Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Pandácska!

Köszike a köszöntést :lol: Mi is köszöntöttük a blogodban Dórit.
Szép szülinapja volt!Elbűvölő kis csajszi,megfaldosnám :lol:
Nálunk az alvás detto így van mint nálatok,semmit nem tudok csinálni.És Kb 9-30 mire elalszik.Hogy van bennünk ennyi energia??? :lol:

Trinky!
Édi vagy,hogy hiányoltál?
Milyen babakocsi lesz?Én már ilyenkor be voltam zsongva. :lol:

Tücsökbogár!

Gratulálok a fogacskához.

:lol:

zel!

Te pörögsz megint,mint mindig.Nagyon szép lesz a szoba :lol:

bbilona!
Mikor is lesz az újabb próbálkozás?

kicsiboris!

Nem nagy buli volt,részletekben jönnek a rokonok.

amit kapott Nius:Zeneszék,siesta szandi.ruha.építőjáték.
Lujza mivel játszik legszívesebben?Lujza lesz bölcsis? Kép
m. reni
 
 


Kép Kép
m. reni
 
 


pandácska, reni Isten éltesse lányaitokat egészségben, jó sokáig!
Gyönyörűek, és milyen nagyok már!

pandácska, húha első önálló mensi :shock: , azáldóját neki! Mikor indul a házprojekt?

zel, ma is olyan téli álmot alvó nap van, én a helyedben egy könyvvel bújnék vissza a pihe-puha ágyikóba!

kiscsibe, ne légy olyan kicsinyhitű, menni fog az kettővel, meg hárommal is, igaza van mágnesnek a gyerekek szenzációsan alkalmazkodnak.
És szeintem olyan jó egy tesó!

Mese tőlünk: tudjátok, öcsémék Berlinbe utaztak, hogy március elején ott szüljenek. Egyébként anyáéknál laknak az emeleten. Most lett a lakrészük kifestve, leparkettázva, ablak berakva stb. Anya rendezi be majd a gyerekszobát. Most kezdem átérezni, milyen jó is lehet ez, kiságyat felállítani, pelenkázót kialakítani, ruhákat vasalni :D
Úgyhogy megyek is megsasolom azt a rókabútort!

Pusza csajok!
bbilona
 
 

 
 

Bbilona!

Igen Nagyon jó készülni :lol: Te is fogsz nemsokára :lol:
Berlinbe én is elmennék :lol:
A szépséges gondos kolléganőddel mizu?megy a bago?

Pandus!

Jut eszembe szeretnék meghívót kérni a lakás kukkantáshoz! :wink:
m. reni
 
 


Reni,
Meseszép lányod van :wink: Hihetetlen, hogy már egy évesek...

Ilona,
A ház már félig kész, van tető, meg válaszfalak, most jönnek az ablakok, ajtók. 5 hónap és költözhetünk. Már kiválasztottuk a nappali bútort, kanapét, étkezőasztalt, székeket. Minden újra kell vásárolnunk, semmit nem viszünk magunkkal, most ezeket intézzük. ma is megyünk mindjárt házhoz mérni, majd hozok képet,ha kíváncsiak vagytok rá. Amúgy van egy blogom, ahol mindent vezetek a házról, meghívó kell hozzá, akit érdekel szívesen küldök neki.

Reni,
Kérek egy email címet!
Vendég
 


De szépek a szülinaposok! Imádom őket! Óriási pusszantásokat küldök nekik!

Ilonám! Jó ötlet a könyv, de sajnos, vagy szerencsére, nem is tudom, mivel az éjszakai alvás néha nehezen megy, a nappali meg tök jól, simán betakaróznék a könyvvel az ágyban.

Renim! Már nem pörgök ám annyira.. Valahogy nem megy. :shock: :lol: Egy szintig bírom, aztán a beledagad a papucsomba a lábam és végem... Meg már a kezeim is olyanok..

Ilonám, ez kicsit bonyolult... Elutaznak szülni, közben itt laknak?
Hamarosan te is rendezheted a babaszobátokat!
Na,sikerült megnézned a bútort? Ez volt az első, ami nagyon megtetszett, meg a natúrok. Apa viszont azt mondta, az ő fiának nem natúr bútora lesz, hanem valami szép, szolid, színes. Így az alap lett a Kék róka, ehhez viszonyítottunk. Nem találtunk ennél szebbet a kisgyereknek! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


pandácska, szerintem mindenkit érdekel. Nekem úgyis jó, ha ide teszel fel képeket, de ha küldesz meghívót :roll: :D , oh az nagyon kedves!
Hogy miket kitalálnak már blogügyileg, tiszta profi vagy!

Hűha, ti nagyon rajta vagytok, hogy már a bútorokat is kiválasztottátok! Nem túl strapás? Könnyen menneka dolgok? 5 hónap, oh az nagyon hamar elszáll!

reni, én már voltam Berlinben egyszer, érdemes megnézni, és figyu 9000 forint volt a repjegy oda-vissza. Miskolcra a vonat oda-vissza 7000.
Így már nem is olyan elérhetetlen, szerintem.

Kolléganő, hááááát, otthon van betegállományban, egyelőre 2 hétre, mert 12 hetesen bevérzett. Mindennapos téma itt a munkahelyen, mindenkinek piszkálja a csőrét, de tudod ez az ő dolga, csak picit rossz látni.

De majd én megmutatom! :lol:

zel, megnéztem a bababútorokat, szépek. Melyik róka?
bbilona
 
 


Ilonám! Kék róka. A kék-fehér bútor. Annyi a különbség, hogy mi nem kértük mindkét komódot.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, most az jutott eszembe, hogy majd kéritek ti még azt a másik komódot is! Abból indulok, ki, hogy mennyi vacak össze tud gyűlni, elképesztő! Na persze ha van másik szekrényke, akkor könnyű!
Már csak 4 hét, ez is olyan hihetetlen! Nekem is hiányozni fog a várandósságotok, milyen fura is lesz, egyszerre ennyi baba! Csak hangosan gondolkodom :oops: :wink: ! Imádni fogom a sok fotót!
bbilona
 
 


Nekem mondod, hogy már csak 4 hét?? Domonak meg 3!!!!!


Az egész olyan, mint egy gyönyörűséges álom..

Ne ébresszetek fel! :lol:

Emlékszem, jókat derültél azon, hogy alig hisszük el. A mai napig van egy ilyen érzésem... Teljesen biztos vagyok benne, hogy te is hasonlóan fogod átérezni, átélni a babavárást. Ennyi várakozás, küzdés után, szinte hihetetlen, amikor megtörténik a csoda! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Reni:
Isten éltesse kicsi lányodat nagyon sokáig!!

Tényleg milyen fura lesz, hogy egyszerre csak eltűnnek a nagy pocakosok a topicból.Remélem folyamatosan jön az utánpótlás :wink:

Hú csajok, olyan jó rucikat szereztem Beninek teszveszen, hogy olajat fognak pisilni utána a 3-6 hónapos csajok majd! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona,
Kérek egy email címet :wink: Nem könnyű, az elkövetkező 5 hónapot mászkálással fogjuk tölteni...

Mágnes,
Majd kérünk képeket :wink:

Zel,
Hohó :lol: Gratulálok a 36. héthez. Én nagyon vártam ezt a hetet, innen már bármi történik nem lehet semmi baj... Persze még maradjatok egyben pár hetet :wink:
Vendég
 


pandus :!:
írtam privin ímélt de nem ment el asszem...én is szeretnék 'leskelődni :wink:
diana_k@freemail.hu
nálatok mikor lesz a keresztelő?

reni :!:
mennyire édes Nia a csattal a hajában, húúú én még nem is raktam szülinapi fotót...igyekszem...
keresztelő? Lujzit húsvétkor kereszteljük, ezerrel nézem a ruhákat neki,...nehéz...

zel :wink:
jajj de jó, hogy már 36. héten járunk, szuppper, és szerintem Lukács megfogadta amit apával mondtatok neki és még köszöni szépen marad pocaklakó :oops: :lol:

mágnes :P
én is néztem keresztelős rucikat...nem nagyon van olyan ami ne lenne fidres/bodros....én olyan szerényebbet szeretnék, nem tudsz online boltot ahol nézelődhetnék?

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandi, a diana után alsó vonás van...

Kép
Kép
piciboris
 
 


pandácska: bbilona1@index.hu

:wink: Jó mászkálást!

zel, :D
bbilona
 
 


Köszönjük a gratulációkat! Mi is ezt a vízválasztót vártuk még nagyon. 36. hét... Hűűűű.

A napokban mondta a komaasszonyom, hogy nagyon drukkolt, hogy eddig kibírjuk. Féltett, nehogy Lukács korábban szülessen.

Én is kíváncsi vagyok Pandácska a házatokra, de majd akkor leginkább, ha már rendezitek be! Az tök jó! Mi csak egy nappalit kellett most átalakítsunk , de abba is tök jó volt ülőgarnitúrát keresni. De a fő projekt a gyerekszoba. Alig vááárom a hétvégét! Apukámat már felkészítettem, hogy ne tervezzen semmit, mert a szobát kell "összerakni". Jaj, nagyon kíváncsi vagyok , milyen lesz.
Megrázó hír: Nem kaptam piros, kisautós függönyt... Majd legközelebb.. Verdásat nem akartam, kicsit elcsépelt... Így, kék kockás, zsiráfos, elefántos, napocskás, cicás, felhős lett a függöny. Ja, meg kismadár is van rajta.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, azért szép lesz ez a vidám függöny is :lol: nálunk pl. sötétbarna lapfüggöny van jól sötétít és olyan natúr hatású :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


húúú és milyen jó is lesz ez a hétvége :lol: :lol: babaszobarendezés juhhhhéjjj :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, Ilona
Elküldtem, majd kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is ;)

Boris,
Keresztelő már volt: http://pandababa.freeblog.hu/archives/2 ... eresztelo/

Zel,
Kicsit irigyellek, olyan szuper érzés a babaszobát berendezni, álmodozni, tervezgetni, tapogatni :lol: Majd kérünk képeket!! Sokat :wink:
Vendég
 


Boriska:
Angol turis címeket tudok, ott szoktak szép ruhácskák lenni. Online is rendelhetsz tőlük.

www.ruhafalva.hu
http://gportal.hu/portal/trendiruci
http://www.angolruci.hu/
http://www.angolgyerekruhashop.hu/

Én itt szoktam nézelődni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pandi, köszi, hogy bepillanthattam a leendő kuckóba, nagyon tuti lesz!!!!!! mi is szinte mindent otthagytunk és új dolgokat vettünk, ez az igazi, persze eniatt több hitelünk is lett, de legalább olyan a kéró amilyet szerettünk volna, piciben :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lányok!

köszönjük a köszöntéseket!!!!!!

zel!

Jó tesz neked ez a terhesség minden téren.A Babaszobád tényleg
szép lesz.
:wink: :wink:

kicsiboris!

Keresztelő mostanában nem lesz,majd! A brendonban nem néztél ruhát?

Bbilona!

Az tényleg nem drága,pláne hogy Berlin. :lol:

pandus!
Édi vagy, :lol:
Nius ha meglátja Dórit hangosan neveti
renatus@freemail.hu

Mágnes!
Neked is köszi,tényleg jó az a bolt. :wink:
m. reni
 
 


Zel!

Evvel arra akartam célozni,hogy Lukács legalább lelassít,és nem
szaladgálsz egész nap. :lol:


Pandus!

Le Esett az állam,nagyon szép minden.
Egy pár szó csak:A novalife szövet kategóriában az első.
Mikor ezt árultam csak azt vették,főként kisgyerekesek.
Spagettis gyerekkel volt reklámozva.

a konyhabútor is nagyon szép.
Viszont a fényes ajtó nagyon kényes,apukáméknak is olyan van.de
szerintem egy kórházi rendben is foltos lenne.Nagyon nehéz takarítani,és minden meglátszik rajta
m. reni
 
 


reni :lol:
néztem a brendonban de habos/babosat nem szeretnék és ami 'natúrabb az meg vagy nem világos vagy sok a minta rajta, én olyan finom, egyszerű szabásút szeretnék Lujzinak, annyira nincs választék...

pandi :lol:
reninek a fényes felülettel kapcsolatban egyetértek, nekünk az előző konyhánk polírfényeny sötétvörös volt... pár év alatt kissé karcos lett és tényleg nem szép ha maszatos...
nekünk most bordázott felületű, vízszintesen csíkos(világos zebránó) a front, nagyon jól tisztítható, a pult meg sötét barna zebránó, nagyon praktikus mert nem látszik rajta, ha kicsit maszatos..rakok képet róla majd ha érdekel..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Reni,
Köszi :D Nekem is nagyon tetszik minden, jó érzés berendezni. Igen, a Nova Life szövetről én is csak szuper dolgokat hallottam, köszi a megerősítést.

Konyha: Bordázottat nem akarok, olyan van most is, ami nem sima, és nehéz takarítani, legalábbis én nem szeretem. Mindjárt indulunk az Ikeába(ott még nem voltunk) és megnézem a konyhabútorokat, hátha látunk valami jót, de ez a fekete... elrabolta a szívemet :lol:

Boris,
Köszönöm neked is a véleményt! Igen, így nagyobb kiadás, az egész költözés, de csak egyszer kell szépen, praktikusan berendezni, és utána az hosszú éveken át megmarad. Tényleg csak a ruháinkat visszük tovább, meg persze Dóri ágyát, játékait. Sok dolgunk lesz, de nem a dobozolásnál :lol:
Vendég
 


Kicsiboris!

Teljesen egyetértek veled ,én sem állhatom a habos babos rucikat.
Most,hogy gondolkodtam a h§m és a c&a ba mintha láttam volna.
m. reni
 
 


Panda, Reni! Utólag is boldog szülinapot a lányoknak! Nagyon gyönyörő mindkettő :lol:

Zel, jó, hogy te is érzel így. Én is még sokszor rácsodálkozok, hogy egy pici lány van a pocakomban, és hogy milyen szerencsések vagyunk. Néha el se hiszem...
Nekem tényleg kevesebb van hátra, de lehet, hogy Lukács beelőz :lol: Pocakod leereszkedett már?
vasárnap megint megyünk CTGre, utána okosabb leszek :?

Trinky, hova lettél?

Panda, elküldtem az e-mail címemet, köszi.

Kép
domo
 
 


boris! Kép

Nekem ez tetszik egy kis fehér kardigánnal :wink:

Pandus!
Az bizti,hogy jó berendezni :lol: Jó ízlésetek van :lol:
Az ikeába szép konyhák vannak :lol:
m. reni
 
 


Reni! Valahogy gondoltam, hogy ilyesmi jut ott eszedbe a jót tesz neked megállapítással. Igazad van. Egy izgő-mozgó voltam, ( vagyok) de már sokkal lassabban és türelmesebben tudok mindent negcsinálni. Egész nap vigyorgok, jó kedvem van, nehéz kihozni a sordromból, nem idegeskedek, csak elvétve.
Mondd meg Niának, hogy én is nevetek, ha meglátom Dórit. ( Meg ha Niát, Lujzit, Annácskákat, Benit, vagy Csabikát) Imádom ezeket a kis prücsköket! Olyan széééépek..

Pandácska! ÉÉÉÉn is kérek meghívót!!!! johanna0201@freemail.hu
Nagyon kíváncsi voltam, egyébként is, de most már teljesen...

Kicsibé! Jaj, nagyon buli a függöny. remélem, délutánra elészül, mert anya megígérte, és a fiúk már rakhatják is fel az új függönytartót, és meg mosom a függönyt. Amint minden a helyén lesz, már képezek is!

Nem aludtam egész éjjel... Olyan vagyok, mint a... Éjféltől kilencig ha sikerült 1 1/2-2 órát, akkor már felfelé kerekítek.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo! CTG után miben leszel okosabb? Ott már jelzi az esetlges fájásokat ugye?
Leereszkedett a pocakom. Még nem teljesen, de lényegesen lejjebb van, mint volt. legalább jobban kapok levegőt, meg a gyomorsavam sem jön annyira...
Neked?
Nem tudom, hogy beelőzünk-e. Meglátjuk. Azért ne kezdjünk el most futni az első helyért!!! Majd jönnek, amilyen sorrendben akarnak...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


pandácska, véres verítékkel (néha annyira béna vagyok számítógépileg), de sikerült belépnem és megnéztem. Csudaizgalmas. Nagyon szép lesz!
Azt biztosan tudod már, hogy a világ összes tárolóhelye nem elég. A lépcső alatti spejz tényleg nagyon tuti. :P Köszi a bekukkantás lehetőségét!

zel, most akkor nekiállsz képet festeni? Te azt is tudsz? :P
bbilona
 
 


domo!

köszi a köszöntést :lol: Tényleg furi érzés pláne,hogy nemsokára felelős leszel egy másik kis életért :wink: nincs a világon szebb dolog
m. reni
 
 


reni, édi ez a ruha, ennél még egyszerűbbet szeretnék :wink:


zelem, jujj de izgi, várom a képeket a fiúszobából, no meg a tudósítást, hol minek lesz a helye :lol: :lol: :lol: annyira átérzem amit érzel most, ezek a hetek talán a legizgalmasabbak, de remélem basszus a hidegfront nem hozza még Lukácsot...
itt rohadt hideg van...

domo, te hogy vagy? neked a pocakod még fennt van?

trin, tücsi?

sapé?
juci?
kata?
tizu?
odry??

Kép
Kép
piciboris
 
 


ZEL!

Én Imádtam KISMAMÁNAK Lenni,és neked is biztos jól áll.
Olyan kiegyensúlyozott az ember :lol:
Nekem még mindig felfoghatatlan,hogy 1éves lányom van.
A sok szenvedés után olyan jó,boldognak lenni :lol:
m. reni
 
 


Az Ikeában egy darab normális konyhabútor sincsen, legalábbis nekem egyik se tetszett :? Láttam viszont aranyos gyerekszobákat :oops:

Zel,
A ctg megmutatja a fájásokat, de semmi nem jelent az se, ha szép nagyokat jelez. Pontosabban biztosat nem jelent. Én még 5 hétig voltam egyben úgy, hogy a ctg jó nagy görbéket csinált. Meghívó megy :wink:

Ilona,
Aranyos vagy :lol: Igen tudom, majd beépített szerényekkel próbáljuk a dolgot megoldani.
Vendég
 


Ilonám! Ha az a szíved vágya, hogy neked fessek, akkor rendben. Bár a porkrétát jobban szeretem, csak azt ugye utána fixálni kell. A lakk meg büdös... :lol:

Kicsibé! Hát én is remélem, hogy nem hozza ki Lukácsot a front. Aludtam egyet, már jobban érzem magam, de a fejem húz kicsit.
Apa már elindult haza. Azt mondta, tele lett az autó a bútorral. Lapraszerelt, így a kombiba be tudta rakni. Jaj, de izgi. Csak előtte még a bordűrt fel kell ragasztani. Az a mai délután programja lesz.

Az a ruha gyönyörű. Lujzi nagyon széép lenne benne!!!

Pandácska! Köszönöm! Én is kukkolok hamarosan!

Reni! Én is élvezem a babavárást. Annyira, hogy volt, amikor a családom kiakasztott, és bejelentettem nekik, hogy kitagadom őket, ha nem hagyják abba. Megígértem, hogy é fojtom meg azt, aki egy fél pillanatot is elvesz tőlem, ebből az örömből a saját hülyesége miatt. :lol: És láss csodát, történhetett bármi, nem az én vállamon sírták ki magukat. Végre!

Ilonám! Képzeld, az előbb hívott az öribabás csaj. Miért ne márciusban legyen a következő tanfolyam?????
Majd a nyáron is lesz biztosan, amikor már arra a 3 napra bármelyik mama bevállalja a lurkót...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


pandi, mi is néztünk ikeás konyhát, de drága volt, és nem is tetszett igazán...

zelem, húúúúúúúú akkor a holnap is rámegy a babaszoba összerakására :lol: :lol: :lol: :lol: már én is nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre, de nehogy emelj valamit!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kép Kép
Képígy ülünk mi ketten csajok a babanet előtt :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Bocs csajok, de haldoklik a gépünk és nem mindig akkor van kedve netezni amikor nekem.

Boris! Lujzi nagyon édes és szerintem kimondottan hasonlít rád!

Zel!
Szerintem is várd meg a következő tanfolyamot! Egyrészt azért, mert pocak nélkül sem egyszerű napi 12-15 órát végigülni, hátmég Lukáccsal. A másik meg az, hogy ott többnyire olyan szülők vannak, akiknek nem adatott meg, hogy saját babájuk legyen és lehet, hogy nagyon kemény veszteségeken mentek keresztül addig, hogy örökbefogadásba kezdjenek és lehet, hogy nagyon rosszul érintené őket egy szülés előtt álló kismama látványa. Hogy őszinte legyek én annak idején ezért nem mentem pocakosan a tanfolyamra. Aztán amikor végre elmentünk, bizony többször volt olyan, aki sírva ment ki a teremből mert nagyon fájó pontot érintett a téma. Szóval szerintem várj egy kicsit.

Pandácska!
Igazad volt, máris érkezik a második fogacska. Bár még nem törte át az ínyt, de akkorára van dagadva, mint mellette a már kibújt fogacska, szóval valószínűleg csak napok kérdése.

Holnap fél éves lesz a fiam! :shock: Egyszerűen hihetetlen.
Pénteken vettünk neki etetőszéket és tegnap délben csücsülve lapátoltunk az elefántos tányérkából a brokkolis-almás krumplipürét (sokkal finomabb ám, mint ahogy hangzik).

tücsökbogár
 
 


tücsi, köszi :P
figyusz, az, hogy már a második fogacska jön az szupi, szerintem Lujzinak ekkor még egy sem volt :!: ma meg már 7 fogú :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Panda és Reni!
[color=red]Először is ISTEN ÉLTESSE A LÁNYOKAT 1 éves születésnapjuk alkalmából![/color]



Nagyon nehézkes volt az elmúlt 2 hetünk..... Dávid köhög és már most egyre rosszabbul. Mindenhol voltunk szinte és minden eredménye jó. Még vérvételre megyünk és majd látjuk. Szinte az összes létező dolgot kiprobáltuk.... december óta van ez, de van hogy jól van majdnem 1 hetet is és aztán megint kezdi. A fül orr gégész azt mondja, hogy kicsit nagy az orrmandulája és attól is köhöghet, ha gondolom kiveszi..... hát nem gondolom. Ha már nekem kell gondolni, akkora nagy baj nem lehet még.... vagy nem???
Sokat kemény a hasam, de nyugtassatok meg, hogy nektek is így volt a második babával ( Mágnes, Gyöngyi)
A hab a tortán, hogy kezdi a hisztis korszakát és nagyon határozottnak kell lennünk, de néha oly nehéz. El is döntöttem, hogy intézem a bölcsit neki, mert ha elmegyünk társaságba, akkor minden happy.... Ha megérkezik Bálint, még rosszabb lenne, szerintem, mert nem tudok még ennyit sem vele lenni. Na itt most nagyon kár, hogy apuka nincs velünk minden este......
Így hiszem, hogy neki jobb lesz, ha délelőtt bölcsizik.

Borisnak küldök képet magunkról, de még pocakosat nem tudok, mert nem készült. Írtam, hogy tönkre ment a gépünk karácsonykor, ezért nem tudok képekkel szolgálni.

Mágnes!
Jó olvasni, hogy nálatok minden jól működik. Én is aggódom, de hiszem megoldjuk, bár az előbb írtak miatt vannak kétségeim.
Nagyon szépek a gyerekeitek!!!

Boris!
Ti is szépe vagytok!!!! Itt mindenki szép! Akkor nem baj, ha neked küldök 1-2 képet.

Zel!
Lukács a következő baba, akit köszönthetünk itt ezen az oldalon!!! Nagyon közeledik a nagy nap!

Gyöngyi!
Jók a nevek és én is a Gergőre szavazok elsőként. Mi a döntésetek?

Szép napot Mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Itt vagyok Boriskam ne hari csak nem tudok mar annyi helyre irni... :oops:

Jol vagyunk, Davide tipeg a divany szek stb. mellett de meg nem megy. Meg szopizik, 3 szor neha 4- szer naponta. Beszel, egyfolytaban hablatyol. most pedig ordit mert felebnredt... sziasztok

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jucmuc, légy szíves ne írj máshová csak ide mert így nem írsz ide :wink: :? :twisted: :D na :!: :!: :!: és kérünkn képeket rólatok :!: :!: jajj Lujzi sem jár, sőt most nem is akar felállni :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


olyan jó, hogy jössz :!: :!: várom a képeket!
nagyon jó hogy jössz!!! én is viszem bölcsibe Lujzit mert nagyon vágyik társakra, szerintem az ilyen kis aktív babáknak jó a bölcsi :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Odry! Remélem, Domo beelőz minket! :lol: Bár, nem verseny., Ha Lukács lesz a következő, akkor legalább a csajok fiatalabbak lesznek nála, potenciális menyasszonyjelöltnek!
Sajnálom a keményedést. Pihenni meg nem nagyon tudsz ugye?

Jucmuc! Azért pár kép is jöhetett volna... Tegyél le pár topicot és gyere sűrűbben hozzánk! :lol:

Tücsök! Csabikát szívesen megnézném ülve a nagy kajálás közben! Édes lehet! Hajrá második fog! Fél éves? Hogy' öregszik.. :lol:
Biztosan finom a brokkolis.... Neki elhiszem!
nem is tudnék pocival menni az öris tanfolyamra. Lukács addigra megszületik. De nagyon csöpp lesz, ezért inkább majd talán nyáron, vagy valamikor utána megyünk csak.. Amikor már a mamával is el lesz egész nap!

Kicsibém! Nagyon szépek vagytok Borkával! Tündérbogyóóóóóó!
Nem emeltem. Csak asszisztáltam a bútorok összerakásában. Válogattam a csavarokat, meg adogattam apáék kezébe. Szép lett. Nekünk az!
Még kell a pelenkázóra szivacs, meg lámpabúra, valami kis pasinak való, meg szőnyeg.. De a lényeg kész! :lol:

Kép
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


odry!

Nagyon köszönjük a köszöntést :lol: Nem semmi lehet pocakosan,és
a kis törpivel :lol:

Jucmuc!

De jó,hogy jöttél,Nia is a kanapé ,és a szék között járkál :lol:
Fotót kérünk.

kicsiboris!
Gyönyörűek vagytok :lol: Én is akarom Niát bölcsibe,majd jövöre.

zel!
Bele borzongtam olyan szép vagy,a mi kis Tündérkénk anya lesz.
Nagyon szép a bútor

:lol:

Pandus!
Konyhabútor stúdióba nem lenne nagyobb választék?
Ott meg is tudják tervezni!
m. reni
 
 


most ez nem ér! Szétpicsogom a hétfői smikemet!

zel, nagyon klassz lett a szoba. Itt kérem, minden részletre gondoltatok! És nagyon szép pocakod van, valahogy most nem tűnik olyan nagyon nagynak. :oops: :wink: ! Akkor majd, mentek a nyáron tanfolyamra, ez most asszem kevésbé fontos!
Festenél nekem, oh elolvadok :P . Majd visszatérünk rá!

jucmuc, az áldóját, még szopizik :shock: , és van is benne tejecske, vagy csak megnyugtatásképp?

tücsökbogár, már úgy ül, jóhogy etetőszékben eszik? Ha ilyen gyorsan nő a foga lassan adhatod a kezébe a kiflit! :D Bizony nagyon gyorsan öregszik a kisember!

reni, szép kis ruha, melegebbet nem találtál? Vagy ezalá, fölé még jön egy pár réteg?

pandácska, szerintem ne keseredj el konyhabútorilag! Tényleg nincsenek csak ilyen konyhás üzletek? Esetleg nagyon drága lenne csináltatni?

odry, nálatok engedik a bölcsit, ha anya otthon van a tesóval? Nálunk akkor nem veszik be, csak ha anya dolgozik. Tényleg leépítetted már a kuncsaftokat?
És csak keményen, te vagy a főnök, szerintem mondd meg a kiskrapeknak is!
bbilona
 
 


Ilyen kedves fogadtatas utan meginkabb röstellem magam... :oops: :oops:
Tenyleg nagyon arik vagytok!
Most visszaneztem a kepeket is nagyon szepek a kislanyok
(es a nagyok is) :lol:

Reni, Boriska,

Davide is csak oldalazik a divany mellett, felhuzza magat mindenhol szek anya laba stb. :lol: Csudaszep lanykaitok vannak! :P

Zel,

Csodas gyerekszoba Lukacs baba jol fogja erezni magat biztosan! Es meg csodasabb pocak! Szep vekony maradtal nem ugy mint en annak idejen...szerencsere mar eltüntek az akkori kilok megfogadtam, hogy legközelebb ügyesebb leszek..majd rolad veszek peldat! :P

Pandacska,

Biztosan gyönyörü lesz az uj otthonotok a jo izlesed eddig is latszott a kepek alapjan. En is megneznem szivesen a hazatokat! batarj@ibero.it

Odry,

En bevallom azt sem tudtam, hogy jön a kisteso vagy csak nem emlekszem.. :oops: :oops: latszik mennyire aktiv vagyok. Mindenesetre nagyon örülök neki! :P

Ilona,

Remelem jol vagytok Ti is, mikor leptek ujra akcioba? Ha minden jol megy nyaron mi is ujra belevagunk. :P

Teszek kepeket is amig alszik Davidom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Pandácska,Reni! Isten éltesse a lánykáitokat igy utólag is. Nagyon szépek!
Boriska! Ti is szépek vagytok és nagyon hasonlit rád Borka.
Ne aggódj a járás miatt majd bele lendül.
Mi anno egy baráti párnál voltunk ahol 3 héttel idősebb a kislány mint Anna. Ő akkor már szépen ment és ahogy hazajöttünk tőle Annát mintha kicserélték volna. Azóta szépen feláll és el is indult. Tehát elleste a másik kislánytól.
Zel! Nagyon szép lett Lukács baba szobája na és a jelenlegi lakóhelye is szép.
Jucmuc! Davide és szép kis szöszke kisfiú már!
Odry! Most nekem is nagyon sokat keményedik a hasam sőt nagyon sokat fájt is. Most lekopogom már nem fáj annyit mint eleinte.
Emlitsd meg azért a dokidnak.
Nekem is azt mondta hogy pihenjek többet, de mint nálam nálad is elég nehéz ezt megoldani egy gyerkőc mellett.
A nevet már úgy néz ki eldöntöttük Péter és Gergő lesz. Nem vagy vagy! Anna mindig forditva mondja:Gergő és Peti.
Mi voltunk dokinál pénteken. Minden rendben méhszáj nem nyilt még ki csak a méhnyak rövidebb, de az már régóta.
Többet kéne pihennem. 26-án megyünk hozzá a szükséges kenetet leveszi és valószinű az első CTG-t is megcsinálják.
És a napokban megkeressük a szülésznőt akit a doki ajánlott. Most mi is felkérünk egyet.
Ma reggel megmértem a pocakomat, mert feltünően nagynak látom már magamat. És képzeljétek már 96 cm.
Most hirtelen ennyi.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, örülök, hogy jól vagy! Annánál nem volt választott szülésznőtök? Megbántátok, hogy azt írod most lesz?

jucmuc, igazi kis fickó már Davidae. Meg kell őt is zabálni!

kicsiboris, a te lánykád is csodaszép. Lett új frizura?
bbilona
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?