Új privát üzeneted érkezett!

kfmares,
Neked is lesz hamarosan, és akkor majd te rád lesznek mások irigyek. :lol: :lol: :lol:

Na én lépek, mert mindjárt jönnek a fiúk és kezdődik a lecke csinálás és veszekedés a tanulás körül. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, én meg laptetőt kaptam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi: ne is mond , néha olyan érzésem van, mintha az Árkád csupa terhes nőkkel lenne tele, mindenhol azt látok :D

Betty: dehogy, nem adom fel, csak most , hogy közeleg a nem , nagyon nem várt piri, néha ideges vagyok. Ebben a hónapban 3szor voltunk csak együtt, mondjuk az egyik a 12. napon... talán jó valamire.... addig szúrkált is a hasam, aztán egy napig nem, majd jó egy hétig olyan volt, mintha nem tudnék rendesen pisilni, meg szúrt is néha. Mos is hol jobb, hol a bal oldal néha.. :D De majd minnden, mindenkinél rendben lesz :D

ja, meg ez a betegség... orrom bedugulva, semmi nem jön, hőemelkedés maradt, 37,4..... áááá én ezt sem értem.....
kfmares
 
 

 
 

Kép api meg én :D

meg mégegyszer mi :D

Kép
kfmares
 
 


Ezek lennénk mi, a két bolondka :D

Szóval jelentem, babócának igenis jó helye lenne két eléggé infantilis szülővel :D
kfmares
 
 


Judy: húúúú, laptető :D ez is jelent valamit :D
kfmares
 
 


kfmares: nagyon csinik vagytok :) én egy tíz kilót szívesen átadok neked :)

Timi
titimee
 
 


Timi: szivesen átveszem ha a baba miatt kell :D ... csak nem vagyok egy nagyon hízós alkat.... pedig már nem is sportolok....átolvastam másik topic-ba, ott már mennyi baba van! (2009.augusztustol indul a babaprojekt)

de majd nekünk is lesz :D
kfmares
 
 


Kfmares
jah, én is csatiztam az elején ahoz a topichoz :arrow: aztán csak kapkodtam a fejem, hogy sorba teherbe is esett szinte mindenki :!: :shock:
Hogy hogy csinálták :shock: :?:
Mind1, majd mi is fogunk, aztán majd más kapkodja a fejét :lol: :lol: :lol:

Judy
jó tanulást nektek délutánra :!:


Timi
ne is mondd..mikor jártam UH-ra tüszőkukucsra, vagy mikor bent feküdtem laparon, vagy mikor ugyanez HSG-n....hát basszus, sorra jöttek be ezek abortuszra, (egy szobában voltam velük :roll: ), és nagyon rossz érzés volt, mikor megkérdeztem, és te miért jöttél :?: Hát, terhes vagyok, el akarom vetetni... :(
És te :?: Hát én meg azért, mert szeretnék, és nem jön össze :(
Ez nagyon szar érzés...
Hát az UH meg teli volt kismamival...ott is csak kapkodtam mindig a fejem :!: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kfmares
Te Pécsi vagy :?: :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:

igen, én nagyon pécsi vagyok :D

miért?
kfmares
 
 


Mert ott lesz a lombikunk :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: ki csinálja?
kfmares
 
 


Kfmares privi....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty:írtam privit
kfmares
 
 


Kfmares egyébként honnan jött ez a név :?:
Mert gondolom nem a keresztneved... :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

Timi
titimee
 
 


sziasztok,

Gyorsan írok, mert a főzés kellő közepén vagyok.

Doktor bácsi a mai uhu-n egy éppen összeeső tüszőburkot talált, ami azt jelenti, hogy az éjszaka kiszabadult a 2. lurkó is. :lol: :lol: :lol: Méhnyálkahártya 13 mm vastagságú. :lol: :lol: :lol:

Szóval, mivel apa ma éjszakás,így gyorsan hazajöttem és elkaptam egy körre, hogy még bőven benne legyünk a 24 órában(még a 12-ben is benne voltunk) :lol: :lol: :lol:

Most nagyon izgulok, hogy mi lesz a vége ennek a hónapnak. :lol: :lol: :lol:

Puszika, bocsi hogy csak ennyi, később megpróbálok jönni, de a mai nap egy katasztrófa, mivel elidőztem a kórházban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

eljöttem melóba, a sok sok gyerek közé... én bolond, már most fenemód fáj a fejem!!!

Betty: kfmares név honnan jött : mares- ez egy búvár márka, régen merültem párszor, a kf - egyik pasi nevének rövidítése ( k- melójával kapcsolatos, f - keresztneve), azóta meg rámragadt.. :D

Judy: szurkolok nagyon!! jó neked, hogy api hajlandó, mert uram olyan fáradt szegény... ma vagyok a 23. napon... cicik nőnek... fene tudja de mást semmi... lehet megint nem jött össze???
kfmares
 
 


Szombaton este lesz 2 hete, hogy együtt voltam apival... franc, de utálok várni, hogy mi lesz...

közben a hőemelkedés megvan, 37,3 napközben meg a fejfájás, ami persze sajnos nem egy baba hanem a fránya megfázás.... ehhez jön még a csodaszép orr hangom :D

hasam néha szúr, de semmi extra...


jobba lenne, ha nem jönne a francos MIKI!!! :)
kfmares
 
 


kfmares,
Tudom mit érzel, az uccsó pár nap iszonyat lassan megy el.A várakozás, hogy sikerült-e vagy nem nagyon idegőrlő. :lol: :lol: :lol: :lol:
De szerintem pénteken már ellőhetsz egy tesztet, főleg ha az 10-es. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:

Mivel életemben már kétszer csináltam, és mindkettő negatív lett, ezért én még félek csinálni... ilyen parázós vagyok sajnos... meg mivel semmi jel sincs ( másnap érzékenyek a cickói vagy derékfájás, vagy közti vérzés, vagy beágyazódási vérzés, nálam semmi, csak akció utáni hétben volt nehéz pisilni meg néha szúrkált...) azért nem vagyok jó alany erre.. lehet, hgoy csak a palástfű kitolta? Bár még van 3 napom, 25., 26. vagy 27. napon jön meg, eddig kétszer volt a 27. nap, a többi inkább előtte.....


De te, mint anyuka, szted érez valamit az ember a legeslegelején???
kfmares
 
 


ráadásul otthon 1 db teszt van , azt hiszem Lilly, de nem tudom milyen érzékenységű...
kfmares
 
 


Semmit nem kell érezni, én semmit nem éreztem Barbinál, csak egyszer pozi lett a tesztem.
Aztán valaki érez enyhe szúrkákat és mell feszülést, esetleg megnagyobbodik a mell. De a legtöbb esetben nincs jele annak, hogy sikerült-e, csak a pozitív teszt.

A lily 25-ös teszt. Azzal várjál addig amíg nem jön meg. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hú, addig minden hajam szála kihullik :D
kfmares
 
 


Judy
gratula a tüszőcskéd kiszabadulásának...... :lol: ...most már csak várni kell úgy másfél hetet, és már + is lesz a teszt :!: :wink:


Kfmares
Eddig 2 db. tesztet lőttél el összesen életedben :?: :?: :shock:
De jóó neked, hogy csinálod....én össze sem tudnám számolni, eddig mennyit fogyasztottam :oops: :lol: de tuti egy bolti mennyiség többszörösét....bár én még mellette függő is vagyok :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: hát igen, én csak kezdő vagyok! Egyiket még mikor kezdtük apiva a próbálkozást és éppen egy hányós vírust szedtem össsze, akkor ő vette... a másikat mikor nem jött meg csak 27. napra... már azt hittem, de sajna nem, másnap megjött...

Ovulációs tesztet viszont két dobozzal :D

Na ebben már jobb vagyok?? :D

Most futok haza, aztán otthonról írok majd.

Franc, ismét fáj a fejem, és ismét 37,4 a hőm... mi a fene bajom van????


na pussssssssssssz felóra és itt vagyok ismét :D
kfmares
 
 


kfmares: én ovutesztelésben is simán beelőzlek :)havonta kb 10 db-ot ellövök,

Timi
titimee
 
 


Cija Timi!!!

:) hát igen, ebben is jobb valaki, jelen esetben TE nálam :D két hónapot próbáltam vele nyáron, de nem lett belőle semmi sem! Valószínüleg izgultam, amikor tudtam, hgoy na most akció kéne, és apa akkor pont mindig fáradt volt....

Szétmegy a fejem! Remélem dokibácsi vagy néni holnap meggyógyít a fülészeten :D
kfmares
 
 


Akkor csajok én nyertem tesztügyben azt hiszem :oops: :lol:

Lh tesztet csinálok a 8.-9. cn.-tól a 15.-16.-ig, mikor hogy...aztán amikor HCG-zek, akkor mellette lh-zom is, tehát az is egy tucat.....most már ott tartok, hogy legutóbb (2hete) 50 tesztet rendeltem EHCS-tól :oops: Ez cirka 2 hónapra elég....ez van :!: :lol: :lol:


Kfmares
drukk holnapra a fülészethez neked :!: :wink:


Szijja Timi :!: :D


Judy neked is szijja :!: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nekem is egész nap fájt a fejem :?

Miért mész a fülészetre? mit dolgozol?

Judy: akkor mindent beleadtatok. most jön a legnehezebb rész. a várakozás :(

Timi
titimee
 
 


Betty: én 30as csomagot rendelek kéthavonta EHCS-től. nem akartam túlzásba esni, de akkor látom még nekem se sikerült utolérnem téged .) a teszteket használat után kidobod? nálam ott szoktak figyelni a piperetükör előtt. ciklus végére szép kis sormintám lesz :lol:

Timi
titimee
 
 


Betty: ki tudja, lehet, hogy ebben, vagyis a következő ciklusban én is majd gőzerővel fogyasztom a teszteket!!4

Timi: fülészetre, mert be van dugulva az orrom, és feszít ha lehajolok, meg folyton hőemelkedésem van és a fejem majd szétmegy... aztán lehet mindez csak front!

ja, és ma ráálltam a mérlegre, majd hanyadt vágtam magamat!!! 57 kg!!! na de mitől??? ááááááááááá tutti megjön és azért dagadok így, bár jóideje nem voltam ennyi!!!!
kfmares
 
 


timi: okítom a népet :D általánosban és gimiben
kfmares
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy csatlakozom a fórumhoz. Ma olvastalak titeket először, eddig egy másik fórumban voltam, de ott már mindenki babás (szerencsések).
Én már pár hónapja szedtem egyszer clostit, de akkor cisztáim lettek tőle, úgyhogy abbahagytam. Most a doki megint azt írt fel, és a 9. napon (a menzi 5. napján kezdtem szedni) volt egy 18 mm-es tüszőm. Szerintetek az jó. Szerencsére most ciszták nem lettek. Nálam az a baj, hogy 1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót, és azóta rendszertelen a ciklusom. Most úgy néz ki kezd beállni, de még mindig csak akkor jó, ha gyógyszert szedek.
A clostitól mindig megreped a tüsző?

Remélem lassan ez a topic is csupa babással lesz tele. Sok szerencsét lányok!

Legyen szép estétek!
puffocska
 
 


kfmares: mire okítod őket? :)

puffocska: Isten hozott. Mielőbbi babásodást kívánok neked is :lol:

Timi
titimee
 
 


Cija Puffocska!!!!

Dejó hogy te is itt vagy:D

majd mi itt páran szépen hipp-hopp összehozzuk a babákat!!!!
kfmares
 
 


Kfmares
57 kg :?: Miért az sok :?: Hány centi vagy :?:

Én is 55 kg vagyok, 1,68 magas...


Timi
én is mindig sormintát csinálok :lol: :lol: :lol:
nem dobom ki, csak 1 hónap múlva, mikor már a kövivel összehasonlítottam :lol: :lol:
Mindig mikor csinálok, ragasztgatom fel magamnak egymás alá, szép sorban..... :lol: :lol: :lol: hát ilyen idiótát mint én mi :?: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puffócska üdv itt 8)


Kép

Amikor clostiztál követte a doki UH-n a peteérésedet :?:
Mert ha látta, hogy nem repedt meg, akkor kellett volna tüszőrepit adjon, és akkor nem cisztásodtál volna el...
18 mm-es tüsző nagyon jó, jó hamar lett ekkora :shock: már a 9. cn.-on :?: :shock:
Méhnyálkahártyád nem tudod milyen vastag :?:

Az előző írásomban benn volt a kérdésedre a válasz is: A clostitól nem minden esetben reped a tüsző sajna...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na lányok, azt hiszem mi aztán jól megtaláltuk egymást teszt ügyben. :lol: :lol: :lol:
Én is rengeteg tesztet használok el és még hozzá hőmérőfüggő is vagyok. Már nem is tudnék nélküle élni, ráadásul, ha nincs nálam LH teszt akkor úgy érzem, hogy ügyetlen vagyok és nem tudom mikor legyünk együtt, pedig a 2 fiam simán fogant mindenféle segédeszköz nélkül.De igaz akkor még fiatalka voltam. :lol: :lol: :lol:

