Új privát üzeneted érkezett!

kicsiboris!

Még szép a nagylányod névnapos :lol:
Igen a hisztiről ne is beszéljünk :twisted:
Nálunk is van,én úgy szoktam kezelni,hogy átmegyek egy másik helységbe :lol: Utána jön utánam mintha semmi se történt volna,és megsimogat.
igen elég rossz az idő :shock:
A gyerekeknek kell a társaság :lol:
m. reni
 
 


Lujzi azon is hisztikézik, hogy nem veszem fel mindig amikor szeretné, ja és ideáll mellém, aztán nem mer leülni, azt még gyakorolnia kell :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Helló!!

Zel, de jó, hogy hazajöhettek. Tudtam, hogy minden rendben lesz. Azért itthon még a várakozás is jobb igaz?

Boris, boldog névnapot a kis drágának. Nagyon édes, és ahogy szorítja a kis Dömét.... (igaz így hívják :oops: :oops: )

Lányok, akkor a hiszti országos járvány lett. Húgom is mondja, hogy keresztlányom teljesen szétesett. Hisztizik mindenen. Én is azt mondtam neki - mint te gondolod Boris - hogy nagyon unják magukat szegények ebben az időben. Jó lenne ha mér sütne a nap és mehetnének ki a kertbe.

Ilonkám, igaza van Reninek. Magadról is írjál, mert ezt mindig elfelejted.

KépKép
trinky
 
 

 
 

trin köszike a köszöntést elmondtam Lujzinak, hogy mindenki pusszantja névnapján :lol: sajna a játékok amiket rendeltem interneten nem jöttek meg...na majd csak egyszer...
meg várom a tavaszt...
hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi Boris, egészen jól vagyok. Kimostam a babaruhákat, na meg ki is vasaltam, méret szerint csoportosítottam :oops: :oops:
Állandóan porszívózok, sokat főzőcskézek. Persze a szakdogámmal nem haladok. :( :(

Észrevettem, hogy működik közöttünk Lottival a kommunikáció. Amikor már egy ideje nem akar mozgolódni, akkor mondogatom neki, hogy ficánkoljon egy kicsit, és akkor nagyon hamar elkezdi. Olyan rendes gyerek :lol: :lol:

KépKép
trinky
 
 


Sziasz!

Köszönjük a drukkokat!

Névnapos Lujzit mi is sokszor pusziljuk!

Mágnes! nagyon jó képek! én sem tudnék közülük választani! Ezeket nekünk látni kell!

Ilonám? Jól vagytok? Egyelőre még várakozó üzemmód?

Trinky! Én is sok mindent meg tudok beszélni Lukáccsal. Tényleg nagyon ügyesek. Tudják, mit szeretnénk!

Szív uh: Jó negyed órán át néztük, hallgattuk, és a doki közben többször is elmondta, hogy minden rendben van, semmi eltérést, semmi rendelleneset nem lát. Jó nagy kövek gördültek le a mi szívünkről, bár azért apával tudtuk, hogy minden okés lesz. Csak nem akartak nekem hinni a másik dokik. Pedig egy mami csak tudja, ki lakik a pocakjában nem???

Így simán hazajöhettünk. Beszéltem a dokimmal is. Ő is nagyon örült, amikor meg mondtam neki, hogy de hát én mondtam, hogy rendeben van minden, csak front volt és hó esett az nst alatt, akkor azt mondta, hogy legendás az optimizmusom, mutogatni kéne.. Így van dokim! :lol: A kórházban meg találkoztam sok-sok szülésznővel is, nagyon kedvesek voltak, nem lesz velük sem gond..

Holnap nst... Ugye nem meglepő, hanem akarok menni??? :lol:
Mindegy. Viszem a cókmókom...
Lassan minden este úgy köszönök el, hogy nem tudom, mi lesz holnap.. :lol:

Tehát, ha nem jövök, sms-ben értesítelek titeket... :lol:

Puszika!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, nagyon szurkolok. És tényleg milyen nagyon jó, hogy ilyen optimista vagy! Pusszantom Lukácsot! Üzenem, hogy ne ijesztegsse a szüleit!

kicsiboris, hogyan lehet így elaludni? Tündérbogár a kislány! Isten éltesse! Még szerencse, hogy ő nem tudja, hogy tegnap volt a névnapja, jók lesznek az ajándékok később is!

lányok, nem szeretek magamról írni, csak a nyavalygás van. A munkahelyemen megszűnik a jó élet, két munkakört kell ellássak, mert elküldenek néhány embert. A jó természetesen, hogy én maradhatok.
Múlt héten voltam a zsibbadó karom ügyében nyaki MR vizsgálaton. Olyan gerincsérv félém van, de nem kell megijedni, mert ma kezdek egy 5 napos infúziós kezelést, ami pótolja a csigolyák közötti folyadékot, és megszünhet az a kis kitüremkedés amim van, és ez lehet, hogy a derekamat is rendbe teszi.
A férjemnek van egy fantasztikus ortopéd orvos barátja, ő kezel engem, pátyolgat, tisztára meg vagyok hatva tőle.
Gondoltam rád Gyöngyike, lehet neked is jót tenne egy ilyen kezelés, és nem fájna a karod.

Közben izgulok értetek, hogy minden rendben legyen, hallgatom a kolléganőm (cigis, várandós) nyavalygásait, és izgulok az öcsémékért akik vasárnapra vannak kiírva és a gyerek még nem fordult be.

Na most megkaptátok! Nem vagyok valami jó passzban, de nem szeretem ha ezt mások is tudják.

Pusza csajok!
bbilona
 
 


Ilona!

Ha jól esik leírni azt hogy nem túl rózsás a hangulatod, akkor ne tartsd vissza magad! Ha valaki, akkor mi mindannyian tudjuk, hogy vannak ilyen időszakok. Abba meg belegondolnom is szörnyű a cigis picsogó mellett milyen lehet a lelkiállapotod. Én már vagy megtéptem volna, vagy teljesen befordulok.

Zel!
Gratulálok nektek! Lukács igazi jó gyerkőc és az anyukája optimizmusát biztosan ő is érzi. Nagyon kíváncsi vagyok már a kis Drágára! Gondolom te is szeretnéd már megölelgetni. Na de ne sürgessük, okos gyerkőc ő és tudja mikor van itt az ideje annak, hogy anyát kívülről is megszemlélje.

Boris!
Boldog névnapot az édes kis álommanódnak!

Tudom, hogy már kicsit sok lehet belőlünk, de nem tudok ellenállni a kísértésnek, hogy megmutassam nektek ezt a két képet:

Manósipkás fürdőzés:
Kép

Ha megnyalogatom a varázsgömbömet, akkor mindent elárul nekem:
Kép

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Boriska! Isten éltesse a pici lánykád! Látom már olvasni is tud!
Zel! Örülök, hogy minden rendben van Lukács babával!
Ilona! Aranyos vagy, hogy gondoltál rám. De szerintem én egy darabig kihagyom ezt a kezelést. Egyrészt 2 gyerkőc mellett elmenni nehéz és amig szoptatok nem hiszem hogy kaphatnám.
De azért köszönöm.
Tücsökbogár! nagyon ari Csaba!
Én már nagyon nehezen birom. Tegnap délután is fájdogáltam és szinte folyamatos volt.
Nagyon fájnak a lábaim. Arra nincs erőm, hogy kimenjük levegőre egy picit Annával.
Cuccomat már összepakoltam hátha menni kell.
Babóca most is csuklik. És folyton ki akar mászni az oldalamon.
Na de nem panaszkodom tovább.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


zelem, te drága anyu :lol: had dícsérjelek meg én is, olyan szupi kismami vagy és olyan klassz anyuka ha Lukács rászánja magát a kinti létre :lol: elképzeltelek ahogy nevetgélsz amikor aggodalmaskodó dokik vizsgálgatnak 8) :wink: na most akkor várom a mai nst-t most ne hozzanak ki semmi cifrát :P :P

na csajok, a mai napot megjegyezzük :!: :!: :!: :lol: :lol:
ilonkám végre pár mondatban írt magáról is :shock: :lol: :lol: na ez így is maradjon! de komolyna, ilona légy szíves ne kelljen faggatni, írj-írj-írj, ez egy olyan topik ahol azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást, különben mi is lenne az értelme :roll: :wink:
a gerincsérvedről...: páromnak is volt, meg is műtötték, neki teljesen kitüremkedett a porc..szóval nagyon jó, hogy jársz infúzióra, majd szerintem egy gerinctorna is jót tehet, ha rendbejöttél és sokat inni!!

bocs hosszú voltam, de gondoltam a regényemmel hátha meghozom a kedved az íráshoz - hihi :oops: :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


gyöngyike, köszi!!
és légyszi még bírd pár hétig, aztán jöhet Peti!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Ilonám! Tetesd is rendbe a gerincedet, mert ha babás leszel, hamarosan, a nagy pocak jól meghúzza, és fájni fog. ( az enyém is olyan, mint az u-szög!) Hú, néha úgy vágyom egy jó kis macskás domborításra, vagy oldalt kisgombócba gömbölyödésre. De a nagy gombócom ilyesmit nem enged..
Hát tesódéknál a baba már nem is fog megfordulni...

Tücsök! Olllyan szép ez a gyerek! Imádom. Hétvégén a húgom gépén neteztem kicsit, és mutattam anyukáméknak is. Ők is azt mondták, hogy ihaj, de jóképű lesz!

A csajokat is megmutattam! Azokra meg azt mondták, nagyon szép lányok... Csak idősek lesznek Lukácshoz! :lol:

Gyöngyi! Én vagyok a rangidős! Te csak tartsd még benn Pétert legalább két hétig! :lol: Vigyázz magadra. Mondanám, hogy pihenj, de azt úgysem tudsz, meg már amúgy is minden nehéz..

Kicsiborcsám! Ma a dokim simán le"aktivistázott". Azt mondta az a asszisztensnek, hogy ilyet ő még nem látott. Ekkora türelemmel még senki nem viselt ilyen stresszt, amit én kaptam a múlt héten. Erre mondtam, hogy "de hát én mondtam már akkor is, hogy nálunk nincs semmi baj".. na itt lettem aktivista. Muszáj ám optimistának lenni. Ennyi herce után. És én így tényleg végig tudtam a babavárást élvezni! Meg bármit megcsináltam, amit akartam. Szeretném, ha mindenkinek ekkora élmény lehetne ez a 40 hét!

Szóval mai nst tökéletes, hazajöhettünk. Lukács csak egyszer bújt ki a tappancs alól, de a szívhang akkor is hallatszott, csak nagyon halkan. A gép fogta, jelölte. Pipi, kenet nega. Méhszáj totálisan zárt, kemény, így magzatvíz kukucska nem történt.
Egy hét múlva kell mennünk megint, ha csak addig nem történik valami. Jól megvigasztaltam a dokit, hogy sokat pihenjen délutánonként, mert ha történik, az úgyis éjjel lesz, és akkor nem alhat! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel :P
ez a dokis 'aktivista sztori tetszik :lol: és naná, hogy pihenjen, mert nem ám elalszik közben.. :oops: :wink:
most nézem csak már túl is vagytok a 38. héten, juhhéjjj :P
azért már én is kicsit úgy vagyok vele, hogy jó lesz majd látni Lukácsot fotókon :lol: :lol: de maradjon amíg jó neki :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska :oops: , ne már! Megműtötték? Csak olyanokat ismerek, akik nem merik megműttetni. Én örülök, hogy ennyivel megúszom.

tücsökbogár, a kis manókátok tündérmaszat. Tudod az jutott eszembe, hogy az anyukájára ütött, mert a képen annyira egyforma színű a bőrötök, hogy le sem tagadhatnád ezt a gyereket :wink: .

zel, na hál' Istennek! Este szülsz? Honnan tudsz ilyesmiket?
Ugye ha eddig nem fordult meg, akkor már nem is fog :roll: , császár lesz a vége én is erre gondoltam. No mindegy, csak minden rendben legyen.
Amúgy én is erre gondoltam, milyen jó, hogy most vacakol a gerincem, tulajdonképpen csak erre vártam. Ha ezt rendbe teszik, jöhet a kis prücsök.

gyöngyike, de sajnálom, hogy ilyen nehéz a vége! A kis lurkó majd kárpótol!
bbilona
 
 


Ilona!
Az hagyján, hogy olyan színű a bőre mint az enyém, de legalább olyan érzékeny is. :wink: Bár ennek is lesz előnye, mert így elég egyikünknek elmenni majd a bőrgyógyászhoz, aztán mindkettőnket kencélhetem. :lol: :lol: :lol:

Akkor infúziók után hajrá prücsök projekt! Ki tudja, hátha leszünk mi még együtt pocakosok!

tücsökbogár
 
 


Ilonám! Nem tudok én már semmit.. :lol: :shock:
Csak tippelek. Bár a jósló fájásaink általában este vannak, azzal a szülést reggelig simán el lehet húzni! :lol:
Remélem, minél gyorsabban rendbe lesz a hátacskád,mert nagyon várom, hogy babát várj. Annyira járna már neked is!!!
Ugye, hogy szerinted is hasonlít Csabi az anyujára? Nekem is mindig eszembe jut a képek láttán, csak nem mertem eddig így leírni.
Van egy barátnőm, akik szintén öribabáznak. Gyönyörű lányuk van. De a csúcs, hogy csak a szemük színében van különbözés. A pici tisztára hasonlít anyjára, apjára.

Sógornődnél császár, nem császár? Tök mindegy. A gyerek a lényeg. Még az is lehet, hogy nálunk is az lesz. A pici egészsége és biztonsága a legfontosabb.

Csajok! Az előbb volt itt egy ismerősöm. Na, az sógornője is most szült. Sokat aggódtam érte. Spontán hármas ikrek voltak a pocakjában. Ráadásul négy babának indultak, de az egyik nem volt elég erős. A három baba közül a legkisebb is 2, 3 kilóval született, a többiek 2,5 kiló felett voltak! Már verik a 2,7-et mehetnek is lassan haza!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, de jó, hogy minden rendben :lol: Most már csak napok vannak hátra. Én is végig úgy gondoltam, hogy hajnali rohanásunk lesz a kórházba, és hát be is jött :lol: (csak későbbre gondoltam, holnapra voltam kiírva...)
én is élveztem minden pocakos napot, és már hiányzik is, csak az vigasztal, hogy lesz itt még tesó is :lol:

Tücsi, nagyon jók a képek, csak nyugodtan minél többet! Örülök a lombiknak is!

Ilona, gyorsan helyrehozható az ilyen sérv? a több munka mellett azért még ránk is marad időd? tesódéknak sok sikert a szüléshez :lol:

Boris, utólag boldog névnapot a kislányodnak :lol:

rakok képet is, a kis alvó csodáról:

Kép Kép

Kép
domo
 
 


ilona, neki alsó 3-4 között volt a kitüremkedés ami nyomta az idegpályákat így már a végén járni sem tudott, na akkor műtötték meg. szóval csak végső esetben műtenek!! de te majd tényleg járj pilates tornára én jártam Lujzival a pocakomban piles/terhestornára, nagyon jó volt :lol:

hát zel, nem semmi a történet..pláne spontán...na és te légyszíves ne gondolj ilyen császáros dógokra légyszi-légyszi :lol: :shock: :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám:
Na hát mielőbb legyél túl a nagygenerálon, aztán jöhet Bencének a menyasszonya :)

Én is mindig elképzeltem, hogy egy hideg téli éjszakán kiemygek a fürdőbe, ahol elfolyik a magzatvizem, én utána mosolyogva felébresztem Apát, hogy mehetünk a kórházba szülni.. Naja.... se víz nem folyt el, de még csak fájás sem volt, és véletlenül sem éjszaka szültem.... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


domo :D
már hiányoltunk! te, annyira édes ez a jány!!! és a második képen isten bizony úgy alszik, mintha már 5-6 hónapos lenne! Lujzi az elején csak kitámasztva tudott aludni :shock: te is rakjál még képet :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


mindenkinek ilyen gyönyörűséget kívánok:
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, ha mágnes fiának megfelel menyasszonynak, hozzánk jöhet ez a kislány. Gyorsan lestoppolom, nehogy más elvigye. :wink: :wink:
Oh, szegény férjed! Nekem a nyakamnál van és McKenzie tornát kell majd csinálnom.

domo, gyönyörűséges a gyermek. De milyen is lehetne, ugye?
Azt nemtudom a többi sérv milyen gyorsan gyógyítható, én egy hétig kapom az infúziót és utána makk egészséges leszek, legalábbis merem ajánlani gerincemnek :D .
Jövő héten indul a rettenet a munkahelyen, remélem tudok azért jönni sokat.

mágnes, akkor a te gyerekeid nemigen hagytak téged romantikázni, de tuti, hogy csak a filmekben van így. Jól félrevezettek igaz?

zel, hú 3 baba és mind ilyen nagy :shock: , ügyes! Akkor most egy darabig nem fognak unatkozni, nem kell sokat gondolkodjanak mit is csináljanak a szabadidejükben.
bbilona
 
 


ilona milyen ez a torna? hát ez a nyaki dolog sem egy leányálom, de meggyógyulsz, punktum :lol: :lol:
a melóért nem irigyellek...de azért tényleg gyere majd sokat :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nevessetek ki, de én rendszeresen megsimogatom a monitort...
És közben csak sóhajtozok, hogy de szép baba vagy!


