! Már lassan sírok izgalmamban...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

ILONA!!!
Úgy olvasom itt már mindenki a küszöböt rágja izgalmában ( a körmünket csak nem )

Kép

Kép
odry
 
 


Még mindig sehol Ilona? :roll:

boriskám:
na neee. itt te szoktad a lelket önteni mindenkibe!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


dOmo!

Te egy nagyon jó csaj vagy :lol: És trinky te is.
még katatára lennék kiváncsi!

ilona!
5 percenként bejelentkezek már nagyon nagyon várom a hírt++++++++++++++++
m. reni
 
 


boris!

Nem már kiporolom a feneked :lol:
Írj nekem privit légyszi :lol:
m. reni
 
 


Ilona!
Hát én tényleg úgy szorítottam, hogy lilultam, de már kezdek feketedni!!!

Boris!
Sajnálom.

Zel!
Hát az én Csabi fiamnak is olyan akarata van, hogy fogok én még vért izzadni..... - ha két oroszlán egymásnak feszül.
Mióta jár, egyszerűen nem akar a járókában megmaradni, pedig akkora a járókája, mint más gyereknek a fél szobája. De csak menni akar állandóan. Ez mondjuk nem lenne olyan nagy baj, de kicsit nehezen sétálok vele kétrét görnyedve, ráadásul ez egyre nehezebben fog nekem menni. De ügyes gyerkőcöm egyre többször akar egyedül menni, úgy hogy ne fogjam a kezét.

tücsökbogár
 
 


lányok, lehet lazulni!!!!!!!!!!!

HCG 163

Köszönöm a drukkolást ügyesek vagytok, biztosan ez is segített. A pozitív gondolatok mindig jól jönnek.

Kicsit barnáztam, meg a mellfeszülés is elmúlt, össze nem mentek , csak már nem fáj, így felkészítettem apjukat, h ez most kapufa. Erre mondja a doktornő, h beágyazódáskori vérzés lesz, mert a hcg-m nagyon jó. Na akkor mindkettőnknél eltört a mécses, szinte semmire nem tudtam figyelni, és igazán még most sem hiszem el.

A vérzés miatt jobbnak láttam folytatni a betegállományt, fönökeim csodásak, megbeszéltük és egyetértenek, így az uh-ig (jövő csüt) mindenképp itthon vagyok aztán persze szeretnék visszamenni dolgozni.
Közben utánaolvastam, és ez a barnázás egész gyakori, és gyakori velejárója a beágyazódásnak, szóval lehet h túlreagáltam, de jobb a békesség, ezen szerencsére nem múlik az állásom.

Köszönöm az aggódást, a szurkolást, és a kedves érdeklődéseket!

A gyerekek továbbra is gyönyörűek.

zel, :shock: Lukács már 5 hónapos, tényleg? Most fogtam csak fel.
Hogy mekkora csibész lesz belőle!

mágnes, azt sok haját a fiúnak, nagyon helyes! Caca továbbra is gyönyörű.

Pusza csajok!
bbilona
 
 


boriska, nagy örömömben majd elfelejtettem.

Persze szerelem nélkül nehezen lesz baba, de a lazulás az nem rossz, valahogy ötbözd a kettőt, ha tudod.
Párodnak van már munkája, valami állandó? Vagy most jó így is?
Tele a kert gyümölccsel, élvezitek?

reni, mennék szívesen egy sarokkaparásra hozzád! Hogy tetszik a suli?

katata, akkor most jól a lovak közé csaptál!
bbilona
 
 


ilooonnnnnnáááááámmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:
jajj de boldog vagyok :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
ugye ez azt jelenti amire mindannyian gondolunk itt a topikban 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


küldesz te is nevet priviben? szeretnélek megkukkolni iwiwen :lol: :lol:

jaj olyan jó érzés, már el is felejtettem a saját nyavajámat :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


SIKÍTOK ÉS SÍROK!

HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PIHENJ SOKAT,ÉS NE FOGLALKOZZ A MUNKÁVAL!
és persze kapsz egy virtuális láb maszit :wink:

jól megy a suli :wink:
m. reni
 
 


Ilonám!!!!

Jaj, annyira éreztem..
Olyan boldog vagyok!
Gratulálunk!!!!!!

Pihenj!!!!!! Progit meg told!!!!