Timi,
Igen, az a legnehezebb időszak amikor is várni kell. Azt hiszem először jövő hét pénteken tesztelek, mert akkor leszek az első tüszőrepedés utáni 12. napon, aztán hétfőn, mert akkor meg a 2. tüsző utáni 12. napon leszek.
Na persze ezek a tervek, aztán meglátom meddig bírom. :wink: :wink: :lol: :lol:
Puffocska,
Üdv, már olvastalak téged a clostis topic-ban. :lol: :lol:
Azt áruld el nekem, hogyan csináltad, hogy a 9. napon már 18mm-es tüsződ volt??? :roll: :roll: :roll: Az nem semmi. Baromi jól reagálsz a gyógyira, csak szerintem az a baj, hogy nem nő meg ilyen hamar a méhnyálkahártya elég vastagra, vagy neked nem természetesen reped, hanem repesztik akkor amikor már vastag a nyálkahártya is? Amúgy a 18-as nagyon jó méret, főleg hogy a 9. napon nézték. :lol: :lol:
Betty,
Köszi a gratulációt.
Az az érdekes hogy ezt a 2. tüszőt nem is éreztem. Nem volt hasfájás, nem volt nyák, semmi. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nem volt időm végigolvasni mindent, de ti mióta próbálkoztok?

Mares: szerintem nem vagy gebe. Nagyon édesek a képek rólatok, tényleg jó helye lenne a babónak. Mi is kicsit infantilisek vagyunk.

Én nem csinálok már tesztet, mert egyszer vettem és a teszt szerint abban a hónapban nem is volt peteérésem. A dokim szerint nem valami megbízhatóak ezek a tesztek. Úgyhogy mi csak egyützt vagyunk, amikor jól esik, nem hőmérőzök, nem tesztelek. Hátha így is összejön.

Judy: Gratulálok a 3 gyerkőchöz! Mennyi idősek?
puffocska
 
 


Puffócska
és egyébként mióta próbálkoztok a babával :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy
háát igen, a hőmérőmről még én sem beszéltem.... :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puffocska,
Bazsi 10és fél, Dani 9 éves, Barbika pedig 19 hónapos. :lol: :lol:
Amúgy lehet ti csináljátok jól, csak én már annyira függő lettem, hogy már nagyon béna vagyok nélkülük. :lol: :lol: :lol:
Betty,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


puffocska: ott van az aláírásomnál, mi már több mint egy éve próbálkozunk.

Timi
titimee
 
 


Puff
ha engem kérdeztél, akkor itt is van lent a vonalzimon, hogy mióta gyűrjük a lepedőt gyerek ügyben :lol:
2 éve, 8 hónapja, 28 napja :roll:
2007 jan. 1. óta...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


1 éve próbálkozunk, amióta abbahagytam a gyógyszert. De a doki szerint az első 8 hónap nem számít, mert nem állt be a ciklusom, amit végül Norcoluttal és clostival nagyjából beállítottak.
Lehet hogy félreértették, amit írtam. Szóval nem a ciklus 9. napján volt 18 mm, hanem a closti szedés 9. napján (tehát a ciklus 13. napján). A méhnyálkahártya nagyságát sajnos nem tudom.
puffocska
 
 


CSAjok: igazán jó így a hangulat :D

Puffocska: csak család szerint vagyoik gebe, de most az 57-től hajam hullik...


Betty: 175cm-hez járul ez a szép killlllóóó

Judy: abszolut keresztben van mindenféle kezem meg minden, hogy ez a ti időtök legyen!!!! :D szurkolászoik, hogy összejöjjöN!!!!
kfmares
 
 


betty: én amikor megjön akkor hajítom ki mérgemben az elhasznált teszteket :lol:

Timi
titimee
 
 


Bosci lányok, figyelmetlen voltam, mostmár megnéztem a vonalzókat is! Tök jó, hogy nem adjuk fel. Előbb utóbb (remélem inkább előbb) ,ár mi is arról fogunk beszélgetni egymással, hogy milyen terhesnek lenni. Kitartás!
puffocska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: