Új privát üzeneted érkezett!

Szia Titimee. Köszi az üdvözlést! :-) Igen, az is teljesen jó, akkor van gond, ha a luteális fázis rövidebb, mint 10 nap. Csak nem akartalak benneteket ezzel a sok statisztikával fárasztani, gondolom, hogy már mindannyian kívülről fújjátok őket. :-) (Egyébként nekem meg 13-15 nap között mozog).

Betty: ismeretlenül is szívből GRATULÁLOK!! :-)
szivi77
 
 


ÖÖÖÖÖÖÖ, ez most az, amire gondolok? :-)

LAPTETŐ?? :-)
szivi77
 
 


Timi,
Amúgy a te luteális fázisod teljesen normális hosszúságú. Ahogy Szivi írta 10 nap alatt van gáz. Azt mondják, hogy 12-16 között teljesen normális. :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, kibundáztam az Izabella nevet. :lol: :lol: :lol: Apa is beleegyezett, így már biztos, hogy Izi babánk lesz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Betty: halkan gratulálok de azért remélem hallod :) szép ajándék(ok) az évfordulótokra.

Judy: igen, tudom, nálam más a baj.

Szivi: el is felejtettem mondani, hogy Mielőbbi babásodást kívánok :D

Timi
titimee
 
 


Titimee: köszi szépen, szívből kívánom neked is!

Judy: az Izabella szép név! És a becézése is nagyon helyes! :-)
szivi77
 
 


Judy
Izabella gyönyörű név :wink:

Szivi
hát tényleg elég rövid a luteál fázisod :roll:
Köszönöm neked is :wink:

Titti
jó néha látni téged is :wink:
Neked is köszönöm :wink:

Tőlem is mennek a drukkok :wink: +++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: az enyém nem rövid, pont jó. :-) A folliculáris fázisom rövid (amíg megérik a pete :-))
Mikor kell menned orvoshoz? V. most mi a köv. lépés?
szivi77
 
 


Ja téllleg, félreolvastam a laptetős írásodat :lol: :oops: nézd el most :lol:
Kövi lépés ET+21 UH, azaz jövő héten. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: hány babát kaptál vissza?

Timi
titimee
 
 


Betty: természetesen el van nézve, most csak örömködjetek a pároddal! :-)
szivi77
 
 


Betty: csak még annyi hogy nálam az ovitrelle (egy egészet kaptam) 5 nap alatt ürült ki.

Timi
titimee
 
 


Titti
köszi hogy leírtad a te ürülésedet :wink:
2-őt kaptam vissza.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Látod, 5 nap, szóval nincs itt semmi gond, a babácskáid jelentkeztek be. :lol: :lol: :lol:
Nem tudsz valahova elmenni egy gyors hcg szint vizsgálatra????? :lol: :lol:
Bár ilyen szép tesztnél biztos hogy szép magas az is. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty: nagyon örülök a jó hírnek, gondolom alig hiszed még el... :lol: Boldog évfordulót nektek!

Judy: az Izabella nekem is tetszik, amikor kicsi voltam volt is egy Izabella nevű babám :lol:
miamanó*
 
 


Betty Drága!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Úgy izgultam érted!Mondtam én múlt héten, hogy szupi évfordulós ajándékotok lesz!!! :lol:
Szivi
Üdv itt!

Többieknek mindenkinek pusszantás, még mindig továbbképeznek,csak Betty miatt kibekkeltem, hogy be tudjak ugrani pár percre!De jövő héttől már leszek!Addig mindenki vigyázzon magára!
morcivaci
 
 


Betty
hú, de jóóóóóóóóó! halk grautla, majd igyekszem benézni, hogy lássam az uh eredményed is. (ami természetesen csak jó lehet. :wink: )

őszintén szólva jó 2 hónapja nem is néztem be ebbe topikba, de ha jól látom, csak most élénkült fel.

Judy
Izabella nagyon szép név. látom, már a 25. hétben jársz. minden rendben? Nagytesók már várják a legkisebb érkezését?

Titimee
jó téged is látni! :wink: miért, mire kell gyógyszert szedned? (majd megpróbálok visszaolvani.)