Jaj, sírok, nevetve!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonám! Lukács mindjárt HAT hónapos lesz.. Sőt Féééléves. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonám!
:lol: :lol: Valahogy én is éreztem, és bíztam, hogy azért nem jössz, mert ünnepeltek!!!!
Nem vagyok otthon a hcg értékben.. a 163 hány batát sejtet?

jajjjj nagyon örülök nektek!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi csajok!

Megyek is a TV láda elé, mert mostantól aluszékony vagyok és alííííg birom ki napi 14-15 óra alvás nélkül. Ezt mondom a férjemnek, ő meg jó nagyokat nevet rajtam
Kicsit kezdem megérteni azokat, akik már a várandósság első heteiben kitolják a pocakjukat. :D

zel, ugye döbbenetes, ez a dolog az idővel, meg a rohanással, megy a gyerekek öregedésével!

reni, na ne csikizd a talpamat!
bbilona
 
 


boriksa, pusza!

mágnes, talán kettőt jelent, de a doktornő kihangsúlyozta, h mi egynek örülünk.
Hát nekem mindegy, de én egy babáának képzelem el.
bbilona
 
 


Jajj Ilonám, úúúgy feldobtad a napomat, pedig eddig tiszta hisztis p. voltam, most minden elszállt!! :lol:
Pihenj, növeszd a pocakodat, hogy aztán már ne kelljen kitolni sem :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona, jöttem gyorsan Lilivel nézn a híreket, és annyira örülök :lol: olyan nagyon megérdemeltétek már :lol:
a 163 elég magas, lehet ott kettő is :lol: (nekem csak 90 volt)
pihenj sokat! kaptál progi szurit?
(bejelöltelek iwiw-en, és Mágnes téged is!)

Kép
domo
 
 


Ilona! Gratulálok! Valami ilyen megérzésem volt nekem is! Pihenj sokat a munka meg ráér!!
Boriska!
Sajnálom! De igaza van Áginak itt mindenkibe te öntessz lelket.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


ILONÁÁÁÁÁÁÁM!!!!! Tudtam, éreztem, hogy most sikerülni fog :lol: :lol: Annyira örülök, úgy elérzékenyültem. Szuper! Könnyen lehetnek ketten, nekem a 137-re is mondták :lol: :lol:
Told ki a pocakod jól, kívánom, hogy jó nagyra nőjjön. Nyomjad a progit rendesen, minden oké lesz. Ki mondta meg a jó hírt?

Na most aztán tényleg találkozni kéne. Ki van benne?

Boriskám, tényleg ne izélj már! Semmiről sem vagy lekésve, lesz Lujzinak tesókája, csak nyugi.

Azt hiszem már én is majdnem mindenkit megtaláltam az iwiwen, csak Odryt meg Katát nem.

KépKép
trinky
 
 


Domo, nekem nem is mondta a doki, hogy van ez az oltás is. Természetesen beadatjuk.
Normális esetben kétszer alszik Lotti egy órát, egyszer meg 2-3 órát. Sajnos mostanában nem normálisak az esetek, mert ma összvissz 45 percet aludt? Hogy bírja ki, nem tudom. Én elég nehezen, mert iszonyat akaratos ha álmos.
Lányok, ti mit játszatok a lurkókkal?

KépKép
trinky
 
 


trin:
esküszöm, nekem is ez jutott eszembe, hogy egy tali nagyon jó lenne! Én benne vagyok!!!
játék:
csikimiki,kukucs játék, csörgők ész nélküli rázogatása...Igazából most még keveset lehet velük, szeretik maguk felfedezni a világot.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Oké Mágnes, akkor ketten már leszünk. Mit szóltok az Ikeához? Tudom, hogy nem túl romantikus, de lehet szoptatni, ennei, inni, játszani, üldögélni.
Megnyugodtam, hogy ilyeneket játszol Bencével. Azt hittem, hogy már valami bonyolultat is kell, én meg elmulasztom.
Mi tükrözünk, és tapsolok, rengeteget énekelek - hálás közönség - dögönyözöm, mindent megfogatok és megszagoltatok vele, szóval ilyenek.

KépKép
trinky
 
 


domo, Utrogestant adnak. Így végre vége a szurkálásnak, legalábbis a minden napinak.

trinky, van a BMC-ben egy új doktornő, Skriba Eszter neki köszönhető a siker, és ő közölte velünk a jó hírt is. (Szűcs doki ugyanis szabira ment, alighogy elkezdődött a stimu).

lányok, aranyosak vagytok, köszönöm szépen a szurkolást!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Én is benne lennék egy taliba. Az IKEA meg itt van nem messze tőlünk csak a buszra felszállok és az Örsön le.
Bár 2 gyerekkel, babakocsival elég nehézkes buszozni.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hip-hip-hurrrrráááááááááááááááááá!!!!!

Ilona, annyira örülök!!!! (NEkem 147-es hcgvel csak egy baba volt, atttól függ, mikor ágyazódott be a pöttöm. Barnázás nem csak a beágyazódáskor, de még a következő pár hétben is előfordulhat és bár figyelni kell rá - én is totál odavoltam tőle - de nem mindig jelent gondot. Én is álomkóros voltam az elején, használd ki az időt és aludj olyan sokat amennyit csak tudsz, mert jövő nyártól már nem lesz rá időd! Szerintem a betegszabi jó ötlet, hidd el nagyon gyorsan meg lehet szokni a lelassult tempót és az mindenkinek jó. Sok folyadék és rengeteg fehérje!!!

Sajna én a talit kihagyom, de lélekben veletek leszek és várni fogom a beszámolót.

tücsökbogár
 
 


Ikea:
trin, nagyon egy rugóra jár az agyunk! :) Én is azt akartam javasolni (önös érdekből vezérelve már csak a húsgombócért és a mandulatortáért is..) Az Annák tudnak játszani is a dühöngőben, és nem kell folyton utánunk rohangálni.

Tücsi:
Mikor tudjuk már a legkissebbik nemét??? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonám! Életem! És még sokáig nem fogod elhinni. Már tolod majd a nagy pockod és még akkor is csodálkozol, hogy jééé, nekem is vaaaan...
Emlékszel? Egy éve Domo Trin és én is ezt műveltük.. :lol:

Hjaaaa. Öregszik a Kincsem. Mintha tegnap jöttünk volna a kórházból. Erre majdnem mászik.

Pihenj sokat. Az aluszékonyság az egyik kellemes mellékhatás. :lol: Lesz majd amikor meg sem tudsz állni. De az első harmad a pihenésé. Meg az utolsó is. Na, középen pöröghetsz! :lol:

Mi is a csiki, harapdálós, összepuszilós játékokat kedveljük. Meg szeret a hasamon ugrálni. Ha hanyatt fekszem, felhúzom a lábaimat és a lábszáramra fektetem. Így a lábamon hasal, az arca a térdeimnél van. Kezeit széttárom, és berregünk ezerrel. Repülőzünk. Az én hasamnak is jót tesz! :lol:
Na meg egész nap mondókák, gyerekdalok..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jaj Ilonkám! Azért majd csinálsz egy tesztet?? :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Ilona!
Hatalmas gratula Nektek! Nagyon örülök!
Én is kérek priviben egy nevet, de csak kukucskálnák rád, mert én nem vagyok fent :wink: Jó alvást!!!

Boris!
Neked meg sok Pozítív energiát, mert most, hogy Ilona kismami, te leszel a következő. Nekem az tünt fel, hogy hullámokban jönnek a babások és most sokáig nem volt, kivéve Tücsit, tehát most fognak a babák foganni!!!

Az Ikea ilyen baba barát hely? Nem is tudtam.... bár én még ott sem jártam, készülök, de csak ha negyobbak lesznek a fiúk. Ide Szeged, vagy környékére is nagyon kéne egy Ikea, v Kika.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Odry:
Az ikea nagyon! A gyerek részlegen sosem szóltak rá Annára, hogy játszott, sőt ki vannak téve játékok kipróbálásra. Az étkezőnél van dühöngő, elkerítve játékokkal benne, és körbe lehet ülni, ott eszel, rálátsz a gyerekre amíg ő játszik.
Bébiételt ingyen kérhetsz a kajáldánál, van mikro és bébiétel melegítőjük, eldobható előkék. Na és akkor ugye nem beszéltem a finom kajákról :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ilonám, ma is olyan jól ébredtem, tegnap még a páromnak is elújjongtam a szuperséges híredet, neki is mosolyt csalt az arcára :lol: :lol: és nagyon-nagyon szép vagy!! hát még milyen szép leszel így kismamisan :oops: :lol: :lol: párodat készítsd fel :wink:

odry, drága vagy, és olyan jó, hogy ilyenkor így vígasztalsz, sajnos anyukám elrontotta nagyon a kedvemet....szerinte hagyjuk már ezt a tesódolgot... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
Szerintem pedig saját magadra,magatokra hallgass. Ha bennetek ott van a vágy még egy babára, akkor hajrá, és senkinek se legyen beleszólása! Hidd el Anyukád is örülni fog, amikor elmondjátok neki, hogy jön a következő unoka!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boris, könnyű anyukádnak! Csak magadra figyelj! Jaj ha tudna az ember okosat mondani. Tudod én is azon gondolkoztam mi volt most más, mitől sikerült hát mégis.
Jártam ugye kineziológushoz, mire következően lett egy isiászom, amikor az elmúlt, egy nyaki gerincsérvem, és mire ezeket gyógytornával gyógyszerekkel elmúlasztottuk jött a beültetés, a szabadságom alatt, így nem kellett kéredzkedni, nyugalom vett körül. És senki nem csámcsogott a témán, mert nem tudja senki (csak a munkahelyen). Mi minden stresszforrást kizártunk, a férjem egy tündér szóval ez a fene nagy nyugalom aminek a számlájára írom, na meg egy tökös doktornő, aki bátran adagolta a cuccost.
Szóval talán a nyugalom, sok szeretet segít. Na mi meg sugárzunk feléd olyan sok szeretetet, h csak na, a nyugalmat meg neked kell megteremtened!

odry, már korábban küldtem neked privit.

tücsökbogár, hát szó mi szó ami a várandósságot illeti, jobban örülnék 1 fiúcskának, de szülés után akár kettőt is elfogadnék egyszerre. De örülünk majd annak amit kapunk, jövő héten kiderül.
Te jól vagy? Jól győződ a 3 gyerkőccel? Egy szobában vannak, lesznek mindhárman?

zel, :D Csináljak tesztet? Gondoltam rá ma, de szerintem nem kell. Elhiszem a dokinak, és egy hét múlva már uh-n is láthatjuk.

Pusza lányok!
bbilona
 
 


Ilona, én csináltam tesztet, nem azért, mert nem hittem, hanem elraktam emlékbe :lol: most már ott van mellette Lili leesett köldökcsonkja is...

Kép
domo
 
 


Borisom, szerintem őszintén mondd mg anyukádnak, hogy legyen kedves inkább bátorítani, mint kiábrándítani. Persze ő csak azért mondja mert a lánya vagy és félt téged a csalódástól. Tudom, az én anyukám is ilyen. Az agyamra tud menni néha, úgy tud stresszelni. Hidd el Boris lesz kisbabád.
Nincs a kis lelkedben valami ami nyomaszt?

Ilonkám, nekem is van három tesztem. Szépen be vannak ragasztva egy albumba az uh képek mellé. Azért mégis a két csíkos az két csíkos. Megérdemled. Zel is sokat csinált. Igaz Zel?

Mágnes, egy gond van az IKEA-ban, a szoptatós szoba ajtaját csak kívülről lehet bezárni :shock: :shock: A múltkor boldog-boldogtalan bejött.
Innen üzenem annak aki ott dolgozik, cseréljék meg a zárat. Köszönöm. :D :D

Na, ki jön még a találkozóra?

Gyöngyi Zuglóban vagy Kőbanyán laktok? Még kiderül, hogy szomszédok vagyunk. :D

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Boriska! Igaza van a lányoknak. Ne hallgass anyukádra, hanem a szivetekre.
Anno anyu is mondta nekem, hogy jól meggondoltuk a 2. babót. Mert anno Annával sokszor kiborultam és mi lesz majd kettővel. Aztán úgy örültek a picinek, hogy csuda.
Ilona! Csinálj tesztet! Jó lesz emlékbe elrakni. Nekem is van mindkettőről vagy 3-3 db.
Trinky! XVI. ker. Árpádföldön lakunk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Jaj lányok párom most elment dolgozni és délután meg a munkahellyel elmennek egész hétvégére a csehekhez raftingolni.
Olyan rossz lesz egyedül aztán lehet, hogy a hugom sem tud bejönni. Majd vasárnap éjjel jönnek haza valamikor.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


ilona, mindig eszembe jutsz, olyan klassz ez, végre a mi ilonkánk is révbe ért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

trin, gyöngyike, mágnes anyum a pénzügyi (rossz) helyzetünk miatt beszél le és azt mondta még, hogy már lassan nagymamakorba lépek .... :roll: :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?