Domo! Lilit is megsimogattam! nagyon szép baba, gratulálok!
Elhiszem, hogy hiányzik a pocak. Nekem is fog. Ga lesz kis időd, mesélj, hogy telik egy napotok..

Mágnes! Igen, én is filmes, romantikus szülésben álmodozok.
Hihi, még a tesztet is úgy szerettük volna anno nem? Erre semmi díszdoboz, gyertyás vacsi, hanem snassz mezei sikongatás a fürdőben. Apával együtt... :lol: És úgy volt tökéletes.

Boriskám! Én nagyon szeretnék már pár napon belül ilyen kis édeset, de mondjuk kék macis sapiban, mert Lukács furcsa lenne rózsás koszorúban.
Így ezt a tündért Ilonának ajánlom!


Voltam védőnéninél... Betelt a kiskönyvem. Lukács nem akarta a szívhang hallgatózást. Ugrált is egy keveset.. Én jajgattam, a védőcsaj meg jókat derült. Perceken át próbálkoztunk, mire sikerült meghallani a nagy mocorgás közben a dobogást.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo, annyira édes ez a lány, alig hiszem el, hogy nem sokára nálunk is szuszog egy ilyen kis gyönyörűség. :D :D

Zel, minden elismerésem a hármas ikres ismerősödnek. Biztos lesznek kemény idők, de három gyerek szuper!!! Én is hármat szeretnék.

Ionkám, olyan jó, hogy írsz magadról. Igenis érdekel minket a nyavajád is. Remélem minél hamarabb helyre jön a gerinced, és megerősödve pocakosodsz. Kell is, hogy erős legyen a csontod, mert óriási pocakot kívánok ám neked. :D :D Mi van a tesódékkal? Beindult már a szülés. Szerintem azért még megfordulhat a bébi, meg lehet beszélni azzal kis csöppel.

Boris, találtam nektek egy jó foglalkozást: www.csiri-biri.hu
Sajnos, nincsen Tárnokon de hátha el tudtok jutni valamelyikre. Az ára sem olyan vészes. Tényleg úszni nem jártok? Az még ilyen rossz időben is jó lehet.

KépKép
trinky
 
 


Ilonám:
igen, Anna után már kezdtem valamit sejteni, hogy ilyen idilli szülés csak a filmekben létezik.. Nagy átverés ez az egész.. :)

Zel:
Jajj ne is mondd, mindig elképzeltem, hogy Apának úgy mondom el, hogy először titokban elmegyek a dokihoz, és az uh-képet elé dugom.. Ehhez képest kuporogtunk a kis fürdőnkben ketten, és lestük a tesztet... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


trin, köszi a tippet, most találtam egy játszóházat, l is vinném, de most úgy alszik Lujzim mint a bunda... :lol: nnnna...uszoda viszont itt nincs a közelben :cry: pedig szerettem volna járni vele, csak BP.re nem sok kedvem van bekocsizni..

zel, mágnes, én is úgy képzeltem, hogy dobozban a kiscipő amit meghitt vacsizás közben adok neki a kedvenc éttermünkban...ehelyett csak 'úgy csináltam tök korán egy tesztet, aztán nem hittük el...két csíkos volt, egymás naykába ugrottunk..
ha mostanában összejönne a tesó akkor is kb így lesz szerintem :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Akkor csajok ez a kétcsíkos romantika, is romantika, csak a filmekben nem tudják, hogy amit ők csinálnak az milyen unalmas. Hogy is lehetne eltitkolni, hogy nem jön meg, mikor azt is pontosan tudja a férjünk, hogy mikor van tüszőérés, mensi stb. Nálunk legalábbis ő ugyanúgy számol, mint én. :?

Tudom én , tudom, hogy kell a jó tartóoszlop a nagy pocakhoz, most ugye erre gyúrok (tudjátok az volt írva az infúzióra, hogy csökkenti a termékenységet, na ezen kicsit elmosolyodtam, mert mit van ezen tovább rontani :roll: ), szóval rendbe jövök és hamarosan pocakot növesztek, ez a köv 10 hónapos terv.

trinky, nem tudom mi van öcsémékkel, de én is reménykedem, hogy már a vizsgálat óta megfordult a kis kukis.

zel, betelt? :shock: Akkor nincs mese lassan születnie kell a kis trónörökösnek! Micsoda izgalmak!

boriska, nagyon szugerálom a vonalzódat! :wink:
bbilona
 
 


Trinky! Csak úgy Borcsa után szabadon.. Én most nagyon megörültem, mert pont tavasztól indítanak 9 km-rel arrébb babaúszást. És mindenképp szeretném Lukácsot oda elvinni.
Hogy' áll a szoba?

Ilonám! Erősödjön az a gerinc, mert tényleg jól meghúzza majd a pockod súlya. A 10 hónapos terv tetszik. Kérem minden pontját szigorúan betartani.
Betelt a könyvem. Jöhet a kis trónörökös. Tegnap nézték a pipimet Kaposváron. Erre mondja a védőnéni, hogy nem hoztam, mire én : nem, nézték tegnap, akkor nega volt, így már nem akarok pipivel a táskámban mászkálni. Sőt,már nem akarok több pipimintát sem leadni... hát nem kinevetett?

Mágnes! Hát ja. Mi is csak álltunk teszt felett és néztük, ahogy a csík előbb előtűnik, mint a kontroll csíkja. Mi se hittük először, csak néztük csendben, majd mint Borisék, egymás nyakában lógtunk, sikongatva, sírva. Utána meg visszadugott apa az ágyba, hogy pihenjek. hiába mondtam, hogy nem fáradtam el a pisilésbe! :lol:

És tényleg! Igazatok van! Unalmas és elcsépelt lenne a filmes módszereket követni! :lol:
Nálunk is mindig tudta apa, hol tart a ciklusom, sőőőt, ciklusunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


bbILONA!

de jó,hogy kiírtad magad,látod sokkal jobb,és bizti ügyi leszel :lol:
Csak fáradságos :shock: a gerinckédnek pedig nem lesz baja,jót tesz a szúri :wink:

Domo!

Olyan szépséges a lányod!Mi a beceneve?Nagyon édi :lol:

Zel!

Te tuti csodás anya leszel,ahogy Lukácsról beszélsz,imádom olvasni :lol:

Nosztalgia-Tesztelés!

Én egy plázában pisiltem először a tesztre,mert biztos voltam benne,hogy nem sikerült mivel véreztem.
Aztán a Kálinál találkoztunk a párommal,hogy levegyék véremet!

Én már tudtam,hogy valaki ott lapul a pocakomban :wink:
Behívtak,és a párom kínt maradt,mert persze megint hívták!
Amikor beért pedig leesett az álla,és kifele menet felkapott az Ölébe a Kaáli előtt!!!!

Igen sikerülTTTTTTTTTTTTTTTTTTT


Csajok pénteken megyek a nőgyógyászhoz,valami nyavajám van. :shock: Viszketés meg minden tök ciki :oops:
m. reni
 
 


ilona ez a 10 hónapos terv jól hangzik, nagyon is jól... :D :D :D így is lesz :!: :!: csak egy dologra kell figyelned majd, ha 6x ikreid lesznek akkor még kell növesztened egy két gerinctartóoszlopot :lol: :lol: :lol: csak vicceltem :wink:

reni, jó a kis képed :shock: :!: jajj csak nem gomba.. nekem nagyon sokszor volt a terhesség előtt...Canestent kaptam rá oszt jó lött :lol:
ez a plázás sztori sem rossz :wink:

zel, hát tudod- te aztán tudod- az ember lánya több évi várakozás után már egy szimpla pisiléstől is síróizomlázat kaphat...párodnak asszem igaza lehetett..... :oops: :D na de a lényeg a lényeg pár hónap múlva az úszóbajnok Lukács képeit elemezzük itt majd a csajokkal, jól vigyázz :!: :twisted: :lol: hehehe

Kép
Kép
piciboris
 
 


pizsiben a legjobb a játék :lol:

Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Beszámoló a Kaális megbeszélésről:
Azt kaptam, amit a lelkem mélyén tudtam és vártam. A doki nagyon szimpatikus, emberséges; biztosan meg tudnék bízni benne. Mondott viszont jót is, rosszat is.
Ami rossz, hogy minden egyes vizsgálatot, amit eddig megcsináltam újra meg kell csináltatnom. Ebből az átjárhatósági a legrosszabb, de szerintem is a legésszerűbb. Ha lesznek leletek, akkor kell visszamenni, bejelentkezni hozzá.
Inszemet szeretne csinálni. Kifejeztem nemtetszésemet ezirányban, de az érvei elég meggyőzőek és ésszerűek voltak. Sok dolgotól függ a minden. A lombiktól kímélni szeretne. Az átjárhatóságit sajnos meg kell csináltatnom, mert ha baj van a jobb oldalival, akkor azonnal lombik, nem lesz mire várni. Ha viszont átjárható a petevezető, akkor inszemet javasol. Azt mondta, hogy tudja stimulálni a jobb oldali fészket is... gondolom sok-sok gyógyszerrel, az eredmény pedig kétséges.
Tulajdonképpen türelemre intett valamilyen módon a doki. Azt mondta, lombikra sokkal rosszabb helyzetben lévő párok mennek. Én ezt aláírom, és biztosan sokan olvasnak, akik erre a mondatra heves bólogatásba kezdenek. Igen, igazuk van, de nem tudom meddig lesz még türelmem csak várni. 4 év várakozás után várni... Ti is tudjátok!!
Viszont ez egyben jó hír is, hiszen a doki szerint van esély a spontán terhességre, aminek persze nagyon örülök, és már itt is bizonyították legalább ketten hatunk közül, hogy teherbe lehet esni a méhen kívüli baba után is. Szóval ez jó.
Nem tudom, hogy belevágok-e az inszembe. Kedden megyek a saját dokimhoz, megbeszélem vele amit hallottam, megkérdezem az átjárhatóságit, és megnézzük most melyik oldalon érik a tüsző. Ezek a következő lépéseim, de legbelül a párom is és én is kicsit letörtünk. Megválátst vártunk, gyógyírt ettől a találkozótól, de mégsem azt kaptuk, amit szerettünk volna. Mit is szerettünk volna? Lehet, azonnal egy babát a kezeinkbe... :) Persze ez így lehetetlen.

Mindezek végén a doki mosolyogva kifejtette, hogy le kell fogynom. Ezzel mélyen a lelkembe gázolt, mert nálam ez állandó téma. A válás után majdnem 20 kilót fogytam, de ennél lejjebb csak kínozva tudok menni... Szóval így sem vagyok elég jó, pedig én már jól éreztem magam a bőrömben, vagy már majdnem. Szóval mostantól esténként elvileg futni fogunk a párommal - kergetjük egymást a háztömb körül, ahogy a doki javasolta. De hozzátenném, én sosem voltam vékony - gyereknek sem - és nem tudok 60 kilóra fogyni.
Közben tudom, hogy igaza van a dokinak - egészséges életmód, meg minden, de nekem ha egy ffi szól a testsúlyom ellen egy amolyan előítélettel teloi pillantással, akkor zavarba jövök, és nagyon megsértődöm az előbbi indokok miatt.

Egy szó, mint száz, vegyes érzelmekkel jöttünk el, és csak a legközelebbi lépéseket tudjuk megmondani.
babszi
 
 


Babszi, hát nem tudom mit is mondjak.
Az átjárhatósági tényleg gáz, én sem szívesen mennék még egyszer. Elhiszem,hogy letörtetek, de ki tudja, a vizsgálati idő alatt is megtörténhet a csoda. Sőt az átjárhatósági után nő a várandósság esélye, és ha a doki szerint is meg van a spontán babásodás lehetősége, akkor hiszem, hogy ez be is fog jönni.

Teljesen megértem, hogy nem volt jó hallani, hogy le kell fogynod. Én sem voltam vékony soha. Utálok a méregre állni, és utálom ha a férjem előtt kell megmondanom a dokinak, hogy most éppen hány kiló vagyok. Főleg azért mert ő tesitanár és mindene a mozgás. Tegnapelőtt benyögte, hogy lötyögős lett a karom. Persze utána szabadkozott, hogy nem akart ő megbántani, de késő bánat.... Olyan rosszul esett, hogy azt elmondani nem tudom. Kifejtettem neki, hogy 4,5 éve arra várok, hogy várandós legyek. Elismerem, hogy nem mozogtam annyit amennyit kellett volna de mindig bennem volt, hogy mi van, ha most leszek terhes és utána az ugrálásommal elmegy a baba. Szóval átérzem a helyzetedet.
Azt viszont tudnod kell, hogy mondjon bárki bármit, ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor az nagyon sokat segít abban, hogy babás legyél. A futás nagyon jó ötlet, mert amellett, hogy fogyaszt, felpezsdíti a vérkeringésedet is. Nem kell gyorsan futni, inkább lassabban, de hosszabb ideig, mert 20-25 perc után indul be a zsírégetés. A pulzusod sem kell, hogy megemelkedjen nagyon, ha jól tudom úgy 140-es pulzus a jó a fogyáshoz. Amúgy futáshoz nagyon jó tippek, és azt hiszem fokozatos edzésterv is van a www.futanet.hu-n. Szóval kitartás, veled vagyunk.

Reni, a viszketős dolog az tuti gomba. Nekem is sűrűn kijön, már attól is ha felmérgelem magam. Otthoni kezelésre a Laktacid Femina mosakodó jó rá, főleg, hogy ha naponta többször lezuhanyzol. Nekem segít a megelőzésben, ha meg viszket, akkor enyhíti.

Zel, szoba dekorálás alatt, majd teszek képet. Függönyt nem találok. Egyszerűt szeretnék, semmi Disney minta, meg ilyenek.
Csak most látom, hogy utolsó hétbe léptetek. :shock: Olyan ez az utolsó harmad, mintha valaki felgyorsította volna az időt. Hogy vagy? Van benned valami kis türelmetlenség?

Boris, :D :D olyan édes Lujzi ebben a zsákban. Olyan mint egy kis kukac. Úgy szeretem amikor a babák be vannak bábozódva, és olyan reggel illatuk van.

Ilonkám, ne mondj ilyet. Te igenis termékeny vagy, csak valami még nincs a helyén. Lehet, hogy már "csak" a tartóoszlop. Utána meg jöhetnek az ikrek.

KépKép
trinky
 
 


Ja, nem is mondtam.Tegnap voltunk dokinál. Méhszáj zárt, és szerinte kihúzzuk a végéig. UH nem volt, majd két hét múlva. Ja és vannak jóslószurkálásaim, de egészen jól tudom kezelni őket.

KépKép
trinky
 
 


babszi, legyen a jelszód az újrakezdéshez a "minden kezdet nehéz". Már voltál spontán babás, szerintem ez jó jel. A dokid hozzáállása szimpatikus, nem akar rögtön nagymennyiségű hormonnal bombázni, szerintem ez is jó.
A futás is csúcs, és hogy a párod veled fut az meg egyenesen fantasztikus, legalább nem lesz olyan unalmas. Ha a futanetről futsz még meg is fogod szeretni, a Monspart Saroltának nagyon jó edzésterve van, nem az a tüdőkiköpős. Ha gondolod benevezhetünk egy Libresse futóversenyre! De szólj, mert akkor én is nekikezdek a futkosásnak!
Örülök, hogy újra itt vagy velünk, és együtt szurkolhatunk!

boriska, Lujzi szépséges, én is nagyon szeretem őket zsákban. Olyan ügyesen mozognak benne.

trinky, oh, miket mond neked apácska :shock: .

zel, akkor most pisisztrájk van?

reni, na reméljük csak valami kis fertőzés!

Pusza nektek és szép napot!
bbilona
 
 


Köszönöm, köszönöm, köszönöm!

Azért a Libresses futás túúúúúlzás.
:):):)
babszi
 
 


Babszi! Azért ez nagyon sok jó hír is, aminek örülök! Átjárhatósági? Kibírod, muszáj lesz. Aztán jöhet a spontán béjb! Mit neked lombik! :lol: Súly, Hát ez így egy dokitól tényleg durva. Viszont a múlt heti nyaralásomon találkoztam egy csajjal, akinek 6 kiló fogyástól simán sikerült bebabásodnia! Így hajrá!

Ilonám! Igen! pisisztárjkolok! Elég volt. Én már nem akarok kis üvegeket cipelni a táskámban!

Renikém! Irány a viszketéssel a doki... Biztosan csak valami kis gomba, de szerintem ne állj neki egyedül kezelgetni!

Kicsibém! De édes a lányod!

Trinky! Hű, igen, beléptünk a papírforma szerinti utolsó hétbe.
Tényleg felgyorsult minden. És igen kicsit már kezdek türelmetlen lenni. :lol: De inkább csak kíváncsiságból, meg tényleg nagyon szeretném akezembe fogni Lukácsot!
Nekem a 38. hét volt a cél, sokan nem gondolták, hogy addig kihúzzuk, de a 39-ben én se reménykedtem.. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


babszi, mi az hogy túlzás? Meglátod pár hét futás és 4km meg se kottyan. Nekem segített annak idején, hogy jó előre beneveztem, és az hajtott, hogy fel kell készülnöm, mert gyalogolni nem akarok. Persze abban sincs semmi, ha az ember sétikál egy kicsit. De olyan jó hangulata van, és pólót is kapsz a végén! Ja és összeismerkedhetünk! Na, kedvet csináltam?
bbilona
 
 


Ilonkám, igaz nyáron lesz ez a futás? Én szívesen mennék veled. 4 km-t még talán le tudnék futni, persze készüléssel. Bár apjuk szerint nem szabad, hogy izomlázam legyen, mert a tejsavtól más lesz a tejem, ami nem biztos, hogy jó lenne a babának. Na, ennek még utána nézek.
Még sosem voltam futóversenyen, csak mindig drukkolok apjuknak, van kereplőm is. :D :D

KépKép
trinky
 
 


babszi!

A türelmetlenséged érthető,én alapjában véve,egy nagyon türelmetlen vagyok!!Én már úgy mentem a Kaáliba,hogy csodát vártam.Én is egy türelmes alapos orvost kaptam.
A 4.orvos volt ő ha jól emlékszem.És egy csodálatos ember!!

Az első orvosom lefogyasztott,mert szerinte kövér nő nehezen
esik teherbe!Le is fogytam 26kg ot!A vég kifejlett,teljes hormon káosz.Az a bizonyos Kaális doki,pedig soha nem mondott semmit a
súlyomra,pedig jelzem nem voltam sovány.
Ő azt mondta,hogy legyen a testem a lelkemmel egyensúlyba,
Ami nálam nem volt!Hogyan legyek türelmes????4éves áhítozok egy bébi után.Volt,hogy nagyon mérges voltam a dokira,hiszen mindig
közbejött valami :roll: Már én erőszakoskodtam,hogy csináljon
LOmbikot,és bele ment,pedig még inszemezünk kellett volna.
csak a fránya endós ciszta mindig kiújult.

Én nem bántam meg a lombikot,lehet hogy sikerült volna spontán is.Tudom,hogy milyen nehéz lehet ez a várakozás.

Én megmondom neked őszintén,hogy gyerekes társaságba se szerettem menni,utáltam mindenkit akinek sikerült,persze a sorstársaknak nagyon szúrkoltam :lol:


rengeteg erőt,és nagy hamarosan óriás pocit kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!




kicsiboris! :lol:

Olyan édes ez a csaj,de szerintem apja lánya nem??
olyan szép a berendezésetek!!!!
Fotót szeretnék látni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Trinky!

Lotti,hogy van?köszi az infót,de évek óta laktacid feminát használók.Naponta 2*is avval zunyizok :lol:
Egy új illatosított tisztasági betétet vettem,szerintem allergiás vagyok rá!


csajok!

Nőgyógyász bácsi lefújva,beköszöntött a menszi,így ha továbbra is fennáll, menszi után a nyavaja akkor irány a doki :oops:
m. reni
 
 


Babszi!
Én is együttérzek veled, én sem voltam és nem is leszek soha nádszál. De szerintem ha már így is ennyit fogytál és jól érzed magad a bőrödben, akkor egyáltalán nem kellene a további önsanyargatás. Nekem is az a tapasztalatom, hogy van egy súlyhatár ameddig le tudom dolgozni a kilóimat, de onnét aztán nem megy tovább. Valószínű hogy a te számodra az az ideális súly, nem az, amit a táblázatból kiolvasnak. A mozgás persze jó ötlet ha szereted csinálni. Én futni nem szeretek, inkább úsztam. (MOst meg csak itthon vagyok és hízok)

Boris!
Tündéri a csajszi!

tücsökbogár
 
 


Reni!
Nálam is okozott ilyen tüneteket illatosított betét. Akkor azt mondta nekem a doki, hogy dobjam ki a maradékot és szigorúan csak illatanyag nélkülit, lehetőleg a legtermészetesebbet használjak. Kb. egy-másfél hét alatt elmúltak a tüneteim minden gyógyszer és kence nélkül.

tücsökbogár
 
 


jajj ilonkám te annyira aranyoska vagy, ahogy babszinkat meg minket is jókedvre derítesz, na az nem semmi :lol:
nem írtad le nekem, hogy milyen az a torna... :cry: rosszkisjány :lol:

trin, képzeld én meg azt mondom Lujzinak amikor 'zsákbavarrom, hogy gyere kicsi gilisztám :shock: :lol: :twisted: ikejjában nem néztél függyönyt?
ez nekem úúúgy tetszik és kb 4000.- elkötővel :lol:
Kép

és ez is helyes, nem?
Kép

babszim, írtam neked kitartást puszika :lol:

reni? doki?

zelem, úgy előttem vagy, annyira látlak már anyukaként ahogy össze-vissza puszilgatod Lukácsot :P hát asszem neki mindig pusziillata lesz..nem kell oda nívea meg egyéb.. :oops: :wink:

gyöngyike? jól vagytok?

juci? kis Davide hol bújkál? beszél már a nagyfiú?

odry drága, ti hogy vagytok?????

mágnes, hogy bírod?

domo?

olyan kár, hogy eltűntek páran....sapé, tamar stb..

Kép
Kép
piciboris
 
 


trin,úgy örülök,hogy jól vagy és minden okkés odabennt, az előbb nem vettem észre a 2. levélkédet :shock:
ja és apával kapcs.-ban: azt mondják ha a férj már csak ezt mondogatja: 'jó vagy te nekem így' akkor az a férj már nem is foglalkozik az asszonkájával..azért persze nem kellemes, nekem ma reggel kérdezte a párom, hogy mik vannak az államon, kiütések vagy pattanások?? :cry: na mentem oszt lealapoztam gyors..... :P

reni, ari vagy, köszönjük!!Niáról is rakhatnál többször képeket, elnézegetném :lol:
na akkor talán a mesi elviszi a nyavaját :P
majd priviben kűdök :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, McKenzie torna a nyaknak, de hogy milyen is azt majd talán a jövő héten megtudom. Ha sikerül valakit találnom, aki ezt tudja.

babszi
május 16. Női futónap és fitness fesztivál.
Tervezett távok: futás: 6km, 3,3km
3 fős váltó: 3×1,5km
Gyaloglás: 3,3km

trinky, ősszel is vannak jó kis versenyek kezdőknek.
október 18.
Tervezett távok: futás: 10km, 3,5km 10 km párban Gyaloglás: 2,8km

reni, én ha valami ilyesmit érzek Canestennel kenegetem, nem kell sokszor. Jó lenne, ha tényleg csak a betét miatt lenne! Milyen jól kikísérletezett dolog lehet, ha ennyi nőnél allergiás reakciót vált kis. Annak a pasinak a gatyájába kellene beleragasztani, aki kitalálta, had vakaródzon!
bbilona
 
 


Reni:
üdv sorstárs! Én is kaptam kúpot, a betét még rosszabat tesz, ez így van, mert nem szellőzik rendesen.. Nekem azt mondta a dokim, majd akkor rendeződik a dolog, amikor már nem szoptatok...

babszi:
átjárhatósági miatt együttérzek veled... Elhiszem, hogy csalódott vagy, de reménykedjünk benne, hogy gyorsan telik majd az idő, és nem is kell csak 1 inszem, vagy annyi sem...
A doki nem semmi... Persze biztos jót akar, de akkor is egy nőnek ez a gyenge pontja..

Boriskám:
jól bírom, Bence kevesebbet alszik már napközben, de sokat dumál, és mosolyog :)
Ma jön Nagyim ,itt lesz egy hétig, és nekem nem kell ez idő alatt főznöm, mivel szakács a lelkem :) Mondta,hogy készítsem a listát, hogy mit akarok enni..:) Hát van pár tippem :lol: Így, ha ő itt lesz, elkezdem megint a tejet szaporítani, most lesz rá időm.. :)

Csajok szurkoljaok, feltettem a teszveszre Bence kinőtt bodyjait. Olyan gyönyörűek, 2 alkalommal volt rajta, annyira pasis és úgy sajnálom, hogy nem tudom ráadni már.. :cry: Ha megveszi valaki, az árából megrendelem ugyanezekt nagyobb méretben :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Boriska! Édi bédi lánykád a zsákban. Anna is abban aludt, de egy idő után megtanulta a cipzárt lehuzni és akkor kezdett kimászni belőle.
Köszönöm kérdésed. Mondjuk rá, hogy jól vagyok.Tegnap este nagyon kemény volt a hasam kb. 2 órán keresztül. Aztán elmentem lefeküdni.
Ma vérvétellel kezdtem és CTG-vel a kórházban. Már 100 fájásokat mutatott a gép amit igazán most sem éreztem.
Kenetet amit levettek mult héten hálistennek negativ lett.
Utána dokihoz mentem UH-ra. Peti baba 2700-2800 g körüli és folyton ficánkolt. A doki mérni akarta az áramlást is, de mivel jó 5 percel előtte ittam capuccinot, ezért pont akkor ért le babóhoz és folyton elmászkált a mérés alól. És már 1 újnyit mondott a doki, hogy nyitva vagyok.
Csütörtökön ujra CTG ha addig nem történik valami.
Babszi! Én is csak azt tudom irni mint a többiek. lapart nem lehet esetleg kierőszakolni a dokidból? az kevésbé fájdalmasabb. És igen voltál már spontán babás, miért ne lehetnél ismét!
Zel! Ha mi igy haladunk akkor lehet, hogy egyszerre szülünk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, hát graaaatttuula :!: :!: a 36. héten túl vagytok, éljen éljen :lol: és már szép a súlya is a kisrácnak :!: mi az a 100 fájás? kb mekkora amikor csúcsidő van?

mágnes de jó dógod lesz,na én tutira töltöttkáposztát rendelnék egész hétre :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi!

Kitartást,hát nehéz lehet de mindjárt itt a cél!!!!!!!!!!!!!!A gyönyörű bébi :lol:

Mágnes!
Sorstársak :shock: Jobban szeretném ha valami szebben lenék sorstársak!

Kicsiboris!

Várom a képeket! :wink:

Bbilona!
Akkorát nevettem rajta mit írtál!!!!
Igen bedugni a gatyeszba!!!!
Szerintem már nem lesz baj :lol:


Csajok közületek ki használ tisztasági betétet??


Még egy nyügöm:Vettem valamit a veterán,És az elmondott
és leírt dolgok alapján nem egyezik a termék a leírtakkal!!!
Magyarán egy rakás SZ@r!!!

Szerintetek kötelezhetem ,hogy visszaadj az árát?
semmi ilyet nem találtam a vetera szabályzatába!
Járt már valaki így?
Vagy írok róla egy olyan értékelést,hogy tutira nem vesz senki tőle semmit!!!!! :lol:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?