Nálunk annyi újság, hogy január 14-én megvolt az átjárhatósági. ami rendben volt, szépen átfolyott a lötyi. (csak a katéterfelhelyezés volt kicsit fájdalmas.) a doki azt mondta azt a hónapot hagyjuk ki, mert hogy röntgennel világították át a hasam. (egy kismama rögtön terhes lett az átjárhatósági után, de nem fejlődött rendesen a magzat, ezért terhességmegszakítás lett a vége. bár nem lehet egyértelműen a röntgen számlájára írni, de ki tudja.) de már ugye a köv. ciklusban vagyok is. próbálkoztunk is. hétvégén kéne nem megjönnie. ha pozi a teszt, megírom!!!!!!!!!!! (amúgy semmi jelét nem látom, hogy baba lenne. bár Máténál se volt tünet, csak elmaradt a mesóm.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx: én is most készülök átjárhatóságira, csak nehezen jön össze, mert annyian várnak a vizsgálatra, hogy nincs időpont... :? (ma jól felhúztam magam ezen...)
Akkor hétvégére drukk a pozi teszthez! :wink:
miamanó*
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége. Én nem sokat pihiztem,szombaton takarítottam, este meg Bazsi szülinapját tartottuk. Vasárnap anyós körül kellett ugrálni, tegnap meg a fiúkat kellett ráncba szedni, mert kiderült, hogy mind a kettőnek vannak elmaradt iskolai feladataik amiket eltitkoltak.

Ma végre olyan jó csend van, csak Barbika és én vagyunk.

Hétvégén autókat is nézegettem és eléggé belezúgtam a lehető legrondább kocsiba a Fiat Multipla-ba.
Lehet ő lesz a befutó, vagy még a Zafira, bár a Multi nagyobb belülről.

Megbeszéltük a 4D-t is és az áprilisi fizunál megyünk. Igaz akkor már 30 hetes leszek, de látva néhány 30 hetes képet, amik nagyon szuperek lettek, nem aggódok :lol: :lol: :lol: :lol:

Betty,
Fránya piri, basszus, hát nem hittem volna, hogy ilyen szép erős teszt a szuritól lenne. :oops: :oops:
Syrynx
Itt is halk gratula a pozi teszthez. Látod, hatásos volt az átjárhatósági. :lol: :lol: :lol: Majd képet tegyél ám fel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Én jó vagyok, csak egyre fáradtabb, és sajna kicsit el is kezdtem vizesedni.
:oops: :oops: Hát, ez a mostani terhesség nem olyan nagy szám nekik. Barbinál sokat figyelgették a hasamat amikor mocorgott, újdonság volt nekik, most annyira nem. De persze azért ha mellettem fekszenek, nem tudják megállni, hogy ne simogassák meg a hasamat. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


1-2 szülinapos kép.

Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: micsoda nagyfiú! Gondolom hogy örült a mobilnak :D Nagyon szépek vagytok a képen a gyerkőcökkel :!:
miamanó*
 
 


Drága Betty!
"Az élet nagyon gyors: pillanatok alatt letaszíthat minket a mennyekből a pokol fenekére."
"És ha így lesz is, ha valóban elveszítem, akkor is nyertem egy boldog napot. És ha arra gondolok, milyen szörnyű ez a világ, akkor egyetlen boldog nap is maga a csoda."

Nem írok mást, szerintem tudod mit érzek és gondolok, csak az erőt küldöm neked!Örülök, hogy sikerült az első vv-t megcsináltatnod, és hogy máris kaptál új időpontot!
morcivaci
 
 


Judy
Édesek a gyerkőcök!A sütit te sütötted?

Syrynx
Csináltál tesztet?Lehet gratulálni?

Lotion?
Hogy vagytok ti hárman? :lol:
morcivaci
 
 


Morci
köszönöm...amit írtál, nagyon tetszik, ellopom a blogomba, ha nem bánod :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: olvastam a blogod...példaértékű a hozzáállásod! Amit Morci írt, tényleg találó. És hajrá a hármasikrekhez :wink:
miamanó*
 
 


Köszike Miamanó, ari vagy nagyon te is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Hát persze, hogy nem bánom!!!De bár soha ne kellett volna leírnom! :cry:
morcivaci
 
 


Betty, le a kalappal előtted!

Remélem, hogy mindenkinek nagyon jól telt ez a csodaszép tavaszi hétvége! :-)

Nekem sajnos ma megjött, úgyhogy nem fogok azok közé tartozni, akiknek elsőre segített a closti.... :-( De remélem, hogy a 2. hónap már sikeres lesz!

Sok sikert mindenkinek!
szivi77
 
 


Szivi, sajnálom pirit :roll:
Nagyon drukkolok neked a 2. clostis hónaphoz+++++++++++++++++++++ :wink:

Puszi mindenkinek :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Srynx
Hatalmas gratula a pozi teszthez!!!

Szivi
Sajnálom pirit, de majd a következő hónapban tutti összejön!

Sajna 39 nappal nekem is befejeződött a ciklusom, pénteken megjött olyan iszonyatos görcsökkel, amilyeneket kb.15 éve nem éreztem.Bassza meg, már az is elég fájdalmas volt, hogy megint nem sikerült, ráadásnak meg majd kipurcantam a fájdalomtól.De ma csodaszép idő van, süt a nap és én napelemmel működöm!!! :lol:
morcivaci
 
 


Köszi lányok a vigasztaló szavakat. :-)

Morcivaci: én is mindig azt szoktam mondani, hogy napelemmel működöm! :-) Sajnos itt most épp nem süt :-(
szivi77
 
 


Szivi: sajnálom, emlékszem én is milyen bizakodó voltam amikor elkezdtem szedni a clostit, és hogy csalódtam amikor megjött...

Morci: Sajnálom, hogy megjött, ezt neki: Kép
Egyszer a dokim kérdezte, hogy amikor megjön szokott-e görcsölni. Kérdeztem, hogy ez miért fontos, és azt mondta, hogy ha görcsöl az jót is jelenthet, mert hormontevékenységre utal (szóval, hogy működik ott valami). Persze más okai is lehetnek, és nyilván a mértéke se mindegy. (Tudom, sovány vigasz... :) )
miamanó*
 
 


Köszi lányok!
Beszéltem is ma a dokimmal, hogy nem nyert az első kör. :-( és hogy mi lesz most. Rögtön meg is duplázta az adagot: 5 napon keresztül 2X1, és az 5. napon kezdeni..... Bár most a 3. napon kellett...... Nem értem én ezt .... :(
Tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy ez így jobb lesz? :-) Bocsi, hogy hülyéket kérdezek, de szerintem sokkal többet tudtuk a szerről min én! :lol: V. mitől függ, hogy kinek hogy írják fel? V. így lesznek majd ikrek? :lol:

Judy: én javasolnám a Zafirát! Ugyan még egy fia lurkónk sincs, de tudom, hogy simán elférne benne 4! :lol:
szivi77
 
 


Azt én sem tudom, hogy alapján mondják, hogy melyik nap kell szedni.Én kezdetben a 2-6. napon szedtem 2x1 szemet, utána 4-8.napon. Először 2 domináns tüszőm lett, utána 1, utána megint 2.Nem értek hozzá. :D
morcivaci
 
 


Köszi Morcivaci! :-) Veletek egyébként mi a helyzet? Ne haragudj, de szerintem átsiklottam valahol a te történeteden... :-(
szivi77
 
 


Szivi77: azt nem tudom, hogy jobb lesz-e, remélhetőleg igen, bár én kezdettől fogva így szedtem. Az 5. naptól 2x1-et.
miamanó*
 
 


Szivi
ezt igazából én sem tudom, hogy mi okból így írja a doki, másik hónapban meg úgy...sztem azt nézi, melyik válik be.
Én mikor szedtem, mindig az 1. naptól, és mindegyik hónapban 2-3 tüszim volt tőle...brutál nagyok :lol: :lol:
de hát nálunk ugye nem itt volt a gond....én jól működök elvileg.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jesszusom, mekkorák lettek?
szivi77
 
 


2,2 cm volt a legkisebb, 2,8 cm a legnagyobb...egyszóval ezen belül mozogtak mindig 2-3 centisek voltak :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Oh, az még OK. Nekem most 2,2-es volt. Azt hittem, hogy olyan 3 felettiek lettek :-)

További szép estét mindenkinek! És mihamarabbi babásodást! :-)
szivi77
 
 


Szivi
Rövid történetem:kb.8évig szedtem fogigátlót, áprilisban lesz egy éve, hogy próbálkozunk.Mióta abbahagytam a gyógyszert 31-55 napos ciklusaim voltak, aztán kiderült, hogy policisztás a petefészkem.(Igaz, hogy már korábban is az volt, de a régi dokim nem tartotta fontosnak megosztani velem ezt az infót. :twisted: )Úgyhogy neki indultam egy hormon, terheléses cuki+inzulin vizsgálatnak, mert gondoltam, hogy PCOS vagyok, mivel több tünetem is megvolt.Februárban diagnosztizálták is, azóta szedek Meforalt, igaz az előírt 2x1 helyett, csak esti egyet bírok szedni.Május elején megyek kontrollra, akkor kezdünk neki újabb clostis kúrának is.Ha van egyéb kérdésed szívesen válaszolok! :D

Egyébként nekem max.20mm volt a tüszőm a clostitól.
morcivaci
 
 


Hu Morcivaci, ez a PCOS dolog kár. :-( Olyan sokmindenkinél olvastam már, hogy ez van és hogy tök nem egyszerü igy babásodni. Én eleinte arra gondoltam, hogy nekem is ez lesz (2000.-ben mütöttek egy jókora nagy cisztával), mert ugye ott az elözményben, de hát mióta járok UH-ra, azóta meg egyet sem láttak.... Szóval sajnálom, hogy neked is ez van, de kitartás, mert nem lehetetlen! :-)

Én 10 évig szedtem fogigátlót, majd 2006-ban kiderült, hogy a májamon van egy elváltozás és azzal a lendülettel le is tettem a gyógszert. (olyan szerkezeti elváltozása a májnak, mely elsösorban fiatal, fogamzásgátlót szedő nök között van, nem rosszindulatú). A ciklusom utána is 28 napos volt, majd elkezdett csökkenni és most olyan 26 nap körül van (nyilván az első clostis hónapban produkáltam megint 28 naposat, már majdnem kezdtem örülni :-)). Szóval elkezdtek a babagyártását pontosan 14 hónappal ezelőtt - de semmi sem történt.......... :-(

folyt.köv.....
szivi77
 
 


Bocsánat, csak volt egy kis dolgom.

Szóval elkezdtük a projectet, eleinte még vicces volt, hogy nem történik semmi, de fél év elteltével már kezdtünk aggódni. Elkezdtem mérni a hőmet, ott úgy tünt, hogy van PÉ. Majd jött egy konzi egy meddőségi klinikán: mivel még nem próbálkoztunk 1 éve, igy nem nagyon tudtak mit csinálni. Viszont volt 3. napi hormonprofil, ami jó lett. Elmentünk egy sima nőgyogyihoz, akivel most januárban volt az első konzultáció és a múlt hónap volt az első clostis....

Szóval most itt tartunk, bocsi, hogy sok voltam! :-)
szivi77
 
 


Szivi
Egyáltalán nem voltál sok!!!És mit mondott a dokid, hány clostis hónapot csináltok?Bár remélem már ebben a ciklusban összejön nektek a baba :!: Egyébként csinál neked uh-s követést, nézitek, hogy mikor mekkorák a tüszőid?
morcivaci
 
 


Szia Morcivaci: azt mondta, hogy 1-2 clostis hónap, utána átjárhatósági. Úgy vettem észre, hogy ő sem olyan tökölős típus :-). Eleinte nem volt szimpi, mert a jan.4-utáni időszakban kétszer kérte, hogy nézzük meg mekkorára nő a tüszőm, de mindkét alkalommal lemaradtunk róla (nekem korán van) és azt hittem, hogy addig nem volt semmit sem csinálni/adni, amig nem látja. De nem, szerencsére felirta a clostit. :-)
Igen, van UH-s követés: múlt hónapban volt a 8. napon (17mm), a 10. napon (22mm) és a 12. napon (13mm) - ekkorra már eldurrant. És most is lesz. :-) (na nem mintha olyan kellemes lenne kétnaponta ott ülni a MÁV-ban.....) Szóval jöv. héten nálunk már megint PÉ lesz! :-)
szivi77
 
 


Szivi
Az jó, mert akkor lelkiismeretes a dokid!Sok olyan van, aki csak felírja a clostit, de az eredménnyel már nem foglalkozik.Az jó, hogy jövő héten már megint lesz pé-d!Nekem szerintem leghamarabb 2 hét múlva várható újra! :roll:
morcivaci
 
 


Aha, úgy tűnik lelkiismeretes. Meg már nem egy mai bútordarab, lehet, h tudja mit csinál (én meg csak túlkomplikálom sokszor).
szivi77
 
 


Megint jól eltűnt mindenki! :twisted: Tessék jönni és mesélni, hogy kivel mi újság!!! :wink:
morcivaci
 
 


Morci
én nem tudok mit mesélni :lol: :lol: a szokásos várakozó álláspont van :lol: :lol: most a konzira várunk, de még több, mint 1 hónap :?

Többiek :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Téged figyellek ám!!! :lol: Még szerencse, hogy írsz blogot!Néha azért a tanyára is benézhetnél!!!Festettem hétvégén Micimacis képket, oda felraktam! :D

Egyébként meg hamar itt lesz már a május!Úgy elröppen az idő, hogy csak na, észre sem veszed és már a babák is ott figyelnek a pocidban!
morcivaci
 
 


Sziasztok! Vagyok én is, csak nem történik semmi. Pontosabban elkezdtem a 2. clostis ciklust, tegnap volt 10. nap, uh-n volt egy 22 mm-es és egy 18 mm-es tüsző (egy petefészekben!) és holnap reggel megint lesz kukucs...... Aztán ha holnap is még csak nővő félben lesznek, akkor kapok tüszőrepesztő szurit...Szóval én is várakozó állásponton.... :-)
szivi77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: